Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-09-17, 10:38   #871
anakonda133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z wroclawia
Wiadomości: 21
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja mam glupie wlosy bo po umyciu sa naet proste a 15 minut po wysuszeniu pusza sie i sa powyginane i tez kupilam sobie prostownice vida sasson preminum 2 w jednym czy jakos tyak z czarna plytka ceramiczna. POwicie cos o niej. Mam ja dopiero kilka tygoni i jeszcze jest oki pozdrawiam ania
anakonda133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 11:00   #872
LnK
Wtajemniczenie
 
Avatar LnK
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 264
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

chcialabym swoja zmienic na jakas lepsza..
kiedys mama kupila mi taka tansza..
i tak mam przesuszone zniszczone koncowki to ta prostownica jeszcze pogarsza ich stan..
dlategoc chcem zakupic cos nowego..
ale tez nie mam $ na takie drozsze..ktore ponad 100 zl kosztuja ;\

takie cos na allegro znalazlam.. co byscie o niej powiedzialy?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63527839
LnK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 17:35   #873
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Talking Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja używam prostownicy firmy Babyliss i jestem z niej baaardzo zadowolona! jest wspaniala, prostownica ta jest lustrzana, czyli zamiast np. ceramicznych wkladek ma lustrzane, zaplacilam za nia 240 zl. ale naprawde bylo warto. Wystarczy raz przejechac i wlosy sa juz proste. Poniezej wklejam link, w ktorym dokladnie widac owa prostownice http://img05.allegro.pl/show_item.php?item=59229606

Polecam!! jesczze chcialam tylko dodac ze moje wlosy nie sa z natury krecone, ale po wymyciu kazdy wlos jest w inna strone
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 17:40   #874
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Talking Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez LnK
chcialabym swoja zmienic na jakas lepsza..
kiedys mama kupila mi taka tansza..
i tak mam przesuszone zniszczone koncowki to ta prostownica jeszcze pogarsza ich stan..
dlategoc chcem zakupic cos nowego..
ale tez nie mam $ na takie drozsze..ktore ponad 100 zl kosztuja ;\

takie cos na allegro znalazlam.. co byscie o niej powiedzialy?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63527839



Na Twoim miejscu poczekalabym i uzbierala odpowiednia kwote, i zakupila porzadna prostownice...Niewarto kupowac tych ponizej 100 zl. poniewaz wiekszosc z nich niszczy wlosy. Jesli masz zniszczone koncowki to podetnij je i poczekaj na jakas okazje, moze urodziny lub imieniny. Wtedy bedziesz mogla sprawic sobie porzadna prostownice taka jest moja rada ;-)
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."



Edytowane przez elly2
Czas edycji: 2005-09-19 o 13:46
elly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 09:20   #875
LnK
Wtajemniczenie
 
Avatar LnK
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 264
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez elly2
Na Twoim miejscu poczekalabym i uzbierala odpowiednia kwote, i zakupila porzadna prostownice...Niewarto kupowac tych ponizej 100 zl. poniewaz wiekszosc z nich niszczy wlosy. Jesli masz zniszczone koncowki to podetnij je i poczekaj na jakas okazje, moze urodziny lub imieniny. Wtedy bedziesz mogla sprawic sobie porzadna prostownice taka jest moja rada ;-)
dzieki za odpowiedz
no nic to moze uda mi sie uzbierac wish me luck ..
ale najpierw fryzjer.. juz od jakiegos czasu planowalam podciac wloski :P
LnK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 15:32   #876
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
prostownice: CERAMICZNA czy TEFLONOWA?

która prostownica jest lepszA? z wkadką CERAMICZNĄ czy TEFLONOWĄ? Jest w ogóle jakaś różnica między nimi?
patricja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 16:59   #877
RadomiakAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam serdecznie

Chce kupic zonie prostownice. W zwiazku z tym mam pytanie - jakie sa
lepsze - te z ceramicznymi czy lustrzanymi plytkami ? Z tego, co poczytalem
w necie, chyba lepsze sa ceramiczne. Jakie funkcje powinna miec dobra
prostownica ? Aha, zona ma wlosy do polowy plecow, wiec chyba dlugie, naturalnie dosyc dobrze pokrecone Nie wiem, czy to istotne, ale napisalem
Zdecydowalem sie na Babyliss, po pzeczytaniu tego dluugiego watku

Mam 3 do wyboru:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63460765
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64594896
http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=399&page=1

W sumie najbardziej jestem zainteresowany ta ostatnia...ale nie wiem,
dlaczego jest "mercedesem" - tylko dlatego, ze ma wyswietlacz LCD ?

