Solarium-niecodzienne pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-26, 15:28   #1
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281

Solarium-niecodzienne pytanie


Cześć dziewczyny!
Może wam się wydać moje pytanie śmieszne i głupie, ale proszę odpowiedzcie bo ja mam dylemat i nie wie mjak to zrobić. Otóż chodzi mi o całą "procedurę" jaka się odbywa na solarium. To znaczy jak to wygląda samo wchodzeenie gdzieś tam do tego opalania czy to sie samemu wchodzi jak sie rozebrac i co zostawić na sobie. Bo przemyślałam wszelkie za i przeciw i stwierdziłam że dla swojego leppszego samopoczucia tak 1-2 razyw miesiącu chciałąbym sie wybrać.
A przy okazji moze macie jakies sprawdzone miejsca tego typu w Krakowie??? (sprawdzone pod względem jakości - bo wiem ze to są jakieś różne rodzaje ale nie wiem któe są najlepsze- i ceny)
(P.s. Mam nadzieje że nie wklejam drugi raz takiego samego wątku bo jakośmi sięwcześniej nie chciał założyć a potem szukałam wyszukiwarką i go nei znalazłam.,.. :/
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 15:38   #2
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

POlecm solarium w salonie fryzjerskim Trendy na Karmelickiej. Jest bardzo nowoczesne i ładne. Panie są bardzo miłe. Wchodzisz, mówisz, że chcesz na solarium. JEżeli nie ma kolejki pani prowadzi Cię to pokoiku z solarium. Pyta na ile włączyć. Z reguły za 3 min. Rozbierasz co chcesz i wchodzisz sobie do "kapsuły" Po określonym czasie samo się wyłącza. Ubierasz się, wychodzisz. Proste Kosztuje 1 zł za minutę i jest to solarium stojące tzn stoisz w kabinie i dzięki temu jest mała szansa zarażenia się jaką grzybicą.

Gwoli poprawności politycznej: poczytaj sobie najpierw wątki o szkodliwośći solarium. Jest ich całe mnóstwo.

Pozdrawiam
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 15:38   #3
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Skoro już się zdecydowałaś to gdy pójdziesz do solarum powiedz obsłudze, że jesteś pierwszy raz - wszystko Ci wytłumaczą (powinni). Oplać możesz się nago lub w bieliźnie (nie ma ten temat prawa pisanego ). Pamiętaj o okularkach na oczy i o odpowiednich kosmetykach.
I przemyśl to raz jeszcze. Są jeszcze samoopalacze.
Pozdrawiam.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 15:48   #4
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

tak ja dziewczyny wyżej pisały: rozbierasz co chcesz- możesz zostać w bieliznie lub bez jak ci wygodniej. Kładziesz się na łóżku i opuszczasz "górę" łóżka. Po chwili łóżko samo się włącza i po określonym czasie samo się wyłącza. Nie zapomnij nałożych okularów na oczy!!
Myślę że jak będziesz chodziła dwa razy w miesiącu na np 15 min to za wiele ci to sztuczne opalanie nie zaszkodzi- a naprawdę poprawia samopoczucie- szczególnie w zimie- kiedy na dworze trzaska mróz i jest piekielnie zimno.
Solarium bardzo szybko uzależnia (prawie jak Wizaż
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 15:51   #5
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Cytat:
Napisane przez Moniquee
Po chwili łóżko samo się włącza i po określonym czasie samo się wyłącza.
Włączyć można też samemu. No i są jeszcze solaria stojące.
Łóżka powinny być dezynfekowane specjalnym środkiem.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 16:02   #6
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Cytat:
Napisane przez konfitura
Włączyć można też samemu. No i są jeszcze solaria stojące.
Łóżka powinny być dezynfekowane specjalnym środkiem.



też fakt

ale i tak pani powinna wyjaśnić instrukcję obsługi - a jak nie to zapytaj ją o to i po kłopocie...
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 16:22   #7
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

na pewno powiedz że jesteś pierwszy raz,niech Ci wytłumaczą jak regulować nawiew, czy np zmniejszyć lampy na twarz, łóżka często właczają sie same np po 2 min, wtedy możesz poprosić że dasz znać żeby dopiero włączyć, dla mnie 2 mniuty to stanowczo za mało, ja zostaje zawsze w majtkach, ale to kwestia wyboru, koniecznie załóż okularki i czymś sie wysmaruj, przynajmniej twarz!
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-26, 16:28   #8
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

