czy rozjaśnić włosy? pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-22, 11:36   #1
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s

czy rozjaśnić włosy? pomóżcie


ostatnio przestałam przedłuzac włosy (metoda clip-in), poniewaz staram sie pozbyc tej czernii, pierwszym etapm byly jasniejsze pasemka, wlasciwie są one ledwo dostrzegalne. Zdjęcia w krótkich włosach to moje obecne, juz po cięzciu i farbowaniu. Jestem niezadowolona z koloru, marzy mi się jasny brąz ala J.Lo, Byonce itp., czy myslicie ze w moim wypadku to dobry pomysl? Z czerni nie byłam zadowolona, bo gdy mocno schudłam moja twarz zaczęła w niej wyglądać zbyt chudo i jakoś trupio.
A może blond?
Proszę o wszelkie wskazówki.

Edytowane przez dagmara_s
Czas edycji: 2010-08-25 o 13:56
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:06   #2
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

czyżby nikt nie chciał mi pomóc z tym strasznym kolorem włosów...?
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:40   #3
Koko88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

hej rzeczywiscie warto byloby cie ozywic jakims jasnym kolorkiem, bo w czarnych wygladasz troche pospolicie (ale to tylko i wylacznie moje zdanie!!!). na twoim mjejscu zrobilabym kolor cos w stylu jak latynoski sie rozjasniaja (j.lo, eva mendes), bedzie taki cieply odcien ciemnego blondu pasowac do twojej karnacji i cieplego odcienia oczu. ponadto nie wiem czy sie opalasz czy uzywasz kremu brazujacego, czy moze masz taka ciemna karnacje naturalnie, ale ja bym troche przystopowala,bo do blond to moze byc zbyt ciemny odcien, jakbys byla bledsza wygladalabys w blond delikatniej
poza tym mala rada a propo makijazu, bardzo byc mi sie podobala w ciemniejszej pomadce, nie od razu czerwojej ale moze kolor malinowy?
powodzenia!!
Koko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:45   #4
Koko88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

o cos takiego byloby ok

mam kolezanke podobną do ciebie i jej naturalny kolor to wlasnie cos takiego
Koko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:51   #5
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

dziekuje slicznie, wlasnie myslam o takim kolorze jak ma J.lo, Eva Mendes, ale fryzjer nie chcial sie zgodzic na rozjasnienie tylko stopniowo pasemka ;-/ moze pojdę do innego, bo wlosy mam ogólnie w dobrym stanie.. naprawde mam dosc czerni, pelno dziewczyn farbuje sie na czarno i znudzilo mnie to, naturalny mój kolor to ciemny/sredni brąz. co do opalenizny wszystko zalezy od oswietlenia, opalenizna jest pozostałością po wakacjach i podrasowana kremem brązującm nivea.
szminek się boję, czuję jakbym nie dorosła do ciemniejszego koloru, jak pomaluje np. malinowym czuje się przebrana, chociaz inni wyrazaja sie pozytywnie.
w kazdym badz razie czas na zmiany !!

jeszcze jedno pytanie: myslicie ze zostac w dlugosci do ramion czy znow przedluzyc, tyle ze juz jasniejsze?
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:59   #6
Koko88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

nom a ile masz latek jesli moge zapytac? bo nie wygladasz mi na za mloda do malinowego co do przedluzania to jak ci sie podoba, ja bym nie przedluzala, ale tobie chyba jest dobrze i w dlugich i w krotkich.

ps: fryzjer tak powiedzial, bo masz juz farbowane wlosy i boi sie ze ci zniszczy. ja bym pochodzila po roznych fryzjerach
Koko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 13:00   #7
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

poza tym nie lubie swoich ust, uwazam ze są za wąskie dlatego ich nie podkreślam
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 13:14   #8
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

lat mam 20, no prawie 21, więc wcale nie aż taka młodziutka
wściekła wrocilam od fryzjera, bo wydałam mase kasy (bylam w jean louis david) i zmiana niemal żadna.
a byłam kiedys u osiedlowego i z czerni rozjaśnił mi na taki:
nawet podobaby mi się , gdyby nie ten zimny odcien i pozostałosci czerni

