Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :) - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-24, 21:15   #871
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Przy aspirynowej i tak trzeba filtr używać i tu się koło zamyka

Świadome śnienie jest ekstra. Moim ulubionym momentem jest to jak się obudzę i z powrotem zmuszam mózg do 'dośnienia' końcówki (tzn. nie kontroluje 'fabuły' wtedy, tylko sam fakt posiadania snu). Ogólnie zawsze miałam 'bzika' na punkcie tego typu rzeczy...
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 21:21   #872
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Z tematami szkolnymi wolę się na razie nie zaprzyjaźniać, bo się tylko dobiję. Wiem z jaką wiedzą idę do LO, i co z tego, że jest drugie czy trzecie w Łodzi, skoro przyjmuje takie nieprzeciętnie niedouczone istoty co ja. Ale to już inna kwestia.

Praktycznie z kwestii związanych ze szkołą jedyne co mi się podoba to zakupy szkolne. Nowe zeszyty, piórnik, akcesoria. To nadal sprawia tą sama przyjemność, co wtedy gdy byłam w pierwszej klasie gimnazjum. Przynajmniej mojej osobie
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 21:23   #873
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
Przy aspirynowej i tak trzeba filtr używać i tu się koło zamyka

Świadome śnienie jest ekstra. Moim ulubionym momentem jest to jak się obudzę i z powrotem zmuszam mózg do 'dośnienia' końcówki (tzn. nie kontroluje 'fabuły' wtedy, tylko sam fakt posiadania snu). Ogólnie zawsze miałam 'bzika' na punkcie tego typu rzeczy...
oj tak...
to ja poczytam o tym swiadomym snieniu moze
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 21:31   #874
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Cytat:
Napisane przez Fancy Rebel Pokaż wiadomość
Z tematami szkolnymi wolę się na razie nie zaprzyjaźniać, bo się tylko dobiję. Wiem z jaką wiedzą idę do LO, i co z tego, że jest drugie czy trzecie w Łodzi, skoro przyjmuje takie nieprzeciętnie niedouczone istoty co ja. Ale to już inna kwestia.

Praktycznie z kwestii związanych ze szkołą jedyne co mi się podoba to zakupy szkolne. Nowe zeszyty, piórnik, akcesoria. To nadal sprawia tą sama przyjemność, co wtedy gdy byłam w pierwszej klasie gimnazjum. Przynajmniej mojej osobie
Oo to samo czasem myślę o sobie. Co z tego, że liceum w czołówce, skoro ja się mogę schować ze swoją wiedzą... Ale pocieszam się tym, że próg był niski w tym roku, i że ze względu na punkty byłam w pierwszej połowie klasy, więc może nie bedzie tak źle.

Też kocham te zakupy, nawet szkolne książki w wakacje wydają się jakieś ciekawsze
A w empiku są w tym roku takie cudowne zeszyty, kalendarze, dodatki Już się w niektóre zaopatrzyłam, reszta pod koniec sierpnia, o ile nie wykupią
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 21:34   #875
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Cytat:
Napisane przez szaramieta Pokaż wiadomość
Oo to samo czasem myślę o sobie. Co z tego, że liceum w czołówce, skoro ja się mogę schować ze swoją wiedzą... Ale pocieszam się tym, że próg był niski w tym roku, i że ze względu na punkty byłam w pierwszej połowie klasy, więc może nie bedzie tak źle.

Też kocham te zakupy, nawet szkolne książki w wakacje wydają się jakieś ciekawsze
A w empiku są w tym roku takie cudowne zeszyty, kalendarze, dodatki Już się w niektóre zaopatrzyłam, reszta pod koniec sierpnia, o ile nie wykupią
mnie to jakos szczegolnie nie kreci
wole kupowac kosmetyki zwlaszcza jak mam 100 zl na wydaniu i wizyte w rossmannie zalatwiona
tak jak teraz w srode bede szalec jakos sie mnie kasa trzymala przez ostatni czas
a jeszcze mi wplyynieeee
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 21:43   #876
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Ja na kosmetyki dużo nie wydaje, bo nie jestem zbyt problematyczna i przede wszystkim nie używam "udziwniaczy" twarzowych w postaci kredek, podkładów, cieni. O tyle dobrze. W tej kwestii akurat stawiam na 100% naturalność, cery niszczyć od najmłodszych lat nie będę.

