Panny Młode 2008 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 15:47   #1291
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: Panny Młode 2008

Witajcie dziewczyny )) Dołączam się do wątku panien młodych roku 2008 Termin ślubu mamy zaklepany na 04.10.2008 i jak na razie to mamy salę i kościół. Powolutku zaczniemy rozgladac sie za najwazniejszymi rzeczami czyli: kamerzysta, zespolem i fotografem a reszta bedzie z gorki Pozdrawiam was dzieczyny!!!
Kto jeszcze planuje brac slub w pazdzierniku????
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 22:46   #1292
agaciq
Raczkowanie
 
Avatar agaciq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Panny Młode 2008

Ja dzisiaj zarezerwowalam godzine w kosciele Wiec Slub bedzie 13.09.08 o 15 No i w koncu udalo mi sie zalatwic sale,chociaz nie bylo latwo,ale jestem zadowolona w sumie
agaciq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 22:52   #1293
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez agaciq Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zarezerwowalam godzine w kosciele Wiec Slub bedzie 13.09.08 o 15 No i w koncu udalo mi sie zalatwic sale,chociaz nie bylo latwo,ale jestem zadowolona w sumie

Nam Ksiądz powiedział, że jeszcze za wcześnie na wpisy i zaprosił na początku 2008 , oby tylko nie było za późno
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 14:32   #1294
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez małyaniołek Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny )) Dołączam się do wątku panien młodych roku 2008 Termin ślubu mamy zaklepany na 04.10.2008 i jak na razie to mamy salę i kościół. Powolutku zaczniemy rozgladac sie za najwazniejszymi rzeczami czyli: kamerzysta, zespolem i fotografem a reszta bedzie z gorki Pozdrawiam was dzieczyny!!!
Kto jeszcze planuje brac slub w pazdzierniku????
Witam i gratuluję!
Ja również zamierzam brać ślub w październiku 2008 roku - moja data to 18.10. Widzę, że wcześnie masz już kościół zarezerwowany.
Ja mam salę, fotografa i zespół. Na razie więc będzie spokój, ale jak będę miała czas, to pod koniec sierpnia wybiorę się oglądać sukienki
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 16:01   #1295
ysmay1
Raczkowanie
 
Avatar ysmay1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa czasem Kraków
Wiadomości: 344
GG do ysmay1
Dot.: Panny Młode 2008

witam wszystkie nowe panny mlode
__________________
Nasz dzień: 07/06/2008 w Krakowie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650123.html

ysmay1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 21:52   #1296
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: Panny Młode 2008

fajnie, ze nie tylko ja biore sub w pazdzierniku wszystkie dziewczyny czerwiec, sierpien, wrzesien a ja sie nieco wylamalam hehe kosciol zarezerwowalam wczesniej, bo taki teraz jst boj o sale weselne wiec pewnie o kosciol tez i o dobra godzine. My wybralismy 16. Kamerzyste i zespol tez jakos na dniach chcemy zalatwic, a fotograf to znajomy bedzie.
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 10:24   #1297
calva
Raczkowanie
 
Avatar calva
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 298
GG do calva
Dot.: Panny Młode 2008

Witajcie wszytskie nowe Panny Młode 2008nie było mnie kilka dni a to proszę tyle nowych osób

M.A.R.T.A. nie wiem co jest grane z tym, suwaczkiem bo jak generuję jeszcze raz nadal jest inaczej;(też mi się coś wydaje że się nie zgadza!!!!

my już zakończyliśmy poradnię i teraz zastanawiamy się nad przyspieszeniem nauk pozostało nam 6 a jutro jedno odpadnie już nie mogę się doczekać przysięgi

przyszła teściowa ostatnio powiedziała że jak się pobierzemy to będziemy mieć udostępnione mieszkanko bo teraz babcia mieszka tammoże nie za duże,ale zawsze w centrum i swoje!!!

pracuję drugi tydzień i mam strasznie dużo pracyzaniedbuję teraz wizaż bo po prostu nie wyrabiam się z czasem;/mam nadzieję że pogodzę wszystko bo od września idę na podyplomówkę a potem najcudowniejsze chwile przygotowań ślubnych
__________________
23 sierpień 2008


calva jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-15, 10:30   #1298
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez calva Pokaż wiadomość
pracuję drugi tydzień i mam strasznie dużo pracyzaniedbuję teraz wizaż bo po prostu nie wyrabiam się z czasem;/mam nadzieję że pogodzę wszystko bo od września idę na podyplomówkę a potem najcudowniejsze chwile przygotowań ślubnych
Życzę powodzenia! Ja musiałabym sie wziąć powoli do pracy, ale nie wiem, jak to wszystko pogodzę na początku, bo studiuję dziennie Wiem jednak, że na moim roku ponad połowa ludzi już pracuje w zawodzie, więc może nie będzie tak źle?

