Urban Legends (historie zasłyszane:D) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-22, 21:50   #31
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Audacieux
To było zdaje się w "Antku" taka krótka nowela, jakaś wsiowa znachorka kazała włożyć dziecko na 3 "zdrowaśki" do pieca...
Nie przecze mozliwe, ale babcia tez cos takiego mowila. Albo mi sie juz zycie z fikcja miesza. Wszytsko jest mozliwe...
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 21:50   #32
OttisA
Przyczajenie
 
Avatar OttisA
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

[quote=spray]A to mi opowiadała znajoma z uczelni:
studencka brać zapaliła trawkę i położyła się spać w ciemnościach. Komuś zrobiło
się duszno i chciał otworzyć okno - rzucił więc w szybę butem. Szyba pękła.
Wszyscy oddychają z ulgą świeżym powietrzem... a rano okazuje się, że była to
szyba w regale...
też to znam.
A to słyszałyście? Na jakimś forum ktoś to napisał:para wyjechala na wakacje życua, gdzieś do tropików, zatrzymali sie w hotelu i
pewnego dnia okradziono im pokoj (podczas ich nieobecnosci), zostaly tylko
szczoteczki do zebow i aparat fotograficzny
zmartwili sie ale spedzili jakos reszte urlopu radzac sobie z tym co mieli
po powrocie z wakacji wywolali zdjecia a na jednym z nich 2 murzynow wsadzalo
sobie w tylek ich szczoteczki do zebow
OttisA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 21:52   #33
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

taa... slyszalam to w formie dowcipu
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 21:52   #34
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Jak bylam dzieckiem to mama mojej kolezanki nagadala nam, ze po naszym miescie kraza dwa samochody jeden czarny, drugi bialy, w samochodach jezdzili mezczyzni, ktorzy zabijali kogo popadnie. Historia ta wywarla na mnie ogromne skutki uboczne Codziennie w nocy wypatrywalam dwoch samochodow i nawet raz zauwazylam dwa - jeden bialy drugi czarny. Czy wy wiecie co sie ze mna wtedy dzialo? Matko!! nikomu nie zycze, jak ja sie balam
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 00:14   #35
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

U mnie krążyła historia, że jakiś facet łapie dzieciaki i sprawdza im zeszyty. Jeśli zeszyt jest w kratkę, tnie tak dzieciaka żyletką itd. Raz koleżanka mówi, że go widziała i uciekłyśmy ze szkoły do domu, tak się bałyśmy. W dodatku biegnąc słyszałyśmy za sobą jakieś wrzaski, brrr... Do dziś nie wiem, o co w tym chodziło
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 08:14   #36
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez spray
A to mi opowiadała znajoma z uczelni:
studencka brać zapaliła trawkę i położyła się spać w ciemnościach. Komuś zrobiło
się duszno i chciał otworzyć okno - rzucił więc w szybę butem. Szyba pękła.
Wszyscy oddychają z ulgą świeżym powietrzem... a rano okazuje się, że była to
szyba w regale...
To słyszałam w formie kawału.


Cytat:
A to słyszałyście? Na jakimś forum ktoś to napisał:para wyjechala na wakacje życua, gdzieś do tropików, zatrzymali sie w hotelu i
pewnego dnia okradziono im pokoj (podczas ich nieobecnosci), zostaly tylko
szczoteczki do zebow i aparat fotograficzny
zmartwili sie ale spedzili jakos reszte urlopu radzac sobie z tym co mieli
po powrocie z wakacji wywolali zdjecia a na jednym z nich 2 murzynow wsadzalo
sobie w tylek ich szczoteczki do zebow
To było w jakimś filmie, ale nie mogę sobie przypomnieć w jakim. Chodziło w tej sytuacji o zemstę za zdradę żony, a zaplanował to zazdrosny mąż...aaaa....chyba w Poranku Kojota to było
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 19:37   #37
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

własnie zasłyszane (podobno stare, ale na czasie, bo jesień): Pewna rodzina wybrała się na grzybobranie.Po powrocie przyrządzili
zebrane grzyby, ale, że nie do końca byli pewni czy aby na pewno wszystkie były jadalne dali trochę do spróbowania kotce. Kotka po
jakimś kwadransie zaczęla przejawiać poważne objawy zatrucia, wiła się z bólu, brzuch jej się zrobił wzdęty. Niewiele myśląc - cała rodzina zapakowała się do auta i pojechała do
szpitala na płukanie żoładka. Po powrocie okazało się, ze kotka ma się świetnie, cała i zdrowa wylizuje
świeżo narodzone kocięta...
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-02, 19:48   #38
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