Serdecznie prosze o porade, dziekuje z gory i zycze milego dnia.
RadomiakAngel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-18, 17:53   #878
Moni81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 8
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej dziewczyny jeszcze raz!


Dorwałam w końcu prostownicę w moje ręce! Przyszła jeszcze w piątek po 16.00... Strasznie się ucieszyłam i od razu włosy poszły pod nią. Muszę powiedzieć, że Efalock Champ jest świetny! Na razie robiłam bez żadnego środka, bo nie mogłam dostać Welli w Siedlcach, ale w poniedziałek się to zmieni. Mój mąż chyba też jest ucieszony, bo ja od piątku chodzę bardziej zadowolona i oczywiście nieustannie w wyprostowanych włosach. Także - Grabciu - to jest dodatkowy plus zakupu u Ciebie, o którym zapomniałam Ci wspomnieć heh. Jeszcze raz baaardzo dziękuję - za ekspresową i świetnej jakości przesyłkę . Polecam wszystkim niezdecydowanym sklep Grabci na stronie:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.netidea.pl/

i pozdrawiam serdecznie!

Radomiak: Najlepsze są pełnoceramiczne - bo wypróbowane. Co do tych o których piszesz nie wiem za wiele, bo to dopiero nowum jest i ciężko coś powiedzieć. Ale pewne jest, że bubla nie kupisz za taką cenę. Żona na pewno się ucieszy z takiego prezentu . Coś o tym wiem. Pozdrawiam Cię również. Papa.
Moni81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 20:58   #879
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja juz mam prostownice, ale chcialabym kupic troche lepsza. Mam dosyc geste wlosy, a na dodatek krecone (patrz avatar)- jaka mam kupic zeby byla dobra i prostowala naprawde- a nie tak jak moja stara.
__________________
Nie ufaj rodzicom- zrób się sam!!!
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 21:56   #880
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Talking Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja pisałam kilka postow wyzej, ze posiadam prostownice z lustrzanymi plytkami i jest rewelacyjna, wczesniej zakupilam sobie philipsa ceramiczna (taka ze zlotymi plytkami) i msuze przyznac ze strasznie mi sie elektryozwaly po niej wlosy (mysle ze to zalezy od gatunku wlosa) i musialam ja wymienic, nie zaluje tej decyzji. Pozyczalam swoja prostownice kolezankom i byly z niej bardzo zadowolone. Oczywiscie mowie o prostownicy z firmy babyliss - glass
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 22:05   #881
beti_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5
GG do beti_k
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

dziewczyny porazdzie, juz zdecydowalam sie na zakup BABYLISS PRO ale waham sie czy wziac 35 mm czy 25 mm, mam włosy do ramion, wycieniowane, dosc delikatne, nie sa krecone jednak wywijają sie lekko w rozne strony. Ktorą wziąc?
beti_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-18, 22:18   #882
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

wez ta 35mm bedzie latwiej Ci prostowac ta dlugosc wlosow
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 13:06   #883
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Beti, myślę że to obojętne
Też miałam włosy za ramiona i było mi o wiele wygodnej prostować 25mm niż taką szeroką którą miałam wcześniej...
Ostatnio zdecydowałam się na gzrywkę, więc szerokość płytki prostownicy jestteraz dla mnie jak znalazł
Pozdrawiam
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 13:37   #884
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Talking Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a ja z kolei jestem posiadaczka prostownicy szerokosci 35mm i uwazam ze jest idealna, wlosy mam za ramiona, ale minimalnie za Polecam ta szersza
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 14:03   #885
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez elly2
a ja z kolei jestem posiadaczka prostownicy szerokosci 35mm i uwazam ze jest idealna, wlosy mam za ramiona, ale minimalnie za Polecam ta szersza
Beti musi się zdecydować sama To zalezy czy planuje zapuszczanie, wtedy zdecydowanie 35mm, a jeśli ma w planach ścięcie na krócej, wtedy węższa wersja
Pozdrawiam i udanych zakupów życzę
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 14:08   #886
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Talking Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez beoneself
Beti musi się zdecydować sama To zalezy czy planuje zapuszczanie, wtedy zdecydowanie 35mm, a jeśli ma w planach ścięcie na krócej, wtedy węższa wersja
Pozdrawiam i udanych zakupów życzę

