Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII ! - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-03, 22:39   #4201
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Kiedy ubieracie choinki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


W przyszłym tygodniu. 🎄
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 22:49   #4202
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakiś pomysł odnośnie tego, że chciałabym wstępnie kupić lampki na balkon? Waham się między tymi sopelkami ledowymi, a zwykłym łańcuchem lampek. Zwykły, taki jak choinkowy tyle, że zewnętrzny jest tańszy o połowę (ponad), ale nie wiem jak miałabym je zawiesić. Mam balkon- z boku szczebelki, więc tam mogę jakoś nawet owinąć dokoła, czy cokolwiek zaczepić, ale pozostaje kwestia frontowej ściany, która nie ma jakiegokolwiek punktu zaczepienia. Jest ścianka i na niej mini parapecik do oparcia się i nic więcej. ( zdjęcie przedstawia mniej więcej jak to wygląda). Nie chciałabym nic wiercić, bo mogą mi się przyczepić ze spółdzielni, potem nie będę ocieplała całego balkonu, bo się przyczepią :/ Macie jakiś pomysł jak to zrobić sensownie? Problem dotyczy w zasadzie obu opcji, i tej sopelkowej i tego zwykłego łańcucha. Może jakaś kreatywna dusza mi pomoże a chociaż nakieruje?
Mój TŻ by zaradzil pewnie. A możesz w paraoecik wbić jakieś niewielkie śrubki ? My mamy w ścianie takie niewielkie jak się wyjmie to niewielki ślad. I wtedy na przodzie (pozwól ze tak to nazwę ) można zrobić takie górki wbić takich z 5 srobek. Przyjdzie ?

My mamy choinkę zamontowana na balkonie. Musze kupić lampki... a miało nie być juz takich wydatków.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 22:49   #4203
sweet205
Raczkowanie
 
Avatar sweet205
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 186
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Kiedy ubieracie choinki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tradycyjnie w Wigilię
sweet205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 22:51   #4204
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Mój TŻ by zaradzil pewnie. A możesz w paraoecik wbić jakieś niewielkie śrubki ? My mamy w ścianie takie niewielkie jak się wyjmie to niewielki ślad. I wtedy na przodzie (pozwól ze tak to nazwę ) można zrobić takie górki wbić takich z 5 srobek. Przyjdzie ?

My mamy choinkę zamontowana na balkonie. Musze kupić lampki... a miało nie być juz takich wydatków.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
No właśnie ciężko cokolwiek wbić, czy wywiercic bo to blaszany parapet jest więc będzie widać, aczkolwiek musiałabym zobaczyć dokładnie. Ale jak wbije srubke to nie wiem czy utrzyma ona ciężar łańcucha lampek :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 22:52   #4205
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
No właśnie ciężko cokolwiek wbić, czy wywiercic bo to blaszany parapet jest więc będzie widać, aczkolwiek musiałabym zobaczyć dokładnie. Ale jak wbije srubke to nie wiem czy utrzyma ona ciężar łańcucha lampek :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok. Myślałam że może baranek :/

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 22:59   #4206
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Ok. Myślałam że może baranek :/