szaramieta tak, Empik mnie na ten rok szkolny szczególnie raduje nie mogę znaleźć tylko na razie odpowiedniego piórnika, ale czekam z zakupami jakimi kolwiek, więc może coś ciekawego mi się przydarzy! tym razem dojdzie jeszcze zakup nowego notesu, tylko jakiegoś konkretnego i będę usatysfakcjonowana. no... i ze dwie torby do noszenia "wiedzy" przez pół miasta
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 21:44   #877
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Ja uwielbiam te zakupy

Fancy Rebel, a można spytać do którego się wybierasz ? (I jaki próg tam mieli?)
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 21:59   #878
szukajacawspomnien
Zakorzenienie
 
Avatar szukajacawspomnien
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 803
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Cytat:
Napisane przez Fancy Rebel Pokaż wiadomość
Praktycznie z kwestii związanych ze szkołą jedyne co mi się podoba to zakupy szkolne. Nowe zeszyty, piórnik, akcesoria. To nadal sprawia tą sama przyjemność, co wtedy gdy byłam w pierwszej klasie gimnazjum. Przynajmniej mojej osobie
Mi również ! Nie wiem czemu, ale bardzo lubię przygotowywać zeszyty, książki i akcesoria do szkoły. Jakieś to takie przyjemne. A w roku szkolnym całe pakowanie i szykowanie do szkoły wychodzi mi bokiem.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
mnie to jakos szczegolnie nie kreci
wole kupowac kosmetyki zwlaszcza jak mam 100 zl na wydaniu i wizyte w rossmannie zalatwiona
tak jak teraz w srode bede szalec jakos sie mnie kasa trzymala przez ostatni czas
a jeszcze mi wplyynieeee
Ja wolę kupować ciuchy. Chociaż kupowanie kosmetyków też sprawia mi radość. ;D
Teraz szykuje się wypad do Wrocławia, ale rodzice marudzą, że nie mają pieniędzy, więc nie wiem jak to będzie.
A potem urodziny ! Może jakieś pieniądze się uzbiera.


__________________
Baby don't cry, I hope you got your head up
Even when the road is hard, never give up.

<33
'Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,
w którym każda myśl waży grubo ponad tonę.. '

szukajacawspomnien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 22:06   #879
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Ja nadal bunkruje pieniądze gdzie się da(dosłownie). Nie umiem wydawać pieniędzy. Nie umiem, mam opory i zawsze mi szkoda Ale wydawanie ich an ubrania sprawia mi zdecydowanie większa przyjemność, niż na kosmetyki. I ostatnio zaczyna mnie ciągnąć do obuwia, czyli jakieś zalążki kobiecości się we mnie budzą

CzarnaLandrynka ja sie wybieram do IV LO w Łodzi im. Emilii Szczanieckiej na Pomorskiej Bóg Jeden Wie Ile I próg...Nie pamiętam, sprawdzałam dawno, i nawet nie wiem gdzie trzeba było sprawdzić jak wyglądały punkty innych osób z klasy żeby mieć odniesienie jak wypadłam.
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 22:12   #880
szukajacawspomnien
Zakorzenienie
 
Avatar szukajacawspomnien
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 803
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Cytat:
Napisane przez Fancy Rebel Pokaż wiadomość
Ja nadal bunkruje pieniądze gdzie się da(dosłownie). Nie umiem wydawać pieniędzy. Nie umiem, mam opory i zawsze mi szkoda Ale wydawanie ich an ubrania sprawia mi zdecydowanie większa przyjemność, niż na kosmetyki. I ostatnio zaczyna mnie ciągnąć do obuwia, czyli jakieś zalążki kobiecości się we mnie budzą
A ja zawzięcie chce kolejne oryginalne adidasy. Szkoda mi kasy, ale chcę znów moje najeczki, bo moje obecne ledwie zipią. Choć mam jeszcze inne, butów nigdy za wiele. I w ogóle do sportowych oryginalnych butów mam słabość.
Chciałabym w lumpkach fajne rzeczy znajdywać, a nie wydawać setki na drogie ubrania. Muszę zacząć poszukiwania.
__________________
Baby don't cry, I hope you got your head up
Even when the road is hard, never give up.