Edytowane przez dagmara_s
Czas edycji: 2010-10-12 o 23:20
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 13:16   #9
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

w każdym badz razie widze ze większosć tak jak ja skłania się ku mojej wersji jaśniejszej to duzo dla mnie znaczy, bo od roku nosze czerń i widze ze słusznie czułam się w niej źle
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 14:30   #10
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

podoba mi sie jasniejsz wercja, choc zdjecie jest kiepskiej jakosci
ale nie farboj tak czesto bo zniszczysz wloski za bardzo
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 14:49   #11
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

planuje dac im odpoczac jakis miesiac -dwa (jesli wytrzymam, my kobiety to niecierpliwe jestesmy;d) jasniejsza wersja to z dzjecia sprzed ponad roku, wiec juz nie sa tak zniszczone przeszly terapi wax-em, skrzypem, revalidem i wszystkim co mozliwe;D no ale jak teraz odpoczna po pasemkach to chce miec juz jakis pomysl i szukac w tym czasie innego fryzjera ktory by sie podjal misji "jasny brąz". kusilo mnie by zrobic to sama dekoloryzatorem, ale czytalam duzo na forum i wole nie szalec sama
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 15:30   #12
Asia911217
Raczkowanie
 
Avatar Asia911217
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 48
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

W czarnym Ci ładnie, ale rzeczywiście jakoś pospolicie trochę.. taki ładny brązik albo miodowy kolor by ładnie wyglądał byleby nie blond bo Cię w nim kompletnie nie widzę.
Asia911217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 15:30   #13
Koko88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

spokojnie, na razie tylko 2 osoby poparły jasne włoski :P podoba mi sie jak wygladalas rok temu, powiem nawet, ze zupelnie sie zmienilas, inny ksztalt twarzy mialas...ciekawe...
co do rozjasniania to ja tez to chce zrobic a mam naturalnie ciemny braz (prawie czarne) i tez boje sie sama to robic w domu, nawet mi to do glowy nie przyszlo, bo jakby mi mialo wyjsc żółtko to bym sie kompletnie zalamala i mialabym traume z farbowania do konca zycia chyba nie ma poza tym nic gorszego jak wlosy rozjasnione samodzielnie na zółto, wyglada to nie tylko tandetnie ale i amatorsko i rodem z jakiegos marginesu. Popatrz na cyganki farbowane na blond. tragedia!!!!bo one to same robią!!!
Koko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 15:44   #14
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

no samodzielny blond w gre nie wchodzi ;D jak juz robic cos szaloneg to niech bedzie to zrobione dobrze
co do zmaiany mojej twarzy to efekt wychudzenia, z 49kg do 42, wiec rysy sie jakos zmienily
a Ty do jakiego odcienia chcesz rozjasnic wloski? nie powiesz mi chyba ze blond ;D
ja pomysl z blondem juz totalnie odpuszczam, ale z tym jasnym brązem bede kombinowac
miło ze mam pospolita urode no hahahaha ;D tyrajcie mnie dalej ;p okrutnice ;p
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 16:15   #15
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

ooo tak to moje marzenie.. taki kolorek mhrrrrr

Edytowane przez dagmara_s
Czas edycji: 2010-10-12 o 23:20
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 16:41   #16
Koko88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

ooo zaje**** kolor!!! no cos takiego ja wlasnie chce. ale nie wiem czy fryzjerka mi nie powie ze mi taki cieply nie pasuje. bo ja chyba powinnam miec chlodny odcien, pogadam z ta fryzjerka i bede wiedziala co i jak ale podoba mi sie jeszce taki jak miala trzebiatowska albo wogle marze o takim kolorze i fryzurze jak Brodzik z czasow Kasi i Tomka ...

Kobieto przestan nikt nie powiedzial ze masz pospolita urode, napisalam tylko, ze w czarnych wygladac dosc pospolicie, a urode masz taka raczej nietypowa, troche jak mulatki z teledyskow raperskich :P
Koko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 16:57   #17
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

