Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WSPARCIA - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-07, 06:48   #1741
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Przykro mi bardzo i szkoda, że najbliższa osoba tak dowalić potrafi
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 12:41   #1742
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Jezu ja nie wiem co mam robic.
Wszystko bylo dobrze az do dzisiaj. Dostal jakiegos krwototku, krew sie leje co jakis czas z odbytu. Pies jest tak slaby, ze ledwo zyje. Wet podejrzwa jakis nowotwor, wrzody. Ciezko stwierdzic na usg bo wszystko zmasakrowane. U mlodego psa kolejnym krokiem bylaby operacja, ale jest to duzy pies ktory ma 12 lat. Do tego masakryczne problemy ze stawiami, co skutkuje tym ze nawet jak jest lekko oslabiony, to ma problem ze wstawaniem, co tu mowic o takich przezyciach.
Zostawilismy go u weta, lezy z kroplowkami, ale od paru godzin zero poprawy. Wet powiedzial, ze stan krytyczny, raczej ciezko bedzie mu go uratować. A nawet jesli, to nie wiadomo na ile sie polepszy, moze na 2-3 dni.
Doradza eutanazje.

Siedze rycze i nie wiem co mam ze soba zrobic. Nie chce zeby sie meczyl, ale jednoczesnie jest tam gdzies nadzieja, ze moze wyzdrowieje. Niedlugo do niego spowrotem pojade.
Widok tej smutnej mordki bedzie mnie chyba przesladywal do konca zycia...

Musialam to gdzies napisac, bo nie wyrabiam... a najgorsze przede mna..

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2015-09-23 o 13:01
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 09:17   #1743
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

pisz co tam sie dzieje, mam nadzieje, ze jakos sie trzymacie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 15:05   #1744
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Umarl w nocy w klinice, godzine przed naszym przyjazdem.
Teraz mam wyrzuty sumienia, ze umieral samotnie i mnie tam nie bylo. Wet mowil ze serducho nie wytrzymalo, umarl spokojnie.

Pochowalismy go na zwierzecym cmentarzu pod Torunien, bo nie wyobrazalam sobie go dac do spalenia razem z jakimis odpadami. dzialki zadnej nie mamy... Szkoda ze to ponad 200 km
Zrobia mu kamyczek z imieniem, ma tam swoje miejsce, za miesiac pojde go odwiedzic

I tak rycze non stop. Przychodzi godzina 15, czas jego spacerow, mysle sobie ze musze sie ogarnac, a potem do mnie dochodzi, ze nie mam z kim wyjsc. Otwieram powoli drzwi lazienki, bo przeciez on tam moze lezec.
nie chce sie jutro ubudzic i stwierdzic ze to jednak nie sen a ja nadal nie mam kogo zabrac na spacer czy nie ma mnie kto przywitac po powrocie

Dobija mnie jeszcze bardziej ze niedlugo sie przeprowadzamy, wiec nowe miejsce w ogole nie bedzie mi sie z nim kojarzyc nie znajde kłaczka, nie spojrze na park w ktorym spacerowalismy

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2015-09-24 o 15:13
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 07:22   #1745
symeonka
Przyczajenie
 
Avatar symeonka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 25
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;52883176]Umarl w nocy w klinice, godzine przed naszym przyjazdem.
Teraz mam wyrzuty sumienia, ze umieral samotnie i mnie tam nie bylo. Wet mowil ze serducho nie wytrzymalo, umarl spokojnie.

Pochowalismy go na zwierzecym cmentarzu pod Torunien, bo nie wyobrazalam sobie go dac do spalenia razem z jakimis odpadami. dzialki zadnej nie mamy... Szkoda ze to ponad 200 km
Zrobia mu kamyczek z imieniem, ma tam swoje miejsce, za miesiac pojde go odwiedzic

I tak rycze non stop. Przychodzi godzina 15, czas jego spacerow, mysle sobie ze musze sie ogarnac, a potem do mnie dochodzi, ze nie mam z kim wyjsc. Otwieram powoli drzwi lazienki, bo przeciez on tam moze lezec.
nie chce sie jutro ubudzic i stwierdzic ze to jednak nie sen a ja nadal nie mam kogo zabrac na spacer czy nie ma mnie kto przywitac po powrocie

Dobija mnie jeszcze bardziej ze niedlugo sie przeprowadzamy, wiec nowe miejsce w ogole nie bedzie mi sie z nim kojarzyc nie znajde kłaczka, nie spojrze na park w ktorym spacerowalismy [/QUOTE]

ściskam Cię mocno....od śmierci mojego pieska w listopadzie mija rok, ale jak czytam co piszesz to łzy lecą mi jak grochy...nie miej wyrzutów sumienia, daliście pieskowi wszystko co najlepsze, wspaniałą miłość...piesek odszedł ze świadomością, że go kochacie, w otoczeniu ludzi z kliniki, więc do końca widział, że ktoś z nim jest....mój pies bardzo cierpiał i wreszcie porzucił swoje ziemskie i bolące ciało by odejść tam gdzie mu dobrze....
trzymaj się kochana i pamiętaj, że kiedyś się spotkacie....