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Jutro postaram się zrobić zdjęcie tego i obmyślić strategię, zapytam ojca co o tym myśli (zanim kupię lampki )
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 23:01   #4207
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakiś pomysł odnośnie tego, że chciałabym wstępnie kupić lampki na balkon? Waham się między tymi sopelkami ledowymi, a zwykłym łańcuchem lampek. Zwykły, taki jak choinkowy tyle, że zewnętrzny jest tańszy o połowę (ponad), ale nie wiem jak miałabym je zawiesić. Mam balkon- z boku szczebelki, więc tam mogę jakoś nawet owinąć dokoła, czy cokolwiek zaczepić, ale pozostaje kwestia frontowej ściany, która nie ma jakiegokolwiek punktu zaczepienia. Jest ścianka i na niej mini parapecik do oparcia się i nic więcej. ( zdjęcie przedstawia mniej więcej jak to wygląda). Nie chciałabym nic wiercić, bo mogą mi się przyczepić ze spółdzielni, potem nie będę ocieplała całego balkonu, bo się przyczepią :/ Macie jakiś pomysł jak to zrobić sensownie? Problem dotyczy w zasadzie obu opcji, i tej sopelkowej i tego zwykłego łańcucha. Może jakaś kreatywna dusza mi pomoże a chociaż nakieruje?
Można zamocować taki łańcuch lampek na kilka sposobów.
Możesz zamocować je poziomo - tak jakby w paski opłatajac przy szczebelkach położonych najbliżej części frontowej.
Możesz z długiego pasa zrobić sobie sama "wiszące"lampki czyli podwójny splot- i to mocowane" pod parpetem" od wewnętrznej strony.
Możesz zamocować lampki w pionie przeplatając od wewnątrz na zewnątrz - będą świecić ci również na balkon - tyle mi przychodzi do głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-03, 23:14   #4208
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Można zamocować taki łańcuch lampek na kilka sposobów.
Możesz zamocować je poziomo - tak jakby w paski opłatajac przy szczebelkach położonych najbliżej części frontowej.
Możesz z długiego pasa zrobić sobie sama "wiszące"lampki czyli podwójny splot- i to mocowane" pod parpetem" od wewnętrznej strony.
Możesz zamocować lampki w pionie przeplatając od wewnątrz na zewnątrz - będą świecić ci również na balkon - tyle mi przychodzi do głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Te dwa ostatnie pomysły jestem sobie w stanie wyobrazić, ale tego pierwszego nie

Generalnie nie ma możliwości wiercenia dziur w tym parapecie, bo jest blaszany i myślę, że żadna śrubka nie utrzyma po prostu ciężkiego (jak dla śrubki) łańcucha lampek. Widziałam kiedyś takie zaciski plastikowe(tzw. trytytki), ale one nie zrobią roboty, ewentualnie dałyby radę na szczebelkach, ale tam mogę każdy szczebelek osobno ozdobić albo na samej górze, także możliwości mam mnóstwo. Ale co z tym frontem :/

Chyba, że przystanie na tym, że opletę:
wersja 1) boki, a front luzem (zdj.1)
wersja 2) każdy szczebelek opletę osobno, a front luzem (zdj.2)


Więcej wersji nie posiadam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balkon1.jpg (53,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balkon2.jpg (64,6 KB, 58 załadowań)
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 23:25   #4209
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Chodziło mi o wersję 2 która dodatkowo ma kilka poziomych liní lampek czyli idziesz z prawego boku zaczepiasz o słupek i potem do lewego boku i tak z góry na dół.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 23:34   #4210
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Chodziło mi o wersję 2 która dodatkowo ma kilka poziomych liní lampek czyli idziesz z prawego boku zaczepiasz o słupek i potem do lewego boku i tak z góry na dół.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet dobry pomysł, gorzej że musiałabym kupić z 500 ledów lekko, hahaha Muszę się jutro przyjrzeć temu dziełu które wyrządziła sąsiadka i jak ona to rozegrała na balkonie. Wiem, że ona ma chyba dwa komplety, jak nie trzy, bo widziałam barierki białe, a front kolorowy, także najwyżej podpytam jej i muszę obczaić z zewnątrz jak to u niej wieczorem wygląda
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 00:07   #4211
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość

kiedy ubieracie choinki? (pytanie oczywiście do tych, które jeszcze jej nie ubraly)
Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Kiedy ubieracie choinki?
Ja myślę, że w przyszły weekend albo po przyszłym weekendzie

asiaasia58, pięknie masz! Bardzo mi się podoba!

Cytat:
Napisane przez sweet205 Pokaż wiadomość
Ja tradycyjnie w Wigilię
Podziwiam wszystkich, którzy ubierają choinki w wigilię, że mają na to czas

medikate, moim zdaniem ta wersja pierwsza jest najbardziej rozsądna Jeśli się zdecydujesz na sopelki to na pewno będą super wyglądać
A rysunki pierwsza klasa

U mnie pięknie śnieg sypie
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-04, 00:13   #4212
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ja myślę, że w przyszły weekend albo po przyszłym weekendzie

asiaasia58, pięknie masz! Bardzo mi się podoba!


