szkoła językowa w Warszawie - która? angielski - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-15, 13:20   #271
emilia33
Raczkowanie
 
Avatar emilia33
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 37
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

wyczytałam w kilku postach w tym wątku, że speak up to dobra szkoła. możecie ją polecić na 100%? jeśli ktoś ma złe doświadczenia, niech się odezwie. skonfrontuję to z tym, co tu przeczytałam. muszę wiedzieć, na czym stoję
emilia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 16:41   #272
Emcia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 41
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

A jeśli chodzi o kursy indywidualne w szkołach językowych? Ktoś coś może powiedzieć na ten temat?
Emcia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 20:25   #273
bossnenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 45
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Ja mam dobre doświadczenia, z poziomu jak i ze sposobu nauki jestem zadowolona, według mnie jak ktoś chce się czegoś nauczyć to się nauczy
bossnenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 13:07   #274
antonina111
Raczkowanie
 
Avatar antonina111
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 54
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

też rozważam Speak Up. jakie metody w ich szkole polecacie? opłaca się?
antonina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 14:52   #275
zielonysprej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Laski a Pi School? Chodzi mi głownie o Business English? Ponoć to niezła szkoła?
zielonysprej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 01:05   #276
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

ten wątek jest coraz bardziej zalewany przez osoby opłacane przez szkoły.. porażka
ale dobrze że istnieje mimo wszystko, bo czasedm da się znaleźć wartościową opinię
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 14:44   #277
Margatea
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 21
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Tak tak, mają tam fajne zajęcie Business w małych grupach.
Margatea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 10:14   #278
antonina111
Raczkowanie
 
Avatar antonina111
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 54
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

mnie też doszły słuchy, że speak up jest całkiem ok. moja znajoma tam się uczyła i mówiła, że jest zadowolona.
antonina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 21:03   #279
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Ja mam dobre doświadczenia z tą szkołą, jak ktoś chce wiedzieć coś więcej to niech pisze nr priv
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 12:17   #280
kasienka99
Przyczajenie
 
Avatar kasienka99
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 18
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Speak up? kojarzę tą szkołę tylko przez niekończące się wydzwanianie na prywatny numer..... ja wybrałam sokratesa, musiałam trochę podciagnąć angielski i rzeczywiście mi się z nimi udało, chciałabym teraz poduczyć się właśnie business english, a że mają takie grupy to się na nich zdecyduję ponownie, bo nauczyciele i poziom mają naprawde ok
kasienka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 10:41   #281
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Byłam z koleżanką na rozmowie w Speak up. Wypełniła kiedyś jakąś ankietę na ulicy i podobno "wygrała" kurs językowy. Poszłyśmy. Oczywiście na początku,że wygrała, och, ach .. i ja dostanę zniżkę i wogóle. Jak pytałyśmy o szczegóły to cisza. Przeszłyśmy test kwalifikujący.Trochę trwał. I potem opowiadanie o metodzie. Na samym końcu dopiero cena, opcje itp. Cena mi nie odpowiadała.Metoda również. Podejście Pań w szkole(warszawa) nachalne. Zrezygnowałyśmy na rozmowie,ale i tak koleżanka dostawała kilka telefonów od tej szkoły czy mimo wszystko nie chce się zdecydować. Nie zdecydowała się

A ja ze swojej strony bardzo polecam metodę Callana i szkoły uczące nią. Uczyłam się to metodą chodząc do gimnazjum,liceum. Potem na studiach dla odświeżenia głowy poszłam na pół roku"rozgadać się". Dla mnie metoda idealna. Otwiera buzie, uczy mówić i nie zastanawiać się nad każdym wypowiedzianym słowem. Chodząc regularnie na zajęcia mówiłam po angielsku, nie tłumacząc w głowie tego na polski(moja zmora). Metoda jest intensywna.Dużo słówek zostaje w głowie.Jedyne z czym można mieć problem to gramatyka. Metoda niby uczy gramatyki,ale nie skupia się specjalnie na tej kwestii.Ja miałam gramatyke w normalnej szkole,więc nie było to problemem. Metoda dodatkowo pomogła mi w nauce w szkole . Nie wiem jak to Callan zrobił,ale nawet w szkole w LO jak uczyłam się słówek z kartki to wchodziły mi momentalnie.I zostały do dziś. Do dziś bardzo przyjemnie wspominam tą metodę.

