Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-12, 19:21   #1
dojrzalyfacet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 74

Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.


Witam wszystkie Panie.
Na wstepie sie przedstawie:Mam na imie Darek mam 39 l,syna 13l,jestem rozwiedziony.
A teraz do rzeczy.
Od dluzszego czasu spotykam sie z pewna Dziewczyna.Jest ona w porownaniu ze mna bardzo mloda,ma 24 l.Zwiazek uklada sie bardzo dobrze,nie w tym problem.Problem jak mozecie sie domyslac to nasza roznica wieku.Od pewnego czasu mysle bardzo powaznie o naszym zwiazku,mam zamiar sie oswiadczyc no ale wlasnie ta nasza roznica wieku.Czy Wy drogie Panie bylyscie by wstanie stworzyc trwaly,szczesliwy zwiazek z facetem starszym o 15l.Zaznacze,ze dbam o siebie,jestem dobrze zbudowany[domowa silownia] i jestem zaradny,inteligentny i stale darzacy do wyznaczonego celu.To nie jest moja opinia ale ludzi znajacych mnie.Daleki jestem od oceniania siebie w ten sposob a juz napewno nie w tak bezposredni.
Czyli podsumowujac:Zwiazek ok ale czy ta roznica wieku nie bedzie np w przyszlosci powodem rozpadu zwiazku.Przyznam sie,ze mam pewne obawy z tego powodu.
Pozdrawiam.
dojrzalyfacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 19:28   #2
Tedd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 91
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Powinienieś zapytać nie nas tylko tej dziewczyny. Jeśli jej to nie przeszkadza to nie ma problemu. Jesli boisz się zapytać to wybadaj jakie jest jej podejście. Czy mówi coś o wspólnej przyszłości czy raczej traktuje cię luźno. Trudno nam ocenić.
Tedd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 19:30   #3
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Cytat:
Napisane przez dojrzalyfacet Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie.
Na wstepie sie przedstawie:Mam na imie Darek mam 39 l,syna 13l,jestem rozwiedziony.
A teraz do rzeczy.
Od dluzszego czasu spotykam sie z pewna Dziewczyna.Jest ona w porownaniu ze mna bardzo mloda,ma 24 l.Zwiazek uklada sie bardzo dobrze,nie w tym problem.Problem jak mozecie sie domyslac to nasza roznica wieku.Od pewnego czasu mysle bardzo powaznie o naszym zwiazku,mam zamiar sie oswiadczyc no ale wlasnie ta nasza roznica wieku.Czy Wy drogie Panie bylyscie by wstanie stworzyc trwaly,szczesliwy zwiazek z facetem starszym o 15l.Zaznacze,ze dbam o siebie,jestem dobrze zbudowany[domowa silownia] i jestem zaradny,inteligentny i stale darzacy do wyznaczonego celu.To nie jest moja opinia ale ludzi znajacych mnie.Daleki jestem od oceniania siebie w ten sposob a juz napewno nie w tak bezposredni.
Czyli podsumowujac:Zwiazek ok ale czy ta roznica wieku nie bedzie np w przyszlosci powodem rozpadu zwiazku.Przyznam sie,ze mam pewne obawy z tego powodu.
Pozdrawiam.
Tego nikt nie jest w stanie przewidzieć.

Rozejrzyj się po tym forum, są wątki dziewczyn związanych z dużo starszymi mężczyznami - może tam znajdziesz jakieś wskazówki.
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:01   #4
Zadomowienie
Raczkowanie
 
Avatar Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 124
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

osobiście raczej nie zdecydowałabym się, aczkolwiek takowe związki istnieją i mają się całkiem nieźle. Oby to była relacja kobiety z mężczyzną, a nie taty z córką...
Zadomowienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:12   #5
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Jak macie obgadane ważne sprawy np. "dziecko" i znajomość trwa rzeczywiście dłuższy czas <sześć ,osiem ,dziesięć miesięcy to nie jest dłuższy czas> to ryzyko jest takie jak by miała 34 , 44 , 54 lata .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:13   #6
carlorossi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 31
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Jak dla mnie to jest za duża różnica, ale to tylko moje zdanie.
Ale skoro ta dziewczyna jest z Tobą, mówisz, że wam się w związku układa, tzn. że jej to odpowiada. Bo przecież jakby nie chciała, czy tez by jej nie pasowało to by z Toba nie była.
Ja od razu bym nie wyskakiwała z pierścionkiem, tylko bym wypytała bezpośrednio albo też nie, czy ona widzi jakoś wasza przyszłośc poważniej itp.
__________________

carlorossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:14   #7
Dziwactwo
Raczkowanie
 
