Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 cz. II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-09, 16:14   #1171
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Ide montowac baldachim na lozeczko Dawidowi bo mnie juz szlak trafia z tymi komarami...jakies tresowane czy co? ze sie chowaja i ich nie widac, a biedny Dawid ma cala twarz pogryziona
a moze kup jakis preparat do pryskania na komary dla niemowlakow i mu ciuszki lekko psikaj na noc?

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
tego wcześniej nie było było o samej herbatce a ja sie nie cofam......( w rozwoju) - chyba
chyba?
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 16:36   #1172
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
tego wcześniej nie było było o samej herbatce a ja sie nie cofam......( w rozwoju) - chyba

Hehe no moze ja najpierw napisalam o herbatce i zaraz od razu edytowalam i ci odpisalam (dopisalam) wiec ty musialas chyba z predkoscia swiatla przeczytac tamto o herbatce i juz nie zdarzylas o bodziakach

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
a moze kup jakis preparat do pryskania na komary dla niemowlakow i mu ciuszki lekko psikaj na noc?

A jest wogole cos takiego? bo ja pytalam w aptece i babka miala rozne cuda ale dala mi masc arnikowa na ukaszenia komarow bo jest najbezpieczniejsza, bo tamte inne to owszem ale moga byc niebezpieczne dlatego ze Dawid ma to na twarzy a on pociera twarz rekami i wogole lapie w rece wszystko co mu sie nawinie pod rece i wklada do buzi a zwlaszcza rece wiec by te preparaty zlizywal, myslalam zeby go wysmarowac na noc ta mascia arnikowa ale musialabym mu cala twarz , glowe i rece wysmarowac a ja tylko uzywa sie na juz ukaszone miejsca...wiec kapa, moze ten baldachim pomoze, no i chcialam to cos do pradu wlanczac ale skoro nie mozna przy dzieciach to odpada

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-06-09 o 16:38
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 16:45   #1173
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
producent twierdzi, ze konieczna ilosć sie wchłonie, jak jest na prawde nie dowiesz sie nigdy, chyba, ze sama dostaniesz an dniach biegunki
Pytałam panią dr z Kliniki Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego, twierdzi, że potrzebna ilość wchłonęła się przez błonę śluzową policzków. Ale rzeczywiście jak jest naprawdę, tego nie wie nikt

Jasti zgadzam się z tym, co napisałaś o karmieniu piersią. Wątek na ten temat przydałby się bardzo, tym bardziej, że w tym co jest nie można dyskutować (jest chyba zamknięty). Myślę, że wielu dziewczynom można by jakoś pomóc, chociażby dodać otuchy.

Dziołchy, w czerwcowym wydaniu Shape'a jest temat poświęcony mamuśkom - jak wrócić do formy po porodzie (m.in ćwiczenia na brzuchol)
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 16:46   #1174
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
A jest wogole cos takiego? bo ja pytalam w aptece i babka miala rozne cuda ale dala mi masc arnikowa na ukaszenia komarow bo jest najbezpieczniejsza, bo tamte inne to owszem ale moga byc niebezpieczne dlatego ze Dawid ma to na twarzy a on pociera twarz rekami i wogole lapie w rece wszystko co mu sie nawinie pod rece i wklada do buzi a zwlaszcza rece wiec by te preparaty zlizywal, myslalam zeby go wysmarowac na noc ta mascia arnikowa ale musialabym mu cala twarz , glowe i rece wysmarowac a ja tylko uzywa sie na juz ukaszone miejsca...wiec kapa, moze ten baldachim pomoze, no i chcialam to cos do pradu wlanczac ale skoro nie mozna przy dzieciach to odpada
patrz co znalazlam http://allegro.pl/item648113333_brev...w_komarom.html

albo http://allegro.pl/item652832830_spra...w_komarom.html

i mu popsikac np poduszke i komar sie nie zblizy
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 16:58   #1175
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Witam,

dziękuję za wczorajsze życzenia dla mojej Ewusi.


[QUOTE=rudalbn;12679962]Dzień dobry


A Krzyś skończył dzisiaj 2 miesiące
No to impreza !!!!!


Gratulacje dla Krzysia

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie do mam juz nie karmiacych cycem : obwisly wam cycki
Zawsze miałam duże, a teraz prawie do pasa więc działa sila cięzkosci i przyciągania ziemskiego.

