Polska,Europa - dokąd zmierzamy ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-13, 19:52   #61
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

[1=7719e1289fd8f2cabe4d276 3ed6d1b81d4eb2186;8598740 4]Rozumiem o co ci chodzi.
Ja w pracy tez sie stykam z wyksztalconymi (i to nie wcale zeby sie pochwalic jakims dyplomem, ale po prostu ukonczona jakas szkola) ludzmi roznych kultur i religii w atmosferze wzajemnego szacunku. Oczywiscie, ze tacy ludzie sa. Ci, ktorzy napadaja na kioski i molestuja to zazwyczaj ludzie troche mniej... nie wiem jak to powiedziec. To tak jak porownac kogos, kto urodzil sie w Istambule, a kto zyl w tureckiej wiosce 50 km od najblizszego miasta, pisac nie umie i jedyne co w zyciu slyszal, to kazania w meczecie. No jest roznica.

Bylam w szoku ile muzulmanow przyjezdzajacych do Europy jest ANALFABETAMI. Dla mnie to byl autentycznie szok.[/QUOTE]Wyksztalcenie zawsze roznicuje ludzi niezaleznie od religii.

To twoja opinia , mozesz czuc niechec tylko musosz wiedziec ze Islam tak jak Chrzescijanstwo to nie jest monolit. To nie jest tak ze skoro wyznaja jedna religie to maja takie same przekonania i wartosci.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 19:53   #62
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Bibi, bez obaw, w Polsce nigdy nie bedzie tak jak w Unii Europejskiej, u nas pewne zachowania nie przejda. W Polsce sie wiele spraw zalatwia samosadem.
Czasem az za bardzo, kulturalni nuzulmanie tez maja w Polsce ciezko
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 20:01   #63
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

[1=7719e1289fd8f2cabe4d276 3ed6d1b81d4eb2186;8598741 6]Bibi, bez obaw, w Polsce nigdy nie bedzie tak jak w Unii Europejskiej, u nas pewne zachowania nie przejda. W Polsce sie wiele spraw zalatwia samosadem.
Czasem az za bardzo, kulturalni nuzulmanie tez maja w Polsce ciezko[/QUOTE]


Kulturalni muzułmanie... mahomet gwałcił 6-latkę.

Jedyni kulturalni muzułmanie to Tatarzy, ale to jest sufizm, czyli cos, co muzułmanie uznają za bluźnierstwo. Nie możemy przyjmować muzułmanów także z tego powodu, ze musimy chronić przed nimi Tatarów.


Rząd napisał rozporzadzenie ułatwiające imigracje z krajów islamskich.

Ja popieram mieszanie kultur, mieszanki genetyczne od dawna, ale OSTATNIMI LATY wykluczam z nich muzułmanów.

Popieram migracje z Wietnamu, Chin, Tajlandii. Popieram taka migrację nawet w skali 20 milionów przez 100 lat następne do Polski.
ALE
Jestem przeciw migracji muzułmanów.

Obecny rząd specjalnie wpuszcza muzułmanów, na szczęście ludzie to widzą, lub zobaczą za parę miesiecy. Do tego dojdzie trzecia taśma kilka miesięcy przed wyborami

PIS sam się zniszczy, ale boję się, że parę osób przepłaci to gwałtem przedtem. Juz teraz ISIS sie przegrupowuje do Azji centralnej, a PIS przyjmuje uzbeków bez kontroli szczepień, bez kontroli przeszłości kryminalnej.

Skarbimira, czy moglabyś napisac o swoich doświadczeniach, naprawdę trzeba to mówić.

Rozumiem, że nie słyszałaś o próbie gwałtu Bengalczyka na dziecku w Lubartowie, na Polkach w Namysłowie, Starachowicach i w Warszawie?

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2018-10-13 o 20:09
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 20:44   #64
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Nie, nie bede mowic o "moich doswiadczeniach".

Tak, istnieja kulturalni muzulmanie. Lekarze, naukowcy, ludzie wyksztalceni. Oczywicie wyklucza to sie ze skrajnym przedtrzeganiem jakiejkolwiek religii.

Nie prowadze rozmow na priv.
przxznaje, nie wiedzialam, ze w Polsce jest wielu Bengalczykow.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 20:57   #65
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

[1=7719e1289fd8f2cabe4d276 3ed6d1b81d4eb2186;8598736 9]Niestety, mam doswiadczenia podobne jak SaraSara i przy calym szacuniu do ludzi nie potrafie nie czuc niecheci do muzulmanow.
Mowie muzulmanow celowo, bo np. ludzie z Afryki sa rozni w zaleznosci od tego czy pochodza z kraju muzulmanskiego czy chrzescijanskiego - tak w usrednieniu, wiadomo, ze pojedyncze jednostki bywaja rozne.
Wiele lat probowalam byc otwarta, ale w pewnym momencie po prostu miarka sie przebiera i czlowiek nie ma juz na to wszystko sily.[/QUOTE]

Kochana moja, ściskam CIę.Wiem jak się mogłaś poczuć, sama świadomość tego,że mogło nas spotkać coś złego nagle nabiera strasznie realnych kształtów. ściska i dzięki,że się nie bałaś napisać.Mam wrażenie,że gdy ktoś kpii z takich sytuacji to tajk jakby mówił staroświeckim "bo ona go prowokowała, bo się tak ubrała, bo umalowała rzesy albo pokazała włosy" to 'jej wina'. Masakra,żeby kobiety się w takich chwilach nie trzymały razem!!!!
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 21:42   #66
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Sara, dziekuje za mile slowa, jednak moje osobiste doswiadczenia nie sa az tak tragiczne, moze zle zabrzmial moj post, zle sie wyrazilam.
Ale bylam swiadkiem wielu sytuacji i mam znajome, ktore zostaly skrzywdzone.
Mnie samej na szczescie nic wielkiego sie nigdy nie stalo.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 09:17   #67
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Jestem przeciwko przyjmowaniu uchodźców, ale denerwuje mnie wrzucanie wszystkich muzułmanów do jednego worka. Mamy muzułmanów na Bałkanach, w Rosji i innych krajach postsowieckich i to jest zupełnie inny Islam niż ten na Bliskim Wschodzie albo w Afryce. Nie ma nic wspólnego z fundamentalizmem, a jego wyznawcy sprzeciwiają się noszeniu burek, uznają, że kobieta i mężczyzna w równym stopniu powinni zajmować się rodziną, a nawet często jest tak, że wielu z nich chodzi do meczetu raz na ruski rok. Super, że Polacy są przeciwko przyjmowaniu imigrantów z Bliskiego Wschodu, ale jak ktoś zaczyna atakować polskich Tatarów to mamy do czynienia z istną niewiedzą.

