Ciąża i poród w Irlandii - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 17:58   #2221
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Mam zdolnego syna - już sam pisze
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:10   #2222
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

A moj czyta
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:20   #2223
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Jak tak dodamy cechy Naszych maleństw do siebie to cholera wyjdzie nam geniusz

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Aaa najlepszy mój mąż. Wstał i mówi: śniła mi się Pakusia. Stała z naszą babcią na łące i pisała coś przy tablicy, a Kuba chodził i jadł trawę.

To u Nas rodzinne - te dziwaczne sny.
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:00   #2224
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Cytat:
Napisane przez Heksa Pokaż wiadomość
Jak tak dodamy cechy Naszych maleństw do siebie to cholera wyjdzie nam geniusz


Aaa najlepszy mój mąż. Wstał i mówi: śniła mi się Pakusia. Stała z naszą babcią na łące i pisała coś przy tablicy, a Kuba chodził i jadł trawę.

To u Nas rodzinne - te dziwaczne sny.

Jesli chodzi o geniusza - zgadzam sie !
o matko !!! i nie jestes zazdrosna ? - to odnosnie snow !
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:30   #2225
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

właśnie mu powiedziałam - pewnie wolałbyś Paulinę za żonę, mniej zrzędzi
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:06   #2226
cider
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: IE
Wiadomości: 234
GG do cider
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Heheheh alezescie nabazgrały przez cały dzien

Jestem za wstawianiem naszych fotek tak jak wygladamy na codzien hahah dobry pomysł Glam jessu ja codziennie to w pizamie smigam włsoy kazdy w inna strone jedyny dzien kiedy wygladam jak człowiek to dzien kiedy smigam na miasto po zapomoge

Marta nareszcie dostała s paczuszke ,fajosko !!!!!! Ja tez mam mix jeslichodzi o kolory ciuszków moja dzidzia ma bardzo neutralne kolory z domieszka innych ,bo tez nie wiem co bedzie.Myśle ze te 2 pierwsze miesiace nie zrobia mu róznicy czy rózowy czy niebieski heheh.
Pierwsze ruchy czułam około 17 tyg.bardzo słabe ale wiem ze to było to

To co laseczki startujemy z fotami na miss na najleprzy domowy wyglad hehehe
cider jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:26   #2227
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Ja proponuje zdjecie przed i po... Zeby juz sie totalnie zdolowac
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 20:37   #2228
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Miss w kategorii strój domowy

(zapomniałam że mam na sobie atłasową krótką koszulkę nocną z której robiłam użytek w nocy i tak cały dzień chodziłam, już rozumiem czemu mąż tak dziwnie się na mnie patrzył aż uwiecznił to na zdjęciu ) Proszę milczeć na temat moich bioder i tyłka które podczas tyłka podwoiły swoją objętość (J.Lo ma konkurencję hehe :P )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podomka.jpg (30,0 KB, 37 załadowań)
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:53   #2229
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Nie jest mi latwo znalezc zdjecie bo od czasu jak urodzilam Olusia unikam robienia zdjec ale postaram sie cos znalezc, jesli chodzi o tylki i inne czesci, to przytocze Wam kilka danych :
- uda + 15cm
- biodra + 20cm
- pas + 17cm
- waga w ciazy + 27kg, aktualnie + 15kg w porownaniu ze stanem przed...
TRAGEDIA !

Teraz wyobrazcie sobie takigo hipopotama w rozwleeczonych ciuchach i fryzurze jak miotla Dziwie sie, ze tz jeszcze mnie dotyka i mowi, ze ladnie wygladam !!!
Ma spora wade wzroku i astygmatyzm, ale musialo mu sie pogorszyc skoro gada takie glupoty

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Heksa no swietny komplecik
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:41   #2230
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Cytat:
Napisane przez Heksa Pokaż wiadomość
Miss w kategorii strój domowy
Heksa wymiatasz
No to która kolejna i w jakiej konkurencji???

