Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-21, 20:45   #2881
mustafuene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 12
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

a jak będziesz je teraz prostowała to odrosty czy całość? pewnie odrosty same, prawda; bo chyba nie ma sensu po raz kolejny prostować tych zagięć na dole..
mustafuene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:21   #2882
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Za odrosty na pół głowy biorą tyle samo więc wolę już po całości je wyprostować, ale to dopiero jak mi włosy urosną więc pewnie pod koniec roku. A jak będe podcinac to to zgięice pewnie i tak zostanie obcięte w końcu Ok ide myć głowę więc zdjęcia będa dziś
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:42   #2883
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Dziewczyny, rozmawiałąm z psycholożką i ona ma na to jednąradę - jeśli sięgniecie ręką do włosów to zaraz pomyślcie, że wasz problem nie tkwi w czuprynie tylko w głowie. Nie wyrwiecie tego wraz z cebulką włosa, musicie rozpracowac swój problem. Ja, mając od początku stycznia trudny okres w zyciu robiłam co innego, skubałam zębami śluzówkę w buzi. W lutym miałam tam autentyczne, bolesne ranki. Wtedy zapytałam ją także o włosy, bo w gruncie rzeczy chodzi o to samo. I choć początkowo zlekceważyłam radę pani psycholog, to jednak spróbowałam. Wierzcie mi, takie hamowanie za pomocą myśli może zadziałać. To wcale nie musi być choroba psychiczna. W ten sposób instynktownie odwracamy swoją uwagę od prawdziwego problemu. Powodzenia w walce!
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2009-04-21 o 21:44
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 22:33   #2884
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

No i wysuszyłam. Mam badziewną suszarkę podróżną. Włosy po wymyciu rozczesuję raz a potem w trakcie suszenia nie używam już szczotki tylko przeczesuję je palcami ( wcześniej- przed zabiegiem to bym palce sobie połamała i poplątała całe włosy ) Te które są krótsze są lekko uniesione ale to tylko na zdjeciu tak widać, po nocy mi przyklepną z lewej strony widać to wygięcie przy ramionach.

Dam też zdjęcie jak rano będą wyglądać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06952wwww.jpg (38,9 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06955wwwwwwwww.jpg (22,1 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06956wwwwwwwww.jpg (14,4 KB, 180 załadowań)

Edytowane przez sorina
Czas edycji: 2009-04-22 o 07:38
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 14:58   #2885
mustafuene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 12
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

dziękuję
śliczne włoski. masz ich 10 razy więcej ode mnie. no i nie wyglądają na zniszczone.
mustafuene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 17:07   #2886
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja tych włosów miałam 2 razy więcej obiętościowo przed prostowaniem. W lecie to była masakra
No włosy wyglądają o wiele lepiej w rzeczywistości. Kupiłam sobie dziś suszarkę philipsa z jonizacją więc ciekawe jak będą wyglądały po niej

Wrzucę wam zdjecie mojej siostry włosów bo ona ma takie jak ja miałam to zobaczycie co znaczy koszmar

Ale jestem wstrętna, też takie miałam jeszcze niedawno
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:17   #2887
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ja tych włosów miałam 2 razy więcej obiętościowo przed prostowaniem. W lecie to była masakra
No włosy wyglądają o wiele lepiej w rzeczywistości. Kupiłam sobie dziś suszarkę philipsa z jonizacją więc ciekawe jak będą wyglądały po niej

Wrzucę wam zdjecie mojej siostry włosów bo ona ma takie jak ja miałam to zobaczycie co znaczy koszmar

Ale jestem wstrętna, też takie miałam jeszcze niedawno
czyżby taką jak moja?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 21:29   #2888
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Podobna Philips ale nr 4982
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 22:03   #2889
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

będziesz zachwycona daj znać
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 22:25   #2890
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Wczoraj wieczorem myłam głowe więc dopiero na weekend zobaczę jak działa No ale nadmuch ma super
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 22:41   #2891
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

uważaj żebyś sobie głowy nie poobijała bo one są dłuuugie
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 23:07   #2892
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

No zauważyłam Dziś testowałam ją na cioci i nie wiedziałam jak ją przekładać Po tym moim prostowaniu strasznie mi się poelektryzowały ,teraz chyba nie będzie takiego problemu.

Teraz nie będę musiała czekać kilka godzin aż mi wyschną.

