Glany vs obcasy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-28, 06:12   #1
darkcheery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 14

Glany vs obcasy


Ostatnie kilka sezonów przechodziłam w glanach, ale teraz są już dość stare i musze kupić nowe buty. Pewnie będą to kolejne nowe glanami, ale zaczynają mi po głowie chodzić też kozaczki na szpilce.

Co myślicie? Co byście wybrały?


Glany są zdecydowanie mocniejsze i trwalsze. Do tego jestem dość przyzwyczajona do nich. Inna sprawa że w glanach trochę marzłam zimą, a kozaczki na szpilce są przeważnie dobrze ocieplane. Do tego szpilki będą dużo bardziej eleganckie, ale też dużo delikatniejsze, trzeba uważać na każdym kroku żeby obcasa nie złamać.
darkcheery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 07:10   #2
boskaastaroth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Glany vs obcasy

Za duży przeskok. Moim zdaniem powinnaś kupić kozaczki na niezbyt wysokim, stabilnym obcasie.
__________________
boskaastaroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 07:42   #3
AislingR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 30
Dot.: Glany vs obcasy

popieram
AislingR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 08:37   #4
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Glany vs obcasy

Cytat:
Napisane przez darkcheery Pokaż wiadomość
Ostatnie kilka sezonów przechodziłam w glanach, ale teraz są już dość stare i musze kupić nowe buty. Pewnie będą to kolejne nowe glanami, ale zaczynają mi po głowie chodzić też kozaczki na szpilce.

Co myślicie? Co byście wybrały?


Glany są zdecydowanie mocniejsze i trwalsze. Do tego jestem dość przyzwyczajona do nich. Inna sprawa że w glanach trochę marzłam zimą, a kozaczki na szpilce są przeważnie dobrze ocieplane. Do tego szpilki będą dużo bardziej eleganckie, ale też dużo delikatniejsze, trzeba uważać na każdym kroku żeby obcasa nie złamać.
z tym sie nie zgodze
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 09:20   #5
darkcheery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 14
Dot.: Glany vs obcasy

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
z tym sie nie zgodze
Moje ostatnie glany nie miały żadnego ocieplenia, więc jak by nie było to gorzej nie będzie. A kozaki które oglądałam miały jakieś lekki kożuszek jednak.
darkcheery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 09:45   #6
who cares
Raczkowanie
 
Avatar who cares
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 397
Dot.: Glany vs obcasy

Weź jeszcze pod uwagę to, że będą to Twoje jedyne buty na zimę (tak wywnioskowałam z wypowiedzi) i kozaki na szpilce chyba nie zawsze się sprawdzą. Lepiej poszukaj czegoś bardziej stabilnego
who cares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 10:12   #7
darkcheery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 14
Dot.: Glany vs obcasy

Właśnie przeczytałam wątek „szpilki w szkole” i mnie zatkało!
Wychodzi na to że ta delikatność szpilek to jakiś mit.
No chyba to się tyczy tylko tych kozaków ze stalowymi szpilami co to te laski noszą, ale i tak szok.
Tekst o rozbijaniu kopniakami (w 10cm szpilach) w ramach zabawy cegieł na kawałki jest mocny.
Albo o rozłupywaniu tymi szpilkami drewna na ognisko?
To te szpilki teraz naprawdę takie porządne i mocne robią????
darkcheery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 10:35   #8
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Glany vs obcasy

Cytat:
Napisane przez darkcheery Pokaż wiadomość
Ostatnie kilka sezonów przechodziłam w glanach, ale teraz są już dość stare i musze kupić nowe buty. Pewnie będą to kolejne nowe glanami, ale zaczynają mi po głowie chodzić też kozaczki na szpilce.

Co myślicie? Co byście wybrały?


Glany są zdecydowanie mocniejsze i trwalsze. Do tego jestem dość przyzwyczajona do nich. Inna sprawa że w glanach trochę marzłam zimą, a kozaczki na szpilce są przeważnie dobrze ocieplane. Do tego szpilki będą dużo bardziej eleganckie, ale też dużo delikatniejsze, trzeba uważać na każdym kroku żeby obcasa nie złamać.
Odkąd ludzkość wynalazła grube wełniane skarpety, kwestia ocieplania glanów zeszła na dalszy plan...mi tam jest cieplutko.