Dla mnie problem z uchodźcami, to nie jest tylko problem Islamu. Islam to tylko wierzchołek góry lodowej. Problem polega na tym, że są to ludzie wrogo do nas nastawieni a poza tym element, który ucieka do Europy nie jest w żaden sposób sprawdzany (bo nie da się go sprawdzić), więc bardzo prawdopodobne, że uciekają stamtąd najwięksi psychopaci. Kiedyś wszyscy kryminaliści z Europy, w obawie przed karą, uciekali do USA. Teraz statystyki mówią, że największy odsetek seryjnych morderców ok. 75% pochodzi ze Stanów. Myślę, że teraz podobnie jest z uchodźcami, którzy przybywają do Europy.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-14, 10:11   #68
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

[1=4e7542dda0fd66e47a4eea6 0a6dfa89c97e945d1_61c50d8 334adc;85868763]Wątek oczywiście jak najbardziej na czasie. Problemy w UE,uchodźcy...Problemy w UE jako w strukturze, która nie wiadomo jak długo się utrzyma w obecnym kształcie - kraje, które chcą wyjść z UE tak jak Wielka Brytania oraz kraje takie, jak np. Polska, która aż się proszą o to aby opuścić szeregi Unii Europejskiej. No i nieszczęsny problem uchodźców...[/QUOTE]

UE sie rozpadnie, bo nie spelnia swojej roli tj. nie daje korzysci dla wiekszosci narodow/panstw czlonkowskich, a w tej chwilii to projekt z ktorego korzysta glownie biurokracja UE i gospodarka Niemiec.
UK wyjdzie, nastepne w kolejce beda pewnie Wlochy i zarowno euro jak i UE padna stety/niestety na ryja.

[1=4e7542dda0fd66e47a4eea6 0a6dfa89c97e945d1_61c50d8 334adc;85868763]Jak sądzicie jaka przyszłość czeka Europę? Jaka przyszłość czeka Polskę - będziemy w UE czy może staniemy się rosyjskim podnóżkiem? Czy tez macie odczucie, że naszym miłościwie panującym pasowałoby bardziej zażyłe stosunki polsko - rosyjskie? A może...tak naprawdę bliżej nam jednak do Europy Wschodniej i UE to jakieś nieporozumienie? Zobaczcie, na ulicach coraz częściej słychać język rosyjski bądź ukraiński, co jest efektem napływu ludzi z Ukrainy oczywiście, ale...Może powinniśmy się na nowo określić i przyznać, że bliżej nam do sąsiadów po stronie wschodniej granicy i to na tym polu powinna zachodzić integracja? Może w mentalności bliżej nam do wschodnich Słowian i tyle? [/QUOTE]

Polska kulturowo/cywilizacyjnie/mentalnie zawsze byla czescia Europy/cywilizacji zachodniej, nie widze jakichkolwiek zwrotow na wschod z tego wzgledu, jak i z tego wzgledu, ze to nie przyniesie PL wiekszych korzysci?

[1=4e7542dda0fd66e47a4eea6 0a6dfa89c97e945d1_61c50d8 334adc;85868763]To nie jest z mojej strony ogłupiająca gadka, tylko ciekawość,bo dużo się u nas zmienia w sferach politycznych oraz gospodarczo - społecznych i NIE DA SIĘ tego zignorować. Nastroje społeczne są jakie widać - co z tego wyniknie? Jak widzicie Naszą przyszłość? Czy utrzymamy się w UE, czy będziemy się zwracać ku Państwom wschodniej Europy? Myślicie, że nastąpi taki odwrót?
Jak mogą za jakiś czas wyglądać nasze stosunki z Rosją?
I co z Ukrainą jako taka oraz stosunkami polsko - amerykańskimi? Co z innymi krajami europejskimi - co zmieni wyjście Wlk. Brytanii z UE?[/QUOTE]

Nie wiem co bedzie, ale co Polska/nasz rzad powinien robic, to miec mocne relacje z naszymi sasiadami z Europy Sr, w sposob, ktory faktycznie pozwoli na wspieranie interesow kraju z regionu, a z reszta miec relacje na podstawie tego co jest dla nas korzystne. Niestety takiej racjonalnej polityki zwykle naszym elitom brakuje

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
(...)
Tym niemniej macierewicz, kaczyński, morawieccy to rosyjska agentura oraz jest tam masa agentów innych krajów. Oni pracują dla tych co dadzą więcej, czyli nie dla Polski. No wszystko wygląda jak w Polsce XVIII wieku, kiedy sejm był skorumpowany.

Rysio czarnecki ostatnio był na wycieczce w arabii saudyjskiej na przykład.
Ale to tylko zydzi i cyklisci, czy masoni i reptilianie tez ?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jak najbardziej jest to realne, jakby już doszło do tak skrajnego zgłupienia.

A jeszcze prędzej nas wypiepszą.


I wtedy będzie narodowy baranek czołem o ścianę. Oddawanie zaciągniętych pożyczek, wycofanie dofinansowań i dotacji, unieważnienie masy umów handlowych w tym tych dotyczących eksportu produktów rolniczych, obostrzenia w możliwości przekraczania granic i zostanie na łasce Rosji.