Chciałabym już jakąś kieckę przymierzyć!
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 20:00   #1299
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Panny Młode 2008

Asiuk, mnie też już korci, żeby coś przymierzyc Ale poczekam do stycznia- lutego, bo chciałabym zrzucic parę kilo :/
No a dzisiaj byłam ogladac nasze mieszkanko, jest już pomalowane na biało, śliczne Za 3-4 miesiące mamy się powoli zacząc urządzac, nareszcie!
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 20:20   #1300
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez ysmay1 Pokaż wiadomość
witam wszystkie nowe panny mlode
Witam serdecznie w gronie szalonych Panien Młodych 2008

Cytat:
Napisane przez calva Pokaż wiadomość
M.A.R.T.A. nie wiem co jest grane z tym, suwaczkiem bo jak generuję jeszcze raz nadal jest inaczej;(też mi się coś wydaje że się nie zgadza!!!!
Dziwne, może zmień sobie suwaczek na inny?

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Asiuk, mnie też już korci, żeby coś przymierzyc Ale poczekam do stycznia- lutego, bo chciałabym zrzucic parę kilo :/
No a dzisiaj byłam ogladac nasze mieszkanko, jest już pomalowane na biało, śliczne Za 3-4 miesiące mamy się powoli zacząc urządzac, nareszcie!
Dawno Ciebie tu nie było
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 23:01   #1301
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a
Dawno Ciebie tu nie było
A bo byłam na urlopie. Ale już wróciłam, stęskniona za forum
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-08-17 o 01:26
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 09:24   #1302
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Smile Dot.: Panny Młode 2008

Witam witam Was wszystkie! Wyjechałam tylko na kilka dni, a tu taaakie zmiany Wracając z urlopu skusiło mnie i wstąpiłam do Wa-wy popatrzeć na suknie .... ehh w sumie wybrałabym w każdym salonie z jedną czy dwie, ale pani zachęcała mnie do odwiedzin w październiku i pewnie pojadę. Magiczne są te salony... poczułam w końcu atmosferkę...
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 10:42   #1303
agulamaciula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 42
Wink Dot.: Panny Młode 2008

hehehe my------> 08.08.08 więc też Sierpniowa Panna Młoda
Czy ktoś też pobiera sie tego dnia?
agulamaciula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 12:52   #1304
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Panny Młode 2008

Ja w tym roku to dopiero pooglądam sobie ślubów i wesel jutro kolejne (siódme), a drugie w naszej sali, wiec się cieszę to sobie wszystko pooglądam.

ja póki co patrzę na sukienki w internecie,ale jakoś nic mnie nie poruszyło. Wiele salonów nie ma kolekcji całej na stronach internetowych, wiec może coś znajdę.

A co do ślubów w nietypowych miesiącach, to ja też myślałam, ze w maju mało osób bierze ślub a tu sie okazuje, ze bardzo dużo - tak samo moze być z październikiem
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 13:11   #1305
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Ja w tym roku to dopiero pooglądam sobie ślubów i wesel jutro kolejne (siódme), a drugie w naszej sali, wiec się cieszę to sobie wszystko pooglądam.
My już na jednym byliśmy, drugi oglądaliśmy z płytki i przeglądamy umiejętności kamerzystów. Jednego mamy na oku (kobieta) sympatyczna babka, która przez całe wesele współpracuje z Młodymi.W następnym tygodniu bedziemy sie umawiać na spotkanie.
Bo my jeszcze nic oprócz sali i orkiestry nie mamy

Cytat:
ja póki co patrzę na sukienki w internecie,ale jakoś nic mnie nie poruszyło. Wiele salonów nie ma kolekcji całej na stronach internetowych, wiec może coś znajdę.
Nas to nawet bezpośrednio w salonach nic nie porusza (chodze z partnerem za sukniami,a co ). Przeglądneliśmy już mase katalogów z sukniami i obrączkami i to co kiedyś nam sie podobało już nam sie odwidziało i szukamy na nowo, tyle że nic nie może nam wpaść w oko.Oj będziemy trudnymi klientami .

