"Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-29, 21:37   #151
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Dziewczyny ale mnie zmotywowałyście do pracy swoimi pięknymi sylwetkami ;D Oj tak... w ciagu 2 lat przytyłam 15 kg, 10 kg zrzuciłam w ciągu 4 miesięcy. ( czerwiec - wrzesien 2006) od czerwca równiez zaczełam codziennie lub 5 razy w tyg cwiczyć po 30 minut i jest tak juz do teraz. jednakże wróciłam znów do złych nawyków żywieniowych - czekoladomania - i szczęscie w nieszczęsciu nie tyję lecz nie chudnę ( a bardzo często ćwiczę ). Gdy na Was patrzę to od razu wyobrażam sobie że gdy tylko ograniczę dietę mogę wygladać tak wspaniale jak Wy. Proszę, trzymajcie za mnie kciuki Chciałabym się pozbyc 5 kg...

Pozdrawiam
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 07:19   #152
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Pocahontas69 - trzymam kciuki Dasz rade!
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 20:38   #153
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Czarownicogosiu
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 14:49   #154
agadu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Czy w nowym roku 2007 będziecie przeprowadzać podobną akcję? Jestem tym ogromnie zainteresowana.
agadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 07:52   #155
ANULKA28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: SLASK-AU :)
Wiadomości: 172
GG do ANULKA28
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

No dziewczynki zabrałam się za siebie przestałam jeść słodycze, przestałam smażyć, jem więcej owoców i warzyw, a na wieczór pije sobie mniamnuśny koktajl z truskawek albo jagód, i chodzę na basen 2 razy w tygodniu .

Zrezygnowałam z chleba i ziemniaków, jem białe mięsko i sałatki

i pomaga schudłam 2kg w jakieś 2,5 tygodnia ), nareszcie zaczyna waga spadać no i obym tak wytrzymała, bo w sierpniu ślub , a mam z czego się odchudzić hihihihih

POWODZENIA W ODCHUDZANIU
ANULKA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 10:11   #156
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Anulka28- gratulacje!!!!!! zycze ci aby wage dalej spadala w dol i jestem pewna ze na slubie bedziesz wygladac pieknie Przepraszam za ciekawosc ale gdzie mieszkasz na Slasku?
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 13:16   #157
agatapz
Przyczajenie
 
Avatar agatapz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 23
GG do agatapz
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Dziewczyny gratulacje!!!!!!!!wygląda cie bosko!nawet nie zdajecie sobie sprawe ile dziewczyn będziew brało z was przykład.
Mam pytanie?możecie nam zdradzić tajniki waszych diet? tzn.jak wygląda dzień płynny,jak często sie go stosuje i wogule. Z góry wielkie dzięki.Pozdrawiam pa,pa
__________________
agatapz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 05:19   #158
an_lee
Raczkowanie
 
Avatar an_lee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 46
GG do an_lee
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Hej dziewczyny!!! w koncu dotarłam na wizaż po Świętach kilogramów nie przybyło i strasznie mnie to cieszy, bo Święta są smakowite same wiecie .
Anulka28 - no widzisz, jak człowiek chce to da radę!!! Gratulacje!!!
Agatapz- dieta płynna polega na piciu samych płynów pisałyśmy o tym troszkę wyżej ale przypomnę- pijesz np tylko soki warzywne w dowolnej ilosci lub kefirki i inne mleczne i tak calutki dzień bez jedzenia. Stosujesz dzień płynny raz, dwa w tygodniu nie za często - ja miałam je przez pierwsze dwa tyg diety. Ale ich nie lubiłam!!!
Ważne jest to, żeby nie jeść słodyczy a porcje jedzenia podzielić sobie na pięć i jeść mniejsze a częściej
Pocahontas-jasne, że trzymamy i to mocno!!! Najważniejsze, że nie tyjesz . Ja się opuściłam nieco w ćwiczeniach ale to wszystko prze ciągły brak czasu...ale w końcu muszę zacząć
__________________
"Even the stars look brighter tonight,
nothing's impossible
I still believe in love at first sight
nothing's impossible" DM
an_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 10:52   #159
ANULKA28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: SLASK-AU :)
Wiadomości: 172
GG do ANULKA28
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Cytat:
Napisane przez małyaniołek Pokaż wiadomość
Anulka28- gratulacje!!!!!! zycze ci aby wage dalej spadala w dol i jestem pewna ze na slubie bedziesz wygladac pieknie Przepraszam za ciekawosc ale gdzie mieszkasz na Slasku?
DZiękuję ) waga spada co mnie cieszy i musze wytrwać , a ja tak naprawdę pochodzę ze Śląska a mieszkam od 2lat w Au ( Australii)

