Wymienię ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-06, 02:31   #1
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Smile

ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)


NIEAKTUALNE!!!!!!!!!!!!!! !!!

Witam wszystkich serdecznie!
Zakładam nowy wątek, bo w starym zrobił się całkowity bałagan i trzeba było gruntownie posprzątać! A tu? miejsca na dokładki i na zdjęcia się znajdą!
Zapraszam serdecznie!

Kolor szary - nieaktualność, kolor fiołkowy całkiem nowa aktualność

* nowe rzeczy najchętniej wymienię na nowe
* Kolorówką raczej nie jestem zainteresowana.

Na wymianę mam:

DOKŁADKA:

Miniaturki Biotherm, wszystkie nowe:
Biotherm Aquasource SuperSerum, 5 ml, w kartoniku,
Biotherm Aquasource żel pod oczy nawilżający, 2 ml, kartonik,
Biotherm Aquasource balsam do ust, 5 ml,
Biotherm Aquasource nawilżający krem do twarzy dla cery normalnej lub mieszanej, 15 ml, słoiczek
Biotherm Aquasource żel do mycia twarzy
dla cery normalnej lub mieszanej, 20 ml, tubka,
Biotherm Aquasource tonik oczyszczający do twarzy
dla cery normalnej lub mieszanej, 30 ml w buteleczce

DEMETER Baby Powder, Boubble Gum, Whiskey Tabacco, Cinnamon Bun, Snow, Rain, Violet - odlewki w wielkości 1 lub 2 lub 5 ml - w zależności od tego, jaki smakołyk dostanę w zamian. Cinnamon Bun już tylko po 1 ml.

ANEW Lift and tuck professional body shaper - kuracja wyszczuplająco-liftingująca brzuch i pośladki, 15 ml NOWE 18.03.06

Odlewka Chanel nr 5 edp z mojego prywatnego flakonu- w zależności jakie cudo wpadnie mi w oko- 5-10 ml

Lancome Mgnifique edp 50 ml, NOWE w folii - wymienię z chęcią na: Perles Lalique- pewnie na coś, o czym teraz nie wiem też, więc można kusić , na inne również, pod warunkiem, że będą to zapachy

Lip Smacker Strawberry testowany, ubytku prwaie nie widać!
Lip Smacker Bouble Gum, użyty kilka razy, czyli jak nowy

The Body Shop Almond Milk Body Lotion nawilżające mleczko migdałowe w psyk-psiku, do skóry normalnej i suchej. Kilkakrotnie psyk-psikałam, konsystencja lekka, nietłusta, pachnie migdałowo mniam. Pojemność wyjściowa 250 ml.

Portmonetka orientalna, wyszywana, NOWA.
KOLORY:
zielona, bordowa

ORIENTALNE, wyszywane etui na pomadkę z lusterkiem, NOWE.
KOLORY:
jasny róż,

THE BODY SHOP Shower Cream Brazil Nut- żel pod prysznic, 250 ml, NOWY - mniam mniam mój zapas, więc tylko w ewentualności

KENZO L'EAU PAR edt, 15/30 ml flakon

SCHOLL preparat wybielający paznokcie, NOWY

Aquolina
Rice Cream body milk- 10 ml

DKNY Gold edp ok. 12/30 ml we flakonie z korkiem czarnym, hebanowym

Lacoste Touch of pink edt ok. 55% z 30 ml. Tester bez korka

J. del Pozo Halloween balsam do ciała 200 ml, ubytek znikomy (mam z wymiany, jednak to nie mój zapach, konsystencja)

ZAPACHY:

The Body Shop Zinzibar Edt. Całe niecałe 30 ml. UWAGA: czysty imbir! mrrr Chyba niedostępny w Polskim TBS. P.S czasem go podpsikuję, więc pojemność może ulec zmianie.


AZZARO Orange Tonic EDT flakon pierwotnie zawierał 30 ml, obecnie jest "na oko" więcej niż połowa (17 ml?) Perfumy oryginalne, dostałam w prezencie, niestety nie mam już kartonika.

[color=DarkOrchid]GIORGIO ARMANI SENSI EDP- mogę zrobić odlewkę w ilości 5 ml z dużej buteleczki. Zapach oryginalny w 100%,

Thierry Mugler Angel Violette - fiołek bardzo nietypowy, bo całkiem anielski Tester, oryginalny. W zamian za 5? 10? ml fiołka przygarnę taką samą pojemność Angel La Rose- w grę wchodzi raczej tylko ten zapach, chyba, że jeszcze inny

Yves Rocher Ode a l'amour edt, miniaturka 5 ml (test na nadgarstku)

Yves Rocher Ode au reve edt, miniaturka 5 ml (test na nadgarstku)

AVON Woda toaletowa Urban Flowers London i Paris, New York szusuje do pejtoon (07.07) obie NOWE o pojemności 30 ml