<33
'Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,
w którym każda myśl waży grubo ponad tonę.. '

szukajacawspomnien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 22:25   #881
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Ja zawzięcie poluję na idealne Conversy. Jedne na 100% chce czerwone, za kostkę, drugie mam dylemat. Nie wiem czy pod kostkę czy za kostkę i w jakim wariancie, bo chyba kręcą mnie w jakiejś mniej standardowej wersji.
Też bym chciała i się do tego sukcesywnie przymierzam. Jak na mój gust, to połowa sukcesu to odpowiednie nastawienie i determinacja. Wiec wszystko w naszych rękach
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 22:32   #882
szukajacawspomnien
Zakorzenienie
 
Avatar szukajacawspomnien
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 803
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Cytat:
Napisane przez Fancy Rebel Pokaż wiadomość
Ja zawzięcie poluję na idealne Conversy. Jedne na 100% chce czerwone, za kostkę, drugie mam dylemat. Nie wiem czy pod kostkę czy za kostkę i w jakim wariancie, bo chyba kręcą mnie w jakiejś mniej standardowej wersji.
Też bym chciała i się do tego sukcesywnie przymierzam. Jak na mój gust, to połowa sukcesu to odpowiednie nastawienie i determinacja. Wiec wszystko w naszych rękach
Conversy. Też bym chciała. Czego ja bym nie chciała ? Może kupię sobie na razie zwykłe jakieś trampki. A poszukiwania zacznę jutro i mam nadzieję, że mi się poszczęści i nie załamię się niepowodzeniem.
__________________
Baby don't cry, I hope you got your head up
Even when the road is hard, never give up.

<33
'Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,
w którym każda myśl waży grubo ponad tonę.. '

szukajacawspomnien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 22:36   #883
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Ja też lubię szkolne zakupy. Pachnące książki, zeszyty.
Wiecie jak to jest, człowiek aż ma zapał do nauki. Jakoś przez pierwszy tydzień .
Może w tym roku wyposażę się w coś bardziej bajeranckiego jeśli chodzi o zeszyty. Choć z drugiej strony nie chce mi się dźwigać później tego wszystkiego. No i wydawanie kupy kasy w empiku na zeszyty...No nie wiem :P. Wolę się zakupić w książkę.
Ale przedmiotów będę mieć jedynie, hm, sześć (w tym wf), więc może akurat z tym dźwiganiem to bez przesady, szczególnie, że pełen zestaw mam jedynie do francuskiego, a do kilku przedmiotów jedynie jakieś ćwiczenia czy coś...nie mam pojęcia, bo szkoła nam zamawia podręczniki .

Fancy, czwórka jest spoko . Miałam ją na ostatnim, czwartym miejscu. Do której klasy się wybrałaś? Ja tam miałam obstawioną C - humanistyczną. Dwujęzyczna też jest fajna (ta przygotowująca do pre IB), ale jak dla mnie zbytnio ścisła. Nie miałabym problemów, ale nie kręcą mnie te przedmioty. I zazdroszczę Ci wf. To jest też to, co mi się w tej szkole bardzo podoba. No i jest ładna. Stara, ale z klasą . No i miłego gubienia się w szkole. Ja mam bardzo dobry zmysł orientacji, ale chyba początkowo bez mapki albo wsparcia bym nie dała rady xP.

Edytowane przez serenavanderwoodsen
Czas edycji: 2009-07-24 o 22:38
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 22:55   #884
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

