Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 cz. II - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-04, 07:54   #4831
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Witaj Sweetylily

ogromnie ciszę się, ze zaczło się u Ciebie układać.



Cytat:
Napisane przez sweetylily Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Chcialam sie na nowo przywitac i poinformowac ze wracam
Zaczelo mi sie wkoncu ukladac
Pogodzilam sie z TŻ. Bylo ciezko ale dalismy rade Niedlugo wkoncu sie wyprowadzamy bo TŻ zaczal wyjezdzac z moim ocjem do pracy i sa pieniazki. Bardzo sie ciesze bo moje nadzieje na to ze nam sie ulozy byly bliskie zeru
Kubulek rosnie i jest bardzo kochanym dzieciakiem. Pierwsza przerwe nocna na karmienie ma ok 3 a zasypia kolo 20 wiec daje mi sie wyspac
Odzyskalam chec do dzialania.
Pozdraiwam was i obiecuje ze znowu bede sie udzielac.

PS- a tu Kubulek pozdrawia wizazowe ciocie


---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
hej mamusie
nie było mnie dwa miesiące ale myslami byłam przy Was
nie mam czasu jeszcze na czytanie i odpisywanie
napiszę tylko że u nas wszystko ok
mamusia (czyli ja) schudła do 65 kg i ma apetyt na jeszcze pięciokilową utratę wagi
córeczka przybrała i waży około 7,5 kg (dokładnie zważą Oliwię we środę bo mamy kolejne szczepienie brr)
a tatuś kończy remont w nowym mieszkanku i może jutro już będziemy na swoim

