Keratynowe prostowanie -część II - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 09:22   #1891
justyś90
Raczkowanie
 
Avatar justyś90
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 137
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny używacie do suszenia włosów podczas zabiegu jakiejś szczotki czy suszycie bez?
justyś90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:21   #1892
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Jejku, dziewczyny pomóżcie. Po encanto nie mogę sobie poradzić z elektryzowaniem włosów- normalnie koszmar jakiś- okalają mi całą szyję i twarz ;/
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 15:41   #1893
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

6 lutego robiłam encanto wszystko wyszło tak jak miało wyjść włosy lśniące, proste, zdrowo wyglądające. nic nie trzeba przy nich robić jedynie wysuszyć suszarką, mam włosy do ramion, suszyłam na okrągłą szczotkę i na drugi dzień miałam po wywijane końce na wszystkie strony, zdecydowanie wolę suszyć tylko suszarką bez szczotki. włosy myję co drugi dzień, szybko się przetłuszczają i zbijają w strąki dlatego w drugi dzień po umyciu spinam je w koczka. farbowałam włosy po zabiegu 19 lutego na jasny brąz farbą garniera do 28 myć. wyszło bardzo ciemno, kolor wolno się zmywa i tu moje pytanie, macie jakieś sposoby jak szybko spłukać kolor po zabiegu? chciałam szamponem przeciw łupieżowym, który miałam w domu, ale przeraziło mnie sls w składzie. nie chciałabym też szybko wypłukać keratyny z włosów..
olivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 23:24   #1894
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez justyś90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używacie do suszenia włosów podczas zabiegu jakiejś szczotki czy suszycie bez?
Ja raz tak a raz tak.
Suszę zwykłą suszarką lub taką z brAun`a ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
Na tej dużej szczotce -więc nie muszę mieć osobno szczoty i suszyć suszarą-jak robię tym to włosy są gładziutkie.
Jak suszę normalnie suszarką (głowa na dół, włoski swobodnie wiszą, suszę i później normalnie dosuszam resztę) włosy się delikatnie puszą i falują. Ale robię tak tylko wtedy gdy maksymalnie się spieszę.
Po zabiegu jestem już chyba z miesiąc I jestem zadowolona, włosy w końcu nie sprawiają mi problemu !
Jedynie wkurza mnie ten szampon dla dzieci bo strasznie mi plącze włosy i wysusza skórę głowy. masakra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg braun-as-530-ass-1000-braun_21899_4.jpg (49,8 KB, 3 załadowań)
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!

Edytowane przez ana92pl
Czas edycji: 2012-03-06 o 23:26 Powód: haaa nie mogę dać linku do zdjęcia suszary, to wrzucam zdj. :)
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 09:26   #1895
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
Jejku, dziewczyny pomóżcie. Po encanto nie mogę sobie poradzić z elektryzowaniem włosów- normalnie koszmar jakiś- okalają mi całą szyję i twarz ;/
A jakich kosmetyków używasz? U niektórych np. silikony eliminują elektryzowanie się włosów (a u innych z kolei powodują je ). Masz suszarkę z jonizacją?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:00   #1896
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
A jakich kosmetyków używasz? U niektórych np. silikony eliminują elektryzowanie się włosów (a u innych z kolei powodują je ). Masz suszarkę z jonizacją?

Nie używam żadnych właśnie oprócz szamponu i suszarkę mam z jonizacją i nic
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:44   #1897
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
Nie używam żadnych właśnie oprócz szamponu i suszarkę mam z jonizacją i nic
Ee... czyli dobrze rozumiem, że nie używasz odżywki żadnej? Może czas zacząć? Albo zmienić kurtkę czy nakrycie głowy, które powoduje elektryzowanie się włosów.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 21:58   #1898
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ee... czyli dobrze rozumiem, że nie używasz odżywki żadnej? Może czas zacząć? Albo zmienić kurtkę czy nakrycie głowy, które powoduje elektryzowanie się włosów.
Nakrycia głowy nie noszę, od kurtki też raczej nie, bo to sie robi nawet jak jej nie noszę. No właśnie na razie nie chciałam używać odżywki, bo są tak cienkie i przyklapnięte że i bez odżywki wyglądają jak tłuste. nie ma rady po prostu
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 22:25   #1899
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
Nakrycia głowy nie noszę, od kurtki też raczej nie, bo to sie robi nawet jak jej nie noszę. No właśnie na razie nie chciałam używać odżywki, bo są tak cienkie i przyklapnięte że i bez odżywki wyglądają jak tłuste. nie ma rady po prostu
A lekkie odżywki w spreju? Albo olejowanie włosów (od ucha w dół) przed myciem?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:51   #1900
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
A lekkie odżywki w spreju? Albo olejowanie włosów (od ucha w dół) przed myciem?
No właśnie chyba się na jakiś spray zdecyduję. Przed encanto olejowałam, ale boję się, że babydream mi tego nie zmyje.
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 12:39   #1901
taramtaram
Raczkowanie
 
Avatar taramtaram
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 218
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Czy ktoś wie jaka jest data ważności po otwarciu? mi nie pisze na buteleczce i nie mogę znaleźć, otworzyłam jakieś 1,5roku temu , chciałabym powtórzyć zabieg ale nie chcę sobie zrobić krzywdy...
__________________


taramtaram jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 20:35   #1902
tulipanek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Unhappy keratynowy zabieg wlosow

Czesc.