Podziwiam wszystkich, którzy ubierają choinki w wigilię, że mają na to czas

medikate, moim zdaniem ta wersja pierwsza jest najbardziej rozsądna Jeśli się zdecydujesz na sopelki to na pewno będą super wyglądać
A rysunki pierwsza klasa

U mnie pięknie śnieg sypie
hahaha dziękuję! mistrz painta! starałam sie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 07:51   #4213
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Pamiętam ten Twój post, chyba nawet gdzieś w zakładkach mam go zapisany Możemy sobie przybić piątkę! Ja taki styl bardzo lubię, rok temu już powoli zmierzałam w tę stronę, ale dopiero w tym roku udało mi się zrobić dokładnie tak jak chciałam
<3 Bardzo mi miło Wyszło super! <3

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ten

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------


O a u ciebie dostrzegam moj pojemnik kuchenny z pepco
Chyba niee, bo to prezent na Mikołajki i wydaje mi się, że z Biedro...jeśli mowa o tym, o czym ja myślę

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
asiaasia58, przepięknie u Ciebie!

Jestem wkurzona, czekam na kilka paczek (poczta, paczkomat), powinny być już wczoraj, a tu ani widu ani słychu W zeszłym roku nie kojarzę, żeby aż tak wszystko się przeciągało przez DDD

Zgryzota, a może Gruzja? Szukacie czegoś z biura czy na własną rękę?
U mnie to samo, kupiłam mamie prezent na święta na BF, i mocno się stresuje, że do świąt nie dojdzie

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Jest informacja na stronie paczkomatów że w takiej sytuacji przy paczkomacie lub w jego najbliższej okolicy będzie stacjonował mobilny paczkomat - czyli kurier w samochodzie kurierskim z paczkami które można odebrać w dniu dostania smsa do godziny chyba 19...według mnie to dobre rozwiązanie, poza tym to że nie ma skrytek to wina ludzi którzy przedłużają odbiór paczek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niby wszystko fajnie, ale do mnie dzwonił kurier, kiedy byłam na L4, że mam 15 minut na odbiór paczki Trochę się podirytowałam wtedy

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość

Podziwiam wszystkich, którzy ubierają choinki w wigilię, że mają na to czas

U mnie pięknie śnieg sypie
W domu rodzinnym, gdzie spędzam wszystkie Wigilie ubieramy właśnie 24, wraz z tatą przy płycie, jednej, niezmiennej od 15 lat U nas, ze względu na świąteczny maraton, choinka ubierana jest w połowie grudnia, bo nigdy nie mamy czasu się nią nacieszyć
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 08:40   #4214
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość

U mnie to samo, kupiłam mamie prezent na święta na BF, i mocno się stresuje, że do świąt nie dojdzie



W domu rodzinnym, gdzie spędzam wszystkie Wigilie ubieramy właśnie 24, wraz z tatą przy płycie, jednej, niezmiennej od 15 lat U nas, ze względu na świąteczny maraton, choinka ubierana jest w połowie grudnia, bo nigdy nie mamy czasu się nią nacieszyć
Właśnie mam do kupienia jeszcze parę prezentów, nie mam czasu chodzić po sklepach, a boję się, że nie dotrą mi na święta Skoro zamówiłaś już jakiś czas temu, to myślę, że dojdzie bez problemu

Bardzo fajną macie tradycję

Ja w tym roku nie ubieram niestety choinki, bo nie mamy warunków. Mam taką małą, już ubraną i ją planuję wystawić na dniach Może nawet dzisiaj
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 09:23   #4215
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja dalej nie moge na spokojnie udekorowac mieszkania, bo ciagle hydraulicy mi chodza i robia rury
Za to wczoraj TŻ stwierdzil, że juz 3 grudnia, musimy zaczac sluchac swiatecznych piosenek! Pół dnia leciało Open fm, a na wieczór zamówiliśmy sushi, odpalilismy swiateczne lampki i obejrzelismy Kevina
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 09:40   #4216
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ja dalej nie moge na spokojnie udekorowac mieszkania, bo ciagle hydraulicy mi chodza i robia rury
Za to wczoraj TŻ stwierdzil, że juz 3 grudnia, musimy zaczac sluchac swiatecznych piosenek! Pół dnia leciało Open fm, a na wieczór zamówiliśmy sushi, odpalilismy swiateczne lampki i obejrzelismy Kevina
Ja sie strasznie ciesze ze open fm ruszylo, bo tylko to radio mi smiga w pracy no i kilka stacji do wyboru. Rmf swieta juz znam na pamiec bo w domu leci
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 09:48   #4217
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
<3 Bardzo mi miło Wyszło super! <3



