Żwirek czy Muchomorek? Czyli akademiki UW - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-29, 17:09   #1
sweetiepie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38

Żwirek czy Muchomorek? Czyli akademiki UW


Cześć wszystkim,
zwracam się do Was z ogromną prośbą o pisanie informacji dotyczących tych dwóch akademików. Od października bedę musiała zamieszkać w którymś z nich a nie wiem, gdzie, jest "lepiej". W grę wchodzi też akademik Zamenhofa ale nie jestem pewna czy dałabym rade finansowo by tam zamieszkać. Jeśli ktokolwiek z was mieszka w którymś z tych 3 akademików, to proszę podzielcie się wrażeniami.
sweetiepie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 12:26   #2
sweetiepie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: Żwirek czy Muchomorek? Czyli akademiki UW

up
sweetiepie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 14:41   #3
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Żwirek czy Muchomorek? Czyli akademiki UW

Mieszkałam przez rok w Muchomorku, znam Żwirka i w związku z tym polecam właśnie ten drugi W Muchomorze są niemiłe i bardzo nie-do-dogadania portierki (w przeciwieństwie do Żwirka) a za moich czasów były karaluchy (2 lata temu). Poza tym bardzo blisko jest Proxima, więc jak trafisz na pokój od strony klubu, może Ci przeszkadzać hałas wieczorami

Edit: nie wiem jak jest teraz ale w M. musiałam sobie sama załatwić lodówkę, natomiast w Ż. jest w każdym pokoju (podobno) Słyszałam różne ploty i w sumie przez 2 lata mogło się dużo zmienić, więc... może ktoś znający aktualności się wypowie
__________________


Edytowane przez Coma_
Czas edycji: 2011-05-30 o 14:43
Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 14:50   #4
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Żwirek czy Muchomorek? Czyli akademiki UW

Cytat:
Napisane przez sweetiepie Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim,
zwracam się do Was z ogromną prośbą o pisanie informacji dotyczących tych dwóch akademików. Od października bedę musiała zamieszkać w którymś z nich a nie wiem, gdzie, jest "lepiej". W grę wchodzi też akademik Zamenhofa ale nie jestem pewna czy dałabym rade finansowo by tam zamieszkać. Jeśli ktokolwiek z was mieszka w którymś z tych 3 akademików, to proszę podzielcie się wrażeniami.
polecam Żwirka, co prawda byłam tam tylko raz, ale mam sporo znajomych, którzy sobie chwalą
a dostałabyś miejsce na Zamenhofa?
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 02:14   #5
sweetiepie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: Żwirek czy Muchomorek? Czyli akademiki UW

co do Zamenhofa to nie wiem ale tylko do tych trzech bym się wprowadziła bo zależy mi na jak najszybszym dostawaniu się na uczelnie, a pozostałe są daleko...
A to prawda, że w Zwirku wszędzie są łóżka piętrowe? Bo to jakoś średnio mi się uśmiecha.
sweetiepie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 18:55   #6
honeybunch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Żwirek czy Muchomorek? Czyli akademiki UW

jestem w podobnej sytuacji, też chętnie dowiem się czegoś o tych akademikach
honeybunch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 22:19   #7
fokajednooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 1
Dot.: Żwirek czy Muchomorek? Czyli akademiki UW

Czy jest ktoś kto może zaktualizować ten temat?
fokajednooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 16:26   #8
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Żwirek czy Muchomorek? Czyli akademiki UW

Cytat:
Napisane przez Coma_ Pokaż wiadomość
Mieszkałam przez rok w Muchomorku, znam Żwirka i w związku z tym polecam właśnie ten drugi W Muchomorze są niemiłe i bardzo nie-do-dogadania portierki (w przeciwieństwie do Żwirka) a za moich czasów były karaluchy (2 lata temu). Poza tym bardzo blisko jest Proxima, więc jak trafisz na pokój od strony klubu, może Ci przeszkadzać hałas wieczorami

Edit: nie wiem jak jest teraz ale w M. musiałam sobie sama załatwić lodówkę, natomiast w Ż. jest w każdym pokoju (podobno) Słyszałam różne ploty i w sumie przez 2 lata mogło się dużo zmienić, więc... może ktoś znający aktualności się wypowie
W muchomorze nie ma karaluchów, wszędzie są lodówki. Portierki nie umieją mówić po angielsku W muchomorze jest stołówka, w żwirku nie ma.

Cytat:
Napisane przez sweetiepie Pokaż wiadomość
co do Zamenhofa to nie wiem ale tylko do tych trzech bym się wprowadziła bo zależy mi na jak najszybszym dostawaniu się na uczelnie, a pozostałe są daleko...
A to prawda, że w Zwirku wszędzie są łóżka piętrowe? Bo to jakoś średnio mi się uśmiecha.
W żwirku nie wiem, ale w muchomorze od października prawie wszystkie pokoje mają być dwuosobowe.

Łóżka piętrowe nie mają drabinek i żeby dostać na górę trzeba trochę pokombinować

Trochę mnie śmieszą Twoje rozterki, bo przecież dostaniesz zgodę tylko na jeden akademik. I to oni wybierają do którego Cię przydzielą, a nie Ty, ale ok. Wg mnie nie ma większej różnicy między żwirek a muchomorem, poza tym, że w muchomorku jest bufet, o którym wspomniałam już
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-24 17:26:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.