Makijaż do ślubu - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-31, 15:21   #991
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Makijaż do ślubu

Hej dziewczyny,
Czytam Was juz od jakiegoś czasu i w końcu odważyłam się zapytać.
Mogłybyście mi poradzić jaki kolorek powinnam użyć na mój slub?
Myślałam o Christian Dior, 1-Couleur Powder Mono Eyeshadow "Silver Dust" ale nie wiem zupełnie jak wygląda na powiece.....
Ja jestem brunetką o ciemnych oczach, i ciemnej oprawie jeśli tak mozna powiedzieć.
Oczka maluje zazwyczaj na różne odcienie brązu, czerń, czasami też delikatne błękity.
Lubie oczy typu "smoky".....ale na ślub to nie bardzo.
Na dolnej powiece zawsze maluje sobie czarna kreskę.....I nie wiem jak zrobić żeby nie mieć jej na ślubue....chyba oczka są wtedy ciezkie....a zeby nie wyglądac jak bez makijażu....wszczycy przyzwyczaili się do mnie z ta kreską....
Sukienke będe miała skromną w kolorze ecru, kwiaty to będą cantedeskie w kolorze bordo lub ciemnego różu..
Mogłybyście mi pomóc?
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 13:08   #992
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Czytam Was juz od jakiegoś czasu i w końcu odważyłam się zapytać.
Mogłybyście mi poradzić jaki kolorek powinnam użyć na mój slub?
Myślałam o Christian Dior, 1-Couleur Powder Mono Eyeshadow "Silver Dust" ale nie wiem zupełnie jak wygląda na powiece.....
Ja jestem brunetką o ciemnych oczach, i ciemnej oprawie jeśli tak mozna powiedzieć.
Oczka maluje zazwyczaj na różne odcienie brązu, czerń, czasami też delikatne błękity.
Lubie oczy typu "smoky".....ale na ślub to nie bardzo.
Na dolnej powiece zawsze maluje sobie czarna kreskę.....I nie wiem jak zrobić żeby nie mieć jej na ślubue....chyba oczka są wtedy ciezkie....a zeby nie wyglądac jak bez makijażu....wszczycy przyzwyczaili się do mnie z ta kreską....
Sukienke będe miała skromną w kolorze ecru, kwiaty to będą cantedeskie w kolorze bordo lub ciemnego różu..
Mogłybyście mi pomóc?
ja bym ta kreskę zastąpiła jakims ciemniejszym cieniem np w kolorze grafitu,ciemnego brązu .Wtedy oko będzie dobrze podkreslone,ale nie bedzie odrynarne.bp moim zdaniem czarna krecha pod okiem PM wyglada nienajlepiej
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 19:15   #993
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
ja bym ta kreskę zastąpiła jakims ciemniejszym cieniem np w kolorze grafitu,ciemnego brązu .Wtedy oko będzie dobrze podkreslone,ale nie bedzie odrynarne.bp moim zdaniem czarna krecha pod okiem PM wyglada nienajlepiej
Zgadzam się, można na dolna powiekę pomalować ciemniejszym cieniem bądź zrobić delikatna kreseczkę i rozetrzeć ją pacynką, patyczkiem do uszu.

MARIKA.S brunetkę o ciemnych oczach widziałabym, albo w odcieniach brązu, złota, łososia albo delikatnego różu. Przejrzyj ten wątek, a może jakiś makijaż Ciebie zainspiruje.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 05:24   #994
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Makijaż do ślubu

Dzięki dziewczyny za rady Własnie nie chciałam takiej ordynarnej czarnej krechy....i zastanawialam się jak ja zastąpić. Dzięki Łosoś i różowy nie bardzo do mnie przemawiaja zawsze mam wrażenie że mam podbite albo zaczerwienione oczy...ale musze wypróbować
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 18:35   #995
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady Własnie nie chciałam takiej ordynarnej czarnej krechy....i zastanawialam się jak ja zastąpić. Dzięki Łosoś i różowy nie bardzo do mnie przemawiaja zawsze mam wrażenie że mam podbite albo zaczerwienione oczy...ale musze wypróbować
w takim razie moja rada jest taka,zebys pomalowała się kolorami,wktórych czujesz się najlepiej,tylko zmieniła troche sposób malowania i intensywnosc makijązu przez zastapinie tak jak wyżej juz wspomniałam mocnych kresek cieniem itp
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 10:59   #996
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Makijaż do ślubu