AVON True Glow Połyskujący spray do ciała (21.04.07) radiant shimmer skin spray, 100 ml, NOWY

Za odlewki mogę zaproponować odlewki: Lacoste Touch of pink, Chanel nr 5, DKNY Red delicious, Diesel Plus Plus, Diesel Green, L'or (5 ml i próbaski), Givenchy Very Irrestible Summer Coctail,

PRÓBKI:



[color=DarkGreen]Mexx Woman EDT, próbka w kartoniku z koreczkiem, 2 ml - raz testowana

Versace Emotional Essence EDT, próbka w kartoniku, 1,6 ml - NOWA

[color=DarkGreen] Cacharel Eden edp, próbka robiona, ok. 3/4 fiolki

Gucci Bath and Shower Gel Żel pod prysznic 2* 10 ml, saszetka

Vichy Lipidiose Nutritive Krem do ciała do skóry bardzo suchej 3* 7 ml, saszetka.

PAZNOKCIE:

MANHATTAN Perfect Last lakier do paznokci nr 70 (DATA PRZYDATNOśCI (!) : 23.11.2009), czekoladowo-brązowy, użyty dwukrotnie, pojemność początkowa to 11 ml.

AVON Lakier do paznokci Pale Gold (22.03.07) i Range Of Rose (6.07.07) oba NOWE, każdy ma pojemność 12 m

PIELĘGNACJA CIAŁA:


[color=Red]AVON PLANET SPA Hydrating bath and shower souffle Mediterranean Olive Oil Śródziemnomorski żel kąpielowy z oliwką (12.07.07), 150 ml, NOWY

Avon Skin So Soft Age-Defying Body Serum Przywracające młody wygląd serum do ciała (30.05.06), NOWE, 250 ml


AVON Planet Spa Odżywcze mleko do kąpieli sake i ryż Nourishing Bath Milk (14.12.06) NOWE o pojemności 150 ml- rezerwacja

AVON Planet Spa Chłodząca mgiełka do ciała wody mineralne islandii Cooling Body Mist (19.09.07) NOWA, 150 ml

AVON Planet Spa krem do rąk z minerałami z morza martwego (22.12.07) NOWY, 75 ml,

AVON Planet Spa kuracja parafinowa do rąk i stóp Gorące piaski Arizony (21.05.06) Paraffin hand and food treatment, NOWA, 75 ml

AVON Planet Spa Detoksykująca i ujędrniająca maska z minerałami z Morza Martwego (29.12.07) Detoxifing and firming body mask, NOWA, 200 ml

AVON Skin So Soft Rozświetlający balsam do ciała (04.09.07) Satin Glow Daily Body Moisturiser, NOWY, 250 ml

AVON Liiv botanicals Rewitalizujący żel pod prysznic (25.07.07) Rejuvenating Body Wash, NOWY, 200 ml

Avon Solutions ZESTAW: Modelujący krem do biustu - 150 ml oraz wyszczuplający krem antycellulitowy - 200 ml (29.04.06), zestaw zapakowany jest w kartonowe pudełko i folię, niestety pudełko jest lekko pogniecione ale nie uszkodzone, NOWY

AVON Solutions Modelujący krem do biustu Bust Contouring Cream (14.07.07) 150 ml, NOWY

AVON Planet Spa Nawilżający (tak jest napisane na opakowaniu, ale ja bym powiedziała, że to jest raczej OCZYSZCZJĄCY żel z mikrogranulkami ) żel pod prysznic Wody Mineralne Islandii Purifying Body Wash(30.09.06) 150 ml, NOWY


PIELĘGNACJA TWARZY:
MASECZKI DO TWARZY:


AVON PLANET SPA Hydrating Face Mask Mediterranean Olive Oil. Śródziemnomorska maseczka nawilżająca do twarzy z oliwką (08.05.07), 75 ml, NOWA

AVON PLANET SPA Smoothing face mask Japanese Sake and rice Wygładzająca maseczka do twarzy peel off (26.06.07), 75 ml, NOWA

AVON Liiv botanicals Nawilżający krem na noc Witalność natury (29.07.07) Vital Night Moisturiser, NOWY, 50 ml

AVON Planet Spa Oczyszczająca emulsja do mycia twarzy wody mineralne islandii Puryfing Facial Cleanser (16.07.06), NOWA, 75 ml 2 sztuki

AVON Planet Spa Stymulująca maseczka do twarzy sake i ryż Invigorating Face Mask (14.11.07) NOWA, 75 ml,


<B>

Edytowane przez Twitter
Czas edycji: 2008-12-31 o 18:20
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 02:31   #2
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Czego poszukuję?


