Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) ) - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-07, 09:32   #1141
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Alb jak moja troche zawyje w nocy chociaz zaraz daje jej piers bo wiem ze o to Jej chodzi to moja współlokatorka potrafi sie wtedy tez wtrącić w cos. No normalnie szlag mnie na nia trafia.
Jeszcze trochę i wrócicie do domu
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 09:32   #1142
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Marit, trzymam kciuki!!!

ja w szpitalu po wszystkich badaniach i w sumie to nie wiem co będą robic ze mną dalej... Bo nikt póki co nic nie mówi. Mam nadzieje, ze mój lekarz podejdzie do mnie i powie co i jak. Towarzystwo na sali... Raczej patologia, dusze sie od zapachu papierosów. Nie pali na sali, ale czuć... Dziewczyna czeka na wypis...uff...
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 09:38   #1143
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

zaczęłam właśnie dziś 38 tcczyli ciąża donoszona, tak?
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 09:43   #1144
madzikuu
Raczkowanie
 
Avatar madzikuu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 237
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

z serii snów przedporodowych: śniło mi się że zaczęłam krwawić... mam się zacząć bać?
madzikuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 09:59   #1145
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez madzikuu Pokaż wiadomość
z serii snów przedporodowych: śniło mi się że zaczęłam krwawić... mam się zacząć bać?

Tez miałam taki sen a potem czop zaczął odchodzić :d

Nie robię sobie wroga na wspólnym terytorium tymbardziej ze jestem z Mała a jak ide sie kapać to zostaje z nia sama na sali:/ a juz ni raz było tak ze poszłam do łazienki ktora mamy i tak na sali, wracam a ta z tym swoim rudym łbem nad moja Mała! Teraz przywieźli jej córkę i mam nadzieje ze choć troche sie odczepi ale nie mam nawet nadziei juz na to. Maz do mnie jak przychodzi to o cos sie zapyta mnie a ta menda odpowiada! Wręcz nawet poruszyła kwestie naszych zarobków!! Bo rozmawialiśmy o becikowym do siebie po cichu a ta usłyszała i komentarz "no nie wiel czy nie dostaniecie przeciez misielibyscie duzo zarabiać bo my z mezem zarabiamy duzo i bedziemy mieli" kuzwa no po prostu strzelić tylko i patrzeć czy puchnie ;d mogłabym cały dzien wypisywać jej "hity";/

Wychodzimy najprawdopodobniej jutro

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

O teraz hita zapodala . Ktos do niej zadzwonił i odp " no cicho mowie bo malutka spi" (ta jej). A jak moja spała i przyszedł tabor to co peoordziala? Normalnie rozmawiajcie przeciez bez przesady!!
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 10:01   #1146
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

hej hej!
Oby donosić ... zostało 12 dni, a ja się budzę o 3 i nie mogę spać do 5-6. Później jak zasnę to nie budzę się na czas, aby młodą zaprowadzić do szkoły i tak w kółko macieju.
W dodatku znów infekcje mnie nawiedzają zwariować można...

dusiolka to piękne odwiedziny jak tyle osób. U mnie na szczęście jest limit. A jedyne dziecko, które może mnie odwiedzić to moja córka


Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
Dzień doobry

Melduję, że od wczoraj jesteśmy w domu
Wygląda na to, że wszystko jest w porządku. Krysia jest mega grzeczna (TFU TFU) zmieniamy pieluszkę, jemy i śpimy. Nie płacze, jak już bardzo coś chce to kwiczy ale nie płacze
Strzela piękne minki
Jako, że dla mnie to wszystko nowość, to uczę się wszystkiego, łącznie z organizacją czasu, także nie mam totalnie czasu i stąd nieobecność. Mam nadzieję, że się to zmieni i czasu będzie więcej.