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
pisz co tam sie dzieje, mam nadzieje, ze jakos sie trzymacie
trzymamy się nie zapominamy i dalej mamy w sercach naszych ukochanych przyjaciół...
__________________
symeonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 18:37   #1746
symeonka
Przyczajenie
 
Avatar symeonka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 25
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Kochane bardzo mi potrzeba waszego wsparcia.We wtorek musiałam podjac decyzje.... moj psiak...ukochany był ze mna prawie 13 lat... czuje sie jak morderca.Rak zlosliwy.....Nie potrafie sobie poradzic, płacze praktycznie bez przerwy....
czytam i też płaczę....popłaczmy razem...u mnie w listopadzie minie rok, też uśpiłam psa, przez pierwszy miesiąc prawie nie jadłam, miałam wyrzuty sumienia, że ja żyje a on nie, jak tylko zobaczę jego zdjęcie wyje....teraz też....mam nadzieję, że jest Ci troszkę lepiej
__________________
symeonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 14:56   #1747
Kaza86
Rozeznanie
 
Avatar Kaza86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: . . .
Wiadomości: 867
GG do Kaza86
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;52883176]Umarl w nocy w klinice, godzine przed naszym przyjazdem.
Teraz mam wyrzuty sumienia, ze umieral samotnie i mnie tam nie bylo. Wet mowil ze serducho nie wytrzymalo, umarl spokojnie.

Pochowalismy go na zwierzecym cmentarzu pod Torunien, bo nie wyobrazalam sobie go dac do spalenia razem z jakimis odpadami. dzialki zadnej nie mamy... Szkoda ze to ponad 200 km
Zrobia mu kamyczek z imieniem, ma tam swoje miejsce, za miesiac pojde go odwiedzic

I tak rycze non stop. Przychodzi godzina 15, czas jego spacerow, mysle sobie ze musze sie ogarnac, a potem do mnie dochodzi, ze nie mam z kim wyjsc. Otwieram powoli drzwi lazienki, bo przeciez on tam moze lezec.
nie chce sie jutro ubudzic i stwierdzic ze to jednak nie sen a ja nadal nie mam kogo zabrac na spacer czy nie ma mnie kto przywitac po powrocie

Dobija mnie jeszcze bardziej ze niedlugo sie przeprowadzamy, wiec nowe miejsce w ogole nie bedzie mi sie z nim kojarzyc nie znajde kłaczka, nie spojrze na park w ktorym spacerowalismy [/QUOTE]


Bardzo Ci współczuję Wiem co przeżywasz, bo sama dwa miesiące temu straciłam mojego najlepszego przyjaciela Snapiego... Teraz Ci się wydaje, że już nigdy nie będzie lepiej i zawsze będziesz czuła ból, ale uwierz, że z czasem jest trochę lepiej. Trzymaj się
Kaza86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 11:23   #1748
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

dziś 2 lata jak odeszła moja Sonia, a ja tak bardzo tęsknię....


Śpij piesku, śpij
już odpocząć trzeba
Może będziesz miał
swój kawałek nieba
Może będzie tam
piękniej niż tu teraz
Może spotkasz tych, których tu już nie ma
Śnij, piesku śnij
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij
a czas łzy osuszy

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

a taki wiersz kiedys znalazłam i mi sie to ostatnie nie spodobało, bo ja jednak mam nadzieje na wspolne niebo z moimi psiakami i rodziną

Wieczny Spacer

Dziś na ostatni, wieczny spacer (tak to niestety w życiu jest)
Odszedł najbliższy mój przyjaciel: nasz ukochany, wierny pies.
Odszedł po cichu, przytulony, szczęśliwy, że ktoś się nim zajął.
Umierał, czując się bezpiecznie. Wiedział, że wszyscy go kochają.