Ja nie mam zdjęć, bo to zazwyczaj ja stoję za aparatem a może to i dobrze
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:58   #2231
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

ja to w ciazy sie uwielbialam fotografowac, zwlaszcza jak juz brzuszek byl taki pokazny. a po ciazy tez zawsze jestem ta co zdjecia robi
jak sie skarzymy na wymiary - po centymetr nie mam odwagi siegnac, waga w zaleznosci w ktorym kacie lazienki sie ja ustawi pokazuje niezmiennnie albo 70.2 (to kolo okna) albo 69.7 (kolo drzwi). wole wierzyc ze sie zepsula skoro tak klamie i tak naprawde to waze 60. wszystkie zdjecia mam na laptopie meza, nie zdazylam jeszcze na swojego przerzucic ale postaram sie cos wstawic pozniej.

Judy przy okazji to ile dni z rzedu maszerujesz i biegasz 19 dzien?

ja mysle ze bezkonkurencyjnie nalezy mi sie wyroznienie w kategorii Miss podkrazonych oczu- zawsze mialam since, taka moja uroda, ale jak doszlo niedospanie to wygladam jak ofiara przemocy domowej z 2 sliwkami. jak znajde odpowiednie zdjecie to zalacze

aha a dziewczyny jeszcze ciezarne- zalaczajcie zdjecia przed a jak juz porodzicie to bedziemy oceniac jak sie zmienilyscie ale rozrywka hehe

Edytowane przez glamourous
Czas edycji: 2009-08-25 o 22:02
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 22:16   #2232
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Dziewczyny, mam do Was ogromna prosbe i blagam nie odmawiajcie mi !!! Otoz z calego serca pragne zachowac dla siebie tytul miss gabczastego tlustego cialka i cellulitu Blagam nie odbierajcie mi tytulu

Ja rozbudowalabym galerie na 3 zdjecia: Przed, W trakcie, Po

Glam waz sie przy drzwiach !!!
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 22:29   #2233
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

ja juz probowalam i za drzwiami. ale wcale mniej nie pokazywalo- mowie wam wagi klamia zwlaszcza ze moja jest z lidla.
to ja daje najpierw zdjecie PO- dresowa elegancja schowana za komputerem - maskuje brzuszek . skoro tytul miss elegancji w kategorii stroj domowy juz zajety to moge byc miss dresu? zobaczcie, juz na tronie siedze i macham do fotoreporterow tylko szarfy z papieru toaletowego brakuje...no i zdjecie nr 2- miss podkrazonych oczu. a raczej mrs. ale prosze zwrocic uwage na ten niezwykle twarzowy odcien fioletu- ponoc hit nadchodzacego sezonu jesienno-zimowego
trudno mi znalezc jakiekolwiek zdjecie z okresu po porodzie bo serio unikam aparatu
zdjecie numer 3- to 2 dni przed porodem. wtedy bylam gruba i w ciazy, teraz juz tylko gruba...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sonia passport attempts 017.jpg (138,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sonia passport attempts 018.jpg (151,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 40 tc 066.jpg (154,8 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez glamourous
Czas edycji: 2009-08-25 o 23:07
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 22:38   #2234
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Oj Glam, a wczoraj mowilas ze nie dasz zlego slowa na lidla powiedziec
A ze wagi klamia to ja wiem - przed porodem wazylam sie w domu i wazylam 75kg, a dwie godz pozniej w szpitalu 81kg Moja waga jest z dunnesa !
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 22:39   #2235
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
jak sie skarzymy na wymiary - po centymetr nie mam odwagi siegnac, waga w zaleznosci w ktorym kacie lazienki sie ja ustawi pokazuje niezmiennnie albo 70.2 (to kolo okna) albo 69.7 (kolo drzwi). wole wierzyc ze sie zepsula skoro tak klamie i tak naprawde to waze 60. wszystkie zdjecia mam na laptopie meza, nie zdazylam jeszcze na swojego przerzucic ale postaram sie cos wstawic pozniej.
U mnie to samo, ale staram się stwaiac w jednym miejscu i zazwyczaj w tym samym miejscu się ważyć...
A na dole na panelach jeszcze inna waga.... prawdę mówiąc najniższa Chyba waga będzie na dole stała
A na wykładzinie/dywanie zawsze kilka kilo więcej pokazuje

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Judy przy okazji to ile dni z rzedu maszerujesz i biegasz 19 dzien?
zapomniałam liczyć

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
aha a dziewczyny jeszcze ciezarne- zalaczajcie zdjecia przed a jak juz porodzicie to bedziemy oceniac jak sie zmienilyscie ale rozrywka hehe
oj bardzo, ja wyglądałm jak słonica bleeeeee....