POZDRAWIAMY WSZYSTKIE MAMUSIE, SZKRABY i TATUSIÓW

a Monix widzę że Tobie też ładnie idzie odchudzanie - gratulacje
a Zanka nie prowadzisz już listy motywującej do odchudzania ?
Wow, gratuluje spadku wagi. Zdradz jak to się robi?
Mi waga stoi w miejscu od miesiaca, a nie jem slodyczy i pilnuje sie bardzo i co.. chyba złapie doła wkońcu
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 08:20   #4832
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
-
Wow, gratuluje spadku wagi. Zdradz jak to się robi?
Mi waga stoi w miejscu od miesiaca, a nie jem slodyczy i pilnuje sie bardzo i co.. chyba złapie doła wkońcu
Mi zostało 0,5 kg do wagi z przed ciąży. Przed ciążą ważyłam 61kg przez porodem 71,5 kg a teraz 61,5kg. Nie wiem od c zego to zalezy ale ani nie cwicze i jem normalnie. Moze to dzieki karmieniu piersią
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 08:36   #4833
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Dzien dobry!!!!
Dlaczego panowie koszacy trawe musza zaczynac prace o 6???? No dlaczxego: mur: Juz 2 dzien caly dzien mi buczy....mam dosc-leb mi peka!!
przepraszam-ale nie umiem krocej....z polskiego zawsze pisalam najdluzsze wypracowania
alkamor nie mam doswiadczenia ze smoczkami-nam podpasowal Tomme Tippee-ale np wisienka a nie polecany ortodontyczny-ale sprobuj.Nie zaszkodzi.
spicegirl moja Julka tak samo krzyczy-czasem przez godzine sie wydziera(bo inaczej tego nie idzie nzwac)-najgorzej na spacerze bo patrza na mniejak na jakas wyrodna matke co robi niewiadomo co swojemu dziecku
Gratulujemy raczkowania
gabi Kaja jeszcze ma czas-zobaczysz juz niedlugo uslyszysz smiech, z turlaniem roznie bywa czasem wczesnije czasem pozniej-z saidem to samo.TAk poza tym to moja Julka robila to samo w tym"wieku'
zanka podziwiam za to sprzatanie.Choc ja po porodie to sie zrobilam niemal maniaczka-podlogi myje co drugi dzien,wc to samo,lazienke codziennie-ale jakos do okien sie zmusisc nie moge
emilko-nie moglam w sklepie dostac tych jednoskladnikowych.D opiero dzis wyczailam w jednym sklepei(tylko ze duzod rozsze) i to tylko marchewke.Nigdzie w moim miescie nie ma obiadkow Hippa-soki sa w 3 sklepach Wiec zaczlam od zupki-siostra tak robila-mowi ze malemu nic nie bylo-Julce chyba tez nie.Zastanawiam sie co dac nastepne-mam jarzynowa Gerbera(duzo skladnikow) i Bobo Vity(z nowosci por) albo ziemniaczki zze szpinakiem. Chyba na to drugie.
Dla mnie to karmienie to gehenna-nie wiem czy dobrze robie,czy jej nie zaszkodze.Ale przynajmniej definitywnie rozwazalam problem z mezem-powiedzialam ze nie ede gotowac Julce obiadkow bo nie mamy z czego.A lekarze wyraznie powiedzeli ze odradzaja mi ze sklepowych warzyw-zwlaszcza ze Julka ma cos nie tak z nerkami-nie ma sensu obciazac ich.A jego siostra moze sobie gotowac-ona ma pania do sprzatania,i 2 opiekunki do dzieci!!!!
Emilko-lozeczko super!!
alkamor-filmik swietny-nasz ksiadz chyba by nas wyklal z kosciola za taki pomysl
anya_krk uroki podrozowania z dziecmi Moj tato zawsze powtarza-spokoj!!Oni pociagiem jechali ze mna 2 letnia i siostra 7-letnia i dali radeAle bagazu jest-nie da sie ukryc.
czorno spokojnie Ja tez tak mam.Julka pierwsza zasmiala sie do taty. Z nimtak fajnie sie bawi.Ale mnie bardzo kocha. Ktora tu pisala ze matka sie dziecku kojarzy tylko z mlekiem i z ssaniem-i to jest racja.My siedzimy z dzieckiem caly dzien-karmimy,kapiemy,przzewija my,ubieramy-i robimy tez te mniej przyjemne rzecz-czyscimy noski,dajemy leki,chodzimy na szczepienia.A tatusiowie i reszta rodziny sa od zabawiania.Ale uwierz mi-jak tylko nas dluzej nie ma to jest wielki placz za mama!!!!!!!!!!!!!!!przezy lam to jak mialam zjazdy!!!
ewccik ratuluje spadku wagi!!!Szok 27kg: eek:Oliwia tez ladnie przybiera
emzeta-dzieki.Ja mam zamiar podobnie-tylko bez kaszki.A owoce chyba na zmiane z sokami(tymi przecierowymi).
Dobrze ze Filip ma sie juz dobrze.
mamika przykro mi z powodu tego szpitala.Wiem co przezywasz.Trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok i maltka poczula sie lepiej
sweetlily witaj.Kubus sliczny-a jakie ma dlugie wlsoki

Na temat wagi sie nie wypowiadam77kg: mdleje:JA sie zalamie!!!Nie jem chleba,maki,cukru,slodycz e bardzo ograniczam-tylko raz w tygodniu. Znowu cwicze bo mi sie jakis fald zaczal tworzyc na brzuchu Codziennie jestem 5 godzin na spacerze(i caly czas chodze)Ta moja tarczyca mnie wykonczy.A jeszcze lekarka mi zapowiedziala ze po operacji moge przytyc-bo wprowadza mnie w niedoczynnosci i moge jeszcze utyc
Milego dnia kobietki!!
Ide sie kapac,malowac i na spacer!!Ni ma co w domu siedziec.
__________________
80------70-----60-----55

Edytowane przez fizjo83
Czas edycji: 2009-08-04 o 08:38
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 08:47   #4834
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
a tutaj moj obraz:
ale śliczny

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hej weszłam kliknąć ale musze spadać -dzieci znów szaleją;(
napiszę tylko, że już w uk jesteśmy od środy
dzieki za życzenia urodzinowe
dzieci ryczą i marudzą buuuu mam dość jestem padnięta i wysiadam psychicznie:/


Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość

no i jeszcze się chcialam pochwalic jaka nowa umiejetnosc od trzech dni ma mój szkrab
super !!
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość

Dziewczyny kwietniowe a dokładnie Anadun, Judy, Czoornoo i Malpka brakuje mi zdjęć w galerii
oj zapomniałąm, zaraz wstawie