Dzięki dziewczyny
Będę wykonywać próby I będę do Was miała jeszcze jedna prośbę.....uwiecznię na zdjęciach te moje pacykowanie i jeśli będziecie mogły...ocenić....i podpowiedzieć...
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 12:28   #997
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Będę wykonywać próby I będę do Was miała jeszcze jedna prośbę.....uwiecznię na zdjęciach te moje pacykowanie i jeśli będziecie mogły...ocenić....i podpowiedzieć...
czekamy na fotki w takim razie
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 11:19   #998
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Makijaż do ślubu

Hej dziewczyny...
Chciałam dodać zdjęcia wcześniej, ale tyle bieganiny że nie miałam nawet czasu kupić cieni...
Pomalowałam się delikatnym różem.....kiepskie to są cienie bo Ruby Rose, ale chciałabym wiedzieć czy w ogóle dobrze mi w tym kolorze.

Makijaż na pewno kiepski Poza tym dziewczyny poradźcie mi co mogę zrobić ze skórą twarzy....a może to po prostu kiepskie kosmetyki....?
Chodzi mi o okolice nosa na przykład...takie jakbym miała w tym miejscu przesuszoną skórę...schodzi mi płatkami skóra...Pod makijażem brzydko to wygląda....
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 09:39   #999
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny...
Chciałam dodać zdjęcia wcześniej, ale tyle bieganiny że nie miałam nawet czasu kupić cieni...
Pomalowałam się delikatnym różem.....kiepskie to są cienie bo Ruby Rose, ale chciałabym wiedzieć czy w ogóle dobrze mi w tym kolorze.

Makijaż na pewno kiepski Poza tym dziewczyny poradźcie mi co mogę zrobić ze skórą twarzy....a może to po prostu kiepskie kosmetyki....?
Chodzi mi o okolice nosa na przykład...takie jakbym miała w tym miejscu przesuszoną skórę...schodzi mi płatkami skóra...Pod makijażem brzydko to wygląda....
makijaż faktycznie bardzo delikatny,ale uważam,że w różu bardzo Ci do twarzy Na przesuszającą się skore proponuję jakąs mocną kurację nawilżającą-ja mam ten sam problem,więc myśle,ze jakiś nawilżający krem Nivea albo coś innego pomoże.ja pod makijaz uzywam bazy Smashboxa,która wygładza,więc nie widac łuszczącej sie skóry,ale to moze byc tez inna baza wygładzająca
Wracając do makijazy to bardzo ladnie pomalowłaś sobie dolna powiekę(nie jest mocna,ale ładnie podkreslona)na górną powiekę dałabym troche grafitu w zewnętrzych kancikach,w w wewnetrzych odrobinę rozświetlającej perły(ale to tylko ciupkę)oczy mocno wytuszowałabym czarnym tuszem i moim zdaniem taki makijaz oczu byłby dla Ciebie idealny))
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 19:30   #1000
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Makijaż do ślubu

na przesuszenie przy nosku proponuję piling - usunie zadziorki, a potem krem półtłusty Eris odpowiedni dla Twojej cery - mi pomaga na przesuszenia na twarzy
monai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 10:45   #1001
ewa1912
Przyczajenie
 
Avatar ewa1912
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 23
Dot.: Makijaż do ślubu

Mam problem jaki makijaż pasuje do cery z piegami???
ewa1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 17:42   #1002
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez ewa1912 Pokaż wiadomość
Mam problem jaki makijaż pasuje do cery z piegami???
coś z zielenią,albo rudym
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 16:00   #1003
ewekom1
Raczkowanie
 
Avatar ewekom1
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 44
Red face Dot.: Makijaż do ślubu

