Kobiety muzyków rockowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-06, 12:30   #1
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312

Kobiety muzyków rockowych


Nie znalazłam takiego wątku, więc zaczynam. Mam do Was pytanie, niezależnie od tego, czy jesteście żonami profesjonalnych muzyków z wieloletnim stażem czy dziewczynami chłopaków pogrywających od niedawna w małej kapeli - jakie macie odczucia?
JAKIE POZYTYWY I JAKE NEGATYWY daje taki "zawód" czy też aktywna pasja Waszego Tżta?
Może znacie jakieś anegdoty lub możecie opisać blaski i cienie własnych doświadczeń w tej dziedzinie..?
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 12:35   #2
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

mi sie kojarzy to z tym, iż rockman ma duzo lasek na boku, jest niewierny. takie durne stereotypy, ze sama nie wierze ze tak mysle
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 12:47   #3
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

no, właśnie te stereotypy to tak nie do końca stereotypy, jak obserwuje te branże dlatego właśnie jestem ciekawa różnych doświadczeń...
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 12:49   #4
la primavera
Wtajemniczenie
 
Avatar la primavera
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 848
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

hehe, mi też ten stereotyp od razu przyszedł do głowy więc od razu przepraszam, jesli kogoś tym obraziłam
la primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 12:56   #5
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

Moim zdaniem wszystko zależy od charakteru chłopaka tudzież mężczyzny - jeśli ma żelazne zasady, to zdrada mu się nie przytrafi
Moje doświadczenia są malutkie [i nie tyle z muzykiem rockowym], ale w moim wypadku mało prawdopodobny jest związek na poważnie [oczywiście nigdy nie wiadomo jak Amor wyceluje, więc zarzekać się nie będę ]. Dlaczego? Bo o ile z zazdrością można sobie poradzić, albo nie odczuwać jej wcale lub minimalnie, gdy roznamiętniona fanka rzuca się twojemu lubemu na szyje i próbuje obadać mu językiem migdałki - bo parter ma charakter ze stali i wyraźnie pokaże i da odczuć tej biednej kobiecie, że on nie jest zainteresowany i kocha swoją partnerkę czyli nas na zabój - to jednak trzeba się nim dzielić z innymi w znacznie większym stopniu niż np. z parterem, który ma bardziej stabilną pasję np. skoki ze spadochronem.
Niektóre kobiety uważają, że mają do naszego partnera prawo, bo występuje na scenie. Nawet jeśli facet mówi jasno i wyraźnie: NIE, to wcale nie znaczy, że owa pani i tak nie znajdzie się bez majtek przy jego samochodzie, zachęcająco się wypinając.
Mój związek się rozpadł, co prawda z powodów nie związanych z jego pasją [bo nie był to jego zawód] to jednak nie chciałabym tak żyć wiecznie.

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2009-05-06 o 12:57
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 12:57   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

Taki sam stereotyp dot. sportowcow,aktorow (zreszta dot. obu plci) itp czasami sie potwierdza czasami nie bo co czlowiek to inna historia.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 13:03   #7
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
no, właśnie te stereotypy to tak nie do końca stereotypy, jak obserwuje te branże dlatego właśnie jestem ciekawa różnych doświadczeń...
wszystko zależy od człowieka, jego charakteru.. mój TŻ grał w kapeli blackmetalowej grał bo obecnie żaden z jej członków nie ma czasu nawet na umówienie się na próbę, czy żeby po prostu "pobrzdąkać" sobie wspólnie, ale w czasach kiedy koncertowali to możnabyło własnie zaobserwować że jeden z chłopaków faktycznie wyrywał d*py za przeproszeniem, co noc inna i to mu pasowało chwalił się tym, ale nie miał dziewczyny, dwóch było flirciarzy ale wiernych swoim dziewczynom, z tym że jedna taka sama jak drugi wiec chyba taki układ im pasował, a druga po prostu nie zwracała na to uwagi a pozostali byli wierni i nie szaleli po koncertach, nie było pijaństwa na umór ani nic z tych rzeczy, a zespół grał jak na moje uszy straszny hardcore i ludziom się wydaje, że jak taka muzyka to wykonacy tacy sami a prawda jest taka że po koncertach każdy wracał do swojej rzeczywistości do zajęć, jeden skończył pedagogikę drugi zdaje się hodowlę zwierząt, jescze inny finanse wiec nie warto wierzyć stereotypom oczywiście zdarzają się takie przypadki, ja nie mówię że nie ale właśnie takie przypadki przyklejają łatkę tym całkiem niewinnym
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 13:16   #8
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

