Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 16:32   #3331
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez cute poison Pokaż wiadomość
miałam już napisać że całkiem spoko blog, można się pośmiać i wgl. ale pewne opisy są już w złym guście, np:
postawa czy ubiór jaki ktoś prezentuje na zdjęciu są jego wyborem i świadczą o nim, ale czyjejś urody nie powinno się tak komentować
Masz rację, te opisy są strasznie chamskie i nie na miejscu .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 16:38   #3332
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Ja się pierwszych stringów dorobiłam mając 22 lata, bo kupiłam sobie spodnie, na których odznaczają się normalne gatki, zarówno figi, jak i bokserki. Nie mam pojęcia, dlaczego, bo ani nie są jakieś obcisłe, ani nie są z cienkiego materiału... Aczkolwiek ani to wygodne, ani higieniczne...
Co jest niehigienicznego w stringach,tyle lat zyje na tym świecie a jeszcze czegos takiego nie słyszałamA co do wygody to dla mnie są wygodniejsze od zwykłych,także to jest akurat kwestia osobnicza.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 16:40   #3333
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

dla mnie też stringi są wygodne i chętnie w nich chodzę.
jak są w odpowiednim rozmiarze to nic się przecież nie wrzyna ani nie uwiera
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 16:45   #3334
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez cute poison Pokaż wiadomość
miałam już napisać że całkiem spoko blog, można się pośmiać i wgl. ale pewne opisy są już w złym guście, np:
postawa czy ubiór jaki ktoś prezentuje na zdjęciu są jego wyborem i świadczą o nim, ale czyjejś urody nie powinno się tak komentować
Dla mnie głównym przegięciem jest umieszczanie tam zdjęć dzieci. Co jak co, ale mając te kilka czy kilkanaście nawet lat zwykle nie ma się żadnego wpływu na "polaczkowość" (nie będę rozwijać, ale pewnie każdy wie o co mi chodzi) ani swojego życia ani tym bardziej mieszkania, czy jakiejś tam meblościanki. No i wiadomo, że jak dziecko się znajdzie na tej stronie, to będzie bardziej przeżywać niż osoba dorosła.

Całe szczęście, że jak ja miałam imprezki komunijne i takie tam inne spędy rodzinne z rosołem w PRLowskich zastanawach i JPII na ścianach, to nie było za bardzo czegoś takiego jak wrzucanie zdjęć do internetu... Pewnie bym już była po drugiej stronie, jakbym wtedy (jako małe dziecko) przeżyła takie poniżenie, czyli znalezienie się na stronie internetowej w ramach pośmiewiska .

Edytowane przez lagerfeldised
Czas edycji: 2012-05-22 o 16:47
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 16:47   #3335
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Mi kiedyś ginekolog tłumaczył, co jest złego w stringach. Po prostu przy noszeniu stringów, zachodzi większa szansa nabawienia się infekcji pochwy.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 17:20   #3336
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość

Padłam! Strony ze zdjęciami kotów haha! Ale za pudelka bym zabiła. Nie umiesz odblokować?
Mojemu by to nie uszło na sucho, ostatnio przekonuje się, że znam sie bardziej na komputerach, mimo, że on inżynier (ale ciii, w życiu się nie przyzna do tego...)


Co do stringów - nigdy nie kapowałam noszenia ich na co dzień. Mam taką koleżankę, chyba nie nosi innych majtek. Ani to wygodne, ani specjalnie fajnie wyglądające, szczególnie jak wiatr podwieje. Nienawidzę jak mi się coś do tyłka wbija. I mam wrażenie, że mój zadek jest bardziej płaski w stringach! W spodniach zawsze luźniej w tych okolicach mam Dlatego zakładam tylko do obcisłych spódnic
Niestety tak wyszło, że związałam się z informatykiem, który pogrzebał chwilkę w konsoli i przestawił coś w ustawieniach routera.W ten oto sposób mam blokadę od 13.00 do godziny 1.00 w nocy, także i tak mam szansę być na bieżąco

Co do stringów - wierzę, że do niektórych spodni, spódnic czy sukienek nie ma innego wyjścia, ale mnie jakoś nie przekonują. Z drugiej strony są ludzie, którzy gardzą bielizną w ogóle, także lepsze to niż, hm, nic
Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
http://polaczkybiedaczky.blogspot.co...l#comment-form