Chyba niee, bo to prezent na Mikołajki i wydaje mi się, że z Biedro...jeśli mowa o tym, o czym ja myślę



U mnie to samo, kupiłam mamie prezent na święta na BF, i mocno się stresuje, że do świąt nie dojdzie



No niby wszystko fajnie, ale do mnie dzwonił kurier, kiedy byłam na L4, że mam 15 minut na odbiór paczki Trochę się podirytowałam wtedy



W domu rodzinnym, gdzie spędzam wszystkie Wigilie ubieramy właśnie 24, wraz z tatą przy płycie, jednej, niezmiennej od 15 lat U nas, ze względu na świąteczny maraton, choinka ubierana jest w połowie grudnia, bo nigdy nie mamy czasu się nią nacieszyć
O ten 1480844907257.jpg
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 09:50   #4218
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Paulincia!!


Dziękuję udało się ale na innym forum, gdyz tu jak chce zalaczyc zdjecie to ciagle mi pokazuje ze ENTITY TOO LARGE czemu??



Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Kiedy ubieracie choinki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
17 grudnia


Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ja dalej nie moge na spokojnie udekorowac mieszkania, bo ciagle hydraulicy mi chodza i robia rury
Za to wczoraj TŻ stwierdzil, że juz 3 grudnia, musimy zaczac sluchac swiatecznych piosenek! Pół dnia leciało Open fm, a na wieczór zamówiliśmy sushi, odpalilismy swiateczne lampki i obejrzelismy Kevina
Cudnie ja dzisiaj z mezem tez obejrze Kevina
__________________
No excuses!

Edytowane przez dembi
Czas edycji: 2016-12-04 o 09:53
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 09:51   #4219
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ja sie strasznie ciesze ze open fm ruszylo, bo tylko to radio mi smiga w pracy no i kilka stacji do wyboru. Rmf swieta juz znam na pamiec bo w domu leci
Ja odpaliłam open fm święta hit i po 2h już mnie znudził jak trzeci raz leciała ta sama... słaba piosenka xD a lubię np. Open fm praca więc taki zawód może inne święta jest bardziej urozmaicone
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-04, 09:56   #4220
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez ysabela Pokaż wiadomość
Super, cieszę się, że mogłam pomóc
Oo nie byłam w stanie odnaleźć kto polecał, to teraz już tak porządnie - dziękuję liczę, że pierwsza partyjka pójdzie w Święta wczoraj w ogóle odbierałam grę, wchodzę do sklepu, a tam nawet sporo osób, oczywiście nikt nie wie co chce, sprzedawcy się dwoją i troją w podpowiedziach, więc jak wypaliłam do faceta, że przyszłam odebrać Zombiaki to aż się zaśmiał, a miny ludzi w sklepie bezcenne

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Witam!

Czy to sheltie czy inny owczarek ? chyba troszkę za duzy
Ja dzisiaj też poczułam magię świat i kupiłam dwie piękne ręcznie robione bombki jedna w kształcie piłki dla TZ, a druga z myszką minnie dla mnie co prawda kolorystycznie nie do końca mi pasują, ale co tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie przejmuj się, że nie pasują kolorystycznie - takie choinki są super nie wyobrażam sobie nie zawiesić np. bombki z czasów mojej babci, czy innej, którą dostałam w prezencie i mam do niej sentyment, tylko dlatego, że nie pasuje kolorystycznie

Dembi
co Ty tam jarasz na dwa kominki?

