Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-26, 19:26   #2701
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Czasem moja droga jest tak, że drogi dwojga ludzi się rozchodzą i lepiej się rozstać i być samotną matką niż udawać kochającą żonę.
Mamy XXI wiek a w tym kraju tyle ludzi z poglądami rodem ze średniowiecza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jestem dokładnie tego samego zdania.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-26, 20:24   #2702
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Malparida Pokaż wiadomość
Porwalyscie sie na eseje i elaboraty, a PiotrSand ma racje. Samotne matki z dziecmi to glownie dziewczyny i kobiety, ktore polasily sie na podejrzanych facetow. Tyle. Znam takich kilka i nie ma zadnej, ktorej nie ostrzegano, ze (w)pakowaly sie w cos nieodpowiedniego. Rekordzistka to taka, ktora w liceum zwiazala sie z kolega swojego ojca z celi. Wiedziala, ze ma 3 dzieci, najstarsze prawie w jej wieku, a i tak niedlugo potem byla w (uwaga ZAPLANOWANEJ ciazy.
Dzis juz ma trojke dzieci, dwojke w kryminalista, a trzecie z innym facetem, tez duzo starszym i z bagazem doswiadczen.

Znam jeszcze kilka innych, rownie barwnych historyjek o samotnych matkach. Te naprawde zle potraktowane przez los, odpowiedzialne i Bogu ducha winne to naprawde procent lub dwa samotnych matek. Taka prawda!
Aha.
Twoje "kilka", które znasz, to nie wszystkie.
Druga co powiedziała,co wiedziała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-26, 20:31   #2703
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Malparida Pokaż wiadomość
Porwalyscie sie na eseje i elaboraty, a PiotrSand ma racje. Samotne matki z dziecmi to glownie dziewczyny i kobiety, ktore polasily sie na podejrzanych facetow. Tyle. Znam takich kilka i nie ma zadnej, ktorej nie ostrzegano, ze (w)pakowaly sie w cos nieodpowiedniego. Rekordzistka to taka, ktora w liceum zwiazala sie z kolega swojego ojca z celi. Wiedziala, ze ma 3 dzieci, najstarsze prawie w jej wieku, a i tak niedlugo potem byla w (uwaga ZAPLANOWANEJ ciazy.
Dzis juz ma trojke dzieci, dwojke w kryminalista, a trzecie z innym facetem, tez duzo starszym i z bagazem doswiadczen.

Znam jeszcze kilka innych, rownie barwnych historyjek o samotnych matkach. Te naprawde zle potraktowane przez los, odpowiedzialne i Bogu ducha winne to naprawde procent lub dwa samotnych matek. Taka prawda!
Mnie nie dziwi takie zachowanie i komentowanie mojego wpisu. Typowe podejście emocjonalne. Zwłaszcza, że samotne matki z forum od razu wzięły to do siebie.
@fehn piszesz, że się same drogi rozchodzą jakby nikt nie był temu winien. Ciekawe jaka była przyczyna tego, że sama jesteś samotną matką. Domyślam się, że twojej winy w tym zero.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 07:59   #2704
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Mnie nie dziwi takie zachowanie i komentowanie mojego wpisu. Typowe podejście emocjonalne. Zwłaszcza, że samotne matki z forum od razu wzięły to do siebie.
@fehn piszesz, że się same drogi rozchodzą jakby nikt nie był temu winien. Ciekawe jaka była przyczyna tego, że sama jesteś samotną matką. Domyślam się, że twojej winy w tym zero.
Nie zamierzam o moim życiu opowiadać ze szczegółami na forum.
Ale jedno wiem, rozstanie to była najlepsza decyzja mojego życia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 09:09   #2705
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Mnie nie dziwi takie zachowanie i komentowanie mojego wpisu. Typowe podejście emocjonalne. Zwłaszcza, że samotne matki z forum od razu wzięły to do siebie.
@fehn piszesz, że się same drogi rozchodzą jakby nikt nie był temu winien. Ciekawe jaka była przyczyna tego, że sama jesteś samotną matką. Domyślam się, że twojej winy w tym zero.
Nie wiem ile masz lat, ale ty i Malparida macie w głowie jakieś mentalne gimnazjum.

Obstawiam, ze o poważnych związkach pojęcie macie zerowe. Ludzie się rozstają z różnych powodów: różnice charakteru, pomysły na życie, przerastają ich codzienne problemy, kredyty, choroby.

Dla mnie niepojęte,ze można być tak krótkowzrocznym.

Ale z drugiej strony PiotrSand to dla mnie taki typowy wizażowy przypadek jojczącego w necie faceta,ze kobiety "to czarne wdowy, chcom chłopa tylko na kasę".

Klasyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 09:38   #2706
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

@khloe bronisz samotnych matek, a mnie posądzasz o mentalne gimnazjum. Mówisz, że ludzie, którzy zrobili sobie dziecko rozstają się przez różnice charakteru albo inne pomysły na życie? Hmm... No tak, w sumie przy obecnych standardach, które uznajesz za słuszne, dużo wcześniej się ludzie pakują do łóżka niż się poznają. Później kobiety zostają samotnymi matkami, a faceci kombinatorami z alimentami na karku. To według ciebie nie jest mentalne gimnazjum tylko moje potępianie takich decyzji i zachowań. Brawo ty! Ależ z ciebie doświadczona życiem i mądra kobieta.
Że niby ja jojczę? To nie jest narzekanie tylko zwykłe opisywanie kobiecej natury. Próbujesz deprecjonować moje wypowiedz bo cię boli, że mam rację.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 09:50   #2707
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Jak czytam "zrobili sobie dziecko" to niedobrze mi się robi.
Panie Piotrze nie masz racji i skończ pisać głupoty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-27, 09:50   #2708
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
@khloe bronisz samotnych matek, a mnie posądzasz o mentalne gimnazjum. Mówisz, że ludzie, którzy zrobili sobie dziecko rozstają się przez różnice charakteru albo inne pomysły na życie? Hmm... No tak, w sumie przy obecnych standardach, które uznajesz za słuszne, dużo wcześniej się ludzie pakują do łóżka niż się poznają. Później kobiety zostają samotnymi matkami, a faceci kombinatorami z alimentami na karku. To według ciebie nie jest mentalne gimnazjum tylko moje potępianie takich decyzji i zachowań. Brawo ty! Ależ z ciebie doświadczona życiem i mądra kobieta.
Że niby ja jojczę? To nie jest narzekanie tylko zwykłe opisywanie kobiecej natury. Próbujesz deprecjonować moje wypowiedz bo cię boli, że mam rację.
Panie wszystkowiedzący, a jak mąż/ojciec dziecka umrze ? Są samotnymi matkami przecież. Czyli według Ciebie "nie godne" żeby mieć faceta ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 10:00   #2709
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Panie wszystkowiedzący, a jak mąż/ojciec dziecka umrze ? Są samotnymi matkami przecież. Czyli według Ciebie "nie godne" żeby mieć faceta ?


No i takie FYI facet z dzieckiem to chodzący cud świata a samotna matka na przeciwnym biegunie O.o pokręcone bo jak wiadomo kobietom jest z zasady trudniej na tym świecie...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 11:35   #2710
9ec9a34561fce8186edcd398f7f1529dfdb9c4c5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 49
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Może wróćmy do tematu wątku, czyli serialu, a temat samotnych matek/ojców/samotnych dzieci, zostawcie na inny wątek?
Co człowiek to historia i przeżycia. Nie ma co oceniać. Są i takie kobiety i takie, faceci tacy i tacy. Życie. Każdy ma inne z różnych powodów.

Sala Pączusiów chyba mała? Tak się ze wszystkim spieszą, a co nagle to po diable
Nowego ze złotymi zębami nie mogłam patrzeć, odpuściłam.
Robert i Sylwia... słabo to widzę. Sylwia chyba ma większe ambicje, a nie robertowa łazienka.
Świąteczny odcinek to byłoby to
9ec9a34561fce8186edcd398f7f1529dfdb9c4c5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 14:00   #2711
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Panie wszystkowiedzący, a jak mąż/ojciec dziecka umrze ? Są samotnymi matkami przecież. Czyli według Ciebie "nie godne" żeby mieć faceta ?
Gdybyś czytała ze zrozumieniem moje poprzednie wpisy to byś nie napisała tak bezsensownego komentarza. Wdowy jako samotne matki to zupełnie inna sprawa i to pisałem już wcześniej.
Poza tym bulwersujecie się jakbym napisał WSZYSTKIE, a pisałem większość.
@kitik mój początkowy wpis odnosił się do Roberta z CHDW, któremu podoba się właśnie samotna matka, siostra Kampia a ja bym mu odradzał pakowanie się w taki układ i podałem niektóre powody. Niestety obrażone stwierdzeniem przeze mnie oczywistości samotne matki forumowe musiały przypuścić atak.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-27, 14:27   #2712
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Niestety obrażone stwierdzeniem przeze mnie oczywistości samotne matki forumowe musiały przypuścić atak.
Zaraz atak. Twoje ego po prostu nie znosi odmiennego zdania.
I nie, nie jestem samotną matką.
Po prostu nie zgadzsmnsie z pierd.oleniem od rzeczy, pod przykrywką nazywania tego prawdą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
@khloe bronisz samotnych matek, a mnie posądzasz o mentalne gimnazjum. Mówisz, że ludzie, którzy zrobili sobie dziecko rozstają się przez różnice charakteru albo inne pomysły na życie? Hmm... No tak, w sumie przy obecnych standardach, które uznajesz za słuszne, dużo wcześniej się ludzie pakują do łóżka niż się poznają. Później kobiety zostają samotnymi matkami, a faceci kombinatorami z alimentami na karku. To według ciebie nie jest mentalne gimnazjum tylko moje potępianie takich decyzji i zachowań. Brawo ty! Ależ z ciebie doświadczona życiem i mądra kobieta.
Że niby ja jojczę? To nie jest narzekanie tylko zwykłe opisywanie kobiecej natury. Próbujesz deprecjonować moje wypowiedz bo cię boli, że mam rację.
Nie dopowiadaj sobie, bo o żadnych standardach tu nie pisałam. Fantazja cie ponosi.

