wyjazd za free? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-02, 23:29   #1
8004512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Question

wyjazd za free?


Tak więc pomyślałam, ze napiszę do Was kochane wizażanki. Od dawna przeglądam to forum, wiele ciekawych rzeczy się stąd dowiedziałam. Jednak tym razem mam problem(?).
Często rozmawiam z ludźmi z zagranicy. Jakiś czas temu zaczęłam rozmawiać z kimś z Singapuru. Miłym, 19-letnim chłopakiem. Jednak jest on w tym momencie w boys' hostel. Za kradzieże, pobicia i ćpanie. Trafił nie najgorzej, bo ma dostęp do internetu. Codziennie ze mną rozmawia, pisze smsy, dzwoni.
Jest kimś naprawdę miłym, jednak martwi mnie jego pobyt tam. Czy powinnam rozmawiać z kimś takim?
Zwłaszcza, że dorabia on jako model. Nie wiem nic dokładniej, wspominał tylko o modelingu i powiedział też, że kiedy agent już mu zapłaci - wtedy ten chłopak zapłaci za mnie. A raczej za moją podróż tam.
Widziałam jego kolegów - sami 'dziwni' ludzie. Większość ma tatuaże, i to dużą ilość. Wszyscy również byli karani. Niektórzy spędzili jakiś czas w poprawczaku, inni w więzieniu i innych miejscach tego typu.
Wszyscy ćpają raczej dużo.
Martwię się w sumie tylko tym. I mam wątpliwości czy powinnam tam pojechać. On czasem ma dziwne napady złości. Przykładowo - raz, w knajpie wkurzył się i rozwalił szklane drzwi. Skakał po szkle. A po wszystkim zaczął się śmiać, zrobił zdjęcie i wyszedł.
Kiedyś, gdy nie mogłam z nim rozmawiać przez telefon, bo wychodziłam wykrzyczał, że za chwile rozwali swój. Miał jakiś problem i był wściekły. Jednak wydawało mi się, że powinien zwrócić uwagę na to, że nie mogę z nim rozmawiać.
Mimo wszystko jest naprawdę miły.
Więc nie wiem czy powinnam jechać.
Dlatego chciałam zwrócić się do Was - o pomoc.
Z góry dziękuję.
8004512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 23:35   #2
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: wyjazd za free?

Cytat:
Napisane przez 8004512 Pokaż wiadomość
Tak więc pomyślałam, ze napiszę do Was kochane wizażanki. Od dawna przeglądam to forum, wiele ciekawych rzeczy się stąd dowiedziałam. Jednak tym razem mam problem(?).
Często rozmawiam z ludźmi z zagranicy. Jakiś czas temu zaczęłam rozmawiać z kimś z Singapuru. Miłym, 19-letnim chłopakiem. Jednak jest on w tym momencie w boys' hostel. Za kradzieże, pobicia i ćpanie. Trafił nie najgorzej, bo ma dostęp do internetu. Codziennie ze mną rozmawia, pisze smsy, dzwoni.
Jest kimś naprawdę miłym, jednak martwi mnie jego pobyt tam. Czy powinnam rozmawiać z kimś takim?
Zwłaszcza, że dorabia on jako model. Nie wiem nic dokładniej, wspominał tylko o modelingu i powiedział też, że kiedy agent już mu zapłaci - wtedy ten chłopak zapłaci za mnie. A raczej za moją podróż tam.
Widziałam jego kolegów - sami 'dziwni' ludzie. Większość ma tatuaże, i to dużą ilość. Wszyscy również byli karani. Niektórzy spędzili jakiś czas w poprawczaku, inni w więzieniu i innych miejscach tego typu.
Wszyscy ćpają raczej dużo.
Martwię się w sumie tylko tym. I mam wątpliwości czy powinnam tam pojechać. On czasem ma dziwne napady złości. Przykładowo - raz, w knajpie wkurzył się i rozwalił szklane drzwi. Skakał po szkle. A po wszystkim zaczął się śmiać, zrobił zdjęcie i wyszedł.
Kiedyś, gdy nie mogłam z nim rozmawiać przez telefon, bo wychodziłam wykrzyczał, że za chwile rozwali swój. Miał jakiś problem i był wściekły. Jednak wydawało mi się, że powinien zwrócić uwagę na to, że nie mogę z nim rozmawiać.
Mimo wszystko jest naprawdę miły.
Więc nie wiem czy powinnam jechać.
Dlatego chciałam zwrócić się do Was - o pomoc.
Z góry dziękuję.
To prowokacja prawda ?
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 23:40   #3
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: wyjazd za free?