W tej chwili poszukuję:


Dobrego kremu do rąk i do stóp, kąpieli do stóp

żelu do mycia twarzy do cery wrażliwej/naczynkowej (NOWEGO)


Lakier do paznokci Sally Hansen
Xtreme Wear w odcieniu Carnival i Groovy Green

* GŁÓWNIE zapachów, mogą być niepełne flachy, odlewki ( TYLKO z zapewnieniem, że są oryginalne i w nie używanym atomizerze,
*mile widziana Demeter,
*zapachy męskie, męska pielęgnacja
* Lalique Perles
* Dior Addict
* męski Diesel Fuel
* Lolita Lempicka wersja jabłuszko edp, edt, Lempicka 'L'
* Guerlain AA Pamlelune, L'instant Magic
* Hermes: Ogródek Nilowy, Śródziemnomorski, Eau des Marveilles, Kelly Caleche ( mniejsza ilość), może być Terre D'Hermes 12,5 ml - miniaturka
*
* próbka LouLou Blue Cacharel
* Bioderma Sensibio AR Protection Active Anti-Rougeurs
* L'oreal wypełniacz zmarszczek pod oczy, lub inne kremy przeciwzmarszczkowe dla cery dojrzałej L'oreal,
*kremy do twarzy Vichy Skinset i nie tylko
*
*materiały do ręcznego robienia biżuterii (kamienie, koraliki, półfabrykaty, oprzyrządowanie, ect )
* nowe rzeczy najchętniej wymienię na nowe
* Kolorówką raczej nie jestem zainteresowana.

Nie mam stałego dostępu do internetu, więc pocztę sprawdzam tylko z doskoku - proszę o wyrozumiałość
Pozdrawiam,

__________________
Wymiany kosmetyczne?

Edytowane przez Twitter
Czas edycji: 2008-12-31 o 00:06 Powód: edycja danych
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 02:32   #3
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

i jeszcze raz
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 02:32   #4
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

i tu też zdjęcia
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  krem.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  74,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  oczy.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  80,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  serum.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  84,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  tonik.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  71,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  usta.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  82,0 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zeldotwarzy.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  103,0 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Wymiany kosmetyczne?

Edytowane przez Twitter
Czas edycji: 2008-11-20 o 22:49
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 02:33   #5
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

szaleństwo dokładkowe i fotograficzne
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  gold.jpg
Wyświetleń: 134
Rozmiar:  57,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  kenzo.jpg
Wyświetleń: 114
Rozmiar:  76,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  port.jpg
Wyświetleń: 100
Rozmiar:  103,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  demeter.jpg
Wyświetleń: 109
Rozmiar:  42,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  perrr.jpg
Wyświetleń: 82
Rozmiar:  75,6 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
Załączone zdjęcia
 
__________________
Wymiany kosmetyczne?

Edytowane przez Twitter
Czas edycji: 2008-11-25 o 22:32
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 02:33   #6
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

zdjęcia też
Załączone zdjęcia
      
__________________
Wymiany kosmetyczne?

Edytowane przez Twitter
Czas edycji: 2008-08-06 o 02:44 Powód: dodaję zdjęcia
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 02:34   #7
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

zdjęcia 2
Załączone zdjęcia
    
__________________
Wymiany kosmetyczne?

Edytowane przez Twitter
Czas edycji: 2008-11-23 o 17:57
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 02:34   #8
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

wymienione

Lancome Miracle Forever, edp ok. 13/50 ml Aggie125

Diesel Fuel for Life Unlimited edp, 50 ml, NOWE w kartoniku w folii (folia jest rozpakowana z jednej strony - musiałam sprawdzić czy mnie w kunia nie zrobili , nie psikane) - wymienię tylko na inne zapachy - astronomiczna.ania

Gucci EDP próbka w kartoniku z koreczkiem 1,7 ml NOWA mhm080

AVON PLANET SPA purifying and warming face mask Arizona hot sands Eksfoliująco-rozgrzewająca maseczka do twarzy Gorące piaski Arizony (30.05.06), 75 ml, NOWA mhm080

Versace Versus Time For Action- próbka w folii z atomizerem, 1,6 ml, NOWA czaajka

The Body Shop Strawberry Puree body Lotion balsam do ciała, 250 ml, NOWY, jeśli chodzi o balsamy TBS- wpadłam po uszy i z tego powodu mogę sie dzielić sporymi zapasami- oczywiście w miarę możliwości (obecnie chłonę mleczko migdałowe - cud, miód i orzeszki) - Lalicja

Biosilk Silk 15 ml, czysty jedwab do włosów (przezroczysta buteleczka), NOWY w butelce ze sreberkiem. Mój zapas, ale mogę się podzielić

The Body Shop Mango Whip Body Lotion, do skóry bardzo suchej, 250 ml z pompką - NOWY, to jest mój zapas, jednak myślę, że własnej butli 250 ml nie wchłonę aż tak szybko, więc mogę się podzielić, ale podzielę się za coś, co mi się przyda rezerwacja - street-spirit