Jedna dziewczyna z forum pisała do mnie i będzie za 2 tygodnie prostować w tym salonie co ja. Ciekawe jak jej wyjdą te włosy
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 12:52   #2893
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Smile Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez takajednadziewczyna Pokaż wiadomość
Moja ciocia jest baardzo dobra fryzjerka mam troche informacji co to takiego prostowania. A więc to prostowanie baaaaaaaardzo niszczy włosy. Mogę takie coś sobie sprawić osoby które mają swoj natrualny kolor włosów i ich wlosny nie są zniszczone. W przeciwnym radzie grozi wypadaniem, kurszeniem sie włosów. Po takim zabiegu struktura włosów staje sie tragiczna, niezdrowa. I jak ci zaczną odrastać włosy to do góry beda kręcona a reszta będzie prosta. to jest śmieszna i troche kosztuje.
ale mnie takie posty drażnią. Nic o metodzie, ale ciocia powiedziała to na bank tak jest ze wszystkim. Inaczej wyprostuje przeszkolony fryzjer w rekomendowanym salonie a inaczej Halina z Paździorna w swoim zakładzie "u Halinki" płynem do trwałej ondulacji
Haliny z Paździorna - wybaczcie

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
No i wysuszyłam. Mam badziewną suszarkę podróżną. Włosy po wymyciu rozczesuję raz a potem w trakcie suszenia nie używam już szczotki tylko przeczesuję je palcami ( wcześniej- przed zabiegiem to bym palce sobie połamała i poplątała całe włosy ) Te które są krótsze są lekko uniesione ale to tylko na zdjeciu tak widać, po nocy mi przyklepną z lewej strony widać to wygięcie przy ramionach.

Dam też zdjęcie jak rano będą wyglądać.
Sorina piękne masz te włoski
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 13:04   #2894
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Kocurasek ten post jeszcze ujdzie ;-) dziś na kafeterii w temacie o trwałym prostowaniu włosów przeczytałam
23.04.2009] 22:49
<A style="FONT-SIZE: 10px" onclick="window.open('/cenzor.php?id_postu=23366 301&url=f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3333460&st art=150','_blank','width= 300,height=100,menubar=no ,toolbar=no,resizable=no' ); return false;" href="http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3333460&st art=150#">[zgłoś do usunięcia] Domi x3x3 (domi993@poczta.onet.pl) jeśli chodzi o proste włosy to nazywa się "trwała prostująca włosy" kosztuje w zależności u jakiego fryzjera chcesz to zrobić ale mniej więcej od 90 zł do 120 zł Pozdrawiam


I tu reakcja może być tylko taka :


Kocurasek a Ty kiedy prostujesz swoje?? Idziesz w końcu do Uniqua? Bo pogubiłam sie już. wiem ,ze powiedzieli Ci że na farouka ci goldwellem nie zrobią ,ale to nigdzie czy jak??
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 10:54   #2895
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Kocurasek ten post jeszcze ujdzie ;-) dziś na kafeterii w temacie o trwałym prostowaniu włosów przeczytałam
23.04.2009] 22:49
<A style="FONT-SIZE: 10px" onclick="window.open('/cenzor.php?id_postu=23366 301&url=f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3333460&st art=150','_blank','width= 300,height=100,menubar=no ,toolbar=no,resizable=no' ); return false;" href="http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3333460&st art=150#">[zgłoś do usunięcia] Domi x3x3 (domi993@poczta.onet.pl) jeśli chodzi o proste włosy to nazywa się "trwała prostująca włosy" kosztuje w zależności u jakiego fryzjera chcesz to zrobić ale mniej więcej od 90 zł do 120 zł Pozdrawiam


I tu reakcja może być tylko taka :


Kocurasek a Ty kiedy prostujesz swoje?? Idziesz w końcu do Uniqua? Bo pogubiłam sie już. wiem ,ze powiedzieli Ci że na farouka ci goldwellem nie zrobią ,ale to nigdzie czy jak??
I później dziewczyny chodzą w popalonych włosach....

Ja hmmmm... chciałabym bardzo zrobić jeszcze przed wakacjami ale miałam dwa ogromne wydatki i jeszcze się nie pozbierałam ale z obydwu jestem zadowolona więc nie żałuję
W Unique ponoć prostują dwie osoby. Paweł, którego osobiście uwielbiam i zawsze wychodzę od niego strasznie zadowolona i szkoleniowiec Goldwella, którego imienia na daną chwilę nie pamiętam. Paweł powiedział że mi nie zrobi. Nie pomogło przekonywanie że miałam Farouka tylko raz (rok temu) i że znam dziewczyny co miały z dwa, trzy razy i w Warszawie im to zrobili - kate2204 oraz aaricia. Powiedział mi żebym przyszła na konsultacje do tego szkoleniowca ale ja póki co i tak kasiorki nie mam więc nie poszłam jeszcze. No a w wakacje to sobie nie wyobrażam iść bo po wyjściu z salonu w te upały od razu będę mieć włosy przyklejone do pleców :/ ale może jak mi jakiś grosik wpadnie do czerwca to zrobie a jak nie to odpuszcze do września
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 21:23   #2896
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
No w Unique się cenią a Ty masz strasznie długie włosy. Ciekawa jestem jak ci wyjdzie to prostowanie

