Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-04, 21:24   #2311
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Na ulicy słysząc śmiech nieznajomej osoby raczej trudno stwierdzić czy ona już tak ma, czy robi to dla zwrócenia uwagi na siebie - w każdym razie ja bym tego nie potrafiła. Właściwie to nie zastanawiałabym się nad tym, przypadkowi ludzie rzadko mnie skłaniają do analizowania ich zachowania. W tym tylko nadzieja że innym też się nie chce analizować mnie :P
Wierz mi, czasem po prostu da się to odróżnić Ja też nie analizuję za bardzo zachowań innych ludzi, ale jak chciałam w szkole przed lekcją powtórzyć coś, a obok mnie stała grupka dziewczyn i wszystkie się śmiały na cały korytarz (przy okazji rzucając dookoła oczami, czy nie nadchodzi jakiś facet*) - to baardzo mnie to denerwowało.

*akurat tego jestem pewna, bo jak nie było facetów na horyzoncie, to ich śmiech robił się coraz cichszy
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 21:32   #2312
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Wierz mi, czasem po prostu da się to odróżnić Ja też nie analizuję za bardzo zachowań innych ludzi, ale jak chciałam w szkole przed lekcją powtórzyć coś, a obok mnie stała grupka dziewczyn i wszystkie się śmiały na cały korytarz (przy okazji rzucając dookoła oczami, czy nie nadchodzi jakiś facet*) - to baardzo mnie to denerwowało.

*akurat tego jestem pewna, bo jak nie było facetów na horyzoncie, to ich śmiech robił się coraz cichszy
Ano jeśli się da odróżnić, to ok. Bo już się bałam że taka ocena ma dużo wspólnego z pozorami, uprzedzeniami albo czymś takim ;>
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 22:07   #2313
violonczelistka
Rozeznanie
 
Avatar violonczelistka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska (nareszcie :D)
Wiadomości: 508
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

A jak byście sie zachowały gdyby faceta zdziwiły Wasze nagłe, dość długie, może troszke głośne, szalone, ale szczere śmiechy z byle czego lub bez konkretnego powdu (tzn, powód zawsze się znajdzie, ale moze być tak błahy, że az niezrozumiały dla kolesia ) ?
__________________
,,Zawsze robi mi się smutno, gdy coś miłego się kończy. Co prawda zawsze można mieć nadzieję na coś jeszcze milszego, ale co do tego nigdy nie ma pewności. "

Edytowane przez violonczelistka
Czas edycji: 2011-09-04 o 22:08
violonczelistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 22:17   #2314
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Myślę, że emeraldgreen miała raczej na myśli taki głośny, sztuczny rechot. Nie wiem czy was też to irytuje, ale mnie na przykład strasznie denerwuje głośny śmiech najczęściej dziewczyn, gdy się chcą popisać. Pewnie wiecie, co mam na myśli...
Wiemy, wiemy. Miałam wątpliwą przyjemność mieszkania w akademiku na tym samym piętrze z dziewczynami od sztucznego popisowego rechotu. Widocznie uznawały, że są takie fajne i spotaniczne. Ehhh...specjalnie wychodziły z pokoju, żeby zademonstrować na korzytarzu, że im jest tak wesoło, że boki zrywać. Ja sama pośmiać się lubie i często jak zacznę to nie mogę przestać, ale najczęściej coś mnie musi rozbawić.
Takie dziewuszki ewidentnie robią popisówkę przed chłopakami. I co mnie dziwi do tej pory, panny z akademika lubiły ganiać się z chłopakami po korytarzu- najpierw zaczepiały delikwenta, zabierały notatki albo wskakiwały na barana, potem z szalonym piskiem i trzaskaniem drzwiami uciekały do swojego pokoju. No i ten śmiech, żeby tylko kawaler na nie spojrzał.
Pewnie myśłały o sobie, że są fajnymi krejzolkami lubiącymi fun i wogóle że są super spontaniczne.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 22:38   #2315
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Takie dziewuszki ewidentnie robią popisówkę przed chłopakami. I co mnie dziwi do tej pory, panny z akademika lubiły ganiać się z chłopakami po korytarzu- najpierw zaczepiały delikwenta, zabierały notatki albo wskakiwały na barana, potem z szalonym piskiem i trzaskaniem drzwiami uciekały do swojego pokoju. No i ten śmiech, żeby tylko kawaler na nie spojrzał.
Pewnie myśłały o sobie, że są fajnymi krejzolkami lubiącymi fun i wogóle że są super spontaniczne.
żenuuuaaa