Bądź pewna, psino, że gdy staniesz u drzwi Krainy Wiecznych Snów,
Nie będzie nigdzie napisane „Prosimy nie wprowadzać psów!”
Tam będzie cisza, ciepło, spokój, kości, piłeczka i poduszka,
Tam będziesz miała własny pokój i nikt cię nie wygoni z łóżka.


Lecz w tej krainie psiego szczęścia nikt cię nie weźmie na kolana,
Nikt otwierając drzwi od domu nie krzyknie „Karen - chodź, kochana”.
Nikt na dobranoc nie pogłaszcze, nikt na śniadanie nie obudzi…
Bo na tych drzwiach jest wielki napis:
”PROSIMY NIE WPROWADZAĆ LUDZI!”
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 14:05   #1749
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
dziś 2 lata jak odeszła moja Sonia, a ja tak bardzo tęsknię....


Śpij piesku, śpij
już odpocząć trzeba
Może będziesz miał
swój kawałek nieba
Może będzie tam
piękniej niż tu teraz
Może spotkasz tych, których tu już nie ma
Śnij, piesku śnij
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij
a czas łzy osuszy

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

a taki wiersz kiedys znalazłam i mi sie to ostatnie nie spodobało, bo ja jednak mam nadzieje na wspolne niebo z moimi psiakami i rodziną

Wieczny Spacer

Dziś na ostatni, wieczny spacer (tak to niestety w życiu jest)
Odszedł najbliższy mój przyjaciel: nasz ukochany, wierny pies.
Odszedł po cichu, przytulony, szczęśliwy, że ktoś się nim zajął.
Umierał, czując się bezpiecznie. Wiedział, że wszyscy go kochają.


Bądź pewna, psino, że gdy staniesz u drzwi Krainy Wiecznych Snów,
Nie będzie nigdzie napisane „Prosimy nie wprowadzać psów!”
Tam będzie cisza, ciepło, spokój, kości, piłeczka i poduszka,
Tam będziesz miała własny pokój i nikt cię nie wygoni z łóżka.


Lecz w tej krainie psiego szczęścia nikt cię nie weźmie na kolana,
Nikt otwierając drzwi od domu nie krzyknie „Karen - chodź, kochana”.
Nikt na dobranoc nie pogłaszcze, nikt na śniadanie nie obudzi…
Bo na tych drzwiach jest wielki napis:
”PROSIMY NIE WPROWADZAĆ LUDZI!”
Popłakałam się ((

Ten drugi to trochę rozumiem... Rzadko spotyka się człowieki, co mają szacunek i respekt do zwierzaków.. I naprawdę mam tak, że im bardziej poznaję ludzi, tym mocniejkocham zwierzęta i wstyd mi, że jestem człowiekiem czasami jak czytam co się wyprawia

To już grubo ponad 4 jak musieliśmy uśpić Młodego, naszego dwuletniego adopciaka z dworu, a ja nadal nie umiem oglądać jego zdjęć bez łez w oczach
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2015-10-08 o 14:08
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 09:56   #1750
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

też tak zrozumiałam, ze niestety tyle krzywdy ludzie robią zwierzętom, że tam mogą mieć od nich spokoj, ale patrząc po naszym wątku, to nasze psiaki na pewno za nami tęsknia i chcialyby być głaskane dalej i tulone, ech nic nie poradzimy, takie życie, jedni odchodza, drudzy przychodza
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 22:06   #1751
Grada
Raczkowanie
 
Avatar Grada
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 59
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Mój kochany piesek...
Grada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 08:09   #1752
Kaza86
Rozeznanie
 
Avatar Kaza86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: . . .
Wiadomości: 867
GG do Kaza86
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Cytat:
Napisane przez Grada Pokaż wiadomość
Mój kochany piesek...
Ja też okropnie tęsknię za moim...
Kaza86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 12:06   #1753
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
też tak zrozumiałam, ze niestety tyle krzywdy ludzie robią zwierzętom, że tam mogą mieć od nich spokoj, ale patrząc po naszym wątku, to nasze psiaki na pewno za nami tęsknia i chcialyby być głaskane dalej i tulone, ech nic nie poradzimy, takie życie, jedni odchodza, drudzy przychodza
dla mnie jedynym co potrafi odgonić ból i tęsknotę jest po prostu pomoc kolejnemu zwierzakowi... ale nigdy się nie zapomina...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 12:38   #1754
Grada
Raczkowanie
 
Avatar Grada
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 59
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Cytat:
Napisane przez Kaza86 Pokaż wiadomość
Ja też okropnie tęsknię za moim...
Mój odszedł wczoraj...
Niestety trzeba było go uśpić, bo okropnie cierpiał, a szans na wyleczenie nie było... Choroba ujawniła się z dnia na dzień - jeszcze trzy tygodnie temu był wesołym psem...

