Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem.. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 16:44   #301
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Ja pływam w tamponach i potem ich nie zmieniałam odrazu, tylko normalnie co 3-4 godziny(nawet nie wiedzialam, ze trzeba wymieniac) i nigdy nic mi nie przeciekło i nie wypłynęło.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 17:40   #302
Aga017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 60
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Naprawdę?
A wolno spytać jakich tamponów używałaś? Chociaż to pewnie bez różnicy...
Problem jest taki ze nie mogę tego przetestować bo okres będę miała dopiero na wyjeździe...
Trochę się tego boję, ale nie chcę rezygnować z kąpieli...
Aga017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 17:57   #303
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez Aga017 Pokaż wiadomość
Trzeba wymienić po KAŻDYM wyjściu z wody? Nawet jeśli za 15 minut wejdę z powrotem? Nad morzem, kiedy długo jesteśmy na plaży to wchodzę do wody i wychodzę, a potem znowu. Przecież tamponu nie da cie zmienić na plaży! Poza tym zmieniać go co godzinę?
Nie chce tracić tych 5 dni z 11 które spędzę nad morzem!
no tak jak na chwile wyjdziesz to nie trzeba - tylko musisz pamietac ze przez to, ze bedziesz w wodzie to wody troche wplynie co sprawi,ze tampon szybciej nasiaknie i mniej krwi wchlonie wiec trrzeba wymieniac czesciej.

ja bylam w czasie okresu na basenie, na plazy, nad jeziorem i nic zlego sie nie stalo - az tak strasznie to nie przeszkadza - tylko troxhe czesciej wymieniasz bo szybciej nasiaka ze wzgledu na wode. ale to poczujesz czy juz musisz wymienic.
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:06   #304
Aga017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 60
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Hmmm...
Czyli jeśli normalnie wymieniam tampon powiedzmy co 5 godzin, to kiedy po trzech godzinach znajdę się w jakimś przybytku higieny i go wymienię nic złego się nie stanie, tak?
Aga017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:14   #305
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
no tak jak na chwile wyjdziesz to nie trzeba - tylko musisz pamietac ze przez to, ze bedziesz w wodzie to wody troche wplynie co sprawi,ze tampon szybciej nasiaknie i mniej krwi wchlonie wiec trrzeba wymieniac czesciej.

ja bylam w czasie okresu na basenie, na plazy, nad jeziorem i nic zlego sie nie stalo - az tak strasznie to nie przeszkadza - tylko troxhe czesciej wymieniasz bo szybciej nasiaka ze wzgledu na wode. ale to poczujesz czy juz musisz wymienic.
Jak to nasiąknie wodą z jeziora/basenu? Przecież chyba po to pochwa jest kurczliwa, żeby właśnie woda tam nie wlatywała. Gdyby tak było, to przecież podczas kąpieli byśmy się napełniały wodą, a tak nie jest.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:20   #306
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Jak to nasiąknie wodą z jeziora/basenu? Przecież chyba po to pochwa jest kurczliwa, żeby właśnie woda tam nie wlatywała. Gdyby tak było, to przecież podczas kąpieli byśmy się napełniały wodą, a tak nie jest.
wlasnie tez mnie to zastanowilo, jesli tam by byl jakis otwor przez ktory woda moglaby wplywac do tampona to rownie dobrze krew moglaby wyplynac?

raz plywalam w rzece z tamponem i nic nie przecieklo
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:26   #307
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
wlasnie tez mnie to zastanowilo, jesli tam by byl jakis otwor przez ktory woda moglaby wplywac do tampona to rownie dobrze krew moglaby wyplynac?

