Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-20, 16:08   #3271
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

bez sensu,że natural finish można zamówić tylko w woreczku w ilości takiej jak pełen wymiar 7gr.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 16:27   #3272
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Już się nie mogę doczekać,kiedy będzie ten nowy ,jasnobeżowy korektor! Dostałam próbkę z konkursu u Cathy-jest niesamowity! Kryje akurat, nadaje się i pod oczy i na niespodzianki. Kolor jak dla mnie pół tonu za ciemny, ale idealnie się wtapia. Trzyma się kilkanaście godzin spokojnie, w zmarszczki nie wchodzi. Nie podrażnia,nie zapycha. Mogę nakładać go i pod i na podkład. Już bym chciała kliknąć duże opakowanie...
jeszcze fajniejszy niz ten bezowy ktory teraz jest w sprzedazy PIXIE??
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 17:59   #3273
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

nie miałam tego poprzedniego, bo jestem blada, a on wyglądał na naprawdę ciemnego. Wcześniej miałam tylko zielony.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 21:53   #3274
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
bez sensu,że natural finish można zamówić tylko w woreczku w ilości takiej jak pełen wymiar 7gr.
Jak zależy ci na opakowaniu, to napisz do pani Sylwii, doliczy ci 7zł i dołoży pudełeczko
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 22:16   #3275
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Ja mogę się wypowiedzieć co do Shaylee i Ayperi. W przypadku pierwszego różnice między poziomami widzę bardzo (testowałam 0, 1, 2). W przypadku Ayperi 0 i 1 są dość zbliżone, 2 już znacznie różnił się od 1.
Dziękuję za info.

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Kliknęłam 8 próbek CdL. Mam nadzieję, że w końcu znajdę kolor dla siebie
Mam już kilka próbek: breena 0, 1, calista 0, 1, tinkerbell 1, aubrey 0, 1 i ailive 0. Na początku myślałam, że z breena 1 jest ok, później stwierdziłam, że lepiej pasuje mi tinkerbell 1 i nawet chciałam kupić biga. Teraz wydaje mi się, że żaden z tych kolorów nie pasuje idealnie
Chyba potrzebuję więcej żółtawych tonów. Wybrałam sinnie 0,1, blossom 1, shaylee 0,1, faylinn 0, 1 i elette 1.
Chciałabym wreszcie kliknąć biga

Szkoda, że formuła NF będzie wycofana Zanim znajdę odpowiedni kolor pewnie już jej nie będzie
Czy mogłabyś powiedzieć jak duże są różnice pomiędzy poziomami 0 i 1 w kolorach Breena i Calista (Aubrey też)? Ewentualnie zrobić zdjęcia? Byłabym bardzo wdzięczna bo cały czas się nad tym zastanawiam.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 08:29   #3276
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Jak zależy ci na opakowaniu, to napisz do pani Sylwii, doliczy ci 7zł i dołoży pudełeczko
Nie byłabym taka pewna.. Ja kupowałam podkład 7 g w strunie, pytałam o opcję zakupu pudełka ale dostałam odpowiedź, że nie ma takiej możliwości..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 12:39   #3277
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś powiedzieć jak duże są różnice pomiędzy poziomami 0 i 1 w kolorach Breena i Calista (Aubrey też)? Ewentualnie zrobić zdjęcia? Byłabym bardzo wdzięczna bo cały czas się nad tym zastanawiam.
Próbowałam zrobić zdjęcia (telefonem, bo aparat zepsuty), ale niestety niewiele na nich widać
W przypadku Breeny i Calisty poziomy 0 i 1 są do siebie zbliżone, moim zdaniem różnica jest naprawdę niewielka. Nie mają w sobie nic pomarańczowego
W przypadku Aubrey jest większa różnica pomiędzy poziomami.
__________________


Edytowane przez Modraszka
Czas edycji: 2011-03-21 o 12:43
Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 14:34   #3278
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Próbowałam zrobić zdjęcia (telefonem, bo aparat zepsuty), ale niestety niewiele na nich widać
W przypadku Breeny i Calisty poziomy 0 i 1 są do siebie zbliżone, moim zdaniem różnica jest naprawdę niewielka. Nie mają w sobie nic pomarańczowego
W przypadku Aubrey jest większa różnica pomiędzy poziomami.
Dziękuję za opis Biorę w takim razie poziom 1, najwyżej będzie na Ciebie Żartuję oczywiście
Tylko teraz Breena czy Calista, Breena czy Calista...
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 15:08   #3279
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mi Calista wydaje się bardziej neutralna.
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:00   #3280
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

cześć dziewczyny

Zainteresował mnie wątek i chciałam sobie obejrzeć podkłady - w tym celu udałam się do drogerii pod Złotym Dzbanem w Rynku a tam nieprzyjemna niespodzianka - raz, że drogeria idzie do remontu i wszystko wyprzedają, dwa - nie mają nic Pixie, trzy - obsługa bardzo niemiła także jeśli któraś z Wrocławianek wybierała się tam na zakupy, to musi zmienić plany.

