Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-11, 15:54   #31
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Sto lat dla kolejnych dwulatków Patryczka i Wiktora. Moc buziaczkow

Kamilko bezproblemowego lotu u udanego pobytu.

Simona, powiem szczerze, ze nie chodze po sklepach. Z Olafkiem to w obecnej chwili wrecz niemozliwe, umeczyłabym sie a Tz duzo pracuje i co drugi weekend ma szkołe. Nie mam go z kom po prostu zostawic. Moze w przyszły weekend uda mi sie gdzies wyskoczyc. No i druga sprawa, że mam dla Olafka duzo ciuchów. Dostalam po jego kuzynie o rok starszym. Wiec jedyne moje zakupy ostanio to np 2 koszulki z autkami, czapka i kilka par rajstop....to sa rzeczy ktore kupilam od wakacji....wiem juz ze szykuja nam znowu kolejna partie ubran. Nie kupuje wiec praktycznie nic, bo wychodzi na to ze ma Olaf wiecej ubran niz ja Pewnie gdybym poszla do sklepu i znalazla cos fajnego to bym kupila. O tym Next to juz mysle zeby pojsc od czasu przyjazdu. No i nie mam auta niestety co ogranicza nasze wypady z Olafkiem do naszej dzielnicy. Generalnie zaczynam sie tu dusic.....

Olaf w nocy zaczal goraczkowac. O 3 zarządaą mleka, zrobił dwie kupy i poszliśmy spać. W ciagu dnia brzydkiego kupowania ciag dalszy....teraz troche ozyl ale chyba pojdziemy do lekarza bo sie boje ze to znowu angina.....
__________________
Olafkowo 21.12.2006
Olaf
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 16:51   #32
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Sto lat! Sto lat! Dla Wiktora z okazji drugich urodzinek!!!

Malgo a dałaś Olafkowi lakcid albo lacidofil? Życzymy dużo zdrówka i oby to nie znowu angina
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:45   #33
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Wszystkiego naj dla Wiktora!!!!!!!!
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 09:07   #34
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Byliśmy w końcu u lekarza, Olaf ma jelitówke. Kupkuje co 3 godziny....strasznie go boli przy tym brzuszek, skręca go aż mi się chce płakać jak patrze. Do tego wczoraj wieczorem miał już tak podrażnione jelitka ze w kupkach było troszkę krwi. Cały czas ma stan podgorączkowy. Jejku skąd to się bierze???? Może opił się wody z basenu? Jeśli to byłby wirus to powinniśmy być tez chorzy z Tz, ale może jeszcze dzień/dwa i będziemy.
Żabo teraz już mu daję....miał przerwę trzy dni, bo dawałam mu jeszcze raz dziennie Lakcid po antybiotyku.
__________________
Olafkowo 21.12.2006
Olaf
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 09:18   #35
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

biedny Olafek. te jelitówki sa wstrętne. biedne dziecko się umęczy. oby mu szybko przeszło a i na Was nie przeskoczyło.

Dla Wiktora sto lat!!!! rośnie kolejny przystojniak

Simona super foty. Tamiczki bym w życiu nei poznała. strasznei dawno nam jej nei pokazywałaś duża śliczna panna. i super ma ciuszki.

zabko przekaż Arance, że jej tu brakuje i fajnie, że chociaz przez CIebie mamy jakiś znak zycia od niej

jakoś nie mam weny do pisania. Kuba się ze spaniem popsuł. tak jak przed wakacjami przesypial juz prawie każda noc, to teraz nei ma nocy żeby nie trzeba było do niego iść. myślałam że jak odstawimy smoka to się poprawi, ale gdzie tam. na dodatek cały czas ma ten katar. ja też pociągająca. ogólnie mam po dziurki w uszach tej zimy.
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 11:50   #36
maszka66
Zadomowienie
 
Avatar maszka66
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 748
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Cytat:
Napisane przez yaira Pokaż wiadomość
z codziennosci niestety pASKUDA JEDNA tZ jest znow na minusie w sobote znowu zaczely mu raczki chodzic w moja strone wiec tym razem powiedzialam jego mamie jest problem i tle trzeba go rozwiazac..no ale
potem rozmowa przeszla moje najsmielsze oczekiwania..bo Tz zrobil z siebie ofiare ze JA..go bije prawie z placzem zapytalam sie czy jak nastpnym razem on sie zamachnie to czy mam mu podziekowac...wiec mamusia obronca ucisnionych -oczywiscie co...zrobila ze mnie histeryczke i aferzystke ze jak moge mowic takie cos...jeszcze brakowalo tekstu w stylu ze przesadzam i moze mi sie wydawalo???
no ale Tz dostal jakies 1,5 miesiaca temu szanse ode mnie i albo mial zaczac myslec albo ..papa
Niestety nie doczytałam więc tak na szybko. Yaira, polecam dyktafon, który może na początek będzie dobrym lekarstwem dla uciśnionego biedactwa. Może akurat wejdzie na wyżyny inteligencji i zorientuje się, że nie wszyscy nie we wszystko uwierzą, no i że ze wszystkim potrafisz sobie radzić jak nie tak to inaczej.