Myslalem, ze bedzie plotkowy nt. takich pan, a tu cos takiego

Wydaje mi sie, ze ten stereotyp istnieje, gdyz:
- sa kupe czasu poza domem, w trasie (podobnie jak np. sportowcy)
- rockowy tryb zycia wiadomo jak sie kojarzy

Ciekawi mnie, jakie beda opinie osob, ktorych to dotyczy
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 13:22   #9
MagsC
Raczkowanie
 
Avatar MagsC
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

Moj mezczyzna jest od wielu, wielu lat w znanym zespole rockowym. Jestem z nim od prawie 2 lat i jestem bardzo szczesliwa...
Stereotypy...Staram sie nimi nie myslec... Czlowiek to czlowiek... Nie dziele ludzi na 'niewierne gwiazdy rocka' i wiernych 'nieslawnych; Staram sie nie ograniczac do takiego myslenia, ale rozumiem ze moze byc to naturalnym tokiem myslenia dla innych...
Weszlam w ten swiat 'nazwijmy go 'swiatem rocka ) w sumie niewiele o nim wiedzac...Teraz znam go od srodka...Powoli staje sie moim swiatem...I wiecie co- moze was zszokuje- ale znalazlam tu wiele normalnosci Nie wszyscy ludzie sukcesu to kaprysne, zwariowane gwiazdkiOczywiscie nie zaprzeczam ze takie takze istnieja i jest ich duuuzo Ja jednak obracam sie w fajnym towarzystwie, wsrod ludzi ktorzy nie traktuja slawy jako cel a jako dodatek do pracy ktora kochaja...
Jesli chodzi o mojego mezczyzne...Musielismy wiele sie od siebie nauczyc, nadal sie uczymy Kiedy weszlismy w ten zwiazek zdecydowalismy sie polaczyc dwa zupelnie inne swiaty -Moj i jego Jak na razie- krok po kroku- udaje sie nam to...mam andzieje,ze nadal sie bedzie udawac...Mimo wszelkich roznic, wszelkich przeszkod jakie musielismy i nadal musimy pokonywac...

Ale badz co badz...-Gwiazda rocka, przynajmniej ta moja- ukochana nie rozni sie tak bardzo od innych facetow My tez siadamy przed telewizorem zajadajac sie lodami czekoladowymi, chodzimy do kina, czasem sprzeczamy o glupoty...Jestesmy jak inni, prowadzimy dosc spokojne zycie, cieszymy sie z tego co mamy, cieszymy sie ze mamy siebie...
MagsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 15:40   #10
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

Ja mam chyba najgorzej, bo moi byli partnerzy zyciowi byli zwiazani z najekstremalniejsza odmiana muzyki. To wszystko zalezy od czlowieka..zarowno jego jak i ciebie. Wiadomo.. jezeli dojdzie do pewnego etapu kariewry muzycznej musisz sie liczyc z tym ze czesto go nie ebdzie w domu i ze bedzie sie podobal jakims metalowym siksom Ja natomiast widze wieksze problemy. To nie jest regula, ale czesto muzycy przeginaja z alkoholem w sposob ekstremalny. Kazdy(o matko co ja pisze.. hehe) lubi sobie popic.. ale na takiej trasie to jest okropne co sie wyprawia. Sa rozne typy osobowosci amanta muzyki rockotwe. Doswiadczony facet ma daleko ta cala otoczke, jedyny minus to to ze nie ma go w domu. Gorniarz z gitara zazwyczaj stara sie wszystkim zaimponowac - wiec sama dopisz sobnie negatywne cechy. A plusy? to juz przeciez sprawa indywidualna co cenisz w swoim facecie. Jezeli chdzi ci o aspekty w stylu "fajnie na niego popatrzec jak stoi z gitara pod scena" to gwarantuje ze to minie z wiekiem jak i milosc do dlugich wlsow oraz glanow :P