W związku z tym chciałabym sobie zamówić próbki na allegro, ale mam małe doświadczenie z minerałami i nie wiem które kolory wybrać... Używałam tylko Sephora Mineral Loose Powder Foundation, kolor 10 i był dobrze dopasowany. Zawsze korzystałam z jasnych, płynnych podkładów, teraz mam Vichy Normaderm Teint kolor opal (15). Może któraś ma podobne doświadczenia? będę wdzięczna
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:44   #3281
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Nie byłabym taka pewna.. Ja kupowałam podkład 7 g w strunie, pytałam o opcję zakupu pudełka ale dostałam odpowiedź, że nie ma takiej możliwości..
Hmm... wygląda na to, że w takim razie mam chody ;P

Co do Breena/Calista - rzeczywiście Calista jest bardziej neutralna, Breena ma kapkę różu.
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 21:07   #3282
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Hmm... wygląda na to, że w takim razie mam chody ;P
Najwyraźniej

Mi Pani Sylwia tłumaczyła, że.. O ile mnie pamięć nie myli, nie ma sprzedaży opakowań w statucie firmy czy jakoś tak (chyba statut to złe słowo ale nie pamiętam jak to było sgormułowane).. Nie wiem czy wiecie o co chodzi..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 06:50   #3283
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

Zainteresował mnie wątek i chciałam sobie obejrzeć podkłady - w tym celu udałam się do drogerii pod Złotym Dzbanem w Rynku a tam nieprzyjemna niespodzianka - raz, że drogeria idzie do remontu i wszystko wyprzedają, dwa - nie mają nic Pixie, trzy - obsługa bardzo niemiła także jeśli któraś z Wrocławianek wybierała się tam na zakupy, to musi zmienić plany.

W związku z tym chciałabym sobie zamówić próbki na allegro, ale mam małe doświadczenie z minerałami i nie wiem które kolory wybrać... Używałam tylko Sephora Mineral Loose Powder Foundation, kolor 10 i był dobrze dopasowany. Zawsze korzystałam z jasnych, płynnych podkładów, teraz mam Vichy Normaderm Teint kolor opal (15). Może któraś ma podobne doświadczenia? będę wdzięczna
ja próbowałam kiedyś podkład Vichy 15 i mniej więcej celuj w kolory z tonacji nautralnej (np. Calista) poziom mniej więcej 2
także ja bym wzięła kilka kolorów mniej więcej z tego poziomu, bo 1 będą za jasne moim zdaniem
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 09:20   #3284
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Po dłuższym stosowaniu muszę napisać coś o pixie - przekazuje mojemu CLD, kolor elette 1 palmę pierwszeństwa wśród podkładów. Jest niesamowity, nawet dla mojej wymagającej skóry - mieszanej. Czasem przesuszonej, czasem tłustej. Nie świecę się po nim jakoś wyjątkowo. Gdy chcę większego matu sięgam po prostu po puder perłowy z BU. Choć przyznam, gdy nałoży się go za dużo skóra świeci się niemiłosiernie.
Daje naturalny efekt, nie zapycha. Jestem zachwycona.

Flat top też dzielnie się trzyma, pomimo częstego pranie nie gubi włosia i nie odkształca się.

A pojawią się w przyszłości róże, cienie z pixie?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 16:46   #3285
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Hej dziewczyny,
chciałam się Was poradzić w kwestii doboru koloru oczywiście.
Chcę po raz pierwszy wypróbować podkłady cover de luxe (wcześniej nie miałam styczności z mineralnymi), mam dość jasną skórę, nieco żółtawą, dotychczas najlepiej dopasowanym kolorem był true ivory 103 z rimmel lasting finish, ale muszę już go odstawić bo mi nie służy ten koszmarny skład .
Zastanawiam się czy numerki 1 są bardzo jasne jak na nasze polskie cery, czy już właśnie mogłabym zakupić jedynki.
Myślę nad neutralami calista albo breena, oliwkowymi ayperi i tinkerbell. Generalnie mogę zamówić próbki każdego tylko byłabym wdzięczna za wskazówkę czy jedynki czy dwójeczki.