GIVENCHY Very Irresistible Sensual for her EDP i for men EDT ZESTAW W PUDEłECZKU ZAMYKANYM NA MAGNEZ, MINIATURKI obie mają pojemność 4ml, damska miniaturka raz delikatnie testowana, męska tylko wąchana Urocze miniaturki w uroczym pudełeczku - RARYTAS, amanda-1a

LAGERFELD KARL CHLOE EDT- niecałe 30 ml, kilkakrotnie testowane, jednak to nie mój zapach. Jak najbardziej oryginalne. Zniewalający zapach... Sporadycznie jej używam, więc może ubyć 1 ml - wysłane do beyza

DKNY Red Delicious edp, miniaturka o pojemności 7 ml, w kartoniku, test na nadgarstku - leci do dixie

AVON Wish Of Love Woda toaletowa (30.09.07), 50 ml, NOWA - bierzy do pejtoon

Lolita Lempicka "L" EDP próbka w kartoniku o pojemności 1,2 ml z atomizerkiem- psiknięta raz- poleciała do melkmeisje

AVON Planet Spa Rozświetlający balsam do ciała sake i ryż Illuminating Body Lotion (15.10.06) NOWY 150 ml śmiga do miss natasha, ale mam jeszcze jeden - poleciał do Dla ciebie J.

AVON Planet Spa Śródziemnomorski krem do ciała z oliwką Whipped Body Cream Mediterranean Olive Oil (10.06.06) 200 ml, NOWY - poleciał do Dla Ciebie J.

AVON Personal Match Sypki podkład z wygładzającymi minerałami Smooth Mineral Makeup Powder, kolor ALMOND (11.10.07) 15 g, NOWY -poleciał do przesympatycznej ragutki

Grapefruit Tea Demeter edc 15 ml, ubytek minimalny- test na nadgarstku - chętnie wymienię na inną Demeter, ale niekoniecznie - wymiana z sharlottek

Hermes Un Jardin Sur Le Nil - czyli Ogródek Nilowy, próbka robiona, trochę więcej jak pół fiolki - melkmeisje

Anna Sui Sui Dreams miniaturka edt, chyba 5 ml, test na nadgarstku - sliczny flakonik w kształcie torebki - sharlottek

Elizabet Arden Ardenbeauty 5 ml- miniatura, edp, test na nadgarstku -sharlottek

Joop! Homme 5 ml - miniatura, edt, NOWA - chętnie wymienię na próbki damskich zapachów, no, męskich tyż. - sharlottek
__________________
Wymiany kosmetyczne?

Edytowane przez Twitter
Czas edycji: 2008-12-31 o 17:19 Powód: uzupełnienie
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 03:00   #9
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

raz jeszcze zdjęcia
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 06:14   #10
martajg
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zgorzelec c:
Wiadomości: 693
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

może coś u mnie za:


DKNY Gold edp ok. 12/30 ml we flakonie z korkiem czarnym, hebanowym

Lacoste Touch of pink edt ok. 55% z 30 ml. Tester bez korka

J. del Pozo Halloween balsam do ciała 200 ml, ubytek znikomy (mam z wymiany, jednak to nie mój zapach, konsystencja)

The Body Shop Zinzibar Edt. Całe niecałe 30 ml. UWAGA: czysty imbir! mrrr Chyba niedostępny w Polskim TBS. P.S czasem go podpsikuję, więc pojemność może ulec zmianie.

Violet Demeter edc 15 ml, ubytek minimalny -test na nadgarstku
- chętniewymienię na inną Demeter, ale niekoniecznie

AZZARO Orange Tonic EDT flakon pierwotnie zawierał 30 ml, obecnie jest "na oko" więcej niż połowa (17 ml?) Perfumy oryginalne, dostałam w prezencie, niestety nie mam już kartonika.


Avon Today Tomorrow Always In Bloom EDP, 30 ml (29.11.07), Nowe w kartoniku, zafoliowane!

AVON Today Tomorrow Always Woda toaletowa Summer (28.04.06), 75 ml, NOWA w kartoniku i w folii

AVON Woda toaletowa Urban Flowers London i Paris, obie NOWE o pojemności 30 ml

AVON True Glow Połyskujący spray do ciała (21.04.07) radiant shimmer skin spray, 100 ml, NOWY

The Body Shop Strawberry Puree body Lotion balsam do ciała, 250 ml, NOWY, jeśli chodzi o balsamy TBS- wpadłam po uszy i z tego powodu mogę sie dzielić sporymi zapasami- oczywiście w miarę możliwości (obecnie chłonę mleczko migdałowe - cud, miód i orzeszki)

The Body Shop Mango Whip Body Lotion, do skóry bardzo suchej, 250 ml z pompką - NOWY, to jest mój zapas, jednak myślę, że własnej butli 250 ml nie wchłonę aż tak szybko, więc mogę się podzielić, ale podzielę się za coś, co mi się przyda