Pozdrawiam Młode Panny 2008
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 14:08   #1306
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Panny Młode 2008

a ja tam komletnie nie czuje ze za troche ponad rok slub przestoj w przygotowaniach, zero rozmow o tym. gdyby nie te suwaczki...
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 15:17   #1307
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Arrow Dot.: Panny Młode 2008

[quote=calva;5008265]Witajcie wszytskie nowe Panny Młode 2008nie było mnie kilka dni a to proszę tyle nowych osób

M.A.R.T.A. nie wiem co jest grane z tym, suwaczkiem bo jak generuję jeszcze raz nadal jest inaczej;(też mi się coś wydaje że się nie zgadza!!!!

my już zakończyliśmy poradnię i teraz zastanawiamy się nad przyspieszeniem nauk pozostało nam 6 a jutro jedno odpadnie już nie mogę się doczekać przysięgi






mam pytanie, czy nauki przedslubne sa bezterminowe????? mam zamiar odbyc je teraz we wrzesniu a slub wziasc ok sierpnia2008 wiec beda one wazne??? za odpowiedz bardzo dziekuje
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 15:55   #1308
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez biedronka19876 Pokaż wiadomość

mam pytanie, czy nauki przedslubne sa bezterminowe????? mam zamiar odbyc je teraz we wrzesniu a slub wziasc ok sierpnia2008 wiec beda one wazne??? za odpowiedz bardzo dziekuje

O taki odstęp czasy nie powinnaś sie martwić.Wydaje mi się, że są bezterminowe.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 15:59   #1309
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Arrow Dot.: Panny Młode 2008

dzieki, w moim miescie jest duzo kosciolow a tylko w jednym te nauki, ze wzgledu ze studjuje wole je zrobic teraz i potem sie skupic tylko na przygotowaniach.
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 20:07   #1310
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Panny Młode 2008

oj Dawno mnie tu nie było ale mielismy ogromny przestuj z przygotowaniami, jeszcze teraz zmienilismy kamerzyste i fotografa, ogladalam wesele i zdjecia z wesela i slubu mojego kuzyna i bardzo nam sie spodobalo i co jescze to ze takie piekne zdjecia i film z wesela prawie 4 godzinny babka bierze stosunkowo malo kasy w porownaniu z innymi bylismy u Niej na rozmowie, podpisalismy umowe, i mamy zjawic sie dwa tygodnie przed slubem zeby omówic najdrobniejsze szczegóły a Tak poza tym nie miałam zbyt dużo czasu, dostałam prace, Tż wrócił z wojska i musielismy sie soba nacieszyc a teraz znow przytłacza nas szara rzeczywistos, praca, dom, itd.......... Co do wesela mamy wszystko załatwione, teraz we wrzesniu chcemy zrobic nauki przedmałżeńskie, w pażdzierniku wizyta u kucharki, a pozniej juz poszukiwanie suknie ślubnej, Został mi niecały rok juz nie moge sie doczekac
POZDRAWIAM BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKIE PANNY MŁODE 2008
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 22:24   #1311
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: Panny Młode 2008

Asiuk- może będzies w stanie mi doradzic bo ja juz sama nie wiem :/ Ślub mamy o 16. Jest to 4 października i zachod slonca jest okolo 18. Bardzo bym chciala abysmy mieli sesje zdjeciowa w dniu slubu. Zanim skonczy sie ceremonia slubna to juz bedzie 17 a pozniej zyczenia i dojazd na sale to bedzie juz 18. Pozniej sesja w plenerze nie wypali bo bedzie juz ciemno. Zalezy nam aby to byla sesja w plenerze a nie w studio. Wypada zrobic zdjecia po blogoslawienstwie ale przed ceremonia??? Jak to wy planujecie i jak my powinnismy to rozegrac bo ja juz sama nie wiem i spedza mi to sen z powiek
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 08:24   #1312
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Arrow Dot.: Panny Młode 2008

jak wczesnie ustalilyście date slubu w kosciele???
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 08:31   #1313
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Arrow Dot.: Panny Młode 2008

Mika--> Co do wesela mamy wszystko załatwione, teraz we wrzesniu chcemy zrobic nauki przedmałżeńskie, w pażdzierniku wizyta u kucharki, a pozniej juz poszukiwanie suknie ślubnej, Został mi niecały rok juz nie moge sie doczekac

widze ze odbywasz nauki rok przed slubem ja tez mam taki zamiar tylko niewiem czy tak mozna, i czy nie traca one waznosci.?
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 08:40   #1314
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Panny Młode 2008

mozna. jak bylismy w czerwcu u ksiedza to powiedzial zeby przyjsc teraz we wrzesniu bo beda nauki to juz bedziemy mieli z glowy.
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 09:17   #1315
katasz_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Dot.: Panny Młode 2008