Koko88 widze ze mamy podobne marzenia, Ty masz to szczescie ze nie masz farbowanych wlosow wiec mozesz je rozjasnic na dowolny odcień pamietam te czasy gdy nie farbowalam i zrobilam pasemka, wyszly od razu platynowe na moich brazowych wlosach. juz znalazlam kuplele ktora robila dekoloryzacje z ciemnobrazowych farbowanych i polecila mi fryzjerke z salonu L'Oreal'a ktora sie byc moze tego podejmie i na moich włosach, wiec zyje nadzieją, gwiazdy wciaz zmieniaja kolory wlosow jakos jesli juz uda mi sie ten jasny kolor, opalenizna zostaje, bo chce miec efekt podobny jak pokazalam dzis pracowalam nad sciagnieciem ciemnej farby sokiem z cytryny i wyparem z rumianku (ta ciemna to farba zmywalna) i o dziwo ciut ciut sie rozjasniaja, juz sie pojawia rudawy pobłysk, moze jak przez tydzien codziennie bede to robic to cos da (by łatwiej namówić fryzjerke). Koko88 a Ty jaki masz kolor oczu i cery ze myslisz ze raczej zimne barwy?
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 18:20   #18
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

według mnie ślicznie wyglądasz w ciemnych włosach ja bym nie zmieniała koloru.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 18:30   #19
Koko88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

Mozesz sobie mnie zobaczyc, zalozylam wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post14830642

moze mam latwiej zeby sciagnac kolor ale boje sie ze przy mojej ciemnej oprawie oczu moze wyjsc katastrofa. Myslalam ze skoro gwiazdy robia takie spektakularne metamorfozy i jakos wygladaja to ja tez moge, ale uswiadomilam sobie, ze np j.lo, albo jessica alba razem z wlosami rozjasnily brwi, a wyobraz sobie, ze w polsce nie spotkalam sie z czyms takim, a uwierz mi chodzilam po salonach i pytalam a babki na mnie wytrzeszczaly oczy, a mi sie wydawalo, ze to oczywiste ze skoro wszedzie indziej od dawna sie to robi to czemu w polsce mialoby byc inaczej, przeciez nie jestesmy krajem trzeciego swiata. okazuje sie jednak ze chyba jestesmy :/ no nie wiem moze w wawie da sie to znalezc, ale watpie z tego co szukalam w necie to lepiej do niemiec jechac, bo wszedzie forumowiczki pisza ze nie slyszaly o czyms takim jak rozjasnianie brwi bo przeciez powonno sie je przyciemniac! tragedia...
Koko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 18:39   #20
Koko88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

moze ta fotka jest nie wyrazna ale i tak nie moge sie na nia napatrzec. taki kolor docelowo bym chciala, ale pewnie bedzie to wymagalo kilku wizyt...nawet nie wiem czy bym dobrze wygladala w czyms takim. nawet te odrosty mi ani troche nie przeszkadzaja
Koko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 19:43   #21
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

kurde z odrostami moze byc problem,bo ten kolor co pokazałas to już blond, ale przeciez J. Brodzik tez jest chyba z natury brunetką. Mysle ze jak masz niefarbowane włosy mozna je szybko rozjaśnic łatwiej by było cos doradzić jakbym widziała Twoje fotki, wtedy jest pogląd aj, kobiety, wciąz cos kombinujemy

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

oo dopiero dostrzegłam ze masz swój wątek, juz patrze;p

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
według mnie ślicznie wyglądasz w ciemnych włosach ja bym nie zmieniała koloru.
o widze tu pierwszy głos przeciw metamorfozie czekam na więcej, bo już odkładam na fryzjera, znalazlam salon w którym się podjeliby przemiany na jasny brąz, wiec jeszcze sie wstrzymam i poczekam na opinie
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 19:55   #22
Koko88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

nie wiem Dagmara, ja tam uwazam, ze nie ma przeciwwskazan zebys sie rozjasnila: chcesz tego, męczy cie to, nie bedzie ci zle w jasniejszych, cos w koncu zmienisz...ja bym sie nie zastanawiala. jedynie problemem moze byc zniszczenie wlosow, ale napisalas, ze masz je w dobrej kondycji wiec...znam takie dziewczyny ktore jak ty maja swietne wlosy, zazwyczaj proste, gładziutkie jak u dzieci. farbuja sie co chwila na inny kolor i nadal maja gladziutkie. U mnie raczej jest tak, ze nawet jak zrobie szamponetką to juz czuje lekkie przesuszenie, ogolnie mam takie lekko suchawe, chociaz od kiedy bylam w ciazy o wiele mi sie poprawily, sa duzo gladsze, jednak po takim rozjasnianiu nie wiem co to bedzie - wiem tylko tyle, ze mam zamiar zainwestowac w jakis mega kosmetyk za ktory duzo zabule u fryzjera ale przynajmniej nie powypadaja mi wlosy a w najlepszym przypadku bede miala takie jak mam teraz
Koko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 21:53   #23
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