Fajnie, że chcecie mnie buntowac. Ja byłam super najeżona w lubelskim szpitalu, gdzie z jednej strony było mi ciężko a z drugiej strony jakby się nie odezwac to już w ogóle wypadałoby załamać ręce. Teraz bez przerwy jestem na równi pochyłej i non stop pod działaniem stresu więc na takie sytuacje nie reaguje już tak jak większość ludzi i tak jak powinnam. A szkoda. Ale może faktycznie potrzebuję takiego kopa żeby zacząć normalnie na wszystko patrzec
Wybaczcie, ale chwilowo muszę kończyć.

Dodam jeszcze, że Wiki wczoraj nagle zaatakował straszny katar. Wieczorem pobudki co 10 min., normalnie nie mogłam się wykąpać bo co weszłam do łazienki to płacz. Dzisiaj dalej zasmarkana i stan podgorączkowy. A tak się cieszylam, że nic jej nie rusza. No ale to taki okres.

Edytowane przez maszka66
Czas edycji: 2009-01-12 o 11:57
maszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 14:18   #37
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Zdrówka dla Olafka. Malgogaj- ten fryzjer niestety już nie przyjmuje - chce koniecznie zostać gwiazdą i zajął się śpiewaniem. A szkoda

Fotkę nowej fryzury wkleję wkrótce,
W piątek byłam w Wawie u tej doktor homeopaty , powiedziała,że anginy leczy bez antybiotyku , w szoku byłam. po 2 antybiotykach Anielka ma ciągle infekcję w gardle , jak chuchnęła to miała taki ropny zapach. Od piątku dawałam jej leki i dziś juz tego zapachu nie czułam. Dziwne to wszystko ale widac ,że babka ma głowę na karku. Na przeziebienia kazała kupić ferrum fosforicum.
Ja tez zaczełam brac homeopatyczne leki na wypadanie wlasów, zopbaczymy
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 14:19   #38
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Smile Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

100 LAT DLA WIKTORA
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:03   #39
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Malgo biedny ten Wasz Olafek , może to jego złapało, bo jest z waszej trójki najsłabszy, bo dopiero co po infekcji, wtedy najłatwiej jest coś złapać. Życzymy dużo zdrówka

Sohf może jak wam minie ten wstrętny katar, to się i Kuby wszystko uspokoi

Maszko masz przegwizdane z tą naszą służbą zdrowia, ale na pewne rzeczy nie da się machnąć ręką, bo tu chodzi o zdrowie Wiki!!! I buźka w jej zasmarkany nosek

Cosik nam się wątek po mału rozchorowywuje , zdrówka dla naszych chrowitków

A z Asią już lepiej, dupcia jej ożyła, widać że antybiotyk działa, dzisiaj to na maxa broiła z uśmiechem
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:21   #40
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Hej wszystkim.
Ja tylko przelotem zasubskrypowac watek.
Nie mam ostatnio glowy do pisania,bo mam strasznie ciezkie klimaty z Tz
Wiec jeszcze tylko naj naj dla Wiktora z okazji urodzinek.
I duzo zdrowka dla wszystkich chorowitkow!!!
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:34   #41
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

to ja znowu zycze wszystim chorym maluchom zdrowka, zdrowka, zdrowka- nie bede wymieniac dla kogo bo widze ze cale towarzystwo prawie rozlozone na maksa

my nadal zdrowe, tfu tfu

schatzsi, zycze Ci aby wszystko sie jak najszybciej ulozylo po Twojej mysli

malgo- biedny Olafek, probowalas dawac odgazowana cole na jelitowke?

dziekujemy wszystkim za komplementy
__________________
Tamara
Tamiczka

Edytowane przez Simona
Czas edycji: 2009-01-12 o 21:39
Simona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 08:49   #42
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Dziękuje za życzenia zdrowia, zdecydowanie pomogło Jest już w zasadzie ok. Noc bez pobudek i kup. Tylko się ze rozregulowaliśmy ze spaniem, ale to pryszcz. Naprawimy.

