Kiedy zdecydowac sie na Botox? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-06, 20:16   #1
N.K.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 136

Kiedy zdecydowac sie na Botox?


Mam 28 lat,nie mam zmarszczek,jedynie cienkie linie wokol oczu i "zmarszczki "gdy sie usmiecham.Dotad myslalam,ze botox jest przewidziany dla osob z wyraznymi zmarszczkami i wystarczy po niego siegnac dopiero po 35 roku zycia.Przeczytalam ostatnio artykul o tym jak to Angielki i Amerykanki staraja sie jak najdluzej wygladac mlodo poprzez uzywanie botoksu.Byly to kobiety od 26 do 29 lat,wszystkie wygladajace mlodo i zadbanie.Twierdzily,ze traktuja botoksem juz male zmarszczki zeby w przyszlosci zapobiec glebokim bruzdom.
Uwazacie,ze powinno sie siegac po ten srodek rzeczywiscie jak najwczesniej,czy jest to grubo przesadzone?
N.K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 20:47   #2
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Ja uważam,że one przesadzają.Pragną zachować cerę bez żadnej zmarszczki do 90-tki?
Kobieta 26-letnia i bez botoxu wygląda młodo.
Piszesz,że masz zmarszczki,gdy się uśmiechasz - to dobrze ,bo bez nich twarz wyglądałaby jak maska
Zrobisz co zechcesz,ale ja myślę,że na botox masz jeszcze czas.Lepiej wydaj te pieniądze na fajne ciuchy i kosmetyki
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 21:13   #3
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Przyznam się szczerze, że pierwsze słyszę, by botox miał czemukolwiek zapobiegać. Jego działanie polega na miejscowym paraliżu mięśni, odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Po jakimś czasie toksyna przestaje działać i wówczas skóra wraca do stanu wyjściowego. Uważam, że znacznie lepszym sposobem na zapobieganie zmarszczkom jest codzienne stosowanie kremu z wysokim filtrem. Zapobiega nie tylko zmarszczkom, ale też przebarwieniom i innym problemom skórnym.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 21:30   #4
N.K.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 136
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Dziekuje dziewczyny.Szczerze tez myslalam,ze to znaczna przesada,bo co beda robic za powiedzmy 10 lat?Zastanawialo mnie czy prawda jest,ze poprzez botox mozna zapobiedz glebszym zmarszczkom.Choc nie wylkuczam,ze kiedys zdecyduje sie na jakis rodzaj zabiegu(gdy naprawde bede potrzebowac).A moze ktoras z Dziewczyn cos probowala i opowie jakie efekty i czy warto?Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
N.K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 21:48   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

tos mnie zaskoczyla bo zaraz koncze 28 buuu.
nie mysle o tym i moze kiedys ale teraz stawiam na krmey,filtry,suplemnty ,bo jak sama piszesz co bedziemy robic z twarza za 10 lat

poza tym twarz bez zmarszczek nie ma wyrazu ,zmarszczki oznaczaja doswiadczenie i stosunek do świata
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 10:14   #6
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Cytat:
Napisane przez paula78
zmarszczki oznaczaja doswiadczenie i stosunek do świata
Pięknie to ujęłaś, Paula!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 23:18   #7
anima60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

poza tym twarz bez zmarszczek nie ma wyrazu ,zmarszczki oznaczaja doswiadczenie i stosunek do świata [/quote]

Witam

Tak się myśli jak się ma dwadzieścia parę lat, po czterdziestce ze zmarszczkami się walczy i do tego świetnie nadaje się botox.
Według mnie należy go zastosować w momencie kiedy zmarszczki zaczynają się utrwalać.
Pozdrawiam
anima60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-31, 00:29   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Cytat:
Napisane przez anima60
Witam

Tak się myśli jak się ma dwadzieścia parę lat, po czterdziestce ze zmarszczkami się walczy i do tego świetnie nadaje się botox.
Według mnie należy go zastosować w momencie kiedy zmarszczki zaczynają się utrwalać.
Pozdrawiam
byc moze nie wiem ,co bede myslec o swoich zmarszczkach za 15 -20 lat ale mysle ,że sa w zyciu wieksze zmartwienia niz zmarszczki ,nie mozna ciagle wygladac na 20 lat bo wyglada sie wtedy sztucznie.

wystarczy akceptowac siebie i swiat dookolo ,lubic ludzi i siebie ,dbac o siebie przedewszytskim rozwijac sie duchowo a wtedy nie straszne zmarszczki bo dla innych wyglada sie wiecznie interesująco.

