Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 21:14   #331
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Mam dziś wolne od Blanki
Najpierw byłam z koleżanką na zakupach, w rossmanie głownie po pieluszki i słoiczki
Teraz Tż zabrał ją do kumpla, swojego

Moje dziecko wczoraj niczym z buszu wypuszczone, na wieczór. Zmieniałam jej na łózku pieluszkę, i nie zdąrzyłam założyć a ta poooszłaaa. Rzucala sie jak koń w tą pościel, wirgała nogami. No nie mogłam z niej
no wlaśnie zauważyłam u siebie ostatnio,że kiedys wchodzilam do rossmana i wyjść nie moglam....a teraz lece prosto do regalu dzieciowego,słoiczki,piel uszki,chusteczki....spraw dzam czy sa jakies promocje na dzieciowe produkty i do kasy
jak koń ,powiadasz?......wyobrazi łam sobie konia tarzającego się w pościeli,omal ze z krzesła ze smiechu nie spadlam

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Byłam z Gabrysią u laryngologa - uszy zdrowe nie ma totalnie nic , nawet zaczerwienienia - są zdrowe
zresztą ona nie ma żadnych objawów zapalenia ucha tylko to masakrowanie . Lekarka stwierdziła że najpewniej tak reaguje na ząbkowanie - tymbardziej że coś widac
- lewa dolna jedynka jest mała kropeczka , jeszcze sie nie przebiła ale to najpewniej ząbek - poczekamy zobaczymy ..
no to super ze wszystko oki z uszami....a ząbek na dniach sie pojawi
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość



_______________

Miało być z górki po 1ym zębolu... a jest masakra.
O 12ej mama dzwoniła spanikowana, bo Misio gorący jak ogień. Dała czopek, dziecko zasnęło, pospało godzinkę i odzyskało humor. O 16ej trochę marudził, ciepły był, miał 37,4 - trochę dużo w 2h po czopku, ale stabilnie było, ponosiłam, znowu odzyskał humor i zaczął się bawić...
18ta nagle płacz jakby go opętało, ryk przeraźliwy, nie dał się ukoić mężowi, wzięłam na ręce i aż mi się słabo zrobiło taki gorący. Zmierzyłam temp. - do 38,2 poleciało migiem... Dałam czopek, a te płakał z zamkniętymi oczami jakby wpół przytomny. Jak się czopek przyjął, wzięłam Misia na ręce i odjechał... Pospał 20 minut. Jak kamień. Chałupa by się mogła walić, a on nic...

Na razie temp. ok, stan podgorączkowy... ale boję się nocy.
Śpi od 20ej. Jedna pobudka z płaczem już zaliczona. Robię kaszę i idę walczyć dalej. Chyba dam Viburcol na noc... i nurofen sobie przygotuję, bo ileż tego paracetamolu można...
Adus tez mial lekki stan podgoraczkowy,ale dopiero juz jak sie zabek przebil,tak jakby go dziaselko bolalo....tez plakl i sie budzil,viburcol slabo mi na to dzialal....buziaczki jakos trzeba przetrwać........

my dzis bylismy w stajni u znajomej....Adus na konie nie reaguje,bardziej interesowala go koza....no i pieski...kolezanka ma chlopyka 1,5 roczku ma teraz....jjku jak on jej biegal po calym miszkaniu jak tak popatrzylam to jestem przerazona przyszlościąskkal po kanape wdrapal sie na parapet,cial wleźć na blat kuchenny po szufdach i wogóle ciężko za nim nadążyć,jej maly jest alergikiem ale na co konkretnie to nie wiem,napewno kurz,na mleku enfamil i bardzo je zachwalala..a i miala super,pytam jak odłuczyła Kacpra od piersi,a ona ze sam zrezygnowal jak mial 8 miesiecy(w miedzyczasi dokarmiala bebilonem),ze wybral butelke bo mu elegancko i łatwo lecialo...no i masz babo,moj niestety na butle mowi beee znaczy sie nie jest zachwycony...Adrian jak sie rozgadał tak gada tatatatatata i dadadadada......czekam niecierpliwie na mamamamama
jurna szczepienie ostatnie idziemy juz sie boje bo maly strasznie wtedy placze.....
Szaja-ja obstawiam zębolki ale sie okaze..
milej nocki......
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:17   #332
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
i ugotowałam jej makaron. Dałam do miseczki i sama jadła....a zadowolona była, że hoho
taki spaghetti??