No więc ja słyszałam historię, że we wsi, w której mieszka przyjaciółka mojej dobrej kumpeli, jeździł jakiś facet białym mercedesem. Nikt nie wiedział skąd się wziął. Pewnego dnia na dyskotece poderwał jakąś dziewczynę. W pewnym momencie dziewczyna wpadła w szał, zaczęła krzyczeć, że ten facet ma kopyta zamiast stóp. No i potem słuch po nim zaginął a dziewczyna wylądowała w psychiatryku. Ile w tym prawdy - nie wiem.
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 19:48   #39
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

O diable z kopytami słyszałam-który jeździł właśnie ciemnym samochodem i pytał o godzine,i wciągał do samochodu...
A ostatnio ktoś mi opowiadał: Jakaś para wróciła naćpana z dyskoteki.Facet był głodny i myślał,że wkłada kurczaka do mikrofalówki,a okazało się,że to było ich dziecko-niemowlak..
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 19:54   #40
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez tripka
O diable z kopytami słyszałam-który jeździł właśnie ciemnym samochodem i pytał o godzine,i wciągał do samochodu...
A ostatnio ktoś mi opowiadał: Jakaś para wróciła naćpana z dyskoteki.Facet był głodny i myślał,że wkłada kurczaka do mikrofalówki,a okazało się,że to było ich dziecko-niemowlak..

raaanyy, doobreee mocne, nie ma co
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 20:00   #41
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez spray
raaanyy, doobreee mocne, nie ma co
nio straszne...wręcz tragiczne
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-02, 20:46   #42
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Mi się przypomniała ostatnia plotka (niekoniecznie historyjka-legenda)

Wersja prawdziwa :

Koleżanka K., koleżanka Mo. oraz koleżanka Ma. były w dyskotece. Przyjechał po nie znajmomy (całkowicie trzeźwy). Potrącili grupkę pijanych pieszych - nikomu nic poważnego się nie stało - koleżanka K. miała tylko kilka odłamków szkła na rękach.

Wersja, która dotarła do mnie kilka dni póżniej : koleżanka Mo.( - naprawdę nic jej się nie stało) leży w szpitalu, być może umrze, potrącone osoby zginęły na miejscu, a obecnie toczy się proces o spowodowanie zabójstwa Oczywiście to prowadzący samochód był pijany, trzeźwi byli ci co szli po ulicy. Wybuchnęłam tylko gromkim śmiechem

Pierwszy raz w życiu doświadczyłam jak działa mechanizm plotki
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 23:20   #43
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez noemi_kh
Ja mieszkałam swego czasu na wsi, tam krązyła historia o dzieciach, które bawiły się w takim kombajnie do rozdrabniania zbóż i pakowania je w kwadratowe snopki (??) (na wsi mieszkała a nie wiem jak sie to cudo nazywa :P ) W każdym razie wlazły do tego pojazdu i postanowiły ukryć się we wnętrzu tej maszynerii przed rodzicami, tak niby dla zabawy. Rodzice pojechali na pole tym ciągnikiem. Ojciec prowadził a matka szła za kombajnem sprawdzając czy wszystko z tyłu działa. Nagle zaczęły wypadać kawałki jej dzieci poszatkowane przez maszynę, matka dostała zawału i zmarła na miejscu a ojciec poszedł się powiesić...
Historia podobna do tej, ktorą przytoczyła Noemi zdażyła się ponoć naprawdę.
W fabryce papieru toaletowego była maszyna do mielenia makulatury i w niej zmielił się człowiek jakiś czas temu (miesiąc) działo się to w miasteczku niedaleko mojego. Jak to się dokładnie stało nie wiem, ale wiem, że opisywali to w gazecie.

