nietypowy facet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-13, 02:45   #1
xxPineskaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 223

nietypowy facet


hej dziewczyny. jestem barmanką i poznałam nietypowego faceta. 24 lub 25 lat (nie pamiętam). zaczął przychodzić dość często z kolegą i jakoś tak to się zaczęło, zawsze grali w szachy. mam go na fb i tam nic nie ma kompletnie o nim. puste.. mimo, ze to male miasto nie mamy w ogole wspolnych znajomych (a tutaj każdy przynajmniej ma paru wspolnych znajomych). mieszka sam ale nie pracuje, nie uczy sie (pytalam go jak to jest ale unikal jakos odpowiedzi, tylko tyle, że studiował filozofie i jeszcze coś tam ale porzucił to). w zasadzie cale dnie spi, a w nocy 'zyje'. to nas zblizlo bo ja przez moja prace tez tak mam i potem jak wracam do domu to klade sie dopiero nad ranem i w tym czasie rozmawiamy. czyta duzo ksiazek, świetnie gotuje, jeździ do teatrów i na koncerty ale tylko na coś naprawę ciekawego i niezbyt popularnego, nie ma tv. nie ma tez za bardzo znajomych oprocz tego kolegi i 2 kolezanek lesbijek. jest tez cholernie przystojny.. wiem tez, ze byl w dlugim zwiazku i dziewczyna go zostawila na rzecz kariery modelki za granica. od tego czasu ma awersje do zwiazków.. wydaje mi się, że coś jest z nim nie tak.. tylko nie wiem co. jest dla mnie jak przyjaciel. ostatnio rozstałam się z facetem i ten czytał mi bajkę żebym tylko nie rozmyślała tylko, ze z jego zachowania nie ma żadnych podtekstów, nie podrywa mnie. nawet jak byłam jeszcze w związku to usuwał się kiedy trzeba było albo wracał jak potrzebowałam 'przyjaciela'. co o tym myślicie? o nim? jest dla mnie taką zagadką i w sumie boje się go troche ze względu na to, że nic nie wiem o nim poza tym co sam mi zdradzi.. a niewiele mówi o sobie.

Edytowane przez xxPineskaxx
Czas edycji: 2014-05-13 o 02:53
xxPineskaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 03:36   #2
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: nietypowy facet

Tak trochę depresją zalatuje jego zachowanie...
__________________
Jesus is a biscuit.
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 06:05   #3
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: nietypowy facet

W takim razie skąd ma kasę na ten teatr, picie, telefon?
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 06:17   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: nietypowy facet

Cytat:
Napisane przez xxPineskaxx Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. jestem barmanką i poznałam nietypowego faceta. 24 lub 25 lat (nie pamiętam). zaczął przychodzić dość często z kolegą i jakoś tak to się zaczęło, zawsze grali w szachy. mam go na fb i tam nic nie ma kompletnie o nim. puste.. mimo, ze to male miasto nie mamy w ogole wspolnych znajomych (a tutaj każdy przynajmniej ma paru wspolnych znajomych). mieszka sam ale nie pracuje, nie uczy sie (pytalam go jak to jest ale unikal jakos odpowiedzi, tylko tyle, że studiował filozofie i jeszcze coś tam ale porzucił to). w zasadzie cale dnie spi, a w nocy 'zyje'. to nas zblizlo bo ja przez moja prace tez tak mam i potem jak wracam do domu to klade sie dopiero nad ranem i w tym czasie rozmawiamy. czyta duzo ksiazek, świetnie gotuje, jeździ do teatrów i na koncerty ale tylko na coś naprawę ciekawego i niezbyt popularnego, nie ma tv. nie ma tez za bardzo znajomych oprocz tego kolegi i 2 kolezanek lesbijek. jest tez cholernie przystojny.. wiem tez, ze byl w dlugim zwiazku i dziewczyna go zostawila na rzecz kariery modelki za granica. od tego czasu ma awersje do zwiazków.. wydaje mi się, że coś jest z nim nie tak.. tylko nie wiem co. jest dla mnie jak przyjaciel. ostatnio rozstałam się z facetem i ten czytał mi bajkę żebym tylko nie rozmyślała tylko, ze z jego zachowania nie ma żadnych podtekstów, nie podrywa mnie. nawet jak byłam jeszcze w związku to usuwał się kiedy trzeba było albo wracał jak potrzebowałam 'przyjaciela'. co o tym myślicie? o nim? jest dla mnie taką zagadką i w sumie boje się go troche ze względu na to, że nic nie wiem o nim poza tym co sam mi zdradzi.. a niewiele mówi o sobie.
może jest bogaty z pochodzenia i nie musi pracować? z jego strony może to być znajomość bez podtekstów, po prostu brakuje mu znajomych/przyjaciół.

