Jakie kosmetyki do stylingu-delikatne włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-24, 12:42   #1
WAgulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 39

Jakie kosmetyki do stylingu-delikatne włosy


Witam
Doradźcie mi prosze, bo nie mogę trafić na naprawdę właściwe dla moich włosów kosmetyki do stylingu. Mam krótkie włosy, cienkie delikatne-same w zyciu sie nie ułoża, nawet jak sa super obcięte-zawsze musze je czymś jeszcze po wysuszeniu potraktować.Układają się dosyć dobrze i latwo, za to efekt trwa krotko-chyba że zrobię sobie kask na głowie za pomocą lakieru-to wtedy owszem, ale mam już dośc posklejanych wiecznie włosów-wyglądają owszem, owszem,ale za to strach je dotknąć. Chciałabym aby ułożona fryzura trzymala sie caly dzien, bez psikania co kilka godzin lakierem -ale do tej pory nie udaje mi sie to. Jak użyję oszczędnie wszelkich stylizatorow-to po przyjściu do pracy muszę się "dopsikać'-bo rozlatują się niemiłosiernie, nie trzymają się kompletnie. Doradźcie proszę, jakich kosmetyków uzywać do tego typu włosów-żeby efekt był trwały, a jednoczeńnie elastyczny, nie posklejany i zbym nie musiala ciągle męczyć tych włosow nadmiernymi ilościami lakieru.
Zwykle myję głowę codziennie ( jak to robią niektorzy, ze wstają rano i fryzura im się trzyma? u mnie to niemożliwe-codzinnie nadaje się moja głowa jedynie do umycia) szamponem do wlosów delikatnych, farbowanych itp, lekko podsuszam, kłade pianke ( ostatnio Sunsilk dodającą objętości), po wysuszeniu ( na szczotkę lub lokówko-suszarką ...biedne te moje wlosy:-( maziam ręce w jakimś "sklejaczu"-(pianka z woskiem, żel ( raczej żadko), brylantyna lub ostatnio pasta Welli taka biala do ukladania wlosow-zawsze jest coś tego typu-najchętniej jakas pasta własnie) i nakladam go na wlosy dotykając delikatnię rekoma, układając ostatecznie fryzurę, na to oczywiście spora ilośc lakieru i tak do wieczora wytrzymuję z nienaganną fryzrurą-natomiast efekt dotykowy jst nieciekawy-bo wlosy są owszem ladnie ulozone, trzymają się-ale są sztywne, klejące i nieelastyczne. Doradżcie co zmienić-jakich użyć kosmetykow, zeby efekt byl równie trwaly-ale za to włosy zdrowsze, nie wysuszone lakierem i elastyczne?????z góry dziękuję za rady i propozycje.
A-i jeszcze pytanko-co sądzicie o kosmetykach -balsamach termoregeneracyjnych -dzialających pod wplywem ciepla z suszarki? dziala to to? ochroni trochę wlosy przy codziennym suszeniu? ulatwia ukladanie? czy jest to kolejna warstwa kosmetyku na wlosy????
WAgulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 12:50   #2
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Jakie kosmetyki do stylingu-delikatne włosy

pianka sunsilk? też mam cienkie włosy, ale nie trafiłam jeszcze na tą piankę dobra jest? co do układania... ja myję włosy codziennie wieczorem (rano nie mogę), a rano karbuję je... są od tego zniszczone już trochę... ale fryz mi się trzyma cały dzień, czasem trochę przyklapnie, ale i tak nie wygląda to źle. aha, i używam kosmetyków malizia, po nich włosy nie są posklepjane i są nawet miłe w dotyku
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 13:23   #3
WAgulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 39
Dot.: Jakie kosmetyki do stylingu-delikatne włosy

karbuję> co to znaczy? to samo co tapirowanie?
pianka sunsilk nadająca objętość-jest taka sobie-pianka jak pianka, żadna rewelacja, ale też nie jest zła. Nie kojarzę kosmetykow Malizy-co to za firma, ile kosztuja i gdzie mozna je dostac?
ja gdybym umyla wlosy wieczorem i ulozyla je nawet porządnie lakierując itd-to rano i tak musialabym je zmoczyc i suszyc od początku-bo wiecej namęcze sie z ukladaniem suchych-roztrzepanych niz gdybym mila umyc i ułozyc-wiec tak czy inaczej pozostaje mi poranne mycie glowy kazdego dnia.
WAgulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 15:09   #4
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Jakie kosmetyki do stylingu-delikatne włosy

Cytat:
Napisane przez WAgulek
karbuję> co to znaczy? to samo co tapirowanie?
pianka sunsilk nadająca objętość-jest taka sobie-pianka jak pianka, żadna rewelacja, ale też nie jest zła. Nie kojarzę kosmetykow Malizy-co to za firma, ile kosztuja i gdzie mozna je dostac?
ja gdybym umyla wlosy wieczorem i ulozyla je nawet porządnie lakierując itd-to rano i tak musialabym je zmoczyc i suszyc od początku-bo wiecej namęcze sie z ukladaniem suchych-roztrzepanych niz gdybym mila umyc i ułozyc-wiec tak czy inaczej pozostaje mi poranne mycie glowy kazdego dnia.
karbowanie to nie to samo co tapirowanie . jest to przeciwienstwo prostowania wlosow . uzywa sie do tego karbownicy lub prostowinicy ze specialna nakladka karbujaca. po karbowaniu wychodza najczesciej fale chociaz jest to tez zalezne od nakladki.
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.