Zabo dobrze ze już lepiej. Choć nadal jestem w szoku, że z anginy zrobiło się zapalenie oskrzeli...

Fibian może jeszcze kiedyś do fachu wróci.....
No i zainteresowała mnie ta twoje pani doktor. Może to jest jakaś alternatywa dla nas również. Masz racje, że przy anginie jest taki dziwny zapach z ust.

Schatzsi mam nadzieje, że jakoś się w domu ułoży. Oby szybko. Buzka
__________________
Olafkowo 21.12.2006
Olaf
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 09:13   #43
sebkowa mama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Cytat:
Napisane przez malgogaj Pokaż wiadomość
Byliśmy w końcu u lekarza, Olaf ma jelitówke. Kupkuje co 3 godziny....strasznie go boli przy tym brzuszek, skręca go aż mi się chce płakać jak patrze. Do tego wczoraj wieczorem miał już tak podrażnione jelitka ze w kupkach było troszkę krwi. Cały czas ma stan podgorączkowy. Jejku skąd to się bierze???? Może opił się wody z basenu? Jeśli to byłby wirus to powinniśmy być tez chorzy z Tz, ale może jeszcze dzień/dwa i będziemy.
Żabo teraz już mu daję....miał przerwę trzy dni, bo dawałam mu jeszcze raz dziennie Lakcid po antybiotyku.
malgo ,jeśli w kupce pojawiła się krew to prawdopodobnie jest to objawem wirusa -typu-Rota lub inny ,musisz iśc koniecznie do lekarza bo najprawdopobniej włączą małemu antybiotyk i ważne jest uzupełnianie elektrolitów -w szpitalu kroplówkę!! także jedyne wyjscie to lekarz i to jeszcze szybko bo wiem z doświadczenia że w momencie pojawienia się krwi w kupce -niezwłoczna jest wizyta u lekarza -moja lekarka tak mnie zawwze informuje -nie zwlekaj dziewczyno!!! Schatzi powodzenia w rozwiązaniu problemu z mężem -trzymam kciuki!!!
__________________
Dzieci to największy skarb w życiu ,tylko czasami trochę za cięzki

Edytowane przez sebkowa mama
Czas edycji: 2009-01-13 o 09:16
sebkowa mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 09:51   #44
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Siasiek sie od dawna nie pokazuje, ale gdyby jednak tu zagladnela, najserdeczniejsze zyczenia dla Czarka z okazji drugich urodzin!!!!!!!!!!!
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 10:10   #45
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

oooo rzeczywiście Siasiek dawno tu nie było.

100 lat dla czarującego Czarka
Malgogaj - naimar na doktor wysłałam Ci na pw
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 10:16   #46
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Schatzsi ja również życzę pomyślnego rozwiązania problemów

Malgo dobrze że z Olafkiem już lepiej. A angina podobno może 'zejść' na oskrzela, a swoja drogą u nas w domu akurat moja mama była na to chora i kto wie, może jakieś paskudztwo przynieśliśmy od babci ze szpitala, tam na oddziale prawie wszyscy z zapaleniem płuc

100 lat dla Cezarego!!!

kupiliśmy Asi wczoraj butki, do chodzenia po domu, takie zwykłe z lemigo, jak je Asia zobaczyła, od razu kazała sobie przymierzyć i nie ściągła ich do czasu pójścia spać, dzisiaj na dzień dobry też jej musiałam założyć mała strojnisia jak się popisywała i paradowała jak modelka na wybiegu
__________________

Edytowane przez zaba21_22
Czas edycji: 2009-01-13 o 12:32
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 07:53   #47
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