Avatar Dziwactwo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Szczecin
Wiadomości: 238
GG do Dziwactwo
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Kiedyś także taka różnica wieku mnie przerażała, ale cóż - gdy dopada miłość, wszystko się w człowieku zmienia

Skoro ta Dziewczyna się z Panem spotyka, to z pewnością Jej ta różnica wieku nie przeraża (pewnie z początku miała jakiś obawy i blokady, jednakże skoro trwa to od dłuższego czasu, myślę, że się ich pozbyła). Bardziej ważne tu jest to, czy po prostu czuje się gotowa na poważny krok - w tym wieku wiele osób ma bardzo luźne podejście do życia, co nie oznacza, że wszyscy tak mają.

Edytowane przez Dziwactwo
Czas edycji: 2014-03-12 o 20:16
Dziwactwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 20:23   #8
dojrzalyfacet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 74
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Dziekuje za odpowiedzi.
Wielokrotnie rozmawialismy szczerze o naszym zwiazku,jej nasza roznica wieku nie przeszkadza i mysle ze Ona oczekuje ode mnie wlasnie takiego kroku[oswiadczyn].Nie powiedziala mi tego wprost ale dalo sie to wyczuc.
Zebysmy sie dobrze rozumieli:Nie boje sie o terazniejszosc ale o to co bedzie pozniej np. za 10 l.Jestem juz w tym wieku ze zalezy mi tylko i wylacznie o trwalym zwiazku a nie np.zeby po 5 l okazalo sie ze "wymienila mnie na mlodszy model"
Ona jest wspaniala,dojrzala Dziewczyna,jej rodzina reprezentuje podobny status intelektualny i materialny.
Tu nie ma mowy ze Ona jest ze mna np dla pieniedzy-nie chcialem nikogo urazic.
Czyli podsumowujac:
Facet 39 l,z bagazem doswiadczen,z synem 13l [place na jego utrzymanie]
Kobieta 24 l - sprawiajaca wrazenie ze "obecnie" jest zakochana.
CZY TO MA SENS?
dojrzalyfacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:25   #9
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

mój tż jest ode mnie starszy o 10 lat i w ogóle nie odczuwam tej różnicy.

zanim poznałam tżta randkowałam sobie z facetem starszym o 20 lat, ale raczej nie wyobrażałam sobie związku z nim, to był taki flirt dla samego flirtu.

wasza różnica jest dokładnie po środku moich doświadczeń i myślę, że gdybym była zakochana to by mi to nie przeszkadzało. myślę, że podobnie myśli Twoja dziewczyna i skoro z Tobą jest, to jej to nie przeraża

powodzenia!
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:26   #10
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Skoro z tobą jest i dobrze się wam układa to widocznie jej to nie przeszkadza I raczej powinieneś z nią porozmawiać skoro masz wątpliwości, sądzę że boisz się że ona cię po prostu zostawi a ja mam też pytanie czym się zajmujesz na codzień chodzi mi o pracę
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:37   #11
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Nikt Ci nie da gwarancji na ten związek. Tak samo, jak nikt by nie dał jej na związek równolatków.
Znam kilka par, gdzie różnica wieku to kilkanaście lat. Całkiem nieźle sobie radzą. Jeśli już mają jakieś problemy, to nie są one związane z metryką.

Jak długo jesteście razem?
Skoro nie jesteś nadal jej pewien, to może warto nieco poczekać z zaręczynami.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 20:50   #12
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Mi by nie przeszkadzała taka różnica wieku.

Sam znasz Swoją dziewczynę i wiesz, czy jest raczej spokojna i stała w uczuciach itp
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 21:00   #13
dojrzalyfacet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 74
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Jeszcze raz dziekuje za zainteresowaniem moim problemem.
Czym sie zajmuje?
Mam wyksztalcenie wyzsze techniczne i prowadze wlasna firme[siec komisow samochodowych].
Ona konczy studia.
Jestesmy razem od 1,5 roku
Naprawde milo mi czytac pozytywne komentarze ale takze nie ma problemu jezeli opine bylyby krytyczne.
Szczegolnie zalezy mi na przykladach podobnych zwiazkow-opisie ich przebiegu.
dojrzalyfacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 21:07   #14
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Wiesz 1,5 roku to dużo i chyba poznałeś ja na tyle że powinieneś wiedzieć co i jak Nie myśl pesymistycznie, bo w ten sposób stwarzasz sobie problemy których po prostu nie ma a jeśli na prawdę masz wątpliwości to pogadaj z dziewczyną, a z zaręczynami się wstrzymaj na razie
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”