A co odpowiedziałabyś mi - gdybym to Tobie opowiedziała całą historię i potem zadała to pytanie?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 23:49   #4
8004512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: wyjazd za free?

Nie, to jest na poważnie.
Co bym powiedziała? Nie wiem sama.
Dziwnie się czuję z tą sytuacją.
sweeney czemu myślisz, że to prowokacja?
8004512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 00:06   #5
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: wyjazd za free?

ziwię się Tobie- ze w ogóle bierzesz pod uwagę wyjazd TAM -
*co wiesz o tamtejszej kulturze?
*czy znasz jezyk?
*skąd wiesz, KIM jest chłopak, o którym piszesz - wiesz to tylko z jego opowieści?
*obca osoba ma ponosić koszty finansowe związane z Tobą ... nie uważasz, że to jest dziwne?
* ćpa...to wystarczający powód so tego, żeby wyostrzyć zmysły i myśleć racjonalnie...czyli dac sobie spokój...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 00:13   #6
8004512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: wyjazd za free?

- wiem... bardzo mało, więcej o japońskiej
- język angielski i singlish, którego się tam używa. To połączenia ich języka z angielskim
- nie wiem dokładnie, znam jednak jego znajomych, opowiadali mi jak się zachowuje, stąd wiem o rozwalonych, szklanych drzwiach. Inny skomentował go 'he's fuckin psychic mann! haha. better wutchouta n we waiting 4 u'. też ćpa.
-też pomyślałam na początku, że to dziwne. Zwróciłam się z tym do koleżanki, ona uznała, że i tak się zdarza, ale zwykle w myśli 'płacącego faceta' jest 'Ja płacę - ja dostaję co chcę i kiedy chcę'
-ćpa... tak, to właściwie można nazwać największym problemem ze wszystkich, wydaje mi się, że właśnie dlatego czasem tak dziwnie się zachowuje. Ma napady agresji, a czasem mówi naprawdę dziwne rzeczy. Jednak potrafi być naprawdę uroczy i to chyba jedyny powód, dla którego chcę pojechać.
Właściwie nie wiedziałam, co może mi tutaj ktokolwiek odpowiedzieć, spotkałam się z różnymi opiniami. Negatywnymi i pozytywnymi.
Pogubiłam się.
8004512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 00:16   #7
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: wyjazd za free?

Cytat:
Napisane przez 8004512 Pokaż wiadomość
Nie, to jest na poważnie.
Co bym powiedziała? Nie wiem sama.
Dziwnie się czuję z tą sytuacją.
sweeney czemu myślisz, że to prowokacja?
Myslalam z to prowokacja, bo mi by nawet do glowy nie pzyszlo zeby zastanawiac sie nad czyms takim.
Wyjazd do obcego i dalekigo kraju, zeby spotkac, sie z przestepcą i narkomanem nie potrafiacym nawet zapanowac na sobie jest naprade glupim, a wrecz idiotycznym (wybacz za dosadność) pomyslem. Nawet jesli zaplaci za Twoj przyjazd tam, to nie sadze zeby zasponsorowal Ci tez powrót do kraju.
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 00:19   #8
8004512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: wyjazd za free?