Pokażę wam jeszcze jakie ja miałam włosy kiedyś Na tymch zdjęciach jest akurat moja siostra ale ja miałam takie same. Namówiłam ją żeby dała zrobić mi zdjęcie , bo normalnie tak się nei pokazuje To jest wersja lagodna czyli przy spaniu w mokrych włosach poczym robiły się trochę loki bardziej "gładkie " wersje jej włosów po suszarce też dam ale muszę poczekac aż je wysuszy po wymyciu Wtedy jest prawdziwa masakra

Coś mi zdjęć nie dołączyło wyżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06960.jpg (182,2 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06961.jpg (173,9 KB, 237 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-05-01 o 19:28 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 18:37   #2897
ohyea
Raczkowanie
 
Avatar ohyea
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 199
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

robil ktos ostatnio w gdansku? bo szukam w dobrych salonach ale w 2 mi juz powiedzieli ze nie robia tego
ohyea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 15:50   #2898
fliegus07
Raczkowanie
 
Avatar fliegus07
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

prostowanie chemiczne jest dobre jak sie trafi na profesjonaliste niesttey sama wiem jak to wyglada bo mam praktyki w salonie fryzjerskim gdzie no własnie szef prostuje super ale jedna z pracownic.. yhh bo to jest tak najpierw zazwyczaj daja na włosy taki krem prostujacy i czeszą włosy raz i powinny pozostawic je zupełnie proste.. ale wiele fryzjerek nie zwraca na to uwagi i np. zawinie na uszy albo na kark i potem takie włosy sie odwijaja.. albo tez np.. na fotel układają jak ktos ma dluzsze i zostaje taka fala... wiec jak ktos sie poddaje zabiegowi niech wraca uwage fryzjerowi jak zoabcyz ze cos zawinie albo delikatnie poodchyla.. bo to wszystko potem psuje efekt x)
co do stopnia zniszczenia włosó to juz wsyztsko jest indywidualną sprawą jednym się nie niszczą innym tak.. ale wystarczą dobre maski i kłopotu nie ma x]
a długotrwałosc prostowania tez jest srednia.. jak ktos ma krecone od nasady to ma przekichane bo odrost zacznie się kręcić
fliegus07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 21:41   #2899
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A ja pokażę Wam jeszcze włosy po wysuszeniu suszarką z jonizacją i przespaniu nocy - bo wtedy sa lepsze Ja to w ogóle najbardziej lubię je takie kilkudniowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06971.jpg (163,1 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06972.jpg (163,7 KB, 152 załadowań)
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 16:32   #2900
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Chciałabym wyprostować włosy ścięte na boba Victorii Beckham ( z grzywką). Ile mogłoby to kosztować, aby mieć pewność,że użyją porządnego preparatu? Włosów jest dużo, falowane,puszą się,wywijają.Jakich firm preparaty są najlepsze? Do tej pory prostowałam grzywkę, więc to nie jest jeszcze wielka ingerencja we fryzurę. Pierwszy raz zapłaciłam dość dużo, więc myślałam,że prostują czymś porządnym(zwodnicze plakaty z nazwami na ścianach salonu), ale jak byłam drugi raz to jak usłyszałam cenę nie tylko za grzywkę ale i za całość (w sensie,że niska) to wolę nie eksperymentować i zrobić prostowanie gdzie indziej. Znacie jakieś dobre salony fryzjerskie na Górnym Śląsku ?
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 20:05   #2901
ladylay
Raczkowanie
 
Avatar ladylay
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
czy wy też tak macie...?