Ja chodziłam do Baltic School w Grodzisku Maz.,ale pewnie niewiele osób na forum jest z tej okolicy
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 09:46   #282
Krystynkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Polecam moja najukochansza, mała szkole Manhattan przy rondzie daszynskiego, nie reklamuja sie a sa rewelacyjni,przede wszystkim gwarantuja grupy do 5 osob i nie wiecej oraz ucza mowic,po 2 latach nauki z poziomu podstawowego jestem na b2, przeprowadzilam sie z warszawy i nowy nauczyciel-anglik jest w szoku ze po 2 latach tak płynnie mowie
Krystynkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 15:10   #283
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Cytat:
Napisane przez madelaine_16 Pokaż wiadomość
Byłam z koleżanką na rozmowie w Speak up. Wypełniła kiedyś jakąś ankietę na ulicy i podobno "wygrała" kurs językowy. Poszłyśmy. Oczywiście na początku,że wygrała, och, ach .. i ja dostanę zniżkę i wogóle. Jak pytałyśmy o szczegóły to cisza. Przeszłyśmy test kwalifikujący.Trochę trwał. I potem opowiadanie o metodzie. Na samym końcu dopiero cena, opcje itp. Cena mi nie odpowiadała.Metoda również. Podejście Pań w szkole(warszawa) nachalne. Zrezygnowałyśmy na rozmowie,ale i tak koleżanka dostawała kilka telefonów od tej szkoły czy mimo wszystko nie chce się zdecydować. Nie zdecydowała się

A ja ze swojej strony bardzo polecam metodę Callana i szkoły uczące nią. Uczyłam się to metodą chodząc do gimnazjum,liceum. Potem na studiach dla odświeżenia głowy poszłam na pół roku"rozgadać się". Dla mnie metoda idealna. Otwiera buzie, uczy mówić i nie zastanawiać się nad każdym wypowiedzianym słowem. Chodząc regularnie na zajęcia mówiłam po angielsku, nie tłumacząc w głowie tego na polski(moja zmora). Metoda jest intensywna.Dużo słówek zostaje w głowie.Jedyne z czym można mieć problem to gramatyka. Metoda niby uczy gramatyki,ale nie skupia się specjalnie na tej kwestii.Ja miałam gramatyke w normalnej szkole,więc nie było to problemem. Metoda dodatkowo pomogła mi w nauce w szkole . Nie wiem jak to Callan zrobił,ale nawet w szkole w LO jak uczyłam się słówek z kartki to wchodziły mi momentalnie.I zostały do dziś. Do dziś bardzo przyjemnie wspominam tą metodę.

Ja chodziłam do Baltic School w Grodzisku Maz.,ale pewnie niewiele osób na forum jest z tej okolicy
Mi się nikt nachalny nie trafił , moja koleżanka która chodziła ze mną na kurs zrezygnowała i nikt jej nie "nękał" telefonami żeby wróciła itp.
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 14:02   #284
emilia33
Raczkowanie
 
Avatar emilia33
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 37
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

ja chodziłam przez 2 lata do speak up i jestem zadowolona
emilia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 13:53   #285
justyna_k1
Raczkowanie
 
Avatar justyna_k1
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 50
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Koleżanka posyła córkę do szkoły Sokrates na Kabatach. Nie wiem jak kursy dla dorosłych, ale dla dzieci są podobno bardzo dobrze przygotwane i przemyślane. Nic na siłę dziecko ma swobodnie się po prostu komunikować. I koleżanka i jej córka bardzo sobie chwalą
__________________
szkoda, że koleje losu nie mają biletów powrotnych
justyna_k1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 14:37   #286
karol222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Syn nie radzil sobie z angielskim, choc mial pomoc jakiegos korepetytora. Zapisalem go do szkoly <<ciach, ciach>> do malej grupy. Pomyslalem sobie, ze sobie nie poradzi w grupie tym bardziej, no ale super lektor mial podejscie i zarazem fajnie syna zmotywowal do nauki. Waze, ze jest po kursie i robi postepy.