Edytowane przez Margolcia23
Czas edycji: 2014-03-12 o 21:12
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 21:16   #15
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

dla mnie 1.5 roku to malo,poczekalabym jeszcze az pierwsze zakochanie opadnie.
jestem mniej wiecej w twoim wieku i nie zdecydowalabym sie na taki zwiazek,15 lat to duzo i z czasem bedzie coraz bardziej widoczne i odczuwalne.
zrob co uwazasz ale na twoim miejscu nie spieszylabym sie ze slubem
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 21:45   #16
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Cytat:
Napisane przez dojrzalyfacet Pokaż wiadomość
Szczegolnie zalezy mi na przykladach podobnych zwiazkow-opisie ich przebiegu.
Pierwszy z brzegu: przyjaciółka moja ma 23 lata, jej mąż 38. W związku od trzech lat ponad, zamieszkali razem półtora roku temu, w ostatnią sobotę ślub wzięli, dziecka się spodziewają. Całkiem im dobrze. Różnicy wieku praktycznie nie widać. Ona wpatrzona w niego, on w nią.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 22:11   #17
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Pytania najważniejsze: jak układają się jej relacje z Twoim synem? Nie przeszkadza jej ze jesteś " po przejściach ", ma poważne plany co do Twojej osoby? Średnio ważne: jesteś akceptowany przez jej otoczenie?

Dla mnie różnica jak do zaakceptowania, znam takie szczęśliwe pary.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 22:13   #18
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Cytat:
Napisane przez dojrzalyfacet Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dziekuje za zainteresowaniem moim problemem.
Czym sie zajmuje?
Mam wyksztalcenie wyzsze techniczne i prowadze wlasna firme[siec komisow samochodowych].
Ona konczy studia.
Jestesmy razem od 1,5 roku
Naprawde milo mi czytac pozytywne komentarze ale takze nie ma problemu jezeli opine bylyby krytyczne.
Szczegolnie zalezy mi na przykladach podobnych zwiazkow-opisie ich przebiegu.
Ech, proszę, znalazłam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=418045
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 22:29   #19
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

jak dla mnie to warto z samą zainteresowaną pogadać jak ona patrzy na wasz związek
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 22:34   #20
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

U mnie jest 8 lat różnicy. Co prawda o połowę mniejsza różnica wieku niż u Ciebie i bez dzieci ...... Od ponad roku jesteśmy zaręczeni. Różnica nie jest odczuwalna.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 22:37   #21
very_irresponsible
Raczkowanie
 