No normalnie świetlana perspektywa.
Ale Mateuszek na pewno wydzieliłby z siebie kilka hurraoptymistycznych sloganów i by durny naród się poczuł, jakby sam osobiście wykonał właśnie wiekopomną szarżę koniem na czołgi.
Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Ani my z Unii nie wyjdziemy, ani nikt z niej nas nie wyrzuci. Nikomu się to nie będzie opłacało. My jesteśmy za słabi, żeby wychodzić, a Francja i Niemcy (reszta też, ale już nie w takim stopniu) mają tu za dużo swoich interesów, żeby nas wywalać. Ta cała nasza niby zagrożona demokracja i praworządność to tylko pretekst do tego, żebyśmy za mocno nie fikali i nie wychylali się z szeregu. Jakby to wszystko było takie dla UE ważne, to Angela nie pozwoliłaby nawet wjechać takiemu Erdoganowi do Niemiec, a tu proszę: konferencje, foteczki. Kasa się liczy i interesy. Polskie sądy i 99% rzeczy, które się u nas dzieją nikogo na zachodzie nie obchodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odnosnie dwoch powyzej - w zyciu nas z Unii nie wywala, raz ze to by oslabilo Unie, dwa wlasnie przez interesy... nawet juz Niemcom sie wysmnelo, ze cala ta kasa z Unii wraca do nich w zamowieniach do ich firm
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 11:00   #69
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

@wyrak
Czy ty wiesz co to jest zwyczajna korupcja? Poczytaj o historii polskiego sejmu w XVIII wieku trochę. Ludzie PIS wyglądają na bardzo lubiących kasę.



Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Jestem przeciwko przyjmowaniu uchodźców, ale denerwuje mnie wrzucanie wszystkich muzułmanów do jednego worka. Mamy muzułmanów na Bałkanach, w Rosji i innych krajach postsowieckich i to jest zupełnie inny Islam niż ten na Bliskim Wschodzie albo w Afryce. Nie ma nic wspólnego z fundamentalizmem, a jego wyznawcy sprzeciwiają się noszeniu burek, uznają, że kobieta i mężczyzna w równym stopniu powinni zajmować się rodziną, a nawet często jest tak, że wielu z nich chodzi do meczetu raz na ruski rok. Super, że Polacy są przeciwko przyjmowaniu imigrantów z Bliskiego Wschodu, ale jak ktoś zaczyna atakować polskich Tatarów to mamy do czynienia z istną niewiedzą.

Dla mnie problem z uchodźcami, to nie jest tylko problem Islamu. Islam to tylko wierzchołek góry lodowej. Problem polega na tym, że są to ludzie wrogo do nas nastawieni a poza tym element, który ucieka do Europy nie jest w żaden sposób sprawdzany (bo nie da się go sprawdzić), więc bardzo prawdopodobne, że uciekają stamtąd najwięksi psychopaci. Kiedyś wszyscy kryminaliści z Europy, w obawie przed karą, uciekali do USA. Teraz statystyki mówią, że największy odsetek seryjnych morderców ok. 75% pochodzi ze Stanów. Myślę, że teraz podobnie jest z uchodźcami, którzy przybywają do Europy.



Sama sobie odpowiedziałaś. To obrzydliwe wkładać wszystkich muzułmanów do jednego worka, a jednocześnie trzeba tak robić, bo nie jesteśmy w stanie ich sprawdzić.


Powiem więcej mam w rodzinie Syryjkę, to wspaniała kobieta, a moja kuzynka jest w szczęśliwym związku z Turkiem i dalej jestem przeciwko wpuszczaniu muzułmanów, bo widzę wzrost przestępczości na zachodzie (ataki nożem, gwałty). Niemcy wpuściły 1,5 miliona ludzi, z których bardzo dużo ich nienawidzi, a kobiety ubrane po europejsku wg nich trzeba gwałcić. Niemiecka telewizja zrobiła wywiady z Marokańczykami w Maroku i wszyscy mówili, że kobieta bez burki powinna być zgwałcona, potem spytali się Marokańskie kobiety i one powiedziały, że kobiety bez burki powinny zostać zgwałcone...
Pojechała ta tv chyba do Jordanii i spytali się mężczyzn, co jeżeli ich siostra chciałaby pojechać do innego miasta do pracy, i każdy z nich powiedział, że by ją zabił.

Mówili jak o piciu kawy, kompletnie wyzute z sumienia reakcje. Jakby to nie byli ludzie. To chyba DW robiła takie materiały. Ciekawe, że robią takie wywiady.



O Tatarach napisałem, ze wyznają sufizm, czyli spokojną wersję islamu. I dlatego nie możemy tu wpuszczać muzułmanów, ponieważ w koranie jest napisane, kto reinterpretuje koran, ten powinien być zabity. To koran mówi o Tatarach. Muzułmanie bardziej od nas nienawidzą Tatarów.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2018-10-14 o 11:10
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 11:07   #70
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
@wyrak
Czy ty wiesz co to jest zwyczajna korupcja? Poczytaj o historii polskiego sejmu w XVIII wieku trochę. Ludzie PIS wyglądają na bardzo lubiących kasę.








Sama sobie odpowiedziałaś. To obrzydliwe wkładać wszystkich muzułmanów do jednego worka, a jednocześnie trzeba tak robić, bo nie jesteśmy w stanie ich sprawdzić.


Powiem więcej mam w rodzinie Syryjkę, to wspaniała kobieta, a moja kuzynka jest w szczęśliwym związku z Turkiem i dalej jestem przeciwko wpuszczaniu muzułmanów, bo widzę wzrost przestępczości na zachodzie (ataki nożem, gwałty). Niemcy wpuściły 1,5 miliona ludzi, z których bardzo dużo ich nienawidzi, a kobiety ubrane po europejsku wg nich trzeba gwałcić. Niemiecka telewizja zrobiła wywiady z Marokańczykami w Maroku i wszyscy mówili, że kobieta bez burki powinna być zgwałcona, potem spytali się Marokańskie kobiety i one powiedziały, że kobiety bez burki powinny zostać zgwałcone...
Pojechała ta tv chyba do Jordanii i spytali się mężczyzn, co jeżeli ich siostra chciałaby pojechać do innego miasta do pracy, i każdy z nich powiedział, że by ją zabił.

Mówili jak o piciu kawy, kompletnie wyzute z sumienia reakcje. Jakby to nie byli ludzie. To chyba DW robiła takie materiały. Ciekawe, że robią takie wywiady.