To skoro tu tyle znawczyn moze mnie tez cos podpowiedcie...jaki makijaz by pasowal do slubu? w chwili obecnej moje wlosy sa ciut jasniejsze niz na zdjeciu,reszta raczej bez zmian...oczy piwno -zgnilo zielone problemy z cera, zaskorniaczki przebarwienia a slub we wrzesniu wiec tez pewnie za duzp nie moge naladowac coby mi nie splynelo...jakie kolory wedlug was by mi pasowaly?
z gory dziekuje
__________________
06 wrzesnia slub i brzuszek rosnie
ewekom1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 17:19   #1004
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez ewekom1 Pokaż wiadomość
To skoro tu tyle znawczyn moze mnie tez cos podpowiedcie...jaki makijaz by pasowal do slubu? w chwili obecnej moje wlosy sa ciut jasniejsze niz na zdjeciu,reszta raczej bez zmian...oczy piwno -zgnilo zielone problemy z cera, zaskorniaczki przebarwienia a slub we wrzesniu wiec tez pewnie za duzp nie moge naladowac coby mi nie splynelo...jakie kolory wedlug was by mi pasowaly?
z gory dziekuje
skoro oczy masz piwo-zgnilo zielone to moze i cienie bym w tym kolorze dobrała....jakiś brazik przetarty z zielenią no i jakis perłowy rozświetlacz
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 09:19   #1005
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez ewekom1 Pokaż wiadomość
To skoro tu tyle znawczyn moze mnie tez cos podpowiedcie...jaki makijaz by pasowal do slubu? w chwili obecnej moje wlosy sa ciut jasniejsze niz na zdjeciu,reszta raczej bez zmian...oczy piwno -zgnilo zielone problemy z cera, zaskorniaczki przebarwienia a slub we wrzesniu wiec tez pewnie za duzp nie moge naladowac coby mi nie splynelo...jakie kolory wedlug was by mi pasowaly?
z gory dziekuje
Ja polecam brudny róż Najlepiej w zestawieniu z brązem. Sama mam oczy piwne, przechodzące czasem w zieleń i bardzo ładnie te kolory cieni wydobywają taką tęczówkę
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 13:15   #1006
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: Makijaż do ślubu

Witajcie,

4 października mam ślub i wszystko zmierza do tego, że makijaż ślubny wykonam sama. Chciałabym się was poradzić w kolorystyce cieni i szminek ( z tym mam ogromny problem). Oczy mam niebieskie, włosy blond naturalny, suknia będzie w kolorze śmietankowym ecru, bukiet planuje w kolorze śmietanki bądź delikatnie herbacianym.
Może któraś z was maluje się sama na ślub i służyłaby mi radą. Byłabym wdzięczna gdybyście mogły zaproponować mi określone kolory i ewentualnie kosmetyki, które waszym zdaniem zasługują na polecenie- chodzi głównie o trwałość. Osobiście maluję się często w fioletach w tonacji cieplejszej. Ogolnie nie mam pomyslu na makijaż, mam nadzieje, ze mi cos doradzicie
Pozdrawiam
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 10:32   #1007
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez małyaniołek Pokaż wiadomość
Witajcie,

4 października mam ślub i wszystko zmierza do tego, że makijaż ślubny wykonam sama. Chciałabym się was poradzić w kolorystyce cieni i szminek ( z tym mam ogromny problem). Oczy mam niebieskie, włosy blond naturalny, suknia będzie w kolorze śmietankowym ecru, bukiet planuje w kolorze śmietanki bądź delikatnie herbacianym.
Może któraś z was maluje się sama na ślub i służyłaby mi radą. Byłabym wdzięczna gdybyście mogły zaproponować mi określone kolory i ewentualnie kosmetyki, które waszym zdaniem zasługują na polecenie- chodzi głównie o trwałość. Osobiście maluję się często w fioletach w tonacji cieplejszej. Ogolnie nie mam pomyslu na makijaż, mam nadzieje, ze mi cos doradzicie
Pozdrawiam

Polecam cos w odcieniach herbaciano-morelowych z kolorem waniliowym np. w wewnetrznym kaciku i brazem (makijaz bedzie nawiazywal do calej stylizacji-suknia, kwiaty itd) a do tego kolory takie jak herbaciany czy morela podkresla i wzmocnia niebieski kolor Twoich oczu i w kolorach takich dlugo wyglada sie swiezo. Musisz pamietac, zeby reszta kolorow tez byla w cieplej tonacji, tzn roz i pomadka...
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 13:38   #1008
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: Makijaż do ślubu

morelowy i odcienie pomaranczu ogolnie nie sluza mi w makijazu. Wolalabym chyba jakies inne kolory.
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 08:50   #1009
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez małyaniołek Pokaż wiadomość
Witajcie,