[QUOTE=spicegirl;12684995]Dzien dobry Mamuski!
Juleczka dzisiaj konczy 3 miesiace. Cwierc roku. Stare to dziecko mam

Gratulacje dla Juleczki i powodzenia w poszukiwaniu żłobka. A ta Memi to jakiś koszmar.
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 17:07   #1176
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
duże, a teraz prawie do pasa więc działa sila cięzkosci i przyciągania ziemskiego.

Gratulacje dla Juleczki i powodzenia w poszukiwaniu żłobka. A ta Memi to jakiś koszmar.
to widze ze nie tylko mi sie cyc spsul

i chyba Mimi a nie Memi
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 17:16   #1177
Jaga1111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Buziaczek odpowiesz mi dziś na pytanie czy mam czekac do jutra
Czarnoo ja miałam B nie obwisłe a teraz mam C obleśne....jak to Miss Fredka mówi : jak te baby w Kenii
Jagus witaj zboczencu mały
Witaj ja zboczeniec.....dzieki dzieki

Bo ja na tym watku od poczatku tylko o sexie mowie......eheheh

wiecie weszlam na majowo-czerwcowe...

a tam Rozaliontka miala miec corke Ale a tu dzisaj Urodzila synk
niezle jazda...hehe
Jaga1111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 17:51   #1178
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
to widze ze nie tylko mi sie cyc spsul

i chyba Mimi a nie Memi
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:18   #1179
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
patrz co znalazlam http://allegro.pl/item648113333_brev...w_komarom.html

albo http://allegro.pl/item652832830_spra...w_komarom.html

i mu popsikac np poduszke i komar sie nie zblizy

no wyglada nieźle, lepsza bylaby ta lampka ale czy ona rzeczywiscie bedzie dzialala predzej uwierze w ten spray ale znowu on sie szybko skonczy a i przydalby sie np na dwor bo u mnie jest cala masa komarow bo ja niedosc ze mieszkam otoczona lasem to jeszcze kolo ogromnego stawu, i do lasu i do stawu mam kilkadziesiat krokow wiec u nas jest tego cholerstwa mnostwo
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:23   #1180
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Dziewczyny, znacie metodę dr Karp'a na uspokojenie dziecka? Ja to wypróbowałam dzisiaj, bo Adaś po tych szczepieniach dostał strasznego ataku płaczu i nijak nie mogłam go uspokoić. Spróbowałam tej metody i pomogło! Polega na tym, że zawija się dziecko w pieluchę/cienki kocyk, tak, żeby miało rączki zablokowane i wzdłuż tułowia, a następnie kładzie na swojej ręce na boku, tak, aby główka spoczywała na naszej dłoni. Można lekko kołysać albo "szuszać" mu do ucha.
Szczegóły tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=G6KnV...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=HDvXh...eature=related

Naprawdę działa i to natychmiast. Mojej siostrze też się sprawdziło.

Edytowane przez Ev@
Czas edycji: 2009-06-09 o 18:26
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:30   #1181
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
no wyglada nieźle, lepsza bylaby ta lampka ale czy ona rzeczywiscie bedzie dzialala predzej uwierze w ten spray ale znowu on sie szybko skonczy a i przydalby sie np na dwor bo u mnie jest cala masa komarow bo ja niedosc ze mieszkam otoczona lasem to jeszcze kolo ogromnego stawu, i do lasu i do stawu mam kilkadziesiat krokow wiec u nas jest tego cholerstwa mnostwo
ja sie sama zastanawiam zeby kupic ta lampke...
ale narazie nie teraz... brak funduszy
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 18:50   #1182
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
ja sie sama zastanawiam zeby kupic ta lampke...
ale narazie nie teraz... brak funduszy

A zamiast tej lampki nie bylo by lepsze takie cos

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=647742694

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Ev@ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie metodę dr Karp'a na uspokojenie dziecka? Ja to wypróbowałam dzisiaj, bo Adaś po tych szczepieniach dostał strasznego ataku płaczu i nijak nie mogłam go uspokoić. Spróbowałam tej metody i pomogło! Polega na tym, że zawija się dziecko w pieluchę/cienki kocyk, tak, żeby miało rączki zablokowane i wzdłuż tułowia, a następnie kładzie na swojej ręce na boku, tak, aby główka spoczywała na naszej dłoni. Można lekko kołysać albo "szuszać" mu do ucha.
Szczegóły tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=G6KnV...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=HDvXh...eature=related