A jeżeli już musisz zdecydować się na jedne buty, to bierz to, w czym lepiej się czujesz. Ja sobie nie wyobrażam sytuacji, w której kozaczki na SZPILCE stanowią moje jedyne obuwie na parę miesięcy. Pewnie bym umarła, skręciła kostkę, wpadła w kałużę i w depresję.
Jeżeli mają być kozaczki, to raczej na niskim, stabilnym obcasie albo niższym słupku.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 11:42   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Glany vs obcasy

A to nie ma nic pośrodku? Przeciez do glanów nie założysz delikatnej sukienki wiec za tym idzie tez zmiana ubrań.

Szpilka, cienka podeszwa to nie jest obuwie na polska zimę, chyba, że wsiadasz do auta i parkujesz w podziemnych parkingach sklepów, urzedów, itd.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 11:49   #10
darkcheery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 14
Dot.: Glany vs obcasy

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
A jeżeli już musisz zdecydować się na jedne buty, to bierz to, w czym lepiej się czujesz.
„A jeżeli już musisz zdecydować się na jedne buty, to bierz to, w czym lepiej się czujesz.”
No właśnie tu jest problem. W glanach chodzę już parę lat i zawsze dobrze się w nich czułam. W ogóle je uwielbiam.
Za to kozaczków na szpilce nigdy nie miałam więc nie wiem jak się będę w nich czuła.
Prawdę mówiąc to byłam bardziej zdecydowana na kolejne glany, ale ten wątek ze szpilami mi namieszał mocno.
Fajnie by jednak było mieć (chociaż od czasu do czasu) na nogach takie mocne prawdziwe szpilki. Co to se można nimi „dla zabawy cegłę rozbić na kawałki”. Szczególnie że czasem lubię sobie z nudów tak pokopać w byle co Czubki w glanach mam całe zdarte A z tego co piszą te laski to te obcasy to jakiś kolejny, nieosiągalny dla glanów poziom. Taki upgrade mogłabym w sumie zaryzykować i zobaczyć jak mi się spodoba
Ale prawda jest taka że na co dzień pewnie bym w nich nie dała rady
I klops bo kasy na dwie pary nie mam:/ Z tym co wybiorę muszę pociągnąć chociaż jeden sezon.
darkcheery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 11:56   #11
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Glany vs obcasy

Pytanie za 100 punktów - czy umiesz chodzić w butach na szpilce?
Bo od tego trzeba zacząć - jeśli nigdy nie miałaś żadnych butów na obcasie to nie polecam , zwłaszcza że to ma być obuwie zimowe . Glany owszem, ocieplane nie są, ale mi się udało dostać HDki ocieplane, podobne do glanów. I całkiem ładnie się spisały zimą . Ja sobie nie wyobrażam nosić butów na obcasie w porze roku w której dominuje śliska powierzchnia chodnika .
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 12:04   #12
darkcheery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 14
Dot.: Glany vs obcasy

Dotąd unikałam obcasów, ale mam jedną parę takich klasycznych "wyjściowych" czółenka na takiej niby szpilce z 7-8cm. Od czasu do czasu w nich chodziłam i było całkiem ok. Ale ogólnie raczej jak tylko musiałam bo wolałam glany. Teraz pewnie tez bym nie chodziła, ale jednak zaczęły mnie korcić mocno takie prawdziwe szpile co te laski opisują. Wiem tylko że albo te ostre szpile albo glany, jakiś zwykłych kozaków w ramach kompromisu to nie chce
darkcheery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 16:06   #13
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Glany vs obcasy

Ocieplenie ociepleniem, kożuszek kożuszkiem, imho istotna jest podeszwa. Glany mają solidną podeszwę, dobrze izolującą od podłoża, i miejsce na ciepłe skarpetki jakby co, natomiast zdecydowana większość kozaków na szpilach, nawet jeśli mają jakieś ocieplenie, to podeszwa z przodu jest grubości kartki papieru. Nie wiem kto projektuje takie rzeczy, ale moim zdaniem takie buty nadają się wyłącznie dla osób, które zimą jeżdżą samochodem i mają do przejścia kilka metrów na trasie parking-praca, parking-dom. Jeśli, tak ja, spędzasz trochę czasu czekając na autobus, to baaardzo bym się zastanowiła.

