Agnieszka Chylińska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 16:36   #1
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881

Agnieszka Chylińska


Moja ulubiona polska wokalistka. Piosenki o.n.a. towarzyszyly mi przez okres buntu okresu dojrzewania, podobnie jak album solowy, ktory z perspektywy dzisiejszej jest moim zdaniem zbyt wulgarny, ale 5 lat temu nie stanowilo to dla mnie przeszkody.

Strasznie zaluje, ze rozpadl sie zespol, bo razem ze Skawinskim tworzyli naprawde niesamowite utwory, zwlaszcza na plycie "Mrok" i "Modliszce".

Pamietam, ze swego czasu nalezalam nawet do fanklubu Agnieszki i mialam okazje rozmawiac z nia na kilku koncertach. Bylam oczarowana jej osobowoscia i sila charakteru. I nadal jestem, uwazam, ze jest bardzo madra kobieta.

W tej chwili widac wielka zmiane w Agnieszce, odeszla od wulgarnego jezyka i chyba skonczyl sie okres jej buntu. Niedawno byla gosciem u M.Molek i powiedziala, ze po urodzeniu Rysia zmienila sie wewnetrznie i wyciszyla. To widac.

Choc jak wiadomo kazdemu sie nie dogodzi, zawsze beda i zwolennicy i przeciwnicy danego talentu. A Wy co uwazacie? Lubicie ja, jej glos, muzyke?

Zachecam do dyskusji.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:25   #2
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Agnieszka Chylińska

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Moja ulubiona polska wokalistka. Piosenki o.n.a. towarzyszyly mi przez okres buntu okresu dojrzewania, podobnie jak album solowy, ktory z perspektywy dzisiejszej jest moim zdaniem zbyt wulgarny, ale 5 lat temu nie stanowilo to dla mnie przeszkody.

Strasznie zaluje, ze rozpadl sie zespol, bo razem ze Skawinskim tworzyli naprawde niesamowite utwory, zwlaszcza na plycie "Mrok" i "Modliszce".

Pamietam, ze swego czasu nalezalam nawet do fanklubu Agnieszki i mialam okazje rozmawiac z nia na kilku koncertach. Bylam oczarowana jej osobowoscia i sila charakteru. I nadal jestem, uwazam, ze jest bardzo madra kobieta.

W tej chwili widac wielka zmiane w Agnieszce, odeszla od wulgarnego jezyka i chyba skonczyl sie okres jej buntu. Niedawno byla gosciem u M.Molek i powiedziala, ze po urodzeniu Rysia zmienila sie wewnetrznie i wyciszyla. To widac.

Choc jak wiadomo kazdemu sie nie dogodzi, zawsze beda i zwolennicy i przeciwnicy danego talentu. A Wy co uwazacie? Lubicie ja, jej glos, muzyke?

Zachecam do dyskusji.
Lubię ostre granie, ale Chylińska muzycznie nigdy mi nie leżała. Natomiast ją samą lubię cholernie A teraz tym bardziej, bo ma odwagę pokazać to, że się zmienia. Przeszłam podobną "ewolucję" jak ona. Dużo odwagi potrzeba, by przed tymi samymi ludźmi stanąć i powiedzieć - "Teraz już inaczej patrzę na pewne sprawy. Wtedy nie zawsze miałam rację.." Jak ktoś znany był ze swojej "buntowniczości", to ma później wytykane wszelkie przejawy "normalności". Cześć osób trzyma się więc kurczowo starego wizerunku, chociaż w duszy im już co innego gra. Tak więc ode mnie wielki szacun dla niej za szczerość i odwagę, a wywiady z nią to niezłe kino
__________________


Edytowane przez Deede
Czas edycji: 2009-02-05 o 18:27
Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:50   #3
izusiaa93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 965
Dot.: Agnieszka Chylińska