Trzymam kciuki za wszystkie nadchodzące porody
super oby tak dalej.
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 10:16   #1147
madzikuu
Raczkowanie
 
Avatar madzikuu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 237
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Tez miałam taki sen a potem czop zaczął odchodzić :d
mówisz że to może być proroczy sen?????? chciałabym!!!
madzikuu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 10:48   #1148
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez smerfetka2808 Pokaż wiadomość

U nas maluszek wczoraj dostał zoltaczki i leży sobie w łóżeczku z niebieska lampa, dobrze że przy mnie.
A ja mam baby bluesa od 2 dni i nie mogę sobie z tym poradzić dobrze że mąż jest przy mnie tak długo jak może bo bym nie wytrzymała
nie daj się baby bluesowi! ale to pewnie przez ten szpital

Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
Przeniesli mnir do sali jednoosobowej, rozwarcie dopiero na 3-4 cm. To byla najgorsza noc w moim zyciu przez to ze ciagle prawie pod ktg lezalam i w czasie skurczy skrecalam sie z bolu i noe moglam pozycji zmienic. Zapowiedzialam juz, ze jak tylko bedzoe mozliwosc to niech laduja znieczulenie
powodzenia kochana dziś będziesz tulić swoje maleństwo

Dusiolka jeny zabiłabym taką lokatorkę i tych jej gości. ludzie są tępi naprawdę...


Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
Dzień doobry

Melduję, że od wczoraj jesteśmy w domu
Wygląda na to, że wszystko jest w porządku. Krysia jest mega grzeczna (TFU TFU) zmieniamy pieluszkę, jemy i śpimy. Nie płacze, jak już bardzo coś chce to kwiczy ale nie płacze
Strzela piękne minki
Jako, że dla mnie to wszystko nowość, to uczę się wszystkiego, łącznie z organizacją czasu, także nie mam totalnie czasu i stąd nieobecność. Mam nadzieję, że się to zmieni i czasu będzie więcej.

Trzymam kciuki za wszystkie nadchodzące porody
oby tak dalej

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
A co do współlokatorki to mi się trafiła całkiem spoko. Też chrapie, ale za to moja córa wyje strasznie więc jesteśmy kwita


Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Eirenewyczytałam, ze troche na późno na wiesiolek, tutaj poleca sie go brac od 36t do 38, w razie desperacji można do środka.
Ponoć można szybciej u rodzic I bez nacięcia, wczoraj wieczorem wzięłam jedną kapsulke doustnie 1000mq I w nocy skurcze, teraz mam co 10min
no ja brałam od 38 w sumie do przedwczoraj. mam dziwne wrażenie że nic się nie dzieje przez tego wiesiołka i liście malin hahaha. wiem że to na pewno wpływu nie ma ale i tak odstawiłam.

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
Hej
ja wczoraj przeżyłam chwilę grozy w wannie, bo stojąc tyłem do gąbki odchyliłam się po nią głupia, i mnie przeważyło
ostatecznie nic się nie stało, jakoś dobrze się złapałam i nie łupnęłam z całej siły, ale to był fuks
jeny dobrze że nic ci się nie stało

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość

ja w szpitalu po wszystkich badaniach i w sumie to nie wiem co będą robic ze mną dalej... Bo nikt póki co nic nie mówi. Mam nadzieje, ze mój lekarz podejdzie do mnie i powie co i jak. Towarzystwo na sali... Raczej patologia, dusze sie od zapachu papierosów. Nie pali na sali, ale czuć... Dziewczyna czeka na wypis...uff...
następna super lokatorka wrrrr. marzeniem moim aby sale były jednoosobowe... w każdym szpitalu

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
zaczęłam właśnie dziś 38 tcczyli ciąża donoszona, tak?
oczywiście super
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 11:42   #1149
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
następna super lokatorka wrrrr. marzeniem moim aby sale były jednoosobowe... w każdym szpitalu
mnie z tych "lokatorowych" relacji najbardziej przeraziła ta z tabunem cyganów na sali


a wczoraj babcia TŻ-a mnie rozbawiła
maż dzwoni podziękować za ciasto, a pierwsze info od babci "Dzisiaj miałam księdza po kolędzie-pierwsze co, to poszedł siku, w sumie ksiądz też człowiek, ale ręcznik od razu dałam do prania"
uwielbiam tą kobietę (83 lata)
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 11:55   #1150
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Tez miałam taki sen a potem czop zaczął odchodzić :d