No i jeszcze - czy umiesz chodzić na szpilkach, jak jest ślisko?

A, i zupełnie nie widzę problemu z zakładaniem delikatnych sukienek do glanów, poza tym że zimą nie noszę delikatnych sukienek Ale w czasach licealnych, dawno, dawno temu nosiłam glany latem, do letnich zwiewnych sukienek na ramiączkach.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 18:32   #14
sophiab2
Raczkowanie
 
Avatar sophiab2
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 86
Dot.: Glany vs obcasy

a może na obcasie ale nie szpilki? i nie płaska podeszwa tylko coś takiego:
https://wizaz.pl/szafa/wieszak,37311...uty-na-obcasie
nigdy nie chodziłam w wysokich butach i te były pierwsze na zime (tzn nie te tylko z takim obcasem ma jakies 7-8 cm? coś koło tego) i są bardzo wygodne i ocieplane w środku
__________________
http://diyzosi.blogspot.com/
sophiab2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 19:34   #15
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Glany vs obcasy

Miałam kiedyś świetne kozaczki na szpilce, chodziłam w nich całą zimę i pół drugiej. I to naprawdę chodziłam, nie woziłam ich samochodem. Kochałam te buty, już takich drugich nie miałam. I to ostatnie zdanie jest najważniejsze Jak się trafi na świetne kozaczki to wytrzymają wszystko, ale pytanie, czy się trafi. Bo większość butów ogólnie rozczarowuje, albo są niewygodne albo nietrwałe
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 20:00   #16
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Glany vs obcasy

jejku a nie możesz kupić dwóch par? jakieś na co dzień i jedne eleganckie ?
na allegro jest masa niedrogich na zimę
http://allegro.pl/polskie-wysokie-mu...662912953.html
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 00:20   #17
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Glany vs obcasy

Może niskie obcasy po prostu? Albo koturny?
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 06:12   #18
AislingR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 30
Dot.: Glany vs obcasy

hahaha szpilki do rozbijania cegieł. Pozdro, jak zapłacisz za nie 2000zł to może i tak, żadne tańsze tego nie wytrzymają, większość ma stalkę w środku (a nie jest ze stali) która przy takiej zabawie pęknie. Nie wiem co i gdzie przeczytałaś, na obcasach śmigam dość często i wiem, że jeden bieg do autobusu = wymiana fleków, o podskokach jak nie chcesz zepsuć butów zapomnij, a już na pewno jak sobie będziesz różne rzeczy 'kopać' to sezonu w nich nie przechodzisz.

Wogle polecam herbatę z melisy na takie zachowania raczej a nie szpilki
AislingR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 08:35   #19
darkcheery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 14
Dot.: Glany vs obcasy

Cytat:
Napisane przez AislingR Pokaż wiadomość
hahaha szpilki do rozbijania cegieł. Pozdro, jak zapłacisz za nie 2000zł to może i tak, żadne tańsze tego nie wytrzymają, większość ma stalkę w środku (a nie jest ze stali) która przy takiej zabawie pęknie. Nie wiem co i gdzie przeczytałaś, na obcasach śmigam dość często i wiem, że jeden bieg do autobusu = wymiana fleków, o podskokach jak nie chcesz zepsuć butów zapomnij, a już na pewno jak sobie będziesz różne rzeczy 'kopać' to sezonu w nich nie przechodzisz.

Wogle polecam herbatę z melisy na takie zachowania raczej a nie szpilki
Hehe, a widzisz, jednak nie


Jeszcze wczoraj opowiedziałam o moim „szpilkowym odkryciu” koleżance (też fance glanów). Popukała się w głowę i dziwnie na mnie poparzyła ale przypomniało się jej, że jej siostra ma właśnie kozaczki na metalowej szpilce. Postanowiliśmy więc namówić siostrę na mały eksperyment naukowy. Jak tylko siostra usłyszała o naszym „genialnym” pomyśle to zrobiła to co każdy normalny by zrobił, czyli nas wyśmiała Buty miała idealne, właśnie szpile 10-11cm i zakończeniu stalową główką na kilka mm średnicy, ale za żadne skarby by nam ich nie pożyczyła, ale w końcu sama się postanowiła poświęcić „dla dobra nauki” I wybrałyśmy się na mały spacerek. Ze znalezieniem cegły, czy tam pustaka, większych problemów nie było, bo po ostatnim remoncie na osiedlu jest takich pozostałości dużo. Nie wchodząc w szczegóły ile z tego ubawu miałyśmy mogę tylko poinformować o pozytywnym zakończeniu eksperymentu! Co prawda nie poszło za pierwszym razem, i musiała parę razy tą szpilą przypieprzyć ale w końcu ją rozbiła! Hałas tylko przy tym był jak przy wybuchu petardy i aż się ludzie z okien powynurzali