Uwielbiam Chylińską ! Według mnie również jest najlepszą wokalistką w Polsce, bardzo lubię jej piosenki. Ale przede wszystkim ma świetny charakter Jest szczera, odważna i za to ją cenię. Niektóre jej teksty naprawde zwalają z nóg
__________________

izusiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:57   #4
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Agnieszka Chylińska

Uwielbiam ją za piosenki, charakter, inteligencję, skromność, rewelacyjne poczucie humoru, wierność sobie i swoim przekonaniom, niesamowitą charyzmę... długo by wymieniać. Jest świetną babką.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:53   #5
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Agnieszka Chylińska

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Uwielbiam ją za piosenki, charakter, inteligencję, skromność, rewelacyjne poczucie humoru, wierność sobie i swoim przekonaniom, niesamowitą charyzmę... długo by wymieniać. Jest świetną babką.
Zgadzam sie calkowicie. A jesli chodzi o tworczosc muzyczna to niesamowicie uwielbiam utwory: Niekochana, Mork i Niczyja - cudowne po prostu!
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:58   #6
RazDwaTrzyMamCie
Zadomowienie
 
Avatar RazDwaTrzyMamCie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Agnieszka Chylińska

Oj! Uwielbiam ją. Chociaż do jej muzyki musiałam trochę dojrzeć. Jeszcze kilka lat temu w życiu bym nie pomyślała, że będę jej słuchać. Ma w głosie na pewno coś specyficznego i moim zdaniem fantastycznego. Za to darzę ją ogromnym szacunkiem i myślę, że hmm...no po prostu jest wspaniała
RazDwaTrzyMamCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 23:37   #7
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Agnieszka Chylińska

Agnieszka. Kobieta o pięknym, mocnym głosie, którego siły brakuje nie tylko innym wokalistkom, ale także wielu wokalistom-mężczyznom... Charyzmatyczna buntowniczka. A w każdym razie taka była za czasów ONA, bo odkąd zgrzeczniała... to już nie ta sama Agnieszka Chylińska, co dawniej. Mimo to uwielbiam ją, nie tylko jako artystkę, ale też jako człowieka. W jej piosenkach brakuje irytującego manieryzmu, tandety. Po prostu świetna i drugiej takiej nie będzie. Śmiem twierdzić, że Nosowska (którą także lubię, jej ochrypły głos...) sięga jej zaledwie do pięt. Z polskich wokalistek jedynie Anję Orthodox mogłabym postawić na podobnym miejscu co Agnieszkę, ale z racji, że jest to już zupełnie inny rodzaj muzyki, porównywać nie będę. Agnieszka rządzi!
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 11:15   #8
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Agnieszka Chylińska

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Agnieszka. Kobieta o pięknym, mocnym głosie, którego siły brakuje nie tylko innym wokalistkom, ale także wielu wokalistom-mężczyznom... Charyzmatyczna buntowniczka. A w każdym razie taka była za czasów ONA, bo odkąd zgrzeczniała... to już nie ta sama Agnieszka Chylińska, co dawniej. Mimo to uwielbiam ją, nie tylko jako artystkę, ale też jako człowieka. W jej piosenkach brakuje irytującego manieryzmu, tandety. Po prostu świetna i drugiej takiej nie będzie. Śmiem twierdzić, że Nosowska (którą także lubię, jej ochrypły głos...) sięga jej zaledwie do pięt. Z polskich wokalistek jedynie Anję Orthodox mogłabym postawić na podobnym miejscu co Agnieszkę, ale z racji, że jest to już zupełnie inny rodzaj muzyki, porównywać nie będę. Agnieszka rządzi!
Zgadzam sie calkowicie. Uwielbiam Nosowska, ale to moim zdaniem inna polka. Mysle, ze mozna byloby postawic w jakims sensie znak = miedzy Aga i Anja, ale rowniez nie pokusze sie o to. O Closterze to w ogole moglby powstac osobny watek, bo to zespol niesamowity.

