Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-12, 19:27   #3271
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Załączam swoje Glam Weary gdybyście chciały zobaczyć

Od lewej:

404, 420, 438, 440, 436, 403, 439, 423, 435. Na zdjęciach 438 i 439 wyszły podobnie
Śliczne!

Aż nabrałam ochoty na nowe lakiery, a przynajmniej malowanie, bo od tygodnia mam tylko odżywkę na pazurkach. Pomaluję sobie dziś brzoskwinką Lovely, dawno jej nie używałam.

No i czeka mnie też wieczór spa, przyda mi się taka kompleksowa pielęgnacja i relaks.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 19:33   #3272
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
ja mam ŁĄCZNIE 4 lakiery 1 blady róż, 1 czerwony, 1 miętowy i 1 fuksjowy ale fuksja ma już kilka lat, blady róż ukradłam mamie, czerwony ma pół roku, tylko ten miętowy w miarę nowy
dopiero niedawno zaczęłam regularnie malować paznokcie. więc moze i mnie niedługo dopadnie lakieromania!? której się tak dzielnie, i długo, opierałam
ja też się długo opierałam i skończyło się tak jak widać ale serio, GW są super, maluje się nimi bajecznie łatwo, więc i od razu chce mi się ich używać. Te dwa jasne kolory jakoś mniej mi podeszły, jak się nie przekonam to polecą w świat.
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
No i czeka mnie też wieczór spa, przyda mi się taka kompleksowa pielęgnacja i relaks.
Ja też dzisiaj się muszę chociażby wyleżeć w wannie bo padam. Byłam 'na chwilę' w Warszawie, bo musiałam załatwić parę spraw. Spędziłam łącznie 5h w pociągowej saunie. No, ale udało mi się na szybko zahaczyć jeszcze o fryzjera i ciachnęłam przy okazji włosy. Ledwo żyję.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 19:42   #3273
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj się muszę chociażby wyleżeć w wannie bo padam. Byłam 'na chwilę' w Warszawie, bo musiałam załatwić parę spraw. Spędziłam łącznie 5h w pociągowej saunie. No, ale udało mi się na szybko zahaczyć jeszcze o fryzjera i ciachnęłam przy okazji włosy. Ledwo żyję.
Ja byłam tylko na moment w urzędzie, myślałam, że padnę - taką saunę tam mieli.

Pokażesz się w nowej fryzurze?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 19:46   #3274
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

fuksja to raczej nie fryzura zdecydowałam się wyjść z mocnego cieniowania, bo mnie już drażniło wcześniej miałam zapuszczać, a teraz sama nie wiem
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 19:49   #3275
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
fuksja to raczej nie fryzura zdecydowałam się wyjść z mocnego cieniowania, bo mnie już drażniło wcześniej miałam zapuszczać, a teraz sama nie wiem
Masz bardzo ładne, zdrowe włosy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 20:08   #3276
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Nosek jaka Ty jesteś drobna

Uh, jestem spakowana. mam 3 torby, w tym 1 meeega ciężka :/ + torba na laptopa + torebka.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 20:34   #3277
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładne, zdrowe włosy.
Dzięki Niestety trochę odchorowały sesję, więc chcę je trochę zregenerować.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Nosek jaka Ty jesteś drobna
Niestety tylko do ramion.
Cytat:
Napisane przez bossy
Uh, jestem spakowana. mam 3 torby, w tym 1 meeega ciężka :/ + torba na laptopa + torebka.
O rany! Spoooro. Ktoś pomoże Ci się zapakować w pociąg?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 21:04   #3278
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

O rany! Spoooro. Ktoś pomoże Ci się zapakować w pociąg?
tak, tata mnie odwozi na dworzec. a z dworca odbiera znajomy. na szczęście.. chyba bym się załamała jakbym miała sama sobie z tym poradzić. a spakowałam tylko rzeczy do pracy, na lato..
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 23:51   #3279
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Załączam swoje Glam Weary gdybyście chciały zobaczyć

Od lewej:

404, 420, 438, 440, 436, 403, 439, 423, 435. Na zdjęciach 438 i 439 wyszły podobnie
Ojeeej, ale wystawka cudna ja chcę jasny róż i nie moge się zdecydować który z GW
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj się muszę chociażby wyleżeć w wannie bo padam. Byłam 'na chwilę' w Warszawie, bo musiałam załatwić parę spraw. Spędziłam łącznie 5h w pociągowej saunie. No, ale udało mi się na szybko zahaczyć jeszcze o fryzjera i ciachnęłam przy okazji włosy. Ledwo żyję.
Ja byłam po 15stej na rowerze oddać torebkę do kaletnika i padnąć miałam ochotę po 5 minutahc jazdy. wróciłam przed chwilą (jak zwykle zrobiła się impreza ) i tak to ja mogę jeździć całą dobę!! ależ było przyjemnie!
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
a spakowałam tylko rzeczy do pracy, na lato..
Hehe tylko
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 03:58   #3280
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hehe tylko
ja serio nie wiem co tyle miejsca zajęło i co, kurcze, tyle waży
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 05:39   #3281
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładne, zdrowe włosy.
Zgadzam się I jak błyszczą
Ja muszę pomyśleć o podcięciu moich, ale znów tylko końcówki. Bo dzielnie zapuszczam, ale nim się doczekam aż będą tak długie jak chcę...jeszcze ostatnio mi znów wypadają, bo codziennie robię sobie kucyka do pracy, więc są biedne ściśnięte a jak wracam do domu dopiero wtedy je rozpuszczam i daję im odetchnąć. No, ale w te upały nie dałabym rady funkcjonować z rozpuszczonymi.

Btw. Lakiery wyglądają bosko, aż dziw bierze, że ja jeszcze z tej serii nie mam ani jednego Trzeba będzie to nadrobić
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 06:17   #3282
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

ja jestem w pociągu i podłączyłam się do hot spota i mam se net
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 06:59   #3283
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
więc moze i mnie niedługo dopadnie lakieromania!? której się tak dzielnie, i długo, opierałam
to uważaj na spotkaniach, bo jeszcze Cię wciągniemy w ten nałóg

Karo tonik super pachnie, bardzo mi się podoba, lakier miałam na paznokciach przez weekend, teraz mam liliową Celię - boska
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 07:45   #3284
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
to uważaj na spotkaniach, bo jeszcze Cię wciągniemy w ten nałóg
Bardzo możliwe
Ten pociąg jest za krótki, są tylko 3 wagony i ludzie wsiadający na kolejnych stacjach nie mają gdzie siadać. teraz znów trochę ludzi wsiadło a miejsc nie ma..
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 07:50   #3285
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Bosiaku udanej podróży i powodzenia

Ja mam na pazurach mellow i każdy mi go chwali już nawet TŻ chciał koniecznie pooglądać mją "skromną" kolekcję

Nadal upał, ja wczoraj zaliczyłam skromne 12 km wieczorem na rowerze a dziś zamierzam powtórzyć

A wczoraj wieczorem zaliczyłam pyszne winko u przyjaciółki mlask
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 07:52   #3286
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Nosku, śliczne masz włosy, takie błyszczące i śliczny kolor! ja już nie mogę się doczekać aż obetnę swoje- chcę na boba, bo najlepiej mi się ukladaly. Teraz są takie bezkształtne i noszę tylko kucyk ale po ślubie to sruuu...
Niezła kolekcja Glam wearów! Ja mam 4 szt. a mi się znów podobają te jasne, kupilabym sobie jeszcze jakiś miętowy- jak np ten safari Hosenki. Ale nie widzialam nigdzie.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
ja serio nie wiem co tyle miejsca zajęło i co, kurcze, tyle waży
już ja wiem co... kosmetyki, perfumy itp
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 09:01   #3287
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ojeeej, ale wystawka cudna ja chcę jasny róż i nie moge się zdecydować który z GW
ja wolę ciemne 403 będę miała do oddania, więc jakby Ci się spodobał to dawaj znać

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zgadzam się I jak błyszczą
Ja muszę pomyśleć o podcięciu moich, ale znów tylko końcówki. Bo dzielnie zapuszczam, ale nim się doczekam aż będą tak długie jak chcę...jeszcze ostatnio mi znów wypadają, bo codziennie robię sobie kucyka do pracy, więc są biedne ściśnięte a jak wracam do domu dopiero wtedy je rozpuszczam i daję im odetchnąć. No, ale w te upały nie dałabym rady funkcjonować z rozpuszczonymi.

