Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem.. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-24, 16:00   #331
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez 3metrynadniebem Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek.

Akurat mam pecha, bo na wyjazd przypada mi okres Wyjeżdżam we wtorek, wracam w niedzielę. Okresy mam w miarę regularne (27-30 dni, chyba tylko raz miałam po 25 dniach i raz po 32)... tak więc teraz przypada mi albo na środę (28 dni) albo czwartek, piątek... czyli i tak w połowie wyjazdu....

Warunki strasznie niekomfortowe.. ma być upał +30 stopni, brak kibli tylko brudne, ohydne toi-toie w których jest strasznie gorąco "Myć" się będę chusteczkami nawilżającymi...

Podpaski to chyba słaby pomysł, ponieważ w taki upał mogą zacząć..śmierdzieć Chyba nawet jeżeli bym chodziła do toitoia co 2 godziny.. A z racji tego, że ciągle będę w otoczeniu ludzi, nie chcę, żeby ktoś stwierdził, że śmierdzę....

Tak więc tampony... i tu mam problem.. bo nie umiem ich zakładać Zawsze jak próbuję to marnuję 2 i stwierdzam, że e tam, przy następnym okresie spróbuję... Udało mi się tampona (ob mini) założyć tylko raz.. i to było tak..średnio, bo czułam, że mnie jakoś uwiera.. mimo że włożyłam głęboko....

No to teraz pytanie - jakie tampony mini są najlepsze do wkładania (jestem dziewicą więc tylko mini)... i jaka jest najlepsza "technika"? Czy łatwiej będzie mi w toitoiu założyć tampon w pozycji "na małysza" (czyli jak do sikania) czy może tak że jedną nogą stać na podłodze a drugą oprzeć o klapę?

Proszę o jakieś radyyyy, chcę jechać, ale z okresem mnie to przeraża
Lub może jakieś sztuczki żeby przyspieszyć/opóźnić okres.. (żebym dostała 25 dnia albo 32..)..
Co do podkreślonego: nie wiem czemu akurat tak, ale ok

Co do reszty postu: o o.b. trąbią w mediach, że mają super-hiper powłoczki i inne cuda, więc może one? Ewentualnie jeżeli masz problemy z aplikacją to może takie z aplikatorem? Trzeba się oswoić z ich obsługą ale z drugiej strony to bardziej higieniczna opcja
Jeśli chodzi o pozycję mnie najwygodniej jest na kucająco, co czasem jest problematyczne bo trzeba mieć trochę miejsca ale operacja idzie najszybciej. Musisz popróbować

I nie stresuj się tak, pewnie multum innych dziewczyn tam też będzie miesiączkować, to nie taka tragedia
A wazelinę albo jakiś mały lubrykant możesz po prostu zabrać do kosmetyczki.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 17:12   #332
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
Co do podkreślonego: nie wiem czemu akurat tak, ale ok
kiedyś miałam tampony bella normal i ni szło wsadzić, udało mi się tylko ob mini i to tylko raz stąd stwierdzam, że jestem wąska, więc tylko mini..

Cytat:
I nie stresuj się tak, pewnie multum innych dziewczyn tam też będzie miesiączkować, to nie taka tragedia
No niestety wg mnie zachowanie higieny na woodstocku to jest wyzwanie... Byłam już kilka razy - bez okresu na szczęście a i tak każdorazowa wizyta w toitoiu to dla mnie trauma i stres Nie tylko dlatego, że gorąco i śmierdzi.. (nawet nie śmierdzi - po prostu wali...).. ale też dlatego, że raz słyszałam historię o tym, że jakiś idiota przewrócił toitoia, w którym ktoś był...... Od tamtje pory się boję toitoiów i jeżeli muszę korzystać to rach ciach szybko... a nie cackać się z tamponem, którego nie umiem włożyć w domowych warunkach, a co dopiero w hardkorowych...
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 17:47   #333
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

I tak bedziesz latac do toitoia co 2h.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-24 18:47:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.