Wyprzedaże letnie 2012!!! - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-21, 15:13   #841
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
Bo np w reserved byly co czwartki przeceny(jeszcze jak ja pracowalam) i ta bluzka poczatkowo kosztowała 99zł a po jakims czasie obnizili jej cene na 79 taka obnizka sezonowa, a na wyprzedazy znowu wraca do ceny PIERWOTNEJ.

Całkowicie to pomieszałaś. Widziałam tą torebkę 3 miesiące, cały czas kosztowała 99 zł. Na 3 dni przed wyprzedażami również tyle kosztowała, w dzień wyprzedaży kosztowała niby 129 na 79. To jest oczywiste i wszystkie tu widzimy co robią sklepy na wyprzedażach.
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 15:14   #842
aguSxD
Rozeznanie
 
Avatar aguSxD
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: drugi koniec świata.
Wiadomości: 507
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez ma.s Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie coś o wyprzedaży w topshopie? Na str online już jest a nie wiecie jak w Złotych Tarasach?
właśnie, właśnie! nikt nie wie?
bo dorothy perkins pewnie tego samego dnia.
__________________
I think there is beauty in everything. What ‘normal’ people would perceive as ugly, I can usually see something of beauty in it.
— Alexander McQueen
aguSxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 15:59   #843
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

w CENTRO dużo fajnych szpilek po 19zł
np. takie w załączniku (a ja kupiłam je tydzień temu za 39zł, eh)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5006181.jpg (11,5 KB, 106 załadowań)
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 16:31   #844
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Był ktoś w Inditexie dzisiaj? Już się zaczeło, czy jednak za tydzień?
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 16:32   #845
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Był ktoś w Inditexie dzisiaj? Już się zaczeło, czy jednak za tydzień?
nic się dziś nie zaczęło
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 16:42   #846
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

dziewczyny tylko massimo startuje wczesniej ) 28 reszta ale jak ktos pisał juz na kanadyjskiej stronie zary sa juz przeceny i na UK bershka i pull&bear;
)

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Całkowicie to pomieszałaś. Widziałam tą torebkę 3 miesiące, cały czas kosztowała 99 zł. Na 3 dni przed wyprzedażami również tyle kosztowała, w dzień wyprzedaży kosztowała niby 129 na 79. To jest oczywiste i wszystkie tu widzimy co robią sklepy na wyprzedażach.

Nic nie pomieszalam wytlumacze Ci jeszcze raz(dodam ze nie chce sie klocic spierac tylko wytulmaczyc wam) Wchodzi kolekcja torebka kosztuje 129 zł po 2 miesiącach obniżają jej cene na 99 zl, za 3 mieisace wchodzi wyprzedaz więc torebka wraca do ceny PIERWOTNEJ i np kaza przecenic na 99 czy tam 79 ale na pomarańczowo rozumeicie??
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 16:52   #847
mohaaa
Zadomowienie
 
Avatar mohaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 104
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez agniiiecha89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z reklamacjami w New Look-u? Chodzi o to, że jakieś 2 tygodnie temu kupiłam tam torebkę i brzydko wytarła mi się skórka z tyłu (tak jakby od paska przy spodniach), chciałabym ją reklamować (albo najchętniej oddać ten bubel), ale nie wiem jak to wygląda w praktyce w tym sklepie, bo to mój pierwszy zakup u nich.
Przeszukałam fora, ale nie ma tam żadnych konkretnych inf. Wiem, że np. w New Yorkerze czy h&m przyjmują rzeczy od ręki jeżeli chcę zwórcić (w przypadku wymiany też nie miałam nigdy problemu), a nie wiem jaka jest polityka w New Look-u. Miałyście kiedyś podobną sytuację?