Nie robię sobie wroga na wspólnym terytorium tymbardziej ze jestem z Mała a jak ide sie kapać to zostaje z nia sama na sali:/ a juz ni raz było tak ze poszłam do łazienki ktora mamy i tak na sali, wracam a ta z tym swoim rudym łbem nad moja Mała! Teraz przywieźli jej córkę i mam nadzieje ze choć troche sie odczepi ale nie mam nawet nadziei juz na to. Maz do mnie jak przychodzi to o cos sie zapyta mnie a ta menda odpowiada! Wręcz nawet poruszyła kwestie naszych zarobków!! Bo rozmawialiśmy o becikowym do siebie po cichu a ta usłyszała i komentarz "no nie wiel czy nie dostaniecie przeciez misielibyscie duzo zarabiać bo my z mezem zarabiamy duzo i bedziemy mieli" kuzwa no po prostu strzelić tylko i patrzeć czy puchnie ;d mogłabym cały dzien wypisywać jej "hity";/

Wychodzimy najprawdopodobniej jutro

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

O teraz hita zapodala . Ktos do niej zadzwonił i odp " no cicho mowie bo malutka spi" (ta jej). A jak moja spała i przyszedł tabor to co peoordziala? Normalnie rozmawiajcie przeciez bez przesady!!
szkoda słów, co za baba
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 12:11   #1151
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez madzikuu Pokaż wiadomość
z serii snów przedporodowych: śniło mi się że zaczęłam krwawić... mam się zacząć bać?
mi też się śniło dziś, że miałam zakrwawioną bieliznę.

Tomorrow - uważaj na siebie!

ciekawe jak tam Maritxell.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 12:33   #1152
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
mnie z tych "lokatorowych" relacji najbardziej przeraziła ta z tabunem cyganów na sali


a wczoraj babcia TŻ-a mnie rozbawiła
maż dzwoni podziękować za ciasto, a pierwsze info od babci "Dzisiaj miałam księdza po kolędzie-pierwsze co, to poszedł siku, w sumie ksiądz też człowiek, ale ręcznik od razu dałam do prania"
uwielbiam tą kobietę (83 lata)
babcia mistrz

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

coś przystopowało z porodami chociaż z tego co kojarzę to Ewka miała mieć dzisiaj CC? czy cos mi się ubzdurało?, no i Marit na oddziale
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 12:50   #1153
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
mnie z tych "lokatorowych" relacji najbardziej przeraziła ta z tabunem cyganów na sali


a wczoraj babcia TŻ-a mnie rozbawiła
maż dzwoni podziękować za ciasto, a pierwsze info od babci "Dzisiaj miałam księdza po kolędzie-pierwsze co, to poszedł siku, w sumie ksiądz też człowiek, ale ręcznik od razu dałam do prania"
uwielbiam tą kobietę (83 lata)
tak ci cyganie mnie też przerażają

hahaha dobra babcia
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 12:53   #1154
mmgi
Zadomowienie
 
Avatar mmgi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez czarnadamaxd Pokaż wiadomość
Moje malutkie serduszko
Śliczny ile już waży? Do kiedy będzie musiał leżeć w inkubatorze?

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Marit od razu wiedziałam ze wylądujesz na porodówce jak napisałas o tym śluzie z krwią i skurczach dobrze ze masz dostępne znieczulenia,ja jechałam z pełna premedytacja na hardkora bo moj szpital toleruje tylko naturalne metody walki z bolem o ogólnie nastawiony na naturę jest ,ale ta natura tez dawała radę głownie pod prysznicem :p ale Ty bierz znieczulenie jak masz możliwość

I powodzenia!!!