Asia ślicznie udekorowałaś dom

Ja choinkę ubieram tutaj 18.11, wtedy też w ogóle ją przytargamy do domu a w domu rodzinnym jak co roku w Wigilię w Wigilię też zasiadam rano jako naczelny Elf i pakuję wszystkie prezenty (poza tymi dla mnie ), bo wszyscy wiedzą, że to uwieeeelbiam
Dziś będę miała przedsmak, bo będę pakowała drobiazg świąteczno-mikołajkowy dla koleżanki z pracy nooo i dziś szorowanko chaty połączone z dekorowaniem zapowiada się pracowity, ale cudny dzień

edit: co do świątecznych playlist itp. mnie po 2 dniach rmf święta znudziło odpaliłam wczoraj na Spotify "Świąteczne Hity" i póki co jest fajne są i takie popularne typowe piosenki, ale i takie, których nie słyszałam, inne wykonania, warto dać szansę.
__________________
czytam


CBT

Edytowane przez Parvati
Czas edycji: 2016-12-04 o 10:03
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 10:22   #4221
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Pościel z flaneli by się u nas nie sprawdziła bo mój by piszczał że mu za gorąco.
Ja pościeli świątecznej póki co też nie mam 😂

Choinkę ubieram jutro. Ja mam taka małą może metrową. Starą bardzo. W De nie ma takich co mi się podobają, więc wymyśliłam, że kupię w Pl i przywiozę po świetach, a będzie już na kolejny rok 😁
A że jesteśmy na weekend w Pl to myślałam,że kupię i jutro już ubiorę ładną i dużą, a tu guzik. Byliśmy w Castoramie ale były beznadziejne i jaakie drogie.
A ja to w sumie z prezentami to jestem w czarnej d....:mur: mam koszulkę dla brata, zestaw z perfumą dla teściowej + drobiazgi, z mamą bedziemy kupowac biżuterię 😊 ale co tacie i teściowi to kurna nie wiem. A świeta corqz bliżej...
Męźowi kupię karte podarunkową do marketu budowlanego i sobe coś kiedyś wybierze 😁
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 10:26   #4222
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Paulincia!!


Dziękuję udało się ale na innym forum, gdyz tu jak chce zalaczyc zdjecie to ciagle mi pokazuje ze ENTITY TOO LARGE czemu??





17 grudnia




Cudnie ja dzisiaj z mezem tez obejrze Kevina
Musisz zmniejszyc zdjecie

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Ja odpaliłam open fm święta hit i po 2h już mnie znudził jak trzeci raz leciała ta sama... słaba piosenka xD a lubię np. Open fm praca więc taki zawód może inne święta jest bardziej urozmaicone
Ja "na gwiazdke" lub "na gwiazdke rock"
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 10:26   #4223
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
A ja to w sumie z prezentami to jestem w czarnej d.... mam koszulkę dla brata, zestaw z perfumą dla teściowej + drobiazgi, z mamą bedziemy kupowac biżuterię 😊 ale co tacie i teściowi to kurna nie wiem. A świeta corqz bliżej...
Męźowi kupię karte podarunkową do marketu budowlanego i sobe coś kiedyś wybierze 😁
Ja też, bo moja rodzina się nie może określić czy kupujemy po jednym prezencie dla jednej osoby czy dla wszystkich, a już grudzień. Ja nie będę czekać, kupuję dla każdego po prezencie i tyle. Zdecyduję za nich :P
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 10:31   #4224
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Musisz zmniejszyc zdjecie

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------


Ja "na gwiazdke" lub "na gwiazdke rock"
o! to muszę sprawdzić dzięki
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 11:13   #4225
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
Pościel z flaneli by się u nas nie sprawdziła bo mój by piszczał że mu za gorąco.
Ja pościeli świątecznej póki co też nie mam 😂