W większości solariów, kiedy panie widzą "nową twarz" pytają czy jesteś u nich po raz pierwszy... Nie obawiaj się- mam nadzieje, ze trafisz na kompetentną obsługe..
__________________
NAJWAZNIEJSZA RZECZ NA ŚWIECIE TO UMIEĆ BYĆ SOBĄ...
Michael De Montaigne
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 18:33   #9
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

a ja mam takie pytanko ..czym sie wysmarowac przed takim opalaniem ? zwykłym balsamem? i kiedy ? tuz przed wejsciem ? czy moge juz w domu ?
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 18:39   #10
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

jesli opalasz piersi to posmaruj sutki emulsja ochronna. sa do kupienia w duzych solariach /uwaga: to nie jest przyspieszacz opalania! bo czasami panie moga chciec ci to wcisnac jesli nie maja takiego kremu, mozesz zobaczyc tez w drogerii albo aptece - czasami sa kosmetymi tylko solaryjne a czasami takie, ktore chronia na sloncu natrualnym i sztucznym/ .ta sama emulsje mozesz nalozyc na buzie. albo zaslonic twarz reczniczkiem.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 18:41   #11
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Cytat:
Napisane przez patitcz
a ja mam takie pytanko ..czym sie wysmarowac przed takim opalaniem ? zwykłym balsamem? i kiedy ? tuz przed wejsciem ? czy moge juz w domu ?
sa rozne przyspieszacze opalania ale nie ma sensu uzywac jesli dopiero zaczynasz - one sa najczesciej juz do opalonej skory
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-26, 21:33   #12
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Strasznie Wam dziękuję za wszystkie odpowiedzi...
A te okularki to jakie,takie zwykłe przeciwsłoneczne(choć nie mam takich bo nosze takie że tak powiem korekcyjne - minusy)? i nie zostaną mi po nich ślady? bo myślałam że twarz to też się opala... ja przynajmniej tak chciałam.
A krem moze być zwykły z filtrem jaki stosuje się latem na słońce, plaże???
No i ostatnie pytanko, na ile minut proponujecie pójść za pierwszym razem? (dodam że opalam się tak średnio - ani szybko ani wolno)
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 21:43   #13
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Nie ,nie zwykłe okulary przeciwsłoneczne,takie małe nasadki plastikowe na gumce lub luzem ,które znajdziesz przy łóżku do opalania.Twarz można opalac ,ale odradzam.Twarz bardzo łatwo i szybko można przybrązowić kosmetykami więc po co ja smażyć...?
Jeśli to Twoja pierwsza wizyta to 5 minut i ani minuty dłużej bo poparzysz skórę.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 21:46   #14
mila2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 143
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Cytat:
Napisane przez Agrafka_20
Strasznie Wam dziękuję za wszystkie odpowiedzi...
A te okularki to jakie,takie zwykłe przeciwsłoneczne(choć nie mam takich bo nosze takie że tak powiem korekcyjne - minusy)? i nie zostaną mi po nich ślady? bo myślałam że twarz to też się opala... ja przynajmniej tak chciałam.
A krem moze być zwykły z filtrem jaki stosuje się latem na słońce, plaże???
No i ostatnie pytanko, na ile minut proponujecie pójść za pierwszym razem? (dodam że opalam się tak średnio - ani szybko ani wolno)
okularki tam juz są takie specjalne wiec nie musisz mieć swoich a co do emulsji do opalania to tam na miejscu są takie solaryjne i przeznaczone tylko do opalania w solarium zadne plazowe , zresztą pani ci wszytko wyjasni jak pójdziesz co do czasu to na początek proponuję 5 min aha po solarium lepiej dopiero sie umyc wieczorkiem no i nasmarowac sie potem oliwką albo balsamem nawilżającym pozdrawaim
mila2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 21:52   #15
mila2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 143
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

A te okularki to jakie,takie zwykłe przeciwsłoneczne(choć nie mam takich bo nosze takie że tak powiem korekcyjne - minusy)? i nie zostaną mi po nich ślady?
Nie raczej nie bo są zakryte tylko powieki
mila2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 22:00   #16
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