Czas na podsumowanie:
1. Obcas nie ucierpiał w żaden sposób.
2. Buty zapewne nie kosztowały 2000zł (choć ile kosztowały to nie wiem).
3. Fleka nie trzeba było wymieniać po bieganiu bo od początku były stalowe.
4 Strasznie fajnie takie szpile stukają jak się w nich idzie po betonie
P.S. Wiem wiem, nie jesteśmy ani trochę normalne
darkcheery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 10:58   #20
AislingR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 30
Dot.: Glany vs obcasy

No cóż powiedz mi zatem jakiej to firmy kozaczki? skoro są takie wytrzymałe i tanie to też je sobie sprawię
AislingR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 11:34   #21
darkcheery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 14
Dot.: Glany vs obcasy

Cytat:
Napisane przez AislingR Pokaż wiadomość
No cóż powiedz mi zatem jakiej to firmy kozaczki? skoro są takie wytrzymałe i tanie to też je sobie sprawię
Haha, czyli jednak też byś chciała od czasu do czasu „pokopać” sobie w coś stalową szpilą?
Jak ją następnym razem zobaczę to postaram się dowiedzieć nazwę firmy.
darkcheery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 12:28   #22
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Glany vs obcasy

Cytat:
Napisane przez darkcheery Pokaż wiadomość
„A jeżeli już musisz zdecydować się na jedne buty, to bierz to, w czym lepiej się czujesz.”
No właśnie tu jest problem. W glanach chodzę już parę lat i zawsze dobrze się w nich czułam. W ogóle je uwielbiam.
Za to kozaczków na szpilce nigdy nie miałam więc nie wiem jak się będę w nich czuła.
Prawdę mówiąc to byłam bardziej zdecydowana na kolejne glany, ale ten wątek ze szpilami mi namieszał mocno.
Fajnie by jednak było mieć (chociaż od czasu do czasu) na nogach takie mocne prawdziwe szpilki. Co to se można nimi „dla zabawy cegłę rozbić na kawałki”. Szczególnie że czasem lubię sobie z nudów tak pokopać w byle co Czubki w glanach mam całe zdarte A z tego co piszą te laski to te obcasy to jakiś kolejny, nieosiągalny dla glanów poziom. Taki upgrade mogłabym w sumie zaryzykować i zobaczyć jak mi się spodoba
Ale prawda jest taka że na co dzień pewnie bym w nich nie dała rady
I klops bo kasy na dwie pary nie mam:/ Z tym co wybiorę muszę pociągnąć chociaż jeden sezon.
Chcesz prawdziwe szpilki? Kup sobie jedną parę na wiosnę.
A teraz bierz glany albo płaskie kozaki.
Glany bierz. Glany zawsze dobre.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 12:29   #23
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Glany vs obcasy

Kup sobie porządne kozaki, ale nie na żadne szpilce, tylko ewentualnie na niskim stabilnym słupku. Szpilki kup sobie na wiosnę i kop co tam tylko lubisz Rodzice wywalą kasę na kozaczki na szpilce, a potem nie wypłacą się za nowe zęby, które w marcu (po wygojeniu dziąseł) będa musieli Ci zafundować
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 15:51   #24
darkcheery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 14
Dot.: Glany vs obcasy

Heh dzięki dziewczyny, w sumie całkiem sensowne te Wasze uwagi.