Cytat:
Napisane przez Father of Dragons Pokaż wiadomość
Tak trochę depresją zalatuje jego zachowanie...
najpierw przeczytałam "desperacją" i zaczęłam się zastanawiać, w którym miejscu. niestety, nie zgodzę się. osoby z depresją nie mają siły i/lub ochoty na prowadzenie bujnego życia towarzyskiego - imprezki czy wyjazdy są "ponad siły".
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 07:30   #5
xxPineskaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 223
Dot.: nietypowy facet

właśnie chodzi o to, że nie ma bujnego życia towarzyskiego. praktycznie non-stop jest w domu. czasem nocą biega albo wieczorem wyjdzie z kolegą na szachy (napisałam wczesniej, że 'dosyć często' ale to na tyle by zostać stałym klientem czyli raz, góra 2 razy w tyg był albo wcale). ten teatr czy koncery są naprawdę bardzo sporadyczne.. no i właśnie też mnie zastanawia, że nie pracuje i jak go stać na utrzymanie, samochod, przyjemności

Edytowane przez xxPineskaxx
Czas edycji: 2014-05-13 o 07:33
xxPineskaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 07:55   #6
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: nietypowy facet

Cytat:
Napisane przez xxPineskaxx Pokaż wiadomość
[...] wydaje mi się, że coś jest z nim nie tak...tylko nie wiem co.
może to?
Cytat:
Napisane przez xxPineskaxx Pokaż wiadomość
[...]24 lub 25 lat[...]nie pracuje, nie uczy sie[...]w zasadzie cale dnie spi, a w nocy 'zyje'.[...] nie ma tez za bardzo znajomych [...]
Typ jest utracjuszem. Jeśli chcesz się zabawić, to czemu nie, ale ja bym z kimś takim nie chciałą tworzyć związku.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 08:39   #7
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: nietypowy facet

Znałam kiedyś podobnego faceta Studiował filozofię Pewnie na tym kierunku taka moda na bycie tajemniczym i intrygującym. Był między nami taki mały flirt i ja może i miałabym ochotę na coś więcej ale on nie był zainteresowany- taki typ samotnika. Zresztą chyba na dłuższą metę byśmy się nie dogadali, bo on był taki jakby wiecznie przygnębiony z natury. Niewiele mówił, a o sobie to już wcale. Ale jak już coś powiedział to wszystkim był potrzebny słownik wyrazów obcych
Piszesz, że jest dla Ciebie jak przyjaciel, więc może zapytaj go najnormalniej w świecie co trzeba zrobić żeby mieć kasę, mieszkanie i auto nie mając pracy Takich typków niestety trzeba troszkę pociągnąć za język.
A tak btw ja też kiedyś byłam barmanką i właśnie w pracy poznałam mojego obecnego męża
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 08:48   #8
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: nietypowy facet

Cytat:
Napisane przez xxPineskaxx Pokaż wiadomość
właśnie chodzi o to, że nie ma bujnego życia towarzyskiego. praktycznie non-stop jest w domu. czasem nocą biega albo wieczorem wyjdzie z kolegą na szachy (napisałam wczesniej, że 'dosyć często' ale to na tyle by zostać stałym klientem czyli raz, góra 2 razy w tyg był albo wcale). ten teatr czy koncery są naprawdę bardzo sporadyczne.. no i właśnie też mnie zastanawia, że nie pracuje i jak go stać na utrzymanie, samochod, przyjemności
Może ma rentę bo jest chory na coś niewidocznego, może babcia ma dużą emeryturę, może dostał spadek. A może pracuje tylko nic o tym nie mówi.
Skąd wiesz, że cały czas śpi w dzień?
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 08:48   #9
nadijka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 759
Dot.: nietypowy facet

Ogólnie to dla mnie to wszystko wzięte razem do kupy trochę za bardzo lansiarskie: brak pracy/szkoły, własne mieszkanie (pieniądze to mu z nieba spadają? nawet jeśli jest z bogatej rodziny to mu tak za bycie dają?), granie wieczorami w szachy, niepopularne spektakle, przyjaciółki lesbijki, kobieta, która go porzuciła dla kariery modelki...Wiem, że różne rzeczy się dzieją, ale podejrzewam, że facet trochę sobie może dorabia informacji do życiorysu. Jeśli jesteście z małego miasta, nie ma opcji, żeby nikt go nie znał, chyba że podał Ci np. nieprawdziwe imię i nazwisko i założył fikcyjne konto. Rozumiem, że rozważasz go jako potencjalnego kandydata na randkę?
nadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 08:59   #10
xxPineskaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 223
Dot.: nietypowy facet