mozna miec ponad 50 lat i byc zadbana ,elegancka,usmiechnietą (pomimo wielu zmartwien ,stresu,klopotów dnia codziennego)kobieta ,taka jest moja mama i mam nadzieje ze takze bede umiala przyjmowac kazda zmarszczke z godnoscia i usmiechem.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 09:09   #9
poliska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 49
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

botox faktycznie ma dzialanie profilaktyczne bowiem paralizujac miesnie powoduje to ze przez czas jakis (ok 6 miesiecy) sie nie kurcza, nie pracuja i tym samym nie powoduja powstawania zmarszczek
czyli teoretycznie rzecz ujmujac mieszajac botox z kremem z faktorem 60 pownismy utrzymac w miare mloda skore czas jakis
teoretycznie oczywiscie
bo teoretycznie nie powinna miec ona szans sie starzec

ale zaznaczam ze teoretycznie bo czytalam jedynie o tym
nie sprawdzalam na wlasnej skorze
wiec moze jednak poczekac do 35 roku zycia
i nie przesadzac
jakos mam wrazenie, ze brak zmarszczek i namiaru skoru przy unieruchomieniu miesni zrobi z twarzy maske...

ja w kazdym badz razie z botoxem poczekam czas jakis jeszcze
cale szczescie ze jego dzialenie jest czasowe i przechodzi nawet gdy sie zrobi go za wczesnie czy niepotrzebnie to przeciez nie na wieki
poliska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 19:11   #10
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Ja sobie zafundowałam tą przyjemność w 34 wiośnie życia. Efekt wyszedł b.naturalnie tzn. nikt nie miał pojęcia że coś takiego zrobiłam łącznie z mężem. Wyglądałam po prostu na dobrze wypoczętą, ale faktycznie jak się uśmiechnęłam to nie było zmarszczek wokół oczu. Teraz jestem w ciąży i muszę odczekać . Pozdrawiam
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:34   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Cytat:
Napisane przez Anita
Ja sobie zafundowałam tą przyjemność w 34 wiośnie życia. Efekt wyszedł b.naturalnie tzn. nikt nie miał pojęcia że coś takiego zrobiłam łącznie z mężem.
rozmiawiasz z mężem bo juz druga sprawa o ktorym nie wie twoj mąz.hmm
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-21, 16:00   #12
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

do paula78
Być może ty rozmawiasz ze swoim mężem o wszystkim i wszystko jest wspólne rzeczy, myśli itd. słowem zero prywatności. Ja tak nie chcę i nie potrafię. Każde z nas ma dużą sferę prywatną i na wzajem ją szanujemy. Nie pytam z kim rozmawiał przez telefon, jak to coś ważnego to powie jak nie to nie. Każde z nas ma oprócz wspólnej kasy własne pieniądze i robi z nimi co chce. Tak samo nie pokazuję się mężowi z maseczką na twarzy czy kremem depilującym na nogach. To są dla mnie sprawy kobiece, intymne - chcę żeby mój mąż widział efekty a nie koniecznie zabiegi. Czy naprawdę uważasz że powinnam się spowiadać choćby i najbardziej kochanemu facetowi z wszystkich babskich sztuczek poprawiających urodę? Jego powinien zachwycać według mnie efekt. I tyle.
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 16:16   #13
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

przyznasz jednak ze rozmowa przez tel a ingerncja w swoja urode czy tez sprawa antykoncepcji rozni sie troche waznoscia sprawy.

rozumiem ze za 30 lat pojedziesz na urlop i wrócisz z twarza 20 latki i mąz nie bedzie wiedzial ze to operacja?ze to nadmorka brzya rozprostowala twoje zarchy?

dla mnie sprawa intymna jest wydalanie(z jakiejkolwiek strony ) a nie maseczka na twarzy czy owlosione nogi.

moj TŻ zachwyca sie mna taka jaką jestem ,z maseczka ,z nogami sarenki a nie najnowszymi techniakami poprawiania urody.