Ja kupiłam na początku tego roku w new looku dwie torebki. Jedna z nich (w kolorze morelowym) dosłownie cała z tyłu zafarbowała od dżinsów i granatowego płaszcza. Wygląda okropnie, jednak nie myślałam nawet o tym, żeby ją reklamować. Druga okazała się z "lepszej skórki", bo nic się z nią nie dzieje i jest jedną z moich ulubionych torebek. Obiecałam sobie, że już nigdy nie kupię u nich kolorowej torebki, bo to chyba nie ma sensu...
mohaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 16:54   #848
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

dziewczyny, może widziałyście gdzieś jakieś katanki jeansowe przecenione, nie w kosmicznych cenach? bo 189 zł to jak dla mnie przesada
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 17:05   #849
agniiiecha89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez mohaaa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam na początku tego roku w new looku dwie torebki. Jedna z nich (w kolorze morelowym) dosłownie cała z tyłu zafarbowała od dżinsów i granatowego płaszcza. Wygląda okropnie, jednak nie myślałam nawet o tym, żeby ją reklamować. Druga okazała się z "lepszej skórki", bo nic się z nią nie dzieje i jest jedną z moich ulubionych torebek. Obiecałam sobie, że już nigdy nie kupię u nich kolorowej torebki, bo to chyba nie ma sensu...
Gdyby zafarbowała to dałabym sobie spokój, bo pomyślałabym, ze to wina ciuchów, ale to to nie mam pojęcia czemu się wytarło, nigdy coś takiego mi się z torebką nie stało (torebka też jest jasna)... tył jest brzydko "obdarty" i to widać, chociażby jak w pracy odstawię ją na półkę i mało estetycznie to wygląda. Poza tym po 2 tygodniach i to nie codziennego noszenia?
Heh... Mam czas dopieor po weekendzie, zeby się przejśc do sklepu i dopytać, ale myślałam, ze może tutaj się czegoś dowiem
agniiiecha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 17:10   #850
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
Nic nie pomieszalam wytlumacze Ci jeszcze raz(dodam ze nie chce sie klocic spierac tylko wytulmaczyc wam) Wchodzi kolekcja torebka kosztuje 129 zł po 2 miesiącach obniżają jej cene na 99 zl, za 3 mieisace wchodzi wyprzedaz więc torebka wraca do ceny PIERWOTNEJ i np kaza przecenic na 99 czy tam 79 ale na pomarańczowo rozumeicie??
no tak, ale wg tego to ta cena PIERWOTNA powinna być napisana na tej nalepce z różnymi krajami i flagami, a ona jest nalepiona dopiero na to? wieć jakim cudem?
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 17:11   #851
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

powinni cala metke (tą z tekturki zamienic) dla mnie to nabijanie klienta w butelkę. Beszczelnie jeszcze.
Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
no tak, ale wg tego to ta cena PIERWOTNA powinna być napisana na tej nalepce z różnymi krajami i flagami, a ona jest nalepiona dopiero na to? wieć jakim cudem?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 17:26   #852
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Ja dodalam zdjecia i poruszyłam temat, zupełnie nie rozumiem osób, które nie widza nic złego w tym,ze robi z klienta głupka !!! Wam to nie przeszkadza? Widzę, ze niektóre osoby usprawiedliwiają to, więc życzę Wam miłych zakupów.
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 17:39   #853
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Jutro zaczyna The Body Shop Wybrane masła po 35 złotych, kokosowy żel 400 ml za 19,90, a 750 ml za 29 zł. Inne żele 750 ml po 39 zł. Info z FB

Także od jutra: w Superpharmie -25% na wszystkie produkty wyszczuplająco-antycellulitowe
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2012-06-21 o 17:41
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 17:39   #854
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
nic się dziś nie zaczęło
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 18:01   #855
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Ja dodalam zdjecia i poruszyłam temat, zupełnie nie rozumiem osób, które nie widza nic złego w tym,ze robi z klienta głupka !!! Wam to nie przeszkadza? Widzę, ze niektóre osoby usprawiedliwiają to, więc życzę Wam miłych zakupów.