Btw. Lakiery wyglądają bosko, aż dziw bierze, że ja jeszcze z tej serii nie mam ani jednego Trzeba będzie to nadrobić
dzięki przy krótkich trochę łatwiej o nie zadbać na szczęście przy tej długości dają się związać, więc nie ma problemów z upałami. Moje też wypadają. Ale to przez sesję.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Nosku, śliczne masz włosy, takie błyszczące i śliczny kolor! ja już nie mogę się doczekać aż obetnę swoje- chcę na boba, bo najlepiej mi się ukladaly. Teraz są takie bezkształtne i noszę tylko kucyk ale po ślubie to sruuu...
Niezła kolekcja Glam wearów! Ja mam 4 szt. a mi się znów podobają te jasne, kupilabym sobie jeszcze jakiś miętowy- jak np ten safari Hosenki. Ale nie widzialam nigdzie.
dzięki kolor mi się nie podoba, ale obiecałam sobie kiedyś, że póki nie mam siwych to nie farbuję
Ty masz chyba grube włosy, prawda? więc i w bobie i w dłuższych będzie ładnie bo moje jak są trochę dłuższe, a zwłaszcza pocieniowane to się masakrycznie wywijają. Każdy w swoją stronę. No ale zobaczę, może takie wyrównane będą ładnie rosły.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 09:03   #3288
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja muszę pomyśleć o podcięciu moich, ale znów tylko końcówki. Bo dzielnie zapuszczam, ale nim się doczekam aż będą tak długie jak chcę...jeszcze ostatnio mi znów wypadają, bo codziennie robię sobie kucyka do pracy, więc są biedne ściśnięte a jak wracam do domu dopiero wtedy je rozpuszczam i daję im odetchnąć. No, ale w te upały nie dałabym rady funkcjonować z rozpuszczonymi.
O, a jak długie włosy chcesz mieć?
Ja sobie dzielnie zapuszczam moje i teraz wreszcie szybciej rosną, odrost mam już bardzo duży. Na szczęście widać to dopiero jak się przyjrzę w lustrze z małej odległości, bo mam obecnie bardzo zbliżony kolor do moich naturalnych.
Chciałabym żeby moje najdłuższe partie włosów (mam cieniowane) sięgały talii, może do końca roku mi się uda.

Mam saunę w sypialni. Nie dałam rady spać dłużej niż do 7.00. Zdążyłam za to już posprzątać, przygotować obiad, zrobić pranie - jak perfekcyjna pani domu. Jeszcze muszę tylko pojechać załatwić sobie ubezpieczenie przed wyjazdem - już mnie ogarnia przerażenie na myśl o wyjściu z domu, a po południu ruszam z TŻem na zakupy.
No a wieczorem koniecznie chłodne winko, mam na nie ochotę już od kilku dni.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 09:24   #3289
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ojeeej, ale wystawka cudna ja chcę jasny róż i nie moge się zdecydować który z GW
Polecam 401, jeżeli chcesz taki pastelowy Ja niezmiennie jestem bardzo zadowolona.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
No a wieczorem koniecznie chłodne winko, mam na nie ochotę już od kilku dni.
My wczoraj z TŻem wypiliśmy do poduszki schłodzone białe winko. Pyszne było, najlepszy trunek na ten upał.


Ja też zapuszczam włosy, mam już do ramion. Niestety będę musiała jeszcze podciąć, żeby pozbyć się resztek mojego balejażu, ale to po wakacjach. Teraz się trochę rozjaśniły od słońca, więc różnica między naturalnymi a farbowanymi nie wygląda tak źle.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 11:05   #3290
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
ja jestem w pociągu i podłączyłam się do hot spota
a ja jestem ciemna i ni emam pojęcia co to
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ten pociąg jest za krótki, są tylko 3 wagony i ludzie wsiadający na kolejnych stacjach nie mają gdzie siadać. teraz znów trochę ludzi wsiadło a miejsc nie ma..
wakacyjny standard
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja mam na pazurach mellow i każdy mi go chwali już nawet TŻ chciał koniecznie pooglądać mją "skromną" kolekcję

A wczoraj wieczorem zaliczyłam pyszne winko u przyjaciółki mlask
Ja musze zmyć BarryM-ka- po intensywnym weekendzie popękał, teraz mam ochotę na morelkowo-różowy SoLaque

Ja zaliczyłam piwko pod koniec upału, ale mnie rozwaliło kompletnie, nigdy więcej. Wypiłam potem litr soku i litr wody i nie sikałam prawie- strasznie mnei odwodniło.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja wolę ciemne 403 będę miała do oddania, więc jakby Ci się spodobał to dawaj znać
Obejrzę może jutro wszystkie palety i się przyjrzę dokładnie
[QUOTE=fuksjaa;20641264]No a wieczorem koniecznie chłodne winko, mam na nie ochotę już od kilku dni. [/QUOTEJa mam zachomikowane winko, ale niech sobie leży na jakąś okazję
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Polecam 401, jeżeli chcesz taki pastelowy Ja niezmiennie jestem bardzo zadowolona.