hejka babki wieczorowa pora,
Szaja pamietaj, ze liga Cie nie zdradzi..siostro...
poczekaj do piatku, moze bedzie dobrze
Margos nie chlipaj, jutro bedzie lepszy dzionek
Kropka nie zazdroszcze przebojow, trzymam kciuki za nocke!!!
Lea, ale z Ciebie szpec od kolorkow, kiedys sie zglosze
Marhalczar Amelia cudenko, jak sobie ladnie radzi a Ty masz najczystsza podloge jaka w zyciu widzialam
Sparkly z Malzem padalismy z Twojego filmiku, jest swietny, patent zostanie przejety u nas,
Silpe dobrze, ze to nie uszka, u nas stefek co wieczor meczy lewe uszko..ze zmeczenia
Bydgosiu dzieki za podpowiedz odnosnie mielenia, ze tez na to nie wpadlam, zmielilam to co w sloiczku dodalam troche swojej marchewki i Maluch wciagnal rybke...ale wieczorem wysypka na buzi i teraz nie wiem...chlebek?? czy rybka??

Dzis kupilam Malemu tunel w ikei, super jest, Maly szalal caly wieczor w tym, kupilam tez mate do raczkowania i pudlo na zabawki, ale troche wieksze niz Lea ma, fajne tylko Maly mi sie na nie wspina, musze gdzies przy sciane postawic, tutaj niezle przeceny zrobili, kupilam tez fajny statyw do lazienki na reczniki i kosmetyki
co do samotnych wypadow dzis sie dowiedzialam, ze we wrzesniu z roboty jedziemy na spotkanie dzialu do Dubaju pewnie nie pojade, bo po pierwsze za dlugo tam leciec a po drugie to beda poczatki Stefcia w przedszkolu, wiec spodziewam sie chorob albo potrzeby przebywania z mama po pracy, szkoda - pewnie warto to zobaczyc
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:17   #333
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez evean Pokaż wiadomość
potwierdzam, jam z Olsztyna i do Gdyni mam blisko więc też czuję się zaproszona
Mieszkam 50 km od Olsztyna, w takiej malej miejscowosci wiec nawet nie bede pisac. Ale moze mi podpowiesz gdzie jest jakis fajny sklep z wozkami dzieciecymi w Olsztynie. Znam tylko Maluszka i Bobasa, kolo Gracji. W tym drugim jest wozek jakiego szukamy ale moze dasz jeszcze jakies namiary

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość

Ja nie kupuję takich samych. Podwójne jedynie to, co dostaniemy w prezencie. Chociaż niektóre rzeczy chyba będziemy musieli dokupić np. miskę. A tu odpowiedź dlaczego:

http://www.youtube.com/watch?v=x3sl4c9wke8

Proszę nie zwracać zbytniej uwagi na przyśpiewy mojego szanownego małżonka
Ale ekstra Mam miske ktora by sie nadala

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
Boska

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

poradźcie, jak mam przekonać Ewcię do jedzenia tego, co jej w łapkę daję? przygląda się, czasem coś nieśmiało włoży koniuszkiem do buzi, ale nie ciamka, nie gryzie, odkłada, wyrzuca, drapie pazurkami i to wszystko...

Moj tez nie bardzo wcina cokolwiek z wlasnej reki, ewentualnie chrupka. Kupilam nawet ta siatke na owoce ale on gryzie ta raczke zamiast owoca
A u mnie dzien pelen emocji, negatywnych niestety Nowy burmistrz wprowadzil spore zmiany. Zaczal od likwidacji etatow i tym samym moj kolega z biurka obok stracil prace po 35 latach pracy w urzedzie, brakuje mu 5 lat do emerytury. Smutek ogromny, bo to fajny facet z ogromna wiedza i doswiadczeniem.
Chcialabym napisac wiecej ale nie chce na forum dlatego Szaja prosze o wyslanie zaproszenia do klubu.