Balsam do ciała DKNY Red Delicious, 100 ml, NOWY, jest częścią zestawu, którą mogę się podzielić (30 ml edp zostawiam sobie ) (zdjęcie wkleję w tygodniu)

AVON PLANET SPA Hydrating bath and shower souffle Mediterranean Olive Oil Śródziemnomorski żel kąpielowy z oliwką (12.07.07), 150 ml, NOWY

AVON Senses Celebrate me Body Lotion Sparkling Amber Zmysłowy balsam do ciała (25.07.06), NOWY, 250 ml - seria limitowana, obecnie już nie dostępny w regularnej sprzedaży. Dzielę się swoimi zapasami, ponieważ ich nie zużyje (na taką ilość - nie ma takiej siły) zapach przepiękny, chciałoby się zjeść!

AVON Planet Spa Odżywcze mleko do kąpieli sake i ryż Nourishing Bath Milk NOWE o pojemności 150 ml

AVON Planet Spa Chłodząca mgiełka do ciała wody mineralne islandii Cooling Body Mist (19.09.07) NOWA, 150 ml

AVON Planet Spa krem do rąk z minerałami z morza martwego (22.12.07) NOWY, 75 ml,

AVON Planet Spa kuracja parafinowa do rąk i stóp Gorące piaski Arizony (21.05.06) Paraffin hand and food treatment, NOWA, 75 ml

(14.12.06)
AVON Planet Spa Tropikalny scrub do rąk z brązowym cukrem African Shea Butter (16.05.06) NOWY, 75 ml

AVON Planet Spa Detoksykująca i ujędrniająca maska z minerałami z Morza Martwego (29.12.07) Detoxifing and firming body mask, NOWA, 200 ml

AVON Skin So Soft Rozświetlający balsam do ciała (04.09.07) Satin Glow Daily Body Moisturiser, NOWY, 250 ml

AVON Liiv botanicals Rewitalizujący żel pod prysznic (25.07.07) Rejuvenating Body Wash, NOWY, 200 ml


AVON Planet Spa Nawilżający (tak jest napisane na opakowaniu, ale ja bym powiedziała, że to jest raczej OCZYSZCZJĄCY żel z mikrogranulkami ) żel pod prysznic Wody Mineralne Islandii Purifying Body Wash(30.09.06) 150 ml, NOWY



Vichy Purete Thermale Preparat do demakijażu twarzy i oczu 3 w 1, 30 ml, NOWY

AVON Planet Spa Oczyszczająca emulsja do mycia twarzy wody mineralne islandii Puryfing Facial Cleanser (16.07.06), NOWA, 75 ml 2 sztuki

AVON Anew Clinical Intensywny peeling do twarzy Advanced Retexturishing PeelNOWY w pudełku z folią, kartonik jest delikatnie wgnieciony w jednym miejscu
(28.11.06), 30 płatków,

AVON Planet Spa Oczyszczająca emulsja do mycia twarzy Wody Mineralne islandii Purifying facial clanser (10.07.06), 75 ml, NOWA

Avon Advance Techniques Regenerująca maseczka do włosów chroniaca kolor włosów farbowanych Restorative mask for colour-treated hair, NOWA, 250 ml

Avon Advance Techniques Hydrating Leave-in Spray Milk Nawilżające mleczko w sprayu bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych, (21.09.06), NOWE, 150 ml,

AVON Zestaw: szczotka i grzebień do włosów, komplet zafoliowany, NOWY

AVON Cynthia Rowley Limited Edition szminka Ultra Colour Rich Rose PatalsNOWA,

AVON Color Trend Lip Stix Wykręcona kredka do ust Nude Pink, (12.07.06) Nowa w kartoniku

AVON Podkład matujący o konsystencji musu Mousse Makeup, kolor IVORY,

__________________
Wymiana
Szukam
Proszę, odpisuj u mnie
ZAPRASZAM


martajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 07:24   #11
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
Przekupka: 130 pkt / 100% pozyt.
GG do ennkaa
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Anna Sui Sui Dreams miniaturka edt, chyba 5 ml, test na nadgarstku - sliczny flakonik w kształcie torebki

Yves Rocher Ode a l'amour edt, miniaturka 5 ml (test na nadgarstku)

Yves Rocher Ode au reve edt, miniaturka 5 ml
(test na nadgarstku)
Elizabet Arden Ardenbeauty 5 ml- miniatura, edp, test na nadgarstku

AVON Planet Spa kuracja parafinowa do rąk i stóp Gorące piaski Arizony (21.05.06) Paraffin hand and food treatment, NOWA, 75 ml