DZIĘKUJĘ BARDZO za życzenia!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
cléo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 09:02   #48
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Czesc Dziewczyny
Jak zaba zauważyła...zniknełam ale juz jestem W poniedziałek o 6:30 dowiedzielismy sie ze mamy miejsce w szpitalu wiec spakowalismy sie i na izbę przyjęc.
Przesiedzielismy tam cały tydzien (myslałam ze oszaleje!) a na dobra sprawę mogłoby się wszystko zamknąc w góra 4 dniach. Maksowi zrobiono morfologię, holter na 24h, echo, ekg. Ma jeszcze malutki przeciek w otworze owalnym ale zamyka się i to tylko kwestia czasu. Są małe szmery ale tak juz mu zostanął bo z takimi się urodził. Wszystko wyszło dobrze. Pierwszy raz łza mi pociekła jak po porodzie dowiedziałam się o jego zdrowiu a drugi raz jak na echu pani powiedziała ze jest ok Teraz tylko konsultacje w poradni kardiologicznej. Do szpitala nie wracamy! I dobrze, bo serce boli od patrzenia na te dzieciaczki... z Maksem lezała jego rówiesniczka, za pół roku operacja serca bo dziurka u niej sie nie zamyka, rośnie wraz z sercem-proporcjonalnie. Szok! Jak zadzwoniłam do mamy, to w trakcie rozmowy sie popłakałam opowiadając o tamtejszych przypadkach...
Poza tym... babcia jedna nogą na tamtym świecie Zaczeło sie chyba od jelitówki (miażdzyca od dawna), zabrało babcie pogotowie. W szpitalu babcia straciła odruch połukania, wsadzili jej sondę. Nie podawali zadnych leków...bo chyba czekali az jej połykanie wróci!! Dopiero jak mama przyjechała zapytała czy nie mozna dac zastrzyków. No mozna. Podali. Babcia powyrywała sobie wnflony kroplówka poszła w cały swiat, ręce jej spuchły. Mama zapytała czy nie mozna dac kroplówki w nogę, bo nogami tak babcia nie rusza. No mozna. Dali.
Z płuc wydziela się jakas wydzielina w duzych ilościach, która jest odsysana. Przedwczoraj dzwonią do mamy zeby zabierała babcie do domu!!! Chyba ze znajdz9e na własną ręke oddział opieki palitywnej, zgodzą się tam na przyjęcie to oni dopiero dadzą szkierowanie. Ręce opadają! Brak słów.
Wczoraj miałam urwanie głowy z Maksem. Wychodzą mu zęby, wczoraj było chyba apogeum jego wrzasków,dzis juz jest zab. Na dodatke TZ wybył na wieczór z domu, mysląłm ze go zastrzelę
Ogólnie... lipa

Aranka Was pozdrawia!

Edytowane przez 1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Czas edycji: 2009-01-14 o 09:04
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 10:47   #49
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Sto Lat dla Jubilatow

i zdrowia dla chorowitkow

przy jelitowce najlepiej nie podawac nic z glutenem i mlekiem krowim, wirus niszczy kosmki jelitowe a oba te produkty tez dzialaja na nie bardzo drazniaco i dodatkowo oblepieja jelita uposledzajac wchanianie
u czesci dzieci pojawia sie czasowa nietoleracja glutenu, ktora znika po regeneracji jelit (ok 3 tygodnie)
no i niestety czesto tak jest ze dzieci ciezko przechodza a dorosli nic albo lekkie mdlosci czy lekkie rozwolnienie

Elu ciesze sie ze z Maksiem coraz lepiej

Ja padam na nos, jestem tak zmeczona ze nie mam sily wstac rano ale mam nadzieje, ze moja praca przyniesie efekty.
Jestesmy po pierszej serii lekow, zobaczymy co bedzie dalej
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 10:51   #50
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

100 lat! 100 lat! 100 lat! Dla naszej kolejnej dwulatki Niny!!!

Ela
fajnie że już jesteś, świetne wieści o Maksiu fajnie że szpital macie z głowy
a w temacie opieki szpitalnej i zdrowia babci łączę się w bólu, trafiła chyba na bardzo wredny oddział i opiekę, choć moja jak była na wewnętrzynm, z ewidentnymi oznakami udaru ściagli neurologa dopiero na 3 dzień, nie mogła połknąć nawet kropli wody, a dawali jej leki przeciwbólowe w tabletkach, właśnie po interwencji mamy dali jej zastrzyki, o materac przeciwodleżynowy też trzeba było się upomnieć
BTW z moją babcią już lepiej, jest na oddziale opieki i zostanie tam jak najdłużej się da, aż my w domu wszyscy wydobrzejemy i mama pozałatwia wszystko (łóżko, materac, pielęgniarkę itp) babcia ma tam świetną opiekę, karmią ją przez sondę, ma pościągane wszystkie wenflony, widać że tam o nią dbają

Rzabbo to kuracja antyrobkaowa o której kiedys wspominałaś? Trzymaj się dzielnie i cieplutko
__________________

Edytowane przez zaba21_22
Czas edycji: 2009-01-14 o 11:12
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 11:19   #51
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Najlepsze życzenia dla kolejnych dwulatków!!! przesyłam szybciutko zdjęcia torta Wiktorka.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08812.jpg (50,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08810.jpg (50,8 KB, 44 załadowań)
cléo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 11:32   #52
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Wow! Cleo jaki Wiktor miał czaderski tort!!! A jaki z niego elegancik z modną fryzurką
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 12:00   #53
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Cytat:
Napisane przez cléo Pokaż wiadomość
Najlepsze życzenia dla kolejnych dwulatków!!! przesyłam szybciutko zdjęcia torta Wiktorka.