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
a skoro przyjeżdzasz do Lbna, to moze zrobimy mały zlocik? w sumie jest nas tu kilka
jestem za
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 09:36   #4835
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Witajcie kochane Mamusie!
Nasz Adaś ma się dobrze, za dwa tygodnie skończy 4 miesiące. Chłopak rośnie jak na drożdżach. W lipcu byliśmu z nim 2 tygodnie nad morzem, trochę baliśmy się tego wyjazdu ale Mały czuł się tam świetnie, także wakacje bardzo nam się udały.
Pozdrawiam Was wakacyjnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_6359.jpg (35,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5295.jpg (20,8 KB, 46 załadowań)
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 09:40   #4836
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Alkamor mam chyba coś takiego http://www.tylkomarkowe.pl/krzeselko...kty,29249.html
śliczny masz podpis skarpetkoholicznko:hahaha :
Zanka nie szalej tak bo schudniesz
Lapochka ja o bieganiu nie myśle( tymbardziej o 6 rano) co do tematów...to jak ja mam słuchać o dyskotekach i zarywaniu facetów to wole nie spotykać się z "koleżankami"bo takie tematy mnie zupełnie nie interesuja
Anya współczuje męczącej podróży!
i sto lat i spełniania marzeń
Cytat:
Napisane przez anya_krk
2. z laptopem to jak z majtami, kazdy ma wlasny

Czorno no coś TYwariatko jedna nie dołuj się czymś takim, bo co zrobisz jak Igorelek pójdzie do szkoły i jego pani będzie jego autorytetem i to co Ona powie będzie święte??
Ewccik myślałam o Tobie wczoraj gratuluje spadku wagi pochwal się jak tego dokonałaś gratuluje przeprowadzki i 7,5 kg szczęścia, ślicznie Oliwia przybiera na wadze ja schudłam tylko troche ale lepsze to niż nic
Emzeta a mi się "smyczowanie" nie mieści w głowie i nadal w szoku jestem
Ewa witajcie pięknie razem wyglądacie!!!
Sija pamiętam o tym przepisie, tylko mama ma lenia i jakoś nie potrafie jej zmusić do szukania bo ciągle gdzieś biega...od lekarza do lekarza:-(
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-08-04 o 09:43
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 09:42   #4837
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Małpka ja jestem grzeczna jak aniołek no i obyś szybko doczekała się świadomego mama
Zanka ja mogę prowadzić
Mamika współczuje pobytu w szpitalu i dużo zdrówka dla Lenki
Sweety co za niespodzianka Kubus przeuroczy!!! ciesze sie bardzo, że wszystko sie ulożyło, nie raz, nie dwa zastanawiałyśmyh sie co u Ciebie
monix korzystaj i kładz się spać, skoro Dawidofik zasnął, a nie klepiesz e tą klawiature i klepiesz
Pentuerka moze masz popduta wage? mi też mozolnie idzie odchudzanie, od powrotu do domu zrzuciałam 3,5 kg ( po porodzie 6kg) co to jest przy ( JESZCZE) 17kg na plusiechoc lepsze to niz nic bo za około 10 lat będe moze wazyla tyle co przed ciążą
Fizjonie szkodzi i tak przeczytałam , ja lubie jak kosza trawe i bucza czemu do mnie nic nie było, co???popraw sie co do wagi to wiesz, ze jedziemy na tym samym wózku jeśli zjem więcej niz 3 posiłki dziennie, tez grubne
Nicolajj jak mroziłaś warzywa w całości?

dzień dobry

mam kilka pytań, o których wczoraj zapomniałam
1. ile słoiczki pasteryzowane mogą stac?
2. dlaczego po ugotowaniu słodkie morele robią się kwaśne?
3. można mrozić papki w słoikach?
4. właśnie się podrapałam i wyskoczyła mi dziwna buła na ręce i terazx wszystko mnie swędzi
5.zapomniałamprzy pomniałam sobie, Dawidek się łapał przez 2 dni za uszko( jakby Go bolało) już się nie chwyta...ale z uszkiem to do pediatry czy laryngologa??( trzeba mieć skierowanie?)