AVON Planet Spa Tropikalny scrub do rąk z brązowym cukrem African Shea Butter (16.05.06) NOWY, 75 ml
AVON Zestaw: szczotka i grzebień do włosów
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 07:30   #12
attiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Przekupka: -1 pkt / 0% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

odlewka Chanel Allure

PRÓBKI:
Versace Emotional Essence EDT, próbka w kartoniku, 1,6 ml - NOWA

Hermes Un Jardin Sur Le Nil - czyli Ogródek Nilowy, próbka robiona, trochę więcej jak pół fiolki


__________________
Wymiana perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...49#post8365349
attiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 07:40   #13
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

znalazłabyś coś u mnie za balsamy TBS truskawka i mango,miniatury givenchy i joop homme?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 08:36   #14
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Przekupka: 17 pkt / 80% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

ja również dziękuję jestem bardzo zadowolona
chętna jestem na każdą miniaturkę u Ciebie w wątku, ale najbardziej na te obie, jedna dla mnie, druga dla milosci mojego zycia [dzis na spacerze opowiadalam mu ze moze będę miała ładny zapaszek dla niego tym razem]
mam demeter pinacolada - z atomizerkami, jasminessensation to samo, jejku nie wiem co juz proponowac, ale bardzo mi zależy tak więc czekam na odpowiedź, słodkich snów
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 09:21   #15
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
Przekupka: 128 pkt / 100% pozyt.
GG do cashmeree
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
AVON Anew Clinical Intensywny peeling do twarzy Advanced Retexturishing PeelNOWY w pudełku z folią, kartonik jest delikatnie wgnieciony w jednym miejscu
(28.11.06), 30 płatków,

Avon Advance Techniques Regenerująca maseczka do włosów chroniaca kolor włosów farbowanych Restorative mask for colour-treated hair, NOWA, 250 ml

zapraszam do mojego wątku
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 09:22   #16
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Interesuja Cię miniaturki aptecznych kremów do twarzy w tubkach 5 ml,oczywiscie nowe?Bo jeśli tak to mam:
-Avene Antirougeurs Creme Riche,z kartonikiem,do cery z rozszerzonymi naczynkami suchej;
-Avene Hydrance Optimale Riche,z kartonikiem,wrażliwej suchej;
-Bioderma Sensibio Forte,2 sztuki,bez kartoników;
-Dr.Hauschka Crema Solare 20,bez kartonika;

-Nowy krem ochronny do rąk,Glicerynowo-cytrynowy z wyciągiem z cytryny,z witaminami A+E i prowitaminą B5.Zawiera silikon,lanoline i allantoinę.100ml,producen t Marona Enterprise.

i może próbki perfum
-z atomizerkami,firmowe:
-Balmya de Balmain firm,atomizer,ok 1 centymetr perfum z fiolki 1,5ml
-Alyssa Aschley,White Musk,4 centymetry w wysokiej wąskiej fiolce.

- i robione,bez atomizerków:
-Mintea Masaki Matsushima(nowość) ok połowy z 2ml
-Charme la Perla rob 2 ml
-Prada Infusion D'Iris ciut mniej jak 0,5 ml
-L'Ocitane L'eau d'parie 1\3 z 2ml
-Obligue RWD Givenchy ok 3\4 z 1 ml

A mnie interesuje balsam do ciała Body Shop,któryś z tych dwóch.

Edytowane przez Zielona30
Czas edycji: 2008-08-06 o 09:45
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 09:30   #17
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Przekupka: 44 pkt / 96% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

znajdziesz coś u mnie za rzeczy cynthi, mgiełkę Planet Spa, scrub do rąk, sypki podkład,? oddam wiele
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 09:31   #18
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

cześć może coś u mnie za (albo niektóre z nich ):

*AVON Cynthia Rowley Limited Edition Wydłużający tusz do rzęs (11.08.07), NOWY, 7 ml
*AVON Planet Spa kuracja parafinowa do rąk i stóp Gorące piaski Arizony (21.05.06) Paraffin hand and food treatment, NOWA, 75 ml
*AVON Planet Spa Tropikalny scrub do rąk z brązowym cukrem African Shea Butter (16.05.06) NOWY, 75 ml
*AVON PLANET SPA Oxygenating Face Mask Brazilian Rainforest Dotleniająca maseczka do twarzy Oddech Amazonii (11.02.06), 75 ml, NOWA
*AVON PLANET SPA Hydrating Face Mask Mediterranean Olive Oil. Śródziemnomorska maseczka nawilżająca do twarzy z oliwką (08.05.07), 75 ml, NOWA
*AVON Planet Spa Oczyszczająca emulsja do mycia twarzy Wody Mineralne islandii Purifying facial clanser (10.07.06), 75 ml, NOWA
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:00   #19
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Mam w wątku 4 Demetery może znalazłabyś coś? Może interesowałaby cię odlewka Słonia? gdzieś 10ml?
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 10:46   #20
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez martajg Pokaż wiadomość
może coś u mnie za:



Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Anna Sui Sui Dreams miniaturka edt, chyba 5 ml, test na nadgarstku - sliczny flakonik w kształcie torebki

