Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem.. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-18, 12:51   #151
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez Rock_Fanka
Serio? To ja dziękuję za tampony

Serio serio.
Zauważ, że dawniej, ludzie nie używali tamponów. Podpasek też praktycznie nie znano. Do ginekologów tez nie chodzono. I wszyscy zdrowi byli, nikt nie miał problemów z c***ą, nie było problemów z zajściem w ciążę, a dzieci były zdrowe. Jeżeli były jakieś komplikacje to naprawdę sporadycznie. To z opowiadań mojej babci.
Ja nie mówię, że to tylko i wyłącznie przez nieużyanie tamponów, ale w jakimś stopniu na pewno.

Jeżeli nasz organizm chce się czegoś pozbyć, to nie należy tego kisić w środku. Mądre słowa. Były już gdzieś w wątku wypowiedziane.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 13:09   #152
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

anakonda niestety nie mogę się z Tobą zgodzic ..wiesz czego uzywaly kobiety w dawnych czasach, aby zatamowac krew menstruacyjną???
gąbek, trawy, popiołu zawiniętego w szmatkę i innych materiałów .. Pozatym przytoczę ci fragment z pewnego artykulu 'Jedne z pierwszych przekazów na temat ochrony, jaką stosowano podczas menstruacji, pochodzą już z 1550 r.p.n.e. Z egipskich napisów można wywnioskować, że już w Starożytności kobiety używały tamponów. Były one zrobione z tkaniny' Takze nie jest prawdą,ze kobiety nie znaly tamponow... Pozatym nie wiem czy zwrocilas uwagę, ale kobiety mialy problemy z higieną i umieraly glownie z powodu roznego rodzaju bakterii, brudu ite pe..nie chodzily takze, do ginekologow, takze nawet nie mialy pojęcia czy tez mają nadżerkę czy nie.. Masz rację co do tego,ze nie powinno się blokowac tego ..czego organizm chce się pozbyc..i wiadomo,ze lepiej jest stosowac podpaski, dlatego ja uzywam tamponow jedynie na 'wyjscia' Nie mozesz jednak zaprzeczyc jaki to komfort...
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 13:41   #153
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez feVer87
anakonda niestety nie mogę się z Tobą zgodzic ..wiesz czego uzywaly kobiety w dawnych czasach, aby zatamowac krew menstruacyjną???
gąbek, trawy, popiołu zawiniętego w szmatkę i innych materiałów .. Pozatym przytoczę ci fragment z pewnego artykulu 'Jedne z pierwszych przekazów na temat ochrony, jaką stosowano podczas menstruacji, pochodzą już z 1550 r.p.n.e. Z egipskich napisów można wywnioskować, że już w Starożytności kobiety używały tamponów. Były one zrobione z tkaniny' Takze nie jest prawdą,ze kobiety nie znaly tamponow... Pozatym nie wiem czy zwrocilas uwagę, ale kobiety mialy problemy z higieną i umieraly glownie z powodu roznego rodzaju bakterii, brudu ite pe..nie chodzily takze, do ginekologow, takze nawet nie mialy pojęcia czy tez mają nadżerkę czy nie.. Masz rację co do tego,ze nie powinno się blokowac tego ..czego organizm chce się pozbyc..i wiadomo,ze lepiej jest stosowac podpaski, dlatego ja uzywam tamponow jedynie na 'wyjscia' Nie mozesz jednak zaprzeczyc jaki to komfort...