pamiętam jak raz akurat byłam w akademiku i wyłączyli prąd kumpela z innego pokoju zaczęła biegać po korytarzu i 'ojej, ojej, ojej, ojej!' aż z piskiem wleciała do chłopaków

a później się dziwić, że kolesie traktują niektóre laski jak słodkie idiotki
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 22:39   #2316
violonczelistka
Rozeznanie
 
Avatar violonczelistka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska (nareszcie :D)
Wiadomości: 508
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
żenuuuaaa

pamiętam jak raz akurat byłam w akademiku i wyłączyli prąd kumpela z innego pokoju zaczęła biegać po korytarzu i 'ojej, ojej, ojej, ojej!' aż z piskiem wleciała do chłopaków

a później się dziwić, że kolesie traktują niektóre laski jak słodkie idiotki
Nie no. To przesada
__________________
,,Zawsze robi mi się smutno, gdy coś miłego się kończy. Co prawda zawsze można mieć nadzieję na coś jeszcze milszego, ale co do tego nigdy nie ma pewności. "
violonczelistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 23:28   #2317
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Powiedzcie- u was w bloku tez tak jest, ze w niedziele sie nie odkurza? ani nie wierci? nie wiem czy to powszechny zwyczaj czy lokalny, ciekawa jestem czy sie powstrzymuje z sensem czy bez xD
dzien swiety czy nie, ale w sumie weekend powinien byc czasem relaksu a nie wiercena polek, skuwania framugi w dzrwiach na klatce itd
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-04, 23:56   #2318
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

ja tam się nie zgadzam, jak ktoś pracuje od pon do pt to kiedy ma znaleźć czas jak nie w sobotę czy niedziele ;p
zawsze będzie źle.
pon-pt to źle, bo dzieci mają wakacje/są chore/mają na późną godzinę
rano źle, bo śpią starsi
wieczorem źle, bo śpią dzieci

e tam.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 00:02   #2319
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
ja tam się nie zgadzam, jak ktoś pracuje od pon do pt to kiedy ma znaleźć czas jak nie w sobotę czy niedziele ;p
zawsze będzie źle.
pon-pt to źle, bo dzieci mają wakacje/są chore/mają na późną godzinę
rano źle, bo śpią starsi
wieczorem źle, bo śpią dzieci
najlepiej nie sprzatac w ogole.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 00:03   #2320
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Bez przesady, są godziny, w których nie powinno się wiercić itd. Są to godziny nocne. Ludzie mają prawo się wyspać Zwłaszcza, że wiele osób potem idzie w poniedziałek do pracy/szkoły.
I powiem szczerze, że jestem przeciwna wierceniu w niedzielę. Czy w ogóle w dni wolne. Jak się da, to najlepiej wiercić jakoś w tygodniu jak większość osób jest w pracy. Ale wiadomo, nie zawsze ma się taką możliwość.
Chociaż jak się planuje większy remont to warto powiadomić o tym sąsiadów
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 09:05   #2321
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez violonczelistka Pokaż wiadomość
A jak byście sie zachowały gdyby faceta zdziwiły Wasze nagłe, dość długie, może troszke głośne, szalone, ale szczere śmiechy z byle czego lub bez konkretnego powdu (tzn, powód zawsze się znajdzie, ale moze być tak błahy, że az niezrozumiały dla kolesia ) ?
Mój śmiech dziwi nieustannie nowo poznane osoby - mówię wtedy po prostu że już tak mam i trzeba się do tego przyzwyczaić. Raz mnie zapytano czy ja chociaż wiem z czego się śmieję: powiedziałam że wiem ale nie czuję się na siłach tego tłumaczyć A, i wśród bliskich mi ludzi zdecydowana większość ma poczucie humoru podobne do mojego, to dla mnie ważne, żarty to duża część mojej komunikacji z ludźmi
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 12:44   #2322
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

U mnie w bloku sprzata sie pon-sobota, najczesciej jednak w sobote bo to dzien wolny od pracy, ale nie w niedziele, w niedziele ma byc cicho.