moje wlosy niestety nie sa proste tylko tzw. podatne na ukladanie, w zaleznosci w jaki sposob je wysusze moge miec proste albo krecone, są cienkie, delikatne, ale gęste. wlosy mysle ze mam w niezlej kondyncji w porownaiu z tym kosmarem sprzed roku.
Przed farbowaniem koncentruje sie na zwiekszonej pielęgnacji, by jak najmniej ucierpialy, codziennie odzywka, co drugi dzien maska na wlosy przez tydzień,czy dwa.

Koko dziekuje za motywacje ;D jak zmiana okaze sie faktem to dodam zdjęcia, Twoje przemiany tez będę bacznie obserwowac 3 mam kciuki ;D

jak cos wiecej moich zdjęc w moim profilu w albumie.
jeszcze raz dziękuję za pomocne rady

chyba pokocham wizaż ;D
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 06:49   #24
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

Ladnie Ci w tej czerni ale moim zdaniem mozesz smialo rozjasnic ja troche i tez bedzie super a moze nawet lepiej I to nie prawda ze wygladasz pospolicie raczej troche niewyraznie w tej czerni sama nie wiem dlaczego mam takie wrazenie (niby czern wyostrza) ale chyba jednak nie Ciebie
Poszukaj dobrego fryzjera ktory zrobi dekoloryzacje i wyrowna ladnie kolor powinno wyjs cos podobnego do tego kolorku o jaki Ci chodzi.moze ciut ciemniejszy ale za drugim razem powinien juz sie wyklarowac i byc idealny ,wkoncu nie mazysz o platynowym bladzie.

Tak poza tematem to ja Cie chyba z kims kojarze...nie masz przypadkiem brata Sebastiana ??

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Dla porowniania mozesz wejsc na moj watek ja mialam jasne wloski ,brazowe i teraz czern Mozesz zobaczyc jak to wyglada Bo bedac blondynka wszyscy mi mowili ze nie ma mowy o czerni a teraz nikt nie sadzi ze moglby byc blond heheh
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 16:24   #25
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

hahaha nie wytrzymałam zrobiłam to!
jednak wcale nie tak cięzko z tej czerni zejsc, najpierw dekoloryzatorem zrobiono mi gęste pasemka, a pozniej na całosc nalozono odcien miodowy, czarnych jeszcze troche zostało ale tona pod tym kolorem.
zamieszczam oczywiscie zdjecie, takie na szybko, szkoda ze nie byly robione w dziennym swietle tylko sztucznym i wyszedł pozornie zimny kolor ale ogolny pogląd jest, wybaczcie brak zdolnosci modelki
a myslalam ze to wiekszy koszmar będzie z tym rozjaśnianiem.

Edytowane przez dagmara_s
Czas edycji: 2010-10-12 o 23:20
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 17:10   #26
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

musze zobaczyc jak to wyglada w prostych, bo loki mi zakręcili a ja je tylko związałam w kitke i wyglądam jak czupiradło ;p

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

rozjasniac dalej balejazem czy poprzestac na takim kolorze? (zauwazylam, ze identyczny jak kolor moich oczu)

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

aha i w odp na wczesniejsze pytanie, to nie mam brata Sebastiana, wiec najwidoczniej mój sobowtór
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 20:19   #27
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

Chciałam coś wcześniej dodać od siebie a tu widzę że jest już po dekoloryzacji i muszę przyznać świetnie wyszło i taką miałam właśnie nadzieje Jesteś ładną dziewczyną i masz wyraziste rysy twarzy, wcale nie są takie klasyczne. Piękne duże oczy, ładnie zarysowane kości policzkowe i usteczka, które nie są wcale takie wąskie i śmiało możesz je zaznaczać mocniejszym kolorem szminki Co do figurki jesteś bardzo szczuplutka, może pasowałoby trochę przybrać na wadze bo tak pięknie wyglądałaś rok temu. Przepraszam może troszkę się rozpędziłam, bo mamy tu raczej rozmawiać o fryzurce a nie o reszcie, więc moim zdaniem jest teraz świetnie, ale jeśli masz ochotę je trochę jeszcze rozjaśnić to śmiało działaj bo widać że to była dobra decyzja
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 21:28   #28
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