O Tatarach napisałem, ze wyznają sufizm, czyli spokojną wersję islamu. I dlatego nie możemy tu wpuszczać muzułmanów, ponieważ w koranie jest napisane, kto reinterpretuje koran, ten powinien być zabity. To koran mówi o Tatarach. Muzułmanie bardziej od nas nienawidzą Tatarów.
Też o tym pomyślałam jak zobaczyłam reportaż o tym
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 11:10   #71
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Dla mnie problem migracji to głównie problem islamu. Uważam, że przyjmując ludzi z odpowiednich krajów Polska zostałaby ubogacona. Pamiętam jak byłem wzruszony, jak zobaczyłem zdjęcie Polaków pochodzenia wietnamskiego z polską flagą cieszących się po meczu reprezentacji Polski w piłce nożnej. Taka migracja może nas tylko wzmocnić.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-14, 14:50   #72
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
@wyrak
Czy ty wiesz co to jest zwyczajna korupcja? Poczytaj o historii polskiego sejmu w XVIII wieku trochę. Ludzie PIS wyglądają na bardzo lubiących kasę.
Piszesz o Kaczorze czy Macierewiczu i wyskakujesz o "bardzo lubiacych kase"? Przeciez to sie nijak kupy nie trzyma

No ale mniejsza juz o to, to na kogo powinno sie glosowac wg Ciebie?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam jak zobaczyłam reportaż o tym
Apropos czego to bylo ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 17:15   #73
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

U nas w ogóle mało się o tym mówi (albo raczej wcale), ale te skrajne islamskie organizacje dość aktywnie działają też obecnie w krajach z łagodnymi i lokalnymi odmianami islamu, żeby je tam wyczyścić (w ich mniemaniu). Mowa o krajach afrykańskich poniżej Sahary. Tam występuje coś, co nazywa się potocznie czarnym islamem, czyli takim islamem wymieszanym z lokalnymi obyczajami. Można tam znaleźć nawet islamskich szamanów, a kobiety tradycyjny chadzały raczej topless niż w burkach. Tradycyjnie uznawano też chociażby dziedziczenie w linii żeńskiej. To wszystko się tym uważającym się za prawdziwych muzułmanów bardzo nie podoba. To samo się tyczy islamu w Azji, w tym w byłych republikach radzieckich. Tam też te organizacje wysyłają swoich emisariuszy. Weźmy chociażby taką Indonezję, która ma jeden z najwyższych na świecie odsetków kobiet na wysokich stanowiskach, o wiele wyższy niż wszystkie kraje europejskie. Także ta ekspansja skrajnego islamu nie jest tylko do Europy. Ok, może tamtych innych muzułmanów oni bardziej na razie próbują nawracać na jedyny słuszny islam, ale na pewno nie dadzą tym mniej skrajnym żyć w spokoju.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 07:40   #74
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 15:33   #75
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Mam takie pytanie do Was; jak to jest jeżeli np wyjeżdzamy do innego kraju na stałe tzn pracujemy tam mieszkamy to jak nasz kraj wyjdzie w tym czasie z Unii to jak to potem wygląda? musimy wracać czy nie?
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 19:58   #76
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
U nas w ogóle mało się o tym mówi (albo raczej wcale), ale te skrajne islamskie organizacje dość aktywnie działają też obecnie w krajach z łagodnymi i lokalnymi odmianami islamu, żeby je tam wyczyścić (w ich mniemaniu). Mowa o krajach afrykańskich poniżej Sahary. Tam występuje coś, co nazywa się potocznie czarnym islamem, czyli takim islamem wymieszanym z lokalnymi obyczajami. Można tam znaleźć nawet islamskich szamanów, a kobiety tradycyjny chadzały raczej topless niż w burkach. Tradycyjnie uznawano też chociażby dziedziczenie w linii żeńskiej. To wszystko się tym uważającym się za prawdziwych muzułmanów bardzo nie podoba. To samo się tyczy islamu w Azji, w tym w byłych republikach radzieckich. Tam też te organizacje wysyłają swoich emisariuszy. Weźmy chociażby taką Indonezję, która ma jeden z najwyższych na świecie odsetków kobiet na wysokich stanowiskach, o wiele wyższy niż wszystkie kraje europejskie. Także ta ekspansja skrajnego islamu nie jest tylko do Europy. Ok, może tamtych innych muzułmanów oni bardziej na razie próbują nawracać na jedyny słuszny islam, ale na pewno nie dadzą tym mniej skrajnym żyć w spokoju.

Czarnoskórzy wyznawcy islamu są smieszni. Mahomet był białym włascicielem czarnych niewolników przecież i do tego był rasistą. To wszystko jest w hadisach, nawet porównał diabła do czarnoskórego człowieka.


Mahomet: Biały prorok z czarnymi niewolnikami
https://www.youtube.com/watch?v=tZxH4QYLRQY


Jak Muhammad Ali został oszukany przez islam
https://www.youtube.com/watch?v=sxOM4GrqElw




No, Indonezja umiarkowany islam ma, jedyne co tam jest skrajne to, że z 80% kobiet ma wycięte łechtaczki. Poza tym jednym elementem jest tolerancja.

Jakiś uczony muzułmański z Indonezji mówił, że jest przerażony tym, co się stanie w Europie przez skrajny islam.


Część Tatarów jest korumpowana przez Arabię Saudyjską i już mają budować finansowany przez AS meczet w Białymstoku. Wszystko idzie tak samo jak na zachodzie, poprzez korupcje Arabii Saudyjskiej.



Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Piszesz o Kaczorze czy Macierewiczu i wyskakujesz o "bardzo lubiacych kase"? Przeciez to sie nijak kupy nie trzyma

W "nieskorumpowanym" Sejmie wygodnie "ugrzązł" projekt zakazujący finansowania meczetów z zagranicy, więc meczety będą budowane. Tortury zwierząt, czyli tzw. ubój rytualny dalej jest legalny.
A w TVPis masa seriali tureckich.


Rozumiem, że na ciebie działa zasada "Kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą", czyli słyszałeś, że Kaczyński/Macierewicz 10.000 razy powiedział, że jest uczciwy i ty zaczynasz w to wierzyć. Brawo.
Kaczyński, patrząc na jego czyny, nawet nie jest Polakiem.


Cytat:
No ale mniejsza juz o to, to na kogo powinno sie glosowac wg Ciebie?
Na partię bez wyznawców wśród wyborców.
Kaczyński wpuścił już do Polski 30.000 muzułmańskich mężczyzn w wieku poborowym, pomimo, że wie o gwałtach na zachodzie.
https://migracje.gov.pl/statystyki/z...0.4071&level=4

https://www.politicalite.com/rape-gangs

Telford: Teenage rape gang victim was raped at gunpoint by scores of muslim men
https://www.politicalite.com/rape-ga...of-muslim-men/
Takich dziewczynek jest znanych 40.000, a prawdopodobnie liczba jest 10 razy wyższa. Doliczcie inne kraje i macie naprawdę duże liczby. Nie mówiąc o kolejnych osobach zastraszonych.