Boże, jak ja Ci dziękuję,ze nie musze znosić takich filozofów od siedmiu boleści w realu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
No i takie FYI facet z dzieckiem to chodzący cud świata a samotna matka na przeciwnym biegunie O.o pokręcone bo jak wiadomo kobietom jest z zasady trudniej na tym świecie...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No jak to? Przecież jak PiotrSand powiedział, ze łatwo, bo znajdą sobie bogatego Sugar Daddy, pokręcą tyłkiem i są ustawione do końca życia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
@kitik mój początkowy wpis odnosił się do Roberta z CHDW, któremu podoba się właśnie samotna matka, siostra Kampia a ja bym mu odradzał (....)
Ty już lepiej nikomu nie doradzaj pliz...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 15:00   #2713
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

@khloe zero argumentów. Tylko ataki personalne i komentarze mojej osoby pokazujące bezradność w dyskusji. To tylko świadczy o tobie, a mnie rozbawia.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 15:14   #2714
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Gdybyś czytała ze zrozumieniem moje poprzednie wpisy to byś nie napisała tak bezsensownego komentarza. Wdowy jako samotne matki to zupełnie inna sprawa i to pisałem już wcześniej.
Poza tym bulwersujecie się jakbym napisał WSZYSTKIE, a pisałem większość.
@kitik mój początkowy wpis odnosił się do Roberta z CHDW, któremu podoba się właśnie samotna matka, siostra Kampia a ja bym mu odradzał pakowanie się w taki układ i podałem niektóre powody. Niestety obrażone stwierdzeniem przeze mnie oczywistości samotne matki forumowe musiały przypuścić atak.
Aaa czyli wdowy są lepsze? Błyszczysz chłopaku.
No i pudło - nie mam dzieci
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 15:15   #2715
szyszka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 142
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Czy odcinek 167 był ostatni z tej serii czy bedzie jeszcze 168?? Macie może link??
szyszka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 15:29   #2716
Brzoskwinka2512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Witam ponownie,mnie juz paczus nie obchodzi i nie,placze po nim ma narzeczona to niech ma planuja slub, dziecko mamusia zaakceptowala synowa i tyle w temacie
Brzoskwinka2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 15:32   #2717
9ec9a34561fce8186edcd398f7f1529dfdb9c4c5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 49
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

W odpowiedzi o Roberta: a co w tym złego, że facet "taką" chce? Podoba mu się wizualnie, odcinki chyba z nią oglądał, może się "zapoznają" i się uda. Szukajcie, a znajdziecie. Trzeba dawać szansę tym, z którymi można załapać kontakt, a nie siedzieć na tyłku i fantazjować, że ma mieć tu, tu i tu. Z Sylwią mógł się zdzwonić dzięki telewizji, no to niech dzwoni.
Jak pisałam, Robert jest jaki jest, ale wydaje się, że ma dobre serce. W pewnym wieku już chyba ciężko znaleźć partnera/partnerkę bez pewnego "bagażu". Powodzenia w szukaniu około 30 letniej dziewicy, która będzie jeszcze na jaśnie panów piwska zarabiać, sprzątać, gospodarzyć i będzie taka lala jak Pamela Anderson.
Siostra Kampia wizualnie jest atrakcyjna. Zgrabna, blondynka, kolczyk, zadbana. Gdzieś tam w kebabie pracowała, więc potrafi się ogarnąć. Ale czy "piekasz" z tej mąki chleb upiecze, to inna sprawa...
Po tym co w tv pokazywali z nią i nim, to słabo. Chociaż kto wie... Ładna dziewczyna to każdemu może się spodobać, czy piekarzowi czy Elvisowi...
9ec9a34561fce8186edcd398f7f1529dfdb9c4c5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 15:45   #2718
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