Choinkę ubieram jutro. Ja mam taka małą może metrową. Starą bardzo. W De nie ma takich co mi się podobają, więc wymyśliłam, że kupię w Pl i przywiozę po świetach, a będzie już na kolejny rok 😁
A że jesteśmy na weekend w Pl to myślałam,że kupię i jutro już ubiorę ładną i dużą, a tu guzik. Byliśmy w Castoramie ale były beznadziejne i jaakie drogie.
A ja to w sumie z prezentami to jestem w czarnej d.... mam koszulkę dla brata, zestaw z perfumą dla teściowej + drobiazgi, z mamą bedziemy kupowac biżuterię 😊 ale co tacie i teściowi to kurna nie wiem. A świeta corqz bliżej...
Męźowi kupię karte podarunkową do marketu budowlanego i sobe coś kiedyś wybierze 😁
w markecie nie kupisz ładnej choinki w przystępnej cenie. ja miałam ten sam problem dlatego zamawialam z internetu, bo tam sa o wiele tansze. ewentualnie szukaj na targowiskach jakichs, czy może giełda? w marketach ceny z kosmosu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 11:56   #4226
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
w markecie nie kupisz ładnej choinki w przystępnej cenie. ja miałam ten sam problem dlatego zamawialam z internetu, bo tam sa o wiele tansze. ewentualnie szukaj na targowiskach jakichs, czy może giełda? w marketach ceny z kosmosu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo w szkółce leśnej Ja w tym roku chyba kupię na giełdzie (dobrze, że mam blisko, bo na tę z marketu bym się nie zdecydowała).
Mamy też mały jarmark i sprzedają choinki, ale ceny pewnie niezbyt atrakcyjne będą. W przyszły weekend rozpoczynam poszukiwania
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 12:05   #4227
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Ja odpaliłam open fm święta hit i po 2h już mnie znudził jak trzeci raz leciała ta sama... słaba piosenka xD a lubię np. Open fm praca więc taki zawód może inne święta jest bardziej urozmaicone
Ja ostatnio katuje playliste "Christmas hits" na Spotify, wczoraj za to mąż sam z siebie odpalił świąteczny album Buble

Dziewczyny chce stworzyć na bloga wpis o świątecznych filmach - dajcie znać jakie filmy najbardziej kojarzą się Wam że świętami, jakie są na waszej świątecznej liście - sama mam sporo ale może o czymś jeszcze nie pomyślałam

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 12:12   #4228
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Ja odpaliłam open fm święta hit i po 2h już mnie znudził jak trzeci raz leciała ta sama... słaba piosenka xD a lubię np. Open fm praca więc taki zawód może inne święta jest bardziej urozmaicone
Mnie tez open.fm w końcu znudził. Imho trochę bez sensu, że zrobili tyle stacji, przez to chyba im brakuje piosenek na poszczególne.
Aktualnie cisniemy playliste American Christmas na Spotify i to sa praktycznie same stare przeboje, cudo, polecam
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 12:47   #4229
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja właśnie za chwile wybieram się na zakupy świąteczne (pierwsze) do sklepu moje ulubione zakupy w roku od dziecka nakupuje sobie ozdób do dekoracji pierniczow, posypek, lukrow perełek w tym roku stawiam tylko na pierniczki, nie piekę innego ciasta (oczywiście moja mama i babcia pieka)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 12:56   #4230
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ja myślę, że w przyszły weekend albo po przyszłym weekendzie

asiaasia58, pięknie masz! Bardzo mi się podoba!


Podziwiam wszystkich, którzy ubierają choinki w wigilię, że mają na to czas

medikate, moim zdaniem ta wersja pierwsza jest najbardziej rozsądna Jeśli się zdecydujesz na sopelki to na pewno będą super wyglądać
A rysunki pierwsza klasa

U mnie pięknie śnieg sypie
Dzięki I zazdroszczę śniegu, u nas leżał cały jeden dzień niestety i na razie nie zapowiada się na powtórkę, a mnie zżera jak widzę na instagramie ile osób się śniegiem chwali

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Mnie tez open.fm w końcu znudził. Imho trochę bez sensu, że zrobili tyle stacji, przez to chyba im brakuje piosenek na poszczególne.
Aktualnie cisniemy playliste American Christmas na Spotify i to sa praktycznie same stare przeboje, cudo, polecam
Ooo to muszę sprawdzić
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-01 23:24:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.