Cytat:
Napisane przez tripka
O diable z kopytami słyszałam-który jeździł właśnie ciemnym samochodem i pytał o godzine,i wciągał do samochodu...
A ostatnio ktoś mi opowiadał: Jakaś para wróciła naćpana z dyskoteki.Facet był głodny i myślał,że wkłada kurczaka do mikrofalówki,a okazało się,że to było ich dziecko-niemowlak..
O tej historii można posłuchać w nagraniu "Bodek i narkotyki". Wystarczy wpisać "Bodek i narkotyki" w google. Na Wiżażu zresztą też był o Bodku wątek.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 01:12   #44
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Słyszałyście o nagrodach Darwina, przyznawanych co roku za najbardziej idiotyczny () rodzaj śmierci?
Kilka historii; chyba nadają się do tego wątku

Francuz, Jacques LeFevier postanowił popełnić samobójstwo. Aby mieć pewność, że próba samobójcza się powiedzie stanął na urwisku i przywiązał kamień do szyi. Następnie wypił truciznę i podpalił swoje ubranie. Próbował nawet zastrzelić się podczas skoku, ale kula chybiła przecinając linę z kamieniem. Woda morska, do której wpadł niedoszły samobójca, ugasiła ogień, a zalewając usta, spowodowała wymioty, które usunęły truciznę z żołądka. Jacques został wyciągnięty z wody przez rybaków i odwieziony do szpitala, gdzie zmarł z powodu wychłodzenia organizmu.

Iracki terrorysta Khay Rahnajet, nie nakleił wystarczającej ilości znaczków na liście - bombie i powróciła ona do niego oznaczona "zwrócić nadawcy". Otworzył list i wyleciał w powietrze. Podobna historia przydarzyła się kolumbijskiemu terroryście - Fernando Varro, który wysłał paczkę z bomba do ambasady USA. Na przesyłce zapomniał jednak nakleić znaczka, więc poczta zwróciła ja nadawcy. Varro otworzył pakunek i wyleciał w powietrze.

M. A .Goldwin spędził kilka lat oczekując na wykonanie wyroku śmierci na krześle elektrycznym za morderstwo, kiedy jego wyrok został zredukowany do dożywocia. Kiedy siedząc na metalowej toalecie w swojej celi, próbował naprawić mały telewizor, przegryzł drut i pokopało go prądem na śmierć.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 10:33   #45
qrczak
Wtajemniczenie
 
Avatar qrczak
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 131
GG do qrczak
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez cheer
Kiedy pan młody razem z gośćmi weselnymi podrzucał pannę młodą, to podrzucili ją tak wysoko, że aż dosięgnęła tego - nie pamiętam jak to się "fachowo" nazywa...tego wentylatora (wiatraka) na suficie (oczywiście był włączony), skutkiem czego po prostu eksplodowała jej głowa. A pan młody i bodajże jeszcze ktoś z rodziców popełnili samobójstwo.
Ja też o tym słyszałam, tylko że podobna historia wydarzyła się naprawdę kilka lat temu niedaleko mojej miejscowości Ojciec panny młodej dostał zawału, a pan młody się powiesił
qrczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 10:49   #46
Paris
Zadomowienie
 
Avatar Paris
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 012
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Był kiedyś fenomen o panu jeżdzącym czarnym samochodem z rejestracją 666, z próżnią w aucie, i który w dodatku pytał o godzinę. Jeśli ktoś mu odpowiedział, to rzecz jasna następnego dnia w tę godzinę umarł. No i w związku z tym słyszłam od kogoś pewną historię, że owy pan spytał się jakiegoś dziecka na placu zabaw o godzinę. To dziecko nie wiedziało, że nie wolno odpowiadać no i odpowiedziało. Po powrocie powiedziało o tym mamie, która się przeraziła (bo wiedziała ) no i ta mama postanowiła siedzieć następnego dnia z dzieckiem przez calutki czas, żeby mu się nic nie stało. No i dziecko następnego dnia, o tej samej godzinie poczuło potrzebę fizjologiczną, poszło do łazienki i powiesiło się na klamce... Nie wiem ile w tym prawdy...
__________________
That's life, that's what all the people say.
You're riding high in April,
Shot down in May
But I know I'm gonna change that tune,
When I'm back on top, back on top in June...
Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 10:58   #47
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez qrczak
Ja też o tym słyszałam, tylko że podobna historia wydarzyła się naprawdę kilka lat temu niedaleko mojej miejscowości Ojciec panny młodej dostał zawału, a pan młody się powiesił

no oczywiście, wszystkie te historie są zawsze najprawdziwsze na świecie
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 11:42   #48
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Albo historia z MCDonaldem:
Jakaś znajoma znajomej mojej koleżanki była z chłopakiem w MCDonaldzie.Kupiła sobie Cheesburgera.
Tak sobie go jadła,ale nagle zaczęła się dławić i dusić..
Pojechali na pogotowie-gdzie okazało się,że w mięsie był pazur od szczura...
bleee
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 17:25   #49
Paris
Zadomowienie
 