A czy ja powiedziałam, ze niczego nie uzywały?
Nie produkowano wówczas podpasek(mówię tu o latach ok.60, wtedy, kiedy moja babcia była młoda). Używano matariałów, waty.
O tamponach z papirusu w starożytnym Egipcie też słyszałam, oczywiście wiem, ze takie coś istniało.
Ja także uzywam tamponów, ale wtedy, kiedy na prawdę muszę, i nie mówię, że podpaski są wygodniejsze, bo to byłoby śmieszne.
O Higienie i brudzie mówisz pewnie za czasów średniowiecza, albo jeszcze dalej, bo z tego co mi wiadomo później były warunki, aby się umyć. Było też mydło.
Zresztą, pogadaj z kimś starszym. Popytaj, jak to kiedyś ludzie żyli. I nie chodzi mi o starożytność. Ja na prawdę zdziwiłam się, po rozmowie z babcią. Można się dowiedziec dużo ciekawych rzeczy.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 14:00   #154
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Napisalas, ze 'dawniej nie uzywali tamponow' co nie jest prawdą..[dlatego nawiazalam akurat do starozytnosci, bo to sa chyba najdawniejsze czasy ]ale mniejsza o to.. Pozatym masz racje, ze mozna sie dowiedziec sporo..wielokrotnie juz się tym zajmowalam, jak bylam mlodsza, bo mnie to ciekawilo..i to nie tylko z babcią ale i prababcia!! chodzi mi tylko o to,ze juz tutaj coponiektore osoby boją się uzywac tamponow
A co do bakterii ite pe, to chodzilo mi o to napisalas 'ze wszyscy byli zdrowi' z czym niestety nie mogę się zgodzic
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 14:11   #155
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez feVer87

chodzi mi tylko o to,ze juz tutaj coponiektore osoby boją się uzywac tamponow


A co do bakterii ite pe, to chodzilo mi o to napisalas 'ze wszyscy byli zdrowi' z czym niestety nie mogę się zgodzic
Boją się i mają rację. We mnie też gdzieś siedzi strach, przed jakimś 'syfem' spowodowanym właśnie przez używanie tamponów.

No tak, napisałam, że wszyscy.
Oczywiście nie wszyscy. Ale napisałam, że komplikacje występowały.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 14:16   #156
Kasia_gnr
Raczkowanie
 
Avatar Kasia_gnr
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Podlaskie/Kraków
Wiadomości: 142
GG do Kasia_gnr
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez anakonda
Zresztą, pogadaj z kimś starszym. Popytaj, jak to kiedyś ludzie żyli. I nie chodzi mi o starożytność. Ja na prawdę zdziwiłam się, po rozmowie z babcią. Można się dowiedziec dużo ciekawych rzeczy.
Ja pogadałam, z babcią. Ona była od poczatku lat sześćdziesiątych położoną. Pracowała na wsi, w strasznych warunkach, bez wody, prądu, bez niczego. Mówiła mi, że zwykle przyjmowała na świat zdrowe dzieci, ale z matkami bywało już różnie. Opowiadała też o tym, ile kobiet miało różne choroby, czy nowotwory, które z braku chodzenia do ginekologa, były bardzo późno wykrywane. Higiena też pozostawiała wiele do życzenia. Kobieta podczas okresu, raz, że nie miała czym się zabezpieczyć, dwa, że musiała iść do pracy w polu itp, bez względu na to jak się czuła. Dla mnie to straszne. Kobiety wcale nie były wtedy takie zdrowe, po prostu nie wiedziały, dlaczego dzieje się z nimi coś złego, uważały to za wstydliwe. Matka mojej babci umarła na raka narządów rodnych. Przez kilkanaście lat krwawiła i nikt o tym nie wiedział, bo uważała to za wstyd, żeby powiedzieć o tym nawet swojej córce - położnej. To naprawdę były straszne czasy i cieszę się, że mamy dziś dostęp do lekarzy, srodków higinicznych.

Co do samego zabezpieczania latem: używam tamponów. Zawsze kupuję ob. normal i super albo super plus (bo mam obfite okresy). Nic mi nie jest. Na noc używam często podpasek. Mój ginekolog powiedział, że tampony nic mi nie zrobią, jeśli będę ich używać w higienicznych warunkach, myć recę przed założeniem itd.
Trzeba w końcu jakoś to lato przeżyć
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi,
bo nie jesteś sam.