Już były 4 próby gwałtu w Polsce.

Tylko partia posiadająca wyznawców, tylko partia zdrajców, mogła spróbować wbrew 95% Polakom, wpuścić tu muzułmanów. Na szczęście PIS się pomylił i wyznawców jest coraz mniej, bo ludzie widzą, że ulice polskich miast zaczynają wyglądać jak "paryż".
Genialny strateg znowu się pomylił i teraz ludzie uważają go za zdrajcę.

Inne partie zwyczajnie bałyby się zrobić coś takiego.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2018-10-16 o 20:18
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 20:25   #77
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie do Was; jak to jest jeżeli np wyjeżdzamy do innego kraju na stałe tzn pracujemy tam mieszkamy to jak nasz kraj wyjdzie w tym czasie z Unii to jak to potem wygląda? musimy wracać czy nie?
Zalezy jakie umowy zostana zawarte miedzy tymi dwoma krajami odnosnie wiz itd.

Mysle, ze prawdopodobny jest taki scenariusz, ze wysyla sie jakis formularz, ze jest sie zintegrowanym, ma sie prace, znajomosc jezyka itd. i otrzymuje pozwolenie na pobyt.

Raczej nic nie dzieje sie na ''juz'', tzn. nie wywala ludzi z dnia na dzien.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 21:39   #78
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
U nas w ogóle mało się o tym mówi (albo raczej wcale), ale te skrajne islamskie organizacje dość aktywnie działają też obecnie w krajach z łagodnymi i lokalnymi odmianami islamu, żeby je tam wyczyścić (w ich mniemaniu). Mowa o krajach afrykańskich poniżej Sahary. Tam występuje coś, co nazywa się potocznie czarnym islamem, czyli takim islamem wymieszanym z lokalnymi obyczajami. Można tam znaleźć nawet islamskich szamanów, a kobiety tradycyjny chadzały raczej topless niż w burkach. Tradycyjnie uznawano też chociażby dziedziczenie w linii żeńskiej. To wszystko się tym uważającym się za prawdziwych muzułmanów bardzo nie podoba. To samo się tyczy islamu w Azji, w tym w byłych republikach radzieckich. Tam też te organizacje wysyłają swoich emisariuszy. Weźmy chociażby taką Indonezję, która ma jeden z najwyższych na świecie odsetków kobiet na wysokich stanowiskach, o wiele wyższy niż wszystkie kraje europejskie. Także ta ekspansja skrajnego islamu nie jest tylko do Europy. Ok, może tamtych innych muzułmanów oni bardziej na razie próbują nawracać na jedyny słuszny islam, ale na pewno nie dadzą tym mniej skrajnym żyć w spokoju.
Roznice w podejsciu europejskim a azjatyckim - w Birmie tepia/wyganiaja mniejszosc islamska, Chinczycy robia im obozy reedukacyjne... a w Europie (glownie) zero integracji czy prob asymilacji i po 1-2 pokoleniach masz europejskich (znaczy sie, w Europie urodzonych) terrorystow
Masowa imigracja, szczegolnie taka bez mocnej asymilacji nie rozni sie od zbrojnej agresji w skutkach

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
W "nieskorumpowanym" Sejmie wygodnie "ugrzązł" projekt zakazujący finansowania meczetów z zagranicy, więc meczety będą budowane. Tortury zwierząt, czyli tzw. ubój rytualny dalej jest legalny.
No i powinien byc, Polska powinna prowadzic w koncu troche realpolitik i patrzec co jest dla polskiej gospodarki korzystne.


Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że na ciebie działa zasada "Kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą", czyli słyszałeś, że Kaczyński/Macierewicz 10.000 razy powiedział, że jest uczciwy i ty zaczynasz w to wierzyć. Brawo.
Kaczyński, patrząc na jego czyny, nawet nie jest Polakiem.
Dla mnie dziala zasada, ze gdy ktos pisze o "bardzo lubiacych kase" pisze o gosciu ktorego stopien olewania rzeczy materialnych jest wrecz legendarny**, to podejrzewam ze wypisuje bzdety jak potluczony. A jak odpisuje jak wyzej to tylko te obserwcje potwierdza Idz dalej reptilian szukac, ciao, tylko jeszcze napisz na odchodne na kogo by w PL wg Ciebie glosowac

** - do tego stopnia, ze to byl/jest czesty krytycyzm pod adresem Kaczora, jaki to on fajtlapa/nieudacznik ze sie nic nie dorobil z pensji posla przez x lat.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 23:29   #79
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Oglądał ktoś

https://www.youtube.com/watch?v=auZbYLzI648

Trochę mnie to przeraża.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-20, 23:51   #80
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Oglądał ktoś

https://www.youtube.com/watch?v=auZbYLzI648

Trochę mnie to przeraża.
Źródło wiarygodne jak Fakt
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 01:37   #81
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
...
Tortury zwierząt, czyli tzw. ubój rytualny dalej jest legalny
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No i powinien byc
I to by było na tyle w temacie "Wyrak człowiekiem renesansu"...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 21:29   #82
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No i powinien byc, Polska powinna prowadzic w koncu troche realpolitik i patrzec co jest dla polskiej gospodarki korzystne.
Może obejrzyj jak wygląda ubój rytualny...

Cytat:
Dla mnie dziala zasada, ze gdy ktos pisze o "bardzo lubiacych kase" pisze o gosciu ktorego stopien olewania rzeczy materialnych jest wrecz legendarny**, to podejrzewam ze wypisuje bzdety jak potluczony. A jak odpisuje jak wyzej to tylko te obserwcje potwierdza Idz dalej reptilian szukac, ciao, tylko jeszcze napisz na odchodne na kogo by w PL wg Ciebie glosowac

** - do tego stopnia, ze to byl/jest czesty krytycyzm pod adresem Kaczora, jaki to on fajtlapa/nieudacznik ze sie nic nie dorobil z pensji posla przez x lat.
A skąd wiesz, ze Kaczyński jest uczciwy??? Bo słyszałes jakieś bzdurne legendy...
Jesteś jedyną osobą na tym forum pisząca o jakichś reptilianach. Ja napisałem o zwykłej korupcji i nieuczciwosci.
Słyszałeś, że kaczyński pożyczył od swojej znajomej 120.000zł a potem załatwił jej posadę za wielką kasę? Oto jego uczciwość.
Raport WSI z tego co pamietam był tłumaczony na rosyjski przez Rosjankę żonę obecnego wiceministra MSW Zielińskiego.
Bonus to to co już pisałem o zamrożeniu prac nad ustawą zakazujacą tortur zwierząt i zamrozenie prac nad ustawą zakazująca finansowania meczetów z zagranicy.