byłam wczoraj w pracy i okazało się, że mam urlop wypoczynkowy od 27 lipca do 29 września!!! to się nazywa urlop
jeśli mi przedłużą umowe i załapie się na 2 lata na dodatek wychowawczy ( niewiem z jakiś lat przedstawia sie dokumenty ze skarbówki) to chyba od lutego pójde na magisterke
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-08-04 o 10:07
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 09:49   #4838
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

dziekuje wam za mile slowa
Igorek sie dzisiaj usmiechnal

dzien dobry
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 09:54   #4839
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez Ev@ Pokaż wiadomość
Witajcie kochane Mamusie!
Nasz Adaś ma się dobrze, za dwa tygodnie skończy 4 miesiące. Chłopak rośnie jak na drożdżach. W lipcu byliśmu z nim 2 tygodnie nad morzem, trochę baliśmy się tego wyjazdu ale Mały czuł się tam świetnie, także wakacje bardzo nam się udały.
Pozdrawiam Was wakacyjnie
Gratuluje udanego wyjadzu Ja w tym roku nigdzie nie pojechalam ale mam nadzieje ze w przyszlym sie uda
Sliczne zdjecia

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Sweety co za niespodzianka Kubus przeuroczy!!! ciesze sie bardzo, że wszystko sie ulożyło, nie raz, nie dwa zastanawiałyśmyh sie co u Ciebie

dzień dobry

mam kilka pytań, o których wczoraj zapomniałam
1. ile słoiczki pasteryzowane mogą stac?
2. dlaczego po ugotowaniu słodkie morele robią się kwaśne?
3. można mrozić papki w słoikach?
4. właśnie się podrapałam i wyskoczyła mi dziwna buła na ręce i terazx wszystko mnie swędzi
5.zapomniałam

byłam wczoraj w pracy i okazało się, że mam urlop wypoczynkowy od 27 lipca do 29 września!!! to się nazywa urlop
Kubus dziekuje
Jaki masz dlugi urlop a ja juz za miesiac do szkoly nie wiem jak ja tem wysiedze bez Kubusia zawsze jak go zostawiam u jednej babci albo drugiej to mi smutno a co dopiero na tyle godzin

A co do pytan to nie mam pojecia :P
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 10:05   #4840
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
dziekuje wam za mile slowa
Igorek sie dzisiaj usmiechnal

dzien dobry
dzień dobry ja tam miłych słów nie pisałam, więc tym razem nie do mnie
Cytat:
Napisane przez sweetylily Pokaż wiadomość
Gratuluje udanego wyjadzu Ja w tym roku nigdzie nie pojechalam ale mam nadzieje ze w przyszlym sie uda
Sliczne zdjecia



Kubus dziekuje
Jaki masz dlugi urlop a ja juz za miesiac do szkoly nie wiem jak ja tem wysiedze bez Kubusia zawsze jak go zostawiam u jednej babci albo drugiej to mi smutno a co dopiero na tyle godzin

A co do pytan to nie mam pojecia :P
dasz rade!!!!po powrocie ze szkoly pewnie nie bedziesz umiała się nim nacieszyc
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 10:19   #4841
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Emilka 100 lat Adriankowi sliczny present dostal

Monix biegaj ze mna na nie gadaj fajnie jest rosa na trawie, chlod zyc nie umierac narazie udalo sie raz, takto biegam wieczorami
co cie kochanie ugryzlo?

Eva super ze wyjazd sie udal

anya_krk nastepnym razem bedzie lepiej

sweetlily witamy, Kubus obledny

Fizjo wspolczuje mam nadzieje, ze po operacji jednak nie przybedzie wiecej kg

No nic tyle narazie
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 10:20   #4842
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

emilka
zarąbiaste to łóżeczko! możesz się delikatnie wywiedzieć gdzie je kupili bo za ile to chyba nie da rady ale jakieś wskazówki gdzie szukać takiego bo ja też bym chciała właśnie takie a'la turystyczne na kółkach

ech marzy mi się taki wyjeździk jak EV@ miała, ale czy to w ogóle mozliwe jak ja na pół dnia zabieram rzeczy jak na rok to na tydzień to co bym miała zabrać? przyczepę?