witam. Mam nietypowy problem. Kiedyś cierpiałam na trichotillomanię (nerwicowe wyrywanie włosów). Niby już wszystko ok, dziury nie ma, ale niedawno zauważyłam, że gdy przedziałek na środku głowy nie jest mocno zaczesany wydaje sie być bardziej łysawy niż inne miejsca :/ Czy wy też tak macie w tym miejscu czy to moze być skutek mojej choroby..?
__________________
Crosstown traffic !
ladylay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 10:41   #2902
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A mnie włosy Twojej siostry Sorino bardzo się podobają i nie dlatego, że mam proste włosy, też mam kręcone i też kiedyś w akcie desperacji chwyciłam za słuchawkę i obdzwoniłam zakłady fryzjerskie pytając się o trwałą na proste włosy,ale wtedy (kiedy byłam jeszcze nastolatką ) takie usługi były rzadkością.pogodziłam się więc z moimi kręconymi włosami i myślę, że dobrze na tym wyszłam, ludzie od zawsze zachwycali się moimi kręconymi włosami i to dało mi do myślenia.myślę, że lepiej nie ingerować w naturę, bo to nie zawsze popłaca.
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:39   #2903
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Chciałabym wyprostować włosy ścięte na boba Victorii Beckham ( z grzywką). Ile mogłoby to kosztować, aby mieć pewność,że użyją porządnego preparatu? Włosów jest dużo, falowane,puszą się,wywijają.Jakich firm preparaty są najlepsze? Do tej pory prostowałam grzywkę, więc to nie jest jeszcze wielka ingerencja we fryzurę. Pierwszy raz zapłaciłam dość dużo, więc myślałam,że prostują czymś porządnym(zwodnicze plakaty z nazwami na ścianach salonu), ale jak byłam drugi raz to jak usłyszałam cenę nie tylko za grzywkę ale i za całość (w sensie,że niska) to wolę nie eksperymentować i zrobić prostowanie gdzie indziej. Znacie jakieś dobre salony fryzjerskie na Górnym Śląsku ?
JA za włosy lekko opadające za romiona zapłaciłąm 700 zł ale powiedzieli mi że jak będę robiła odrosty tak na 15 cm to zapłacę tyle samo bo robić trzeba przy tym tak samo długo. Jakimi kosmetykami robiłaś grzywkę i za ile? Ja robiłąm Goldwellem.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
A mnie włosy Twojej siostry Sorino bardzo się podobają i nie dlatego, że mam proste włosy, też mam kręcone i też kiedyś w akcie desperacji chwyciłam za słuchawkę i obdzwoniłam zakłady fryzjerskie pytając się o trwałą na proste włosy,ale wtedy (kiedy byłam jeszcze nastolatką ) takie usługi były rzadkością.pogodziłam się więc z moimi kręconymi włosami i myślę, że dobrze na tym wyszłam, ludzie od zawsze zachwycali się moimi kręconymi włosami i to dało mi do myślenia.myślę, że lepiej nie ingerować w naturę, bo to nie zawsze popłaca.
No tak na zdjęciu wygląda to dość dobrze i jeśli się takich nie ma to są ochy i achy tyle że takie włosy są całe skudłacone i tylko tak wyglądają po wstaniu z łóża jak się spało w mokrych. Jeśli da isę jakieś preparaty to sa ładne loczki ale na pół dnia bo potem jest jedna wielka szopa i kołtuny i wygląda się jak debil. Poza tym w lecie to jest poprostu masakra z nimi bo jest w nich tak gorąco jak y się w czapce chodziło. Całe włosy są mokre itd.

Mi się bardzo podobają loki ale one dobrze wyglądają jak się ma włsów mniej i ma się je w takich pasemkach a nie jedną wielką poplątaną szopę.

Moja siostra dziś się załamała bo suszyła włosy suszarką wczoraj żeby jej wyschły , spieszyła się na uczelnię i nie miała czasu na prostowanie. Związała je w kucyk i gumka jej pękła
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 09:48   #2904
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Rozumiem Cię jednak, że chciałaś zmienić swój wygląd, jeśli rzeczywiście macie tak grube włosy, to kłopot z nimimoje są średnio grube, nawet dobrze się układają, ale muszę nałożyć na nie tonę kremów do układania, bo inaczej się puszą...pamiętam jak w dawnych czasach prostowałam je po każdym myciu na suszarce okropnie je naciągając, efekt był godny pożałowaniateraz dałam już im spokój, wycierpiały już swoje tylko gdy chodzę do fryzjera raz na parę miesięcy pozwalam fryzjerce inaczej je ułożyć (prostuje mi je na szczotce, są proste, mają tylko powywijane końce), wtedy mogę poczuć, jak to jest mieć proste włosy (przeglądam się w wystawach sklepowych i widzę inną osobę )
wiesz, chyba trafiłaś na dobrego fryzjera, bo czytając tu opisy innych dziewczyn po trwałej, są załamane..pozdrawiam
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 13:33   #2905
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

U mnie nie było mowy na prostowanie na suszakę bo poprostu tak się nie dało. Urzycie lakieru do włosó na włosach wyprostowanych na prostownicy natychmiast się kręciły i robiła się szopa.