ja nieusprawidliwiam bo juz tam nie pracuje, a ceny w sumie i tak bez znaczenia bo pracownicy maja 40% rabatu, chce wam tylko to wytlumaczyc dlaczego tak jest)
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 18:07   #856
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez agniiiecha89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z reklamacjami w New Look-u? Chodzi o to, że jakieś 2 tygodnie temu kupiłam tam torebkę i brzydko wytarła mi się skórka z tyłu (tak jakby od paska przy spodniach), chciałabym ją reklamować (albo najchętniej oddać ten bubel), ale nie wiem jak to wygląda w praktyce w tym sklepie, bo to mój pierwszy zakup u nich.
Przeszukałam fora, ale nie ma tam żadnych konkretnych inf. Wiem, że np. w New Yorkerze czy h&m przyjmują rzeczy od ręki jeżeli chcę zwórcić (w przypadku wymiany też nie miałam nigdy problemu), a nie wiem jaka jest polityka w New Look-u. Miałyście kiedyś podobną sytuację?
Ja miałam taką sytuację, że w zimowym bucie odkleiła mi się podeszwa. Reklamację przyjęli i dali bon ważny pół roku o wartości 70 zł (tyle kosztowały buty).

Edytowane przez istari
Czas edycji: 2012-06-21 o 18:08
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 18:11   #857
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
ja nieusprawidliwiam bo juz tam nie pracuje, a ceny w sumie i tak bez znaczenia bo pracownicy maja 40% rabatu, chce wam tylko to wytlumaczyc dlaczego tak jest)
ale nie wyjaśniłaś dlaczego cena pierwotna nie jest na tej nalepce z cenami różnych krajów, tylko na tym? pytam o to z ciekawości
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 18:17   #858
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Jesli chodzi o reserved to ostatnio się wkurzyłam, bo nie rozumiałam ich praktyki wyprzedażowej. Chciałam kupić buty, były dwa kolory czarny i karmelowy. Czarne były przecenione z 159 na 99, a karmelowe nie. Zastanawiam się czemu jedne przecenili, a drugich nie. Na stronie buty w obu kolorach kosztują 159zł. Mimo wszystko buty kupiłam, bo takich szukałam. Pod ceną widoczną na metce była stara cena - 179. Więc co, to taka mała przecena?
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 18:36   #859
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o reserved to ostatnio się wkurzyłam, bo nie rozumiałam ich praktyki wyprzedażowej. Chciałam kupić buty, były dwa kolory czarny i karmelowy. Czarne były przecenione z 159 na 99, a karmelowe nie. Zastanawiam się czemu jedne przecenili, a drugich nie. Na stronie buty w obu kolorach kosztują 159zł. Mimo wszystko buty kupiłam, bo takich szukałam. Pod ceną widoczną na metce była stara cena - 179. Więc co, to taka mała przecena?
może śród-sezonowa? i właśnie potem biorą zniżką z tej ceny 179, ale tutaj to pasuje, bo ca cena pierotnie była na metce, a to zdjęcie metki, które któraś z nas tutaj wrzucała było inaczej
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 20:56   #860
nataliap87
Rozeznanie
 
Avatar nataliap87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 802
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Był ktoś w Inditexie dzisiaj? Już się zaczeło, czy jednak za tydzień?
Cisza i bez przecen...
Bądzmy cierpliwe :P
nataliap87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 21:15   #861
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
A River Island?
nie wchodziłam do RI, ale info bylo z tego co pamietam na witrynie

Ja szykuje sie jutro na Massimo Dutti we Wrocławiu, mam nadzieje ze sie nie rozczaruje i bedzie w czym wybierac
__________________
Tamara
Tamiczka

Edytowane przez Simona
Czas edycji: 2012-06-21 o 21:20
Simona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 21:21   #862
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez CarmenSandiego Pokaż wiadomość
Okej dzięki, ja byłam w poniedziałek to właśnie nic nie było oprócz tej promocji na stroje kąpielowe
Są jakieś pojedyncze rzeczy przecenione ale bez rewelacji.

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
I jak ? Warto tam zajrzeć z racji zniżki?
Myślę że warto. Ja kupiłam to co chciałam ale dopiero w drugim, mniej obleganym sklepie

Ale trafiłam na taką godzinę, ze akurat wszyscy z pracy wyszli i chyba szturmem ruszyli do esotiq bo w kolejce do przymierzalni stałam z 40 minut a potem jak na złość były tylko ze 2 osoby do przymierzalni
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 21:23   #863
Ylaa
Rozeznanie
 
Avatar Ylaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 636
GG do Ylaa
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

RI zaczyna od jutra z -50%. Dostałam wiadomość na maila,
__________________
"Find the one who will guide you...
To the limits of your choice
"
Ylaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 21:26   #864
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Kobietki, a czy któraś wie coś na tamat sklepu Esotiq? Jak z wyprzedażą?
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 21:42   #865
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Są jakieś pojedyncze rzeczy przecenione ale bez rewelacji.