Naprawdę działa i to natychmiast. Mojej siostrze też się sprawdziło.

jak dla mnie to wyglada drastycznie ja bym w zyciu tej metody na dziecku nie sprobowala....moze to i dziala i moze dziecku to pasuje ale jak dla mnie to wyglada tak jakbym dziecko w kaftan bezpieczenstwa zawinela, do tego potrzasala tym dzieckiem a na dodatek szuszala mu prosto do ucha, a ten drugi filmik to juz calkowice mnie rozwalil do tego jak ten koles ta karuzele mocno rozbujal i takie zawiniete dziecko tam polozyl..biedne dziecko, metoda wyglada drastycznie...dobrze ze na Dawidzie nie trzeba bylo i nie trzeba takich cudow robic

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-06-09 o 18:53
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:59   #1183
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez Ev@ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie metodę dr Karp'a na uspokojenie dziecka? Ja to wypróbowałam dzisiaj, bo Adaś po tych szczepieniach dostał strasznego ataku płaczu i nijak nie mogłam go uspokoić. Spróbowałam tej metody i pomogło! Polega na tym, że zawija się dziecko w pieluchę/cienki kocyk, tak, żeby miało rączki zablokowane i wzdłuż tułowia, a następnie kładzie na swojej ręce na boku, tak, aby główka spoczywała na naszej dłoni. Można lekko kołysać albo "szuszać" mu do ucha.
Szczegóły tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=G6KnV...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=HDvXh...eature=related

Naprawdę działa i to natychmiast. Mojej siostrze też się sprawdziło.
nie przemawia do mnie ta metoda...
chociaz lekarka mi powiedziala ze jak dziecko mocno placze to dobrze jak sie je np w rozku troszke mocniej scisnie... nie koniecznie z rekami przy ciele... dziecko sie czuje wtedy bardzo bezpiecznie...
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:14   #1184
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

łeb mi pęka!jestem zła i bez humoru i ide spac
dobranoc
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:30   #1185
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
łeb mi pęka!jestem zła i bez humoru i ide spac
dobranoc
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:41   #1186
madabede
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 229
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
łeb mi pęka!jestem zła i bez humoru i ide spac
dobranoc

to pewnie przez brak cukru we krwi, ja nie wytrzymałam i znowu się objadłam słodyczami
madabede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:41   #1187
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cos dzis kiepsko z tym pisaniem tu idzie....gdzie sie wszyscy podziali? albo dokladnie czemu nikt nic nie pisze, co chwile widze ze ktos z gadul lub z listy wisi na dole i nikt sie nie odezwie, widzialam Zanke i sie nawet nie odezwala? albo przeoczylam? ja tu co chwile wchodze z mysla ze cos poczytam a tu jak stanelo na jednym poscie tak stoi co dzisiaj za dzien ze nikogo nie ma? albo nikt nie chce pisac

A ja z mama wlasnie zjadlysmy frytki az mnie sumienie gryzie no ale coz....jak zadna z nas chleba nie kupila dzisiaj to trzeba jesc frytki dobrze ze to tylko po trochu

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-06-09 o 19:43
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:42   #1188
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Hej mamuski pogoda do dupy nastroj też pociesza mnie tylko fakt że dziś stuknęły Ami dwa miesiące....
Małpko mała silna babka...
Gabriella ja to wszystko pisałam ze swojego przykładu a nie że ty tak masz ale ok a co do wielkosci piersi to nic nie pisalam ja mam duze a pokarmu brak
Dlaczego u ciebie waza w pampku?
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:46   #1189
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

dziewczyny ja nie mam zadnego problemu ze slodyczami mimo ze je uwielbiam...
a wiecie dlaczego? zawsze jak mam ochote na np czekolade to biore pomidora i go jem.. albo np malosolne ogorki ktore zrobila moja mama
jak nie to to wafle ryzowe albo cokolwiek innego nie slodkiego...
u was to nie dziala?
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 19:48   #1190
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Hej mamuski pogoda do dupy nastroj też pociesza mnie tylko fakt że dziś stuknęły Ami dwa miesiące....
Małpko mała silna babka...
Gabriella ja to wszystko pisałam ze swojego przykładu a nie że ty tak masz ale ok a co do wielkosci piersi to nic nie pisalam ja mam duze a pokarmu brak
Dlaczego u ciebie waza w pampku?

