Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-14, 21:31   #1321
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Cytat:
Napisane przez wioolusiaaa Pokaż wiadomość
hey może szuka ktoś sweterka w panterkę? znalazłam go dzisiaj i chętnie się wymienię, bo mam takie dwa
ja bym go chetnie przygarnęła zajrzyj w moją wymianke a jak nic nie znajdziesz to daj znac co by cie interesowało ( btw baleriny juz nieatualne nie zdarzylam usunac a nie wiem czy zdarze nim zajrzysz) ah i jaki to rozmiar ?
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:50   #1322
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

To teraz i ja pochwalę się tym, co znalazłam. Zakupy z ostatniego tygodnia. Zrobiłam sobie taki maraton po lumpeksach, a że to były już głównie przeceny to tak średnio było, co wybrać.

1. Apaszka, kupiona w sumie na siłę, ale podoba mi się, aparat przekłamał kolory, bo miałam słabe światło do zdjęć. Na wagę, 68gr. I to mój najtańszy lumpkowy zakup.
2. Pikowana torebka. Byłam pierwszy raz w tym lumpeksie i wpadła mi w oko. Mam tylko pytanie - jak myślicie, w jaki sposób najlepiej i najszybciej da się pozbyć tego charakterystycznego zapachu? Ona "pachnie" lumpkiem i taką piwniczką. Muszę ją w ogóle umyć, bo ma jakiś zaciek z boku. Myślałam nad cifem i szczoteczką do zębów, ale co z tym zapachem? Do pralki tego nie wrzucę . Z wyceny, 6zł.
3. Moja wielka miłość od pierwszego wejrzenia. Wchodzę sobie do środka i od razu rzuciła mi się w oczy. Jest trochę podniszczona, ale to jeszcze nadaje jej takiego klimatu. Też śmierdzi, ale do tego jeszcze czuć zapach skóry. Skóra naturalna, 10zł . Czym czyścicie takie torebki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0016.jpg (41,8 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0014.jpg (36,3 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0015.jpg (31,1 KB, 135 załadowań)

Edytowane przez see
Czas edycji: 2009-03-14 o 21:56
see jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:57   #1323
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Balerinki Topshop
Bokserka w marynarskim stylu z kokardka New Look
Portfel Dior
Czarny sweterek bombka, MNG
Rurki Lee, za male
Rurki Levis, tez za male
To co z kokardkami- przepiękne...

Cytat:
Napisane przez sienka Pokaż wiadomość
ps agacior, gdzie w wawie takie piekne buciki wyhaczylas?
Nie w Wawie, tylko u siebie, w Zielonce

Cytat:
Napisane przez filek Pokaż wiadomość
agazior89 wspaniałe te Twoje buciki, a do tego o ile się nie mylę w moim rozmiarze (40?)
może chcesz je wymienić???
Dzięki Przykro mi, raczej ich nie wymienię- chyba, że będą leżały w szafie nieużywane.

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupiłam nerke, ktorej zdjecia nie mam i taką spodniczke(jak w załączniku) i wlasnie na poczatku bardzo mi sie spodobala, a teraz jakos tak srednio, kosztowala mnie 10zl ..warto bylo brać?
Zgadzam się- skrócić! I będzie fajna
Ale 10 zl.. Ja się rozbestwiłam, 10zł to dla mnei bardzo dużo

Cytat:
Napisane przez bulina Pokaż wiadomość
A to dzisiejsza moja zdobycz, skórzana czarna kurtałka z zameczkami
Łaaał, to teraz top trendy

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj po kilku miesiacach poszlam do lumpka i uwazam ze to jedne z moich lepszych lumpkowych zakupow, wiec wracam do lumpkowania

1. Atmosphere, stan idealny niemal
2. Atmosphere
3. New Look
4. Miss Selfirdge, trzeba doszyc guziczki
kazda sztuka ok. 7zl, do tego kupilam jeszcze 2 sweterki dla mamy i tym sposobem sie splukalam ale za tydzien ide znowu, nie ma to tamto ogolnie dzisiaj bylo -50%, w piatek dostawa, moze pojade po zajeciach ale jakos te pierwotne ceny mnie nie przekonuja.
Rózowy sweterek.. ooo..