serenavanderwoodsen Najzabawniejsze, że od początku trzeciej klasy nawet nie brałam czwórki pod uwagę. Miałam w planach trójkę, 21 albo 26. Ale uparłam sie niesamowicie na ową czwórkę. Nie byłam ani na drzwiach otwartych, ani na żadnym spotkaniu klasowym(z braku naszej-klasy i niezbytniego rozumienia sensu spotykania sie przed rozpoczęciem roku szkolnego). Mimo wszystko jestem zadowolona, przynajmniej na razie
Startowałam przede wszystkim do klas bio-chem-fiz, we wszystkich szkołach. Czwórkę miałam na pierwszym miejscu, na pierwszej preferencji ową klasę ID -bio-chem-fiz(w końcu na medycynę chce iść). I sie dostałam bez problemu, a tak się martwiłam. Jak przeczytałam, że się dostałam to aż łzy pociekły i dzika radość jednocześnie
A Ty? Gdziesz swe kroki skierowałaś?
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 23:20   #885
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Cytat:
Napisane przez Fancy Rebel Pokaż wiadomość
serenavanderwoodsen Najzabawniejsze, że od początku trzeciej klasy nawet nie brałam czwórki pod uwagę. Miałam w planach trójkę, 21 albo 26. Ale uparłam sie niesamowicie na ową czwórkę. Nie byłam ani na drzwiach otwartych, ani na żadnym spotkaniu klasowym(z braku naszej-klasy i niezbytniego rozumienia sensu spotykania sie przed rozpoczęciem roku szkolnego). Mimo wszystko jestem zadowolona, przynajmniej na razie
Startowałam przede wszystkim do klas bio-chem-fiz, we wszystkich szkołach. Czwórkę miałam na pierwszym miejscu, na pierwszej preferencji ową klasę ID -bio-chem-fiz(w końcu na medycynę chce iść). I sie dostałam bez problemu, a tak się martwiłam. Jak przeczytałam, że się dostałam to aż łzy pociekły i dzika radość jednocześnie
A Ty? Gdziesz swe kroki skierowałaś?
Ja na nk mojej klasy jestem zapisana. Ba, nawet zarządzam, ale raczej też nie garnę się do spotkań przed rokiem szkolnym. Mamy jeszcze cztery lata, zdążymy się sobą nacieszyć.
Ja swe kroki skierowałam do trzynastki do dwujęzycznej .
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 08:47   #886
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Też składałam papiery do 13. Ale nastawiałam się tylko i wyłącznie na jakąś klasę z czwórki i nie chciałam żadnej opcji innej brać nawet pod uwagę .I btw. słowo "gdziesz" było efektem zamierzonym. Teraz jak na nie patrzę, wygląda jak chamski błąd, ale nie miał takiego sprawiać wrażenia
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 08:54   #887
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Fancy, IV, wiem jak się ludzie potrafią napalić na tą szkołę, znam kilkoro takich

Ja swoje pierwsze Conversy kupiłam niedawno, poszłam z zamiarem kupienia czerwonych/czarnych 'klasyków'. Wyszłam z przecudownymi granatowymi z 'drugim językiem' - jak chcesz to widać go, jak nie to nie^^ Zapłaciłam (na Piotrkowskiej) 159peelenów, podczas gdy w Manu ten sam model zaskakuje pokaźnym 259
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 09:12   #888
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Łodzianka mam rozumieć? Bo nie wiem czy rano mój mózg nie nadinterpretuje pewnych treści. Jeśli tak, to na wstępie zadam pytanie "gdziesz" Ty sie wybrałaś ?

I ja właśnie mam problem, bo nie wiem gdzie znaleźć Conversy w Łodzi, gdzie byłby duży wybór fasonów i żeby nie zapłacić niewiadomo jakich sum. Czerwone widziałam praktycznie wszędzie po 179zł,więc już chyba szansy nie ma na tańszy zakup, ale drugą parę(myślałam o modelu crowd, pod kostkę)chciałam troszkę taniej upolować
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 09:30   #889
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Łodzianka z krwi i kości

trzynastka, biochemfiz.

Nowa kolekcja w kratkę jest
Najpierw sprawdź w Galerii w takim eee... niebieskim sklepie, później pójdź na piotrkowską (tam są najtańsze, taki stary sklep gdzie trzeba wejść w taką wnękę żeby zobaczyć Con., prawie na przeciwko Magdy), no, chyba że szalejesz i nie szkoda ci trzech stów w Manu ;p
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 10:10   #890
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Cytat:
Napisane przez szukajacawspomnien Pokaż wiadomość
Mi również ! Nie wiem czemu, ale bardzo lubię przygotowywać zeszyty, książki i akcesoria do szkoły. Jakieś to takie przyjemne. A w roku szkolnym całe pakowanie i szykowanie do szkoły wychodzi mi bokiem.