Ale jest jedna zmiana na plus. Od tego roku bedzie organizowana choinka dla dzieciakow. W naszym urzedzie sporo dzieci sie porodzialo i stad taki pomysl. W piatek o 16.30 idziemy na spotkanie z Mikolajem

A ja, z okazji urodzin kolezanki bylam dzis pierwszy raz od narodzin Macka na wieczornym wyjsciu Nawet sobie na piwko pozwolilam bo maz karmil wieczorem mm Super sobie poradzil i dosc szybko Macka uspil

Edytowane przez ałła
Czas edycji: 2011-01-26 o 21:20
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:48   #334
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
co do samotnych wypadow dzis sie dowiedzialam, ze we wrzesniu z roboty jedziemy na spotkanie dzialu do Dubaju pewnie nie pojade, bo po pierwsze za dlugo tam leciec a po drugie to beda poczatki Stefcia w przedszkolu, wiec spodziewam sie chorob albo potrzeby przebywania z mama po pracy, szkoda - pewnie warto to zobaczyc
kurcze, ...chyba bym nie przepuściła...

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
A u mnie dzien pelen emocji, negatywnych niestety Nowy burmistrz wprowadzil spore zmiany. Zaczal od likwidacji etatow i tym samym moj kolega z biurka obok stracil prace po 35 latach pracy w urzedzie, brakuje mu 5 lat do emerytury. Smutek ogromny, bo to fajny facet z ogromna wiedza i doswiadczeniem.
Chcialabym napisac wiecej ale nie chce na forum dlatego Szaja prosze o wyslanie zaproszenia do klubu.
wiesz, zawsze kogoś szkoda....
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:51   #335
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;24646156]kurcze, ...chyba bym nie przepuściła...


wiesz, zawsze kogoś szkoda.... [/QUOTE]

tez mnie korci...
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:54   #336
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Ałła, kurka wodna, zapomniałam, już wysłałam

Justynko - jechałabym Zabrzmi brutalnie - ale nie jesteś niezastąpiona, że tak powiem, tatuś też sobie poradzi
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:03   #337
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

witam ale dziś naprodukowałyście

dzięki za odp dot. grudek, dziś był drugi dzień zmagań i już było lepiej, także na razie nastawiam się optymistycznie

już trzecią godzinę wybieram kolor fotelika i nie mogę zdecydować
kumkura dla Adasia za 7 m-cy
sparkly genialna zabawa! oglądałam z tż i już mu się oczy świeciły hehe
kropka za nockę
szaja ja obstawiam zęby, jak boli to zazwyczaj jest płacz
marhalczar słodki śmiech
justin jedź, może zapoluje na Ciebie jakiś szejk
djerba to ja się też wpraszam na spotkanie, mogę
silpe dobrze, że to fałszywy alarm

więcej nie pamiętam
aaaa byłam dziś u fryzjera a tż taki brał intensywny prysznic, że właśnie obudził młodego a ja muszę mleko odciągnąć na jutro bo idę na urodziny do koleżanki
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 22:03   #338
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;24646333]Ałła, kurka wodna, zapomniałam, już wysłałam

Justynko - jechałabym Zabrzmi brutalnie - ale nie jesteś niezastąpiona, że tak powiem, tatuś też sobie poradzi [/QUOTE]

przegadam, pomysle, przegryze...malz bedzie mial problemy z urlopem w tym czasie a babc tu nie mamy
szansa super, ale trzeba to przespac, zobacze tez jak szef zareaguje na odmowe, w zasadzie nie jezdze na zjazdy firmowe, nie lubie zalanych Norwegow i brzmiacych podobnie Polakow...imprezy firmowe koncze zwyczajowo o 24 w swoim pokoiku hotelowym - taki ze mnie stary prukiew sie zrobil,
szef juz to pare razy komentowal, zobaczymy jak bedzie tym razem
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:02   #339
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kafuniax Pokaż wiadomość


Lubicie chałwę?
http://www.mlodedrwale.pl/2008/04/14/przepis-na-chalwe/
akurat miód mi się skończył, niech no tylko pojadę do sklepu
kocham chałwe
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:16   #340
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=x3sl4c9wke8

Proszę nie zwracać zbytniej uwagi na przyśpiewy mojego szanownego małżonka
.
Cudne są a mąż też fajny