Yves Rocher Ode a l'amour edt, miniaturka 5 ml (test na nadgarstku)

Yves Rocher Ode au reve edt, miniaturka 5 ml
(test na nadgarstku)
Elizabet Arden Ardenbeauty 5 ml- miniatura, edp, test na nadgarstku

AVON Planet Spa kuracja parafinowa do rąk i stóp Gorące piaski Arizony (21.05.06) Paraffin hand and food treatment, NOWA, 75 ml

AVON Planet Spa Tropikalny scrub do rąk z brązowym cukrem African Shea Butter (16.05.06) NOWY, 75 ml
AVON Zestaw: szczotka i grzebień do włosów
marta, ennkaa, niestety nic

Cytat:
Napisane przez attiaa Pokaż wiadomość
odlewka Chanel Allure

PRÓBKI:
Versace Emotional Essence EDT, próbka w kartoniku, 1,6 ml - NOWA

Hermes Un Jardin Sur Le Nil - czyli Ogródek Nilowy, próbka robiona, trochę więcej jak pół fiolki


Attia, to może odlewka Allure za odlewke Baby doll?

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
znalazłabyś coś u mnie za balsamy TBS truskawka i mango,miniatury givenchy i joop homme?

sleepy
, na razie nic, pozdrawiam
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:02   #21
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
ja również dziękuję jestem bardzo zadowolona
chętna jestem na każdą miniaturkę u Ciebie w wątku, ale najbardziej na te obie, jedna dla mnie, druga dla milosci mojego zycia [dzis na spacerze opowiadalam mu ze moze będę miała ładny zapaszek dla niego tym razem]
mam demeter pinacolada - z atomizerkami, jasminessensation to samo, jejku nie wiem co juz proponowac, ale bardzo mi zależy tak więc czekam na odpowiedź, słodkich snów


Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość
zapraszam do mojego wątku
cashmeree, na razie chyba na nic się nie zdecyduję, dzięki

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Interesuja Cię miniaturki aptecznych kremów do twarzy w tubkach 5 ml,oczywiscie nowe?Bo jeśli tak to mam:
-Avene Antirougeurs Creme Riche,z kartonikiem,do cery z rozszerzonymi naczynkami suchej;
-Avene Hydrance Optimale Riche,z kartonikiem,wrażliwej suchej;
-Bioderma Sensibio Forte,2 sztuki,bez kartoników;
-Dr.Hauschka Crema Solare 20,bez kartonika;

-Nowy krem ochronny do rąk,Glicerynowo-cytrynowy z wyciągiem z cytryny,z witaminami A+E i prowitaminą B5.Zawiera silikon,lanoline i allantoinę.100ml,producen t Marona Enterprise.

i może próbki perfum
-z atomizerkami,firmowe:
-Balmya de Balmain firm,atomizer,ok 1 centymetr perfum z fiolki 1,5ml
-Alyssa Aschley,White Musk,4 centymetry w wysokiej wąskiej fiolce.

- i robione,bez atomizerków:
-Mintea Masaki Matsushima(nowość) ok połowy z 2ml
-Charme la Perla rob 2 ml
-Prada Infusion D'Iris ciut mniej jak 0,5 ml
-L'Ocitane L'eau d'parie 1\3 z 2ml
-Obligue RWD Givenchy ok 3\4 z 1 ml

A mnie interesuje balsam do ciała Body Shop,któryś z tych dwóch.
Zielona, w tej chwili mam sporo kremów do wypróbowania, więc ładnie podziękuję,

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
znajdziesz coś u mnie za rzeczy cynthi, mgiełkę Planet Spa, scrub do rąk, sypki podkład,? oddam wiele
Cytat:
Napisane przez jucha Pokaż wiadomość
cześć może coś u mnie za (albo niektóre z nich ):

*AVON Cynthia Rowley Limited Edition Wydłużający tusz do rzęs (11.08.07), NOWY, 7 ml
*AVON Planet Spa kuracja parafinowa do rąk i stóp Gorące piaski Arizony (21.05.06) Paraffin hand and food treatment, NOWA, 75 ml
*AVON Planet Spa Tropikalny scrub do rąk z brązowym cukrem African Shea Butter (16.05.06) NOWY, 75 ml
*AVON PLANET SPA Oxygenating Face Mask Brazilian Rainforest Dotleniająca maseczka do twarzy Oddech Amazonii (11.02.06), 75 ml, NOWA
*AVON PLANET SPA Hydrating Face Mask Mediterranean Olive Oil. Śródziemnomorska maseczka nawilżająca do twarzy z oliwką (08.05.07), 75 ml, NOWA
*AVON Planet Spa Oczyszczająca emulsja do mycia twarzy Wody Mineralne islandii Purifying facial clanser (10.07.06), 75 ml, NOWA