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
ja juz probowalam i za drzwiami. ale wcale mniej nie pokazywalo- mowie wam wagi klamia zwlaszcza ze moja jest z lidla
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg


Edytowane przez Judy_21
Czas edycji: 2009-08-25 o 23:05
Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 22:41   #2236
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Oj Glam, a wczoraj mowilas ze nie dasz zlego slowa na lidla powiedziec
A ze wagi klamia to ja wiem - przed porodem wazylam sie w domu i wazylam 75kg, a dwie godz pozniej w szpitalu 81kg Moja waga jest z dunnesa !
no i nie mowie zlego slowa na lidla tylko na ichnia klamliwa wage!!! Eve sliczne zdjecie w avtarku
i moje zdjecie nr 4 z zeszlorocznych wakacji- przodownik pracy Katarzyna S. z domu K. na tych wakacjach siostra tak mi dziure w brzuchu wiercila o siostrzenca/siostrzenice, ze podjelismy decyzje zaprzestaniu pigulkowania i rozpoczeciu powaznych staran. no i to byly ostatnie momenty kiedy posiadalam talie ... oj z lezka w oku to wspominam...
ale dupatam mowie wmawiam sobie caly czas ze terazz kraglosci sa w modzie i sie pocieszam ze o wystajace elementy kostne sie sonia by obijala, o wiele milej przytulic sie do mieciutkiego sadeleczka.
OOOOOOOOOOOOOOOO moj maz mi powiedzial wlasnie ze wygladam na zmeczona...jak ON juz zauwazyl to znaczy ze naprawde wory pod oczami musialy osiagnac taki rozmiar ze moglyby posluzyc za worki na smieci i natezenie kolorystyczne sliwkowe wiec chyba ide spac. dobranoc wszystkim
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg august08 233.jpg (161,7 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez glamourous
Czas edycji: 2009-08-25 o 23:01
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 23:04   #2237
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was ogromna prosbe i blagam nie odmawiajcie mi !!! Otoz z calego serca pragne zachowac dla siebie tytul miss gabczastego tlustego cialka i cellulitu Blagam nie odbierajcie mi tytulu

Ja rozbudowalabym galerie na 3 zdjecia: Przed, W trakcie, Po

Glam waz sie przy drzwiach !!!
nie uwierzymy w ten cellulit i gabke dopoki na wlasne oczy nie zobaczymy! dokumentacja zdjeciowa prosze
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 23:19   #2238
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Glam czy Ty myslisz, ze ja jestem az tak zboczona zeby cellulit fotografowac ?
Do tego mam nogi pelne pajaczkow i zylaczkow - rewelacja, pomyslec ze do konca zycia bede zakrywac nogi
Czytalam ostatnie posty i wylam ze smiechu Zaraz poszukam zdjec
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 23:49   #2239
anek13
Raczkowanie
 
Avatar anek13
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IE
Wiadomości: 81
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