Edytowane przez gabriellao0
Czas edycji: 2009-08-04 o 10:25
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 10:24   #4843
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Anya_krk 100 lat i spełnienia wszelkich marzeń z okazji urodzin

dziękuję za odpowiedzi w sprawie karmienia

Alkamor wóżek wygląda całkiem fajnie a na pewno chcesz składany w parasolke? (chodzi mi o ten brak usztywnień) a ja codziennie zmieniam zdanie i dalej się nie moge zdecydować jaki chce
mój mąż też w pracy siedział i to od 16
jaki śliczny tekst w podpisie

Zanka za jutrzejsze szczepienie, oby Filip dobrze je zniósł
uważaj z tym prądem
dziadek jak wróci to domu nie pozna

Lapochka tak piszesz o zdjęciach i ja sobie uświadomiłam, że jeszcze żadnego nie wydrukowałam - tak się do tego zbieram tyle czasu...
mowisz, że Janek wszystko gryzie? przypomniał mi się jakiś artykuł, gdzie było napisane, że dzecko zawsze sobie znajdzie coś do gryzienia np. nogę od stołu... jak sobie wyobraże takie dziecko gryzące noge od stołu...

Nicolaj to widzę, że roboty dużo. Jakoś sobie nie moge wyobrazić takich 200 przyczep kukurydzy

Gabriella nie mam pojęcia czy się da zmiękczyć smoczek
a może dziecko koleżanki nie chce nowego, bo jest większy lub za szybko mleczko leci?
za postępy u Kaji
hihi pierwszy raz widze słowo "chyta"

Spicegirl nie strasz nas tu takimi opowieściami bo aż mi się niedobrze robi jak takie rzeczy czytam
dla czołgającej się Julci
ale ona długo śpi badałaś jej cukier? czy za bardzo nie spada?

Fizjo oby Julci problemy z brzuszkiem szybko minęły
fajnie masz, że mała tak chętnie wcina nowości, u nas z tym gorzej niestety
a ja się pogubiłam - gluten dla dzieci butelkowych nie był później?

Malpka mówisz, że miało być pierwsze "tata"? eeeee tam, mama musi być pierwsza

Czoornoo po co Ci dół? trzeba go szybko zakopać u nas też tak było przez jakiś czas, że Ania się do mnie nawet uśmiechąć nie chciała, za to teraz głównie do mnie się śmieje

Monix smycz dla dziecka? i co, kupiłaś?

Emilka ooo fajne łóżeczko

Ewccik witaj po przerwie

Emzeta mówisz, że w UK smycze popularne? a mi się przypomniały jedne rozmowy w toku - jak krytykowali takie smycze (że to niby nieładnie itp...) - u nas jak widać inne podejście ludzie mają
ale fakt - mniej się dziecko poobija i schylać się tak nie trzeba

Mamika współczuję pobytu w szpitalu, oby już było dobrze

Sweetylily witaj Kubuś śliczny

Fizjo 2 opiekunki do dzieci i pani do sprzątania

C.D.N.
__________________
"Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty,...
Ale miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze."

sija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 10:26   #4844
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

jesli chodzi o fetelik my chyba bedziemy miec taki : fotelik
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 10:32   #4845
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

a poza tym mam od wczoraj humor 'bez kija nie podchodź" więc dre sie na kogo mogę i kiedy mogę, dziś oberwało się nawet Kai
no wiecie co, robię jej kalafiorek z marchewką i ona zajada aż uszka się trzęsą (mam słoiczek 130g) i prawie calusi opróżnia i przy końcu samym ryyyyyyk i wrzask bo ona chce pierś!
ręce opadają, jak ja mam iść do pracy???

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
hihi pierwszy raz widze słowo "chyta"





C.D.N.
no co TY, no jak to? chyta u nas norma, chytać-chwytać itp.
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 10:50   #4846
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Raspi, ale kupicie do niego jakies poduszki?????