A taki smiech gdy nie ma z czego- wkurza mnie, jest sztuczny, udawany i na popis. Przez chwile ludzie rzeczywiscie mysla- aha, zabawna osoba, wesola. Ale po jakims czasie widac, ze jednak to na pokaz.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 15:01   #2323
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Nie rozumiem ludzi, którzy kupują bagietkę i kładą ją nieopakowaną na taśmę sklepową.

W sklepowych klimatach : nie rozumiem wyciągania i wertowania pliku banknotów. Przyjdzie gbur, dzień dobry nie odpowie, bo i po co? A potem wertuje te setki, tak jakby one się czymś między sobą różniły.

Oczywiście rozmowy przez telefon podczas obsługi to norma. Zero kultury, nienawidzę takiego chamstwa.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 15:13   #2324
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Powiedzcie- u was w bloku tez tak jest, ze w niedziele sie nie odkurza? ani nie wierci? nie wiem czy to powszechny zwyczaj czy lokalny, ciekawa jestem czy sie powstrzymuje z sensem czy bez xD
dzien swiety czy nie, ale w sumie weekend powinien byc czasem relaksu a nie wiercena polek, skuwania framugi w dzrwiach na klatce itd
mi to nie przeszkadza
sąsiedzi mogą kosić trawniki w godzinach 9-21 i wtedy nie mam pretensji
co do wiertarek to niektórzy sami remontują w wolnym czasie.. więc po pracy i w weekend... no kiedyś to muszą robić
u brata TŻa w bloku sąsiad tak robił 2tyg dzień w dzień i jakoś przeżyli bo i kiedyś oni coś będą robić
nie każdy ma możliwość zrobienia wszystkiego w dni pracujące
mi takie hałasy nie przeszkadzają .. a innym proponuję zakup zatyczek do uszu (i nie mówię tego żeby komuś dokopać.. żeby nie było)
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 16:03   #2325
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

ROWERZYSTO
wkurzają cie piesi na ścieżkach rowerowych? chamscy kierowcy?


http://www.youtube.com/watch?v=fEU0B...layer_embedded
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 16:19   #2326
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
U mnie w bloku sprzata sie pon-sobota, najczesciej jednak w sobote bo to dzien wolny od pracy, ale nie w niedziele, w niedziele ma byc cicho.
A sprząta się głośno ? Tzn. odkurzacz może i trochę buczy ( nie wiem, nie posiadam ), ale jak może przeszkadzać mycie podłogi czy ścieranie kurzu ?

U mnie nie ma czegoś takiego, ktoś ma czas to sobie sprząta/remontuje/ wierci itp. Oczywiście nie w nocy
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 16:23   #2327
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Ja nigdy nie słyszałam odkurzacza moich sąsiadów. A myślę, że jednak czasem odkurzają Niektórzy pewnie nawet w niedzielę.
Za to wiercenie, kucie itd. dość często słyszę. Zwłaszcza w okresie wakacyjnym. I to już przyjemne nie jest. Zwłaszcza jak ktoś zaczyna wiercić minutę po tym jak się kończy cisza nocna.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 16:31   #2328
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Nie rozumiem ludzi, którzy kupują bagietkę i kładą ją nieopakowaną na taśmę sklepową.

W sklepowych klimatach : nie rozumiem wyciągania i wertowania pliku banknotów. Przyjdzie gbur, dzień dobry nie odpowie, bo i po co? A potem wertuje te setki, tak jakby one się czymś między sobą różniły.

Oczywiście rozmowy przez telefon podczas obsługi to norma. Zero kultury, nienawidzę takiego chamstwa.
Ja jak na kasie pracowalam w realu to byla parka, on wlasnien buc z setkami a ona w 8 miesiacu ciazy albo w ciazy blizniaczej, ogolnie wieloryb w pelni tego slowa znaczeniu z wyjatkiem chudych nozek, no taka kobieta co przed ciaza musiala byc bardzo chuda i jej urosl taaaaki brzuchol. Caly wozek zakupow, zgrzewki napoji, on stoi i sie gapi, ona wyklada wszystko na kase, potem pakuje i pcha wozek ledwo siagajac do niego przez ten brzuch.
No kurde, az by sie chcialo wstac i go walnac ale moglam jedynie formulke 'dzien dobry, dziekuje, milego dnia'.