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;24638487]Dziewczyny powiedzcie mi, bo nie wiem co robić. Otóż od zeszłej soboty mieszam nutra z bebiko - przed 3 dni 5 miarek nutra, 1 bebiko, kolejne trzy dni 4/2, potem znów 3/3, dzisiaj trzeci dzień 4 bebiko, 2 nutra. I na twarzy nic, zero problemów, nie ulewała, żadnych odparzeń - no po prostu żadnych fizycznych śladów skazy. Ale... nie wiem, od poniedziałku/.wtorku zeszłego jest młoda cholernie marudna, zgryźliwa, no po prostu wścikła się i nie wiem = czy np. boli ją brzuszek i tak reaguje? Ale tez żadnych bąków nie ma, kupa normalna. Druga rzecz - a propos kupy, dzisiaj 2 razy mi wodnistą zrobiła, ale... w nocy kichała tez na potęgę (kataru brak, temp. brak - żadne przeziębienie), ślinotok jak cholera, ręce do łokcia prawie w paszczę daje - i teraz nie wiem, czy łączyć to wszystko z mieszaniem tego mleka (schizuję...?), czy młoda ma jakiś skok i zęby?[/QUOTE]

ja też na zęby stawiam

Odnośnie złoszczenia się i wściekania - Szymek od kilku tygodni tak ma, że się napina cały ze złości, piąchy zaciska nawet i wydaje złowieszcze okrzyki Wasze dzieci też tak robią???

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
kocham chałwe
ja też, ale jestem na diecie

Marhalczar Amelka rewelacja jak zawsze. Śliczna!
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010

Edytowane przez basiak
Czas edycji: 2011-01-26 o 23:17
basiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:22   #341
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość


Ja nie kupuję takich samych. Podwójne jedynie to, co dostaniemy w prezencie. Chociaż niektóre rzeczy chyba będziemy musieli dokupić np. miskę. A tu odpowiedź dlaczego:

http://www.youtube.com/watch?v=x3sl4c9wke8

.
dla meża wazne ze sie dziewczyna spiew taty podobał moj podobnie sie bawi z mloda frajde ma ze hej
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 06:47   #342
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dzień dobry!
Kropka, no i jak nocka minęła??
...ja się boję, że za niedługo i u nas może tak być...brrrrr...

Justin, ja chyba tez bym się zdecydowała na taki wyjazd ... nie wiem czy u Ciebie w robocie często się takie wyjazdy zdarzają, ale gdyby nawet...to i tak chciałabym jechać

panna migotka, no u nas też wczoraj było jedno wybudzenie z winy męża...zostawił komórę w kurtce (która wisiała blisko pokoju synka), no i jak zaczęła dzwonić to chyba umarłego by obudziła... Na szczęście dałam dziecku napić się (uwaga!) WODY(!) I o dziwo pociumkał trochę, pomruczał i zasnął

ałła, a to nie ma jakieś ochronki jak się jest "chwilę" przed emeryturą?? Mnie się wydaje, że mój tata ma jakąś....
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 06:54   #343
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

u nas nocka spokojna, a od 20 minut Ewcia bawi się w swoim łóżeczku i na razie mnie nie potrzebuje, więc zdążyłam umyć się, ubrać, zrobić sobie śniadanie i zjeść. zaraz muszę do niej iść, bo coś tam za cicho - pewnie coś kombinuje.

no i za moment będę bez prądu...

za tydzień szykuje mi się nalot na chatę - teść, szwagierka z małżem i 2 dzieci szczegółów nie znam, ale mam nadzieję, że długo nie będą...
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 07:20   #344
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

witajcie
u nas nocka koszmarna co chwile wybudzanie...mam dosc,wlasnie probuje dac adriankowi,mm z butli,wypil narazie 15ml ostlo mu jeszcze 100mlcwaniczek tuli mi sie do piersi
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 07:58   #345
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

hej
ja też nie wyspana
młoda jak zwykle usneła o 19tej i po pół godzinie odmówiła juz spania nawet nie zdążyłam sie wykąpac- wziełam ją do łazienki i dokonczyłam kąpanie coś sie głupio śmiała jak mnie zobaczyła nago do mnie sie śmiała czy ze mnie
pózniej pogadała z tatą przez skype i tak próbowała usnąc do 21ej
jezuu gdzie te czasy jak dziecie spało a ja do 22ej czytałam książke
w nocy jeszcze 2 razy był płacz o smoka który przepadł pod kąłdrą

jak te wasze dzieci wytrzymują do 21- 22 ej moja pada juz o 18 i tak od zawsze - przetrzymuje ją jeszcze do tej 19tej i to jest maksimum. i w sumie zawsze ładnie spała a ostatnio kąpie sie w biegu bo nie wiem kiedy sie wybudzi

dziś mnie teśc zaskoczył był juz o 7mej odkopac nas spod śniegu - tak przez noc napadało..
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 08:53   #346
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

za tydzień szykuje mi się nalot na chatę - teść, szwagierka z małżem i 2 dzieci szczegółów nie znam, ale mam nadzieję, że długo nie będą...
Widzę, że większość z nas w wątku szalenie rodzinna jest