Na koniec rady nadzorcze spółek skarbu państwa są wymieniane co kilka miesięcy, czyli transferuja miliony złotych z odpraw poza te spółki... Wszystko pod nadzorem "uczciwego" "Polaka" Kaczyńskiego.

W Warszawie już powstało pierwsze getto islamskie na Ryżowej i kolejne dwa się tworzą, wszystko dzięki PIS.

Zapamiętaj ten dzień 21.10.2018, bo to początek końca tej partii.

2015 rok: PIS 37%
Wydali 25 mld zł na 500+

2018: PIS 33%.


I mają gorsze wyniki niż w 2015. Dlaczego? Bo wpuścili 30.000 islamskich mężczyzn do Polski, a to się dopiero zaczyna roznosić.


Wczoraj Polka, która jechała Uberem z pakistańskim gościem PISu była wielokrotnie molestowana.


Kierowca Ubera pochodzenia muzułmańskiego molestował pasażerkę w drodze z Warszawy

http://sioe.pl/kierowca-ubera-pochod...ze-z-warszawy/

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2018-10-22 o 22:02
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 21:33   #83
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

30000? o.O Gdzie oni sa? Przeciez to chyba w ramach kwot europejskich, ktorych przeciez i tak nikt nie przestrzegal, nie wyszloby 30.000.
Serio sie pytam, jakis link, dane? Chetnie zobacze.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 22:00   #84
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

[1=7719e1289fd8f2cabe4d276 3ed6d1b81d4eb2186;8602756 4]30000? o.O Gdzie oni sa? Przeciez to chyba w ramach kwot europejskich, ktorych przeciez i tak nikt nie przestrzegal, nie wyszloby 30.000.
Serio sie pytam, jakis link, dane? Chetnie zobacze.[/QUOTE]




Nie chodzi o kwoty tylko o wpuszczanie jak leci bez kontroli imigrantow islamskich z krajów gdzie jest wielka przestępczość.
Strona rządowa (parę tygodni temu zablokowali ją PISdzielce na 14 dni, ale zaczeło byc o tym coraz głośniej i ją odblokowali):

https://migracje.gov.pl/statystyki/z...0.4071&level=4


Już było w sumie 5 prób gwałtów. Wiem, że Polacy gwałcą, a księża chronią pedofili, ale PIS sprowadza ludzi z krajów o wielkiej liczbie gwałtów na dzieciach i kobietach, z krajów, w których popularne są ataki kwasem (tak kraje są dzielone wg stopnia przestępczości).

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2018-10-22 o 22:29
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 08:23   #85
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Może obejrzyj jak wygląda ubój rytualny...

A skąd wiesz, ze Kaczyński jest uczciwy??? Bo słyszałes jakieś bzdurne legendy...
Jesteś jedyną osobą na tym forum pisząca o jakichś reptilianach. Ja napisałem o zwykłej korupcji i nieuczciwosci.
Słyszałeś, że kaczyński pożyczył od swojej znajomej 120.000zł a potem załatwił jej posadę za wielką kasę? Oto jego uczciwość.
Raport WSI z tego co pamietam był tłumaczony na rosyjski przez Rosjankę żonę obecnego wiceministra MSW Zielińskiego.
Bonus to to co już pisałem o zamrożeniu prac nad ustawą zakazujacą tortur zwierząt i zamrozenie prac nad ustawą zakazująca finansowania meczetów z zagranicy.

Na koniec rady nadzorcze spółek skarbu państwa są wymieniane co kilka miesięcy, czyli transferuja miliony złotych z odpraw poza te spółki... Wszystko pod nadzorem "uczciwego" "Polaka" Kaczyńskiego.

W Warszawie już powstało pierwsze getto islamskie na Ryżowej i kolejne dwa się tworzą, wszystko dzięki PIS.

Zapamiętaj ten dzień 21.10.2018, bo to początek końca tej partii.

2015 rok: PIS 37%
Wydali 25 mld zł na 500+

2018: PIS 33%.


I mają gorsze wyniki niż w 2015. Dlaczego? Bo wpuścili 30.000 islamskich mężczyzn do Polski, a to się dopiero zaczyna roznosić.


Wczoraj Polka, która jechała Uberem z pakistańskim gościem PISu była wielokrotnie molestowana.


Kierowca Ubera pochodzenia muzułmańskiego molestował pasażerkę w drodze z Warszawy

http://sioe.pl/kierowca-ubera-pochod...ze-z-warszawy/
Nie porównuj wyborów parlamentarnych do samorządowych. W historii po 1989r. tylko AWS miał miał lepszy wynik (33%) od tegorocznego wyniku PiS. Mało tego to w porównaniu do 2014r. PiS zyskał ponad 500 tyś. wyborców, a na PO głosowało mniej ludzi mimo, że w tym roku wsparli się Nowoczesną. W Warszawie, mimo że Jaki przerżnął z hukiem, wynik 35% też jest niczego sobie i to prawie 10% więcej w stosunku do Sasina w 2014r.
Nie żeby to wszystko jakoś bardzo mi się podobało, ale z liczbami ciężko dyskutować. Także generalnie na miejscu wszystkich antypisowców raczej wstrzymałbym się z szampanami.
Pomijając kto wygrał, a kto przegrał, dla mnie te wybory to i tak porażka Polaków bo 50% ma dalej wszystko w du....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 17:29   #86
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Nie porównuj wyborów parlamentarnych do samorządowych. W historii po 1989r. tylko AWS miał miał lepszy wynik (33%) od tegorocznego wyniku PiS. Mało tego to w porównaniu do 2014r. PiS zyskał ponad 500 tyś. wyborców, a na PO głosowało mniej ludzi mimo, że w tym roku wsparli się Nowoczesną. W Warszawie, mimo że Jaki przerżnął z hukiem, wynik 35% też jest niczego sobie i to prawie 10% więcej w stosunku do Sasina w 2014r.
Nie żeby to wszystko jakoś bardzo mi się podobało, ale z liczbami ciężko dyskutować. Także generalnie na miejscu wszystkich antypisowców raczej wstrzymałbym się z szampanami.
Pomijając kto wygrał, a kto przegrał, dla mnie te wybory to i tak porażka Polaków bo 50% ma dalej wszystko w du....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Partia, która dała 500+ i ma takie wyniki, to jest katastrofa. Nie oszukuj się.