Pozdrawiam
wow, ale tort bajera)

Elu super, że już to macie za sobą i że z serduszkiem Maxia lepiej. Przykro mi z powodu babci.

Zabko to dobrze, że z Twoją babcią lepiej. oby tak dalej.

Rzabbo też mialam pytać czy to przeciw robalowa kuracja trzymam kciuki za powodzenie.

u nas w sumie nic ciekawego. ja dalej katar, Młody też. tyle, że mu juz z noska nie cieknie, ale bulgocze gdzieś w głębi. nie wiem czy to lepiej :/ ogólnie zimowa stagnacja...
Kuba jako eskimos
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 886eaa9629.jpg (65,0 KB, 26 załadowań)
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 12:16   #54
Ana2
Zadomowienie
 
Avatar Ana2
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Hiszpania (Aljaraque)
Wiadomości: 1 819
Send a message via Skype™ to Ana2
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Najlepsze zyczenia dla dwulatki Ninki ,niech rosnie duuuza i wesola!
...dla pozostalych malych jubilatow grudniowo-styczniowych rowniez moc usciskow!

Pozdrawiam!
__________________
"Dziecko to wielki dar....to czastka nieba na ziemi"
Ismael


Julian


ALBUMY
Ana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:36   #55
maszka66
Zadomowienie
 
Avatar maszka66
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 748
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Ode mnie też urodzinowe buziaki dla Wiktora i Ninki. Uśmiechu na buźkach!

U Wiki nadal katar, ale już nie taki koszmar jak pierwszego dnia. Jesteśmy w trakcie kuracji antybiotykowej (bakteria nie katar ) i tak jak już pisałam wydaje mi się, że jestem spokojna, ale przed pierwszym podaniem antybiotyku mój organizm pokazał, że choć podświadomie to jednak bardzo mnie to stresuje. Czekamy i wierzymy, że tym razem się uda.

Elu, szpitale, szczególnie dziecięce to koszmar. Tam najlepiej mieć klapki na oczach i zatyczki w uszach i interesować się wyłącznie swoim przypadkiem. Inaczej można popasć w prawdziwą depresię (byłam już bardzo tego bliska w lubelskim szpitalu). Poza tym cieszę się bardzo, że macie to już za sobą no i jeszcze bardziej, że wszystko jest w porządku. Nawet nie dopuszczałam myśli, że może być inaczej.
No i pozdrowienia dla Aranki, której bardzo tu brakuje. Niech wraca i zarzuci rożową czupryną.

Tak przypomniała mi się jeszcze apteka. Antybiotyk kupowałam w innej aptece niż te nieszczęsne błękity. Najpierw pani o wszystko wypytała a potem jeszcze za jakąś godz. dzwoniła do domu z pytaniem czy aby kompetentna osoba będzie dzieliła lek. Powiedziała, że musiała o to spytać żeby mieć spokojne sumienie. Jakże rózne podejście.
maszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 19:35   #56
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA NINKI
__________________
Tamara
Tamiczka
Simona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 20:22   #57
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Dziekujemy za zyczenia. Wklejam kilka zdjec, dzis byla impreza w zlobku, domowa w niedziele.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09375-1.jpg (42,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09372-1.jpg (40,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09362-1.jpg (45,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09357-1.jpg (39,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09352-1.jpg (40,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09323-1.jpg (46,8 KB, 41 załadowań)
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 20:23   #58
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Borys skonczyl rok 11 stycznia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08913-1.jpg (37,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08912-1.jpg (37,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08902-1.jpg (39,5 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez kasia191273
Czas edycji: 2009-01-14 o 20:24
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 21:38   #59
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Najlepsze życzenia dla Niny, śliczne jest to zdjęcie na którym jest troje dzieci!!!! takie kolorowe!!!
cléo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 22:33   #60
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Naj naj najlepsze zyczenia dla Niny!!!!!!!!!
U nas nadal zle

Edytowane przez schatzsi
Czas edycji: 2009-01-14 o 22:35
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.