Biura Podróży, opinie, doświadczenia - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-16, 17:01   #451
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Biura Podróży

Z jaworzyny do czarnogóry jest niestety tylko obóz 12-18 zresztą wyprzedane wszystko . Z rainbow tours faktycznie fajne oferty i niedrogie tylko krótko 7 dni i do W-wy mam daleko (ale wybrzydzam :P). Sęk w tym, ze biura, gdzie sa fajne, tanie oferty, które mnie interesują, są troche niepewne i wszyscy na nie narzekaja. Ale może trzeba zaryzykowac
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 19:40   #452
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Skoro prosisz o PW, to chyba jednak w pewien sposób reklamujesz swoje usługi...

Bravvurka, napisz cos więcej, spróbujemy Ci doradzić - najlepiej gdybyś wkleiła linki do wycieczek które Cie interesują.
To już piszę Głownie chodzi mi o to żeby zwiedzić. Nie mam pojęcia na czym polega np ta wycieczka http://www.rainbowtours.pl/triphotel...ckp&h=404&ts=1
Są podane terminy i zakwaterowanie na objeździe i to wszystko. Nie jest napisane co zwiedzamy (chyba, ze to we własnym zakresie)

Tutaj widzę, że jest program http://www.rainbowtours.pl/triphotel...h=296&ts=1#dsc

Podobnie tutaj jest http://www.rainbowtours.pl/triphotel...h=254&ts=1#dsc

Najbardziej mi zależy na Chorwacji, Włochach, Hiszpanii bądź Bułgarii

I chyba będę czekała Na jakieś last minute a chcę wyjechać w sierpniu, po 5 sierpnia
__________________

Edytowane przez bravvurka
Czas edycji: 2008-06-16 o 19:41 Powód: Dopisek
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 12:34   #453
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
To już piszę Głownie chodzi mi o to żeby zwiedzić. Nie mam pojęcia na czym polega np ta wycieczka http://www.rainbowtours.pl/triphotel...ckp&h=404&ts=1
Są podane terminy i zakwaterowanie na objeździe i to wszystko. Nie jest napisane co zwiedzamy (chyba, ze to we własnym zakresie)
Riwiera Kasztelańska -przejazd są to ceny i terminy za sam dojazd autokarem na wczasy typowo pobytowe na Chorwacji.

Zresztą już chyba wiesz o co komon i na czym polega taka wycieczka.
Wsiadasz w autokar jedziesz do danego kraju i po kolei wszystko zwiedzasz. W cenie masz zakwaterowanie, sniadania (czasem w cenie obiadokolację) ubezpieczenie i opiekę pilota.

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Tutaj widzę, że jest program http://www.rainbowtours.pl/triphotel...h=296&ts=1#dsc

Podobnie tutaj jest http://www.rainbowtours.pl/triphotel...h=254&ts=1#dsc

Najbardziej mi zależy na Chorwacji, Włochach, Hiszpanii bądź Bułgarii

I chyba będę czekała Na jakieś last minute a chcę wyjechać w sierpniu, po 5 sierpnia
Czekaj na last minut. Na wycieczki obiazdowe można. Tym bardziej że nie masz konkretnego celu podrozy. Zawsze znajdziesz coś albo na Chorwacji albo we Wloszech.
Aha i bierz pod uwagę programy dwa w jednym. Czyli zwiedzanie autokarem a w tym kilka dni wypoczynku. Po podrozy i całodziennym bieganiu przydaje się kilka dni laby
Do Hiszpani to raczej samolotem bym polecala bo bardzo daleko
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 15:40   #454
zea
Raczkowanie
 
Avatar zea
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: srodek Polski
Wiadomości: 129
Dot.: Biura Podróży

Znajoma chce wysłać dziecko na obóz z biura "szarpie travel ". Czy ktoś zna to biuro lub słyszał cokolwiek?
Będę wdzięczna za pomoc
__________________
co nas nie zabije, to nas wzmocni....
zea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 19:47   #455
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Biura Podróży

Jakie możecie polecić pewne biura podróży, które oferują takie wycieczki objazdowe?
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 07:52   #456
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Jakie możecie polecić pewne biura podróży, które oferują takie wycieczki objazdowe?
Wygoda Travel, Raibow Tours, Itaka, Logos Tour.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 10:52   #457
marshall01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Biuro podrozy travel team z Poznania

Dziewczyny, czy kupowalyscie wycieczke w biurze travel team w poznaniu, jesli tak, to co o nim sadzicie?? z gory dziekuje za pomoc
marshall01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 08:59   #458
joanna_kw82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
GG do joanna_kw82
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Witam, ja byłam w Hersonissos, faktycznie bardzo imprezowe miasteczko
Byłam z biurem Ecco Holiday i mogę z czystym sumieniem :0 polecić ci wyjazd na Kretę z tym biurem. Hotel zgodny z oczekiwaniami, opieka rezydenta super, wogóle wszystko na najwyższym poziomie.