U mnie tez waza w pampersie i odlicza lekarz wage pampersa, maja jakas tam skale umowna i taka odliczaja od wagi ktora im wyjdzie ale nie pamietam ile to bylo
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:50   #1191
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
A ja z mama wlasnie zjadlysmy frytki az mnie sumienie gryzie no ale coz....jak zadna z nas chleba nie kupila dzisiaj to trzeba jesc frytki dobrze ze to tylko po trochu
a ja uwielbiam frytki z mcdonalda
Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Hej mamuski pogoda do dupy nastroj też pociesza mnie tylko fakt że dziś stuknęły Ami dwa miesiące....
pijemy

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
U mnie tez waza w pampersie i odlicza lekarz wage pampersa, maja jakas tam skale umowna i taka odliczaja od wagi ktora im wyjdzie ale nie pamietam ile to bylo
a jak w pampersie jest duzo nasikane
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:52   #1192
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
U mnie tez waza w pampersie i odlicza lekarz wage pampersa, maja jakas tam skale umowna i taka odliczaja od wagi ktora im wyjdzie ale nie pamietam ile to bylo
A dlaczego tak? boja sie ze zasika wage?
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:54   #1193
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
jak dla mnie to wyglada drastycznie ja bym w zyciu tej metody na dziecku nie sprobowala....moze to i dziala i moze dziecku to pasuje ale jak dla mnie to wyglada tak jakbym dziecko w kaftan bezpieczenstwa zawinela, do tego potrzasala tym dzieckiem a na dodatek szuszala mu prosto do ucha, a ten drugi filmik to juz calkowice mnie rozwalil do tego jak ten koles ta karuzele mocno rozbujal i takie zawiniete dziecko tam polozyl..biedne dziecko, metoda wyglada drastycznie...dobrze ze na Dawidzie nie trzeba bylo i nie trzeba takich cudow robic
Też mi się wydawała drastyczna ta metoda ale to tylko tak wygląda. Na tym pierwszym filmie ten doktor tłumaczy dokładnie o co chodzi i dlaczego jest to dla dziecka uspokajające. Poza tym jakby dziecku było źle lub niewygodnie, to na pewno nie przestałoby płakać, więc nie jest to w żaden sposób drastyczne dla bobasa. Mój Adaś prawie w ogóle nie płacze, więc nie mam problemu z uspokajaniem go. Dzisiaj wpadł tylko w taki szał i jak go zawinęłam to od razu się uspokoił. Moja siostra miała natomiast olbrzymi problem, bo jej córka non stop płakała i ta metoda jej bardzo pomogła.
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:00   #1194
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
dziewczyny ja nie mam zadnego problemu ze slodyczami mimo ze je uwielbiam...
a wiecie dlaczego? zawsze jak mam ochote na np czekolade to biore pomidora i go jem.. albo np malosolne ogorki ktore zrobila moja mama
jak nie to to wafle ryzowe albo cokolwiek innego nie slodkiego...
u was to nie dziala?

Ja jak mam na cos ochote to bedzie to za mna tak dlugo "chodzilo" az tego nie zjem! Ja tam ze slodyczami nie mam problemu bo zadko je jem, ja tam wole cos solonego, ostrego it moja zmora sa paluszki lub chrupki ale staram sie ograniczac bo kurcze ten bebzon jak stanal w miejscu tak stoi i ani rusz! I mam depresje z tego powodu bo na siebie w lustrze patrzec nie moge! za malo ruchu mam no ale jak go miec przy 4,5 miesiecznym dziecku tylko albo siedzenie z nim na kolanach, albo lezenie z nim na ziemi, albo siedzenie na dworze, maly powolny spacer, na rower sie nie da no bo jak, i innego typu ruchy tez nie ma jak.... a A6W szlak trafil bo nie umie zaczac, zrazaja mnie te pozniejsze powtorki po kilka razy ale cos trzeba wkoncu ze soba zrobic tylko nie wiem jeszcze co kolezanka chodzi na Fitness i obiecala mi pokazac kilka swietnych cwiczen jak do niej przyjade bo dzialaja cuda podobno, tylko kurna kiedy jechac za daleko mieszka a wogole zly dojazd do niej jest, jak patrze na nia taka chuda i opalona to mnie szlak trafia....tyle tylko ze ona jeszcze ciazy nie przeszla
Do mnie to ona sie juz od urodzenia Dawida wybiera tylko dojechac nie moze bo zawsze jej cos wyskakuje, jak nie babcia sie musiala opiekowac na zmiane z rodzicami, to potem babcia zmarla, zerwala z facetem z ktorym byla zareczona, potem dziewczyna jej brata poronila i zawsze jak miala do mnie przyjechac to cos z tych rzeczy sie dzialo, teraz wyjeźdza na wakacje do Włoch i pewnie nastepny termin bedzie za jakies 2 m-ce bo musimy sie skumac tak zeby tz mial 2 zmiane no bo po co on nam do szczescia jest potrzebny