Cytat:
Napisane przez karoliana33 Pokaż wiadomość
dzisiejsze ;-)
1. sweterek bardzo fajny ma kolorek ktorego oczywiscie nie widac na zdjeciu 8,50
2. buciki, dokladnie takich jakich potrzebowalam, kompletnie nie widac zeby smigane byly, i cena 35 zł. no ale gdzie bym dorwala tansze ;-)
3. jakas tak torebeczka kosztowala tylko 4 zl, moze sie przyda ;-)
Aaaa świetne te buciki.. A jaka to firma? Bardzo długo szukałam takich

Cytat:
Napisane przez Promyk1105 Pokaż wiadomość
Witam,
a oto moje łowy z tego miesiąca

mała torebeczka NEXT
szara torba banan
niebieska tuniczka z czerwonymi kieszonkami i górą GEORGE
szaro - różowa tunika
czarna bluzka GEORGE z bufiastymi rękawkami, wiązana pod szyją

Pozdrawiam
Czarna strasznie fajna...
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 22:16   #1324
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Cytat:
Napisane przez see Pokaż wiadomość
To teraz i ja pochwalę się tym, co znalazłam. Zakupy z ostatniego tygodnia. Zrobiłam sobie taki maraton po lumpeksach, a że to były już głównie przeceny to tak średnio było, co wybrać.

1. Apaszka, kupiona w sumie na siłę, ale podoba mi się, aparat przekłamał kolory, bo miałam słabe światło do zdjęć. Na wagę, 68gr. I to mój najtańszy lumpkowy zakup.
2. Pikowana torebka. Byłam pierwszy raz w tym lumpeksie i wpadła mi w oko. Mam tylko pytanie - jak myślicie, w jaki sposób najlepiej i najszybciej da się pozbyć tego charakterystycznego zapachu? Ona "pachnie" lumpkiem i taką piwniczką. Muszę ją w ogóle umyć, bo ma jakiś zaciek z boku. Myślałam nad cifem i szczoteczką do zębów, ale co z tym zapachem? Do pralki tego nie wrzucę . Z wyceny, 6zł.
3. Moja wielka miłość od pierwszego wejrzenia. Wchodzę sobie do środka i od razu rzuciła mi się w oczy. Jest trochę podniszczona, ale to jeszcze nadaje jej takiego klimatu. Też śmierdzi, ale do tego jeszcze czuć zapach skóry. Skóra naturalna, 10zł . Czym czyścicie takie torebki?
kapitalne torebki obu ci zazdroszczę
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 22:22   #1325
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Cytat:
Napisane przez see Pokaż wiadomość
To teraz i ja pochwalę się tym, co znalazłam. Zakupy z ostatniego tygodnia. Zrobiłam sobie taki maraton po lumpeksach, a że to były już głównie przeceny to tak średnio było, co wybrać.

1. Apaszka, kupiona w sumie na siłę, ale podoba mi się, aparat przekłamał kolory, bo miałam słabe światło do zdjęć. Na wagę, 68gr. I to mój najtańszy lumpkowy zakup.
2. Pikowana torebka. Byłam pierwszy raz w tym lumpeksie i wpadła mi w oko. Mam tylko pytanie - jak myślicie, w jaki sposób najlepiej i najszybciej da się pozbyć tego charakterystycznego zapachu? Ona "pachnie" lumpkiem i taką piwniczką. Muszę ją w ogóle umyć, bo ma jakiś zaciek z boku. Myślałam nad cifem i szczoteczką do zębów, ale co z tym zapachem? Do pralki tego nie wrzucę . Z wyceny, 6zł.
3. Moja wielka miłość od pierwszego wejrzenia. Wchodzę sobie do środka i od razu rzuciła mi się w oczy. Jest trochę podniszczona, ale to jeszcze nadaje jej takiego klimatu. Też śmierdzi, ale do tego jeszcze czuć zapach skóry. Skóra naturalna, 10zł . Czym czyścicie takie torebki?
Torebki za***iaszcze!
No właśnie, z tym zapachem jest zawsze problem. Na ubrania to pomaga wypłukanie w dużej ilości płynu do tkanin, ale torebki..?
Jak na razie jedną miałam tak niezbyt pachnącą, wypsikałam ją odświeżaczem do powietrza. Śmierdzi dalej, ale bardziej po nosie daje cynamon i wanilia
Ewentualnie coś trzeba w środku potrzymać, coś co wchłania zapach.. Hmm... Coś mi w głowie świta, jakieś ziółka, woreczek wypełniony czymś.. A może te takie żelowe od butów? Czy one tylko zapobiegają powstaniu zapachu?