Co do smyczy to po prostu ta nazwa jest glupia za przeproszeniem, ma wydzwiek pejoratywny, to nie jest smycz tylko takie szelki z paskiem do trzymania za niego, napisze wam co na to dr. Spoko:
"Obawiacie sie ze niektorzy beda przygladac sie wam z dezaprobata, ze prowadzicie dziecko "na smyczy"? Prawdopodobnie tak. Czy powinniscie sie martwic? Prawdopodobnie nie. Najwazniejsze jest bezpoieczenstwo dziecka. Dobre jest wszystko co umozliwia mu bezpieczne poznawanie otoczenia, a jednoczesnie pozwala wam czerpac przyjemnosc z czasu spedzanego z pociecha."
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 10:51   #4847
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
sweetlily witamy, Kubus obledny
Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
Sweetylily witaj Kubuś śliczny
Dziekujemy

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o fetelik my chyba bedziemy miec taki : fotelik
To jest taki fotelik do karmienia? przepraszam za glupie pytanie ale pierwszy raz taki widze
Ja myslalam o czyms takim http://allegro.pl/item700000567_krze...rewno_buk.html

moja siostra taki miala i bardzo go lubiala

Mam pytanie. Wasze dzieciaczki tez są takie leniwe? Kuba skonczyl 27 trzy miesiace i jak go klade na brzuszek to nie chce wcale glowy podnosic a przedtem robil to bez problemu
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 11:01   #4848
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość

Monix biegaj ze mna na nie gadaj fajnie jest rosa na trawie, chlod zyc nie umierac narazie udalo sie raz, takto biegam wieczorami
co cie kochanie ugryzlo?
ja bym umarła.. niewiem co mi sie stało w rękę

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o fetelik my chyba bedziemy miec taki : fotelik
i gdzie Laura będzie siedziec na tej desce?
Sija
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 11:50   #4849
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

monixo co prowadzic? liste? kwietniowek?
kto zakłada watek?
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 11:52   #4850
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Dzien dobry

Monix co do smyczy dla dzieci to ja mam podobne zdanie ze wyglada to tak jakbym psa na smyczy wyprowadzala, choc z drugiej strony to jest dla bezpieczenstwa dziecka ale ja osobiscie nie kupie takiej smyczy. Kiedys w rozmowach w toku byl temat o niesfornych dzieciach i miedzy innymi byla mama z synkiem ktorego musiala na takiej smyczy trzymac bo maly byl tak ruchliwy i zlosliwy ze non stop jej uciekal i nie mogla sobie z nim poradzic i pani psycholog wypowiadala sie na temat tych smycz ze to jest upokarzajace dla dziecka i zamiast isc na latwizne i upokarzac dziecko to ma sie lepiej zorganizowac z nim i radzila jak ale nie pamietam juz tego szczegolowo

Sweetylily a moze takie krzeselko http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=703286308 jest chyba takie samo a tansze i gratis szelki i podkladka, ja go kupuje teraz 10-go i zastanawiam sie nad chodzikiem od tego samego sprzedawcy http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=696719773 nie jest drogie a przyda sie

Zanka wprowadzasz juz Filipowi gluten? jesli tak to w jakiej postaci? bo ja bym chciala w postaci kaszy mannej do obiadku dac ale to na poczatku daje sie pol lyzeczki a po miesiacu cala lyzeczke no ale przeciez nie bede gotowala pol lyzeczki kaszy a nie wiem czy moge nagotowac wiecej np na 3 dni i trzymac w lodowce na styczniowo-lutowych dawaja maluchom do mleka biszkopty zaczynaly od polowki a teraz dawaja po 3-4 i sie caly czas zastanawiam pod jaka postacia dawac najlepiej....na opakowaniu z kaszki z bobovity pisze ze dla dzieci karmionych sztucznie niewielka ilosc glutenu daje sie od 6 m-ca a pelne posilki glutenowe powinno sie dawac od 10 m-ca i stad pytanie jak ty dajesz, co i ile?

U nas bez zmian, codziennie to samo, Dawid narazie zadnych postepow nie robi....
Na osiedlu kolo mnie byla przed chwila awantura z udzialem policji odnosnie kanalizacji bo okazalo sie (po roku czasu) ze przepompownie postawili komus na dzialce i ten ktos sie teraz o to burzy, tylko dziwne ze dopiero po roku kiedy koncza widocznie facet czekal az beda konczyc zeby odszkodowanie za to od nich wyciagnac bo krzyczal ze ich do sadu poda i odszkodowanie takie wyciagnie ze firma sie nie pozbiera no ale z drugiej strony ma racje bo wkoncu taka wielka znana firma ktora wiekszosc przetargow wygrywa a źle mapki wytyczyla i mysleli ze dzialka jest panstwowa
I to tyle a teraz ide robic obiad