Ja wolę kupować ciuchy. Chociaż kupowanie kosmetyków też sprawia mi radość. ;D
Teraz szykuje się wypad do Wrocławia, ale rodzice marudzą, że nie mają pieniędzy, więc nie wiem jak to będzie.
A potem urodziny ! Może jakieś pieniądze się uzbiera.


ja za ciuchami nie przepadam,..buty tez odpadaja.zawsze nerwa lapie ze niewymiarowa.
niby wymiary w porządku 80-60-80 ale,w brzuchu i zebrach jestem bardzo szczupla,spodnie mi odstaja,a bluzeczki to musze brac xs jak chce zeby byly przylegajace ale za to przykrotkie sa
butow ktore by mi sie naprawde podobaly nigdy nie mialam i miec nie bede szczupla stopa.kupilam jakies byle jakie za 15 zl w miare wygladajace i czlapie.
a marza mi sie takie czarne buty nie za wysokie,platformy na poczatek roku.
a ja mam reeboki kupilam po przecenie,90 zl raptem choodze od lutego i nic sie nie rozwalilo.a moja kolezanka kupila identyczne,tylko kolory podeszwy inne i dala ponad 180 a tez niby przecena
bede polowac znowu,narazie musze kupic plecak jakis lepszy.
i dzinsy w crossie albo w big starze,bo juz 4 par takich byle jakich,ale fajne byly,poprzecieraly sie albo podarly ;/ po pol roku noszenia,i juz nie kupuje,wole jedna porzadna niz 4 byle jakie.
a mam 80 zl na wydanie w rossmanie,20 zl kieszonkowe ale to z kolezanka maske na all zamawiamy,50 zl ciotka mi da za to ze opracuje zagadnienia z fizy dla jej syna (mialabym 100 ale braciszek chce "pomoc",pewnie nic nie zrobi a kase bedzie chcial) i odszkodowanie za zerwane sciegno w prawym palcu serdecznym i skrecenie lewego serdecznego mam dostac ok 150 za ten prawy.chirurg mi tak powiedzial.w srode komisje mam
haah sie rozpisalam
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 13:15   #891
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
Łodzianka z krwi i kości

trzynastka, biochemfiz.

Nowa kolekcja w kratkę jest
Najpierw sprawdź w Galerii w takim eee... niebieskim sklepie, później pójdź na piotrkowską (tam są najtańsze, taki stary sklep gdzie trzeba wejść w taką wnękę żeby zobaczyć Con., prawie na przeciwko Magdy), no, chyba że szalejesz i nie szkoda ci trzech stów w Manu ;p
Czemu klasy C, D i E są wszystkie zapisane na tej "innej" trzynastce?
Czemu nikt z tych klas się do nas nie odzywa i integrujemy się jedynie z Wb?
Dobra, lecę na Pottera. A później chyba kupuję aparat . I słuchawki jakieś fajne, takie duże, na uszy, bo pewnie w poniedziałek mi przyjdzie mp4. A w czwartek pewnie będę mogła sobie odebrać Twilight i New Moon (inglisz, inglisz ).
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 14:28   #892
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Ja wróciłam z eskapady miastowej. W tym sklepie na przeciwko Magdy byłam, jestem zachwycona. Tam zakupię obie pary trampek. Jedyne co mnie Martwi , to że nie mają wersji przed kostkę tego wcześniej wspomnianego modelu crowd, ale coś się wymyśli