W solarium nie wolno używać tych samych preparatów co do opalania na słońcu! Sprzedawane są specjalne kosmetyki, ale przygotuj się, że są dość drogie. Można też kupić jednorazowe saszetki lub małe słoiczki.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 08:47   #17
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

o kurcze to jednak nie takie proste jak myślałam. To ile średnoio takie preparaty do smarowania kosztują? ...eh a ja głupia liczyłam że pójdę wydam te 5zł jak mówicie na 5 min, i z głowy będę piękna i zadowolona hahaha.
Strasznie jesczze raz dziękuję Wam wszystkim za pomoc
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 13:07   #18
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Cytat:
Napisane przez Agrafka_20
o kurcze to jednak nie takie proste jak myślałam. To ile średnoio takie preparaty do smarowania kosztują? ...eh a ja głupia liczyłam że pójdę wydam te 5zł jak mówicie na 5 min, i z głowy będę piękna i zadowolona hahaha.
Strasznie jesczze raz dziękuję Wam wszystkim za pomoc
Dawno byłam i płaciłam 8 zł za mały słoiczek (na oko z 30 ml), saszetka 8 ml ok. 4 zł, butla 100 ml ok. 30 zł, duże opakowanie 250 ml ok. 40-50 zł Zależy od firmy). Popularnymi preparatami są kosmetyki Soleo (na Allegro taniej).
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:24   #19
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

dzięki konfituro no to może narazie się"szarpnę" na takie 30ml heh ciekawe na ile mi wystarczy... dizęki wszytkim za pomoc... teraz trzebva się tylko przełamać i się wybrać.
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-27, 20:30   #20
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Cytat:
Napisane przez Agrafka_20
dzięki konfituro no to może narazie się"szarpnę" na takie 30ml heh ciekawe na ile mi wystarczy... dizęki wszytkim za pomoc... teraz trzebva się tylko przełamać i się wybrać.
Nie ma za co Te 30 ml było dość wydajne. Jeśli zdecydujesz się opalać twarz to koniecznie ją smaruj.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:33   #21
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Mysle, ze piec minut nie bedzie za duzo pod warunkiem, ze nie sa to lampy nowe i na dodatek o mocy 160 WAT!! Pierwszy seans powinien byc przyzwyczajeniem skory do promienii emitowanych przez lampy, gdyz w solariach wys. promieniowanie fal dluzszych typu A, zas podczas ekspozycji skory na sloncu, poddajemy ja dzialaniu fal o rozmaitej dlugosci, ze czego dominujace sa UVA i UVB... do tego dochodza jeszcze inne fale... informacyjnie-nie uzywa sie kosmetykow przeznaczonych do opalaniu na sloncu w solarium i odwrotnie! Poza tym warto pamietac, ze przyczyna fotostarzenia sie skory sa promienie UVA, ktore docieraja az do skory wlasciwej....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 09:54   #22
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Cytat:
Napisane przez patitcz
a ja mam takie pytanko ..czym sie wysmarowac przed takim opalaniem ? zwykłym balsamem? i kiedy ? tuz przed wejsciem ? czy moge juz w domu ?
no własnie czym to juz wiem ale kiedy?
i czy nie kupie tych balsamów w kosmetycznym taniej??? (np. czy w rossmanie są?) ... ale wam zawracam głowę przepraszam... ale mam ostatnio mało czasu na przyjemności typu chodzenie po skelepach czy dbanie o siebie i jakaś depresja meni łapie
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 10:15   #23
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Mam nadzieje ze pomoge:nie smarujemy sie przed opalaniem zadnymi zwyklymi balsamami najlepiej skore nie nawilzac jedynie mozna uzyc preparatow do stosowania w solarium (zawieraja same w sobie filtry ochronne) mimo ze taka saszetka preperatau kosztuje przewaznie nie mniej niz 5/6 zl to jest bardzo wydajna.Radze opalac sie w majteczkach jesli jest to lozko lezace(wzgledy higieniczne niby lozka sa dyzenfekowane ale nigdy nie wiadomo kto sie przed nami opalal),natomiast przy lozku stojacym mozna smialo sie rozebrac.Niektore solaria maja bryze oraz nawilzacze w postaci mgielki pani obslugujaca powinna Ci wszystko powiedziec co i jak wlaczyc no i polecic Ci na ile powinnas isc minut oceniajac Twoja cere ale mysle ze napewno nie bedzie to wiecej niz 5 min,ja jeszcze sobie zawijam wloski w recznik bo solarium stasznie je wysusza!kapie sie tak dopiero z 2 godzinki po opalaniu i wtedy tez sie balsamuje porzadnie tzn kremik jakis na buzke moze odrazu nalozyc po opalaniu no i polecam polozyc sobie butelke wody na noc kolo lozka bo mi sie zawsze strasznie chce pic po takim opalaniu!Milego opalanka
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA

Edytowane przez Moniczka_ns
Czas edycji: 2005-11-28 o 10:17 Powód: mala literowka
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 10:29   #24
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

A dlaczego nie mozna uzywac kremow z filtrami na plaze?Jeszcze sie nigdy nie spotkalam z takim stwierdzeniem.
I co ma kapiel do opalania w solarium-przeciez opalenizna sie nie zmywa
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 10:48   #25
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Cytat:
Napisane przez Estella
A dlaczego nie mozna uzywac kremow z filtrami na plaze?Jeszcze sie nigdy nie spotkalam z takim stwierdzeniem.
I co ma kapiel do opalania w solarium-przeciez opalenizna sie nie zmywa

Nie mozna poniewaz w solarium i na plazy jest inne promieniowanie nie spotaklam sie jeszcze nigdy ze swtierdzeniem ze mozna uzywac tych samych kosmetykow na plazy i w solarium ,czesto na scianach w gabinetach kosmetycznych jest napisany regulamin i zalecenia co do korzystania z solariow-warto poczytac, co do kapieli no niby sie nie zmywa opelanizna ale jak dla mnie lepiej sie nie kapac odrazu w goracej wodzie- skora inaczej reaguje.
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 10:49   #26
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Dzięki Moniczka_ns
...tylko dalej nie wiem kiedy się wysmarować (no chyba w domu bo nie bedę im tam zajmować tego pokoiku tyle czasu?)
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 10:58   #27
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Ale czym wysmarowac?Jesli kremikiem do solarium to spokojnie mozesz przed opalaniem a tym ze bedziesz im zajmowac pokoik sie nie martw w koncu placisz i wymagasz Acha przypomnialo mi sie zebys dobrze roztarla kremik na buzce ( o ile bedziesz ja smarowala) przewaznie maja te kremiki wlasciwosci przyspieszajace opalanie wiec nierowno rozcierajac mozesz miec nierowno opalana buzke! Pozdrawiam
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 10:59   #28
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Agrafko ;- )
Tak jak dziewczyny wspomniały wcześniej ;- )
Stosuj się do zaleceń ;- )
Poza tym tak jak napisała Gabi- jeżeli pójdziesz na solarium, powiesz, że wcześniej nie chodziłaś, one już się Tobą zaopiekują ;- )

Jeżeli chodzi o preparaty.
One także muszą być dostosowane do typu skóry, więc może najlepiej o to też zapytaj; )

Co do cen- nie spotkałam się jeszcze z preparatem, który kosztował by mniej
niż 6 złotych...

Miłego opalania ; *
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 11:04   #29
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Cytat:
Napisane przez Moniczka_ns
Nie mozna poniewaz w solarium i na plazy jest inne promieniowanie nie spotaklam sie jeszcze nigdy ze swtierdzeniem ze mozna uzywac tych samych kosmetykow na plazy i w solarium ,czesto na scianach w gabinetach kosmetycznych jest napisany regulamin i zalecenia co do korzystania z solariow-warto poczytac, co do kapieli no niby sie nie zmywa opelanizna ale jak dla mnie lepiej sie nie kapac odrazu w goracej wodzie- skora inaczej reaguje.
Dzieki za wyjasnienie, jeszcze sie nigdy z tym nie spotkalam, w solarium w regulaminie etc nie bylo nigdy nic o zwyklych kremach z filtrami.
Co do kapieli, dalej obstaje przy swoim w koncu po opalaniu na plazy czy nad basenem wiekszosc z nas bierze prysznic.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 11:11   #30
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Solarium-niecodzienne pytanie

Co do kąpieli... To też słyszałam, że nie należy się kąpać, ale jakoś nie stosuje się do tej zasady, bo lubię tego zapachu po solarium.
Czuję się wtedy jak przypalony kurczak ;- )
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.