raz plywalam w rzece z tamponem i nic nie przecieklo
No pewnie, że nic nie wypływa ani nie przecieka w kontakcie z wodą.
Tampon przecieka tylko wtedy, gdy jest przesiąknięty wydzieliną miesięczną, ale na pewno nie wodą, w której się kąpiemy.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 18:41   #308
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

mam wstręt do tamponów i zawsze podpasek używam ;] ale nie widać jej czy nad morzem czy w jakiś upał;]
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:45   #309
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
No pewnie, że nic nie wypływa ani nie przecieka w kontakcie z wodą.
Tampon przecieka tylko wtedy, gdy jest przesiąknięty wydzieliną miesięczną, ale na pewno nie wodą, w której się kąpiemy.
Wierzyć mi nie musisz, ale ja miałam właśnie tak, że po pływaniu tampon był zmoczony WODĄ.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:56   #310
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez Aga017 Pokaż wiadomość
Hmmm...
Czyli jeśli normalnie wymieniam tampon powiedzmy co 5 godzin, to kiedy po trzech godzinach znajdę się w jakimś przybytku higieny i go wymienię nic złego się nie stanie, tak?
no tak to mniej wiecej bedzie - bedziesz czuc ze musisz wymienic wiec nic sie nie martw

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Jak to nasiąknie wodą z jeziora/basenu? Przecież chyba po to pochwa jest kurczliwa, żeby właśnie woda tam nie wlatywała. Gdyby tak było, to przecież podczas kąpieli byśmy się napełniały wodą, a tak nie jest.
przeciez nie mowie,ze jej sie wleje nie wiadomo ile ale troche moze wplynac i troche w tampon wsiaknie - pochwa jest kurczliwa troche ale przeciez nie szczelna - troche przecieknie.
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 13:15   #311
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Wierzyć mi nie musisz, ale ja miałam właśnie tak, że po pływaniu tampon był zmoczony WODĄ.
Wiesz, jakbyś napisała wodą bez caps locka, myślę że bym też dała radę przeczytać

A jaką masz pewność, że to woda? Poznajesz po zapachu czy wyciskasz? Może pomyliło Ci się ze zwykłą wydzieliną.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 14:07   #312
maedle
Rozeznanie
 
Avatar maedle
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 795
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Wierzyć mi nie musisz, ale ja miałam właśnie tak, że po pływaniu tampon był zmoczony WODĄ.
U mnie bylo to samo, czwarty dzien okresu, czyli krwi mniej, to zalozylam ob i pobieglam na plaze... i u mnie sie nie sprawdzily, nasiaknely woda i jak tylko wyszlam z wody czulam delikatna struzke wody splywajaca po udzie z delikatnym czerwonym zabarwieniem. Do komfortowych sytuacji to nie nalezalo.
A zeby sie upewnic, wieczorem w domu przed wejsciem do wanny zalozylam tampon - sytacja sie powtorzyla.
Wiecej juz nie probowalam...

Ps. Podczas zwyklych kapieli, zawsze mi tam troche wody wleci

Edytowane przez maedle
Czas edycji: 2009-06-19 o 14:09
maedle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 15:44   #313
Aga017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 60
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

"Ps. Podczas zwyklych kapieli, zawsze mi tam troche wody wleci "

No właśnie mnie też, dlatego się zastanawiam...
Sprubuję popływać z tamponem. do odważnych świat należy
Aga017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 16:58   #314
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość

A jaką masz pewność, że to woda? Poznajesz po zapachu czy wyciskasz? Może pomyliło Ci się ze zwykłą wydzieliną.
Cytat:
Napisane przez maedle Pokaż wiadomość
U mnie bylo to samo, czwarty dzien okresu, czyli krwi mniej, to zalozylam ob i pobieglam na plaze... i u mnie sie nie sprawdzily, nasiaknely woda i jak tylko wyszlam z wody czulam delikatna struzke wody splywajaca po udzie z delikatnym czerwonym zabarwieniem. Do komfortowych sytuacji to nie nalezalo.
A zeby sie upewnic, wieczorem w domu przed wejsciem do wanny zalozylam tampon - sytacja sie powtorzyla.
Wiecej juz nie probowalam...
Tak samo jak u maedle.
Zresztą po wyjściu z wody od razu ten tampon wymieniałam i wystarczyło na niego spojrzeć żeby zobaczyć, że od góry był nasiąknięty krwią, a od dołu wodą.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 21:22   #315
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