I zawsze dziewoje z Łodzi, jeśli będziemy chciały, to możemy się spotkać. Moje wpadanie na pomysły kiedyś się skończy czymś złym
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 14:30   #893
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Ja jako że nigdzie już nie wyjeżdzam, stwierdzam, że chcę juz do szkoły xDD
a nie mam plecaka, książek, zeszytów.. nic nie mam ;x
o, i jeszcze mały termos muszę sobie kupić! xD no a co, xD będę mieć jakieś 45 minut jazdy autobusem z przesiadką w tramwaj, jesienią i zimą jak będzie mi zimno, inni ludzie bedą się trząść z zimna, a ja sobie będę popijać ciepłą herbatkę z termosiku
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 14:40   #894
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ja jako że nigdzie już nie wyjeżdzam, stwierdzam, że chcę juz do szkoły xDD
a nie mam plecaka, książek, zeszytów.. nic nie mam ;x
o, i jeszcze mały termos muszę sobie kupić! xD no a co, xD będę mieć jakieś 45 minut jazdy autobusem z przesiadką w tramwaj, jesienią i zimą jak będzie mi zimno, inni ludzie bedą się trząść z zimna, a ja sobie będę popijać ciepłą herbatkę z termosiku
ja mam jakies 10 minut piechotka od bursy
a dowiedzialam sie ze bedzie mieszkala tam tez taka dziewczyna ktorej nie trawie...
smieje sie i szczerzy na wymuszenie,czochra sobie wlosy co chwile,tanczy na srodku hali bez muzyki,tylko po to zeby na nia patrzyli...
czy ja sie nigdy od niej nie uwolnie
najgorsze bylo to,ze nawet nauczyciele jej folgowali,lizali jej tylek.
no dajcie spokoj...
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 14:45   #895
Oliffka
Zakorzenienie
 
Avatar Oliffka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 606
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

hejo hejo;d

a mi się spotkania przed rozpoczęciem roku podobają
i w sumie pewnie będą 3 (2 już były)

aż mnie zaraziłyście tym entuzjazmem do kupowania rzeczy do szkoły
muszę sobie kupić torbę! mam już dość plecaka


orchidea. to ci współczuje!
__________________
wymiana

proszę, odpisz u mnie
Oliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 14:51   #896
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Cytat:
Napisane przez Oliffka Pokaż wiadomość
hejo hejo;d

a mi się spotkania przed rozpoczęciem roku podobają
i w sumie pewnie będą 3 (2 już były)

aż mnie zaraziłyście tym entuzjazmem do kupowania rzeczy do szkoły
muszę sobie kupić torbę! mam już dość plecaka


orchidea. to ci współczuje!
a ja na odwrot,mam torby i z butiki i z avonu,takie materialowe,typowo do szkoly,ale chyba kupie sobie plecach w reeboku albo gdzies,duzo zajec mam,bo przedmioty normalne plus zawodowe,wiec wole miec cos porzadnego.
weez a tej dziewczyny to juz nie moge;/
wziela sobie do pokoju moja kolezanke,chyba po to zeby znala jaka miala pozycje w gim (czytaj:kazdy jej d. lizal) bo inna dziewczyna to by pomyslala ze ta panna zryta jest.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 21:05   #897
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

To ja to ja to ja ! ;D może opowiem moją jakże krótką! i piękną historię ;D złożyłam do klasy biol-chem gdyż wiążę swoją przyszłość z dietetyką ;D i podanie złożyłam wiec do najlepszej szkoły w mieście i niestety ;( nie dostałam isę do wymaroznej klasy..zabrakło mi głuupie 0,5 pkt... wkurzyłam się serio baardzo..każdy by się wkurzył ;D dostałąm sie do humanistyczno-lingwistycznej..i wieść o 3 językach w tmy głupim niemieckim mnie załamałą no i te przedmioty humanistyczne kompletnie nie moja bajka już wolę matmę ;D aleee..napisałam odwołanie i oto jestem w biol-chemi razem z koleżanką której zabrakło 1 pkt. i napisałą odwołanie ;D mam 2 języki- ang i francuski ;D ale najbardziej mniemartwi fizyka ;( od 28 do 30 sierpnia będę na integracji klasowej ;D kóniec ;>

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

dokładnie to biol-chem-fiz jestem ;D
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 22:22   #898
Oliffka
Zakorzenienie
 
Avatar Oliffka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 606
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

gratulacje!

mm dietetyka ciekawa
__________________
wymiana

proszę, odpisz u mnie
Oliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 22:35   #899
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Wróciłam i było megaa
Jutro opowiem Proszę, piszcie wszystkie nowe swoje profile, bo niestety nie ogarniam tego wszystkiego
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 22:55   #900
szukajacawspomnien
Zakorzenienie
 
Avatar szukajacawspomnien
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 803
Dot.: Pogaduszki świeżo upieczonych licealistek tuż po rekrutacji :)