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
hej
ja też nie wyspana
młoda jak zwykle usneła o 19tej i po pół godzinie odmówiła juz spania nawet nie zdążyłam sie wykąpac- wziełam ją do łazienki i dokonczyłam kąpanie coś sie głupio śmiała jak mnie zobaczyła nago do mnie sie śmiała czy ze mnie
pózniej pogadała z tatą przez skype i tak próbowała usnąc do 21ej
jezuu gdzie te czasy jak dziecie spało a ja do 22ej czytałam książke
w nocy jeszcze 2 razy był płacz o smoka który przepadł pod kąłdrą

jak te wasze dzieci wytrzymują do 21- 22 ej moja pada juz o 18 i tak od zawsze - przetrzymuje ją jeszcze do tej 19tej i to jest maksimum. i w sumie zawsze ładnie spała a ostatnio kąpie sie w biegu bo nie wiem kiedy sie wybudzi

dziś mnie teśc zaskoczył był juz o 7mej odkopac nas spod śniegu - tak przez noc napadało..
Ja Agatkę brałam gdy się kąpałam od urodzenia praktycznie, obecnie mało matką zainteresowana

No córa tez pada max. 19, ale na razie w nocy śpi (pomijam wstawanie do smoczka i ostatnie szaleństwo z jedzeniem - dzisiaj znów zjadła o 23 240ml kaszki do picia, a o 4:40 ryk o butlę...).

Teraz szaleje na podłodze, właśnie z pokoju przepełzła do przedpokoju, zaraz mi do kuchni wlezie. Muszę podłogę odkurzyć, bo kłaki kota widzę

Zaczynam w depresję popadać - cholernie mi słońca brakuje, nigdy tego tak jak teraz nie odczuwałam. Gdy rano widzę tylko sine niebo, to ma ochotę wyć
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 08:57   #347
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

silpe, akurat miałam inny makaron, świderki.

U nas nocka dosyć fajna, pobudki co 2 h. Pospałyśmy do 8.40. Czuję się wyspana.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 09:05   #348
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
silpe, akurat miałam inny makaron, świderki.

.
a to nie ja pytała o makaron ale dobrze wiedziec
i tak młodej nie dam bo sie zaraz ksztusi , przyzwyczaiłam juz do wiekszych grudek w jedzonku , ale coś wiekszego - odpada.
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 09:44   #349
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Czesc dziewczyny,

cierpie bardzo. Od poniedzialku mam zapalenie gardla. Gorsze od anginy. Nie moge jesc, spac, polykac lekow. Gardlo masakroza, napuchniete, czerwone jak galareta wyglada. Lewy wezel chlonny wiekszy od glowy chyba. Jak jakas swinka wygladam.
Nie wiem co robic, antybiotyk jakos nie dziala. Wroce jak dotrwam.
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 09:49   #350
kafuniax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 317
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Ja na szybko, mamy tapetowanie, tzn dopiero ściany zdarte, ale bałagan mega, trzeba ogarnąć. Nocka fatalna, ale chyba dzieciaki z watku się zmówiły, bo widzę, że nie jestem sama

Sparkly, Marchalczar - super filmiki! patent z miską

Kropka dla Dania.

Szaja no niestety Ameryki i ja nie odkryje... zęby albo mleko. Dobrze robisz, jak nic nie wyjdzie, powrót na nutramigen. Ja też muszę w końcu powoli wprowadzić inne, ale mam spore obawy, bo ja wogóle bezmleczna, w ciąży ani łyka krowiego nie zrobiłam. Zresztą od lat nie piję. Obaczymy Mam jednak nadzieję, że u Ciebie to zęby.