Co do Agi natomiast, to ja jestem niesamowicie ciekawa co zaproponuje tym razem na swoim solowym krazku. Bo napewno nie bedzie on juz tak wulgarny jak "Winna", choc moge sie mylic. Agnieszka bedzie miala okazje pokazac, ze nie tylko kryzysy zyciowe sa motorem do pisania cudownych tekstow. O tym tez mowila u Molek. Ehh, niesamowita kobieta, dawala mi sile w najciezszych chwilach...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...

Edytowane przez ulinkaaa
Czas edycji: 2009-02-06 o 11:17 Powód: dopiska
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 13:16   #9
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Agnieszka Chylińska

A i jeszcze jedno co wyróżnia jej piosenki szczególnie za czasów O.N.A.- ma odwagę śpiewać o rzeczach, które wiele osób myśli a boi się powiedzieć, o swoich słabościach, przeżyciach, fantazjach... to jest naprawdę wyjątkowe, ta niesamowita szczerość i otwarcie swojej duszy, żebyśmy mogli powiedzieć "kurde ja tak właśnie czuję, nie jestem sama". Dlatego często do tamtych utworów wracam.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 14:05   #10
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Agnieszka Chylińska

Nie słuchałam nigdy muzyki tworzonej przez Chylińską czy ONA, ale jako człowiek jest niesamowita Bije od niej taka szczerość, nawet jak jest wulgarna to w sposób, który w ogóle mnie nie razi Bardzo ciekawa osobowość.

Powinni dać jej jakiś talk show, u Kuby Wojewódzkiego skradła całe show Jak pierwszy raz oglądałam to brzuch mnie jeszcze przez godzinę bolał ze śmiechu
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 16:20   #11
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Agnieszka Chylińska

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
A i jeszcze jedno co wyróżnia jej piosenki szczególnie za czasów O.N.A.- ma odwagę śpiewać o rzeczach, które wiele osób myśli a boi się powiedzieć, o swoich słabościach, przeżyciach, fantazjach... to jest naprawdę wyjątkowe, ta niesamowita szczerość i otwarcie swojej duszy, żebyśmy mogli powiedzieć "kurde ja tak właśnie czuję, nie jestem sama". Dlatego często do tamtych utworów wracam.
Ooo tak, to jest w niej niesamowite. Ze nie boi sie swoich uczuc, choc wielokrotnie opowiadala, ze otworzyla sie przed ludzmi, ktorzy potem te jej latwowiernosc wykorzystali i ze teraz jest duzo bardziej ostrozna.


Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
Nie słuchałam nigdy muzyki tworzonej przez Chylińską czy ONA, ale jako człowiek jest niesamowita Bije od niej taka szczerość, nawet jak jest wulgarna to w sposób, który w ogóle mnie nie razi Bardzo ciekawa osobowość.

Powinni dać jej jakiś talk show, u Kuby Wojewódzkiego skradła całe show Jak pierwszy raz oglądałam to brzuch mnie jeszcze przez godzinę bolał ze śmiechu
Pamietam, jak opowiadala pol godziny o "rozklapiosze"
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 17:25   #12
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Thumbs up Dot.: Agnieszka Chylińska

Uwielbiam Chylińską to fenomenalna kobieta. Jej utwory, mają taki specyficzny klimat i do tego ten jej niepowtarzalny głos...
Na pewno wiele z was zauważyło jak bardzo się zmieniła, jak wypiękniała, dojrzała i muszę przyznać, że taka podoba mi się o wiele bardziej.
Z niecierpliwością czekam na nową płytę Agnieszki bo z całą pewnością jest to jedna z muzycznych ikon.
a.jpg
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 17:50   #13
Ruffian
Zadomowienie
 
Avatar Ruffian
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 160
Dot.: Agnieszka Chylińska

Jedyny wart uwagi kobiecy rockowy głos w Polsce.
__________________
Odpisz proszę u mnie wtedy niczego nie przegapię!