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a ja mam reeboki kupilam po przecenie,90 zl raptem choodze od lutego i nic sie nie rozwalilo.a moja kolezanka kupila identyczne,tylko kolory podeszwy inne i dala ponad 180 a tez niby przecena
bede polowac znowu,narazie musze kupic plecak jakis lepszy.
i dzinsy w crossie albo w big starze,bo juz 4 par takich byle jakich,ale fajne byly,poprzecieraly sie albo podarly ;/ po pol roku noszenia,i juz nie kupuje,wole jedna porzadna niz 4 byle jakie.
a mam 80 zl na wydanie w rossmanie,20 zl kieszonkowe ale to z kolezanka maske na all zamawiamy,50 zl ciotka mi da za to ze opracuje zagadnienia z fizy dla jej syna (mialabym 100 ale braciszek chce "pomoc",pewnie nic nie zrobi a kase bedzie chcial) i odszkodowanie za zerwane sciegno w prawym palcu serdecznym i skrecenie lewego serdecznego mam dostac ok 150 za ten prawy.chirurg mi tak powiedzial.w srode komisje mam
haah sie rozpisalam

Ja mam reeboka najnowsze też po przecenie 139 zł ;D Chociaż za tą firmą nie przepadam. Zawsze stawiałam na adidasa i nike. Chociaż pumy też kupiłam w styczniu teraz.
Spodnie mi się też przecierają ! Kurde. W kroku. Chyba mam za grube nogi. Dlatego poluję na lepsze spodnie, ale po przecenie, bo szkoda mi 200 zł.
Ostatnio moje z bershki podarłam na tyłku, taką szramę mam. I nawet nie wiem jak. A moje ulubione. -.-
Ja kiedyś po wypadku też dostałam chyba 800 zł . Nie pamiętam dokładnie.

Cytat:
Napisane przez serenavanderwoodsen Pokaż wiadomość
Czemu klasy C, D i E są wszystkie zapisane na tej "innej" trzynastce?
Czemu nikt z tych klas się do nas nie odzywa i integrujemy się jedynie z Wb?
Dobra, lecę na Pottera. A później chyba kupuję aparat . I słuchawki jakieś fajne, takie duże, na uszy, bo pewnie w poniedziałek mi przyjdzie mp4. A w czwartek pewnie będę mogła sobie odebrać Twilight i New Moon (inglisz, inglisz ).
Jaki aparat ?

Cytat:
Napisane przez Oliffka Pokaż wiadomość
hejo hejo;d

a mi się spotkania przed rozpoczęciem roku podobają
i w sumie pewnie będą 3 (2 już były)

aż mnie zaraziłyście tym entuzjazmem do kupowania rzeczy do szkoły
muszę sobie kupić torbę! mam już dość plecaka
Ja mam spotkanie z nową klasą w poniedziałek.

Ja też torbę chcę teraz ! Już sobie wypatrzyłam jedną.

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
To ja to ja to ja ! ;D może opowiem moją jakże krótką! i piękną historię ;D złożyłam do klasy biol-chem gdyż wiążę swoją przyszłość z dietetyką ;D i podanie złożyłam wiec do najlepszej szkoły w mieście i niestety ;( nie dostałam isę do wymaroznej klasy..zabrakło mi głuupie 0,5 pkt... wkurzyłam się serio baardzo..każdy by się wkurzył ;D dostałąm sie do humanistyczno-lingwistycznej..i wieść o 3 językach w tmy głupim niemieckim mnie załamałą no i te przedmioty humanistyczne kompletnie nie moja bajka już wolę matmę ;D aleee..napisałam odwołanie i oto jestem w biol-chemi razem z koleżanką której zabrakło 1 pkt. i napisałą odwołanie ;D mam 2 języki- ang i francuski ;D ale najbardziej mniemartwi fizyka ;( od 28 do 30 sierpnia będę na integracji klasowej ;D kóniec ;>

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

dokładnie to biol-chem-fiz jestem ;D

Fizyka i chemia to zło ! Dla mnie.
To pamiętaj, że znasz szukającą z wątku ! I jak zostaniesz sławną dietetyczką, to będę pierwsza w kolejce !
__________________
Baby don't cry, I hope you got your head up
Even when the road is hard, never give up.

<33
'Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,
w którym każda myśl waży grubo ponad tonę.. '

szukajacawspomnien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.