Wyprzedaże letnie 2012!!! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 21:01   #811
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Witajcie! Jestem wkur...byłam dzisiaj z mężem w Reserved,tak pokupować trochę rzeczy, jawny dowód przynajmniej na dziale męskim zawyżają cenę koszuli !! Wychodzi,że zniżka jest 10zł !!! szlak mnie trafia,zastanawiam się czy nie przejść się znowu do sklepu,ale co to da. Zobaczyłam to dopiero w domu dla niedawiarków dodaję zdjęcia, bo kiedyś ktoś pisał,że Reserved tak nie robi. Otóż robi. Co Wy na to? spotkałyście się z czymś takim teraz?

Dziewczyny pracowałam 1,5 roku w reserved i to nie jest tak ze zawyazaja cene po prostu CENA USTALANA JEST WCZESNIEJ wiadomo pół roku wczesniej tworzona jest kolekcja i wtedy KURSY WALUT sa inne niz jak towar po pól roku wchodzi na sklep stad ZMIANA CENY. A po drugie pracuje od 2 miesiecy teraz w inditexiee i tam co tydzien przychodzi mail o zmianie ceny np perfumy z 59 na 79, osatnio spodenki z 149 na 169 to samo spodnice. tego jakos nikt nie zauwaza i nikt sie nie skarzy. Nie chodzi o to ze bronie reserved tylko chce wam to w jakis sposob wytłumaczyc. Tak samo jak np cena na str interenetowej jest inna w w sklepie inna. CENA BEDZIE ZAWSZE TAKA SAMA moze przez przypadek nie obmetkowali ale przy kasie i tak pokaze cene prawidlowa..
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 21:25   #812
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
Dziewczyny pracowałam 1,5 roku w reserved i to nie jest tak ze zawyazaja cene po prostu CENA USTALANA JEST WCZESNIEJ wiadomo pół roku wczesniej tworzona jest kolekcja i wtedy KURSY WALUT sa inne niz jak towar po pól roku wchodzi na sklep stad ZMIANA CENY. A po drugie pracuje od 2 miesiecy teraz w inditexiee i tam co tydzien przychodzi mail o zmianie ceny np perfumy z 59 na 79, osatnio spodenki z 149 na 169 to samo spodnice. tego jakos nikt nie zauwaza i nikt sie nie skarzy. Nie chodzi o to ze bronie reserved tylko chce wam to w jakis sposob wytłumaczyc. Tak samo jak np cena na str interenetowej jest inna w w sklepie inna. CENA BEDZIE ZAWSZE TAKA SAMA moze przez przypadek nie obmetkowali ale przy kasie i tak pokaze cene prawidlowa..

Nie o to chodzi, chodzi o to że ktoś chodzi do reserved, ogląda ciuchy i przez 3 miesiące widzi na danej bluzce cenę 39 zł, a dziwnym trafem 3 dni później idzie do reserved i widzi tą samą bluzkę na przecenie za 29 zł z tym że jako jej pierwotna cena jest podane 59 zł. Ta opisywana sytuacja i wszystkie inne podawane tutaj nie mają nic wspólnego z kursami walut, ale z nabijaniem klienta w butelkę. Sama spotkałam się z tym w mohito- kupiłam torebkę kilka dni przed wyprzedażami, cena na metce 99 zł idę w dzień wyprzedaży 79, ale ze 129 Tu chodzi o to żeby kobieta czuła ,że łowi lepszą okazję i się długo nie zastanawiała czy brać czy nie.
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 22:01   #813
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

gdyby co tydzień zmieniali ceny ze względu na różnice walut - luz, nikt by się nie czepiał. ale ponieważ robią to dziwnym trafem zawsze podczas wyprzedaży i to od dobrych kilku sezonów - to cóż, trudno żeby ludzie się nie oburzali...
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 07:56   #814
Ewa121212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Zara w Canadzie już ma na stronie SALE? Widzicie?
Ewa121212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 08:19   #815
monia347
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 20
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez Ewa121212 Pokaż wiadomość
Zara w Canadzie już ma na stronie SALE? Widzicie?
Zgadza się, ale np. w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii nie ma jeszcze wyprzedaży na stronie.
monia347 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 08:27   #816
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez monia347 Pokaż wiadomość
Zgadza się, ale np. w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii nie ma jeszcze wyprzedaży na stronie.
A mam niestety to szczęście, ze do 10.07 będę na urlopie, ratują mnie zakupy online i z radością pobuszuje w wyprzedazach ) i może bedzie już ten drugiego cenowy ) czekamy na wyprzedaze w Polsce )
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 08:35   #817
buba88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