A może bierzecie za małe tampony?
Bo mi po ob normal też się tak robi w kontakcie z wodą, ale kiedy wezmę super to przy pływaniu jest idealnie, nic nie wycieka
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 13:15   #316
Aga017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 60
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

No i popływałam. Co prawda nie w pierwszych dniach okresu tylko dopiero w trzecim, ale zawsze. Troszkę wody wpłynęło, ale nie było źle. Tampon wytrzymał. Aczkolwiek jeśli będę miała wybór pływać z okresem lub bez to zdecydowanie wybiorę tą drugą opcję. Trochę się jednak stresowałam...
Aga017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 13:38   #317
titanic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Jawor
Wiadomości: 75
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

jeżeli temat dotyczący prawie miesiączki to i ja o coś zapytam. mam 16 lat i okres co jakieś 3-4 m-ce. wiem, że to się musi dopiero uregulować itp ale w tym wieku? gdybym miała 13-14 lat to ok, ale 16 na karku? a do ginekologa nie chcę iść bo mieszkam w małym miasteczku i wydaje mi się że zaraz wszyscy będą wiedzieli (np. po tym, że siedzę koło 'takiego' gabinetu w poczekalni)
__________________
Życie jest takie, że na prostej idzie się wy***ać.



zaczynam a6w... jutro

47 -> 46 -> 45 -> 44 ->43!
titanic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 16:05   #318
Aga017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 60
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Spokojnie, nie masz się czym martwić!
Ustabilizowanie się cyklu miesiączkowego może trwać nawet kilka lat (u mnie zajęło to ok. dwóch lat i też miałam wtedy okres co około 3 miesiące). Dla pewności powiedz kiedy miałaś pierwszą miesiączkę?
Aga017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 16:17   #319
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez titanic Pokaż wiadomość
jeżeli temat dotyczący prawie miesiączki to i ja o coś zapytam. mam 16 lat i okres co jakieś 3-4 m-ce. wiem, że to się musi dopiero uregulować itp ale w tym wieku? gdybym miała 13-14 lat to ok, ale 16 na karku? a do ginekologa nie chcę iść bo mieszkam w małym miasteczku i wydaje mi się że zaraz wszyscy będą wiedzieli (np. po tym, że siedzę koło 'takiego' gabinetu w poczekalni)
a kiedy dostalas pierwsza?
warto sie wybrac do lekarza przynajmniej sie dowiesz czy wszystko jest w porzadku, a ginekolog to taki sam lekarz jak inni, wiec nie rozumiem, dlaczego ktos sie ma patrzec na ciebie, ze czekasz pod gabinetem
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 16:32   #320
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

ja używam tylko tamponów.
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 17:13   #321
treeth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 152
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

.

Edytowane przez treeth
Czas edycji: 2010-05-07 o 16:10
treeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 22:48   #322
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez Leosia69 Pokaż wiadomość
ja używam tylko tamponów.
ja również
nie mogę sobie wyobrazić powrotu do podpasek...brrr
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 23:44   #323
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Nie noszę podpasek, czuję się jakbym miała pieluchę w spodniach :/ w dodatku to uczucie, że coś się mi tam wylewa, brr miałabym się tak męczyć w upał?? Never! Zawsze tampony, najpierw używałam z aplikatorem, teraz bez - albo O.B., albo te z belli (?) czy jakoś tak bo taniej wychodzi a raz udało mi się upolować duże O.B. za niecałe 6 zł w promocji, bo pudełeczka były pogniecione, heh tylko TAMPONY
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 09:28   #324
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

ja używam tamponów a podpaski na noc tylko ... nie wyobrażam sobie w dzień chodzić z takim pampersem bo tak się czuje .. do tamponów trzeba się przyzwyczaić pamiętam początki jak cały czas go czułam ale to jak ze stringami jak ktoś się przyzwyczai to ok a w lato to już w ogóle nie wiem jak można używać czegoś innego .. idziecie na plażę w podpasce ? blee

a co do obaw że się urwie sznureczek to palcami łatwo można wyciągnąć tampon wystarczy trochę pomyśleć... od 13 roku życia używam czyli 6 lat i tylko raz mi się sznurek urwał