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Znałam kiedyś podobnego faceta Studiował filozofię Pewnie na tym kierunku taka moda na bycie tajemniczym i intrygującym. Był między nami taki mały flirt i ja może i miałabym ochotę na coś więcej ale on nie był zainteresowany- taki typ samotnika. Zresztą chyba na dłuższą metę byśmy się nie dogadali, bo on był taki jakby wiecznie przygnębiony z natury. Niewiele mówił, a o sobie to już wcale. Ale jak już coś powiedział to wszystkim był potrzebny słownik wyrazów obcych
Piszesz, że jest dla Ciebie jak przyjaciel, więc może zapytaj go najnormalniej w świecie co trzeba zrobić żeby mieć kasę, mieszkanie i auto nie mając pracy Takich typków niestety trzeba troszkę pociągnąć za język.
A tak btw ja też kiedyś byłam barmanką i właśnie w pracy poznałam mojego obecnego męża
dokładnie to ten typ! też często nie rozumiem co do mnie mówi.. i taki właśnie przygnębiony z natury, melancholijny. jak przyjaciel ale właśnie nie czuje, że mogę sobie pozwolić na taką 'wścibskość' skoro już pytałam, a on jakoś sprytnie mnie zbywał..

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Może ma rentę bo jest chory na coś niewidocznego, może babcia ma dużą emeryturę, może dostał spadek. A może pracuje tylko nic o tym nie mówi.
Skąd wiesz, że cały czas śpi w dzień?

wiem, że jest alergikiem i to dosyć zaawansowanym, ma astme ale to raczej nie to. na pewno nie pracuje bo mi mówił, że nie wie co mogłby w życiu robić.. mówi, że do niczego an dłuższa mete sie nie nadaje. a skad wiem o spaniu? rozmawiamy do np 8 rano potem kładziemy się spać i np dzwonie żeby go obudzić jak mnie prosił no to śpi jeszcze o 17. ja różnie chodzę spać.. raz o 3, innym razem o 5, a innym o 8. to nawet logiczne, ze skoro cala noc jest na chodzie to jakby mogl pracowac w dzien.. raczej nie sądzę by mnie ściemniał no bo i po co?
xxPineskaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 09:01   #11
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: nietypowy facet

Cytat:
Napisane przez nadijka Pokaż wiadomość
Ogólnie to dla mnie to wszystko wzięte razem do kupy trochę za bardzo lansiarskie: brak pracy/szkoły, własne mieszkanie (pieniądze to mu z nieba spadają? nawet jeśli jest z bogatej rodziny to mu tak za bycie dają?), granie wieczorami w szachy, niepopularne spektakle, przyjaciółki lesbijki, kobieta, która go porzuciła dla kariery modelki...Wiem, że różne rzeczy się dzieją, ale podejrzewam, że facet trochę sobie może dorabia informacji do życiorysu. Jeśli jesteście z małego miasta, nie ma opcji, żeby nikt go nie znał, chyba że podał Ci np. nieprawdziwe imię i nazwisko i założył fikcyjne konto. Rozumiem, że rozważasz go jako potencjalnego kandydata na randkę?
o tym samym pomyślałam!
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 09:25   #12
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: nietypowy facet

Cytat:
Napisane przez xxPineskaxx Pokaż wiadomość
dokładnie to ten typ! też często nie rozumiem co do mnie mówi.. i taki właśnie przygnębiony z natury, melancholijny. jak przyjaciel ale właśnie nie czuje, że mogę sobie pozwolić na taką 'wścibskość' skoro już pytałam, a on jakoś sprytnie mnie zbywał..

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------




wiem, że jest alergikiem i to dosyć zaawansowanym, ma astme ale to raczej nie to. na pewno nie pracuje bo mi mówił, że nie wie co mogłby w życiu robić.. mówi, że do niczego an dłuższa mete sie nie nadaje. a skad wiem o spaniu? rozmawiamy do np 8 rano potem kładziemy się spać i np dzwonie żeby go obudzić jak mnie prosił no to śpi jeszcze o 17. ja różnie chodzę spać.. raz o 3, innym razem o 5, a innym o 8. to nawet logiczne, ze skoro cala noc jest na chodzie to jakby mogl pracowac w dzien.. raczej nie sądzę by mnie ściemniał no bo i po co?
A choroby psychiczne bierzesz pod uwagę? Albo epilepsję?
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 09:44   #13
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: nietypowy facet

Cytat:
Napisane przez xxPineskaxx Pokaż wiadomość
dokładnie to ten typ! też często nie rozumiem co do mnie mówi.. i taki właśnie przygnębiony z natury, melancholijny. jak przyjaciel ale właśnie nie czuje, że mogę sobie pozwolić na taką 'wścibskość' skoro już pytałam, a on jakoś sprytnie mnie zbywał..