4 października mam ślub i wszystko zmierza do tego, że makijaż ślubny wykonam sama. Chciałabym się was poradzić w kolorystyce cieni i szminek ( z tym mam ogromny problem). Oczy mam niebieskie, włosy blond naturalny, suknia będzie w kolorze śmietankowym ecru, bukiet planuje w kolorze śmietanki bądź delikatnie herbacianym.
Może któraś z was maluje się sama na ślub i służyłaby mi radą. Byłabym wdzięczna gdybyście mogły zaproponować mi określone kolory i ewentualnie kosmetyki, które waszym zdaniem zasługują na polecenie- chodzi głównie o trwałość. Osobiście maluję się często w fioletach w tonacji cieplejszej. Ogolnie nie mam pomyslu na makijaż, mam nadzieje, ze mi cos doradzicie
Pozdrawiam
patrząc na Twoje zdjęcie widze,że jestes podobna do mojej bratowej i powiem Ci,ze ona na slubie miała makijaż w kolorystyce fioletów i nie wygladało to za dobrze.przede wszystkim robiło wrazenie worków pod oczami i zmeczenia.Ja uważam,że pau141 zaproponowała bardzo ciekawą kolorystykę
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 10:27   #1010
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez małyaniołek Pokaż wiadomość
morelowy i odcienie pomaranczu ogolnie nie sluza mi w makijazu. Wolalabym chyba jakies inne kolory.

Aniolku nie myl morelowego i herbacianego z pomaranczem, te kolory wcale nie musza byc do niego bardzo podobne. Poza tym, jesli uwazasz, ze nie sluzy Ci kolor pomaranczowy (a wiec cieply), to musisz sie zastanowic, czy dobrze zrobilas wybierajac stylizacje w cieplym odcieniu (suknia ecru, bukiet herbacinay). Do stylizacji w cieplym odcieniu nie mozesz miec makijazu w odcieniach fioletu, ani generalnie zadnym innym zimnym
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 18:50   #1011
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: Makijaż do ślubu

Moze macie racje- chyba myle morelowy z pomaranczem, ale ten kolor jest po prostu bardzie stonowany ogolnie ciepla kolorystyka jak najbardziej mi pasuje, lepiej niz zimna, ale jakos nie moge sobie wyobrazic tego morelowego makijazu
W zalaczeniu bukiety ktore mi sie spodobaly- nie znalazlam tylko w odcieniu herbacianym. Znalazlam jeszcze zdjecie makijazu, ktory mi sie spodobal- chodzi o oczy, bo kolor szminki mi chyba nie pasuje, wolalabym cos bardziej zblizonego do koloru ust, ale tez nie blyszczyk.
Myslicie, ze taki makijaz pasowalby do mojej urody?
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 21:01   #1012
weronka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż do ślubu

Witam, jako świeżo upieczona żonka chciałam serdecznie polecić świetną i profesjonalną makijażystkę J Oto strona, gdzie można poprzeglądać efekty fachowej ręki http://sylwii.com.pl/. Polecam i pozdrawiam. Weronika
weronka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 21:03   #1013
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Makijaż do ślubu

Makijaże ślubne jakoś nie powaliły mnie na kolana.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 08:25   #1014
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Makijaż do ślubu

Nie ma szału ...Patrząc na zdjęcia,mogę tylko powiedziec,że jezeli ktos naprawdę,ale to naprawdę nie potrafi nawet rzęs tuszem pomalować to wtedy moze sie udac do pani sylwii,bo takie makijaze jak sa w tej galerii to chyba wiekszosc dziewczyn potrafiłoby wykonac własnoręcznie...

małyaniołek ten makijaż co wkleiłaś jest bardzo ładny na tym zdjeciu,tylko,że w rzeczywistosci pewnie wyglada bardziej zwyczajnie,bo ta fotka to wiadomo trochę podrasowana
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 16:15   #1015
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość

małyaniołek ten makijaż co wkleiłaś jest bardzo ładny na tym zdjeciu,tylko,że w rzeczywistosci pewnie wyglada bardziej zwyczajnie,bo ta fotka to wiadomo trochę podrasowana
Ale efekt jest naprawdę ładny.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 18:35   #1016
Black_Opal
Przyczajenie
 