Za parę miesięcy afera taśmowa i afera islamskiej imigracji się jeszcze bardziej rozniosą. W kwietniu będzie trzecia taśma, a we wrześniu kolejna.

Jeszcze się pogrążyli tym filmem o niewpuszczaniu muzułmanów, bo ich wpuszczają (już są gwałty i pierwsze getto) oraz udawanym otwieraniem na centrum.

Kompletnie nielogiczna kampania informacyjna. Jarosław już chyba zwyczajnie zgłupiał.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 17:45   #87
aagg1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 34
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Partia, która dała 500+ i ma takie wyniki, to jest katastrofa. Nie oszukuj się.

Za parę miesięcy afera taśmowa i afera islamskiej imigracji się jeszcze bardziej rozniosą. W kwietniu będzie trzecia taśma, a we wrześniu kolejna.

Jeszcze się pogrążyli tym filmem o niewpuszczaniu muzułmanów, bo ich wpuszczają (już są gwałty i pierwsze getto) oraz udawanym otwieraniem na centrum.

Kompletnie nielogiczna kampania informacyjna. Jarosław już chyba zwyczajnie zgłupiał.
Taśmy to są, i są wypuszczane sukcesywnie przed wyborami ale aby pogrążyć PO. Zresztą jak Pis się posypie to lepiej i tak nie będzie bo niby jak PO przejmie władzę to zaprzestaną wpuszczać islamistów, chyba w to nikt nie wierzy, a może Biedroń nie wpuści. Wszyscy i tak są tacy sami.
aagg1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 18:10   #88
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

nie moge znalezc zadnych informacji o tych islamskich gettach w Polsce, podacie konkretne linki?
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 22:41   #89
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
I to by było na tyle w temacie "Wyrak człowiekiem renesansu"...
O kurka, taki tytul stracilem, pewnie by mi bylo bardziej przykro gdybym wiedzial ze go posiadam

Zarowno z ubojem rytualnym, jak i norkami Polska powinna kierowac sie swoim interesem gospodarczym, tyle z mojej strony

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Może obejrzyj jak wygląda ubój rytualny...
Sam sobie obejrzyj. Przytocz jakiekolwiek dowody na swoje tezy a nie wypisujesza farmazony i odsylasz innych do ogladania czegokolwiek

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, ze Kaczyński jest uczciwy??? Bo słyszałes jakieś bzdurne legendy...
Jest powszechnie wiadome, ze Kaczynski nie ma duzego majatku, do tego stopnia, ze to jest wykorzystywane jako argument przeciwko niemu
Natomiast ty wypisujesz bzdury i farmazony i nie podajesz doslownie zadnych dowodow na to co wypisujesz

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Jesteś jedyną osobą na tym forum pisząca o jakichś reptilianach.
Ja tam nie wklejam na tym forum porownan co w Watykanie wyglada jak leb weza

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Ja napisałem o zwykłej korupcji i nieuczciwosci.
Ty piszesz zwykle farmazony, jak np. ponizej:

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Słyszałeś, że kaczyński pożyczył od swojej znajomej 120.000zł a potem załatwił jej posadę za wielką kasę? Oto jego uczciwość.
Raport WSI z tego co pamietam był tłumaczony na rosyjski przez Rosjankę żonę obecnego wiceministra MSW Zielińskiego.
Bonus to to co już pisałem o zamrożeniu prac nad ustawą zakazujacą tortur zwierząt i zamrozenie prac nad ustawą zakazująca finansowania meczetów z zagranicy.
"Obejrzyj sobie", "slyszales", "z tego co pamietam" Piszesz bzdety, bez niczego rzeczowego wspierajacego to co wypisujesz

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Na koniec rady nadzorcze spółek skarbu państwa są wymieniane co kilka miesięcy, czyli transferuja miliony złotych z odpraw poza te spółki... Wszystko pod nadzorem "uczciwego" "Polaka" Kaczyńskiego.
Podjaj konkrente przyklady spolek skarbu panstwa zmieniajacych cale rady nadzorcze co kilka miesiecy. Skoro piszesz o tym jako po prostu fakcie dotyczacym wszystkich spolek, to mysle, ze spokojnie podasz przyklad z 10-20 spolek, ktore od czasu gdy PiS przejal wladze po wyborach w 2015 zmieniaja rady nadzorcze regularnie co kilka miesiecy. Masz pole do popisu, zeby udowodnic, ze nie piszesz farmazonow i myle sie w ocenie Ciebie, prosze bardzo

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Zapamiętaj ten dzień 21.10.2018, bo to początek końca tej partii.

2015 rok: PIS 37%
Wydali 25 mld zł na 500+

2018: PIS 33%.
Czy Ty naprawde jestes az takim ignorantem?
Wszystki wieksze partie dostaly mniejsze poparcie % niz w wyborach parlamentarnych (PO + N, SLD, Kukiz, Razem itd.), poza PSLem, ktory ponad podwoil wynik z wyborow parlamentarnych (aczkolwiek bylo mocno do tylu w porownaniu z 2014).
To wynika z dwoch oczywistych rzeczy a) PSL dostaje mocniejsze wyniki z samorzadach niz w wyborach parlamentarnych b) duzo wieksza ilosc glosow dostaja lokalne, niezalezne, bezpartyjne komitety, bo nie ma takiego progu jak przy wyborach parlamentarnych (wide polski parlament z 1991 ).
Wrozenie z fusow wyborow wynikow parlamentarnych po samorzadowych 2 lata przed wyborami to dosyc bezsensowne zajecie... wg mnie PiSowi ciezko bedzie pobic wynik z 2015, ale na chwile obecna spodziewalbym sie, ze ten z samorzadowych spokojnie pobije.

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
I mają gorsze wyniki niż w 2015. Dlaczego? Bo wpuścili 30.000 islamskich mężczyzn do Polski, a to się dopiero zaczyna roznosić.