Właściwie to myślałam, że kupi mi bilet w 2 strony...
Rozumiem, że to może tak brzmieć, ale co ja na to poradzę? Czasem ludzie robią w życiu naprawdę głupie rzeczy, które później okazują się być miłym/śmiesznym pomysłem lub porażką i błędem.
8004512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 00:24   #9
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: wyjazd za free?

Cytat:
Napisane przez 8004512 Pokaż wiadomość
Właściwie to myślałam, że kupi mi bilet w 2 strony...
Rozumiem, że to może tak brzmieć, ale co ja na to poradzę?

Czasem ludzie robią w życiu naprawdę głupie rzeczy, które później okazują się być miłym/śmiesznym pomysłem lub porażką i błędem.
Idź śmiało przez życie, miej wesołą minę, łap szczęście za ogon i duś jak cytrynę.

A czasem ludzie robią coś, po czym spodziewają się odmiany Losu, lepszego, bardziej niezwykłego życia - i wpadają w niezłe gówno.
Recepty nie dostaniesz, możemy tu sobie najwyżej pogdybać.




A życie to nie-je-bajka.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 00:28   #10
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: wyjazd za free?

Nawet jeśli kupi Ci bilet w 2 strony - to Ty jesteś kobietą i NIE WIESZ co tam zastaniesz...
musisz założyć czarny scenariusz - jeśli coś Ci się tam stanie...masz o wiele mniej szans na wyjście z ewentualnych kłopotów niż tutaj...
poza tym - pomyśl co Ci grozi, jeśli np. na jakiejś imprezie wpadnie Policja i złapie Was z narkotykami ....
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 00:29   #11
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: wyjazd za free?

Cytat:
Napisane przez 8004512 Pokaż wiadomość
- wiem... bardzo mało, więcej o japońskiej
- język angielski i singlish, którego się tam używa. To połączenia ich języka z angielskim
- nie wiem dokładnie, znam jednak jego znajomych, opowiadali mi jak się zachowuje, stąd wiem o rozwalonych, szklanych drzwiach. Inny skomentował go 'he's fuckin psychic mann! haha. better wutchouta n we waiting 4 u'. też ćpa.
-też pomyślałam na początku, że to dziwne. Zwróciłam się z tym do koleżanki, ona uznała, że i tak się zdarza, ale zwykle w myśli 'płacącego faceta' jest 'Ja płacę - ja dostaję co chcę i kiedy chcę'
-ćpa... tak, to właściwie można nazwać największym problemem ze wszystkich, wydaje mi się, że właśnie dlatego czasem tak dziwnie się zachowuje. Ma napady agresji, a czasem mówi naprawdę dziwne rzeczy. Jednak potrafi być naprawdę uroczy i to chyba jedyny powód, dla którego chcę pojechać.
Właściwie nie wiedziałam, co może mi tutaj ktokolwiek odpowiedzieć, spotkałam się z różnymi opiniami. Negatywnymi i pozytywnymi.
Pogubiłam się.
I ty po takich wiadomościach chcesz do niego jechać/lecieć.
Daj sobie z takim kimś spokój.No,chyba że lubisz ostre ryzyko,to życze powodzenia.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 00:33   #12
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: wyjazd za free?

szok.. przeczytalam i jestem zaszokowana..
nie rozumiem dlaczego wogole sie zastanawiasz?
logiczna odpowiedzia jest-nie jedz!
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 00:35   #13
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: wyjazd za free?

Ja na Twoim miejscu bym sobie darowała ten wyjazd. Ponieważ zastanów się ile tak ty naprawdę o nim wiesz? Pojedziesz do obcego kraju, znając jakiegoś chłopaka przez internet, który jest ćpunem. Nie moim zdaniem zbyt wielkie ryzyko. Bardzo duzo się mówiło o porwaniach. Moim zdaniem nie ma nad czym się tu zastanaiwać, za duże jest ryzyko
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 00:37   #14
8004512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: wyjazd za free?