Wymienię ubrania damskie i męskie, buty, różności:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87205770
Ruffian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 18:34   #14
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Agnieszka Chylińska

Cytat:
Napisane przez Ruffian Pokaż wiadomość
Jedyny wart uwagi kobiecy rockowy głos w Polsce.
Powiedziałabym nawet, że jeden z najbardziej wartych uwagi kobiecych głosów na świecie i jedyny wart uwagi głos ogółem w Polsce.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 20:43   #15
Quqsik
Przyczajenie
 
Avatar Quqsik
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 3Miasto
Wiadomości: 24
Dot.: Agnieszka Chylińska

Zapraszam na Antyportal.net gdzie można przeczytać recenzje płyty Agnieszki.
http://www.antyportal.net/index.php/albumy/111
Serdecznie zapraszam.
Quqsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 21:14   #16
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Agnieszka Chylińska

Ciesze sie, ze nie tylko ja ja kocham
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 16:28   #17
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Agnieszka Chylińska

lubie jej kawalki. ale czasem odraza mnie jej jezyk
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 13:50   #18
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Agnieszka Chylińska

up
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 13:29   #19
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Agnieszka Chylińska

muzyka średnio mi podchodzi, jako osoba - super
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 12:57   #20
madiaa
Raczkowanie
 
Avatar madiaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 368
Dot.: Agnieszka Chylińska

To może i ja dodam coś od siebie jeśli chodzi o Agnieszkę. Piosenki ma specyficzne, bardzo szczere i emocjonujące. Mało, który artysta spiewa z takimi uczuciami.Styl bycia Agnieszki jak dla mnie jest troche niesmaczny. Nie lubie wulgarnych kobiet.W muzyce ostre slowa jeszcze przechodza, jesli coś ze sobą niosa. No, ale sama Agnieszka dzisiaj jest już trochę inna kobietą. Każdy wyrasta z buntu i staję się dojrzałym człowiekiem.
Porównywanie Agnieszki do Nosowskiej jest troche ciezkie bo są to dwie rózne kobiety. U Kasi cenie naturalnośc i skromnosc, a u Agnieszki szczerosc. Dwa inne swiaty. Nie co inna muzyka. A Ani Ortodox daleko jest do Agnieszki, szczegolnie wokalnie.

A dodam, ze ogladajac "Mam talent" Agnieszka raz mnie zawiodła, mowiac do malej dziewczyni "jestes za***ista" troszke to nie bylo na miejscu. No, ale taka wlasnie jest Chylińska.
madiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 23:16   #21
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Agnieszka Chylińska

Cytat:
Napisane przez madiaa Pokaż wiadomość
To może i ja dodam coś od siebie jeśli chodzi o Agnieszkę. Piosenki ma specyficzne, bardzo szczere i emocjonujące. Mało, który artysta spiewa z takimi uczuciami.Styl bycia Agnieszki jak dla mnie jest troche niesmaczny. Nie lubie wulgarnych kobiet.W muzyce ostre slowa jeszcze przechodza, jesli coś ze sobą niosa. No, ale sama Agnieszka dzisiaj jest już trochę inna kobietą. Każdy wyrasta z buntu i staję się dojrzałym człowiekiem.
Porównywanie Agnieszki do Nosowskiej jest troche ciezkie bo są to dwie rózne kobiety. U Kasi cenie naturalnośc i skromnosc, a u Agnieszki szczerosc. Dwa inne swiaty. Nie co inna muzyka. A Ani Ortodox daleko jest do Agnieszki, szczegolnie wokalnie.

A dodam, ze ogladajac "Mam talent" Agnieszka raz mnie zawiodła, mowiac do malej dziewczyni "jestes za***ista" troszke to nie bylo na miejscu. No, ale taka wlasnie jest Chylińska.
Masz racje, Agi i Kasi nie sposob porownywac, a Ania to jednak calkiem inny styl... Nie mniej jednak lubie je wszystkie. I rowniez z niecierpliwoscia czekam na plyte.