Może by i kupić kolejne glany a na wiosnę sobie sprawić jakieś szpile…


Albo to co Sybil zaproponowała z kupnem dodatkowych tanich płaskich z allegro też jest dobre. Czyli teraz kupuje te zabójcze kozaczki na metalowej 10cm szpili, w nich biegam skacze rozbijam nimi cegły i co tylko sobie chce i w ogóle we wszystko je wbijam a przy tym zawsze w nich wygadam pięknie sexownie i elegancko [ a wszędzie wokół biegają jednorożce zawsze świeci słońce i jest pięknie]. A potem jak zawsze życie wszystko weryfikuje, nogi mi odpadają i nie umiem w nich chodzić więc wyjmuję te tanie płaskie badziewia z allegro i łażę w nich do końca sezonu
darkcheery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 16:16   #25
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Glany vs obcasy

żebyś się nie zdziwiła jak wywalisz kasę na szpilki a po pół godziny na mieście okaże się, że w nich dalej nie ujdziesz

ja bym kupiła po prostu oficerki no ale ja w butach chodzę a nie bawię się w miejsce zoo także no, mogę mieć inne podejście do tematu
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 16:39   #26
darkcheery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 14
Dot.: Glany vs obcasy

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja bym kupiła po prostu oficerki no ale ja w butach chodzę a nie bawię się w miejsce zoo także no, mogę mieć inne podejście do tematu
No wiem,
Kiedyś musi nastąpić w życiu ten moment że się dorośleje, nie ma się już ochoty na wygłupy i kupuje się praktyczne oficerki zamiast fajnych glanów/ostrych szpil, aż w końcu ani się zauważy a jest się już tylko kolejnym szarym nudnym człowiekiem...


(tak tylko sobie żartuje )
darkcheery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 16:47   #27
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Glany vs obcasy

Osobiście wybrałabym opcję pomiędzy glany a szpilki, a mianowicie but na lekkiej koturnie - solidna podstawa, da się znaleźć elegancji model, dobra izolacja od podłoża, stabilny chód i nie trzeba wymieniać fleków - same plusy
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 17:01   #28
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Glany vs obcasy

Cytat:
Napisane przez darkcheery Pokaż wiadomość
No wiem,
Kiedyś musi nastąpić w życiu ten moment że się dorośleje, nie ma się już ochoty na wygłupy i kupuje się praktyczne oficerki zamiast fajnych glanów/ostrych szpil, aż w końcu ani się zauważy a jest się już tylko kolejnym szarym nudnym człowiekiem...


(tak tylko sobie żartuje )
właściwie to mam w szafie trampki, glany, oficerki i od groma szpilek także nie wiem co rodzaj noszonego obuwia ma do rzeczy

jak sama wskazałaś w tym wątku od kupienia szpilek nie staniesz się za grosz bardziej kobieca także no - buty jak buty, kawał skóry
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 17:01   #29
darkcheery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 14
Dot.: Glany vs obcasy

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Osobiście wybrałabym opcję pomiędzy glany a szpilki, a mianowicie but na lekkiej koturnie - solidna podstawa, da się znaleźć elegancji model, dobra izolacja od podłoża, stabilny chód i nie trzeba wymieniać fleków - same plusy
E ja tu żadnych plusów nie widzę takich koturn.
Już bym brała znowu glany a nie kombinowała.
W glanach masz przynajmniej solidny but którym możesz się obronić jak cię ktoś zaczepi.
Tak samo te metalowe szpile, nie dość że wyglądasz w nich fajnie i sexi to ciągle możesz kogoś/coś skopać jak byś w sytuacji zagrożenie była.
A koturn? Eee…;p
Szpilki wydają się najlepsze bo to takie połączenie takiej „brutalności glana” (albo nawet bardziej bo większe można nimi zniszczenia zrobić) a jednocześnie mając je na nogach wygląda się elegancko i sexi i fajnie
Tylko pozostaje właśnie ten problem wygody, ale jak nie kupie to się nie dowiem (choć tu może lepiej poczekać do wiosny tak jak rodzicie)
darkcheery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 17:04   #30
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Glany vs obcasy

Cytat:
Napisane przez darkcheery Pokaż wiadomość
[...]
Szpilki wydają się najlepsze bo to takie połączenie takiej „brutalności glana” (albo nawet bardziej bo większe można nimi zniszczenia zrobić) a jednocześnie mając je na nogach wygląda się elegancko i sexi i fajnie[...]
Chyba tylko sobie
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-30 15:41:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.