Justin jak dojdą do Ciebie pieluszki i inne to daj znać jak wrażenia


Bydgosiu ja mam szczypiorek zamrożony. Kocham go

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

cierpie bardzo. Od poniedzialku mam zapalenie gardla. Gorsze od anginy. Nie moge jesc, spac, polykac lekow. Gardlo masakroza, napuchniete, czerwone jak galareta wyglada. Lewy wezel chlonny wiekszy od glowy chyba. Jak jakas swinka wygladam.
Nie wiem co robic, antybiotyk jakos nie dziala. Wroce jak dotrwam.
o mamo zdrowiej, a my będziemy tu na Ciebie czekać
__________________

Moi chłopcy

"... bo gdy jesteś przy mnie blisko czuję, że mogę wszystko"
kafuniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 10:19   #351
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dzień dobry.
U nas nocka fajna. Nadusia się obudził około 3. ale dostała smoczek i poszła spać dalej. Czy wszystkie Wasze dzieciaczki jeszcze jedzą w nocy? Moje jak zasną po kąpaniu ok. 20 to nie jedzą aż do rana, do około 8.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

cierpie bardzo. Od poniedzialku mam zapalenie gardla. Gorsze od anginy. Nie moge jesc, spac, polykac lekow. Gardlo masakroza, napuchniete, czerwone jak galareta wyglada. Lewy wezel chlonny wiekszy od glowy chyba. Jak jakas swinka wygladam.
Nie wiem co robic, antybiotyk jakos nie dziala. Wroce jak dotrwam.
Mi na takie sensacje gardłowe najlepiej zawsze pomaga Bioparox. Chyba na receptę jest. Może ktoś mógłby Ci przysłać z Polski. A może u Was też jest.

Kropka jak Danio?

Też nie pamiętam, kiedy słońce widziałam ostatni raz. Ale takie uroki brytyjskiej zimy.

Zabawa z miską zrobiła furorę

Miłego dnia
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 10:37   #352
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
u nas nocka spokojna, a od 20 minut Ewcia bawi się w swoim łóżeczku i na razie mnie nie potrzebuje, więc zdążyłam umyć się, ubrać, zrobić sobie śniadanie i zjeść. zaraz muszę do niej iść, bo coś tam za cicho - pewnie coś kombinuje.

no i za moment będę bez prądu...

za tydzień szykuje mi się nalot na chatę - teść, szwagierka z małżem i 2 dzieci szczegółów nie znam, ale mam nadzieję, że długo nie będą...
i tego Ci życzymy

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

cierpie bardzo. Od poniedzialku mam zapalenie gardla. Gorsze od anginy. Nie moge jesc, spac, polykac lekow. Gardlo masakroza, napuchniete, czerwone jak galareta wyglada. Lewy wezel chlonny wiekszy od glowy chyba. Jak jakas swinka wygladam.
Nie wiem co robic, antybiotyk jakos nie dziala. Wroce jak dotrwam.
Zdrówka!

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
U nas nocka fajna. Nadusia się obudził około 3. ale dostała smoczek i poszła spać dalej. Czy wszystkie Wasze dzieciaczki jeszcze jedzą w nocy? Moje jak zasną po kąpaniu ok. 20 to nie jedzą aż do rana, do około 8.
Mój do niedawna jeszcze tak spał. Potrafił ciągiem 12 godz. przespać w spokoju. Od paru tygodni wybudza się ok. 1.00 - 2.00 i chce jeść (może przytyje w końcu).

A dziś w nocy też sajgon miałam, najpierw nie spał od 2 do 3 i się w najlepsze bawił i wygłupiał, a potem od 4 do 5 marudził i brzęczał... Mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk, bo ja nie przyzwyczajona do nocnego wstawania.

Lea Tobie też zdrówka życzę
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010

Edytowane przez basiak
Czas edycji: 2011-01-27 o 10:43
basiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 10:40   #353
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Kropka, żyjesz? Jak synek w nocy? Spaliście coś???

Matko polski wy moje kochane, powiedzcie mi takie rzeczy:

1. Jakie rozmiary kupujecie na wiosnę i lato?
2. CO kupujecie w ogóle?
3. Czy dla dziewczynek kupujecie jakieś sukienki, czy olew i niech se dziecię biega wygodnie w portkach?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 10:58   #354
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witam,
Zdrówka życzę chorowitką.
Mnie tez coś bierze.Głowa boli , moze po tabletce przejdzie.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;24652866]Kropka, żyjesz? Jak synek w nocy? Spaliście coś???