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
A sprząta się głośno ? Tzn. odkurzacz może i trochę buczy ( nie wiem, nie posiadam ), ale jak może przeszkadzać mycie podłogi czy ścieranie kurzu ?

U mnie nie ma czegoś takiego, ktoś ma czas to sobie sprząta/remontuje/ wierci itp. Oczywiście nie w nocy
Tak, slychac co sie mowi, jak sie otwiera szafke, jak sie chodzi, jak cos spadnie na podloge. Beton strasznie niesie dzwieki, sciany nosne nie az tak, ale nosne mam w srodku mieszkania a miedzy mieszkaniami sa tynki albo takie cieniutkie sciany. Wszystko slychac, teraz jak u mnie leca trudne sprawy to pewnie bachor za sciana to slyszy, moje stukanie w klawiature moze tez xD Ja w nocy ze wszystkich stron slysze chrapanie sasiadow...
Wiec takie sprzatanie niestety slychac, odkurzacz, pralke, szafki, mycie toalety (tam to juz w ogole niesie szybem wszystko).
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 19:42   #2329
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Nie wiem czy to do końca tyczy się treści wątku ale czuję potrzebę opowiedzenia o tym komuś.
Otóż dzisiaj miałam wątpliwą przyjemność iść za jakąś dziewczyną, która miała tak króciutką miniówkę, ze było jej widać cały tyłek bo miała ubrane stringi, a miniówka była z tych takich falbankowych także falowała sobie dumnie podczas gdy dziewczyna kręciła tym tyłkiem z gracją królowej angielskiej, dodam jeszcze, że nogi miała grube blade i z cellulitem... Całkowicie mnie to zniesmaczyło. Czy ci ludzie się nie widzą czy co, naprawdę dziwi mnie, że ktoś był w stanie się tak ubrać
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 20:16   #2330
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Nogi mam blade z cellulitem, moze nie grube, ale tez nie patyki, i je odslaniam, ale tylka nie XD A, rozstepy tez mam ale ze mam blada skore to nie widac az tak.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:23   #2331
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Dziwią mnie kobiety które cały świat chcą przekonać że są takie super zadbane i chwalą się że -ja to mam tylko mydło szampon do włosów i podkład na specjalne wyjścia

No, faktycznie. Umyć ciało i włosy a na gwiazdkę przykryć niedoskonałości
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:25   #2332
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Powiedzcie- u was w bloku tez tak jest, ze w niedziele sie nie odkurza? ani nie wierci? nie wiem czy to powszechny zwyczaj czy lokalny, ciekawa jestem czy sie powstrzymuje z sensem czy bez xD
dzien swiety czy nie, ale w sumie weekend powinien byc czasem relaksu a nie wiercena polek, skuwania framugi w dzrwiach na klatce itd
w sobotę tak, w niedzielę raczej nie. tylko kotlety stukają

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to do końca tyczy się treści wątku ale czuję potrzebę opowiedzenia o tym komuś.
Otóż dzisiaj miałam wątpliwą przyjemność iść za jakąś dziewczyną, która miała tak króciutką miniówkę, ze było jej widać cały tyłek bo miała ubrane stringi, a miniówka była z tych takich falbankowych także falowała sobie dumnie podczas gdy dziewczyna kręciła tym tyłkiem z gracją królowej angielskiej, dodam jeszcze, że nogi miała grube blade i z cellulitem... Całkowicie mnie to zniesmaczyło. Czy ci ludzie się nie widzą czy co, naprawdę dziwi mnie, że ktoś był w stanie się tak ubrać
ja też mam blade, nie najszczuplejsze nogi i trochę cellulit, ale w sumie to wstydzę się pokazywać ich bardziej niż kilka cm ponad kolana. opinie innych to jedno, ale sama czułabym się źle i niekomfortowo. niektórzy nie mają samokrytyki jak widać, też to zauważyłam
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:26   #2333
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Nogi mam blade z cellulitem, moze nie grube, ale tez nie patyki, i je odslaniam, ale tylka nie XD A, rozstepy tez mam ale ze mam blada skore to nie widac az tak.
Moje też nie są doskonałe
Rozumiem ubrać krótkie spodenki albo spódniczkę, ale takie połączenie wyglądało co najmniej nieapetycznie
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:38   #2334
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Dziwią mnie kobiety które cały świat chcą przekonać że są takie super zadbane i chwalą się że -ja to mam tylko mydło szampon do włosów i podkład na specjalne wyjścia