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

wiem, że jest alergikiem i to dosyć zaawansowanym, ma astme ale to raczej nie to. na pewno nie pracuje bo mi mówił, że nie wie co mogłby w życiu robić.. mówi, że do niczego an dłuższa mete sie nie nadaje. a skad wiem o spaniu? rozmawiamy do np 8 rano potem kładziemy się spać i np dzwonie żeby go obudzić jak mnie prosił no to śpi jeszcze o 17. ja różnie chodzę spać.. raz o 3, innym razem o 5, a innym o 8. to nawet logiczne, ze skoro cala noc jest na chodzie to jakby mogl pracowac w dzien.. raczej nie sądzę by mnie ściemniał no bo i po co?
Naprawde ktos taki Ci sie podoba?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 09:58   #14
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: nietypowy facet

moze jest chory psychicznie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 10:19   #15
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: nietypowy facet

jak człowiek nie ma obowiązków to jest taki rozlazły i spanie do 17 wcale mnie nie dziwi. moja współlokatorka, studentka z obowiązkami potrafi spać do 15

co do kasy- może odziedziczył, może jakie wysokie ubezpieczenie po przodku etc. może być sporo opcji.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 10:34   #16
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: nietypowy facet

Cytat:
Napisane przez xxPineskaxx Pokaż wiadomość
też często nie rozumiem co do mnie mówi..
Haha To może się dokształć, zamiast zakładać wątki na Wizażu?
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 11:20   #17
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: nietypowy facet

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Haha To może się dokształć, zamiast zakładać wątki na Wizażu?

wizaż tez "Óczy"
__________________
Jesus is a biscuit.
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 11:23   #18
No__Angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 37
Dot.: nietypowy facet

Och, artystyczna dusza bez pracy, a co najważniejsze, bez pomysłu na siebie. A fe!
No__Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 11:27   #19
xxPineskaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 223
Dot.: nietypowy facet

Cytat:
Napisane przez nadijka Pokaż wiadomość
Ogólnie to dla mnie to wszystko wzięte razem do kupy trochę za bardzo lansiarskie: brak pracy/szkoły, własne mieszkanie (pieniądze to mu z nieba spadają? nawet jeśli jest z bogatej rodziny to mu tak za bycie dają?), granie wieczorami w szachy, niepopularne spektakle, przyjaciółki lesbijki, kobieta, która go porzuciła dla kariery modelki...Wiem, że różne rzeczy się dzieją, ale podejrzewam, że facet trochę sobie może dorabia informacji do życiorysu. Jeśli jesteście z małego miasta, nie ma opcji, żeby nikt go nie znał, chyba że podał Ci np. nieprawdziwe imię i nazwisko i założył fikcyjne konto. Rozumiem, że rozważasz go jako potencjalnego kandydata na randkę?
dla mnie również to wszystko jakieś dziwne jest ale z drugiej strony znam go od ponad pól roku i wszystko co wiem to przypadkowo z rozmów. nie kreuje sie na siłe na jakąś osobe.. raczej żyje w swoim świecie. nie sadzę by koloryzował poza dziewczyną z którą się rozstał.. ale właśnie nie rozumiem po co miałby to robić. imie i nazwisko na 100% są jego. widziałam dowód tylko właśnie nikt go nie zna.. jakby się pod ziemie zapadł przez swoje dotychczasowe życie.

nie wiem czy chciałabym z nim cokolwiek.. jestem dopiero po rozstaniu i on mnie wspiera. chciałabym go jakoś rozgryźć i zrozumieć jego intencje ale jest on dla mnie zagadką. chociaż myślę, że to nie osoba dla mnie na dłuższą mete.. jest dziwakiem i ciężko jest żyć z osobą aspołeczną. tylko mimo wszystko czuje sie przy nim wyjątkowo ale może to dzięki jego zainteresowaniu mną czego ostatnimi czasy miałam wyjątkowo mało.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
A choroby psychiczne bierzesz pod uwagę? Albo epilepsję?
w sumie nie myślałam nad tym. chociaż nie zdziwiłabym sie gdyby brał jakieś leki antydepresyjne

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Haha To może się dokształć, zamiast zakładać wątki na Wizażu?

dokształcam się przy każdej rozmowie z nim i to mi wystarczy
xxPineskaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 15:59   #20
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: nietypowy facet

Może wcześniej zwyczajnie w Twoim mieście nie mieszkał, dlatego nikt go nie zna?

Ja bym na niego uważała, "pachnie" kłopotami
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 16:23   #21
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: nietypowy facet

hmm, specyficzny typ, ale tacy często pociągają. Nie widzę tutaj problemu, musicie się zwyczajnie lepiej poznać
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 17:23:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.