ale oczywiscie kazdy inaczej pojmuje intymnosc i "zasady " zdrowego związku

pozdrawiam
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 20:38   #14
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Mam pytanie czysto techniczne, w którym miejscu miałaś wstrzykiwany botox i na jakie zmarszczki zadziałał? Czy po zabiegu odczuwałaś jakieś dolegliwości?
Jeżeli chodzi o sferę intymności to mój mąż dopiero od niedawna zaczął się domyślać że depiluję nogi. A o tym że używam fluidu nie wie do dziś. Nie zamierzam Go wprowadzać w moje sekrety, a mam wrażenie że on też woli nie wiedzieć. Rozumiem ludzi którzy lubią mieć wszystkie odkryte karty, ale ja wole trochę tajemniczości. To pewnie zależy od pary jak im wygodnie się żyje. A może też od natury ja we wszystkim jestem perfekcjonistką z czym szczerze mówiąc nie zawsze jest mi wygodnie.
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 12:44   #15
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Każdy niech robi tak, jak mu wygodnie - i tyle

Ja osobiście uważam, że błędem jest pokazywanie się z maseczką, depilacja itp. przy mężczyźnie, bo w jakimś momencie to zabija pożądanie. Podobnie to działa w drugą stronę Niestety, z różnych względów, sama nie jestem w stanie stosować się do zasady "tajemnicy kontrolowanej"

Co do botoxu - sama się nad nim zastanawiam ale póki co, skłaniam się do opcji odczekania, bo w zasadzie naprawdę widoczne są tylko dwie pionowe zmarszczki między brwiami.
Kiedyś zapewne botox sobie zafunduję bo widziałam jego efekty na cudzej twarzy i są rewelacyjne Opowieści pt. sztuczna twarz, maska itp. między bajki można włożyć W rzeczywistości twarz wygląda po prostu na naprawdę wypoczętą. Przez jakiś czas nawet nie zorientowałam się, że to kwestia botoxu, lecz podejrzewałam, ze to raczej min. 2-tygdniowego wyjazdu!

Sądzę, że nie ma tu co krytykować ani jednej (tej za botoxem), ani drugiej strony. Każdy ma prawo czuć się dobrze w swojej skórze i jeśli zmarszczki bardzo mu przeszkadzają - to czemu nie spróbować
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 09:00   #16
rolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Anita napisz jak taki zabieg wygląda, gdzie go robiłaś no i za ile... Przymierzam się powolutku do botoxu i chciałabym wiedzieć coś więcej. Mężowi też nie mam zamiaru o tym mówić
rolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:44   #17
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Cytat:
Napisane przez rolka
Anita napisz jak taki zabieg wygląda, gdzie go robiłaś no i za ile... Przymierzam się powolutku do botoxu i chciałabym wiedzieć coś więcej. Mężowi też nie mam zamiaru o tym mówić
Rolka, spróbuj dopytać na PW.
Anita to przemiła wizażanka; udzieliła mi wszystkich informacji na temat tego zabiegu, ale przez wiadomości prywatne, ponieważ odsuskrybowała ten wątek zrażona niespodziewaną krytyką. Domyślam się, że nadal tu nie zagląda i wcale się nie dziwię.
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 20:46   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Bo jak powszechnie wiadomo nie wolno krytykowac i miec innego zdanie wobec botoxowych twarzy
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 21:22   #19
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Cytat:
Napisane przez paula78
Bo jak powszechnie wiadomo nie wolno krytykowac i miec innego zdanie wobec botoxowych twarzy
Paula, bardzo Cię lubię

Myślę że sęk w tym, że w temacie botoxu oraz rozpatrywania argumentów za i przeciw nie powinno sie roztrząsać i poddawać ocenie tematów i stosunków około-małżeńskich...

Chętnie natomiast wysłucham relacji osób, które mają zabieg za sobą, bądź też miały okazję "naocznie" podziwiać/lub wręcz przeciwnie jego efekty.
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 08:31   #20
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa
Paula, bardzo Cię lubię

Myślę że sęk w tym, że w temacie botoxu oraz rozpatrywania argumentów za i przeciw nie powinno sie roztrząsać i poddawać ocenie tematów i stosunków około-małżeńskich...

Chętnie natomiast wysłucham relacji osób, które mają zabieg za sobą, bądź też miały okazję "naocznie" podziwiać/lub wręcz przeciwnie jego efekty.
Mona Lisa - kłaniam się w pas

Jak już wspominałam - widziałam efekty botoxu i z całą pewnością kiedyś poddam się temu zabiegowi Twarz w najmniejszym stopniu nie jest "sztuczna", czy "nieruchoma" - wygląda po prostu na bardzo wypoczętą i zrelaksowaną
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 21:22   #21
catarina333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Witam, mam pytanie odnosnie botoxu. Chce poddac sie temu zabiegowi na "kurze łapki", jednak słyszałam, ze moze to spowodować paraliz sasiednich miesni i problem z "opadającą powieką". czy ktos moze rozwiac moje watpliwosci lub je potwierdzić?
Pozdrawiam
catarina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 06:34   #22
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Właściwie przeprowadzony zabieg nie przynosi żadnych efektów ubocznych.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 08:09   #23
ninababy
Przyczajenie
 