Mam nadzieje, ze ktos mi pomoze z moim problem! A wiec w srode zrobilam mi fryzjerka keratynowy zabieg wlosow. Przez pierwsze dwa dni wlosy wygladaly slicznie... proste, zdrowe i lsniace. Dzis umylam wlosy i jest jakas masakra! wlosy puszace sie i wygladajace gorzej niz przed zabiegiem. Niewiem czy to wina szamponu, wzielam pierwszy lepszy, bo nie mialam czasu zeby isc do drogeri po specjalny szampon, a ze byly juz przetluszone to umylam zwyklym. Niewiem co robic, zaplacilam strasznie duzo pieniedzy za to! pomocy!
tulipanek92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 07:44   #1903
tulipanek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

pomozcie!

Edytowane przez tulipanek92
Czas edycji: 2012-03-10 o 22:36
tulipanek92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 23:07   #1904
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: keratynowy zabieg wlosow

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
No właśnie chyba się na jakiś spray zdecyduję. Przed encanto olejowałam, ale boję się, że babydream mi tego nie zmyje.
To zależy, jaki olej Ale niektóre oleje dziewczyny zmywają nawet odżywką

Cytat:
Napisane przez tulipanek92 Pokaż wiadomość
Czesc.

Mam nadzieje, ze ktos mi pomoze z moim problem! A wiec w srode zrobilam mi fryzjerka keratynowy zabieg wlosow. Przez pierwsze dwa dni wlosy wygladaly slicznie... proste, zdrowe i lsniace. Dzis umylam wlosy i jest jakas masakra! wlosy puszace sie i wygladajace gorzej niz przed zabiegiem. Niewiem czy to wina szamponu, wzielam pierwszy lepszy, bo nie mialam czasu zeby isc do drogeri po specjalny szampon, a ze byly juz przetluszone to umylam zwyklym. Niewiem co robic, zaplacilam strasznie duzo pieniedzy za to! pomocy!
A jaki to był zabieg? Może źle go wykonała, może Twoje włosy nie są podatne na tego typu zabiegi no i większość "pierwszych lepszych" szamponów ma w składzie sól od razu po detergencie A większość osób niepotrzebnie nakłada szampon na całą długość włosów. Chociaż i tak keratyna nie powinna cała zejść po czymś takim.

No a tak w ogóle, to wysuszyłaś włosy suszarką?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 12:11   #1905
tulipanek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: keratynowy zabieg wlosow

tak umylam je i od razu wysuszylam. Mysle, ze nie mozliwe zebym po jednym myciu wyplukala cala keratyne. Mozliwe, ze zle zostal wykonany zabieg?
Bede musiala isc do mojej fryzjerki zeby sama zobaczyla jak one wygladaja... na prawde fatalnie, teraz to chodze w kucyku, bo wstyd mi wychodzic z takimi wlosami
tulipanek92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 12:31   #1906
tulipanek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: keratynowy zabieg wlosow

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
To zależy, jaki olej Ale niektóre oleje dziewczyny zmywają nawet odżywką



A jaki to był zabieg? Może źle go wykonała, może Twoje włosy nie są podatne na tego typu zabiegi no i większość "pierwszych lepszych" szamponów ma w składzie sól od razu po detergencie A większość osób niepotrzebnie nakłada szampon na całą długość włosów. Chociaż i tak keratyna nie powinna cała zejść po czymś takim.

No a tak w ogóle, to wysuszyłaś włosy suszarką?
Wlasnie umylam sobie wlosy szamponem z keratyna. Wlosy wygladaja ladnie i sa proste. Mozliwe, ze to byla wina szamponu. Niewiem czy isc do mojej fryzjerki czy dac sobie juz spokoj?
tulipanek92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 15:40   #1907
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: keratynowy zabieg wlosow

Cytat:
Napisane przez tulipanek92 Pokaż wiadomość
Wlasnie umylam sobie wlosy szamponem z keratyna. Wlosy wygladaja ladnie i sa proste. Mozliwe, ze to byla wina szamponu. Niewiem czy isc do mojej fryzjerki czy dac sobie juz spokoj?
Może poczekaj i patrz, jak włosy będą się prezentowały po kolejnych myciach...