Pozdrawiam WAS babeczki powodzenia w odchudzaniu , napewno się uda, bo jak mnie się udaje ( takiemu leniuchowi) to WAM tym bardziej
ANULKA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 10:55   #160
ANULKA28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: SLASK-AU :)
Wiadomości: 172
GG do ANULKA28
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

[quote=an_lee;3402705]Hej dziewczyny!!!
Anulka28 - no widzisz, jak człowiek chce to da radę!!! Gratulacje!!!

No muszę wytrzymać WY mnie do tego natchnęłyście , a mozęsz mi powiedzieć czy przez pierwsze 2 tygodnie można stosować diete płynną, czy muszę ja stosować na przemian

Trzymaj kciuki abym wytrwała
ANULKA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 11:44   #161
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Dziewczyny, chcę sobie ułozyć jadłospis zgodny z moimi upodobaniami kulinarnymi tylko zupełnie nie mam pojecia jak liczyc kalorie. Bo np jak policzyc kalorie na kanapce z plastrem żółtego sera? nawet gdybym wiedziała ze 100g tego sera to X kalorii to na oko nie zważę tego plastra... Może znacie jakies ksiązki/ strony www gdzie mają dokładne tabele kalorycznosci? pozdrawiam
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 12:49   #162
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

pocahontas69- niestety ja nie znam takich stron, ale mysle ze jak w wyszukiwarke wpiszesz- tabele kaloryczne- to cos na pewno wyskoczy. Mysle ze z tym liczeniem kalorii to nie ma co przesadzac- tak na oko Zycze powodzenia
ANULKA28- pytam sie tak z ciekawosci, bo moj TZ jest ze Slaska- Bielsko Biala i ja za pol roku sie tam przeprowadzam Ale skoro Australia no to troszke daleko
An lee- nie przejmuj sie, ja tez nie mam kompletnie czasu na ruch, a przydaloby mi sie go troszke bo juz za miesiac jade na narty. Najwazniejsze to to, ze waga nam nie szaleje i utrzymujemy naze osiagi z odchudzania. Tak bardzo sie ciesze!!!
U mnie duza nerwowka, za tydzien mam sesje, w tym bardzo trudny egzamin, boje sie go bardzo achhh spedza mi to sen z powiek. Juz bym chciala zeby bylo po wszystkim.
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 14:49   #163
Milka_B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 12
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Moje ogromne gratulacje dla tak bardzo pozytywnie zmienionych dziewcząt !!! Nie bylam tu..... oj za długo. Ale za to jaka niespodzianka !!!!
Dziweczyny, jestem pod wrażeniem ! Wyglądacie naprawdę ślicznie.

Tak przy okazji chciałabym zapytać co jadlyście na śniadanie, skoro chlebka mało, albo wcale... Jeśli to oczywiście nie jest jakąś tajemnicą .
Pytam, bo chciałabym spróbować tez zrzucic troszkę tłuszczyku, nie naruszając przy tym masy mięśniowej. Słodycze juz odrzucilam, ziemniaczki są w minimalnej porcji ( a może wcale nie jesć ?), 2x w tygodniu chodzę na aerobik i 2x w tygodniu na basen. Sylwetka troszkę się wyszczupliła, ale obawiam sie że za dużo masy mięśniowej mi zleci zamiast tłuszczu.
Pracuję od 7-15, a muszę wyjść z domu o 06.00, nie wiem czy to juz dobra pora na śniadanko i czy coś musiałabym gotować ???
Mogłybyście uchylić rąbka tajemnicy jak dokonalyście takiego cudu ?
Milka_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:32   #164
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Sniadanka- np platki z mlekiem lub jogurtem, albo serek albo koktajl owocowy, albo omlet albo jajecznica- nic nadzwyczajnego -to co je kazdy nie wiem w czym ta tajemnica, moze chodzi tutaj o ilosc?
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 01:40   #165
ANULKA28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: SLASK-AU :)
Wiadomości: 172
GG do ANULKA28
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