Avatar very_irresponsible
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 482
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Cytat:
Napisane przez dojrzalyfacet Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie.
Na wstepie sie przedstawie:Mam na imie Darek mam 39 l,syna 13l,jestem rozwiedziony.
A teraz do rzeczy.
Od dluzszego czasu spotykam sie z pewna Dziewczyna.Jest ona w porownaniu ze mna bardzo mloda,ma 24 l.Zwiazek uklada sie bardzo dobrze,nie w tym problem.Problem jak mozecie sie domyslac to nasza roznica wieku.Od pewnego czasu mysle bardzo powaznie o naszym zwiazku,mam zamiar sie oswiadczyc no ale wlasnie ta nasza roznica wieku.Czy Wy drogie Panie bylyscie by wstanie stworzyc trwaly,szczesliwy zwiazek z facetem starszym o 15l.Zaznacze,ze dbam o siebie,jestem dobrze zbudowany[domowa silownia] i jestem zaradny,inteligentny i stale darzacy do wyznaczonego celu.To nie jest moja opinia ale ludzi znajacych mnie.Daleki jestem od oceniania siebie w ten sposob a juz napewno nie w tak bezposredni.
Czyli podsumowujac:Zwiazek ok ale czy ta roznica wieku nie bedzie np w przyszlosci powodem rozpadu zwiazku.Przyznam sie,ze mam pewne obawy z tego powodu.
Pozdrawiam.
Mam 25 lat, mój partner 12 więcej od roku stanowimy bardzo zgraną parę. Na początku też się baliśmy tej różnicy wieku,: ja byłam przerażona, że będę dla niego infantylną gówniarą, a on, że jest starym dziadkiem Natomiast jeśli mogę być szczera, to mnie osobiście odstraszyłaby twoja przeszłość i bagaż życiowych doświadczeń tj. była żona, dziecko. Nigdy w życiu bym się nie wpakowała w taki układ, bo niestety wasze doświadczenie jest niewymierne i może być przytłaczające. To tyle.
very_irresponsible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 22:41   #22
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Tak, ważne sprawy powinniście z pewnością obgadać zanim podejmiesz ostateczne kroki w stronę związania się z nią na dobre i na złe. Szczególnie kwestię dzieci.
Wiesz, gdybyś Ty miał 30 lat, a ona 15 to powiedziałabym, że w głowie Wam się poprzestawiało, ale na tym etapie jak dla mnie macie ogromną szansę na powodzenie Waszego związku. W rodzinie mam przypadek z różnicą niemal dwa razy większą od Waszej, szczęśliwy związek. Tak więc o ile nie masz podstaw do niepokoju innego pokroju, nie zaprzątaj sobie zanadto głowy obawą związaną z różnicą wieku
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 23:03   #23
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Cytat:
Napisane przez very_irresponsible Pokaż wiadomość
Mam 25 lat, mój partner 12 więcej od roku stanowimy bardzo zgraną parę. Na początku też się baliśmy tej różnicy wieku,: ja byłam przerażona, że będę dla niego infantylną gówniarą, a on, że jest starym dziadkiem Natomiast jeśli mogę być szczera, to mnie osobiście odstraszyłaby twoja przeszłość i bagaż życiowych doświadczeń tj. była żona, dziecko. Nigdy w życiu bym się nie wpakowała w taki układ, bo niestety wasze doświadczenie jest niewymierne i może być przytłaczające. To tyle.
Mnie z kolei ich brak ,blisko 40 letni facet bez "bagażu" podejrzane ,oczywiście nie ma co generalizować .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 23:06   #24
dojrzalyfacet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 74
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Co macie na mysli piszac ze "musimy rozpatrzec kwestie dzieci"
Ja osobiscie nie wyobrazam sobie powaznego zwiazku bez dzieci.
Moj syn jest juz prawie dorosly[13l] rozumie wszystko ale przyznam sie ze sa miedzy nimi pewne zgrzyty ale to z jego winy.Ale to raczej obawa ze Ona moze mu mnie zabrac[zazdrosc]Mam z synem dobry kontakt,gorszy z jego matka a moja "byla".Rozwod byl 6 l temu i mojej Dziewczyny wtedy jeszcze nie znalem,rozwod bez winy.
Jej rodzina mnie akceptuje,ale bez zbytniego entuzjazmu.
dojrzalyfacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 23:17   #25
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Cytat:
Napisane przez dojrzalyfacet Pokaż wiadomość
Co macie na mysli piszac ze "musimy rozpatrzec kwestie dzieci"
Ja osobiscie nie wyobrazam sobie powaznego zwiazku bez dzieci.
Nie wiem co Laisla miała na myśli ,ale ja patrzę ze swojego punktu widzenia <doświadczenia> a jako że jestem w zbliżonym wieku do ciebie(i dzieci absolutnie wykluczone) to z pewnością należy podnieś tą kwestie ,czy chce mieć ,skoro ty chcesz i najważniejsze kiedy? bo może się okazać że priorytety dziewczyna na najbliższe lata może mieć inne ,a wtedy jak widzisz się w roli 45 >50 letniego tatusia?
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 23:20   #26
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Cytat:
Napisane przez dojrzalyfacet Pokaż wiadomość
Co macie na mysli piszac ze "musimy rozpatrzec kwestie dzieci"
Ja osobiscie nie wyobrazam sobie powaznego zwiazku bez dzieci.
Moj syn jest juz prawie dorosly[13l] rozumie wszystko ale przyznam sie ze sa miedzy nimi pewne zgrzyty ale to z jego winy.Ale to raczej obawa ze Ona moze mu mnie zabrac[zazdrosc]Mam z synem dobry kontakt,gorszy z jego matka a moja "byla".Rozwod byl 6 l temu i mojej Dziewczyny wtedy jeszcze nie znalem,rozwod bez winy.
Jej rodzina mnie akceptuje,ale bez zbytniego entuzjazmu.
Mogę za siebie mówić więc miałam na myśli to, że dziewczyna raczej na pewno chciałaby mieć dzieci podczas gdy Ty już masz. No ale napisałeś, że nie wyobrażasz sobie związku bez dzieci, masz na myśli Wasze wspólne dzieci jak się domyślam. W tym momencie byłoby rozbieżnością pragnień gdyby to ona nie chciała ich mieć. Ale zapewne chce i zapewne już o tym rozmawialiście jak sądzę.
Twój syn jeszcze nie jest dorosły, jest w bardzo trudnym i wymagającym wieku, będzie próbował pewnie wystawiać Waszą cierpliwość na różne próby, dziewczyna powinna być na to gotowa. To bardzo ważne bo na tej płaszczyźnie rodzi się mnóstwo konfliktów. Moje dziecko jest dwa lata starsze od Twojego i wielokrotnie miałam okazję się przekonać jak wiele brakuje mu do dorosłości, a uważam, że jak na swój wiek jest bardzo dojrzałe i sprawiające minimum problemów.