A ja, moje piątkowe- jak j lubię te wyprzedaże
1. Zwyczajne, czarne eleganckie spodnie. Dwie pary właściwie, z czego jedne jeszcze z metką- po 3 zł każde
2. Granatowa spódnica- wygnieciona strasznie, rozmiar 46 czego an zdjęciu nie widać Zrobię sobie z niej taką z wysokim bardzo stanem 3zł
3. ot, biały t-shirt- zbieram ostatnio takie (żeby na nich malować) 2zł
4. Niebieski top, znowu o 10 numerków za duży (46!) i tez do przeróbki pójdzie, 2zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz (1).jpg (32,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz (2).jpg (164,9 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (19,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz (3).jpg (24,3 KB, 97 załadowań)
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 22:38   #1326
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
kapitalne torebki obu ci zazdroszczę
Dzięki. Nawet zdziwiłam się, że w ostatni dzień da się jeszcze coś znaleźć .
Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Torebki za***iaszcze!
No właśnie, z tym zapachem jest zawsze problem. Na ubrania to pomaga wypłukanie w dużej ilości płynu do tkanin, ale torebki..?
Jak na razie jedną miałam tak niezbyt pachnącą, wypsikałam ją odświeżaczem do powietrza. Śmierdzi dalej, ale bardziej po nosie daje cynamon i wanilia
Ewentualnie coś trzeba w środku potrzymać, coś co wchłania zapach.. Hmm... Coś mi w głowie świta, jakieś ziółka, woreczek wypełniony czymś.. A może te takie żelowe od butów? Czy one tylko zapobiegają powstaniu zapachu?
Hm, z tym odświeżaczem to dobry patent! Może popróbuję z jakimiś nietrafionymi perfumami . Albo może jakaś zwykła gazeta do środka czy coś? Bo takie zwykłe "wyłapują" zapachy i kiedyś widziałam w "Perfekcyjnej Pani Domu", że wsadza się je lodówki i pochłaniają te zapachy .
see jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 22:48   #1327
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

z tymi perfumami to byłabym ostrożna, bo to dopiero może wyjść mieszanka wybuchowa ;-)
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 07:50   #1328
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Cytat:
Napisane przez see Pokaż wiadomość
To teraz i ja pochwalę się tym, co znalazłam. Zakupy z ostatniego tygodnia. Zrobiłam sobie taki maraton po lumpeksach, a że to były już głównie przeceny to tak średnio było, co wybrać.

1. Apaszka, kupiona w sumie na siłę, ale podoba mi się, aparat przekłamał kolory, bo miałam słabe światło do zdjęć. Na wagę, 68gr. I to mój najtańszy lumpkowy zakup.
2. Pikowana torebka. Byłam pierwszy raz w tym lumpeksie i wpadła mi w oko. Mam tylko pytanie - jak myślicie, w jaki sposób najlepiej i najszybciej da się pozbyć tego charakterystycznego zapachu? Ona "pachnie" lumpkiem i taką piwniczką. Muszę ją w ogóle umyć, bo ma jakiś zaciek z boku. Myślałam nad cifem i szczoteczką do zębów, ale co z tym zapachem? Do pralki tego nie wrzucę . Z wyceny, 6zł.
3. Moja wielka miłość od pierwszego wejrzenia. Wchodzę sobie do środka i od razu rzuciła mi się w oczy. Jest trochę podniszczona, ale to jeszcze nadaje jej takiego klimatu. Też śmierdzi, ale do tego jeszcze czuć zapach skóry. Skóra naturalna, 10zł . Czym czyścicie takie torebki?
Piękne torebki
Ja z torebkami robie tak: najpierw przemywam torebkę od zewnątrz wodą ze spirytusem salicylowym ( jeśli to prawdziwa skóra to później natłuszczam ją delikatnie kremem). W środku psikam odświeżaczem do butów ( taki z rossmanna najtańszy), można wsadzić woreczek z sodą ( pochłania zapachy) i kładę ją gdzieś na tarasie/balkonie. I torebki już nie śmierdzą
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 09:23   #1329
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

a ja sie w koncu przekonalam do lumpeksow to bedzie chyba moje nowe hobby bo asortyment sklepow w ch mi nie wystarcza
choc i tak najchetniej chodzilabym tam w gumowych rekawiczkach