Co do "Mam talent" to ja uwazam, ze wlasnie w tym programie pokazala jak bardzo sie zmienila i wydoroslala i to jedno " zaje... " to naprawde niewiele w prownaniu z tym jakim jezykiem rozmawiala jeszcze jakis czas temu. Nie pamietam co prawda w kierunku do kogo skierowala te slowa, ale zrobila to zapewne po to, by podkresic wyjatkowosc tej osoby.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 09:52   #22
MaterialGirl
Raczkowanie
 
Avatar MaterialGirl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 113
Dot.: Agnieszka Chylińska

Idealna wokalistka.
Niebanalny głos,twardy charakter,inteligentne teksty z przesłaniem.
Samo operowanie swoim wokalem z najwyższej półki.
__________________

1).MATURA!!

2).ODCHUDZANIE.

3).ĆWICZENIA,AKTYWNY TRYB ZYCIA!!
MaterialGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 13:46   #23
madiaa
Raczkowanie
 
Avatar madiaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 368
Dot.: Agnieszka Chylińska

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Masz racje, Agi i Kasi nie sposob porownywac, a Ania to jednak calkiem inny styl... Nie mniej jednak lubie je wszystkie. I rowniez z niecierpliwoscia czekam na plyte.

Co do "Mam talent" to ja uwazam, ze wlasnie w tym programie pokazala jak bardzo sie zmienila i wydoroslala i to jedno " zaje... " to naprawde niewiele w prownaniu z tym jakim jezykiem rozmawiala jeszcze jakis czas temu. Nie pamietam co prawda w kierunku do kogo skierowala te slowa, ale zrobila to zapewne po to, by podkresic wyjatkowosc tej osoby.
Ta jedna jej postawa mi sie nie spodobała, bo powiedziala to do bodajże jedynastoletniej dziewczynki, która i tak nie zrozumiała. No, ale miała racje, tylko zle sie wyrazila
madiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 14:24   #24
czarna ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Agnieszka Chylińska

Ja Chylińską cenię jako wokalistkę i osobę typowo w sprawie wizerunkowej.
Modlishki mogę słuchać cały czas, jednak niezmiernie wkurza mnie fakt, że o.n.a z zespołu trochę zepchniętego na boczny tor we wcześniejszym okresie teraz stał się dodatkiem do moich rówieśniczek i znajomych, które w różowych bluzach i trampkach w kropki śpiewają wesoło ,,Kiedy powiem sobie dość..." ';/
Dla mnie Chylińska będzie po części outsaiderką, którą szanuje za muzyczne dokonania i ten cięty język.
czarna ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 15:57   #25
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Agnieszka Chylińska

Cytat:
Napisane przez MaterialGirl Pokaż wiadomość
Idealna wokalistka.
Niebanalny głos,twardy charakter,inteligentne teksty z przesłaniem.
Samo operowanie swoim wokalem z najwyższej półki.
Zgadzam sie w 100%.

Cytat:
Napisane przez madiaa Pokaż wiadomość
Ta jedna jej postawa mi sie nie spodobała, bo powiedziala to do bodajże jedynastoletniej dziewczynki, która i tak nie zrozumiała. No, ale miała racje, tylko zle sie wyrazila
A tak, przypominam sobie, ona to powiedziala do tej malej blondyneczki, ktora byla w finale.

Cytat:
Napisane przez czarna ka Pokaż wiadomość
Ja Chylińską cenię jako wokalistkę i osobę typowo w sprawie wizerunkowej.
Modlishki mogę słuchać cały czas, jednak niezmiernie wkurza mnie fakt, że o.n.a z zespołu trochę zepchniętego na boczny tor we wcześniejszym okresie teraz stał się dodatkiem do moich rówieśniczek i znajomych, które w różowych bluzach i trampkach w kropki śpiewają wesoło ,,Kiedy powiem sobie dość..." ';/
Dla mnie Chylińska będzie po części outsaiderką, którą szanuje za muzyczne dokonania i ten cięty język.
Ja czegos takiego nie zauwazylam, ale musze przyznac, ze malo jest osob w moim otoczeniu, ktore w ogole cenia Agnieszke. Mi sie jej muzyka kojarzy z niezbyt przyjemnym okresem w moim zyciu, ale paradoksalnie ona dawala mi niesamowita sile do zycia i do walki. I za to ja cenie.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:23   #26
Splinter
Raczkowanie
 