Ja też zapuszczam włosy, mam już do ramion. Niestety będę musiała jeszcze podciąć, żeby pozbyć się resztek mojego balejażu, ale to po wakacjach. Teraz się trochę rozjaśniły od słońca, więc różnica między naturalnymi a farbowanymi nie wygląda tak źle.
Jeszcze z tych najnowszych podoba mi się ten taki beżowaty, ostatni z testera i jest jeszcze taki lila jasniutki chyba :beneton:

Na dziś plan: paznokcie, porządki po studiach w papierach, powystawiać zbędną kolorówkę na all., poobdzwaniać ludzi którym coś pozyczyłam a nie oddali, a wieczorem odebrać zostawione wczoraj okulary, bluzę i ściągnąć zdjęcia imprezowe (tylko żeby znów nie zrobiła się kolejna impreza jak to wczoraj )

Nic mi się nie chce skończyć kosmetycznego
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 13:07   #3291
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
My wczoraj z TŻem wypiliśmy do poduszki schłodzone białe winko. Pyszne było, najlepszy trunek na ten upał.
Uwielbiam takie mocno schłodzone wino, czasem dorzucę jeszcze kostkę lodu i jest bosko
Przyda nam się odmiana, bo ostatnio tylko chłodne Desperadosy były.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nic mi się nie chce skończyć kosmetycznego
Lipiec pod tym względem też u mnie nieciekawy, jednak wczoraj udało mi się skończyć aż 4 kosmetyki - żel do mycia twarzy, odżywkę, szampon i żel pod prysznic.

Taka duchota wszędzie, dobrze, że na te zakupy wybieramy się dopiero wieczorem.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 13:45   #3292
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Mi sie bardzo podoba ten ciemnoszary Barry M. Mam go dalej na paznokciach bo ... nie mam zmywacza, a wydac ponad 1 funt (5 zl) na najtanszy to rozboj w bialy dzien.
Podliczylam swoje finanse wczoraj i sie zalamalam!! Nie kupuje nic zbytecznego (zbyteczny byl poki co tylko lakier za 3 funty), z jedzeniem nie szaleje: kupuje tylko chleb (po poludniu, bo wtedy jest przeceniony z ponad 1 funta na pol, masakra), mleko, pomidor. Reszta idzie na bilety jak jade rozniesc CV.
W tydzien wydalam ponad 500 zl, serio

Odlozylam 100 funtow zeby miec w razie czego na bilet powrotny, odlozylam tez na oplacenie pokoju i rachunkow i zostalo naprawde niewiele, a mialam 450 funtow ... Przeliczylam sie, myslalam ze mi to spokojnie wystarczy

Dzis ma dzwonic facet odnosnie tych ulotek. Ciekawa jestem jak mi sie to oplaci, bo placi za ilosc rozdanych ulotek, a bede musiala jeszcze kupowac bilety, bo jest bardzo duzy obszar do "zaulotkowania", wiec na nogach nie ma szans calego zaliczyc.

Znowu sie lekko zdolowalam, a jeszcze dostalam okres i umieram ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 14:14   #3293
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko ja też się zdołowałam. jestem już w wawie ale jak weszłam do pokoju, rzuciłam torby to po prostu zaczęłam ryczeć. ja nie wiem. po prostu nie wiem.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 14:29   #3294
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Bossy, wiem co czujesz, mialam to samo jak weszlam tu po przylocie. Zadzwonilam do rodzicow i glos mi sie strasznei trzasl i lzy naplywaly do oczu. Ale po 2-3 dniach bylo juz lepiej, wiec u Ciebie tez bedzie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 15:04   #3295
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Bosiak, uszka do góry Dasz sobie radę, zobaczysz
Hosenko mam nadzieję, że z Twoimi ulotkami też wypali i ta praca Ci się opłaci

U mnie w pracy z kolei się szykuje mała rewolucja na jesieni, zobaczymy co z tego wyniknie O pracę na szczęście nie mam się co martwić, bo szefowa mnie dalej chce. Oby tylko wszystko poszło dobrze.

fuksjaa co do moich włosów - nigdy nie miałam dłuższych jak za łopatki. Ale to było jeszcze za dziecka, potem zwykle nosiłam takie do ramion i lekko za ramiona, bo taka długość była dla mnie wygodna Ale moim marzeniem zawsze były długie włosy, też mi się podobają cieniowane i chciałabym żeby ten najdłuższy koniec sięgał w okolice pasa. Choć pewnie nie doczekam się żeby aż tak mi urosły.
Póki co zadowoliłoby mnie żeby sięgały do biustu, że tak powiem
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 15:26   #3296
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Lipiec pod tym względem też u mnie nieciekawy, jednak wczoraj udało mi się skończyć aż 4 kosmetyki - żel do mycia twarzy, odżywkę, szampon i żel pod prysznic.