ale mi pieknie sciane rozjasnilo
czarna 4zl only
tuba 6zl
sukienka 2zl
torebka 8zl atmo (pol roku temu sie do niej przymierzalam na allegro)
lila 2zl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lila b.jpg (40,1 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18852746.jpg (49,8 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13314615.jpg (21,8 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dress.jpg (24,9 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg atmo.jpg (40,0 KB, 86 załadowań)
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 09:30   #1330
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

dolaczam sie do was rowniez od czasu do czasu zagladam do ciucholandow i niedawno obok mnie otwarli nowy babki.. jakie tam ciuszki znalazłam to szok lonsdale, rbk i inne jestem tam przynajmniej 2 razy w tyg. oto moje ciuszki ktore tam zakupilam w przeciagu 2 mies. i za zadny ciuch nie dalam wiecej niz 10 zl ( przeplacone wiem hehe ) a najmniej 1 zl hehe :
DSC05624.jpg DSC05626.jpg DSC05635.jpg DSC05628.jpg DSC05629.jpg DSC05631.jpg DSC05632.jpg DSC05633.jpg
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png

Edytowane przez xxxSweetPoisonxxx
Czas edycji: 2009-03-15 o 09:46
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 09:39   #1331
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Piękne torebki
Ja z torebkami robie tak: najpierw przemywam torebkę od zewnątrz wodą ze spirytusem salicylowym ( jeśli to prawdziwa skóra to później natłuszczam ją delikatnie kremem). W środku psikam odświeżaczem do butów ( taki z rossmanna najtańszy), można wsadzić woreczek z sodą ( pochłania zapachy) i kładę ją gdzieś na tarasie/balkonie. I torebki już nie śmierdzą
Dzięki . Zaraz poszukam tej sody.

xxxSweetPoisonxxx - nie widzę załączników . Ja tam potrafię zapłacić i 30zł za coś super w lumpeksie. Chociaż mam chyba najdroższe spodnie jeansy River Island za 25zł. Na targu bym nie dostała spodni w tej cenie, albo jednorazówki, które się przecierają po tygodniu... więc za 10zł to tylko brać! Chociaż u mnie ceny są takie średnie z tego, co widzę.
see jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 09:41   #1332
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

i reszta moich zdobyczy...
DSC05614.jpg DSC05615.jpg DSC05616.jpg DSC05617.jpg DSC05618.jpg DSC05622.jpg
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 09:58   #1333
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

No to teraz ja nie udzielam się często, ponieważ ze względu na pracę nie mam tyle czasu na chodzenie po ciucholandach (nad czym strasznie boleję ),ale jak już pójdę to przytargam cały wór


1. Kurtka firmy K-Tec, bardzo fajna, idealna na wycieczki piesze
2. Pistacjowa bluzka z koronką firmy Vila
3. Tunika H&M z cekinami
4. Biała bluzka ZARA z bardzo przyjemnego materiału
5. Zielono czarny sweter...nie wiem czemu go wzięłam, jakoś tak wpadł mi w oko, w rzeczywistości wygląda lepiej
6. Spodnie Reebok do ćwiczeń
7. Spódnica jeansowa + bluzka Atmosphere
8. Dwurzędowa beżowa kurtka Atmosphere

c.d.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kurtka.jpg (97,7 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vila.jpg (101,0 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tunika.jpg (87,5 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zara.jpg (128,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sweter.jpg (133,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnie.jpg (94,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnica.jpg (86,0 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kurtka3.jpg (69,8 KB, 88 załadowań)
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 10:03   #1334
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

c.d.


1 i 2 - kolejne ujęcia kurtki dwurzędowej
3. Białe spodnie Mango + bluzka Atmosphere
4. Spodnie jeansowa Miss Sixty + bluzka Atmosphere
5. Bluzka a la kimono
6. Długa bluzka z czachą
7. Turkusowa bluzka Atmosphere
8. Atmosphere z kokardą
9. H&M kimono
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kurtka2.jpg (70,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kurtka.jpg (94,5 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg komplet2.jpg (92,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg komplet.jpg (108,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kimono2.jpg (94,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czacha.jpg (51,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka.jpg (62,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg atmosphere.jpg (71,0 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kimono.jpg (81,7 KB, 41 załadowań)
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 10:20   #1335
Oliffka
Zakorzenienie
 
Avatar Oliffka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 606
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
c.d.