Smerf a skąd ten baby blues? Ja juz mam do krwi pogryzione sutki. Odkryłam dzisiaj jak mała ulala po karmieniu pierwszy raz moim mlekiem z krwią-wystraszyłam sie najpierw a potem spojrzałam na piersi ze mam straszne rany i krew..a najlepsze ze przes cała noc karmiłam z oslonkami a i tak zmasakrowane mam.
Czarna fajne warunki macie. Nie powiem ja na moje narzekać nie moge. Warunki wręcz hotelowe. W sali jest sofa skórzana i fotel plus stolik pokój duzy ale tylko dla 2os :p nowoczena łazienka w pokoju,kącik do przewijania i kapania (kapią akurat tzw "ciocie" ;p) obrazy w pokoju takze elegancko ale miko tego chce do domu- miałam spoko współlokatorkę ale ja przenieśli do swojego wcześniaka zeby z nim była a to osobne sale sa dla takich mam i dali mi taka laske ze wyrobić z nia nie moge. Ona tez rodziła wcześniaka ale lezy w inkubatorze i ona sama tu ze mna plus moja córcia. Non stop cos ma do powiedzenia durnego. Ba..nawet w nocy jej sie gęba nie zamyka jak widzi ze karmie a ona bon stop wstaje zeby postekac albo cos powiedziec,pomijając fakt ze chrapie jak skok- normalnie mam traktor w pokoju. Wczoraj przyszli w odwiedziny do niej i uwaga 7osob na raz w tym 3 dzieci!!! Usiedli na ta sofę a ja karmiłam,mała juz sie darła bo wyczuła ze mamuska nerwowa a ci stałe komentowali a to "chce cyca", dzieciaki zaglądały mi a ja sie wkur..ialam az bliska płaczu z tej desperacji byłam.
A czym smarujesz? Mi chyba najbardziej pomogło smarowanie własnym mlekiem i wietrzenie, no, ale w szpitalu się nie da. No i teraz nie boli jak mała zasysa całą brodawkę, czasem jej się zdarzy sam sutek to wtedy nie mogę wytrzymać z bólu.

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
Dzień doobry

Melduję, że od wczoraj jesteśmy w domu
Wygląda na to, że wszystko jest w porządku. Krysia jest mega grzeczna (TFU TFU) zmieniamy pieluszkę, jemy i śpimy. Nie płacze, jak już bardzo coś chce to kwiczy ale nie płacze
Strzela piękne minki
Jako, że dla mnie to wszystko nowość, to uczę się wszystkiego, łącznie z organizacją czasu, także nie mam totalnie czasu i stąd nieobecność. Mam nadzieję, że się to zmieni i czasu będzie więcej.

Trzymam kciuki za wszystkie nadchodzące porody
Super, że Krysia taka grzeczna i powodzenia w dostosowywaniu się do nowej rzeczywistości Z taką grzeczną córeczką na pewno Ci szybko pójdzie

Alb, Kika gratulacje

Ciekawe, czy Marit już urodziła.

Smerfetka trzymaj się, jak długo jeszcze musicie być w szpitalu? Może w domu samopoczucie wróci do normy no i najważniejsze, że masz wsparcie męża.
mmgi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 12:55   #1155
jasowaa
Raczkowanie
 
Avatar jasowaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 121
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
mnie z tych "lokatorowych" relacji najbardziej przeraziła ta z tabunem cyganów na sali


a wczoraj babcia TŻ-a mnie rozbawiła
maż dzwoni podziękować za ciasto, a pierwsze info od babci "Dzisiaj miałam księdza po kolędzie-pierwsze co, to poszedł siku, w sumie ksiądz też człowiek, ale ręcznik od razu dałam do prania"
uwielbiam tą kobietę (83 lata)
hahahahhh az mi sie poprawil moj nienajlepszy dzis humor cudowna kobieta
__________________
wreszcie jest
czego wiecej chciec
gwiazdke z nieba tanio sprzedam
niebo darmo dam...

jasowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 13:01   #1156
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

mmgi a jakie wybraliście imię dla córeczki? chyba, że nie chcesz podawac na forum
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 13:39   #1157
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Fashion czyli tak jak mówili : dziecko w brzuchu rozrabiaka to po drugiej stronie aniołek a moja nie była rozrabiaka :d wied teraz nadrabia ;p głownie wisi non stop na piersi ,taki cyc mamusi :d a tatuś stałe by nosił MAlenka i przytulał-zakochany

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Oprócz przyjemności z noszenia i przytulania wyrywa sie wręcz do przewijania ;d
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:03   #1158
ellyunia
Wtajemniczenie
 
Avatar ellyunia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 161
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Dusiolka to tatuś ja u mnie czesto przewijamy mała razem 😊 on jedna skarpetę ja druga
A za te odwiedziny to bym zabiła (wzrokiem na pewno). I mnie w szpitalu bardzo pilnują- dzieci do 7 r.z. maja zakaz wstępu. Moje wespółlokatorki miały mały dzieci i nie mogły wejść. Zbyt duże niebezpieczeństwo.