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-08-04 o 11:54
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 12:02   #4851
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Buziaczkku mam taką kaszę mannę dla dzieci
http://www.bobovita.com.pl/zobacz_et...ZKA&sys_id=213
nie trzeba gotować tylko rozrobić w ciepłej wodzie albo mleku, łyżeczkę dodaję do kieliszka wody i dodaję do obiadku
na razie dalam raz heh
za niedługo żółtko wprowadzamy, jogurt już Filip jadł, w deserku
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 12:02   #4852
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez sweetylily Pokaż wiadomość
To jest taki fotelik do karmienia? przepraszam za glupie pytanie ale pierwszy raz taki widze
Ja myslalam o czyms takim http://allegro.pl/item700000567_krze...rewno_buk.html

moja siostra taki miala i bardzo go lubiala
Też sobie upatrzyłam drewniany ale taki, trochę tańszy
http://allegro.pl/item701041184_nowe...a_i_sosna.html

Nie wiem czy jest sens kupować droższy? Te wyglądają na solidne, chyba.

Aa, dzięki za komplementy odnośnie zdjęć.
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 12:13   #4853
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Zanka wątek chciałam zakładac
Buziak to chyba mamy takie samo zdanie odnosnie smyczy
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 12:19   #4854
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Buziaczkku mam taką kaszę mannę dla dzieci
http://www.bobovita.com.pl/zobacz_et...ZKA&sys_id=213
nie trzeba gotować tylko rozrobić w ciepłej wodzie albo mleku, łyżeczkę dodaję do kieliszka wody i dodaję do obiadku
na razie dalam raz heh
za niedługo żółtko wprowadzamy, jogurt już Filip jadł, w deserku

Tez ja mam, tylko zastanawiam sie czy np miarka tej kaszki to bedzie to samo co lyzeczka zwyklej kaszy mannej? bo ja mam zamiar dawac 2 miarki tej kaszki do mleka czyli 1 miarke o 7 rano i 1 miarke o 21 tylko nie wiem czy to bedzie to samo
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 12:29   #4855
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

wydaje mi się że skoro ta kaszka jest na mleku modyfikowanym to na łyżeczkę zmieści się mniej samej kaszki manny niż jakbyś dała zwykła kaszę mannę
to tak na chłopski rozum
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 13:48   #4856
kajaska87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 144
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

hej dziewczyny, mam pytanie, dajecie maluchom kleik ryzowy? bo ja sie zastanawiam czy moge dac malemu, ma 4 msc skonczone juz dosc dawno a to jest niby od 4 msc, moze by mi noc przespal bez pobudki..
no nie tak dawno bo tydzien temu
kajaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 13:57   #4857
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez kajaska87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mam pytanie, dajecie maluchom kleik ryzowy? bo ja sie zastanawiam czy moge dac malemu, ma 4 msc skonczone juz dosc dawno a to jest niby od 4 msc, moze by mi noc przespal bez pobudki..
no nie tak dawno bo tydzien temu

Mozesz dac, jesli nie przesypia nocy to mozesz sprobowac do ostatniej butli dac mu kleiku albo kaszki i wtedy zobaczysz czy bedzie przesypial

edit: Albo wlasnie tak jak Zanka pisze daj lepiej na probe w dzien np z samego rana zeby sprawdzic reakcje a jak bedzie ok to dodasz na noc

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-08-04 o 14:03
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 13:59   #4858
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

ja bym dala najpierw raz w dzień na próbę, bo jakby go brzuszek bolal czy coś... lepiej nie ryzykować na noc
a jak nic nie będzie się działo to dać na noc
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 14:09   #4859
kajaska87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 144
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

dzieki za odpowiedz
dam mu jutro z rana, zdziwi sie pewnie maluch mam nadzieje, ze przespi mi noc, bo w sumie zasypia po 20 i budzi sie ok 2-3 na jedzenie, potem juz o 5-6..
kajaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 14:11   #4860
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

mój młody czasem śpi całą noc od jakiejś 21.00-5.00 albo budzi się na jedzenie koło 1.00-2.00 w nocy
a kaszkę dostaje na noc od dawna, a już tak ładnie przesypiał noce
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.