Edytowane przez Maguda_
Czas edycji: 2015-08-20 o 15:12
karol222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 19:11   #287
malinowaherbata
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 17
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

no ja znam Pi School i generalnie mi się tam podobało! także moze warto zaglądnąć do nich...teraz nie chodze ale zastanawiam się czy nie wrócić do nauki!
malinowaherbata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 17:05   #288
Ligatura
Raczkowanie
 
Avatar Ligatura
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 188
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

A ktoś może chodzi do Open School na Młocinach? Mam blisko, dlatego mnie zainteresowało.
Ligatura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 14:16   #289
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Cytat:
Napisane przez floragia Pokaż wiadomość
Mi się nikt nachalny nie trafił , moja koleżanka która chodziła ze mną na kurs zrezygnowała i nikt jej nie "nękał" telefonami żeby wróciła itp.
mnie nękali ze speak up telefonami, za kazdym razem (4x w ciagu poltora miesiaca) kazalam im WYKASOWAC moj nr. nie pomagalo wiec MUSIALAM isc OSOBISCIE i napisac oswiadczenie ze OCZEKUJE USUNIECIA mojego nr i nie wyrazam zgody na kontaktowanie sie

- dopiero wtedy pomoglo

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez floragia Pokaż wiadomość
Moja siostra teraz chodzi do speak upa, z tego co mówiła to jest ok, widać, że się mocno zmotywowała do nauki
Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
tam wiekszosc zajec polega na tym ze siedzi sie przed komputerem?
Cytat:
Napisane przez floragia Pokaż wiadomość
Z tego co mówiła to nie, część zajęć można sobie zrobić w domu, część jest na komputerze, mają też sporo konwersatoriów, mówiła że nawet wychodzą do pubu całą grupą na ćwiczenia w terenie
Speak Up:

to po co placic za szkole pewnie z 700 zl na 1 semestr jak robisz ćwiczenia w domu albo na kompie?...
przeciez eTutor 6 mscy kosztuje 100 zł i tez robisz w domu
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-09-04 o 14:18
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 22:37   #290
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Friese, proszę, wszyscy już chyba wiemy, że nie było Ci po drodze ze Speak Up, ale ile można czytać to samo
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 16:25   #291
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Friese, proszę, wszyscy już chyba wiemy, że nie było Ci po drodze ze Speak Up, ale ile można czytać to samo
to tylko temu tak piszę że pojawiają się te same pytania, wiec jak komus nie chcialo sie uzyc wyszukiwarki by znalezc poprzednie posty na temat szkoly i pyta po raz kolejny o ta sama szkole to napisalam jeszcze raz co mysle

to tylko temu

dobra juz nie bede :P
zostawie moja opinie dla poszukiwaczy w wyszukiwarce
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 10:36   #292
dorothea89
Przyczajenie
 
Avatar dorothea89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Hej, ja ze swojej strony mogę polecić English for You. Rok temu robiłam tam kurs ogólny (roczny) i zdecydowałam się zostać i w tym roku. Pamiętam, że kiedy szukałam odpowiedniej szkoły to się nagłowiłam i natrudziłam, głowa pełna opinii znajomych i osób z internetu. Zdecydowałam się ostatecznie na EFY ponieważ mieli sporo dobrych opinii i stwierdziałam też, że skoro jest to szkoła, w której uczą tylko j. angielskiego i na tym się skupiają, to w takim razie się do tego jakoś przykładają. No i się nie pomyliłam. Moja grupa miała świetną lektorkę. Polecam zajęcia z p. Anią Ż. Świetnie wytłumaczy, nawet te zagadnienie, które wydają nam się nie do przeskoczenia. Dodatowo na zajęciach zawsze dostarczała dużo materiałów. Było sporo zadań domowych, co dla jednych może nie być plusem, ale dla mnie było, ponieważ miałam dodatkową motywację, żeby poćwiczyć i się sprawdzić. Zajęcia w tej szkole dzielą się na dwie części ( w zależności jaki kurs wybieracie) - ja raz w tygodniu miałam zajęcia z polskim lektorem i raz w tygodniu zajęcia z native speakerem - super opcja! Szkoła również w ramach wykupionego kursu daje w pakiecie dodatkowe lekcje z native speakerami. Ja nie znalazłam konkurencyjnej (cenowo) szkoły. Ale i tak największym atutem jest jakość zajeć. Zresztą gdyby tak nie było, to nie zedecydowałabym się pozostać w tej szkole kolejny rok. Jak macie jakieś pytania odnośnie EFY to chętnie pomogę
__________________
"Człowiek traci grunt pod nogami, kiedy traci ochotę do śmiechu."