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
A dlaczego tak? boja sie ze zasika wage?

Nie wiem dlaczego, kaza wazyc w pampersie, moze sie boja ze dziecko akurat bedzie zakupkane albo im kupke zrobi ja kilka razy juz wazylam Dawida bez pampersa ale to tylko wtedy jak mu lekarz ogladal "klejnowy" to mu odpinal pampersa wiec ja go kladlam bez tego pampersa,

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-06-09 o 20:05
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 21:28   #1195
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
dziewczyny ja nie mam zadnego problemu ze slodyczami mimo ze je uwielbiam...
a wiecie dlaczego? zawsze jak mam ochote na np czekolade to biore pomidora i go jem.. albo np malosolne ogorki ktore zrobila moja mama
jak nie to to wafle ryzowe albo cokolwiek innego nie slodkiego...
u was to nie dziala?
Nie, nie dziala

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
U mnie tez waza w pampersie i odlicza lekarz wage pampersa, maja jakas tam skale umowna i taka odliczaja od wagi ktora im wyjdzie ale nie pamietam ile to bylo
Yyy... mi kaza zawsze mala na golasa rozebrac, nawet jak ma sucha pieluche.

A teraz uwaga: mojego meza kuzynka (22 lata) zaoferowala, ze zostanie z Julcia, przynajmniej do konca wakacji !!!!! Ah, nie moge sie doczekac az mimi powiem, zeby sie nie przejmowala, bo mamy kogos. I to powiedziala, ze za friko zostanie, tylko za jedzenie i mieszkanie. Z radosci jej powiedzialam, ze i tak jej zaplacimy. I powiedziala, ze jak odwozila mimi na dworzec (przyjezdza dzisiaj, ja sie mam z nia widziec w czwartek) to powiedziala 'Ale fajnie, zobaczysz sie z dziecmi i z wnuczkami' na co moja tesciowa odparla 'I do fryzjera wreszcie pojde'
Biegne sobie Julcie wycmokac az poczerwienieje. Papa !
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 21:31   #1196
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Nie, nie dziala


Yyy... mi kaza zawsze mala na golasa rozebrac, nawet jak ma sucha pieluche.

A teraz uwaga: mojego meza kuzynka (22 lata) zaoferowala, ze zostanie z Julcia, przynajmniej do konca wakacji !!!!! Ah, nie moge sie doczekac az mimi powiem, zeby sie nie przejmowala, bo mamy kogos. I to powiedziala, ze za friko zostanie, tylko za jedzenie i mieszkanie. Z radosci jej powiedzialam, ze i tak jej zaplacimy. I powiedziala, ze jak odwozila mimi na dworzec (przyjezdza dzisiaj, ja sie mam z nia widziec w czwartek) to powiedziala 'Ale fajnie, zobaczysz sie z dziecmi i z wnuczkami' na co moja tesciowa odparla 'I do fryzjera wreszcie pojde'
Biegne sobie Julcie wycmokac az poczerwienieje. Papa !
biedna mimi... pewnie sie bardzo zmartwi
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 21:32   #1197
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
a gdzie emilka????emilko chyba nas nie opuscilas????
Emilka ma przerwe

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
nie moge zjesc jestem na diecie
No jasne, że Ty jestes zakupoholiczka ja biore tylko z Ciebie przykład
Dawidek "tak popsuty" juz dawno nie byl , On ciągle płacze... albo śpi, albo je, albo płacze, łeb mi już pęka...i od 3 dnio w nocy szaleje zamiast spać
Monix zabko mam to samo, jak nie spi to je a jak nie je to placze lub gada.