EDIT: I pamiętaj, że ważne, żeby szampon nie był zbyt mocny i nie miał Sodium Chloride w składzie (albo chociaż gdzieś na końcu). Staraj się nim nie szorować włosów. Ważna jest odżywka- ona musi mieć keratynę, bo to ona ma być dłużej na włosach, niż szampon. Szampon, nawet jeśli będzie z keratyną, bardziej zaszkodzi włosom niż się im przysłuży Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i włosy pozostaną gładkie

Edytowane przez weegirl
Czas edycji: 2012-03-11 o 18:58
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 18:18   #1908
madzikk942
Przyczajenie
 
Avatar madzikk942
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: keratynowy zabieg wlosow

ja mam takie pytanie, bo właśnie zamówiłam sobie zestaw. Wcześniej dużo czytałam już o tym encanto Ale moje pytanie brzmi tak, jak zrobić by włosy u nasady nie były bardzo oklapnięte? Czytałam, że jakoś prostować do góry ale jak? <?>
madzikk942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 21:01   #1909
tulipanek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: keratynowy zabieg wlosow

Niestety tak patrze na nie i sa na prawde okropne. Niewiem jakim cudem, ale sa strasznie zniszczone. Nawet moja mama powiedziala, ze wygladaja gorzej niz przedtem. Myslalam, ze bedzie lepiej a tu lipa mam nadzieje, ze fryjerka powtorzy mi zabieg
tulipanek92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 21:54   #1910
tulipanek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: keratynowy zabieg wlosow


Edytowane przez tulipanek92
Czas edycji: 2012-03-12 o 13:48
tulipanek92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 00:35   #1911
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

właśnie skończyłam zabieg, jest to już mój drugi

włosy dziwnie się zachowywały po wysuszeniu tej drugiej odżywki, ok 1/3 włosów od dołu miałam dziwnie zmierzwioną powyginaną i niemiłą w dotyku, końce wyglądały jak miotła

włosy mam połamane i zniszczone, mam nadzieję, że chociaż proste, zobaczymy jak jutro je umyję

mam nadzieję, ze kiedyś wymyślą przyjemniejszy w użyciu środek prostujący

plus jest taki, że przed zabiegiem włosy miałam ciemny brąz a teraz mam jasny, z czego jestem bardzo zadowolona
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 06:57   #1912
tulipanek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: keratynowy zabieg wlosow

Tak wogole to dzieki za odp

Edytowane przez tulipanek92
Czas edycji: 2012-03-12 o 13:48
tulipanek92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 06:59   #1913
tulipanek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Moze to przez to, ze farbowalam wlosy tydzien przed zabiegiem? Ta sama fryzjerka to robila i sama mi doradzila zebym zrobila ta keratyne tydzien po farbowaniu. Juz sama niewiem czemu tak wyszlo
tulipanek92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 07:30   #1914
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Na poczatek sie przywitam bo jestem nowa na tym watku

Mam nadzieje, ze mi pomozecie w temacie keratynowego prostowania. Poczytalam Was troche, ale niestety czas mi nie pozwala na przeczytanie calosci watku i mam troche pytan. Nie wszytsko jest dla mnie jasne
Chce kupic zestaw na allegro, tylko pytanie jaki....
Piszecie w zdecydowanej wiekszosci o prostowaniu przy pomocy Encanto. Skoro to tak niesamowicie smierdzi i zawiera formaldehyd to dlaczego nie kupujecie np QOD GOLD? Czy chodzi o to, ze po Encanto mozna szybciej umyc wlosy a po nie organikach meczymy sie te 48h??? Poza tym nie bardzo rozumiem dlaczego sprzedawane na allegro zestawy tak sie roznia ,,zawartoscia". Np Encante ma szmpon oczyszczajacy, keratyne i odzywke po. QOD ma tylko szampon przed i keratyne i jako dodatek szampon po....????
natknelam sie tez na takie cos, wieloetapowe no i drogie....:
http://allegro.pl/keratynowe-prostow...175224101.html

nie wiem co wybrac
zabieg bede robic sobie sama, w domu 5 -latka, mam wrazliwa skore glowy, wiec troche sie obawiam tego formaldehydu....
poradzcie co robic, do fryzjera na pewno nie pojde, szkoda mi kasy
__________________
Tamara
Tamiczka
Simona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 12:26   #1915
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Simona Pokaż wiadomość
Na poczatek sie przywitam bo jestem nowa na tym watku