Witam Serdecznie

Dogie wizażanki,
zastanawiam sie nad wyjazdem na Krete do Hersonissos z biurem Exim Tours do hotelu Glaros (Glaros Beach) Czt ktos z Was byl w tym hotelu ew korzystal z uslug tego biura jesli chodzi o wyjazdy na Krete??

Bede ogromnie wdzieczna za pomoc za ktora z gory serdecznie dziekuje
joanna_kw82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 12:04   #459
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Biura Podróży

Ja w tym roku planuję Hiszpanię Właśnie przejrzałam cały wątek, wypisałam fajniejsze biura podróży i lecę szukać jakiś konkretnych ofert
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 15:51   #460
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Biura Podróży

Powiedzcie mi, czy do Austrii i Na Węgrzech trzeba mieć paszport? Czy wystarczy mieć dowód?
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:31   #461
Beginner
Raczkowanie
 
Avatar Beginner
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 266
Dot.: Biura Podróży

Witam wszystkich milosnikow podrozowania
Czy ktos z was mial przyjemnosc wypoczynku na Malediwach? Jesli tak to z jakiego biura podrozy kozystaliscie i czy byliscie zadowoleni?
Z gory dziekje za odpowiedzi
__________________
Beginner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 20:31   #462
SBZW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 79
Dot.: Biura Podróży

A macie moze jakieś doświadczenia z biurem podróży REGO-BIS. Jeżeli pojawiło się już opinie na jego temat, to byłabym wdzięczna gdybyście skierowały mnie na odpowiednią stronę tego wątku
SBZW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 12:37   #463
Natalia*79
Raczkowanie
 
Avatar Natalia*79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
Dot.: Lublin-biura podróży-co polecacie?

Ja też jestem zainteresowana biurem podróży. Możecie któreś polecić?
Natalia*79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 12:55   #464
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Biura Podróży

moze ktos polecic jakies biuro gdzie sa atrakcyjne last minute? najbardziej mnie interesuje Bulgaria.
pozdrawiam )
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 13:12   #465
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez dzojsticzek Pokaż wiadomość
moze ktos polecic jakies biuro gdzie sa atrakcyjne last minute? najbardziej mnie interesuje Bulgaria.
pozdrawiam )
zobacz może ofertę Alfa Star , Ecco Holiday , Atur - te biura na pewno mają Bułgarię !
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::

Edytowane przez ewulinek@vp.pl
Czas edycji: 2008-07-21 o 13:12 Powód: literówka
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 15:45   #466
nataska_92
Raczkowanie
 
Avatar nataska_92
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Stettin
Wiadomości: 229
GG do nataska_92
Dot.: Biura Podróży

Hej dziewczyny, może macie do polecenia jakieś biuro podróży które zajmuje się obozami młodzieżowymi? Oprócz almatur'a i ok-tours ? Chciałabym przejrzeć ich oferty, porównać
__________________
nataska_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 17:19   #467
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez nataska_92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, może macie do polecenia jakieś biuro podróży które zajmuje się obozami młodzieżowymi? Oprócz almatur'a i ok-tours ? Chciałabym przejrzeć ich oferty, porównać
Sprobuj jeszcze tu : http://www.but.waw.pl/?page=przedstawiciele - biuro "BUT"
Wielu forumowiczow korzysta z tego biura
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 23:44   #468
evilminded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 68
Dot.: Biura Podróży

Dziewczyny, a czy znacie biuro OIS? czy jest sens z nimi jechac na oboz studencki?
evilminded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 20:55   #469
lena00000000000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Biura Podróży

Witam!
we wrzesniu razem z kumpela zamierzamy wybrac sie na wycieczke w ciepłe krainy.Interesuje nas Turcja i Tunezja. Prosze o polecenie bp sprawdzoych w wyjazdach w te rejony.
lena00000000000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 22:16   #470
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Biura Podróży

Ja do Turcji leciałam z biurem Alfa star. Bardzo mi się podobało. Ponieważ jestem z Wrocławia a wylot był z Poznania to oprócz dowozu na lotnisko z Wrocka, to mieliśmy też darmową wycieczkę jedną.
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 07:43   #471
syskaa90
Rozeznanie
 