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
łeb mi pęka!jestem zła i bez humoru i ide spac
dobranoc
Oj monix co sie dzieje ?
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 21:49   #1198
rudalbn
Rozeznanie
 
Avatar rudalbn
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 816
GG do rudalbn
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Dobry wieczór

Cytat:
Napisane przez lapochka81 Pokaż wiadomość
Dzień doberek!
Ja już prawie przeczytane-nie nadrobione, bo maly sie za ten czas obudzil...
Nie pamiętam wszystkiego, ale znowu o karmieniu piersią...
Ja karmię i się cieszę z tego powodu bardzo, ale wiem, że było ciężko...no, ale się udało i jestem szczęściarą...
Spice Girl witamy! no i ty to masz fajną teściową Mimi...po prostu komedia (dla nas, dla Ciebie nie do śmiechu...)
A moja teściowa rekonwalescencję ma po zabiegu na wycięcie mięśniaków - na razie widujemy się rzadko...więc i też mniej irytacji.
Moi rodzice byli no i już są w Pl...ale przynajmniej maluszka zobaczyli no i mieliśmy luksus - tylu ludzi do pomocy!!!
Pojeździliśmy trochę i pozwiedzaliśmy i mamy teraz doświadczenie co i jak - no i karmiłam publicznie!!!
Ja Was bardzo przepraszam, że tylko o sobie...i do 'wybranych' osób się odzywam:-( ale obiecuję, że już będzie lepiej.
Żanka - trzymam kciukasy za mieszkanie!
Dziękujemy również za miłe komentarze na nk.
Gratuluję miesięcznic i przyrostów wagi!
Życzymy miłego dnia i lecę się moim dzieckiem pozajmować...Tż w domu pracuje...
Pozdrawiam Was serdecznie i gorąco!!!
fajnie że się odezwalaś będziesz teraz u nas częściej ?
gratuluje publicznego karmienia też już to przeżyłam ... na ławce w parku i w poczekalni w przychodni

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
a ja dzis wykorzystuje kazdy sen Dawidka na dzemke...bez słodyczy nie mam siły na nic:-(
bądź twrada wytrzymasz jesteśmy z Tobą

Cytat:
Napisane przez Jaga1111 Pokaż wiadomość

malej jak narazie nie ma nawrotu chorubska oby tak dalej...

ja sie czuje coraz lepiej....

nawet sie wczoraj z TZ posexila....ehhehe(nie bylo jak w niebie ale moze byc)

ogolnie u nas poztywnie jak narazie jest.....

Buziaczki
super że Kajusia już zdrowa i Tż szczęśliwy
oby tak dalej

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
wiecie co? w sobote mi sie bardzo chcialo... mowie do tzta zeby fredke tak wybadal delikatnie czy boli... no i wybadal i na tym sie skonczylo i od niedzieli mnie boli szycie... (jejku jakie szycie przeciez mi tam wszystko sie rozlazlo ) . blizna mnie tak ciagnie... caly czas... czemu

ja chce SEKSU!!!!!!


Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
mówie przed chwilą do Julki "mama sie kaktusem pokuła i boli" a ta sie zaczeła ze mnie śmiać czasami rozbraja mnie
śmieje się z Ciebie

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Dzien dobry Mamuski!
Juleczka dzisiaj konczy 3 miesiace. Cwierc roku. Stare to dziecko mam
no to imprezka

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Nie, nie dziala


Yyy... mi kaza zawsze mala na golasa rozebrac, nawet jak ma sucha pieluche.

A teraz uwaga: mojego meza kuzynka (22 lata) zaoferowala, ze zostanie z Julcia, przynajmniej do konca wakacji !!!!! Ah, nie moge sie doczekac az mimi powiem, zeby sie nie przejmowala, bo mamy kogos. I to powiedziala, ze za friko zostanie, tylko za jedzenie i mieszkanie. Z radosci jej powiedzialam, ze i tak jej zaplacimy. I powiedziala, ze jak odwozila mimi na dworzec (przyjezdza dzisiaj, ja sie mam z nia widziec w czwartek) to powiedziala 'Ale fajnie, zobaczysz sie z dziecmi i z wnuczkami' na co moja tesciowa odparla 'I do fryzjera wreszcie pojde'
Biegne sobie Julcie wycmokac az poczerwienieje. Papa !
no to super widzisz nie masz już stresu ze żłobkiem i z mimi