Avatar Paris
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 012
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Podbijam Świetny wątek
__________________
That's life, that's what all the people say.
You're riding high in April,
Shot down in May
But I know I'm gonna change that tune,
When I'm back on top, back on top in June...
Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-03, 21:02   #50
Osiak
Zadomowienie
 
Avatar Osiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 1 064
GG do Osiak
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

O w mordę przypomniała mi się historia o pewnej parce która postanowiła sobie pobaraszkować więc zjechali na pobocze(w las)...Chłopakowi zachcialo się sisiu więc wyszedł z samochodu i udał się za potrzebą. dziewczyna została w samochodzie ale nagle ujrzała twarz jakiegoś strasznego faceta który pojawił się nie wiadomo skąd...Przerażona wsiadła za kierownicę i ruszyła z miejsca nie zwracając uwagi na dziwne szuranie w dach samochodu, kiedy odjechała zadzwoniła po policję Ci przyjechali an miejsce i okazało się że dziwne szuranie które szłyszała to szuranie butów jej chłopaka którego szaleniec powiesił na drzewie a ona odjezdżając powiesiła Go bo zabrała podparcie dla jego nóg


Wogóle to u mnie niedaleko jest nieczynna parowozownia i ludzie mówią, że kiedyś murowanow scianach tych pracowników którzy nie wyrabiali normy a mój kolega powiedział że dziwny metaliczny dzwięk jaki czasem słyszę to okłysanie się trupów tych ludzi na ogromnych hakach

Jeszcze znam historię jak dziewczyna w zimie zostala sama w domu i usłyszała dziwny dzwięk za oknem, odsłoniła zasłone i zobaczyła twarz jakiegoś mezczyzny. Przerażona uciekła do sypialni i zadzwoniła na policje. Kiedy przyjechali nei znaleźli śladów na sniegu za oknem i kiedy mieli wychodzić jeden się wrócił i powiedział do niej że miała wielkie szczescie bo na podlodze naprzeciw okna były mokre slady butów, co oznaczało że ten facet stał za nia a ona widziała jego odbicie w szybie

Oczywiście wiadomo ile w tych historiach prawdy
__________________
[I][COLOR=Indigo]"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest po prostu inne."
Osiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 21:09   #51
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Osiak
O w mordę przypomniała mi się historia o pewnej parce która postanowiła sobie pobaraszkować więc zjechali na pobocze(w las)...Chłopakowi zachcialo się sisiu więc wyszedł z samochodu i udał się za potrzebą. dziewczyna została w samochodzie ale nagle ujrzała twarz jakiegoś strasznego faceta który pojawił się nie wiadomo skąd...Przerażona wsiadła za kierownicę i ruszyła z miejsca nie zwracając uwagi na dziwne szuranie w dach samochodu, kiedy odjechała zadzwoniła po policję Ci przyjechali an miejsce i okazało się że dziwne szuranie które szłyszała to szuranie butów jej chłopaka którego szaleniec powiesił na drzewie a ona odjezdżając powiesiła Go bo zabrała podparcie dla jego nóg


Wogóle to u mnie niedaleko jest nieczynna parowozownia i ludzie mówią, że kiedyś murowanow scianach tych pracowników którzy nie wyrabiali normy a mój kolega powiedział że dziwny metaliczny dzwięk jaki czasem słyszę to okłysanie się trupów tych ludzi na ogromnych hakach

Jeszcze znam historię jak dziewczyna w zimie zostala sama w domu i usłyszała dziwny dzwięk za oknem, odsłoniła zasłone i zobaczyła twarz jakiegoś mezczyzny. Przerażona uciekła do sypialni i zadzwoniła na policje. Kiedy przyjechali nei znaleźli śladów na sniegu za oknem i kiedy mieli wychodzić jeden się wrócił i powiedział do niej że miała wielkie szczescie bo na podlodze naprzeciw okna były mokre slady butów, co oznaczało że ten facet stał za nia a ona widziała jego odbicie w szybie