"Jak można sprzedać swoje życie? Jak można sprzedać to, czym się jest?"
dorothea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 12:18   #293
make2up
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 8
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Cytat:
Napisane przez Emcia1234 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o kursy indywidualne w szkołach językowych? Ktoś coś może powiedzieć na ten temat?
Nie warto indywidualnie, gdyż jest słaba motywacja. Mała, dobrze zorganizowana grupa znacznie lepiej motywuje do nauki języka. Indywidualne zajęcia są dobre, gdy ktoś chce przygotować się do konkretnej rzeczy np. sympozjum, rozmowa o pracę itd.
make2up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 12:42   #294
dorothea89
Przyczajenie
 
Avatar dorothea89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Cytat:
Napisane przez make2up Pokaż wiadomość
Nie warto indywidualnie, gdyż jest słaba motywacja. Mała, dobrze zorganizowana grupa znacznie lepiej motywuje do nauki języka. Indywidualne zajęcia są dobre, gdy ktoś chce przygotować się do konkretnej rzeczy np. sympozjum, rozmowa o pracę itd.
Zgadzam się. W małej grupie jest ok. Ja chodziłam na zajęcia w grupie 7 osobowej (z czego i tak nie zawsze tyle osób przychodziło). Uważam, że to było optymalne, bo przerobiliśmy na każdej lekcji sporo materiału, każdy miał czas żeby się wypowiedzieć, o coś zapytać, być przepytanym itp. Poza tym ja osobiście miałam fajną grupę, a miłej atmosferze i nauka lepiej przychodzi
__________________
"Człowiek traci grunt pod nogami, kiedy traci ochotę do śmiechu."

"Jak można sprzedać swoje życie? Jak można sprzedać to, czym się jest?"
dorothea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 15:29   #295
Hwila
Przyczajenie
 
Avatar Hwila
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Właśnie jestem na etapie wyboru szkoły językowej w Warszawie i jedną mogę Wam z całego serca ODRADZIĆ.
Nie idźcie do szkoły LANG. Reklamują się wszędzie i może i mają tanio, ale:
- nie będąc jeszcze uczennicą tejże szkoły i dopiero rozważając naukę właśnie w niej nie zrobili absolutnie nic, żeby mnie do siebie przekonać.
- kazali mi i innym ludziom czekać, czekać, a po zrobieniu kilku rzeczy znowu czekać.
- rozmowa z metodykiem to jakiś żart. Pani zadała 2 pytania, przy czym po zadaniu pierwszego wyszła. Żeby zdiagnozować poziom znajomości innych osób. I chyba jej się pomieszały te poziomy. Czekałam 15 minut aż wróci, aż myślałam, że zaginęła w międzyczasie. Po czym się okazało że najzwyczajniej w świecie inni byli ode mnie ważniejsi.
- następnie kazali mi oczekiwać w kolejnym pomieszczeniu. Po zrekonstruowaniu zaistniałej sytuacji kolejnej osobie, do jakiej byłam odesłana nie usłyszałam nawet przepraszam, za zmarnowanie czasu.