http://polaczkybiedaczky.blogspot.co...elegancko.html - umiejętność dopasowania garnituru do sylwetki jest jednak trudna , no ale jeden gość ma feszyn miętowe ściany
Dla mnie największym dramatem są często kamizelki od garnituru, które potrafią sprawić, że nawet całkiem przystojny facet będzie wyglądać jak pracownik zakładu pogrzebowego. Ale cóż, mogę się założyć, że co drugi mężczyzna przy kupnie garnituru bierze pierwszy lepszy z brzegu, a jak już się w niego przyodzieje, to czuje się taki elegancki, że hej.
Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
Dla mnie głównym przegięciem jest umieszczanie tam zdjęć dzieci. Co jak co, ale mając te kilka czy kilkanaście nawet lat zwykle nie ma się żadnego wpływu na "polaczkowość" (nie będę rozwijać, ale pewnie każdy wie o co mi chodzi) ani swojego życia ani tym bardziej mieszkania, czy jakiejś tam meblościanki. No i wiadomo, że jak dziecko się znajdzie na tej stronie, to będzie bardziej przeżywać niż osoba dorosła.

Całe szczęście, że jak ja miałam imprezki komunijne i takie tam inne spędy rodzinne z rosołem w PRLowskich zastanawach i JPII na ścianach, to nie było za bardzo czegoś takiego jak wrzucanie zdjęć do internetu... Pewnie bym już była po drugiej stronie, jakbym wtedy (jako małe dziecko) przeżyła takie poniżenie, czyli znalezienie się na stronie internetowej w ramach pośmiewiska .
Po to właśnie wszystkie fejsbuki i inne mają ograniczenia wiekowe, żeby jednak rodzice mieli nad tym kontrolę. Szkoda, że mało kto tego przestrzega. Bo zdjęcie wprawdzie można usunąć z portalu społecznościowego, ale Internet ma to do siebie, że takie rzeczy nietrudno powielić i puścić w obieg...

Edytowane przez agneshelene
Czas edycji: 2012-05-22 o 17:21
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 17:48   #3337
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 18:40   #3338
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Mi kiedyś ginekolog tłumaczył, co jest złego w stringach. Po prostu przy noszeniu stringów, zachodzi większa szansa nabawienia się infekcji pochwy.
Dlaczego?
przecież w strategicznym miejscu są zazwyczaj tak samo zbudowane jak klasyczne figi
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 18:45   #3339
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 18:52   #3340
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Żadne majtki(stringi)nigdy w życiu nie otarły mi naskórka,przecież to nie papier scierny.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 19:19   #3341
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

też nigdy nie miałam obtarć, moim zdaniem to kwestia materiału i rozmiaru... poza tym ja nie noszę stringów-sznureczków tylko coś w tym stylu: http://stringi.wordpressy.pl/wp-cont.../body_img2.jpg
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 20:10   #3342
catlady
Raczkowanie
 
Avatar catlady
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 305
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

vision: W jednym sklepie bieliźniarskim pani zaproponowała mi takie nazywając je "brazylijskimi" czy jakoś tak. Najwygodniejsze jakie mam - serio.

O, wracam tutaj po maturach, a temat stringów idealnie pasuje do mojego rozwalacza
Pani z dzieckiem, wszystko cacy i w ogóle. Z białych rybaczek wyzierały wysoko naciągnięte czerwone stringi. I to nie że sama góra, czy coś. Tylko już to "skrzyżowanie" i kawałek dalej. Sama lubię od czasu do czasu założyć takiego majciocha, ale bardzo się pilnuję.

Wypowiem się też o maturalnych strojach. Sama kupiłam spódniczkę na maturę do połowy uda, nie powiem bym czuła się w niej super komfortowo - nawet na wizażu ją wstawiłam z pytaniem czy wypada zakładać. Ostatecznie założyłam na jeden lub dwa pisemne egzaminy (z sześciu pisemnych), a w lumpeksie kupiłam bardzo elegancką ołówkową, sięgającą leciutko za kolano. Jakoś nie lubię świecić udem lub cycem w takich sytuacjach. Ale koleżanka przechodziła ten okres w czarnych legginsach, ktoś inny założył formalną górę (marynarka, biała koszula i krawat), ale zwieńczył to jeansami i adidasami.