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2011-03-22 o 16:47
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:04   #3286
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
chciałam się Was poradzić w kwestii doboru koloru oczywiście.
Chcę po raz pierwszy wypróbować podkłady cover de luxe (wcześniej nie miałam styczności z mineralnymi), mam dość jasną skórę, nieco żółtawą, dotychczas najlepiej dopasowanym kolorem był true ivory 103 z rimmel lasting finish, ale muszę już go odstawić bo mi nie służy ten koszmarny skład .
Zastanawiam się czy numerki 1 są bardzo jasne jak na nasze polskie cery, czy już właśnie mogłabym zakupić jedynki.
Myślę nad neutralami calista albo breena, oliwkowymi ayperi i tinkerbell. Generalnie mogę zamówić próbki każdego tylko byłabym wdzięczna za wskazówkę czy jedynki czy dwójeczki.
Ja mam bladą cerę i poz. 0 jest dla mnie trochę za jasny. Teraz wiem, że muszę celować w 1.
Jeśli Twoja cera nie jest blada tylko po prostu jasna to brałabym na Twoim miejscu poz. 2.
Podobno poziom 1 i 2 to wciąż jasne kolory
Ale najlepiej jak zaopatrzysz się w zarówno jedynki jak i dwójki
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:18   #3287
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Ja mam bladą cerę i poz. 0 jest dla mnie trochę za jasny. Teraz wiem, że muszę celować w 1.
Jeśli Twoja cera nie jest blada tylko po prostu jasna to brałabym na Twoim miejscu poz. 2.
Podobno poziom 1 i 2 to wciąż jasne kolory
Ale najlepiej jak zaopatrzysz się w zarówno jedynki jak i dwójki
Dziękuję Ci za podpowiedź
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:50   #3288
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Dziękuję za opis Biorę w takim razie poziom 1, najwyżej będzie na Ciebie Żartuję oczywiście
Tylko teraz Breena czy Calista, Breena czy Calista...
Mam nadzieję, że będzie ok
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 19:36   #3289
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

dziewczyny, co się stało z kolorami w Pixie? że nie ma lżejszej formuły już wcześniej zauważyłam - ale pomyslałam - zamówie CDL aby dalej popróbować i wybrać swój kolor, a tu patrzę - nie ma niektórych jak Marigold - no ok, ale nie ma Sinnie nr 3, Cameo tylko nr 2... nie ma tych co chciałam, czy wiecie czy są na stałe już wycofane te kolory??
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 19:46   #3290
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
chciałam się Was poradzić w kwestii doboru koloru oczywiście.
Chcę po raz pierwszy wypróbować podkłady cover de luxe (wcześniej nie miałam styczności z mineralnymi), mam dość jasną skórę, nieco żółtawą, dotychczas najlepiej dopasowanym kolorem był true ivory 103 z rimmel lasting finish, ale muszę już go odstawić bo mi nie służy ten koszmarny skład .
Zastanawiam się czy numerki 1 są bardzo jasne jak na nasze polskie cery, czy już właśnie mogłabym zakupić jedynki.
Myślę nad neutralami calista albo breena, oliwkowymi ayperi i tinkerbell. Generalnie mogę zamówić próbki każdego tylko byłabym wdzięczna za wskazówkę czy jedynki czy dwójeczki.
Jestem bardzo przeciętnie blada (to znaczy nie żadna porcelanowa cera, tylko jak każda Polka bez słońca i solarium) i w zimę używam 1. Miałam też 2 - mowa o kolorze cameo- i również nie robił mi krzywdy. Tak naprawdę cameo nie jest chyba idealnie dobrany do mojego pigmentu, szyi itp, ale dobrze się w nim czuję i mimo to wygląda bardzo naturalnie tak jak większość kolorów. Jednak jeśli używasz 103 (rozumiem, że numeracja zaczyna się od 100/101?) to celowałabym w 2ki.