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez titanic Pokaż wiadomość
jeżeli temat dotyczący prawie miesiączki to i ja o coś zapytam. mam 16 lat i okres co jakieś 3-4 m-ce. wiem, że to się musi dopiero uregulować itp ale w tym wieku? gdybym miała 13-14 lat to ok, ale 16 na karku? a do ginekologa nie chcę iść bo mieszkam w małym miasteczku i wydaje mi się że zaraz wszyscy będą wiedzieli (np. po tym, że siedzę koło 'takiego' gabinetu w poczekalni)
idź do ginekologa bo to może być problem z hormonami ... nie ma to jak bać się iść do lekarza powinnaś to robić co rok odkąd dostałaś miesiączkę ehhh badania są ważne i nie ma się czego wstydzić

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez maedle Pokaż wiadomość
U mnie bylo to samo, czwarty dzien okresu, czyli krwi mniej, to zalozylam ob i pobieglam na plaze... i u mnie sie nie sprawdzily, nasiaknely woda i jak tylko wyszlam z wody czulam delikatna struzke wody splywajaca po udzie z delikatnym czerwonym zabarwieniem. Do komfortowych sytuacji to nie nalezalo.
A zeby sie upewnic, wieczorem w domu przed wejsciem do wanny zalozylam tampon - sytacja sie powtorzyla.
Wiecej juz nie probowalam...

Ps. Podczas zwyklych kapieli, zawsze mi tam troche wody wleci
to chyba źle go wkładasz bo ja i kąpałam się w wannie i w wodzie i nigdy mi nie namókł

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-07-14 o 09:25
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 09:29   #325
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Ja uzywam tamponów. Na noc podpasek i jak nie mam z aplikatorem akurat gdzies w szkole to podpaski. Nigdy mi tampon nie przeciekl. Nad woda rowniez i nic nie przeszkadza, moze chwilke po wlozeniu ale pozniej juz nie. Dobrze ze wymyslili tampony Bo nie wyobrazam sobie latem chodzic w "pampersach" bo tak sie czuje...
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 11:25   #326
Aga017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 60
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Piszecie wszystkie że tampon nigdy wam nie przeciekł. Muszę się przyznać że kilkakrotnie miałam sytuacje (na wyjazdach) że przez dłuższy czas nie miałam gdzie zmienić tamponu... Nie kończyło się to zbyt ciekawie... Czy wam się to nie zdarzyło? poza tym czasami zdarzają się jakieś małe plamki, ale nic poważnego. Cienka wkładka w zupełności wystarcza.
Aga017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 13:22   #327
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Odświeżam wątek.

Akurat mam pecha, bo na wyjazd przypada mi okres Wyjeżdżam we wtorek, wracam w niedzielę. Okresy mam w miarę regularne (27-30 dni, chyba tylko raz miałam po 25 dniach i raz po 32)... tak więc teraz przypada mi albo na środę (28 dni) albo czwartek, piątek... czyli i tak w połowie wyjazdu....

Warunki strasznie niekomfortowe.. ma być upał +30 stopni, brak kibli tylko brudne, ohydne toi-toie w których jest strasznie gorąco "Myć" się będę chusteczkami nawilżającymi...

Podpaski to chyba słaby pomysł, ponieważ w taki upał mogą zacząć..śmierdzieć Chyba nawet jeżeli bym chodziła do toitoia co 2 godziny.. A z racji tego, że ciągle będę w otoczeniu ludzi, nie chcę, żeby ktoś stwierdził, że śmierdzę....

Tak więc tampony... i tu mam problem.. bo nie umiem ich zakładać Zawsze jak próbuję to marnuję 2 i stwierdzam, że e tam, przy następnym okresie spróbuję... Udało mi się tampona (ob mini) założyć tylko raz.. i to było tak..średnio, bo czułam, że mnie jakoś uwiera.. mimo że włożyłam głęboko....