1 i 2 - kolejne ujęcia kurtki dwurzędowej
3. Białe spodnie Mango + bluzka Atmosphere
4. Spodnie jeansowa Miss Sixty + bluzka Atmosphere
5. Bluzka a la kimono
6. Długa bluzka z czachą
7. Turkusowa bluzka Atmosphere
8. Atmosphere z kokardą
9. H&M kimono
fajna
__________________
wymiana

proszę, odpisz u mnie
Oliffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 10:27   #1336
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

nadia_denki, dzieki

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość

4,5 to jakies malutkie
No wlasnie nie sa male ludzie maja rozmiary 34/36 co jest małe dla mnie.. staniczek to 75 D, a ja mam B.. no ale ze to materialowy to pasuje
No a spodnica 38/40.. ale w biodrach 100 a w pasie 70 :P a ja mam pas 78 biodra 90 :P taki kołeczek jestem Choc kazdy sprzedawca zawsze wciska mi rozmiary 36.. chyba tylko dlatego ze jestem wysoka [182]
Spodnice zas zalozylam tak, ze pas mialam w talii wysoko jak pepek i wtedy fajnie wyglada dosc taka szeroka w biodrach, mnie sie podoba

W zalaczniku jak leza te rzeczy



Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
a ja sie w koncu przekonalam do lumpeksow to bedzie chyba moje nowe hobby bo asortyment sklepow w ch mi nie wystarcza
choc i tak najchetniej chodzilabym tam w gumowych rekawiczkach

ale mi pieknie sciane rozjasnilo
czarna 4zl only
tuba 6zl
sukienka 2zl
torebka 8zl atmo (pol roku temu sie do niej przymierzalam na allegro)
lila 2zl
Wszystko super a ta lilaa.. boska

Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
c.d.


1 i 2 - kolejne ujęcia kurtki dwurzędowej
3. Białe spodnie Mango + bluzka Atmosphere
4. Spodnie jeansowa Miss Sixty + bluzka Atmosphere
5. Bluzka a la kimono
6. Długa bluzka z czachą
7. Turkusowa bluzka Atmosphere
8. Atmosphere z kokardą
9. H&M kimono
Przepiekna ta bluzka H&M!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090251.jpg (28,3 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090247.jpg (31,0 KB, 108 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 10:35   #1337
izkaaa_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 619
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Cytat:
Napisane przez see Pokaż wiadomość
To teraz i ja pochwalę się tym, co znalazłam. Zakupy z ostatniego tygodnia. Zrobiłam sobie taki maraton po lumpeksach, a że to były już głównie przeceny to tak średnio było, co wybrać.

1. Apaszka, kupiona w sumie na siłę, ale podoba mi się, aparat przekłamał kolory, bo miałam słabe światło do zdjęć. Na wagę, 68gr. I to mój najtańszy lumpkowy zakup.
2. Pikowana torebka. Byłam pierwszy raz w tym lumpeksie i wpadła mi w oko. Mam tylko pytanie - jak myślicie, w jaki sposób najlepiej i najszybciej da się pozbyć tego charakterystycznego zapachu? Ona "pachnie" lumpkiem i taką piwniczką. Muszę ją w ogóle umyć, bo ma jakiś zaciek z boku. Myślałam nad cifem i szczoteczką do zębów, ale co z tym zapachem? Do pralki tego nie wrzucę . Z wyceny, 6zł.
3. Moja wielka miłość od pierwszego wejrzenia. Wchodzę sobie do środka i od razu rzuciła mi się w oczy. Jest trochę podniszczona, ale to jeszcze nadaje jej takiego klimatu. Też śmierdzi, ale do tego jeszcze czuć zapach skóry. Skóra naturalna, 10zł . Czym czyścicie takie torebki?
świetna biała torebka
__________________
I know I'm not perfect
But at the end of the day
Who is?...
izkaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 10:42   #1338
monika13
Raczkowanie
 
Avatar monika13
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 355
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

moje wczorajsze zakupy

1. bluzka atmosphere 4 zł
2. tunika dorothy perkins 12 zł
3. torebka lucia benito 15 zł nowa ;d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2130.jpg (35,5 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2103.jpg (43,1 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2125.jpg (30,9 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2123.jpg (27,2 KB, 68 załadowań)
monika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 10:52   #1339
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Zapomniałam o jeszcze jednych spodniach jeansowych Replay - czarne, proste jeansy, w rzeczywistości są ładniejsze niż na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spodnie2.jpg (130,4 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnie.jpg (121,9 KB, 140 załadowań)
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 10:53   #1340
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Cytat:
Napisane przez monika13 Pokaż wiadomość
moje wczorajsze zakupy