Miejmy nadzieję, że przynajmniej jest im teraz dobrze... tym naszym psiakom...
Grada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 14:56   #1755
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Cytat:
Napisane przez Grada Pokaż wiadomość
Mój odszedł wczoraj...
Niestety trzeba było go uśpić, bo okropnie cierpiał, a szans na wyleczenie nie było... Choroba ujawniła się z dnia na dzień - jeszcze trzy tygodnie temu był wesołym psem...

Miejmy nadzieję, że przynajmniej jest im teraz dobrze... tym naszym psiakom...
i kociakom.
Strasznie mi przykro znam ten ból aż za dobrze. Psychiczny, ale fizyczny też często mu towarzyszy.

__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 10:15   #1756
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Cytat:
Napisane przez Grada Pokaż wiadomość
Mój odszedł wczoraj...
Niestety trzeba było go uśpić, bo okropnie cierpiał, a szans na wyleczenie nie było... Choroba ujawniła się z dnia na dzień - jeszcze trzy tygodnie temu był wesołym psem...

Miejmy nadzieję, że przynajmniej jest im teraz dobrze... tym naszym psiakom...

Wie co czujesz.Mija 2,5 miesiaca od kiedy odszedł moj ukochany Max.Ból ciut mniejszy bo nowy psiak bardzo absorbujacy.Kiedy jednak przychodzi wieczór wracaja wspomnienia.Wiem , ze do konca bede tesknic za Maxem i bardzo licze na to, ze kiedys sie znów spotkamy.Musimy sie spotkac.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 10:28   #1757
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dla mnie jedynym co potrafi odgonić ból i tęsknotę jest po prostu pomoc kolejnemu zwierzakowi... ale nigdy się nie zapomina...
oj tak kolejne łapki drepczące po domu dużo potrafią zdzialać
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 15:09   #1758
Grada
Raczkowanie
 
Avatar Grada
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 59
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Dzięki, dziewczyny!
Trochę już lepiej u mnie, oswajam się powoli z tą myślą, że w domu nie będę witana merdającym ogonem... - z nowym psiakiem chyba się póki co wstrzymam.

Za to Wam życzę dużo miłości ze strony Waszych nowych pupili - i ze wzajemnością. "Poprzedniego" zwierzaka żaden inny nie zastąpi, ale w nowym zwierzątku też na pewno da się zakochać bez pamięci - chcę w to wierzyć.

Uściski dla Was!
Grada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 21:04   #1759
Asopiram
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Czytam Wasze wpisy i łzy kręcą mi się w oku...
Moja koteczka odeszła cztery miesiące temu a ciągle o niej pamiętam... i jeszcze czuję ból na wspomnienie o Malince.
Chyba ten czas mnie tak nastraja i szukam w necie cmentarzy dla zwierząt i jest ich tak mało, są też wirtualne i nawet znalazłam jedne, który jest ładny i nie wiem czy pomyślicie, że zwariowałam ale chcę Jej postawić pomnik. Co o tym myślicie?
Asopiram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 08:50   #1760
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

jak masz taką potrzebe i serce tak Ci mowi, to tak zrob

ja mam pochowane zwierzaki kolo domu, to tez mam taki wielki głaz na Soni grobie, pomnik to ja bym jej na srodku miasta zafundowala, bo to był anioł nie pies

więc ja Cie rozumiem doskonale
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 19:13   #1761
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Mój pies Maks odszedł 28 października do tej pory nie mogę się z tym pogodzić. Miał prawie 9lat, odszedł na skutek powikłań powiązanych z cukrzycą ( wysiadały nerki i wątroba). Razem z lekarzem weterynarii musieliśmy podjąć decyzję o jego eutanazji niestety wyniki krwi nie dawały już możliwości leczenia
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 00:22   #1762
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Mój Rysio kochany, najwspanialszy kot, jakiego kiedykolwiek dane było nam mieć... półtora roku, niecałe 1,5 roku, sâ˜â˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜â˜☠☠â˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜â˜☠ysynu głupi... mendo ludzka, gnoju... sam Bóg tej nienawiści nie ogarnie, którą do ciebie czuję... sam Bóg i Wszyscy Święci... w twoją stronę tyle nienawiści wysyłam i złych modlitw, że prędzej czy później wszo ludzka bez celu żyjąca, przeznaczenie cię dopadnie...