No to teraz pytanie - jakie tampony mini są najlepsze do wkładania (jestem dziewicą więc tylko mini)... i jaka jest najlepsza "technika"? Czy łatwiej będzie mi w toitoiu założyć tampon w pozycji "na małysza" (czyli jak do sikania) czy może tak że jedną nogą stać na podłodze a drugą oprzeć o klapę?

Proszę o jakieś radyyyy, chcę jechać, ale z okresem mnie to przeraża
Lub może jakieś sztuczki żeby przyspieszyć/opóźnić okres.. (żebym dostała 25 dnia albo 32..)..
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 13:43   #328
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

wit c opóźnia okres o parę dni, i skraca czas trwania. co do techniki wkładania tamponu to należy wkładać pod kątem do tylu, nie pionowo do góry. jeśli wejście do pochwy jest zbyt suche i czujesz dyskomfort, nawilż czubek np wazeliną.

wysłano z szajsunga [-:
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 13:51   #329
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez 3metrynadniebem Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek.

Akurat mam pecha, bo na wyjazd przypada mi okres Wyjeżdżam we wtorek, wracam w niedzielę. Okresy mam w miarę regularne (27-30 dni, chyba tylko raz miałam po 25 dniach i raz po 32)... tak więc teraz przypada mi albo na środę (28 dni) albo czwartek, piątek... czyli i tak w połowie wyjazdu....

Warunki strasznie niekomfortowe.. ma być upał +30 stopni, brak kibli tylko brudne, ohydne toi-toie w których jest strasznie gorąco "Myć" się będę chusteczkami nawilżającymi...

Podpaski to chyba słaby pomysł, ponieważ w taki upał mogą zacząć..śmierdzieć Chyba nawet jeżeli bym chodziła do toitoia co 2 godziny.. A z racji tego, że ciągle będę w otoczeniu ludzi, nie chcę, żeby ktoś stwierdził, że śmierdzę....

Tak więc tampony... i tu mam problem.. bo nie umiem ich zakładać Zawsze jak próbuję to marnuję 2 i stwierdzam, że e tam, przy następnym okresie spróbuję... Udało mi się tampona (ob mini) założyć tylko raz.. i to było tak..średnio, bo czułam, że mnie jakoś uwiera.. mimo że włożyłam głęboko....

No to teraz pytanie - jakie tampony mini są najlepsze do wkładania (jestem dziewicą więc tylko mini)... i jaka jest najlepsza "technika"? Czy łatwiej będzie mi w toitoiu założyć tampon w pozycji "na małysza" (czyli jak do sikania) czy może tak że jedną nogą stać na podłodze a drugą oprzeć o klapę?

Proszę o jakieś radyyyy, chcę jechać, ale z okresem mnie to przeraża
Lub może jakieś sztuczki żeby przyspieszyć/opóźnić okres.. (żebym dostała 25 dnia albo 32..)..
Ta druga pozycja zdecydowanie lepsza Nie będziesz mieć dostępu do kibla w żadnej restauracji albo w macu chociaz?
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 14:08   #330
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez _Beata _ Pokaż wiadomość
wit c opóźnia okres o parę dni, i skraca czas trwania. co do techniki wkładania tamponu to należy wkładać pod kątem do tylu, nie pionowo do góry. jeśli wejście do pochwy jest zbyt suche i czujesz dyskomfort, nawilż czubek np wazeliną.

wysłano z szajsunga [-:
O to z witaminą c spróbuję, zacznę od dziś łykać.
Nie będę tam mieć wazeliny..

Cytat:
Ta druga pozycja zdecydowanie lepsza Nie będziesz mieć dostępu do kibla w żadnej restauracji albo w macu chociaz?
No to będę próbować tę pozycję...
Niestety jestem po świeżej kontuzji kolana i nie mogę przeciążać nogi, mac/restauracje są jakieś pół godziny pieszo, więc nie da rady.. Chyba że akurat ktoś na stopa by mnie wziął..
jadę na woodstock, więc już możecie sobie wyobrażać te ohydne toitoie i mnie z okresem tam nieumiejącą zaaplikować tamopona
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-24 18:47:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.