Myślałam już o tym wszystkim, włącznie z 'wpadnięciem w niezłe gówno'.
A jakim prawem mieliby MNIE złapać za posiadanie narkotyków jeśli ja niczego nie biorę?
Oni tak, wszyscy. Ale ja nie.
Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym.
On mi to codziennie obiecuje. Każdego dnia słyszę lub czytam
'Well i'll wait when again will pay me. Then I'll pay 4 u n u'll come here i promise'
._.
Im dłużej nad tym myślę, tym bardziej mi się to nie podoba. Choć na początku on powiedział, że jak już będzie znowu wolny to mnie odwiedzi. Ale nagle zmienił zdanie i postanowił kupić bilet dla mnie...
8004512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 00:45   #15
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: wyjazd za free?

Powiem Ci jedno - nie licz na to, że jeśli Policja wejdzie do mieszkania w którym są narkotyki, albo zatrzyma samochód, w którym ktoś je ma - Tobie nic nie grozi...
Nie wiem, jak to jest w Singapurze - ale podejrzewam , ze gorzej niż w Stanach, w których jeśli zatrzyma sie samochód, w którym są narkotyki - odpowiadają WSZYSCY!!!
poczytaj o tym, jak karze sie za posiadanie chociażby najmniejszej ilości narkotyków w krajach azjatyckich...
włanie znalazłam stronę, na której są informacje o tym, ze w Singapurze prawo jest niezwykle surowe- jeśli chodzi o narkotyki ( np. kara śmierci za handel). Nawet wwóz więcej niż jednej paczki papierosów jest traktowane jako wykroczenie... http://www.tui.pl/strony/50233.php
Mysłisz sobie - po co ja Ci to piszę...ale skoro jego towarzystwo ćpa - nie licz na to, że on na Twój przyjazd znajdzie sobie nowe
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 00:48   #16
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: wyjazd za free?

to jakis psychol.... zerwij z nim wszystkie kontakty, bo jeszcze w cos sie wplaczesz...
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 00:49   #17
8004512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: wyjazd za free?

Dziękuję Ci bardzo za link.
Właściwie to nawet nie myślałam o tym, że mógłby znaleźć nowe. Niby większość z nich nie jest aż taka zła...
Chociaż nie wiem już sama, mam sporo jego zdjęć, i jego kolegów, nie wygląda na takiego... złego.
Zawsze mogę pokazać, ale oni wszyscy nie wyglądają jak siędzący na ławkach w polsce 'blokersi' czy inni..
8004512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 00:53   #18
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: wyjazd za free?

Nie oceniaj ksiązki po okładce...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 00:55   #19
8004512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: wyjazd za free?

może i tak. nigdy nic nie wiadomo
ale przecież już się zgodziłam..
nie wiem co powiedzieć
8004512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 01:11   #20
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: wyjazd za free?

W ubiegłym roku - podczas mojego pobytu na misji w Kosowie - jadąc na grilla do znajomych Niemców - zauważyłam dziewczynę - w stylu punk - szła sama, w mini, glanach i poszarpanych pończochach...miała tylko plecak...
zatrzymałam się koło niej i zagadnęłam - widząc, że na pewno nie jet narodowości Albańskiej...ani nie ma na szyi identyfikatora, który oznacza pracownika organizacji międzynarodowej...

Okazało się, że dziewczyna jest z Lipska, część drogi do Pristiny odbyła autobusem - cześć AUTOSTOPEM Jej zamiarem było dostać się do Uniwerku w Pristinie i zaczepić się tam...jakoś...
Zabrałam ją ze sobą tłumacząc, że zbliża sie wieczór, że jest w Kosowie, że 99% ludności Pristiny to muzułmanie...że występując w takim stroju po zmroku - nie przejdzie ulicą nawet 100 metrów...
Musielibyście widzieć jej spojrzenia, kiedy tłumaczyłam jej, że to co robi jest zwyczajnie nierozsądne i niebezpieczne...zachowywa ła się tak, jakbym to ja nie miała pojęcia co mówię...

moi znajomi z przeróżnych organizacji podczas grilla kiwali głowami i głośno komentowali jej brak umiejętności przystosowawczych...