Avatar Black_Opal
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 26
Dot.: Makijaż do ślubu

MARIKA.S ---> na suchą skórę proponuję Ci krem AMBILAN. Kupisz go w aptece. Ja zawsze miałam problemy z łuszczącą się skórą przy nosie, na brodzie i na czole. Wygląda to straszliwie Odkąd używam ambilanu (tak mi dobrze służy że kładę go co wieczór na twarz, na dzień jest za tłusty) problem zniknął. Przy tym łuszczeniu okropnie przetłuszczała mi się skóra, więc były łuseczki i tłuszcz (bleee), teraz jak ręką odjął, łusek brak a i skóra się nie tłuści
Pozdrawiam
Black_Opal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:52   #1017
iwost
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
Dot.: Makijaż do ślubu

hej Dziewczyny,

prosze o pomoc w znalezieniu odpowiedniego makijazu slubnego dla mnie, jestem brunetka, obecnie z brazowymi pasemkami, oczy piwne, sniada cera, suknia jest w kolorze ecru, kwiatki z przewaga zieleni, kompletnie nie wiem co by mi pasowalo bo na codzien maluje sie tylko jednym cieniem w kolorze kremowym+ rysuje kreske eyelinerem na gornej powiece.zle czuje sie w brazach i fioletach.jaka marke cieni polecalybyscie??mam tzw opadajace powieki i wiekszosc cieni na moich powiekach po jakisms czasie zaczyna sie walkowac( uzywalam roznych marek) .czy jezeli uzyje podladu Double Wear Estee Lauder(jest super trwaly) to powinnam uzyc takze bazy pod makijaz czy tylko ten podklad wystarczy??
z gory dziekuje za wszystkie sugestie, pozdrawiam
iwost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 20:02   #1018
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez iwost Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny,

prosze o pomoc w znalezieniu odpowiedniego makijazu slubnego dla mnie, jestem brunetka, obecnie z brazowymi pasemkami, oczy piwne, sniada cera, suknia jest w kolorze ecru, kwiatki z przewaga zieleni, kompletnie nie wiem co by mi pasowalo bo na codzien maluje sie tylko jednym cieniem w kolorze kremowym+ rysuje kreske eyelinerem na gornej powiece.zle czuje sie w brazach i fioletach.jaka marke cieni polecalybyscie??mam tzw opadajace powieki i wiekszosc cieni na moich powiekach po jakisms czasie zaczyna sie walkowac( uzywalam roznych marek) .czy jezeli uzyje podladu Double Wear Estee Lauder(jest super trwaly) to powinnam uzyc takze bazy pod makijaz czy tylko ten podklad wystarczy??
z gory dziekuje za wszystkie sugestie, pozdrawiam
Baza zawsze przedłuża trwałośc makijażu,więc ja osobiście bym ją nałozyła,tym bardziej do makijazu ślubnego,który musi przetrwać cała noc i do tego bym odpornym na pot i ścieranie.To samo tyczy sie powiek,jesli nałozysz bazę pod cienie to będą one trwałe i nie bedą się wałkowac,a bynajmniej nie po krótkim czasieCo do marki to raczej nie pomogę bo jest wiele marek godnych uwagi...dla mnie np sa dobre cienie revlonu,inglota,diora,deb orah i wiele innych,a dla kogs innego te marki mogą nie być juz tak rewelacyjne
Z tej kolorystyki,która podałas ja wybrałabym cienie w kolorze kremu i pistacji
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 21:11   #1019
stawczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 85
Dot.: Makijaż do ślubu

A jaką bazę pod makijaż polecacie? Próbowałyście może firmy kryolan tą w srebrnym opakowaniu?
stawczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 21:17   #1020
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez stawczak Pokaż wiadomość
A jaką bazę pod makijaż polecacie? Próbowałyście może firmy kryolan tą w srebrnym opakowaniu?
kryolanu nie próbowałam,ale z cała pewnoscia moge polecić bazę Artdeco Ewentualnie Lumene

Edit:
Sorki źle przeczytałam i myslałam,że chodzi o baze pod cienie
Pod makijaż polecam bazę Smashboxa
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 14:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.