I wiesz co, jako rodzic w ostatniej kolejności obarczyłabym dziecko jako sprawcę jakiegokolwiek konfliktu. To Wy jesteście dorośli, kochacie się, a ono nie wie do końca czego się spodziewać jak myślę, potrzebuje czasu aby sobie to ułożyć, odnaleźć się w tej zagmatwanej sytuacji (dodatkowo utrudnionej przez niechęć jego mamy). Tak więc nie mów, że to z jego winy, to jeszcze dziecko, które chciałoby mieć normalną rodzinę, a ma rodziców skonfliktowanych i nową, ważną dla taty panią. Jeśli będziesz obwiniał go o nieporozumienia, oddalicie się od siebie, szkoda by było. Dlatego myślę, że dziewczyna (i Ty także) musicie być podwójnie wyrozumiali aby sytuacji nie zaognić, bo to nikomu z Waszej trójki szczęścia nie przyniesie.
---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Mnie z kolei ich brak ,blisko 40 letni facet bez "bagażu" podejrzane ,oczywiście nie ma co generalizować .
Trochę tak, idealnym materiałem pewnie w tym układzie byłby partner z przeszłością ale bez dzieci

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2014-03-12 o 23:35
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 23:32   #27
dojrzalyfacet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 74
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Nie wiem co Laisla miała na myśli ,ale ja patrzę ze swojego punktu widzenia <doświadczenia> a jako że jestem w zbliżonym wieku do ciebie(i dzieci absolutnie wykluczone) to z pewnością należy podnieś tą kwestie ,czy chce mieć ,skoro ty chcesz i najważniejsze kiedy? bo może się okazać że priorytety dziewczyna na najbliższe lata może mieć inne ,a wtedy jak widzisz się w roli 45 >50 letniego tatusia?
A o tym nie pomyslalem.Nie rozmawialismy o tym otwarcie ale w zartach wspominala o dzieciach.Dzieci nie sa priorytetem,mam juz syna ale zawsze chcialem miec min 4.
dojrzalyfacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 07:18   #28
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Jestem dokładnie w wieku twojej dziewczyny i nie zdecydowałabym się na związek z taką różnica wieku, nie pociągają mnie raczej kilkanaście lat starsi faceci, bałabym się o to co będzie w przyszłości. Ale jest wiele dziewczyn, które lubią sporo starszych, ta dojrzałość to dla nich atut. Także nie ma co pytać na forum, ważne co myśli twoja partnerka

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2014-03-13 o 07:22
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 07:55   #29
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Ja na przykład nie wyobrażałam sobie związku z równolatkiem. Zawsze miałam wrażenie, że jest nieodpowiedzialny, niedojrzały, dziecinny. Aż trafiłam na "dorosłego" mężczyznę. Też po przejściach. Wiedziałam, że jest starszy, ale gdy dowiedziałam się ile ma naprawdę lat, już mnie to nie obchodziło, bo wiedziałam, ze to "ten". Jeśli się kochacie, to jasne, że związek ma sens. Różnica wieku nie ma znaczenia. Nigdy nie miałam chęci zamienić mojego męża na "nowszy model". Co ciekawe, różnica wieku między nami /większa niż w twoim przypadku/ była problemem dla ludzi z naszego otoczenia. Nie dla nas.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 08:33   #30
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Zwiazek z Kobieta o wiele mlodsza.

Jesli jest z Toba to znaczy ze jest szczesliwa. ja mam meza ktory jest 20 lat starszy odemnie i jestem szczesliwa
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-23 10:41:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.