Matko polski wy moje kochane, powiedzcie mi takie rzeczy:

1. Jakie rozmiary kupujecie na wiosnę i lato?
2. CO kupujecie w ogóle?
3. Czy dla dziewczynek kupujecie jakieś sukienki, czy olew i niech se dziecię biega wygodnie w portkach?[/QUOTE]

No ja do czerwca mam ciuchy na 9-12m a na lato to już rozmiarówka sie roższeża i mam ciuchy na 12-18m co te 18m wypadnie w grudniu.
No i tak z Nexta wiem,że jak kupuje 12-18 to raczej na jesień dopiero założy.
Na lato mam 8 koszulek, 3 sukienki, 3 rampersy,2 pary cienkich bojowek.Muszę dokupić bodziaki, jakieś dresy/getry do ciorania,jeansy.

Obecnie poszukuję ubioru na chrzciny i nie tylko dla Oli ale też dla mnie i meza.Chociaż mąż gang kupi+koszula i ubrany a ze mną jest wiekszy problem bo nie wiem w co się ubarć.
Dziewczyny w co sie ubierałyscie na chrzciny?
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2011-01-27 o 11:00
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 11:11   #355
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;24652866]
1. Jakie rozmiary kupujecie na wiosnę i lato?
[/QUOTE]

80/86

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w co sie ubierałyscie na chrzciny?
ja to w sukni ślubnej byłam więc nie pomogę, ale polecam
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010

Edytowane przez basiak
Czas edycji: 2011-01-28 o 11:35
basiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 11:21   #356
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
za tydzień szykuje mi się nalot na chatę - teść, szwagierka z małżem i 2 dzieci szczegółów nie znam, ale mam nadzieję, że długo nie będą...
i to jest własnie ten najważniejszy szczegół.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;24650410]
Zaczynam w depresję popadać - cholernie mi słońca brakuje, nigdy tego tak jak teraz nie odczuwałam. Gdy rano widzę tylko sine niebo, to ma ochotę wyć [/QUOTE]
witaj w klubie...
jak jeszcze do kompletu jestem uziemiona w domu, to masakra straszna...

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

U nas nocka dosyć fajna, pobudki co 2 h. Pospałyśmy do 8.40. Czuję się wyspana.
fajna...hmmmm....
fajna to była u nas, zasnął o 20:00 wstał o 6:00 na mleko, i dospał do 8:00.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
cierpie bardzo. Od poniedzialku mam zapalenie gardla. Gorsze od anginy. Nie moge jesc, spac, polykac lekow. Gardlo masakroza, napuchniete, czerwone jak galareta wyglada. Lewy wezel chlonny wiekszy od glowy chyba. Jak jakas swinka wygladam.
Nie wiem co robic, antybiotyk jakos nie dziala. Wroce jak dotrwam.
oj bidulko, znam Twój ból. Wracaj szybko do nas.
Ja też wyglądam jak przy śwince, szyję mam poowijana pieluchami...

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;24652866]
Matko polski wy moje kochane, powiedzcie mi takie rzeczy:

1. Jakie rozmiary kupujecie na wiosnę i lato?
2. CO kupujecie w ogóle?
3. Czy dla dziewczynek kupujecie jakieś sukienki, czy olew i niech se dziecię biega wygodnie w portkach?[/QUOTE]
1.80.
2.i nie kupujemy, bo mamy.
3.sukienka jakaś na wyjście by się przydała, ale generalnie portki wygodniejsze chyba bo mniejsze ryzyko zahaczenia, zawieszenia się na czymkolwiek, itp.

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Obecnie poszukuję ubioru na chrzciny i nie tylko dla Oli ale też dla mnie i meza.Chociaż mąż gang kupi+koszula i ubrany a ze mną jest wiekszy problem bo nie wiem w co się ubarć.
Dziewczyny w co sie ubierałyscie na chrzciny?
ja jako że jeszcze w tym czasie byłam tlusta, to wielkiego wyboru nie miałam, wlożyłam eleganckie stalowe spodnie, białą bluzkę i taką ala kamizelkę srebrną. Zresztą zaraz jakąś fote znajdę.

Cytat:
Napisane przez basiak Pokaż wiadomość

ja to w sukni ślubnej byłam więc nie pomogę, ale polecam
Ty lepiej darainny nie drażnij, ona czeka aż TŻ zdecyduje się pierścionek dać.