Avatar syskaa90
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin ;]
Wiadomości: 499
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez nataska_92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, może macie do polecenia jakieś biuro podróży które zajmuje się obozami młodzieżowymi? Oprócz almatur'a i ok-tours ? Chciałabym przejrzeć ich oferty, porównać
W tym roku do Grecji jadę z BUTa. 2 moje ostatnie wyjazdy były organizowane przez ATAS. Jest jeszcze:
OSCAR
OK TOUR
TRIADA
ECOTRAVEL

Co do BUTa: moja siostra wróciła ostatnio z Włoch i chodzą już pogłoski, że Maziński (właścicel), lokuje ludzi w hotelach nieadekwatnych do ceny. Za taką cenę hotel powinien byc o wiele lepszy. Korzysta na tym oczywiście on. Mówi tak sama kadra, więc nie wiem jak to jest...
__________________
07.07.2008r. - kurs prawa jazdy kat. B
Zdane za II podejściem

17.01.09r. - studniówka
04.05.09r. - matura...

13.06.2oo9r. - kurs prawa jazdy kat. C
syskaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 11:46   #472
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Biura Podróży

ja jade z Triady na Chalkidiki hotel mam w podpisie byl moze ktos z Was w tym hotelu?
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 14:18   #473
lena00000000000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Biura Podróży

Moya,
Możesz mi podac jakies szczegóły: gdzie bylas(hotel region jak najwiecej szczegolow) kiedy no i ile placilas. Jesli mozesz to napisz czy byly jakies wpadki typu podroz od hotelu do hotelu w poszukiwaniu miejsc. Sama juz nie wiem co wybrac bo przeczytalam tyle opinii negatywnych ze sie zastanawiam czy wogole oplacalne jest jezdzenie za granice. Ja sama nie mam jakis wybujalych wymagan byleby bylo czysto i schludnie i okolica w miare. Za wskazowki z gory dzieki
lena00000000000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 16:52   #474
sophie7
Raczkowanie
 
Avatar sophie7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: Biura Podróży

Dziewczyny, musicie rozgraniczyć organizatorów turystyki od agencji sprzedających cudze usługi. W agencjach (zwanych szumnie Biuro Podróży) jest zwykle przegląd ofert wielu organizatorów - od tych największych TUI, Neckermann, Ecco Holiday, Itaka, Triada, Rainow itd), po mniejszych organizujących raczej lokalne lub autokarowe wyjazdy typu Orlando czy Sigma.
Pamiętajcie, że zawsze zaczyna się od osoby, która udziela Wam informacji - najlepiej zapytać wprost, czy była w tym hotelu, widziała, zna. Jak zaczyna kręcić, to idźcie od razu gdzie indziej.
Powiem z doświadczenia, że większe biura robią szkolenia wyjazdowe do różnych krajów dla sprzedawców, więc można bardziej polegać na ich wiedzy. Natomiast jedna rzecz jest trochę niebezpieczna - każdy sprzedawca sprzedaje to, co mu sie najbardziej podoba. A gusty nie zawsze są takie same u sprzedawcy i nabywcy.
Więc najlepiej, jak się wie samemu, czego się oczekuje i umie swoje oczekiwania nazwać. Czasami można się dać zasugerować, że cena jest bardzo dobra, że tanio. Tu trzeba zawsze wybrać - albo tanio, albo dobrze. Diamenty kosztują, prawda? A szkiełka?
Warto też zapytać znajomych i uważnie słuchać, co mówią. Czasami koloryzują, i tu nie da się obiektywnie ocenić. Czasami narzekają na hotel, a tymczasem pokłócili się o wydatki na miejscu. Bo Ona kupiła sobie łańcuszek, a On nic sobie nie kupił, itd... Na coś trzeba zwalić winę za zepsuty urlop, nie?
Trochę jeździłam z różnymi biurami, więc jak chcecie więcej info, to zapraszam na pw.
sophie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 18:51   #475
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez syskaa90 Pokaż wiadomość
Co do BUTa: moja siostra wróciła ostatnio z Włoch i chodzą już pogłoski, że Maziński (właścicel), lokuje ludzi w hotelach nieadekwatnych do ceny. Za taką cenę hotel powinien byc o wiele lepszy. Korzysta na tym oczywiście on. Mówi tak sama kadra, więc nie wiem jak to jest...
Hm. Ja jestem ciekawa, co to za "mądra" kadra. Jeśli chodzi o zatrudnionych na umowę zlecenie czy o dzielo opiekunow, rezydentów lub pilotów, to przepraszam, ale skąd oni moga wiedzieć, jaka cena powinna być ustalona za dany hotel? Najgorzej jest, jesli ktoś kto nie negocjował nigdy nie hoteli dla grup twierdzi, że cena jest nie taka jaka byc powinna. A kadra niech lepiej zajmuje się wypełnianiem własnych obowiązków, bo jak się na czymś nie zna, to nie powinna się wypowiadać. Lepiej niech pilnuje swoich podopiecznych...