W massimo nie ma jeszcze wyprzedaży. :-(
buba88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 08:40   #818
coldchilipepper
Przyczajenie
 
Avatar coldchilipepper
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 20
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez Ewa121212 Pokaż wiadomość
Zara w Canadzie już ma na stronie SALE? Widzicie?
W Canadzie.......



Ale racja. Można sprawdzić jakie będą obniżki.
coldchilipepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 09:00   #819
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez buba88 Pokaż wiadomość
W massimo nie ma jeszcze wyprzedaży. :-(
Bo ruszają jutro.

W Motivi wyprzedaż zaczęła się wczoraj.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 09:06   #820
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

a ja nie umiem zmienić str Zary na Kanadę - i jakie te wyprzedaże? 10 % czy coś więcej?
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 09:07   #821
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Bo ruszają jutro.

W Motivi wyprzedaż zaczęła się wczoraj.

A jakie mają obniżki? Warto jechać, czy raczej 0 20%?
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 09:29   #822
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

czy na wyprzedażach są również zniżki na zegarki w Aldo i RI?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 09:34   #823
monia347
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 20
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
a ja nie umiem zmienić str Zary na Kanadę - i jakie te wyprzedaże? 10 % czy coś więcej?
Wpisz w google 'Zara Canada'. Po kliknięciu powinno się zmienić

Edytowane przez monia347
Czas edycji: 2012-06-21 o 10:24
monia347 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 09:35   #824
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 336
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

a coś wiadomo o esotiq ?
__________________


CarmenSandiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 09:39   #825
Sevestra
Raczkowanie
 
Avatar Sevestra
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 139
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Massimo zaczyna jutro, czyli w piątek
Sevestra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 09:44   #826
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez CarmenSandiego Pokaż wiadomość
a coś wiadomo o esotiq ?

Zniżka vip 50% przy zakupach za 300 zł.

Dzisiaj będę to zobaczę czy normalna wyprzedaż też jest.
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 09:44   #827
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
A jakie mają obniżki? Warto jechać, czy raczej 0 20%?
W sumie to nawet dużo, nawet o 50%, ale w tym sklepie sprzedają same szmaty moim zdaniem.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 10:09   #828
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Zniżka vip 50% przy zakupach za 300 zł.

Dzisiaj będę to zobaczę czy normalna wyprzedaż też jest.
Będzie bardzo miło jak zdasz relację
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 10:22   #829
Dorjee90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 237
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Widział ktoś może czy jest na przecenie w MOHITO ta torebka http://www.perhapsme.com/marka/mohit...bka-28696.html ?
Ostatnio jak byłam w MOHITO to w ogóle jej nie widziałam
Dorjee90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 10:34   #830
monia347
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 20
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Jeżeli dobrze się domyślam, to zakupy podczas przecen w Zarze mogą być ciut przyjemniejsze, bo dodali nową kasę koło działu TRF w SCC
monia347 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 11:21   #831
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Witajcie! Jestem wkur...byłam dzisiaj z mężem w Reserved,tak pokupować trochę rzeczy, jawny dowód przynajmniej na dziale męskim zawyżają cenę koszuli !! Wychodzi,że zniżka jest 10zł !!! szlak mnie trafia,zastanawiam się czy nie przejść się znowu do sklepu,ale co to da. Zobaczyłam to dopiero w domu dla niedawiarków dodaję zdjęcia, bo kiedyś ktoś pisał,że Reserved tak nie robi. Otóż robi. Co Wy na to? spotkałyście się z czymś takim teraz?
ja sie z tym spotkalam. Na meskim, ta sama sytuacja.