Myślę że warto. Ja kupiłam to co chciałam ale dopiero w drugim, mniej obleganym sklepie

Ale trafiłam na taką godzinę, ze akurat wszyscy z pracy wyszli i chyba szturmem ruszyli do esotiq bo w kolejce do przymierzalni stałam z 40 minut a potem jak na złość były tylko ze 2 osoby do przymierzalni
Dobrze wiedzieć.Naczekałaś się,ale przynajmniej było warto. Mignęło Ci tam może coś cielistego przed oczami z którejkolwiek partii asortymentu ?

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobietki, a czy któraś wie coś na tamat sklepu Esotiq? Jak z wyprzedażą?
Informacja 3 posty wyżej.
Do jutra jest też zniżka dla klubowiczek wysyłana smsem; -50% na konkretną kwotę.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2012-06-21 o 21:46
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 21:49   #866
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
no tak, ale wg tego to ta cena PIERWOTNA powinna być napisana na tej nalepce z różnymi krajami i flagami, a ona jest nalepiona dopiero na to? wieć jakim cudem?
botak jak pisalam wczesniej kolekcja jest tworzona z rocznym wyprzedzeniem i przed wejsciem do sklepu cena moze ulec zmianie bo sa inne kursy walut <-- przynajmije nam tak mowili i sprzedawcy przed wyjeciem towaru muszaa sprawdzic cene czasami sie ja zmniejsza czasami zwieksza a ta naklejka co jest na zdj to przychodzi juz z centrali a tu ich blad ze nakleili ja obok ceny zamiast na
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 21:52   #867
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć.Naczekałaś się,ale przynajmniej było warto. Mignęło Ci tam może coś cielistego przed oczami z którejkolwiek partii asortymentu ?

Tak, z kolekcji bazowej są cieliste właśnie takie chciałam najbardziej i udało mi się kupić dwa ale dopiero w drugim mniej obleganym sklepie
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 23:12   #868
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
W sumie to nawet dużo, nawet o 50%, ale w tym sklepie sprzedają same szmaty moim zdaniem.
szmaty ty piszesz o sklepie gospodarczym ? Zwlaszcza że w Motivi maja akurat bardzo dobra jakość
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Ja dodalam zdjecia i poruszyłam temat, zupełnie nie rozumiem osób, które nie widza nic złego w tym,ze robi z klienta głupka !!! Wam to nie przeszkadza? Widzę, ze niektóre osoby usprawiedliwiają to, więc życzę Wam miłych zakupów.
Ja sie nie czuje robiona w głupka Moze dlatego ze raczej zawsze wiem ile coś kosztowało wczesniej bo albo to upatrzyłam albo jak jest cena zasłonieta to ją zwyczajnie odklejam i nie upieram sie żeby miec duza obnizke na metce, Cena ma byc dla mnie adekwatna a na wyprzedażach nizsza od wartosci -niezalezienie od tego jak by sie zmieniała
Mnie to raczej śmieszy taki cfaniacki marketing
A inne rzeczy w tych sieciach mi odpowiadają np wygodna polityka zwrotów , możliwość sprawdzenia dostępności towaru na stornie, duży wybór towarów wiec dla mnie zakupy tam miłe Zresztą nawet sie z tym nie spotkałam w przypadku towarów którymi byłam zainteresowana

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
w CENTRO dużo fajnych szpilek po 19zł
buty które orginalnie kosztują 40 zl są wykonane z najtańszych materiałów które nieładnie wyglądają ,brzydko pachną i mogą powodować uczulenia ,nie fajnego
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 06:35   #869
sybel24
Raczkowanie
 
Avatar sybel24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 152
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

Z tego co pamiętam jedna z użytkowniczek się pytała - nie wiem czy już wie - w Carry do -70%. Dużo rzeczy jest dodatkowo przecenionych, nie wszystkie, ale sporo
sybel24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 06:56   #870
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wyprzedaże letnie 2012!!!

czy SIX już ruszył?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.