Pacynka ale miałaś przeżycia, współczuje 😘
Na pewno córcia Ci wynagrodzi wszystkie smutki 😉
Zestaw w panterkę to jeden z naszych ulubionych 😍
A ten drugi ulubiony 😍ImageUploadedByWizaz Forum1420639425.733636.jpg
__________________
❤️Majka 21.12.2014
Szczęścia nie da się kupić, ale można je sobie urodzić ..


ellyunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:13   #1159
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Jak dzisiaj będę miała oczy jak 5zeta o 3 nad ranem to się zabiję
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 14:20   #1160
justynalyp
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 553
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

a my po wszystkim już. ogólnie jak to w poczekalni syf. byłyśmy umówione na 9.30. byłam kilka minut po 9. nie pytałam się kto ostatni, nie ustawiałam w kolejce. konkretna godzina i tyle a poza tym dzieci do 3 miesiąca życia wchodzą poza kolejnością (tak jest u wszystkich lekarzy). no i oczywiście komentarze, że jestem ostatnia, że wszyscy mają na 9.30. no tak moja wina że nie czekałam pod gabinetem jak inne matki od 5 rano. więc tylko grzecznie pani powiedziałam, że nie umiem dwutygodniowemu dziecku wytłumaczyć że ma czekać głodne pięć godzin, a jeśli ta pani potrafi to my grzecznie ustawimy się na koniec kolejki. i jak się okazało oczywiście to były konkretne godziny a nie jedna 9.30 i zostałyśmy zaproszone do gabinetu. lekarz bardzo miły, nawet oglądał moje wędzidełko. bez żadnego znieczulenia, płakała tylko jak jej pani buzię otwierała. lekarz przeciął, wacik do buzi, ja z nią trochę pochodziłam w gabinecie na rękach, od razu mi zasnęła i po sprawie. w domu jak wróciłyśmy dostała jeść z butelki, wszystko jej bokiem wyleciało, a później z wrażenia się dziecko po pachy osrało (i tu nie wiem czy ma to po matce czy po ojcu)
justynalyp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:24   #1161
BabaZWysp
Rozeznanie
 
Avatar BabaZWysp
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 562
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Dusiolka, współczuję towarzystwa. Ja bym za zbliżenie się do mojego dziecka rozszarpała (wolno tylko personelowi i mnie).
Na poszarpane do krwi sutki polecam Lansinoh, rzeczywiście nie trzeba zmywać przed karmieniem i się wchłania dobrze.

Tomorrow, babcia wymiata Zdrowy rozsądek ponad wszystko - ksiądz, prezes czy królowa, nigdy nie wiadomo kto świnia a kto nie i czy po wysikaniu rączki myje, taka smutna prawda.

Biedro, molestuj lekarza! Niech Ci udzielą wszystkich informacji, bo to rzeczywiście wkurzające takie zawieszenie...
A fu! smrodu "popielniczki" współczuje!
BabaZWysp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:16   #1162
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Czy jest tu jakaś mama, co będzie miała macierzyński przez ZUS wypłacane? Do pracodawcy daje się jakieś podanie? Bo ja chcę na pół roku brać macierzyński i nic nie wiem z tego, co na necie piszą
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:23   #1163
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

od wczoraj jesteśmy w domku. Popłakałam się, jak zobaczyłam córkę. Na razie jest dobrze. Dzielnie mi pomaga. Dzisiaj już wyszłam zapisać małego do przychodni i prosić o skierowanie do kardiologa.
Oswajamy się ze sobą.
Córka na kontroli już zdrowa.
Mamy awarię i nie ma wody grr.
Ja czuję się już dobrze.