@Dagunia odpowiedz sobie na proste pytania: Czy lepiej się spotykać z wdową z dzieckiem, czy może z panną albo rozwódką, której były będzie np. odwiedzał dzieci i twoją partnerkę? Gdzie jest możliwość większych zawirowań i problemów? Jeśli nie widzisz różnicy to chyba mało par widziałaś w takich sytuacjach.
@kitik naprawdę wierzysz, że ona da szansę Robertowi? Jak dla mnie nie ma takiej możliwości. Nie będę tłumaczył dlaczego. Ten kto ma rozum ten wie. Innym nie ma sensu tego objaśniać bo znów będzie bulwers.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 16:11   #2719
9ec9a34561fce8186edcd398f7f1529dfdb9c4c5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 49
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Wierzmy w miłość. Może się uda. Może nie jest wybredna jak Kinia. U nich trochę tłoczno odkąd Kampio ma też dziecko. Ja tam trzymam kciuki. Nie wszystkie kobiety to czarne wdowy, które lecą tylko na kasę . Sylwia to troszkę wydaje się taka księżniczka Roszpunka nucąca disco polo w swojej wieży.
Chciałabym Pączek Wedding Special odcinek Ślub brata rudego strażaka ładnie pokazali. Może tu też będzie petarda
Nowy sezon zapowiada się obiecująco
9ec9a34561fce8186edcd398f7f1529dfdb9c4c5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-27, 17:15   #2720
Vanillamilkshake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Brzoskwinka2512 Pokaż wiadomość
Witam ponownie,mnie juz paczus nie obchodzi i nie,placze po nim ma narzeczona to niech ma planuja slub, dziecko mamusia zaakceptowala synowa i tyle w temacie
O! I co, zalujesz, ze Wam nie wyszlo? Moglas byc na jej miejscu, oswiadczylby Ci sie przy meblosciance
Vanillamilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 17:32   #2721
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

[1=9ec9a34561fce8186edcd39 8f7f1529dfdb9c4c5;8628877 9]W odpowiedzi o Roberta: a co w tym złego, że facet "taką" chce? Podoba mu się wizualnie, odcinki chyba z nią oglądał, może się "zapoznają" i się uda. Szukajcie, a znajdziecie. Trzeba dawać szansę tym, z którymi można załapać kontakt, a nie siedzieć na tyłku i fantazjować, że ma mieć tu, tu i tu. Z Sylwią mógł się zdzwonić dzięki telewizji, no to niech dzwoni.
Jak pisałam, Robert jest jaki jest, ale wydaje się, że ma dobre serce. W pewnym wieku już chyba ciężko znaleźć partnera/partnerkę bez pewnego "bagażu". Powodzenia w szukaniu około 30 letniej dziewicy, która będzie jeszcze na jaśnie panów piwska zarabiać, sprzątać, gospodarzyć i będzie taka lala jak Pamela Anderson.
Siostra Kampia wizualnie jest atrakcyjna. Zgrabna, blondynka, kolczyk, zadbana. Gdzieś tam w kebabie pracowała, więc potrafi się ogarnąć. Ale czy "piekasz" z tej mąki chleb upiecze, to inna sprawa...
Po tym co w tv pokazywali z nią i nim, to słabo. Chociaż kto wie... Ładna dziewczyna to każdemu może się spodobać, czy piekarzowi czy Elvisowi... [/QUOTE]
piekasz w sumie z nich najlepszy- tzn.ma normalne wymagania w porównaniu do reszty i sam sobą jak na chłopaków do wzięcia sporo reprezentuje

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Brzoskwinka2512 Pokaż wiadomość
Witam ponownie,mnie juz paczus nie obchodzi i nie,placze po nim ma narzeczona to niech ma planuja slub, dziecko mamusia zaakceptowala synowa i tyle w temacie
wiele nie straciłaś
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 20:48   #2722
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
O! I co, zalujesz, ze Wam nie wyszlo? Moglas byc na jej miejscu, oswiadczylby Ci sie przy meblosciance
Strasznie obciachowe były te oświadczyny, przyznaję.
Tyle, że komedie romantyczne, czasopisma i media społecznościowe robią kobietom wodę z mózgu wyolbrzymiając oczekiwania. Wszystko musi być okazałe, a jeszcze lepiej na pokaz. Później to się kończy tragicznie jak np. tutaj: https://turystyka.wp.pl/tragedia-w-p...0089039787649a
Nie każdy facet jest pomysłowy. Może lepiej, że Pączek się oświadczył w bezpiecznym i znanym środowisku?
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 22:20   #2723
Brzoskwinka2512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