Fryzjer był taki sobie ;-) Ja miałam poprawiane bo moje włosy były za grube i te środki prostujące nie do końca je wyprostowały. No ale teraz się nei puszą i jest ok.

Skończyła mi się odżywka z Goldwella i będe musiała wydac więcej kasy żeby kupić większą.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 13:03   #2906
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

hej maniaczki prostowanka

mialam juz dwa razy prostowane Faroukiem, na poczatku wielokrotnie wypowiadalam sie w tym watku nie wiem czy mnie jeszcze ktos pamieta

teraz juz 8 miesiecy nie prostowalam i odrosty mam tak prawie do linii uszu :P
chcialam sie spytac dziewczyn ktore maja dlugie wlosy ( za ramiona ! ) i robily odrosty na Slowianskiej w Poznaniu - ile zaplacilyscie ? musze sie wybrac w koncu bo przede mna slub wiec trzeba jakos wygladac a nie takie pogiete ;P
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 13:06   #2907
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
hej maniaczki prostowanka

mialam juz dwa razy prostowane Faroukiem, na poczatku wielokrotnie wypowiadalam sie w tym watku nie wiem czy mnie jeszcze ktos pamieta

teraz juz 8 miesiecy nie prostowalam i odrosty mam tak prawie do linii uszu :P
chcialam sie spytac dziewczyn ktore maja dlugie wlosy ( za ramiona ! ) i robily odrosty na Slowianskiej w Poznaniu - ile zaplacilyscie ? musze sie wybrac w koncu bo przede mna slub wiec trzeba jakos wygladac a nie takie pogiete ;P
a możesz wkleić zdjęcie jak to wygląda po dłuższym czasie? jesteś zadowolona, nie zniszczyły się włosy Tobie?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 16:39   #2908
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

KOchana, musze znalezc jakies zdjecie po podcieciu wlosow albo zrobie po prostu, ale zanim podcielam bylo tak jak na zdjeciu

nie czulam zeby po prostowaniu (drugim z kolei juz) poniszczyly mi sie jakos szczegolnie wlosy. Wypadaja, duzo - to prawda, ale jakos mimo to tych wlosow na glowie mi starcza i na nowo mnostwo przybywa (co mnie wkurza bo mi stercza takie male ;P)
owszem, tuz po prostowaniu zawsze czuje ze koncowki sa jakby przesuszone i sterczace (puszace) wiec wtedy je scinam u fryzjera.
Teraz biore slub i nie chcialabym ich juz bardziej podcinac ale bez trwalej sie nie obedzie bo po slubie jedziemy w podroz posl. i nie chcialabym miec problemu z wylazeniem z wody i kreconymi sie wlochami :p

dlatego ponawiam pytanie ile placilyscie teraz w Poznaniu za odrosty bo musze wiedziec ile kasy przygotowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (60,0 KB, 234 załadowań)
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 18:08   #2909
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
KOchana, musze znalezc jakies zdjecie po podcieciu wlosow albo zrobie po prostu, ale zanim podcielam bylo tak jak na zdjeciu

nie czulam zeby po prostowaniu (drugim z kolei juz) poniszczyly mi sie jakos szczegolnie wlosy. Wypadaja, duzo - to prawda, ale jakos mimo to tych wlosow na glowie mi starcza i na nowo mnostwo przybywa (co mnie wkurza bo mi stercza takie male ;P)
owszem, tuz po prostowaniu zawsze czuje ze koncowki sa jakby przesuszone i sterczace (puszace) wiec wtedy je scinam u fryzjera.
Teraz biore slub i nie chcialabym ich juz bardziej podcinac ale bez trwalej sie nie obedzie bo po slubie jedziemy w podroz posl. i nie chcialabym miec problemu z wylazeniem z wody i kreconymi sie wlochami :p

dlatego ponawiam pytanie ile placilyscie teraz w Poznaniu za odrosty bo musze wiedziec ile kasy przygotowac
to bez prostownicy jest?? bosskie ja nie prostowałam ale dziewczyny płaciły 350 chyba, zadzwoń najlepiej. A Ty wcześniej na Słowiańskiej robiłaś?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 18:13   #2910
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

heh dzieki tak to bez prostownicy (ale naciagam troche w miejscach gdzie zagiecia szczotka okragla) i po dluugiej podrozy

oba prostowania robilam na Slowianskiej
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.