Wiatm jesten nowa na forum..tak czytam i czytam..i powoli zaczynam sie troszke denerwowac bo w zasadzie oprocz sali nic nie mam zalatwione slub w kwietniu a ja jeszcze z glową w chmurach...chcialam sie zapytac czy znacie jakis fajny zespół garjący na ślasku..w zasadzie chodzi mi o gliwice..bo co dzwonie do polecanych to juz wsyscy zajeci i zaczynam wpadac w panike...i powtorze jeszcze pytanie kolezaki jak wczesnie trzeba w kosciele zarezerwowac termin?
katasz_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 09:34   #1316
nysiunia
Raczkowanie
 
Avatar nysiunia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 145
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez katasz_a Pokaż wiadomość
Wiatm jesten nowa na forum..tak czytam i czytam..i powoli zaczynam sie troszke denerwowac bo w zasadzie oprocz sali nic nie mam zalatwione slub w kwietniu a ja jeszcze z glową w chmurach...chcialam sie zapytac czy znacie jakis fajny zespół garjący na ślasku..w zasadzie chodzi mi o gliwice..bo co dzwonie do polecanych to juz wsyscy zajeci i zaczynam wpadac w panike...i powtorze jeszcze pytanie kolezaki jak wczesnie trzeba w kosciele zarezerwowac termin?
witam. też jestem kwietniową panną młodą a kiedy dokładnie masz ślub? też jestem ze Śląska, ale z zespołem nie miałam żadnych problemów bo załatwiałam to w lutym, poza tym długo sie nie rozglądałam bo to był zespół, który grał na weselu siostry TŻ więc nie szukałam długo. A co do rezerwacji terminu w kosciele to też w lutym zarezerwowałam, ale to zależy od parafii - niektóre pozwalają zamawiać termin dopiero w nowym roku albo pod koniec - kiedy będą mieć kalendarz na rok nastepny. Pozdrawiam
nysiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 10:08   #1317
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Arrow Dot.: Panny Młode 2008

a trzeba sie zapisywac na te nauki czy poprostu sie idzie i tam robiona jest lista??? u mnie na slasku a dokladnie mala miejscowosc Lubliniec wystarczy date ustalic pol roku wczesniej. wiec jeszcze niemam ustalonej ale na nauki chetnie bym teraz poszla by miec juz pozniej z glowy i zajac sie czyms innym.
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 11:18   #1318
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez biedronka19876 Pokaż wiadomość
a trzeba sie zapisywac na te nauki czy poprostu sie idzie i tam robiona jest lista??? u mnie na slasku a dokladnie mala miejscowosc Lubliniec wystarczy date ustalic pol roku wczesniej. wiec jeszcze niemam ustalonej ale na nauki chetnie bym teraz poszla by miec juz pozniej z glowy i zajac sie czyms innym.
ksiadz powiedzal zeby chodzic do kosciola na msze. pod koniec sierpnia maja oglosic kiedy 1 spotkanie. po prostu idziesz i juz, tak jest u mnie
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 13:06   #1319
calva
Raczkowanie
 
Avatar calva
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 298
GG do calva
Dot.: Panny Młode 2008

widzę że jednak powolutku zaczyna się rozwijać nasze forum

ja też odczuwam lekki zastój i gdyby nie nauki to pewnie całkowicie utknęlibyśmy w zastoju całkowitym na szczęście jesteśmy w trakcie naukzostało nam już tylko 6,ale nie spieszymy się bo do rozpoczęcia semestru wyrobimy siępotem pozostanie już tylko skupienie i spowiedziporadnia już całkowicie z głowy na ten rok tylko jeszcze zaklepać mszę i proboszcza mam nadzieję że nie będzie z tym żadnych problemów

po nowym roku zaczniemy coś myśleć np. o zaproszeniach a potem już powolutku trzeba będzie wybrać suknię i poszukać całej tej otoczki niezbędnej aby wyglądać niesamowicie w tym tak ważnym dniu już nie mogę się doczekać.jak tylko mam czas to zaglądam na ten suwaczek i coraz bliżej z każdym dniem

pracuję już drugi tydzień i zauważam, że jestem tak zmęczona, że nawet nie katuję już mojego Pawła ślubemnie mam czasu na zastanawianie się co i jak....mam nadzieję że powolutku przyzwyczaję się do nowych wydarzeń i obmyślę co i jak

moim największym dylematem jest usadzenie gości;D może wcześnie o tym myślę,ale chciałabym aby każdy miał podpisane miejsce.tylko że będą tak różnorodni goście że nie wiem co i jak...mam czas jeszcze na szczęście

pozdrowionka
__________________
23 sierpień 2008


calva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 13:15   #1320
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez calva Pokaż wiadomość
widzę że jednak powolutku zaczyna się rozwijać nasze forum
Super też się cieszę! A najlepsze jest to calva że razem tego samego dnia będziemy ślubować , na którą godz. planujecie Kościół, może się jeszcze zgramy?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.