no tak ale pytala o zdanie forumowiczek dlatego jej doradzam, to jet moja subiektywna opinia a zdecydowac musi sama, ja jedynie jej doradzalam;-)
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 18:52   #887
badznatopie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mam prostownice EFALOCK FLAT CHAMP>>> ale niestety nie jestem z niej zadowolona.. mam włosy bardzo puszące się, podkręcone do połowy głowy. Czy ktoś mógłby powiedzieć cos wiecej na teamt prostownicy TONDEO? przymierzam się do jej kupna, ale czy mnie zadowoli? sama nie wiem .. czy ktos jest jej posiadaczem ? prsoze o odpowiedz i o rady.. jaka prostownica by była dla mnie najlepsza..jestem w stanie wydac odpowiednia kwote pieniedzy ale miec cos naprawde zadowolajacego aby efekt byl naprawde oszałamaiajacy i zeby trzymał sie do nastepnego mycia.. oczywiscie używam kremu wygładzajcego na gorąco LOREAL ale nie spisuje sie na medal.. prosze pomozcie mi dokonac odpowiedniego wyboru.. długo juz szukam prostownicy i nie moge znalezc takiej ktora spełniała by me wymagania POMOZCIE!!!!! czekam na wszelkie rady..
i propozycje
pozdrAwiam
badznatopie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 18:54   #888
badznatopie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

czy ktos słyszal cos o prostownicy FAROUK?
badznatopie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 20:32   #889
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja cos tam slyszalam o niej Ale jak cene zobaczyłam to mi się jej odechciało Jak dobrze pamietam to kosztuje ok.600zł:P
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-21, 15:17   #890
beti_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5
GG do beti_k
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dzięki dziewczyny za radę, własnie przyszła dzisiaj ta 35 mm i to byl strzał w dziesiątkę, dobrze ze nie wzięłam tej 25 mm, ta jest idealna Prostuje idealnie i co najważniejsze nie szarpie i wyrywa wlosów tak jak moja poprzednia prostownica. W tym samym czasie przyszedl olejek Renne Blanche, ale tutaj jestem troche rozczarowana, zapach tandetny, jak tanich perfum z bazaru, duszący...i co najgorsze utrzymujący sie na wlosach...ale licze chociaz na własciwosci regeneracyjne. Pozdrawiam
beti_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 16:50   #891
rybka nemo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1
GG do rybka nemo
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam wszystkich mam pytanie czy słyszał ktoś o prostownicy włoskiej firmy 4use o30 z ceramicznymi wkładkami ? Ponadto chce dodać że jestem nowicjuszką w tym temacie i może ktoś by mi mógł poradzić jakie są metody samodzielnego prostowania prostownicą włosów bo coś mi nie wychodzi to prostowanie swoich niesfornych włosów szczególnie z tyłu głowy. Bardzo prosze o porade. Pozdrawiam

Edytowane przez rybka nemo
Czas edycji: 2005-09-21 o 17:57
rybka nemo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 16:38   #892
renjaa
Przyczajenie
 
Avatar renjaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Czesc! Dziewczyny juz wczesniej pisaly o tym, jak "one to robią " No ale powiem o sobie. Nie jestem w tym też super zaradna, ale staram się rozdzielać wlosy tak jak fryzjer - upinam cale wlosy na czubku glowy, zostawiajac tylko jedna warstwe od nasady - wokol glowy. Spsikuje olejkiem albo smaruje mazidlem ( w zaleznosci czego akurat uzywam do prostowania) i prostuje po kolei wszystkie pasma. Warstwa wlosow nie moze byc zbyt gruba, wtedy na wyczucie dlonią, wiem których pasemek z tylu glowy jeszcze nie prostowalam Zwiazuje je potem gumeczka lub spinam lekko i rozpuszczam kolejną warstwę wlosów....itd. Czasem jeszcze sprawdze lusterkiem, czy z tylu wszystko wyprostowane.
Mam dość grube wlosy, więc trochę męczące to prostowanie zwlaszcza tych z tylu Albo...może już mi się to trochę znudzilo
Pozdrawiam również!!
renjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 21:23   #893
dosh
Przyczajenie
 