Dziewczyny będące w kontakcie z Sylwią- czy już wiadomo kiedy można się spodziewać czegoś nowego?
__________________

Edytowane przez kasiaen1
Czas edycji: 2011-03-22 o 19:48
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 20:42   #3291
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo przeciętnie blada (to znaczy nie żadna porcelanowa cera, tylko jak każda Polka bez słońca i solarium) i w zimę używam 1. Miałam też 2 - mowa o kolorze cameo- i również nie robił mi krzywdy. Tak naprawdę cameo nie jest chyba idealnie dobrany do mojego pigmentu, szyi itp, ale dobrze się w nim czuję i mimo to wygląda bardzo naturalnie tak jak większość kolorów. Jednak jeśli używasz 103 (rozumiem, że numeracja zaczyna się od 100/101?) to celowałabym w 2ki.

Dziewczyny będące w kontakcie z Sylwią- czy już wiadomo kiedy można się spodziewać czegoś nowego?
w takim razie chyba jedynki i dwójki będą odpowiednie do testowania . Złożyłam już zamówienie i zobaczymy
Nie jestem pewna jaki jest najjaśniejszy kolor w podkładach rimmela, może jest 100. Faktem jest, że nie używam najjaśniejszych spośród drogeryjnych, które zazwyczaj są już dla porcelanowych cer, ale często te o nazwie beige są już trochę zbyt ciemne. Tak więc kolor mojej cery mieści się gdzieś tam na początku palety odcieni .
Dzięki za pomoc
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 22:43   #3292
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
chciałam się Was poradzić w kwestii doboru koloru oczywiście.
Chcę po raz pierwszy wypróbować podkłady cover de luxe (wcześniej nie miałam styczności z mineralnymi), mam dość jasną skórę, nieco żółtawą, dotychczas najlepiej dopasowanym kolorem był true ivory 103 z rimmel lasting finish, ale muszę już go odstawić bo mi nie służy ten koszmarny skład .
Zastanawiam się czy numerki 1 są bardzo jasne jak na nasze polskie cery, czy już właśnie mogłabym zakupić jedynki.
Myślę nad neutralami calista albo breena, oliwkowymi ayperi i tinkerbell. Generalnie mogę zamówić próbki każdego tylko byłabym wdzięczna za wskazówkę czy jedynki czy dwójeczki.
Jeżeli znalazłaś dla siebie podklad drogeryjny to 0 i 1 myślę, że będą zbyt jasne nawet Ja miałam duży problem ze znalezieniem podkładu w drogerii, sprawdził się tylko krytycznie jasny bourjouis 52 - z pixie jestem na poziomie 1/2.
A skoro buźka żółtawa to może shaylee? W tinkerbell możesz wyglądać 'choro'. Ahh i odnośnie tego koloru - mi się wydaje, że np. poziom 1 tinkerbell nie pokrywa się z poziomem 1 np. ayperi. Ten pierwszy jest jaśniejszy, jak na moje początkujące oko.
Breena może być też dobrym pomysłem, ona jest tak neutralnie żółtawa.
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 23:02   #3293
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Jeżeli znalazłaś dla siebie podklad drogeryjny to 0 i 1 myślę, że będą zbyt jasne nawet Ja miałam duży problem ze znalezieniem podkładu w drogerii, sprawdził się tylko krytycznie jasny bourjouis 52 - z pixie jestem na poziomie 1/2.
A skoro buźka żółtawa to może shaylee? W tinkerbell możesz wyglądać 'choro'. Ahh i odnośnie tego koloru - mi się wydaje, że np. poziom 1 tinkerbell nie pokrywa się z poziomem 1 np. ayperi. Ten pierwszy jest jaśniejszy, jak na moje początkujące oko.
Breena może być też dobrym pomysłem, ona jest tak neutralnie żółtawa.
Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy kolor, na który się zdecydowałam to może być pudło Podejrzewam, że jedynki mogą być za jasne, no cóż- zobaczymy
Może uda się ewentualnie przyciemnić w razie czego pudrem brązującym
Oby nie były za żółte, bo jakoś źle znoszę siebie zbyt przyżółconą (to chyba uraz po drogeryjnych, które niegdyś przeważnie były żółtawe i nie było wyboru). Próbowałam teraz wybrać najbardziej neutralne, ewentualnie z nutką żółtego (sugerując się jedynie opisami co jak wiadomo może nie pokrywać się z moim wyobrażeniem o odcieniach). Będę miała już jakiś punkt odniesienia nawet jeśli źle tym razem wybrałam

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2011-03-22 o 23:06
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:21   #3294
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

używam shaylee, jednak coś ostatnio mi nie gra, rozważam zmianę odcienia na tinkerbell. czy którąs z was jest w stanie podać różnice? czy jest duża różnica między nimi, czy może tinkerbell ma o wiele mniej żółtych tonów? czy jest subtelnie oliwkowa czy bardzo zielona?a może powinnam spróbować z Ayperii?