ANULKA28- pytam sie tak z ciekawosci, bo moj TZ jest ze Slaska- Bielsko Biala i ja za pol roku sie tam przeprowadzam Ale skoro Australia no to troszke daleko

Ja za 7 no może 8 miesięcy będę w Polsce no bo bierzemy ślub z moim Tomkiem , Bielsko to piekne miasto , nie będziesz żałowała, zobaczysz

Powodzenia na egzaminie małyaniołku, trzymam kciuki
ANULKA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 08:13   #166
Magda-SetPoint
Przyczajenie
 
Avatar Magda-SetPoint
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Witam!
Cieszę się bardzo, że udało nam się wspólnymi siłami osiągnąć tak spektakularny efekt
Czy będziemy przeprowadzać w tym roku taką akcję? Tego jeszcze nie wiemy. Jeśli tak, na pewno damy znać.
Przeprowadzamy różne akcje promocyjne. Żeby być na bieżąco, zapraszam na naszą stronkę
__________________
Pozdrawiam,
Magda
Magda-SetPoint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 14:43   #167
an_lee
Raczkowanie
 
Avatar an_lee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 46
GG do an_lee
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Milka ja myślę, że śniadanie to Ty musisz zjeść, choć by to miało być o szóstej rano . Ja tak jak napisała Malyaniołek jadam płatki z jogurtem(owocowy lub naturalny) czasm z owocem jakimś albo rodzynkami albo suszonymi owocami albo mlekiem. I to lubię najbardziej- bo jest smaczne i syci na dlugo.Możesz jeść serki np wiejski lekki lub bieluch. No i omlety-to też jest smakowite .
Mam w końcu trochę wolnego więc od dzisiaj ćwiczę!!! .
Malyaniłoku trzymam kciuki za sesję!!!
__________________
"Even the stars look brighter tonight,
nothing's impossible
I still believe in love at first sight
nothing's impossible" DM
an_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 15:44   #168
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Dziekuje dziewczyny- trzymajcie mocno kciuki- bardzo mi sie przydadza!!!! Ach tak sie denerwuje! MAm nadzieje, ze te nerwy nie wplyna na zwiekszenie apetytu
ANULKA28- masz racje Bielsko jest ladnym miastem, bardzo mi sie podoba, ma cos w sobie takiego wyjatkowego. Najbardziej mi sie podoba to, ze w Bielsku sa przesympatyczni ludzie, szczerzy i otwarci- niestety malo jest takich osob w Waszawie
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 16:53   #169
Milka_B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 12
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Cytat:
Napisane przez małyaniołek Pokaż wiadomość
Sniadanka- np platki z mlekiem lub jogurtem, albo serek albo koktajl owocowy, albo omlet albo jajecznica- nic nadzwyczajnego -to co je kazdy nie wiem w czym ta tajemnica, moze chodzi tutaj o ilosc?
Dziękuję Ci pięknie malyaniołku za informację. Myślałam, że Wasz jadłospis objęty był jakąś tajemnica, dlatego wolalam zapytać. Ale jeśli nie to bardzo się z tego cieszę. Życzę Wam wszystkiego dobrego i trzymajcie dalej takie piekne sylwetki.
Milka_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 16:56   #170
Milka_B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 12
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Cytat:
Napisane przez an_lee Pokaż wiadomość
Milka ja myślę, że śniadanie to Ty musisz zjeść, choć by to miało być o szóstej rano . Ja tak jak napisała Malyaniołek jadam płatki z jogurtem(owocowy lub naturalny) czasm z owocem jakimś albo rodzynkami albo suszonymi owocami albo mlekiem. I to lubię najbardziej- bo jest smaczne i syci na dlugo.Możesz jeść serki np wiejski lekki lub bieluch. No i omlety-to też jest smakowite .
Mam w końcu trochę wolnego więc od dzisiaj ćwiczę!!! .
Malyaniłoku trzymam kciuki za sesję!!!
Wiem, wiem, własnie tak robię. Tylko najgorsze jest to, że jem dopiero jak wlecę do pracy, ale od razu. Będę musiała się chyba przerzucić na śniadanie przed wyjściem z domu. W końcu nie powinno sie podobno wychodzić głodnym, prawda ?
Milka_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 14:18   #171
evvk
Przyczajenie
 