Najlepiej patrzec na te pierwsza cene, na tym kartoniku z cennikiem w roznych walutach. Jak to zakleili to sprawa podejrzana. Ja nie ufam juz. Reserved oszukuje ale zawsze chociaz troche sie oszczedzi.A ile razy trafialo sie na obnizona cene w innych sklepach, ktora okazywala sie taka sama jak pierwsza albo wyzsza...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 11:50   #832
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 336
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Zniżka vip 50% przy zakupach za 300 zł.

Dzisiaj będę to zobaczę czy normalna wyprzedaż też jest.
Okej dzięki, ja byłam w poniedziałek to właśnie nic nie było oprócz tej promocji na stroje kąpielowe
__________________


CarmenSandiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 12:22   #833
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez Dorjee90 Pokaż wiadomość
Widział ktoś może czy jest na przecenie w MOHITO ta torebka http://www.perhapsme.com/marka/mohit...bka-28696.html ?
Ostatnio jak byłam w MOHITO to w ogóle jej nie widziałam
rowniez nie widzialam jej w ogole
czekalam na wyprzedaze w Mohito majac nadzieje ze przecenia torebki - koszyki i jako jedne z niewielu rzeczy sa nieprzecenione zawiodlam sie!!
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 13:31   #834
Camelek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Hej, Bata również już wystartowała ze swoimi przecenami.
Można naprawde upolować fajne buty w za nie duże pieniądze
Camelek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 14:14   #835
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez ^ Red dress ^ Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Czy Massimo Dutti nie zaczynało zawsze tak samo jak Zara,Stradivarius, Oysho etc jak i caly Indetex? Ponieważ tak jak koleżanka z poprzedniej strony, dostałam sms z wiadomością że zaczynają wyprzedaż za dwa dni (Massimo Dutti). Wydaje mi się że zaczynali tak samo, bo to ten sam koncern, ale im dłużej się nad tym zastanawiam, tym więcej wątpliwości mnie ogarnia Jeśli ktoś pamięta i nie przeszkadzało by mu udzielenie kolejnej prostującej informacji o Intitexie, będe wdzięczna za odpowiedź, być moze ktoś pamięta to dokładniej niż ja

(uprasza się przy okazji o brak komentarzy "czytaj caly wątek","wyszukiwarka nie gryzie", "patrz na pierwszą stronę", autorka w mojej osobie uczyniła i czyniła to na bieżąco + zaświadczam że moim zamiarem NIE jest zasiewanie paniki i wątpliwości wśród zakupoholiczek )
Massimo Dutti zawsze zaczyna wcześniej wiem, bo monitoruję w każdym sezonie a w Renomie we wrocławiu MD jest koło Zary. Zawsze zwracam uwagę również na Zarę

Przy okazji wizyty na Śląsku byłam w Silesii. W Benettonie 30%, dzieciece rzeczy juz poprzebierane- malo rozmiarow S,M (zwlaszcza koszulki). Ale sobie kupilam dzinsy, kurtke i bluzke. W Simple fajne spodnice w cenach 119-199zł, mogloby byc taniej.....Kazar- przecenione tylko jakies ,,ochlapy", nie ma jeszcze normalnej obnizki. Inditex , Venezia, Prima Moda, Parfois- nie ma nic. Vero Moda- bez szalu, malo przecen. Mango- max 30%, duzo rzeczy jeszcze bylo.
__________________
Tamara
Tamiczka

Edytowane przez Simona
Czas edycji: 2012-06-21 o 14:19
Simona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 14:37   #836
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Nie o to chodzi, chodzi o to że ktoś chodzi do reserved, ogląda ciuchy i przez 3 miesiące widzi na danej bluzce cenę 39 zł, a dziwnym trafem 3 dni później idzie do reserved i widzi tą samą bluzkę na przecenie za 29 zł z tym że jako jej pierwotna cena jest podane 59 zł. Ta opisywana sytuacja i wszystkie inne podawane tutaj nie mają nic wspólnego z kursami walut, ale z nabijaniem klienta w butelkę. Sama spotkałam się z tym w mohito- kupiłam torebkę kilka dni przed wyprzedażami, cena na metce 99 zł idę w dzień wyprzedaży 79, ale ze 129 Tu chodzi o to żeby kobieta czuła ,że łowi lepszą okazję i się długo nie zastanawiała czy brać czy nie.