Po spędzeniu ponad godziny czasu w tej szkole nie mogłam się czuć gorzej. Potraktowali mnie gorzej niż żebrzącego na ulicy człowieka, w ogóle nie szanując czasu, który jest dla mnie najcenniejszym, co posiadam i go marnując. NIE POLECAM NIKOMU i wszystkim będę mówić, że to najgorsza szkoła.
__________________
Nie bój się wielkiego kroku- nie pokonasz przepaści dwoma małymi
Hwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 11:58   #296
make2up
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 8
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Cytat:
Napisane przez dorothea89 Pokaż wiadomość
Hej, ja ze swojej strony mogę polecić English for You. Rok temu robiłam tam kurs ogólny (roczny) i zdecydowałam się zostać i w tym roku. Pamiętam, że kiedy szukałam odpowiedniej szkoły to się nagłowiłam i natrudziłam, głowa pełna opinii znajomych i osób z internetu. Zdecydowałam się ostatecznie na EFY ponieważ mieli sporo dobrych opinii i stwierdziałam też, że skoro jest to szkoła, w której uczą tylko j. angielskiego i na tym się skupiają, to w takim razie się do tego jakoś przykładają. No i się nie pomyliłam. Moja grupa miała świetną lektorkę. Polecam zajęcia z p. Anią Ż. Świetnie wytłumaczy, nawet te zagadnienie, które wydają nam się nie do przeskoczenia. Dodatowo na zajęciach zawsze dostarczała dużo materiałów. Było sporo zadań domowych, co dla jednych może nie być plusem, ale dla mnie było, ponieważ miałam dodatkową motywację, żeby poćwiczyć i się sprawdzić. Zajęcia w tej szkole dzielą się na dwie części ( w zależności jaki kurs wybieracie) - ja raz w tygodniu miałam zajęcia z polskim lektorem i raz w tygodniu zajęcia z native speakerem - super opcja! Szkoła również w ramach wykupionego kursu daje w pakiecie dodatkowe lekcje z native speakerami. Ja nie znalazłam konkurencyjnej (cenowo) szkoły. Ale i tak największym atutem jest jakość zajeć. Zresztą gdyby tak nie było, to nie zedecydowałabym się pozostać w tej szkole kolejny rok. Jak macie jakieś pytania odnośnie EFY to chętnie pomogę
Nawet spodobała mi się taka opcja w English For You, że część kursu prowadzi polska lektorka od teorii i gramatyki a część to konwersacje z osobą anglojęzyczną. Mnie najbardziej zależy na przełamaniu strachu przed mówieniem. Rozumiem, że po kursie w English For You łatwiej ci idzie konwersacja ???

Edytowane przez make2up
Czas edycji: 2015-10-17 o 11:59
make2up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 13:38   #297
sloneKartofle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 35
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
mnie nękali ze speak up telefonami, za kazdym razem (4x w ciagu poltora miesiaca) kazalam im WYKASOWAC moj nr. nie pomagalo wiec MUSIALAM isc OSOBISCIE i napisac oswiadczenie ze OCZEKUJE USUNIECIA mojego nr i nie wyrazam zgody na kontaktowanie sie

- dopiero wtedy pomoglo

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------







Speak Up:

to po co placic za szkole pewnie z 700 zl na 1 semestr jak robisz ćwiczenia w domu albo na kompie?...
przeciez eTutor 6 mscy kosztuje 100 zł i tez robisz w domu
Dokładnie mam podobnie zdanie. Trzeba mówić, że chcesz żeby Twój numer umieścili na czarnej liście. Do mnie też dzwonią...ale poczytałam trochę opinii w Internecie i szczerze mówiąc nie są najlepsze. Moi znajomi, którzy mieli z nią do czynienia też ją odradzają. JA sama uczę się w domu z kursami teraz, wiec tez stwierdziłam, że to co oni niby w promocji oferują to dla mnie po prostu za dużo.
sloneKartofle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 14:49   #298
Alahamarra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 14
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Moje doświadczenie ze Speak up tez nie są najlepsze. Duży koszt zajęć jak na kurs niemalże multimedialny...
Alahamarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 20:37   #299
Manieczka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

ja mam kuzynkę w Wawie, która posyła dzieciaki do takiej szkoły Pi School, ona jest zadowolona, dzieciaki też, zrobiły duże postępy z tego, co widzę ja jak przyjeżdżam, ale niestety nie wiem jak tam jest z innymi kursami
Manieczka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 12:48   #300
make2up
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 8
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Po przeczytaniu różnych postów i opinii postanowiłam ostatecznie zapisać się do English for You. Okazało się, że koleżanka z pracy chodziła także do tej szkoły i zadowolona jest z efektów.Widzę, że English For You działa już długo i spodobało mi się że tak wiele zajęć jest z Anglikami/Amerykanami. Mi zależy na tym aby praktycznie zacząć używać języka. Dodatkowo natrafiłam na ogólnopolski ranking szkół, gdzie English For You zajmuje pierwsze miejsce.
Link do rankingu szkół językowych

http://szkolyjezykowe.zumi.pl/


PS
Sama napiszę opinie jak już będę po kursie w tej szkole, mam nadzieję
, że będzie ok

Edytowane przez make2up
Czas edycji: 2015-11-06 o 02:13
make2up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-25 18:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.