To długa historia - ale koniec jej o mało co byłby tragiczny...całe szczęście dzięki naszej interwencji udało się ją "odbić" z bardzo nieciekawego miejsca i odesłać do domu ...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 01:13   #21
8004512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: wyjazd za free?

Szczęka mi opadła jak to przeczytałam....:O
8004512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 01:17   #22
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: wyjazd za free?

no właśnie... więc proszę - zastanów się 1589 razy zanim podejmiesz decyzję...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 01:21   #23
8004512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: wyjazd za free?

póki co wydaje się bardzo ciężka
mam wątpliwości
A tutaj chyba nikt nie był 'za'
...
...
...
8004512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 01:29   #24
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: wyjazd za free?

Wierzę, że podejmiesz właściwą decyzję -i życzę Ci tego
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 01:31   #25
Megiddo
Rozeznanie
 
Avatar Megiddo
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś na wschód
Wiadomości: 543
Dot.: wyjazd za free?

Przeraziła mnie Twoja opowieść. Ja bym się nie zgodziła - za żadne skarby, choćby nie wiem co mi obiecywał i jak bardzo byłby miły. Może i jest fajny i uroczy --> ale jest nie obliczalny, tak jak pisałaś, te nagłe ataki złości. Dziwię się, że w ogóle chcesz zadawać się z takimi ludźmi. Chyba, że sama masz w jego typie kolegów i takich ludzi się nie boisz. Narkotyki?? Samo to mnie odrzuca. A jeżeli tak bardzo chcesz się spotkać, to niech on przyjedzie do Ciebie, przecież to facet powinien przyjechać/przyjść do dziewczyny, tymbardziej przy pierwszym spotkaniu! On zmienił zdanie, co do odwiedzin u Ciebie, Ty też możesz. Zastanów się tysiące razy nad tym wszystkim, zanim podejmiesz decyzję. Zastanów się z innej strony: mając swoją córkę, puściłabyś ją na taką wyprawę? I w tej sytuacji ciężko być "za".
Megiddo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 01:33   #26
8004512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: wyjazd za free?

Jak widać, to ze mna musi coś być nie tak, bo to tej pory nie wydawało mi się to złe, jednak kilku znajomym tak. Więc chciałam zasięgnąć porady........
edit:
nie, córki bym nie puściła...

Edytowane przez 8004512
Czas edycji: 2007-02-03 o 01:34 Powód: .
8004512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 01:38   #27
Megiddo
Rozeznanie
 
Avatar Megiddo
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś na wschód
Wiadomości: 543
Dot.: wyjazd za free?

Więc masz odpowiedź, czy jechać czy nie. Mam nadzieję że podejmiesz dobrą decyzję. A potem nie będziesz żałowała. Powodzonka
Megiddo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 01:49   #28
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: wyjazd za free?

8004512 - daj znać, jak już podejmiesz decyzję...żebyśmy sie nie zamartwiały...
Pan Rutkowski już nie prowadzi działalności, więc w razie problemów będziemy musiały wizażową wyprawę zorganizowac
Dobranoc
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 01:50   #29
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: wyjazd za free?

Miałam nadzieję, że to prowokacja, ale skoro nie...

Nie powinnaś się w ogóle nad tym zastanawiać.

Miałaś kiedyś do czynienia z narkomanem?
Bo mam wrażenie, że nie...
A to nie jest nic przyjemnego.

Powiem tyle - jadąc tam naraziłabyś się na wielkie niebezpieczeństwo. Naprawdę wielkie. Nic nie wiesz o tym człowieku i jego znajomych. NIC. Masz tylko domysły, to co on Ci pisze i swoje wyobrażenie o nim.

Nie jedź
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 01:59   #30
8004512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: wyjazd za free?

tak, na pewno dam znać. właśnie z nim rozmawiam. jak mu przejdzie ta furia to postaram się zejść na temat wyjazdu...
8004512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.