Mam nadzieje, ze mi pomozecie w temacie keratynowego prostowania. Poczytalam Was troche, ale niestety czas mi nie pozwala na przeczytanie calosci watku i mam troche pytan. Nie wszytsko jest dla mnie jasne
Chce kupic zestaw na allegro, tylko pytanie jaki....
Piszecie w zdecydowanej wiekszosci o prostowaniu przy pomocy Encanto. Skoro to tak niesamowicie smierdzi i zawiera formaldehyd to dlaczego nie kupujecie np QOD GOLD? Czy chodzi o to, ze po Encanto mozna szybciej umyc wlosy a po nie organikach meczymy sie te 48h??? Poza tym nie bardzo rozumiem dlaczego sprzedawane na allegro zestawy tak sie roznia ,,zawartoscia". Np Encante ma szmpon oczyszczajacy, keratyne i odzywke po. QOD ma tylko szampon przed i keratyne i jako dodatek szampon po....????
natknelam sie tez na takie cos, wieloetapowe no i drogie....:
http://allegro.pl/keratynowe-prostow...175224101.html

nie wiem co wybrac
zabieg bede robic sobie sama, w domu 5 -latka, mam wrazliwa skore glowy, wiec troche sie obawiam tego formaldehydu....
poradzcie co robic, do fryzjera na pewno nie pojde, szkoda mi kasy
QOD podobno mniej prostuje, ja też mam wrażliwą skórę, ale mama mi nakłada ten syf więc praktycznie nie dotyka on do skóry

nie znam preparatu z linku, ale z opisu wynika, że tylko raz prostujemy, być może i łatwiej niż przy encanto, ale nie wiadomo czy działa, pojemności większe, na pewno starczy na więcej

encanto ma 236ml przy włosach takich jak moje, nie za gęste, długość mniej wiecej do zapięcia stanika, starczyło na 2 razy, trochę mi zostało, ale będe musiala dokupić mniejszy zestaw

ja wybrałam encanto, bo jest skuteczne, a mam kręcone włosy, ostatni zabieg robiłam w polowie września, kolejny zrobiłam wczoraj, także na pół roku był spokój

a ty jakie masz włosy???
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 16:00   #1916
madzikk942
Przyczajenie
 
Avatar madzikk942
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: keratynowy zabieg wlosow

Cytat:
Napisane przez madzikk942 Pokaż wiadomość
ja mam takie pytanie, bo właśnie zamówiłam sobie zestaw. Wcześniej dużo czytałam już o tym encanto Ale moje pytanie brzmi tak, jak zrobić by włosy u nasady nie były bardzo oklapnięte? Czytałam, że jakoś prostować do góry ale jak? <?>
pomoże ktoś? zamówiłam tą 1/3 zestawu, włosów mam malutko, takie rzadkie wystarczy? (długośc również do zapięcia stanika)
madzikk942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 17:26   #1917
taramtaram
Raczkowanie
 
Avatar taramtaram
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 218
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez taramtaram Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie jaka jest data ważności po otwarciu? mi nie pisze na buteleczce i nie mogę znaleźć, otworzyłam jakieś 1,5roku temu , chciałabym powtórzyć zabieg ale nie chcę sobie zrobić krzywdy...
nikt nie wie?
__________________


taramtaram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:33   #1918
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez taramtaram Pokaż wiadomość
nikt nie wie?
12 miesięcy po otwarciu
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:36   #1919
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

rozwazam prostowanie keratynowe ,wlosy moje sa niesforne dosc i dlatego znisczylam je codzinym prostowaniniem, powiedzcie czy wlosy sa zdrowsze,wszedzie jest napisane ze na zniszczonych wlosach widac lepiej efekt...tego.

mozliwe ze nie beda mi sie tak juz kruszyc? nie moge ich zapuscic w ogole.


chyba gorzej nie bedzie??? bo przeczytalam taka jedna czy dwie wypowiedzi i sie przerazilam.
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-03-12 o 19:39
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:16   #1920
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
rozwazam prostowanie keratynowe ,wlosy moje sa niesforne dosc i dlatego znisczylam je codzinym prostowaniniem, powiedzcie czy wlosy sa zdrowsze,wszedzie jest napisane ze na zniszczonych wlosach widac lepiej efekt...tego.

mozliwe ze nie beda mi sie tak juz kruszyc? nie moge ich zapuscic w ogole.


chyba gorzej nie bedzie??? bo przeczytalam taka jedna czy dwie wypowiedzi i sie przerazilam.
ja na encanto trochę zapuściłam włosy mimo wszystko, zabieg wygląda lepiej na zdrowych, tam gdzie są zniszczone widać, że są zniszczone nic ci ich nie naprawi

kruszyć się będą mniej, bo nie będziesz ich codziennie traktowała prostownicą

gorzej nie będzie, będzie tak samo jak jest
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2012-03-12 o 20:19
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.