Bo np w reserved byly co czwartki przeceny(jeszcze jak ja pracowalam) i ta bluzka poczatkowo kosztowała 99zł a po jakims czasie obnizili jej cene na 79 taka obnizka sezonowa, a na wyprzedazy znowu wraca do ceny PIERWOTNEJ.
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 14:38   #837
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez Simona Pokaż wiadomość
Massimo Dutti zawsze zaczyna wcześniej wiem, bo monitoruję w każdym sezonie a w Renomie we wrocławiu MD jest koło Zary. Zawsze zwracam uwagę również na Zarę

Przy okazji wizyty na Śląsku byłam w Silesii. W Benettonie 30%, dzieciece rzeczy juz poprzebierane- malo rozmiarow S,M (zwlaszcza koszulki). Ale sobie kupilam dzinsy, kurtke i bluzke. W Simple fajne spodnice w cenach 119-199zł, mogloby byc taniej.....Kazar- przecenione tylko jakies ,,ochlapy", nie ma jeszcze normalnej obnizki. Inditex , Venezia, Prima Moda, Parfois- nie ma nic. Vero Moda- bez szalu, malo przecen. Mango- max 30%, duzo rzeczy jeszcze bylo.
A River Island?
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 14:39   #838
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Bo wizazanka kupiła de facto produkt po cenie obniżonej od tej normalnej, więc wszystko jest w porządku. Również gdyby było napisane konkretnie na metce czy gdzieś tam na wieszaku -30% to też mogłaby o cokolwiek walczyć, bo są dwie różne ceny.
A tak jak promocja jest po prostu, bez konkretnej wartości, cena towaru została obniżona i koniec.

Dlaczego uważacie że Reserved nie miało prawa podwyższyć ceny ? Czemu firma miała by nie mieć prawa do zmiany ceny produktu w trakcie roku? A jeśli zmienia się kurs euro ? Sprzedający nie musi ryzykować, ma do tego pełne prawo. Z tym że musi sprzedać towar po cenie jaka widnieje na metce. Więc jeśli zostawia starą metkę to naraża się na to, że ktoś zdrapie wyższą cene i będzie miał prawo kupić produkt po innej cenie.

To wszystko fakty.

Nie myślcie sobie że mnie to nie boli. Tak samo tracę zaufanie do marki, tym bardziej że jest ona polska, i jest dużo mniej narażona na wahania kursów walut niż marki światowe. Wolę już wyprzedaż w Inditexie, który przez resztę sezonu ma stałe ceny i wyprzedaż raz w roku, niż takie numery w polskich sklepach, raz taniej raz drożej i w ogóle zamieszane. Niestety wiem że i tak jak coś mi się spodoba to to kupię, więc oni zawsze są na wygranej pozycji. Nie jest to marka która szczególnie dba o klienta, bo sprzedaje zbyt tanie rzeczy na wielką miłość i szacunek dla klienta. Niestety. Żyjemy w Polsce.
Zastanów się co Ty piszesz. Taka manipulacja ceną nie jest legalna.


Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Zniżka vip 50% przy zakupach za 300 zł.

Dzisiaj będę to zobaczę czy normalna wyprzedaż też jest.
I jak ? Warto tam zajrzeć z racji zniżki?

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2012-06-21 o 14:42
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 15:03   #839
agniiiecha89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z reklamacjami w New Look-u? Chodzi o to, że jakieś 2 tygodnie temu kupiłam tam torebkę i brzydko wytarła mi się skórka z tyłu (tak jakby od paska przy spodniach), chciałabym ją reklamować (albo najchętniej oddać ten bubel), ale nie wiem jak to wygląda w praktyce w tym sklepie, bo to mój pierwszy zakup u nich.
Przeszukałam fora, ale nie ma tam żadnych konkretnych inf. Wiem, że np. w New Yorkerze czy h&m przyjmują rzeczy od ręki jeżeli chcę zwórcić (w przypadku wymiany też nie miałam nigdy problemu), a nie wiem jaka jest polityka w New Look-u. Miałyście kiedyś podobną sytuację?
agniiiecha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 15:07   #840
ma.s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 118
GG do ma.s
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Dziewczyny wiecie coś o wyprzedaży w topshopie? Na str online już jest a nie wiecie jak w Złotych Tarasach?
ma.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.