Maritxell powodzenia!
Tommorow babcia rewelacyjna. Moja tak samo by zrobiła.
Tommorow piszesz do pracodawcy podanie o urlop macierzyński i tam określasz czas trwania. Pracodawca załatwia resztę z ZUS
Witam nowe mamy.
__________________
W 2012 36
W 2013 41
W 2014 27
W 2015 22
W 2016 41
W 2017 36

5.02.2011 Córka 52cm, 2500g
2.01.2015 Syn 56cm, 3300g




Edytowane przez lilijka3
Czas edycji: 2015-01-07 o 15:28
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:33   #1164
justynalyp
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 553
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

o urlop macierzynski druk ZUSu który podpisuje pracodawca, akt urodzenia, i czy ojciec dziecka zrzeka się swojej części, jego oświadczenie.
justynalyp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:42   #1165
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Lilijka,super ze juz w domu,mam nadz ze maz pomaga😘wracaj do formy,kciuki za wizyte u kardiologa,

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Justyna dobrze ze juz po zabiegu,jeden problem z glowy, ile goi sie taka buziulka?
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 16:05   #1166
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
Czy jest tu jakaś mama, co będzie miała macierzyński przez ZUS wypłacane? Do pracodawcy daje się jakieś podanie? Bo ja chcę na pół roku brać macierzyński i nic nie wiem z tego, co na necie piszą
Tak. Musisz pracodawcy zlozyc wniosek o macierzyński (z zusu) i masz na to dwa tygodnie. Pracodawca przekazuje to do ZUS i zaznacza czy Dallas mu to w ciągu dwóch tygodni

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez justynalyp Pokaż wiadomość
o urlop macierzynski druk ZUSu który podpisuje pracodawca, akt urodzenia, i czy ojciec dziecka zrzeka się swojej części, jego oświadczenie.
No dokladnie, dopiero doczytalam
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 16:12   #1167
Maritxell
Zadomowienie
 
Avatar Maritxell
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Malduje sie. O 14 mialam cc, po kilkunastugodzinach walki ze skurczami i przy rozwarciu 8 cm okazalo sie, ze mlody ulozyl sie glowka w taki sposob, ze sam nie wyjdzie. Kolejny myk jest taki, ze mialam zzo, ktore dzialalo na mnie przez...10 min. Powiem Wam, ze nie podejrzewalam, ze bedzue tak ciezko. Szczegoly opisze Wam jutro bo jestem wypluta z sil zupelnie, po 2 nieparzespanych nocach i takiej dawce bolu. usnelam na sali jak mnie zszywali .

Dziekuje Wam za wsparcie
__________________
enjoy the silence...
Maritxell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 16:18   #1168
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
Malduje sie. O 14 mialam cc, po kilkunastugodzinach walki ze skurczami i przy rozwarciu 8 cm okazalo sie, ze mlody ulozyl sie glowka w taki sposob, ze sam nie wyjdzie. Kolejny myk jest taki, ze mialam zzo, ktore dzialalo na mnie przez...10 min. Powiem Wam, ze nie podejrzewalam, ze bedzue tak ciezko. Szczegoly opisze Wam jutro bo jestem wypluta z sil zupelnie, po 2 nieparzespanych nocach i takiej dawce bolu. usnelam na sali jak mnie zszywali .

Dziekuje Wam za wsparcie
Dzielna jesteś, gratuluje! A jak maleństwo ?
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 16:23   #1169
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Marit widzę ze podobna sytuacja z ułożeniem dziecka jak u mnie no i zakończenie to samo cc. Juz masz przy sobie dzieciątko gratulacje
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 16:28   #1170
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
Malduje sie. O 14 mialam cc, po kilkunastugodzinach walki ze skurczami i przy rozwarciu 8 cm okazalo sie, ze mlody ulozyl sie glowka w taki sposob, ze sam nie wyjdzie. Kolejny myk jest taki, ze mialam zzo, ktore dzialalo na mnie przez...10 min. Powiem Wam, ze nie podejrzewalam, ze bedzue tak ciezko. Szczegoly opisze Wam jutro bo jestem wypluta z sil zupelnie, po 2 nieparzespanych nocach i takiej dawce bolu. usnelam na sali jak mnie zszywali .

Dziekuje Wam za wsparcie
Gratuluje miałam to samo
I też mi przestało jakoś znieczulenie działać i czułam jak mi rwą tego dzieciaka z brzucha...
Teraz się tego mega boję przy planowanej cc. Mam nadzieję,że wszystko dopracują
A ty wracaj do zdrowia
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-22 11:23:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.