No, faktycznie. Umyć ciało i włosy a na gwiazdkę przykryć niedoskonałości
I tak lepiej niż wtedy kiedy laska się codziennie tapetuje, stroi, a kąpie raz w tygodniu
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:40   #2335
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

A czemu ze skrajności w skrajność? Czyżby uderz w stół a nożyce się odezwą?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:45   #2336
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Może i tak, a może nabijam sobie posty Ale mnie akurat dziwi pogląd że brak makijażu oznacza zaniedbywanie się. Pielęgnacja jest o niebo ważniejsza
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:46   #2337
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

dziwi mnie że niektórzy ludzie nie umieją uszanować czyjejś prywatnej przestrzeni, faktu, że może niektórzy są mniej wylewni bądz nieprzyzwyczajeni i zwyczajnie po 2 tygodniach nie widzenia się nie czują potrzeby uścisków, przytulania się, cmokania w policzek na powitanie, pożegnanie, w trakcie spotkania, bez okazji...
w mojej rodzinie nie było takich nawyków, w rodzinie męża odwrotnie, co mnie okrutnie krępuje bo zwyczajnie nie przepadam za tym, tak samo jak za koleżankami (niespecjalnie bliskimi) które rzucają się do uścisków i "cmokania powietrza okołopoliczkowego".
Tak btw jak wybrnąc z tego nie urażając nikogo? Raz już chciałam być asertywna to się ciotka pogniewała śmiertelnie
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:49   #2338
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

A mnie dziwią ludzie, których niesamowicie podnieca kiepski ich zdaniem wygląd innych i podbijają sobie samoocenę tym, jaki w porównaniu z resztą świata mają świetny gust - ach, bo ona założyła białe kozaczki!, ach, bo jej cellulit widać, ach, bo ona ma "kilogram tapety na ryju"
I nie, nie rozumiem, jak to kogoś może zniesmaczyć. Jak zniesmacza, to nie patrz, nikt nie każe, a do noszenia się tak, jak się ma ochotę, każdy ma prawo.
Ja pierniczę. No naprawdę, aż tak obchodzi niektórych wygląd innych? Bo mnie nie. Jak nie śmierdzi, to mi zwisa, co ktoś ze swoim wyglądem robi. Podobać mi się może nie podobać, ale nie rozumiem takiego jeżdżenia po innych.
__________________

Edytowane przez emelie
Czas edycji: 2011-09-05 o 20:53
emelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:51   #2339
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Ucalowac sie niestety trzeba, tu chyba nie ma wyjscia, ktore by sie nie skonczylo wojna klanow. Nie trzeba za to opowiadac szczegolow zycia prywatnego, a zwykle o to glownie sa pytania.
Ja jak wpadne na rodzine to zawsze sa pytania o wage, czy jest juz narzeczony, ile rodzice zarabiaja, ile dziadkowie maja emerytury, gdzie rodzice w tej chwili sa, co robia

Chcialabym taka duza fajna rodzinke jak w klanie ze sie spotykaja na wigilie ale niestety unikamy sie jak ognia, kazdy kazdemu patrzy w portfel i w prywatnosc.


Mnie dziwi co innego raczej, niektorzy wygladaja groteskowo i to jest zrozumiale ze budza rekacje. Ale np. ja i kumpele kiedys bylysmy dresiarami. Bo tak bylo w rejonowce ze sie bylo dresem albo skejtem. Nagle one z dresami i dresiarami nie porozmawiaja, reki nie podadza. Zwlaszcza te, co sa metalami w glanach, mhrok i w ogole. A przeciez to sa mile dziewczyny...

Edytowane przez 201604250941
Czas edycji: 2011-09-05 o 20:53
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:51   #2340
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Matilde no co ty nie powiesz.
Widzisz pośród mydła i szamponu do włosów jakikolwiek kosmetyk do pielęgnacji?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.