Co jest najgorsze.. chyba to, ze jak muzyk robi sie slawny to wiecej dorabiaja mu historii koledzy niz sie faktycznie dzieje. Leca ploty przez cala polske co to ktos z kims robil (chociaz wcale nie musial robic) Z drugiej strony znam wielu takich co to jezdza na trase i w kazdym miescie korzystaja pomimo ze maja zone.. ale to jak z ksiezmi.. jeden ma powolanie a drugi nie, za to bachora na boku.

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2009-05-06 o 15:48
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 16:57   #11
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

Nie mam faceta rockmana ani nie obracam się w rockowym światku, ale ciekawy temat podejmujesz. Wśród znajomych mam sporo takich amatorskich "brzdąkaczy" i są to osoby bardzo różne pod względem charakteru, nie ma reguły, że jak facet bębni, to będzie taki a taki, a jak gra na basie, to inny. Warto jednak mieć świadomość tego, o czym wspomniała amistad - w momencie, kiedy TŻ staje się bohaterem zbiorowej wyobraźni, do "fanek" nie za bardzo dociera, czy ty istniejesz, czy nie, czy jesteś tylko koleżanką, czy już narzeczoną albo żoną. Dodajmy do tego, że artyści mają bogate i skomplikowane wnętrze... Życie z kimś takim na pewno nie jest łatwe, ale miłość nie wybiera według zawodu. Na pewno trzeba się zaopatrzyć w sporo cierpliwości i dystansu do świata.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 09:06   #12
MagsC
Raczkowanie
 
Avatar MagsC
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Wiadomo.. jezeli dojdzie do pewnego etapu kariewry muzycznej musisz sie liczyc z tym ze czesto go nie ebdzie w domu i ze bedzie sie podobal jakims metalowym siksom J.
No, moj TZ cale szczescie z metalem i 'metalowymi siksami' wiele wspolnego nie ma

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
a natomiast widze wieksze problemy. To nie jest regula, ale czesto muzycy przeginaja z alkoholem w sposob ekstremalny. Kazdy(o matko co ja pisze.. hehe) lubi sobie popic.. ale na takiej trasie to jest okropne co sie wyprawia.
No, moze nir kazda trasa kazdego zespolu to jedna wielka niekonczaca sie libacja alkoholowa.. Ale fakt jest faktem- na trasie wiecej jest okazji zeby sie napic... Oczywiscie nie mowie ze kazdy muzyk rockowy to pijak... Ale moj Tz lata temu mial problem z alkoholem...Cale szczescie-dzieki pomocy przyjaciol i sile charekteru wyszedl z tego i nie pije od...wow..-ponad 15 lat. Ogolnie teraz prowadzi bardzo zdrowe zycie
MagsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 10:30   #13
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

Witam
Też jestem kobietą muzyka rockowego, a 23 maja zostanę jego żoną Cieszę się, że mój TŻ robi to co kocha, to jego pasja od czasów dzieciństwa.
Kidyś ludzie straszyli mnie, że muzycy rockowi zdradzają swoje kobiety, że ćpają i są trochę niepoczytalni, ale ja się z tym nie zgadzam
Mój przyszły mąż daje mi dużo miłości, jestem dla niego najpiękniejszą kobietą na świecie, traktuje mnie jak księżniczkę, szanuje i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Mam nadzieję, że będziemy ze sobą aż do śmierci i że miłość nie przemija (ludzie straszą, że to uczucie z czasem wygasa). Jest moim najlepszym przyjacielem.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 10:37   #14
MagsC
Raczkowanie
 