Tyle w temacie tego jako jakiejkolwiek przyczyny wynikow jakiejkolwiek partii w obecnych wyborach samorzadowych.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Nie porównuj wyborów parlamentarnych do samorządowych. W historii po 1989r. tylko AWS miał miał lepszy wynik (33%) od tegorocznego wyniku PiS. Mało tego to w porównaniu do 2014r. PiS zyskał ponad 500 tyś. wyborców, a na PO głosowało mniej ludzi mimo, że w tym roku wsparli się Nowoczesną. W Warszawie, mimo że Jaki przerżnął z hukiem, wynik 35% też jest niczego sobie i to prawie 10% więcej w stosunku do Sasina w 2014r.
Nie żeby to wszystko jakoś bardzo mi się podobało, ale z liczbami ciężko dyskutować. Także generalnie na miejscu wszystkich antypisowców raczej wstrzymałbym się z szampanami.
Pomijając kto wygrał, a kto przegrał, dla mnie te wybory to i tak porażka Polaków bo 50% ma dalej wszystko w du....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To wszystki sie oczywiscie zgadza, ale wymaga odnoszenia sie do faktow, a nie urojen, wiec nie spodziewalbym sie, ze trafi

[1=7719e1289fd8f2cabe4d276 3ed6d1b81d4eb2186;8603073 5]nie moge znalezc zadnych informacji o tych islamskich gettach w Polsce, podacie konkretne linki?[/QUOTE]

Pewnie zaraz po tym, jak kolega bibi1234 w koncu odpowie mi na pytanie, na kogo to glosowac, zeby sie zmienilo na lepsze
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2018-10-23 o 22:44
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 16:53   #90
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Polska,Europa - dokąd zmierzamy ?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Zarowno z ubojem rytualnym, jak i norkami Polska powinna kierowac sie swoim interesem gospodarczym, tyle z mojej strony


Sam sobie obejrzyj. Przytocz jakiekolwiek dowody na swoje tezy a nie wypisujesza farmazony i odsylasz innych do ogladania czegokolwiek
Dla ciebie cierpienie zwierząt podczas tortur to farmazony... Co w tym dziwnego, że masz to obejrzeć??? Jesteś za tym, to to zobacz.
Widać masz inne zasady etyczne i jeszcze się boisz obejrzeć, to co popierasz.

Cytat:
Jest powszechnie wiadome, ze Kaczynski nie ma duzego majatku, do tego stopnia, ze to jest wykorzystywane jako argument przeciwko niemu
Natomiast ty wypisujesz bzdury i farmazony i nie podajesz doslownie zadnych dowodow na to co wypisujesz
Co może jest "powszechnie wiadome", że jest uczciwy? Otóż to się zmienia. Może nie było tzw. tajnych "drugich pensji" dla ministrów?
Nie było wpuszczania islamistów wbrew zapowiedziom przedwyborczym?
Nie ma klękania przed każdym na arenie międzynarodowej?
Nie ma rządu złożonego z byłych działaczy Unii Wolności?
Cóż wyborcy PIS nie poznają nowego nowoczesnego PISu i coraz częściej wątpia w uczciwość Jarosława.


Dla Jarka może i kasa nie ma znaczenia, dla niego tylko władza ma znaczenie i dla niej zrobi on każdą nieuczciwość. To jest powszechna wiedza dla ludzi nie głosujących na PIS.




Cytat:
Ja tam nie wklejam na tym forum porownan co w Watykanie wyglada jak leb weza
Co ma budowla zaprojektowana w ten sposób do jakichś twoich teorii o jakichś reptilianach? Co ma piernik to wiatraka? W czasach budowy ten projekt zwyczajnie budził kontrowersje z powodu wyglądu, jedyny związek tego jak ta budowla wygląda, to związek z Biblią, a nie jakimiś teoriami.

Cytat:
Ty piszesz zwykle farmazony, jak np. ponizej:
To wszystko było w mediach i Kaczyński miał to swoim oświadczeniu majątkowym. Wziął pożyczkę od koleżanki, a potem ona była zatrudniona na państwowym za dużą kasę. Oczywiście nie ma tu konfliktu interesów? OK, każdy ma inne zasady etyczne.


Cytat:
Podjaj konkrente przyklady spolek skarbu panstwa zmieniajacych cale rady nadzorcze co kilka miesiecy. Skoro piszesz o tym jako po prostu fakcie dotyczacym wszystkich spolek, to mysle, ze spokojnie podasz przyklad z 10-20 spolek, ktore od czasu gdy PiS przejal wladze po wyborach w 2015 zmieniaja rady nadzorcze regularnie co kilka miesiecy. Masz pole do popisu, zeby udowodnic, ze nie piszesz farmazonow i myle sie w ocenie Ciebie, prosze bardzo
Tu sobie poczytaj:





Cytat:
Wrozenie z fusow wyborow wynikow parlamentarnych po samorzadowych 2 lata przed wyborami to dosyc bezsensowne zajecie... wg mnie PiSowi ciezko bedzie pobic wynik z 2015, ale na chwile obecna spodziewalbym sie, ze ten z samorzadowych spokojnie pobije.
Dlaczego wg ciebie byłoby im ciężko pobić ten wynik z 2015 roku? Przecież skoro Jarek jest taki "uczciwy", to po wydaniu 22 mld zł rocznie na 500+ powinni mieć 45% jak w ostatnich sondażach, albo i więcej.

Wg ciebie Wałęsa to wielki nikczemnik... Jesteś wyznawcą PIS, Jarosław to twoje guru, więc czemu po daniu ludziom tyle kasy (22 mld zł rocznie), miałby mieć niższe poparcie? To nie ma sensu... no chyba, że wyjedziesz z teorią o "ciemnych, mrocznych siłach", które niszczą skutecznie obóz "Polaków" i "patriotów".

Tak się boisz taśm i "zapie...ania za miskę ryżu"?
Tak się boisz stwierdzenia "polskiego" premiera "Polacy są tacy głupi"?

Tak się boisz jak premier "Polak" "cieszy się z wypadku polskiego sportowca Kubicy"?
Boisz się, że ludzie zaczynają widzieć kłamstwo islamskiej imigracji, że było już 6 prób gwałtu od gości Morawieckiego?

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2018-10-24 o 16:56
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-26 16:28:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.