Avatar evvk
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

hej! Zainspirowana waszymi osiągami wybrałam się do SetPoint wraz z chłopakiem ( on chce trochę przybrać ) a ja oczywiście zrzucić zbędny balast... Diete mam dopiero opracowywaną... Dietetyczka poleciła mi przyjmowanie minerałów i witaminek np. Vigor czy Centrum. Chciałabym uzyskać informację czy wy stosowałyście jakieś? no i oczywiście które polecacie? pozdrawiam
evvk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 23:06   #172
an_lee
Raczkowanie
 
Avatar an_lee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 46
GG do an_lee
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Hej Evvk!!! świetnie że nasz przykład tak Cię zmobilizował!!! na pewno będziesz baaardzo zadowolona tak jak my .
A jeśli chodzi o witaminki to ja przez cały czas trwania diety stosowalam Vigor lub Vigor z żeń-szeniem. Cały czas czułam się świetnie więc myslę, że te witaminki są ok . Jak już bedziesz miała dietę i zaczniesz stosować napisz nam koniecznie jak wrażenia dobrze??? Pozdrawiam!!!!
__________________
"Even the stars look brighter tonight,
nothing's impossible
I still believe in love at first sight
nothing's impossible" DM
an_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 15:50   #173
Misia_17
Przyczajenie
 
Avatar Misia_17
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 16
GG do Misia_17
Unhappy Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Siemka. Ch ciała bym schudnąć ale nie wiem czy mozna tak sie odchudzać w takim wieku
Misia_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 12:26   #174
evvk
Przyczajenie
 
Avatar evvk
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Dzięki an lee ! Kupiłam ten nowy Vigor z żeń-szeniem i też po nim się czuje dobrze. Jestem po pierwszym tygodniu stosowania diety. Największym problemem u mnie jest przerzucenie się na te 5 posiłków dziennie, była przyzwyczajona do późnego śniadania i późnej obiadokolacji... Posiłki są smaczne i wystarczająco duże, choć na początku (z wyjątkiem pierwszego dnia gdzie miałam dużo sałatek - pycha - i objętościowo było tego sporo) śmiać mi się chciało że w któryś ta dzień mam owsiankę z dwóch łyżek płatków owsianych robiąc ją czułam się jak bym była anorektyczką ale jednak mi to wystarczyło... pod koniec tego tygodnia ma ważenie i jestem ciekawa co pokaże waga

Mam pytanko do dziewczyn uczestniczących w akcji:
Jak tam wam się udaje utrzymać wagę? w sumie mineło już trochę czasu odkąd nie nadzoruje was dietetyczka i mnie ciekawi czy dalej utrzymujecie tą sama figurę jak z przed kilku tygodni?
evvk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 09:08   #175
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Cytat:
Napisane przez małyaniołek Pokaż wiadomość
Sniadanka- np platki z mlekiem lub jogurtem, albo serek albo koktajl owocowy, albo omlet albo jajecznica- nic nadzwyczajnego -to co je kazdy nie wiem w czym ta tajemnica, moze chodzi tutaj o ilosc?

MałyAniołku - jestem ciekawa czy omlet "odchudzajacy" powinien być pozbawiony żółtka z jajek? (tak ostatnio gdzies zasłyszałam) Proszę napisz jeszcze z ilu jajek ta dietetyczna jajecznica ;P
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 22:44   #176
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

pocahontas69- szczerze to teraz kompletnie nie pamietam czy omlet z zoltkami czy bez hmmm nie moge nawet teraz tego sprawdzic, bo jestem z TŻ w Bielsku i nie mam tutaj tych diet. W kazdym badz razie ja robilam z calych jajek i nie zaszkodzilo to mojemu brzuszkowi i bioderkom hehe wiec nie przejmuj sie tym tak bardzo, mysle ze to nie wplynie badzo na diete