Poza tym weź pod uwagę, że w skład ceny wchodzi nie tylko hotel - to rowniez transport, ubezpieczenie, wynagrodzenia dla kadry, zakwaterowanie dla kadry (dostaje się gratiosy, ale we Włoszech zwykle 1 gratis na 20 osób platnych), wreszcie prowizja dla biura, czyli zarobek. Jeśli ktoś jest stalym klientem i daje mu się upust, to idzie to z zarobku organizatora. Jeśli ofertę sprzeda agent, to musi on dostać prowizję.

Wystarczy samemu ocenić, czy stać nas na dany wyjazd, porownać oferty róznych biur, poczytac sobie o hotelach. Jeśli jestesmy pewni, że taka oferta nam odpowiada i będzie nas na nią stac, to nie warto sluchac głupich plotek. Pracuję w biurze podózy i jak czasem słyszę narzekania i wymagania kadry (opiekunka kwęka, że będzie w pokoju z dwie innymi opiekunkami,a ona chciałaby być w dwójce, bo woli byc sama z koleżanką - drugą opiekunką), nauczycieli sprowadzających do nas grupy (pani nauczycielka MUSI miec jedynkę, druga tak samo, nie ma mowy, aby dwie nauczycielki były zakwaterowane razem, bo one muszą ODPOCZĄĆ) czy wreszcie samych klientów (a dlaczego tak drogo? W sąsiednim biurze cos takiego kosztuje taniej!) to się naprawdę gryzę w język.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 10:18   #476
Qulusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: Biura Podróży

Byłam w czerwcu w Egipcie z Alfastar. Hurhada, hotel Desert Rose Resort. Wrażenia jak najbardziej POZYTYWNE! Zero problemów z zamówieniem wycieczki jak i na miejscu. Rezydent b. miły i pomocny. A co najważniejsze naprawdę fajny hotel, tuż przy plaży. Do Hughardy można się dostać tanimi taksówkami, tak więc odległość od miasta nie jest problemem. Ogólnie wypoczełam naprawdę w luksusowych warunkach.
Qulusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 13:18   #477
Zorbas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Biura Podróży

Zna ktoś Jaris Centrum Wyjazdów z Bydgoszczy? Znalazłem stronę paralia.pl na której są interesujące oferty - co o tym myślicie? 1000zł za 3 gwiazdkowy apartament na 14 dni (w tym podróż autokarem) to nie za mało?
Zorbas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 15:05   #478
nataska_92
Raczkowanie
 
Avatar nataska_92
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Stettin
Wiadomości: 229
GG do nataska_92
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Zorbas Pokaż wiadomość
Zna ktoś Jaris Centrum Wyjazdów z Bydgoszczy? Znalazłem stronę paralia.pl na której są interesujące oferty - co o tym myślicie? 1000zł za 3 gwiazdkowy apartament na 14 dni (w tym podróż autokarem) to nie za mało?
hm..coś nie tak, ta cena jest o wiele za mała : O
__________________
nataska_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 15:14   #479
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Biura Podróży

Chcę jechać na obóz z selva tours. Był ktoś? Polecacie?
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 19:05   #480
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Cytat:
Napisane przez Zorbas Pokaż wiadomość
Zna ktoś Jaris Centrum Wyjazdów z Bydgoszczy? Znalazłem stronę paralia.pl na której są interesujące oferty - co o tym myślicie? 1000zł za 3 gwiazdkowy apartament na 14 dni (w tym podróż autokarem) to nie za mało?
Cytat:
Napisane przez nataska_92 Pokaż wiadomość
hm..coś nie tak, ta cena jest o wiele za mała : O

a może to bez wyżywienia wczasy i stąd taka niska cena???

Cytat:
Napisane przez Zorbas Pokaż wiadomość
Zna ktoś Jaris Centrum Wyjazdów z Bydgoszczy? Znalazłem stronę paralia.pl na której są interesujące oferty - co o tym myślicie? 1000zł za 3 gwiazdkowy apartament na 14 dni (w tym podróż autokarem) to nie za mało?
a tak w ogóle to gdzie znalazłes taką cenę??? Bo ja teraz weszłam na tę stronkę i pisze że ceny są od 990 zł czyli jak pojedziesz w maju to tyle zapłacisz potem już masz drożej zobacz http://www.paralia.pl/szczegoly.php?id=156
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2008-08-03 o 19:53 Powód: post pod postem
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-12 17:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.