witamprzepraszam za tak dluga nieobecnosc,ale poprawy nie moge niestety obiecac,Oliver przechodzi chyba kolejny skok rozwojowy,albo zabki,albo ma po prostu charakterek,generalnie rzadzi i sieje trwoge,do tego tz posci,wiec moim chlopakom lepiej schodzic z drogi.swoja droga ten caly ramadan to wydaje mi sie niepowazny,wyobrazcie sobie nic nie jesc i nie pic-nawet kropelki wody od ok4.30 do 21 przez caly miesiac,przeciez to wykonczyc moze organizm,a tz wymyslil ze to dobra okazja by zrzucic kilka kg wiec nie je wcale,i placz i prosba na nic sie zdaja,martwie sie o niego ze cos mu sie moze stac.wiec wstaje rano o 4 by zrobic mu jakies sniadanie a on tylko herbate i papierosy by chcial, nie umiem go przegadac,bo on sie lepiej czuje jak nie je,ma wiecej energii, ciekawe skad
Co do zdjec,to z okresu ciazy mam tylko zdjecia brzucha,tz robil co tydz,by pokazac jak jr rosnie,a teraz to tylko ja robie zdjecia Olikowi i az czasem mi przykro ze nie mam zadnego zdjecia z synkiem,ale w sobote jedziemy do Polski,wiec moja siostra-japanese tourist nadrobi zaleglosci,ale stroj zwykle domowy,jakas spodnica i rozlazly t-shirt,za to na spacery zaczelam sie malowac,jak nigdy dotad bo znajomi tz zaczeli mu nagadywac zeby wiecej mi pomagal bo mizernie wygladam,wiec musze sie troche podrysowac
Glam,spoznione,ale wszystkiego najPytalas o BabaSling,ja wlasnie mam taki ale uzylam go moze ze 6 razy,bo ja Olik byl malutki to w tej kieszonce taki jakis powykrecany mi sie wydawal i choc on nie protestowal to mi sie wydawalo ze mu tam niewygodnie,a teraz mozna go nosic juz pionowo tylko to jakies niebezpieczne mi sie wydaje bo nie ma tam zadnego zabezpieczenia tylko trzyma sie chusta na pupie,wiec jak sie wypnie to i wypasc moze wiec i tak trzymam go na rekach tylko sling troche ciezar odejmuje.wiec teraz kupie w Polsce chuste wiazana,tylko nie wiem czy tkana,czy elastyczna,niby mozna tez zrobic samemu,tylko wystarczy kupic odpowiedni material ale nie widzialam takiej chusty na oczy,wiec nie wiem jaki to material.a teraz wydaje mi sie ona niezastapiona bo ostanimi dniami nasze spacery koncza sie wozkiem w jednej rece i Oliverem na drugim.
Judy,ja tez ponawiam pytanie Heksy, jak zabrac sie za gotowanie tych kaszek i kleikow,jakie proporcje i ogolnie jak
Heksa dziekujemy za zyczenia z okazji 3 miesiecy,nawet nie wiem kiedy to minelo,czasem mam niedosyt,ze on tak szybko rosnie a ja sie jeszcze nie nacieszylam tym ze on taki malutki i slodziutki
Sweet trzymam kciuki

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

zapomnialam podziekowac za radiowe linki wlasnie z Olim sluchamy smooth jazz,bo rozrabiak spac nie chce,wiec moze go ulula i przynajmniej mam wymowke dla tzta na wlaczony komputer
I jeszcze jedno,blagam,help,:confus ed:wlosy wychodza mi garsciami i nie wiem co robic,bo nie dosc ze sa wszedzie tylko nie na mojej glowie to ciagle z buziaczka Olivera cos wyciagam
spokojnej nocy wszystkim
__________________
Nasze szczescie najwieksze:
Oliver
17.05.2009 g.21.15, 3.46 kg ,52 cm
Samuel
23.10.2012 g.04.19, 3.32 kg, 50 cm
anek13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 00:02   #2240
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Anek a dlaczego Twojego synka nie ma na naszej liście

i do dziewczyn chcących same gotować dla dzieciaczków poproszę o adres poczty na PW to wyślę książkę z przepisami
Nie wszystkie są ok, ale większość b.pomysłowa

ewentualnie mogę dołozyc bardzo fajny schemat zywieniowy o TUTAJ
fajnie opisane (choć ja bym co niektóre wywaliła pozycje jak fasolka szparagowa u 6-miesięcznych dzieciaczków) i co najważniejsze zdrowo!!!
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg


Edytowane przez Judy_21
Czas edycji: 2009-08-26 o 00:05
Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 00:04   #2241
smerfetka781
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka781
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 161
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Witam Wkoncu wszystko nadrobilam. No nie przesadzajcie z ta waga bo mi po 6 m-cach od porodu zostalo do zrzucenia 6 kg i juz ich sie nie pozbede bo tydzien temu dowiedzialam sie ze jestem ................w ciazy. Troche mnie to przeraza bo Ola bedzie miala 14 m-cy jak na swiat przyjdze jej brat lub siostra. Dobrze ze mala jest grzeczna To dodaje mi sil. Jak juz kiedys wspominalam, odkad skonczyla 3 m-ce przesypia cale noce Budzi sie ok 8, potem flacha i spimy do 10 Ale mam kochana corcie przynajmniej sobie da mamie (ogromnemu spiochowi) pospac. Juz Was dziewczynki nie zanudzam. Odezwe sie jutro wieczor bo i tak w nocy nie moge spac Buziaki
smerfetka781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 00:10   #2242
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Smerfetka gratulacje kochana