A jak u mnie po diecie??? Waze caly czas okolo 65 kg raz mniej o pol kilo raz wiecej. w kazdym badz razie mozna powiedziec, ze waga stoi w miejscu. Jem juz w sumie normalnie, tylko w mniejszych porcjach niz przed odchudzaniem. Jem slodycze, lody nawet zwykly, prawdziwy chleb, czasem skonsumuje kawalek pizzy. Ogolnie jest po prostu kolorowo i wspaniale juz nawet sie nie waze codziennie dalam troszke na luz bo widze ze wszystko gra. Zycze wam tez powodzenia w odchudzaniu!!! Ciekawe ile by sie tych kilogramow uzbieralo gdybysmy je razem wszystkie zsumowaly.
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 17:52   #177
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Już zaczęłam minimalizowanie kaloryczności ale że jestem b. ciekawa jak u Was dziewczyny szybko zachodziły przemiany w sylwetce to powiedzcie mi po ok ilu dniach diety zobaczyłyście że Wasza figura smukleje ( albo ktos z otoczenia to zauważył). Chodzi mi o taką poważniejszą zmianę, np że zmiesciłyscie się w spodnie/ bluzkę o rozmiar mniejszą, albo że ubranie które dotychczas było obcisłe stało się luźne. Buziaki ;*
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 15:26   #178
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

pocahontas69- co dwa tygodnie jezdzilysmy na wazenie. U mnie wygladalo to tak, ze po pierwszych 2 tyg schudlam 4kg po drugich tez 4kg pozniej juz po okolo tak 2 kg. Po okolo miesiacu zmiescilam sie w swoje dawne spodnie ktore po kolejnych dwoch tygodniach stal sie znowu za luzne nowe ciuszki kupilam sobie dopiero po skonczeniu diety, do tego momentu nosilam duzo za duze ciuchy wiekszosc ludzi nie zawazyla ze schudlam, ale jak juz ubralam opasowane i obcisle ciuchy to wszyscy byli w szoku. Wtedy lawinowo posypaly sie gratulacje. I tak to wlasnie bylo
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 18:11   #179
an_lee
Raczkowanie
 
Avatar an_lee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 46
GG do an_lee
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Hej dziewczynki!!! Ja i moja waga mamy się super Nie szaleję co prawda jak Mlyaniolek z pizzą, a wręcz panicznie się jej boję hihih nie jadam słodyczy, no chyba że mały kawałek sernika przy wielkim święcie (ale tylko sernika) lodów nie jadłam od pól roku ale...jakoś nie tęsknię Gdy mam ochotę na słodycze jem rodzynki albo daktyle ale niewiele...w ogóle się pilnuję...No i ja niestety ważę się codziennie choć wiem, że nie powinnam... Moja waga waha się w obrębie kilograma...tzn raz więcej raz mniej kilogram...
Pocahontas ja zauważyłam pierwsze zmiany po 2 tyg, zdecydowanie zeszczuplały mi najpierw ramiona hihih. Ale też długo nosiłam luźne ubranaia a efekt jest dopiero wtedy jak człowiek sobie kupi te wszystkie boskie obcisłe ciuszki i nie ma żadnego wałka!!! O rany to po prostu jest cudo!!
Chciałam wam jeszce powiedzieć, ze jem l-karnityne i ćwiczę, bo lubię smukłe ale sportowe, lekko umięśnione sylwetki hihih. Buziaki!!!
__________________
"Even the stars look brighter tonight,
nothing's impossible
I still believe in love at first sight
nothing's impossible" DM
an_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 18:14   #180
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Ja mam do zrzucenia nie więcej niz 5 kg więc jak tak szybko było widać efekty to jestem przeszczęśliwa! A w dodatku jak patrzę na Wasze superfigury to skutecznie mija mi ochota na słodycze Tylko w jednym mi ciężko. Mój facet wcale mnie nie wspiera w odchudzaniu,a nawet mnie podtucza- kupuje mi kinder czekolade którą tak kocham Jak ja się mogę powstrzymać od moich ukochanych kinderków?! ;((( Mój facet nie chce żebym chudła...
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.