Donka, jucha
- niestety nic nie znalazłam

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Mam w wątku 4 Demetery może znalazłabyś coś? Może interesowałaby cię odlewka Słonia? gdzieś 10ml?

ivanna
, za słoniszcze podziękuję i za Demeterki na razie tyż
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 12:29   #22
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
GG do melkmeisje
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Snow bardzo chętnie poznam

Aktualnie chyba nie mam zbyt wiele do zaoferowania...
Z Demeter mam Condensed Milk, mogę odlać dowolną ilość.
Próbki: 24 Faubourg, męskie Dunhill London (oryginalne), Castelbajac, Mira Bai (robione), dowolna ilość Extraordinary... Hm, ewentualnie mogłabym odpsikać jeszcze trochę Pereł, skoro przypadły Ci do gustu.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 13:22   #23
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)



Bardzo chętnie Castelbajac, 24 F, ewentualnie Condensed Milk - zależy ile kropelek masz na zbyciu, ja w razie czego mogę dopełnić próbasa Snow z własnej flachy.



Dołączam zdjęcie
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  melk.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  47,0 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 13:23   #24
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Przekupka: 17 pkt / 80% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

to jak coś posklejasz to napisz
mnie interesuja GIVENCHY Very Irresistible Sensual for her EDP i for men EDT ZESTAW W PUDEłECZKU ZAMYKANYM NA MAGNEZ, MINIATURKI oraz miniaturka Anny Sui, jak cos wiecej znajdziesz to także te z YR mogę też odlać insolence oraz Agenta Provocateur tak z 1 ml
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 13:26   #25
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
GG do melkmeisje
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Condensed Milk mam całą piętnastkę, więc mogę odlać dowolną ilość.
Byłabym jeszcze zainteresowana próbką Ogródka Nilowego

Potem postaram się wrzucić zdjęcia swoich próbek, żebyś oceniła pojemność.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 13:38   #26
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Przekupka: 220 pkt / 99% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Witam Ciebie Baaardzo interesuje mnie:
AVON Solutions Modelujący krem do biustu BustCream (14.07.07) 150 ml, NOWY
AVON Perfect Wear Longlasting Mascara Trwały tusz NOWY, 7 ml, BLACK
GIORGIO ARMANI SENSI EDP- mogę zrobić odlewkę w ilości 5 ml
(28.08.07), AVON Color Trend Plastic Reflections Perłowy błyszczyk do ust Sparkling Shine, (17.10.06), NOWY, zafoliowany

zapraszam!!!
tompola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 15:22   #27
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
to jak coś posklejasz to napisz
mnie interesuja GIVENCHY Very Irresistible Sensual for her EDP i for men EDT ZESTAW W PUDEłECZKU ZAMYKANYM NA MAGNEZ, MINIATURKI oraz miniaturka Anny Sui, jak cos wiecej znajdziesz to także te z YR mogę też odlać insolence oraz Agenta Provocateur tak z 1 ml
sharlottku, coś nie mogę posklejać tak, żeby mi pasowało za Givenchy chciałabym jakiś jeden, ale konkret

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Condensed Milk mam całą piętnastkę, więc mogę odlać dowolną ilość.
Byłabym jeszcze zainteresowana próbką Ogródka Nilowego

Potem postaram się wrzucić zdjęcia swoich próbek, żebyś oceniła pojemność.


Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Witam Ciebie Baaardzo interesuje mnie:
AVON Solutions Modelujący krem do biustu BustCream (14.07.07) 150 ml, NOWY
AVON Perfect Wear Longlasting Mascara Trwały tusz NOWY, 7 ml, BLACK
GIORGIO ARMANI SENSI EDP- mogę zrobić odlewkę w ilości 5 ml
(28.08.07), AVON Color Trend Plastic Reflections Perłowy błyszczyk do ust Sparkling Shine, (17.10.06), NOWY, zafoliowany

zapraszam!!!

tompola,
masz mnóstwo kolorówki, jednak moje zapotzrebowanie na nią jest teraz bardzo zredukowane, podziękuję
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 15:31   #28
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Przekupka: 17 pkt / 80% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

może zainteresuje Cię 50 ml Jackpot Anytime za mniejsze pojemności?
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 15:47   #29
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
może zainteresuje Cię 50 ml Jackpot Anytime za mniejsze pojemności?
Zapachu nie znam,ale spoglądając na KWC to raczej nie moje nuty
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 16:31   #30
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
GG do melkmeisje
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Niestety aparat mi szwankuje :/

W każdym razie, 24F jest oryginalna, z kartonikiem, pojemność mniej więcej taka jak L LL od Ciebie, podejrzewam, że ponad 2 ml. Castelbajac - myślę, że ok. mililitra, w plastikowej fiolce (takiej z "dziubkiem" na dole). Condensed Milk mogę zrobić np. 2 ml w szklanej fiolce.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.