Avatar ninababy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Witam wszystkich. Ja również jestem zainteresowana botoxem i mam ochotę go zastosować ale mam taką wątpliwość- a mianowicie gdzieś czytałam że zastosowanie botoxu zwiększa opuchliznę pod oczami tzn. u osób które mniewają podpuchnięte oczy problem ten nasila się po botoxie. Czy ktoś może wie czy to prawda i czy podpuchnięte oczy są przeszkodą w stosowaniu botoxu??
ninababy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 21:37   #24
Agusz
Raczkowanie
 
Avatar Agusz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
GG do Agusz Send a message via Skype™ to Agusz
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Cytat:
Napisane przez catarina333
Witam, mam pytanie odnosnie botoxu. Chce poddac sie temu zabiegowi na "kurze łapki", jednak słyszałam, ze moze to spowodować paraliz sasiednich miesni i problem z "opadającą powieką". czy ktos moze rozwiac moje watpliwosci lub je potwierdzić?
Pozdrawiam
Nie zależnie od tego czy zabieg wykonany jest dobrze , czy nie , w istocie powikłaniem po wstrzyknięciu botoxu może być przemijające opadanie kącika oka czy ust oraz niedowład mięśni mimicznych twarzy .
Pamiętaj o tym , iż efekt zabiegu utrzymuje się ok.6 miesięcy , więc ,przy powikłaniach ,ponad połowę tego czasu możesz uważać za straconą . Czy warto?
Ponadto botox poleca się osobom po 50 roku życia . Wcześniej można wstrzykiwać kolagen lub kwas hialuronowy . Jest jeszcze coś takiego jak EMBRIOBLASTY-młode komórki tkanki łącznej , zabieg trzeba wykonać kilkakrotnie , ale świetnie odmładza wygładzając zmarszczki ;no i nadaje się dla osób ok . 30 (30+)

Wiem to , bo właśnie wczoraj pisałam kolokwium z chirurgii upiększającej !
Agusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 21:46   #25
Agusz
Raczkowanie
 
Avatar Agusz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
GG do Agusz Send a message via Skype™ to Agusz
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

Cytat:
Napisane przez ninababy
Witam wszystkich. Ja również jestem zainteresowana botoxem i mam ochotę go zastosować ale mam taką wątpliwość- a mianowicie gdzieś czytałam że zastosowanie botoxu zwiększa opuchliznę pod oczami tzn. u osób które mniewają podpuchnięte oczy problem ten nasila się po botoxie. Czy ktoś może wie czy to prawda i czy podpuchnięte oczy są przeszkodą w stosowaniu botoxu??
Botox wstrzykuje się w skórę , siłą rzeczy jest ona nakłówana czyli raniona , więc normalne ,że może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk .Natomiast w przeciwwskazaniach do botoksu nie ma nic o opuchliżnie oczu - ale dopytam , tylko że dopiero za 2 tygodnie . Chyba ,że ktoś wcześniej Ci odpowie .
Agusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:32   #26
anima60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Dot.: Kiedy zdecydowac sie na Botox?

wystarczy akceptowac siebie i swiat dookolo ,lubic ludzi i siebie ,dbac o siebie przedewszytskim rozwijac sie duchowo a wtedy nie straszne zmarszczki bo dla innych wyglada sie wiecznie interesująco.


Kochanie
Mylisz się i to bardzo, ale coż, w młodym wieku i ja tak myślałam...aż zobaczyłam jakiś czas temu na zdjęciu, że do mojego wnętrza nie pasuje ta "marsowa" mina na twarzy...
Kocham ludzi, życie, siebie, mam mnóstwo zainteresowań i ciągle się rozwijam, ale na Bóg, wcale nie wyglądam interesująco, tylko coraz starzej...
Nie godzę się "ze smutkiem" na twarzy, kiedy tryskam energią, radością i mam tak dużo planów na przyszłość... - no i co z tego, że mam czterdzieści pare lat - czy muszę tak wyglądać?

Polecam botox i inne zabiegi upiększające - one przywracają dobre samopoczucie!

Tylko róbcie to dla siebie, a nie dla swoich partnerów!
anima60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.