Avatar dosh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 8
GG do dosh
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a ja mam pytanie o tondeo...

jak ktoras ma to plizzz napiszcie cos o niej. a jak juz ktoras ma porownanie z efalockiem to juz w ogole byloby bosko, bo pomiedzy nimi chce wybrac.

dzieki z gory laski!
dosh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-23, 13:50   #894
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Przyłączam sie do pytania o tondeo tez jestem ciekawa co moze zdzialac
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-23, 17:17   #895
katarzyna1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
GG do katarzyna1000
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cześć dziewczyny !!

Dzięki Wam udało mi sie w końcu zakupić prostownicę. Troszkę mi zeszło ponieważ postanowiłam przeczytać wszystkie posty ! A trochę ich jest, ale udało się. Ale dowiedziałam się takich rzeczy, że wcześniej nie miałam o nich zielonego pojęcia. SUPER ! A więc mój wybór ograniczał się do 3-ech prostownic: TONDEO, BABYLISS - PRO 24 mm i EFALOCK - CHAMP. Wybrałam TONDEO, a więc właściwie najdroższą. A dlaczego ?? Już wyjaśniam, rozmawiałam na gg z Anią (która jak wiecie prowadzi sklep internetowy z mężem ) i właśnie ona mi doradziła tą prostownicę ( TONDEO ). Zapłaciłam za nią 320 zł wraz z przesyłką, ale opłaciło się ! Uwierzcie mi ! Włosy mam super wyprostowane, takie sypkie, a dodam że moje włosy są bardzo sianowate, falowane, w ogóle to beznadziejne. Oprócz tego ściełam się, zrobiłam sobie grzywkę i zupełnie się zmieniłam, nikt mnie nie poznaje, wszyscy mówią że wygladam rewelacyjnie, a dzięki czemu ? Oczywiście dzięki prostownicy. Także mogę z czystym sumieniem polecić Wam TONDEO. Jak na razie jest bez zarzutu. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.
katarzyna1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-23, 19:21   #896
RadomiakAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziekuje Pani Grabci78 za pomoc i fachowa porade. Komentarz juz wystawilem. TONDEO - strzal w 10. Nie kupujcie nic innego, to rewelacja. Polecam !!!!!!!!!!
RadomiakAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-23, 22:14   #897
narcissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 76
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A ja bym chciała poprosić posiadaczki profesjonalnych prostownic [Efalock, Babyliss PRO, Tondeo itp. ] o zamieszczenie zdjęć ich włosów po wyprostowaniu Bo lepiej chyba ocenić efekt prostownicy po zobaczeniu, a nie przeczytaniu
narcissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-24, 08:34   #898
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez narcissa
A ja bym chciała poprosić posiadaczki profesjonalnych prostownic [Efalock, Babyliss PRO, Tondeo itp. ] o zamieszczenie zdjęć ich włosów po wyprostowaniu Bo lepiej chyba ocenić efekt prostownicy po zobaczeniu, a nie przeczytaniu
hej! to ja zamieszcze fotke po wyprostowaniu prostownica Babyliss Glass, z tym, ze ja zawsze za pomoca prostownicy wloski podwijam pod spod...
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."



Edytowane przez elly2
Czas edycji: 2005-12-28 o 17:01
elly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-24, 09:54   #899
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez elly2
hej! to ja zamieszcze fotke po wyprostowaniu prostownica Babyliss Glass, z tym, ze ja zawsze za pomoca prostownicy wloski podwijam pod spod...
Elly, zrobiłaś sobie jednak tą grzywkę? (avatar)
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-24, 13:31   #900
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Talking Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez beoneself
Elly, zrobiłaś sobie jednak tą grzywkę? (avatar)

zrobilam hehe ;-) troszke krotka...ale niestety fryzjerka chyba miala problemy ze sluchem
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.