jak się czujesz? na kiedy masz termin? jak długo jesteś w ciąży.... o matko szybciutko opowiadaj
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 00:36   #2243
smerfetka781
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka781
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 161
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Smerfetka gratulacje kochana

jak się czujesz? na kiedy masz termin? jak długo jesteś w ciąży.... o matko szybciutko opowiadaj
Dziekuje Czuje sie dobrze, zero nudnosci, tylko spiaca jestem bardzo w ciagu dnia, a za to w nocy moglabym imprezowac:P Co do trminu to jeszcze nie bylam u lekarza, dopiero ide w piatek, ale bedzie to kwiecien Narazie jestem w lekkim szoku, ale z drugej strony sie ciesze, bo mam mile wspomnienia z porodu Oli tutaj i mam nadzieje ze jeszcze przynajmniej do kwietnia zostaniemy w Irlandii. Oj juz mi sie w glowie wszystko wywraca Teraz na wiadomosc o ciazy ciesze sie ze tu jestem, a jeszcze miesiac temu nie chcialam po wakacjach wracac tu wogole, bo w Polsce bylo super.
smerfetka781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:19   #2244
cider
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: IE
Wiadomości: 234
GG do cider
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Glam czy Ty myslisz, ze ja jestem az tak zboczona zeby cellulit fotografowac ?
Do tego mam nogi pelne pajaczkow i zylaczkow - rewelacja, pomyslec ze do konca zycia bede zakrywac nogi
Czytalam ostatnie posty i wylam ze smiechu Zaraz poszukam zdjec

hahaha no to ja daje swoja w orginalnych przczólkach moich kochanych tak chodze prawie co dzien moj TZ to juz na mnie wielka przszczoła mówi.


Smerfetka gratulacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07086.jpg (77,4 KB, 18 załadowań)
cider jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:59   #2245
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Cider czy tytuł Miss Ula Ci pasuje? ( śliczny brzunio )

Spokojnie dziewczyny, nie bijcie się tak o te tytuły dla wszystkich wystarczy
Czy swój poprzedni tytuł mogę przechrzcić na Miss Elegancji (ładniej brzmi )
Skoro tytuł Miss Cellulit został zajęty to ja poproszę o tytuł Miss Cyc-Zwis (przed ciążą kochałam swoje piersi, były takie śliczne, tak pięknie prosto patrzyły przed siebie, mieściły się w dłoni - ideały! a teraz szkoda gadać ;(( )
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:18   #2246
cider
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: IE
Wiadomości: 234
GG do cider
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Cytat:
Napisane przez Heksa Pokaż wiadomość
Cider czy tytuł Miss Ula Ci pasuje? ( śliczny brzunio )

Spokojnie dziewczyny, nie bijcie się tak o te tytuły dla wszystkich wystarczy
Czy swój poprzedni tytuł mogę przechrzcić na Miss Elegancji (ładniej brzmi )
Skoro tytuł Miss Cellulit został zajęty to ja poproszę o tytuł Miss Cyc-Zwis (przed ciążą kochałam swoje piersi, były takie śliczne, tak pięknie prosto patrzyły przed siebie, mieściły się w dłoni - ideały! a teraz szkoda gadać ;(( )
jasne moze byc heheheheh taka ciotka klotka ze mnie heheh.
A Cyc Zwis tez dobre hehehe
cider jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:18   #2247
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość

i do dziewczyn chcących same gotować dla dzieciaczków poproszę o adres poczty na PW to wyślę książkę z przepisami
Nie wszystkie są ok, ale większość b.pomysłowa

ewentualnie mogę dołozyc bardzo fajny schemat zywieniowy o TUTAJ
fajnie opisane (choć ja bym co niektóre wywaliła pozycje jak fasolka szparagowa u 6-miesięcznych dzieciaczków) i co najważniejsze zdrowo!!!