Dżem




Kasia_gnr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 15:44   #157
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Ja uzywam tamponow OB i jest ok wiekszosc z Was dziewczyny pisalyscie ze nie uzywacie podpasek a w nocy spicie w tamponach?? bo ja ja wymieniam na podpaski (czuje sie jakbym miala pieluche,kiedys mi to nie przeszkadzalo ale teraz jak juz spie z TZ )
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-19, 07:20   #158
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Ja przekonałam sie do tamponów dopiero po użyciu OB pro comfort... żadne inne nie wchodzą w grę
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 07:52   #159
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Słuchajcie dziewczyny, mam takie jedno pytanie. Dopiero uczę się stosować tampony, używam ich od niedawna. Z zakładaniem jest już wszystko ok, do 'noszenia' też nic nie mam, ale wyjęcie tamponu sprawia mi ból Muszę się sporo z nim pomęczyć, aby wyszedł. Nie wiem od czego jest to zależne? Miałyście coś takiego?
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 12:15   #160
allen15
Rozeznanie
 
Avatar allen15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z zachodu Polski :)
Wiadomości: 587
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez Monka_tort
Słuchajcie dziewczyny, mam takie jedno pytanie. Dopiero uczę się stosować tampony, używam ich od niedawna. Z zakładaniem jest już wszystko ok, do 'noszenia' też nic nie mam, ale wyjęcie tamponu sprawia mi ból Muszę się sporo z nim pomęczyć, aby wyszedł. Nie wiem od czego jest to zależne? Miałyście coś takiego?
Ja miałam
Ostatnio przekonalam się do tamponow i naprawdę wlozyc go to teraz dla mnie zaden klopot, ale mam problemy z wyjeciem, bo czuję przy tym okropny bol...i za ten sznureczek muszę naprawdę dynamicznie pociagnąc aby tampon wyszedł.
__________________
Augustow
Wracam za 10 dni juz tesknie
buziaki *
allen15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 12:38   #161
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Bo przy wyjmowaniu też się trzeba rozluźnić laski! Jak tampon sie musi przeciskać przez mięśnie to wiadomo,że boli i tu nawet jego nasiąknięcie nie pomoże... Rozluźniać się
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-19, 13:13   #162
netka09
Raczkowanie
 
Avatar netka09
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera^^
Wiadomości: 140
GG do netka09
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

NIe wiem czy to prawda ale słyszałam ze tampony zmieniaja naturalną flore bakteryjną w pochwie,dlatego częste ich stosowanie może byc przyczyna chorób,np.nadżerki
__________________
Jak rdza zjada żelazo,tak zazdrosnych zjada własne usposobienie.


Antystenes
netka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 14:31   #163
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez askawtn
Bo przy wyjmowaniu też się trzeba rozluźnić laski! Jak tampon sie musi przeciskać przez mięśnie to wiadomo,że boli i tu nawet jego nasiąknięcie nie pomoże... Rozluźniać się
A jeżeli rozluźnienie nie pomaga...?

Cytat:
Napisane przez netka09
NIe wiem czy to prawda ale słyszałam ze tampony zmieniaja naturalną flore bakteryjną w pochwie,dlatego częste ich stosowanie może byc przyczyna chorób,np.nadżerki