Bardzo ładnie wyszło Ja bym już dużo bardziej nie rojaśniała
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 22:08   #29
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
jeszcze kilka dzisiejszych.

piosenka85 ale mi naslodzilas ;D az sie rumenie ogolnie jestem zadowolona ze zmiany koloru, ta czern juz mnie przytlaczala i na razie nie mam zamiaru do niej wracac
skoro są głosy, że moje usta nie są aż tak wąskie jak mi sie wydawało, to pokombinuje jeszcze z odcieniem pomadki, blyszczykow nie uzywam, bo nie znalazlam jeszcze na tyle idealnego by nie dawal uczucia lepikch ust . z odchudzaniem ciut przesadzilam, planuje przytyc chociaz do tych 46kg, bo na twarzy sie to odbilo, nie mowiac o reszcie.
moze jak nastepnym razem bede isc na do fryzjera, gdy pojawia sie odrosty dodam kilka cieniutkich jasnych pasm na grzywce
jak na razie metamorfoza zakonczona, pokombinuje jeszcze jakby ten kolor wygladal na dlugich wlosach, tylko musze znalezc odpowiedni odcien clip'ów

Edytowane przez dagmara_s
Czas edycji: 2010-10-12 o 23:20
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 11:47   #30
Koko88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: czy rozjaśnić włosy? pomóżcie

wyszło superrrr!!!!!! wlasnie tak sobie ciebie wyobrazalam w jasniejszych wloskach i wiedzialam, ze bedzie wszystko na korzysc ) gratuluje.

Ja jestem zalamana po wczorajszym dniu, bo bylam skonsultowac sie z fryzjerka. Niby porzadny salon a jak sie dowiedzieli inni fryzjerzy, ze chce rozjasnic wlosy zbieglo sie kilku i wszyscy mi odradzali mowiac ze mam piekny kolor i po co poza tym z tego co mowie wywnioskowali ze sama nie wiem czego chce i ogolnie byl na mnie wielki pojazd, ze sobie nie zdaje sprawy jak to niszczy wlosy, a ja przeciez wiem ze to niszczy i bylam zdziwiona o co im chodzi przeciez tyle kobiet rozjasnia wlosy i jakos zyją, a oni mi mowia, ze te koiety sie nie przyznaja do tego jaki blad popelnily, ze siedza 2h dziennie nad wlosami bo nie da sie ich ulozyc ale nikomu tego nie mowia dlatego to nie jest tak powrzechnie wiadome. ogolnie ok ze mnie ostrzegaja ale tak sie na mnie rzucili, jakbym chciala jakas zbrodnie popelnic, a przeciez fryzjerzy nie sa od podejmowania moich decyzji tylko doradzania a to na pewno nie bylo radzenie, szczegolnie, ze powiedzieli, ze oni mi nie zrobia blond....:/ wyszlam stamtad tak zalamana, ze shopping mi nie sprawil zadnej frajdy. poszlam tego samego wieczora do innego tez dobrego fryzjera i tak super mi sie trafilo, ze byla tam babka ktora sie specjalizowala w koloryzacji. obejzala moje wlosy z kazdej strony pod rozne swiatlo, odciela mi maly kosmyk wlosow i kazala przyjsc za 15min zeby zobaczyc jak wlosy sie odbarwiaja, na jaki odcien, jak szybko itp. Nic mi nie odradzala, powiedziala tylko, ze jest zaskoczona, ze to sa moje naturalne wlosy i ze najlepsze i najbardziej do mnie pasujace rozjasnienie to baleyage, a potem ewentualnie po jakims czasie mozna znowu zrobic bardziej gęsty. jak sie pytalam jej czy to prawda ze mam totalnie zniszczone wlosy i nie nadajace sie do farbowania (tak jak to twierdzili w pierwszym salonie) to ona zrobila zdziwiona mine i powiedziala, ze wlasnie wg niej mam silne wlosy, jedynie koncowki trzeba przyciac a to ze sa lekko siankowate to dlatego, ze sa podatne, a jest wilgoc w powietrzu wiec nie dziwota, ze sie pokrecily kazdy w swoja strone. naprawde odetchnelam z ulga i sie od razu do tej babeczki zapisalam...
Koko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.