Oczywiście wiadomo ile w tych historiach prawdy
ta pierwsza historia najlepsza...jak w horrorach
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 21:28   #52
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez tripka
Albo historia z MCDonaldem:
Jakaś znajoma znajomej mojej koleżanki była z chłopakiem w MCDonaldzie.Kupiła sobie Cheesburgera.
Tak sobie go jadła,ale nagle zaczęła się dławić i dusić..
Pojechali na pogotowie-gdzie okazało się,że w mięsie był pazur od szczura...
bleee
Tem mamo McDonaldzie. Znajomy, znajomej, znajomego kolegi jadł hamburgera z dodatkiem majonezu. Podczas jedzenia, pobiegł do łazienki zwymiotować, bo poczuł w kanapce cos obrzydliwego. Zdjał kawałek bułki, a tam oprócz majonezu, był dodatek spermy
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 21:45   #53
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

a ta wciąż żywa i jakże wiarygodna legenda o dziewczynie, której wycięli nerkę i obudziła się z wannie pełnej lodu? Do tej pory nei mam 100% pewności, że to nieprawda
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 21:51   #54
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa
a ta wciąż żywa i jakże wiarygodna legenda o dziewczynie, której wycięli nerkę i obudziła się z wannie pełnej lodu? Do tej pory nei mam 100% pewności, że to nieprawda
oo tak tak krążyły takie plotki,że porywają cie,albo wsypują ci coś i budzisz się rano w wannie bez nerki...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 22:10   #55
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez tripka
oo tak tak krążyły takie plotki,że porywają cie,albo wsypują ci coś i budzisz się rano w wannie bez nerki...
o, faktycznie! znam tę historię!!!
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 22:12   #56
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Nawet niewiem,czy nie robili przypadkiem tak naprawde..
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 22:58   #57
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

u nas po osiedlu chodziła plota ze w wieżowcach porywają młode dziewczyny i im wycinaja nerki zawsze balysmy sie chodzic z dziewczynami do kolezanki ktora mieszkala w wiezowcu a najlepsze ze te i inne bajki wciskała nam tej kolezanki mama

albo wieczne przekonanie ze "szejki" w mc donalda robione są ze spermy... nie tylko ludzkiej
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 19:00   #58
qrczak
Wtajemniczenie
 
Avatar qrczak
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 131
GG do qrczak
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
no oczywiście, wszystkie te historie są zawsze najprawdziwsze na świecie

Wniosek jest jednoznaczny - niezależnie od położenia geograficznego wszędzie krążą te same legendy
qrczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 19:25   #59
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez fredka Pokaż wiadomość
Dawno temu, w mojej rodzinnej Stalowej Woli nie wolno było pytać nieznajomych o godzinę Bo podobno był facet, który jeśli się go zapytało, odpowiadał "Twoja ostatnia" i w ciągu godziny się umierało. Dziećmi byliśmy, wierzyliśmy w to święcie
Też o tym słyszałam!
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 19:11   #60
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
U mnie krążyła historia, że jakiś facet łapie dzieciaki i sprawdza im zeszyty. Jeśli zeszyt jest w kratkę, tnie tak dzieciaka żyletką itd. Raz koleżanka mówi, że go widziała i uciekłyśmy ze szkoły do domu, tak się bałyśmy. W dodatku biegnąc słyszałyśmy za sobą jakieś wrzaski, brrr... Do dziś nie wiem, o co w tym chodziło

Nieprawda to byly dziewczyny z osiedla obok i sie pytaly o zeszyt jaki lubisz i jak mowilas ze w kratke to cie ciely twarz w kratke jak w linie to w linie... Trza bylo mowic ze czysty/gladki

Czarna wolga do tej pory sie smieje

Ktora godzina - ta owszem bylo.

Czlowiek wie ze glupie ale jakas czesc tak dla pewnosci unika tego

A przypomniala mi sie jedna historyja - Ze jest sobie taki dom co go nikt nie chce bo cuda sie w nim dzieja

Zostal wybudowany na miejscu starego domu ale nie dokladnie w tym samym miejscy bo ten co go budowal uznal ze lepszym bedzie to w okolicy kapliczki. Kapliczke zburzono powstal dom.

I teraz w kazde Swieto Maryjne dzieja sie tam tak straszne rzeczy ze nikt mieszkac tam nie chce.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-13 19:01:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.