Avatar MagsC
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Witam
Też jestem kobietą muzyka rockowego, a 23 maja zostanę jego żoną Cieszę się, że mój TŻ robi to co kocha, to jego pasja od czasów dzieciństwa.
Kidyś ludzie straszyli mnie, że muzycy rockowi zdradzają swoje kobiety, że ćpają i są trochę niepoczytalni, ale ja się z tym nie zgadzam
Mój przyszły mąż daje mi dużo miłości, jestem dla niego najpiękniejszą kobietą na świecie, traktuje mnie jak księżniczkę, szanuje i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Mam nadzieję, że będziemy ze sobą aż do śmierci i że miłość nie przemija (ludzie straszą, że to uczucie z czasem wygasa). Jest moim najlepszym przyjacielem.
Witaj w klubie Milo przeczytac tu taki post Doskonale wiem co czujesz! A i gratulacje! Mam nadzieje,ze bedziecie miec piekny slub My wstepnie mowimy o slubie w lato 2011, czyli jeszcze sporo czasu
MagsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 18:12   #15
Sarasfati
Rozeznanie
 
Avatar Sarasfati
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 752
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

Szkoda, że wątek umarł śmiercią naturalną i to dość szybko.

Ja sama również jestem kobietą muzyka...TŻ gra w bardzo znanym zespole, gra bardzo dużo koncertów (tym bardziej, że ma kilka projektów z różnymi artystami). Czasem jest ciężko...nawet bardzo, szczególnie wtedy gdy wyjeżdża daleko na kilka dni i zaczynam snuć domysły co się tam dzieje...chodzi mi miedzy innymi o alkohol...

Kiedyś często wyjeżdżalismy w trasy razem i przyznam, że rzadko pokazywałam to, że jestesmy razem. Ja sobie po prostu obserwowałam- nie raz się śmiałam z głupiutkich dziewczyn, innym razem siedziałam bardzo zażenowana, było mi za nie wstyd, ale wcześniej wspomnianą akcję z badaniem migdałków też prawie przerabiałam

Musimy się też liczyc z tym, że załóżmy kapela ma nagrac płytę i wtedy nasi faceci siedzą po kilka dni i "robią" nowe numery.
No i nie oszukujmy się- to baaardzo droga pasja, ale (!) ja sobie nie wyobrażam mimo tego wszystkiego, że TŻ mógłby przestać grać!!
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym
Sarasfati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 19:59   #16
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

odkopuje watek

ja jestem z muzykiem rockowym od 3 miesiecy... wlasnie rozpoczela sie jego prawdziwa kariera, niemal co weekend koncerty w roznych miastach polski a i niedlugo wyjazd za granice... i boje sie, oczywiscie... boje sie, jestem zazdrosna... bo mimo jego zapewnien ze nie mam powodow.. to za krotko go znam zeby w 100% ufac

znajda sie jeszcze jakies dziewczyny muzykow? razem latwiej przejdziemy przez samotne weekendy...
myycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 20:29   #17
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

Mój kocha muzykę (szeroko pojętą) grał w dwóch zespołach - ale to nie było to. Teraz zmienił kierunek i idzie w bardziej komercyjnym kierunku. Też jestem zazdrosna. :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 10:22   #18
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

okropne uczucie co? :P on na imprezie koncertuje na drugim koncu polski a ja w domu wrrrrrrrrr
myycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 11:58   #19
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Kobiety muzyków rockowych

Znam faceta który gra w zespole rockowo-metalowym, ale to jest akurat wyjątek, bo ma żonę i dzieci i to już przed 30-stką.
Chyba większość z takich artystów, co zauważyłam głównie za granicą, wyrywa panny na pęczki, na jeden numerek, panny są zachwycone, ale nie ma bata żeby z 90% z nich stworzyć związek. A i nie jest to zbyt dochodowe zajęcie, kiedy jest się undergroundowym zespołem.
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.