Edytowane przez 38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Czas edycji: 2011-01-27 o 11:25
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 11:43   #357
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez basiak Pokaż wiadomość
80

ja to w sukni ślubnej byłam więc nie pomogę, ale polecam
Ja już za stara na takie suknie

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;24653983]i to jest własnie ten najważniejszy szczegół.

oj bidulko, znam Twój ból. Wracaj szybko do nas.
Ja też wyglądam jak przy śwince, szyję mam poowijana pieluchami...


ja jako że jeszcze w tym czasie byłam tlusta, to wielkiego wyboru nie miałam, wlożyłam eleganckie stalowe spodnie, białą bluzkę i taką ala kamizelkę srebrną. Zresztą zaraz jakąś fote znajdę.


Ty lepiej darainny nie drażnij, ona czeka aż TŻ zdecyduje się pierścionek dać. [/QUOTE]
Dokładnie

Ja nadal jestem tłusta i nie wiem czy schudnę.
Może w 1,5 miesiąca coś tam zżucę jak do pracy wrócę.W lutym tż ma urlop i planuję odstawić Olcię od piersi na zawsze.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 11:47   #358
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Paracetamol dał radę od 18ej do 4ej rano. O 22 dałam jeszcze Viburcol. Misio popłakiwał w nocy, dawałam pić, smarowałam żelem... Po 4ej straszny płacz, przewinęłam i od razu zmierzyłam temp. - znowu 38,3. Dałam Nurofen. Szybko zadziałał. Misio leżał na boku i przysypiał. Po 6 znowu zaczął popłakiwać.

Przed chwilą mama dzwoniła, że daje Nurofen bo znowu 38,2.

_____________________

Jak długo to tak może być?

I co robić, gdy potrwa dłużej niż 3-4 dni? Na wszystkich czopkach napisane, że podawać do 3 dni. :/
Do lekarza chyba nie ma po co, bo co on zrobi...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 11:52   #359
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Paracetamol dał radę od 18ej do 4ej rano. O 22 dałam jeszcze Viburcol. Misio popłakiwał w nocy, dawałam pić, smarowałam żelem... Po 4ej straszny płacz, przewinęłam i od razu zmierzyłam temp. - znowu 38,3. Dałam Nurofen. Szybko zadziałał. Misio leżał na boku i przysypiał. Po 6 znowu zaczął popłakiwać.

Przed chwilą mama dzwoniła, że daje Nurofen bo znowu 38,2.

_____________________

Jak długo to tak może być?

I co robić, gdy potrwa dłużej niż 3-4 dni? Na wszystkich czopkach napisane, że podawać do 3 dni. :/
Do lekarza chyba nie ma po co, bo co on zrobi...
u nas jest od dwóch dni IDENTYCZNIE. Tyle, że w nocy częściej ssie pierś - na pocieszenie, jak sądzę. Rozmawiałam z pediatrą dzisiaj - powiedziała, że przy zębach temp do 38,5 to norma. Powyżej to już raczej jakaś infekcja, chociaż z dziećmi też róznie .Może się utrzymywać kilka dni. Jeśli nie ma innych niepokojących objawów, które mogłby wskazywać na infekcję itp to podawać w razie potrzeby paracetamol/nurofen i łagodzić dziąsła żelem, zimnymi gryzakami itp.
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 11:59   #360
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
u nas jest od dwóch dni IDENTYCZNIE. Tyle, że w nocy częściej ssie pierś - na pocieszenie, jak sądzę. Rozmawiałam z pediatrą dzisiaj - powiedziała, że przy zębach temp do 38,5 to norma. Powyżej to już raczej jakaś infekcja, chociaż z dziećmi też róznie .Może się utrzymywać kilka dni. Jeśli nie ma innych niepokojących objawów, które mogłby wskazywać na infekcję itp to podawać w razie potrzeby paracetamol/nurofen i łagodzić dziąsła żelem, zimnymi gryzakami itp.
Wkurza mnie ta niemoc.

Podaję czopki od wczoraj, powyżej 38 stopni. Wtedy Danio już się nie bawi, nawet nie leży spokojnie, tylko rozdzierająco płacze. I tak jest cierpliwy i dzielny. Wiem jak to boli, ósemki mi przez lata wychodziły na raty, beznadziejne uczucie. :/ A ja przynajmniej wiedziałam o co chodzi...

Jutro biorę wolne.

Aha, Szaja - okłady robimy oczywiście. O dziwo on nawet pozwala. A to też wątpliwa przyjemność, aż skóra boli. Siedział wczoraj pół wieczora z mokrą pieluchą na czole i karku. Poliki też przecierałam i rączki. Chyba trochę pomagało...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.