Edytowane przez catlady
Czas edycji: 2012-05-23 o 19:36
catlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 20:48   #3343
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez catlady Pokaż wiadomość
Wypowiem się też o maturalnych strojach. Sama kupiłam spódniczkę na maturę do połowy uda, nie powiem bym czuła się w niej super komfortowo - nawet na wizażu ją wstawiłam z pytaniem czy wypada zakładać. Ostatecznie założyłam na jeden lub dwa pisemne egzaminy (z sześciu pisemnych), a w lumpeksie kupiłam bardzo elegancką ołówkową, sięgającą leciutko za kolano. Jakoś nie lubię świecić udem lub cycem w takich sytuacjach. Ale koleżanka przechodziła ten okres w czarnych legginsach, ktoś inny założył formalną górę (marynarka, biała koszula i krawat), ale zwieńczył to jeansami i adidasami.
Skąd to znam... Moja koleżanka z klasy przez wszystkie matury przychodziła w jeansach, zwykłej bluzce i jakichś balerinkach. Nawet nie na czarno biało. jeansy zwykłe błękitne, bluzka np. różowa. Aż dziw, że ją wpuścili na salę. Jak dla mnie 19 lat to trochę za dużo na odstawianie takich rzeczy. Z kolei w mojej szkole maturę pisała także dziewczyna, która przyszła na jeden z egzaminów rzeczywiście na biało czarno, koszula biała, spódniczka krótka, ale czarna, a do tego postanowiła ubrać pończochy, które kończyły się przed początkiem spódnicy i wystawała część gołego uda i pasa do pończoch... Nie wiem co gorsze.
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 21:02   #3344
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

http://www.wiocha.pl/609235,Takie_tam_na_szafie

Seksi fociaki na naszej klasie - ta moda chyba nie minie
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 21:14   #3345
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
http://www.wiocha.pl/609235,Takie_tam_na_szafie

Seksi fociaki na naszej klasie - ta moda chyba nie minie
Co Ty się czepiasz? właśnie zaliczylam czkawke ze śmiechu, dawno mnie tak nic nie rozwalilo, po prostu klasyczny

A jak jeszcze ona się z tym bosko czuje, to na zdrowie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 21:23   #3346
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
http://www.wiocha.pl/609235,Takie_tam_na_szafie

Seksi fociaki na naszej klasie - ta moda chyba nie minie
Ale szpagat potrafi zrobić (no prawie)
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 21:39   #3347
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

http://www.pudelek.pl/artykul/40424/...il_wlosy_foto/

Rychło w czas się Pudel kapnął
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 22:02   #3348
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
http://www.pudelek.pl/artykul/40424/...il_wlosy_foto/

Rychło w czas się Pudel kapnął
A kiedyś był taki przystojny we wczesnych odcinkach "Na dobre i na złe"...jak mi się czasem zdarzy obejrzeć "Julię", to nadziwić się nie mogę, że taki się z niego dziad zrobił ;/
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 07:47   #3349
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
A kiedyś był taki przystojny we wczesnych odcinkach "Na dobre i na złe"...jak mi się czasem zdarzy obejrzeć "Julię", to nadziwić się nie mogę, że taki się z niego dziad zrobił ;/
uroda, urodą....ale ja widze faceta w sportowych butach i ogolnie ubranego tak jak on (krótkie spodnie), przy kobiecie w szpilkach i sukience/spódniczce to mnie trzęsie
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 10:36   #3350
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez catlady Pokaż wiadomość
Byłam z lubym wczoraj w kinie, ale zanim zasiedliśmy do filmu postanowiliśmy zrobić drobne zakupy na seans w Tesco (żarcie w kinach jest niesamowicie drogie). Stojąc przy kasie ukochany szturchnął mnie lekko i wskazał głową na panią przed nami. Pani miała przed sobą wózek z dzieckiem, wszystko cacy i w ogóle. Ale zauważyłam o co mu chodziło - z białych rybaczek wyzierały wysoko naciągnięte czerwone stringi. I to nie że sama góra, czy coś. Tylko już to "skrzyżowanie" i kawałek dalej. Sama lubię od czasu do czasu założyć takiego majciocha, ale bardzo się pilnuję.
Zastanawiam się trochę co ten cały wstęp ma w ogóle do rzeczy.

Ostatnio zaczęłam zwracać uwagę na napisy na ubraniach i to rzeczywiście jest straszne (60-latka w koszulce "CUTE, SEXY, STYLISH" ). Mam nadzieję, że ja nie miałam takich wpadek w dzieciństwie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 10:41   #3351
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
"Noszenie wrzynających się pasków jest wbrew fizjologii. W takich warunkach łatwo dochodzi do otarć naskórka, przez który dostają się bakterie, i wtedy tylko krok do infekcji. Stringi lepiej zostawić na ekstrawyjścia, a na co dzień nosić majtki z naturalnych materiałów z niewielką domieszką sztucznego włókna."

Pff... wydaje mi się, ze pani doktor nigdy nie miała na tyłku stringów. Przecież stringi są i bawełniane i jeśli rozmiar jest dobrze dobrany, to nie ma szans, żeby coś się "werżnęło" albo "otarło".