Dlatego tamponów nie używa się raz za razem, czyli na przemian z podpaskami. Ja jeśli musze uzyć tampona to tak właśnie robię. Ale i to nie jest najlepsze wyjście.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 14:55   #164
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez anakonda
A jeżeli rozluźnienie nie pomaga...?
No to ma się pecha
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 18:34   #165
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez askawtn
No to ma się pecha
Hah, to było łatwe do przewidzenia.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 13:27   #166
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Udało się I kto jest dzielną dziewczynką?
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 15:56   #167
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malwinka
A tak w ogóle to czym się różnią mini od light days ? Też mają 2 kropelki
mini są odrobine krótsze, średnica taka sama, ale są krótsze od tych light days
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 09:22   #168
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez bluegirl
mini są odrobine krótsze, średnica taka sama, ale są krótsze od tych light days
Dzięki Bo jak wzięłam obydwa do ręki to takie same się wydawały Na mini jest napisane, że są dla stosujących po raz pierwszy, a na light days, że na mniej obfitą miesiączkę To jak już stosowałam mini, to później mam sobie kupować light days, czy obojętnie? Mini mają ładniejszy kolor- różyk
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 09:57   #169
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malwinka
Dzięki Bo jak wzięłam obydwa do ręki to takie same się wydawały Na mini jest napisane, że są dla stosujących po raz pierwszy, a na light days, że na mniej obfitą miesiączkę To jak już stosowałam mini, to później mam sobie kupować light days, czy obojętnie? Mini mają ładniejszy kolor- różyk
mini sa o jakieś może pół cm krótsze, z ciekawości kupiłam je, bo miały też 2 kropelki, a teraz wypatrzyłam takie opakowania z połączonym pojemniczkiem na tampony to kupiłam i te i te, ja uzywam tych light day, bo inne sa dla mnie za duże, może powinnam uzywać tych normal, bo u mnie niestety dość obfite miesiączki sa ale niestety dla mnie sa ogromne, więc zostanę przy light days, a mini wykorzystam w ostatnich dniach
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 11:33   #170
lawenda-w-chodakach
Rozeznanie
 
Avatar lawenda-w-chodakach
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 751
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

zawsze byłam przeciw tamponom, bałam się TSS, że sznureczek się urwie i 100 innych, często nieuzasadnionych obaw
Do tamponów przekonała mnie paczka, którą zamówiłam sobie na stronie OB i jestem bardzo zadowolona, że się "przełamałam" i zaczęłam używać tamponów. Są o niebo lepsze, w ogóle ich nie czuć, jeśli się dobrze założy. Trochę nieprzyjemne jest ich wyciąganie, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić.
Polecam
__________________

nie zrażam się.

lawenda-w-chodakach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 11:58   #171
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malwinka
Udało się I kto jest dzielną dziewczynką?
hahahaha.. gratulacje
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 18:16   #172
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez inayah
Ja przekonałam sie do tamponów dopiero po użyciu OB pro comfort... żadne inne nie wchodzą w grę
Tak- pro comfort są cudne
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 19:03   #173
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez feVer87
hahahaha.. gratulacje
Dzięki
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 16:20   #174
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Teraz w Intermarche jest w promocji pudło tamponów ob, około 50 sztuk, zależy od rozmiaru za 19 zylka W sumie sobie chyba nie kupię, jakoś szkoda tyle kasy Żeby były jakieś małe, ale nie ma
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 15:55   #175
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

odświezam wąteczek chcialam Wam powiedziec ze kupilam sobie dzis "Moje pierwsze tampony OB" hehe sa naprawde malutkie i czekam na okres i bede walczyc
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 15:55   #176
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

dubelek
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 16:21   #177
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Swój "pierwszy raz" z tamponami wspominam okropnie. Długo nie mogłam się przemóc, ale kiedyś z barku podpasek spróbowałam. Aplikacja była koszmarna, myslałm, ze sie popłacze, ale w koncu mi sie udało. Warto było sie przełamać,bo podpaski do tamponów sie nie umywają. Stosuję Ob, ale nie cały czas i nigdy na noc, no i zawsze najpierw mocno ciagnę za sznureczek - tak dla pewności
N4TI - powodzenia
__________________
"Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro"
B. Bardot
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 17:08   #178
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Mam pytanie :P czy jest podane ile czasu po pierwszej miesiączce można stosować tampony? Czy od samego początku można?
P.S. Troche głupio wyszło :P
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 17:16   #179
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

Cytat:
Napisane przez Sweet :) Pokaż wiadomość
Mam pytanie :P czy jest podane ile czasu po pierwszej miesiączce można stosować tampony? Czy od samego początku można?
P.S. Troche głupio wyszło :P
Można od pierwszej miesiączki stosować
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 17:28   #180
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wielki,wstrętny tampon? i sposoby na zabezpieczenie latem..

sweet, mozesz od poczatku uzywam tamponow

p.s. spoznilam sie troche z ta odpowiedzia
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-24 18:47:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.