Taka duchota wszędzie, dobrze, że na te zakupy wybieramy się dopiero wieczorem.
Ooo, no to ładnie. u mnie najbliżej do skończenia dezodorantu, ale ta końcówka chyba rosnie przez noc

Ja czeam na wiesci od Karoliny w sprawie spodni
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dzis ma dzwonic facet odnosnie tych ulotek. Ciekawa jestem jak mi sie to oplaci, bo placi za ilosc rozdanych ulotek, a bede musiala jeszcze kupowac bilety, bo jest bardzo duzy obszar do "zaulotkowania", wiec na nogach nie ma szans calego zaliczyc.

Znowu sie lekko zdolowalam, a jeszcze dostalam okres i umieram ...
A może udałoby się kupić jakiś tani rower zamiast podróżować transportem miejskim?

bedzie dobrze
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Hosenko ja też się zdołowałam. jestem już w wawie ale jak weszłam do pokoju, rzuciłam torby to po prostu zaczęłam ryczeć. ja nie wiem. po prostu nie wiem.
Ale złe warunki tam masz czy jak?

A ja ryczałam ostatnio przez TŻta- i chyba się przed chwilą rozstaliśmy przez telefon... Nie było kłótni, tylko taka rozmowa- ani ja ani on na razie się nie zmienimy. Może to coś na kształt przerwy? jeśli to w ogóle mozliwe? Chociaż przerwę to my mamy już jakieś 3 tygodnie...
Ech, czuję lekki niepokój ale teraz płakac mi się nie chce wcale.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 15:29   #3297
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

rzyrafko
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 15:58   #3298
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Rzyrafko: i co ja bym pozniej z tym rowerem zrobila?


Nie wiem co Ci doradzic Zastanow sie czy jest sens byc z osoba, dla ktorej mialabys sie zmienic i ktora musiala by sie zmienic zebyscie byli ze soba szczesliwi? Chyba nie ta tym polega szczesliwy i udany zwiazek?
Jasne, w jakims tam stopniu kazdy sie zmienia pod wplywem drugiej osoby, ale powinno to wynikac z samoistej zmiany.
W uproszczeniu to tak jakby powiedziec niskiemu brunetowi z zielonymi oczami - bede z Toba jesli bedziesz wysokim blondynem z niebieskimi oczami.

Albo sie kocha kogos takim jest i sie akceptuje czyjes zachowanie albo "szuka" sie kogos innego, kto spelnia nasze oczekiwania i jednoczesnie kto zaakceptuje nasze zachowanie a nie bedzie wymagal zmian, dopiero po ktorych bedzie z nami szczesliwy.

Szczerze mowiac, gdyby jakis facet postawil mi szereg "warunkow" po spelnieniu ktorych moglby byc ze mna, to bym go wysmiala i powiedziala, ze bez laski, ze znajde kogos kto mnie zaakceptuje taka jaka jestem, albo dla ktorego bede chciala cos zmienic w sobie.

Nie wiem czy jasno napisalam o co mi chodzi, ale nie moge sie dzis wyslowic

Mam wrazenie, ze meczy Cie ten zwiazek, a ostatnie nieporozumienia i klotnie wynikaja z tego, ze w jakims tam stopniu zaczynacie sobie obydwoje zdawac z tego sprawe.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 16:23   #3299
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

zrozumiałam co masz na myśli, ale w sumei tu nawet nie o te zmiany chodzi. Coś w którymś momencie sprawiło, że zaczęłam inaczej patrzeć na nasz związek, od paru miesięcy sygnalizowałam, że coś się wypaliło. I jakoś oboje nie możemy sie odnaleźć. chcę odpocząć, tak, ostatnio mnie to męczy bardzo, bo nie potrafię czerpać przyjemności ani żadnej energii pozytywnej z tego.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

a rower potem sprzedasz
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 16:52   #3300
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

rzyrafko może ta chwila oddechu dobrze Ci zrobi, spojrzysz na to trochę z boku i z dystansem
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.