A yo ja bardzo poprosze, zaraz wysle adresik




Cytat:
Napisane przez smerfetka781 Pokaż wiadomość
Witam Wkoncu wszystko nadrobilam. No nie przesadzajcie z ta waga bo mi po 6 m-cach od porodu zostalo do zrzucenia 6 kg i juz ich sie nie pozbede bo tydzien temu dowiedzialam sie ze jestem ................w ciazy. Troche mnie to przeraza bo Ola bedzie miala 14 m-cy jak na swiat przyjdze jej brat lub siostra. Dobrze ze mala jest grzeczna To dodaje mi sil. Jak juz kiedys wspominalam, odkad skonczyla 3 m-ce przesypia cale noce Budzi sie ok 8, potem flacha i spimy do 10 Ale mam kochana corcie przynajmniej sobie da mamie (ogromnemu spiochowi) pospac. Juz Was dziewczynki nie zanudzam. Odezwe sie jutro wieczor bo i tak w nocy nie moge spac Buziaki
Smerfetka GRATULACJE !!!klask i:
Rozumiem, ze mozesz czuc sie troche przerazona, ale dasz rade choc pewnie nie bedzie latwo z niemowlakiem i biegajaca Ola
Ale za to dzieciaczki beda sie fajnie chowaly razem. Ja w sumie chcialabym tak jedno po drugim, al mialam cc i musze swoje odczekac Jestes w ciazy w tym samym czasie co ja bylam no, kilka tyg wczesniej



Dzien dobry tak w ogole Probowalam wczoraj wrzucic zdjecia i mi si polaczenie zrywalo - widocznie siec nie dala rady udzwignac zdjec grubasa
A za nami koszmarna noc, Olk obudzil sie o 1 bo mial zapchany nosek, cos tam odepchalismy, ale dalej wyl w nieboglosy, wiec tz wsadzil go w hustawke a sam polozyl sie spac, a ja siedzialam i patrzylam jak moje dziecko sie dobrze bawi - byl calkiem zadowolony, kompletnie nie spiacy i z hustawki obserwowal krecaca sie nad lozeczkim karuzle W koncu zasnal i udalo sie go przerzucic do lozeczka, ale za 2 godz obudzil sie glodny Za kolejna godz psu sie cos przysnilo i zaczal szczekac jak glupi, a za chwile zadzwonil budzik dla tza i znowu nas obudzil...Ledwo zyje...

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Obstawiam, ze Sweet urodzila

Widze, ze Pakusia jest ON dawaj kochana, opowiadaj co i jak
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:21   #2248
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Paulina jak tam, wy już po chrzcie?
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:46   #2249
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Ale Wy produkujecieNie nadazam czytac a co dopiero pisac...

No to po kolei...

Po pierwsze to ogromne gratulki dla smerfetki... Ja tez chcialabym juz nasepne ale troszke sie boje... chodzi mi o moj poród i ogolnie.... no ale mysle ze nie pozniej niz do 2 lat zmajstrujemy siostrzyczke lub braciszka dla alanka...

Wybory miss tragedia to swietny pomysl...hihih....
jak wygrzebie jakas fote to wam wstawie... bede walczyla rowniez o tytul
cyc-zwis albo ewentualnie brzuch-zwis

Paulinka...opowiadaj co u Ciebie...

Judy...tez zaraz wysle adresik

cider...wygladasz pszczolkowo.. a tak na serio to ślicznie

anek... na wypadajaco wlosy herbatka z pokrzywy (nettle, kupiłam w tesco) ..pic 1-2 kubki dziennie przez 3 miesiace potem miesiac przerwy i znowu mozna pic 3 miesiace i tak w kólko...

glamo.. dla mnie to pieknie wygladasz

ok ..ide gotowac warzywka dla alana... buziole i milego dzionka
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 11:17   #2250
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

dziewczynki poszły przepisy
tyle, że ja bym tam zmieniła kilka rzeczy: np. zastąpiła kaszę manną (pozbawioną wszelkich wartości) na kaszę jaglaną(najzdrowszą) i masło w niektórych posiłkach dobrej jakości oliwą z oliwek bądź olejem z pestek dyni (duża zawartość witamin)....

dobra lecę motylki tworzyć z synkiem dla Amelci

No właśnie ciekawe jak Sweet, czy w końcu z kimś wymieniła się numerami
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.