Stringi to nie tylko to, ale i - jak mądrze rzecze VisionAM - to.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 10:48   #3352
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez catlady Pokaż wiadomość
visi
O, wracam tutaj po maturach, a temat stringów idealnie pasuje do mojego rozwalacza
Byłam z lubym wczoraj w kinie, ale zanim zasiedliśmy do filmu postanowiliśmy zrobić drobne zakupy na seans w Tesco (żarcie w kinach jest niesamowicie drogie). Stojąc przy kasie ukochany szturchnął mnie lekko i wskazał głową na panią przed nami. Pani miała przed sobą wózek z dzieckiem, wszystko cacy i w ogóle. Ale zauważyłam o co mu chodziło - z białych rybaczek wyzierały wysoko naciągnięte czerwone stringi. I to nie że sama góra, czy coś. Tylko już to "skrzyżowanie" i kawałek dalej. Sama lubię od czasu do czasu założyć takiego majciocha, ale bardzo się pilnuję.

i.
Nic mnie tak nie rozwwala i nie wkurza jak ludzie idacy do kina po to żeby tam zreć. jestes głodna - najedz się w domu, zamiast siedzieć na sali kinowej i mlaskac , siorbac i śmiecic dookoła.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 10:54   #3353
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nic mnie tak nie rozwwala i nie wkurza jak ludzie idacy do kina po to żeby tam zreć. jestes głodna - najedz się w domu, zamiast siedzieć na sali kinowej i mlaskac , siorbac i śmiecic dookoła.
To temat raczej na ten wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=576846
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 10:54   #3354
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nic mnie tak nie rozwwala i nie wkurza jak ludzie idacy do kina po to żeby tam zreć. jestes głodna - najedz się w domu, zamiast siedzieć na sali kinowej i mlaskac , siorbac i śmiecic dookoła.
Ja tam lubię pochrupać popcorn w trakcie seansu.
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 11:26   #3355
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nic mnie tak nie rozwwala i nie wkurza jak ludzie idacy do kina po to żeby tam zreć. jestes głodna - najedz się w domu, zamiast siedzieć na sali kinowej i mlaskac , siorbac i śmiecic dookoła.
ja nie rozumiem, jak możesz od razu stwierdzić, że koleżanka, która je w kinie, od razu "mlaszcze, siorbie i śmieci dookoła". gratuluję super generalizowania typu "jesz w kinie - jesteś obleśną świnią"
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 11:39   #3356
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

O jedzenie w kinie było już wiele potyczek a nawet wojen
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 11:40   #3357
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
No cóż, ja należę do dziwaków, którzy na egzaminy przychodzą niekoniecznie w spodniach w kant i koszuli, ale z drugiej strony nigdy z biustem na wierzchu bądź tylko przepaską na biodrach Nawet czarne/ciemno granatowe spodnie+koszula czy ołowkowa spódnica+odświętna bluzka (niekoniecznie z kołnierzykiem przecież) po prostu są o wiele bardziej eleganckie niż czarne legginsy i bluzka z dużym dekoltem, nie mówiąc o bokserkach, które mają specyficzny krój, na pewno nie elegancki.

Czyli co, jednak jestem stara (tu chyba miały na myśli staromodną, bo wiekowo stara nie jestem), gruba (bo musiałam tak stwierdzić z zazdrości), niewykształcona (wiecie, jeszcze studiów nie skończyłam) i bezrobotna (zaczynam od czerwca dopiero...)?
Co do egzaminów... Zauważyłam, że potwierdza się jedna rzecz: nie trzeba być ubranym w typowe garsoneczki - kostiumiki; ale jak ktoś idzie na egzamin w kolorowych japonkach i dżinsowej spódnicy czy jakoś tak podobnie, jest potem na ogół kiepściutkim studentem. Zakuwa, ale chyba bez pojęcia i wyczucia Jak na razie - zawsze się to sprawdza.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 11:43   #3358
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
ja nie rozumiem, jak możesz od razu stwierdzić, że koleżanka, która je w kinie, od razu "mlaszcze, siorbie i śmieci dookoła". gratuluję super generalizowania typu "jesz w kinie - jesteś obleśną świnią"
Uważam, ze je się w domu bądź w restauracji. Finito.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 11:49   #3359
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Uważam, ze je się w domu bądź w restauracji. Finito.
Rozumiem Twój pogląd i do tego nic nie mam, uważam jednak, że generalizowanie i takie bezpodstawne pejoratywne określenia są nie na miejscu
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 11:52   #3360
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
Rozumiem Twój pogląd i do tego nic nie mam, uważam jednak, że generalizowanie i takie bezpodstawne pejoratywne określenia są nie na miejscu
Opis czynności: mlaskanie i siorbanie nie jest pejoratywny. Nie ja pisałam o byciu świnią.

Jedzenie w kinie to jest faux pas, czy tak cięzko to pojać? To przeszkadza ludziom, którzy ida do kina skupić sie na filmie, a nie wdychac zapachy nachosów z sosem serowym.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.