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2011-03-23 o 20:27
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:30   #3295
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

mam pełnowymiarową calistę 3, cover de luxe niestety wyglądam w niej źle


jesli macie coś na wymiankę to piszcie
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:37   #3296
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
używam shaylee, jednak coś ostatnio mi nie gra, rozważam zmianę odcienia na tinkerbell. czy którąs z was jest w stanie podać różnice? czy jest duża różnica między nimi, czy może tinkerbell ma o wiele mniej żółtych tonów? czy jest subtelnie oliwkowa czy bardzo zielona?a może powinnam spróbować z Ayperii?
Tinkerbell jest o wiele mniej żółta niż Shaylee i na pewno bardziej oliwkowa niż Ayperi. Używam Ayperi, chciałam przetestować Tinkerbell, napisałam do p.Sylwii i uzyskałam odpowiedź, że Tinkerbell ma w sobie więcej oliwkowych tonów i przy niezbyt oliwkowej cerze mogą wybijać się zielone tony.
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 22:39   #3297
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
używam shaylee, jednak coś ostatnio mi nie gra, rozważam zmianę odcienia na tinkerbell. czy którąs z was jest w stanie podać różnice? czy jest duża różnica między nimi, czy może tinkerbell ma o wiele mniej żółtych tonów? czy jest subtelnie oliwkowa czy bardzo zielona?a może powinnam spróbować z Ayperii?
Od siebie mogę napisać tylko tyle, że różnica między shaylee a tinkerbell dla mnie jest kolosalna. Tinkerbell to typowa oliwkowa-oliwka, nie dostrzegam tam żółtych tonów. Ayperii wydaje mi się kolorkiem względnie przejściowym między tymi dwoma Właśnie czekam na biga Ayperii
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 23:01   #3298
miska189
Zadomowienie
 
Avatar miska189
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 384
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
używam shaylee, jednak coś ostatnio mi nie gra, rozważam zmianę odcienia na tinkerbell. czy którąs z was jest w stanie podać różnice? czy jest duża różnica między nimi, czy może tinkerbell ma o wiele mniej żółtych tonów? czy jest subtelnie oliwkowa czy bardzo zielona?a może powinnam spróbować z Ayperii?
może mi się uda trochę Ci podpowiedzieć tinkerbell według mnie jest ziemisty co szczególnie widać w sztucznym świetle, z kolei za dnia tego nie widać i na twarzy wygląda fajnie na "brudno-oliwkowej z kapką żółci' karnacji, ayperi jest podobny, aczkolwiek nieco ciemniejszy niż tinkerbell i u mnie troszke wpadał w róż , dlatego odróźniał się od szyi, ale z kolei shaylee był dla mnie za żółty więc skoro używałaś wcześniej shaylee który jest zdecydowanie ciepłym i żółtym kolorem to myślę że tinkerbell z racji tego ze nie wpada w róż będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni

Edytowane przez miska189
Czas edycji: 2011-03-23 o 23:02
miska189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 08:59   #3299
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

dziękuję za porady wypisałam sobie porównanie i nadal nie wiem, napisałam także do p. Sylwii. Właśnie Shaylee stała się zbyt żółta. Niepokoją mnie te odcienie różu w Ayperii, bo mam płytko położone naczynka i boję się, żę by mogły być jeszcze bardziej widoczne


otrzyamałam odpowiedz od p. Sylwii, abym próbowała z Ayperii i tak też uczynię

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2011-03-24 o 11:47
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:00   #3300
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Doszły moje próbki
Po pierwszych testach Sinnie 0 i Shaylee 0 wyglądają bardzo obiecująco Pasują mi o wiele lepiej niż Breena i Calista (które wybijały mi na twarzy jakieś różowe tony, nie wiem skąd) czy Tinkerbell (w którym wyglądałam trochę "choro", choć początkowo wydawało mi się, że dobrze).
Mam nadzieję, że w końcu znajdę swój kolor, bo trwa to już dość długo
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.