1. bluzka atmosphere 4 zł
2. tunika dorothy perkins 12 zł
3. torebka lucia benito 15 zł nowa ;d
Torebka super Naprawdę pierwsza klasa. Mi raz udało się upolować esprita ze skóry i jest to teraz moja ulubiona torebka
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 10:56   #1341
filek
Raczkowanie
 
Avatar filek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 176
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Anka20 śliczna ta Twoja bluzeczka atmo z kokardką

A ja poszłam dziś pierwszy raz na dostawę do lumpka na moim osiedlu...i kupiłam mnóstwo fajnych ciuszków dla synka i dla siebie bluzeczkę Atmosphere, ale jakoś nie jestem do niej przekonana Co o niej myślicie??? (przepraszam, ale jeszcze nie wyprałam, chciałam ją szybko pokazać)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg atmosphere.jpg (24,8 KB, 258 załadowań)
filek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 10:58   #1342
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

torebusia Firetrap (?) skórka 13zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo0003.jpg (40,6 KB, 120 załadowań)
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 11:08   #1343
monika13
Raczkowanie
 
Avatar monika13
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 355
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
Torebka super Naprawdę pierwsza klasa. Mi raz udało się upolować esprita ze skóry i jest to teraz moja ulubiona torebka
dzięki
monika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 11:13   #1344
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Cytat:
Napisane przez filek Pokaż wiadomość
Anka20 śliczna ta Twoja bluzeczka atmo z kokardką

A ja poszłam dziś pierwszy raz na dostawę do lumpka na moim osiedlu...i kupiłam mnóstwo fajnych ciuszków dla synka i dla siebie bluzeczkę Atmosphere, ale jakoś nie jestem do niej przekonana Co o niej myślicie??? (przepraszam, ale jeszcze nie wyprałam, chciałam ją szybko pokazać)
Pod żakiecik - rewelacja, po za tym teraz chyba takie modne są z tymi wiazaniami pod szyja, choc mnie sie to nie podoba bo kojarzy mi sie z sędzinami
Ew. pod to biały top

Kurcze a u mnie w lumpach nie ma Atmosphere w ogole, w zasadzie same niemieckie.. same C&A, Hirsch.. Smog a szkoda, bo teraz nie mam mieszkam w Londynie i nie moge zajsc do Primarka.. a tak to b sie cos upolowalo w SH

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
torebusia Firetrap (?) skórka 13zł
Swietnia torebusia
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 12:18   #1345
hahahaczyczka
Raczkowanie
 
Avatar hahahaczyczka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 100
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Cytat:
Napisane przez filek Pokaż wiadomość
Anka20 śliczna ta Twoja bluzeczka atmo z kokardką

A ja poszłam dziś pierwszy raz na dostawę do lumpka na moim osiedlu...i kupiłam mnóstwo fajnych ciuszków dla synka i dla siebie bluzeczkę Atmosphere, ale jakoś nie jestem do niej przekonana Co o niej myślicie??? (przepraszam, ale jeszcze nie wyprałam, chciałam ją szybko pokazać)
świetna jest !
__________________
Oh god, please pimp my life
hahahaczyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 12:34   #1346
skubidum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 342
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

kurteczkobluza - 10zł
chusta - 5zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lump1.jpg (48,1 KB, 290 załadowań)
skubidum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 12:35   #1347
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Cytat:
Napisane przez skubidum Pokaż wiadomość
kurteczkobluza - 10zł
chusta - 5zł
Super Szczególny plus za kolor - no i dobrze się z panterką komponuje
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 12:36   #1348
magda17x
Zadomowienie
 
Avatar magda17x
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 523
GG do magda17x
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Cytat:
Napisane przez skubidum Pokaż wiadomość
kurteczkobluza - 10zł
chusta - 5zł

super
__________________

"Miłość jest wtedy wielka, kiedy gra na wszystkich strunach serca"


magda17x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 12:51   #1349
monika13
Raczkowanie
 
Avatar monika13
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 355
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

Cytat:
Napisane przez skubidum Pokaż wiadomość
kurteczkobluza - 10zł
chusta - 5zł
świetne ;p
monika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 13:02   #1350
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VII

ANKA20, ile dałaś za te wszystkie cuda?
ta trzecia tunika booska
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.