On mial wtedy szanse jak sie poznawalismy na poczatku roku nie,zaluje nie wybral mnie to juz,jego sprawa i strata bo by mial zgrabna elegancka dziewczyne.Ale coz to,jego przebieranie wtedy w tych laskach to troche bylo dziwne.Po co gadal tak w tych odcinkach ze szkoda slow taki byl pewny mnie jak wiedzial ze nic z tego nie bedzie po co te gadki to nie wiem.
Brzoskwinka2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 22:23   #2724
9ec9a34561fce8186edcd398f7f1529dfdb9c4c5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 49
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Sand, ty to tak lubisz w wypowiedziach dawać punkty zapalne, a potem czekać na rozwój dyskusji.
Obciachowe były głównie dlatego, że pod nosem mamy. Już pomijając skrzypiące zawiasy, meble, wygląd pierścionka. Można to było inaczej rozegrać. Co innego jak facet sam skroi kupne ciasto na talerzyk, da kwiatka, poskrzypi zawiasem i się oświadczy. A co innego jak jest mama, facet, dziewczyna, zawias, pierścionek i mama podaje ciasto pod nos. Gdyby wykreślić mamę, to byłoby całkiem ok. Ogień to by nie był, ale byłoby jakoś... smaczniej i dojrzalej. Taka niebezpieczna zapowiedź wyglądu małżeństwa.
9ec9a34561fce8186edcd398f7f1529dfdb9c4c5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 04:24   #2725
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Strasznie obciachowe były te oświadczyny, przyznaję.
Tyle, że komedie romantyczne, czasopisma i media społecznościowe robią kobietom wodę z mózgu wyolbrzymiając oczekiwania. Wszystko musi być okazałe, a jeszcze lepiej na pokaz. Później to się kończy tragicznie jak np. tutaj: https://turystyka.wp.pl/tragedia-w-p...0089039787649a
Nie każdy facet jest pomysłowy. Może lepiej, że Pączek się oświadczył w bezpiecznym i znanym środowisku?
Oj tak, lepiej nie wychodzić z domu, bo można zginąć przypadkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 06:45   #2726
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Strasznie obciachowe były te oświadczyny, przyznaję.
Tyle, że komedie romantyczne, czasopisma i media społecznościowe robią kobietom wodę z mózgu wyolbrzymiając oczekiwania. Wszystko musi być okazałe, a jeszcze lepiej na pokaz. Później to się kończy tragicznie jak np. tutaj: https://turystyka.wp.pl/tragedia-w-p...0089039787649a
Nie każdy facet jest pomysłowy. Może lepiej, że Pączek się oświadczył w bezpiecznym i znanym środowisku?
A Tobie co zrobiło wodę z mózgu?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 12:25   #2727
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
A Tobie co zrobiło wodę z mózgu?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obstawiam niedostatki anatomiczne, wywołujące u facetów nienawiść do kobiet.
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 14:01   #2728
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Już mnie zaczynacie nudzić Nie potraficie mi odpowiednio dogryźć, tylko rzucacie jakieś wyświechtane teksty, których używają pijące pod sklepem nastolatki.
Nawet niektórzy bohaterowie CHDW mają od was bardziej cięte riposty.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 14:12   #2729
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Już mnie zaczynacie nudzić Nie potraficie mi odpowiednio dogryźć, tylko rzucacie jakieś wyświechtane teksty, których używają pijące pod sklepem nastolatki.
Nawet niektórzy bohaterowie CHDW mają od was bardziej cięte riposty.
Jaśnie Panie, czego wiec szukasz wśród tej ciemnoty umysłowej, panienek z podrzednego forum, które nie są godne by odpisać ci na posta w sposób nie urągający twej yntelygencji?

Oh Panie, wybacz nam naszą głupotę!
I odejdź wreszcie stąd z godnością, byśmy mogły dostąpić tego zaszczytu,by cie tu więcej nie widywać. Wszak twe wypowiedzi niestety utwierdzają nas w przekonaniu, że ciemnota umysłowa ma się w tym kraju dobrze...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 17:12   #2730
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Jejku jaki Robert zestresowany przy dzwonieniu do Sylwii. A bidok nawet nie pogadał tylko na pocztę się nagrał ciekawe czy nasz piekasz zrobi z tej mąki chleb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-19 00:08:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.