---

Rysio mój kochany! gdzie jesteś?!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rysio (Medium).JPG (192,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nowe 414 (Medium).JPG (184,0 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez gryx82
Czas edycji: 2015-11-20 o 07:36
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 11:07   #1763
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

a co sie stalo tak w ogole ??????
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 11:16   #1764
kapciowa
Raczkowanie
 
Avatar kapciowa
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 88
Pustka po stracie najlepszej przyjaciolki i brak zgody na przygarniecie innego kota..

Witajcie, tydzien temu, nagle i bez ostrzezenia musialam podjac decyzje o uspieniu mojej ukochanej Electry... Rak... moja ukochana kotka byla stara, ale kochalam ja nad zycie. Mimo ze mam jeszcze jednego kota, zalamalam sie calkowicie, a jej brak jest tak doskwierajacy ze nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac (niektorzy mowia ze to dodatkowa porcja hormonow zawinila poniewaz jestem w 5mc ciazy).
Moj partner tez ogromnie przezyl jej smierc, ale... nie chce sie zgodzic na wziecie 2 kota, lub psa.
A ja czuje ze musze - jakas bidę uratowac, nie daje mi to spokoju.
Partner powiedzial ze jak przyniose cokolwiek do domu to od razu moge sie pakowac... Jak go przekonać?!
kapciowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 06:36   #1765
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Pustka po stracie najlepszej przyjaciolki i brak zgody na przygarniecie innego

A czemu on nie chce? Swoją drogą, niezły ziom, żeby tak mówić.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 06:47   #1766
kapciowa
Raczkowanie
 
Avatar kapciowa
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 88
Dot.: Pustka po stracie najlepszej przyjaciolki i brak zgody na przygarniecie innego

A ja wiem? Na kazde moje pytanie - dlaczego? Odpowiada "bo nie".
Jedyny argument jaki sie pojawil to taki ze jak sie urodzi dziecko to samo zdecyduje (za kilka lat - sic) co chce...


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
kapciowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 07:22   #1767
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Pustka po stracie najlepszej przyjaciolki i brak zgody na przygarniecie innego

Cytat:
Napisane przez kapciowa Pokaż wiadomość
A ja wiem? Na kazde moje pytanie - dlaczego? Odpowiada "bo nie".
Jedyny argument jaki sie pojawil to taki ze jak sie urodzi dziecko to samo zdecyduje (za kilka lat - sic) co chce...


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Pogrubione - no nie mogę. To już dorośli rozumiem nie mają prawa głosu jakiego zwierzaka chcą mieć w domu
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 07:52   #1768
kapciowa
Raczkowanie
 
Avatar kapciowa
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 88
Dot.: Pustka po stracie najlepszej przyjaciolki i brak zgody na przygarniecie innego

A jednak... zastanawiam sie czy nie postawic go przed faktem - ale nie chce streu zwierzakowi dac

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
kapciowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 15:19   #1769
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Pustka po stracie najlepszej przyjaciolki i brak zgody na przygarniecie innego

Ja bym się wstrzymała. Będziesz mieć co robić przy dziecku, ze zwierzakiem może być różnie, może np. ciężko się adaptować, rozrabiać, hałasować w nocy, albo możesz mieć dziecko z alergią na sierść na przykład. A stawianie kogoś przed faktem dokonanym braniem zwierzaka do domu to dla mnie głupota bo takie zwierzęta są często wywalane z domów i potem zasilają szeregi bezdomnych zwierząt. Urodź, przeżyj 1 rok z niemowlakiem i potem zobaczysz.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 15:27   #1770
kapciowa
Raczkowanie
 
Avatar kapciowa
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 88
Dot.: Pustka po stracie najlepszej przyjaciolki i brak zgody na przygarniecie innego

Tez o tym myslalam - tak jak wczesniej posalam, mam jeszcze jednego kota.
Pomyslalam ze lepiej bedzie wziac zanim sie urodzi (zostaly 4 miesiace) aby miec wlasnie czas na socjalizacje. Pozniej moze byc faktycznie ciezko. Nie chce zadnego zwierzaka narazac na stres, ale zauwazam tez ogromna zmiane w drugim kocie po smierci Electry - brakuje jej towarzyszki. Obawiam sie ze dziecko moze miec uczulenie na siersc - nie wiem co wtedy zrobie...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
kapciowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 14:36:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.