dziękujemy za wspólne imprezowanie z nami z powodu dwu-miesięcznicy Krzycha

poszłam dzisiaj zapytać w spółdzielni o co biega że nam czynszu nie zmienili jak dziecko doszło i okazało się że moje dziecko nie jest u nas zameldowane mój biedny bezdomny Krzyś a jak Tż odbierał pesel to pytał czy trzeba meldować dziecko i ktośmu powiedział w urzędzie że dziecko jest meldowane tam gdzie rodzice automatycznie przy zgłoszeniu urodzenia
rudalbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 07:05   #1199
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

cześć
Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
łeb mi pęka!jestem zła i bez humoru i ide spac
dobranoc


Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Hej mamuski pogoda do dupy nastroj też pociesza mnie tylko fakt że dziś stuknęły Ami dwa miesiące....
Dlaczego u ciebie waza w pampku?
no to najlepszego na Ami

u mnie tez w pampku ważą


Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość

A teraz uwaga: mojego meza kuzynka (22 lata) zaoferowala, ze zostanie z Julcia, przynajmniej do konca wakacji !!!!! Ah, nie moge sie doczekac az mimi powiem, zeby sie nie przejmowala, bo mamy kogos. I to powiedziala, ze za friko zostanie, tylko za jedzenie i mieszkanie. Z radosci jej powiedzialam, ze i tak jej zaplacimy. I powiedziala, ze jak odwozila mimi na dworzec (przyjezdza dzisiaj, ja sie mam z nia widziec w czwartek) to powiedziala 'Ale fajnie, zobaczysz sie z dziecmi i z wnuczkami' na co moja tesciowa odparla 'I do fryzjera wreszcie pojde'
Biegne sobie Julcie wycmokac az poczerwienieje. Papa !
no to super wieści
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 08:22   #1200
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Dzien dobry ja juz dzisiaj nie spie od godziny 5:30 dzieki mojemu wspanialemu synkowi! Postanowil sie obudzic o 5:30 na mleko, zanim sie z nim nieprzytomna go przewinelam to okazalo sie ze nie ma wody w termosie i musialam gotowac, potem studzic do tego tz nie wymyl wieczorem butelek i wkoncu Dawid zaczal pic po 6 potem za chiny nie chcial zasnac w lozeczku, meczylam sie z nim ze 30 min, wkoncu uspalam go we wozku, zasnal przed 7 a o 7:30 zaczal sie tak strasznie drzec (chyba mu sie cos snilo) ze go uspokoic nie moglam i musialam go wybudzic, na uspokojenie Dawida dziala wszystkiego rodzaju grzchotki, wszystko co wydaje dźwiek no i od tego czasu nie spimy i tak z nim latam to lezak, to mata, lozko, rece a jemu to pasi......teraz mi sie w lezaku drze bo nikt sie nim nie zajmuje!
A wogole od 2 dni mamy problem z piciem mleka, jak pije to kreci glowa na wszystki strony bo on musi wszystko dookola widziec! A i wypija mleka malo, na noc wypil tylko 60 ml a dzis rano 130 ml ze 180 ml i czesto zanim zacznie pic musi odstawic fochy!

Ide go uspac bo mam go dosyc

Sukces! Uspanie zajelo mi az 1 minute jaka bloga cisza nastala

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Nie, nie dziala


Yyy... mi kaza zawsze mala na golasa rozebrac, nawet jak ma sucha pieluche.

A teraz uwaga: mojego meza kuzynka (22 lata) zaoferowala, ze zostanie z Julcia, przynajmniej do konca wakacji !!!!! Ah, nie moge sie doczekac az mimi powiem, zeby sie nie przejmowala, bo mamy kogos. I to powiedziala, ze za friko zostanie, tylko za jedzenie i mieszkanie. Z radosci jej powiedzialam, ze i tak jej zaplacimy. I powiedziala, ze jak odwozila mimi na dworzec (przyjezdza dzisiaj, ja sie mam z nia widziec w czwartek) to powiedziala 'Ale fajnie, zobaczysz sie z dziecmi i z wnuczkami' na co moja tesciowa odparla 'I do fryzjera wreszcie pojde'
Biegne sobie Julcie wycmokac az poczerwienieje. Papa !

No to gratulacje 100 razy lepsza ta kuzynka niz Mimi, ciekawe jak zareaguje

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-06-10 o 08:20
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.