Avatar Splinter
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 234
Dot.: Agnieszka Chylińska

Pierwszy raz usłyszałam ją parę lat temu, gdy dorwałam się do płyt mojego starszego brata Wtedy jej muzyka niekoniecznie przypadła mi do gustu. Chyba byłam za mała na Chylińską. Jakieś dwa lata temu ponownie natrafiłam na tą nieszczęsną płytę i moja reakcja była zupełnie inna! Słuchając jej piosenek mam wrażenie, że śpiewa o mnie

Ta więc nasza miłość potrzebowała czasu, ale jest za to niezniszczalna

A którą z jej piosenek szczególnie lubicie? Ja uwielbiam "Drzwi" i "Koła czasu"
__________________
Julian Tuwim
Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa.
Splinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 16:21   #27
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Agnieszka Chylińska

Cytat:
Napisane przez Splinter Pokaż wiadomość
Pierwszy raz usłyszałam ją parę lat temu, gdy dorwałam się do płyt mojego starszego brata Wtedy jej muzyka niekoniecznie przypadła mi do gustu. Chyba byłam za mała na Chylińską. Jakieś dwa lata temu ponownie natrafiłam na tą nieszczęsną płytę i moja reakcja była zupełnie inna! Słuchając jej piosenek mam wrażenie, że śpiewa o mnie

Ta więc nasza miłość potrzebowała czasu, ale jest za to niezniszczalna

A którą z jej piosenek szczególnie lubicie? Ja uwielbiam "Drzwi" i "Koła czasu"
Ja najbardziej lubie Niekochana i Wszystko to co ja.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 09:40   #28
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Agnieszka Chylińska

Jak słucham hip hopu, tak Agę uwielbiam. Widzialam ostatnio liroya w tv, ktory opowiadal jak poznal Chylinska. Nie pamietam jak to dokladnie lecialo, ale Liroy taki strasznie podekscytowany mowil : no i wyobraz sobie wychodze na korytarz a tam chylinska, godzina 7 rano! 'Idziemy chlac wodke Liroy!' I tak chlalismy wode na sniadanie z Agnieszka. Kocham ja, jest niesamowita'
Koła czasu i drzwi... cos niesamowitego.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 00:41   #29
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Agnieszka Chylińska

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Jak słucham hip hopu, tak Agę uwielbiam. Widzialam ostatnio liroya w tv, ktory opowiadal jak poznal Chylinska. Nie pamietam jak to dokladnie lecialo, ale Liroy taki strasznie podekscytowany mowil : no i wyobraz sobie wychodze na korytarz a tam chylinska, godzina 7 rano! 'Idziemy chlac wodke Liroy!' I tak chlalismy wode na sniadanie z Agnieszka. Kocham ja, jest niesamowita'
Koła czasu i drzwi... cos niesamowitego.
Widze juz te jego ekscytacje oczyma mojej wyobrazni
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 22:48   #30
teofano86
Zadomowienie
 
Avatar teofano86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pd - zach
Wiadomości: 1 333
Dot.: Agnieszka Chylińska

Chylińska jest jedyna wokalistką, o której mogę powiedzieć, że podoba mi się całość, od ogólnego looku, poprzez repertuar i głos. Podobała mi się kiedyś jako nastolatka, podoba mi się teraz (dużooooo) bardziej jako dojrzała kobieta. Widziałam ją u Magdy Mołek i naprawdę mam do niej wielki szacunek i czekam na jej kolejne płyty.
teofano86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.