tylko przyjazn i seks!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-13, 12:52   #1
ciemnooka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 28
GG do ciemnooka80
Exclamation

tylko przyjazn i seks!!


kochane co mam zrobic pomozcie mam chlopaka juz sporo lat jestesmy ze soba i bywalo roznie..kocham go ..chyba..nigdy wczesniej nie bylam w takiej sytuacji jak teraz..od pewnego czasu przez neta poznalam cudownego faceta(ja mam29lat on mniej wiecej tyle samo) juz wirtualnie ustalilismy ze bedzie nas laczyl tylko seks -wyda wam sie ze zwariowalam i po co skoro juz mam kogos...tak ale czegos bylo mi brak..on tez ma kogos- laczy na seks i przyjazn i kiedy jestesmy razem choc krotkie to sa chwile to jest nam ze soba dobrze gadamy o wszystkim zero skrepowania wyglupiamy sie naprawde jest super dobrze sie bawimy rozumiemy on jest romantyczny czuly wspanialy...czego wlasnie nie moge powiedziec o swoim facecie wiem robimy zle jednak nie mozemy przestac sie spotykac to jest jak uzaleznienie i chociaz mieszkamy daleko od siebie to zawsze poza spotkaniem piszemy czule smsy i gadamy przez netaja juz nie wiem co robicgadalam z nim na ten temat ale on mowi ze tylko przyjazn i seks i naprawde dzieki niemu czuje sie inna osoba on pokazal mi czym jest kobiecosc...co ja mam dalej robic ciagnac to nie moge stracic ich obu.pomozcie jak to widziecie
__________________
"nie zmienisz przeszlosci ale mozesz to zmienic w przyszlosci"
ciemnooka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 12:53   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Moim zdaniem powinnaś udać się do psychiatry.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 12:54   #3
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

ja tego nie widzę zupełnie. szczególnie związku z tym wspaniałym i cudownym, który kogoś ma a Ciebie łączy 'tylko' seks i przyjaźń.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:04   #4
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

tak, rzeczywiście baaaardzo kochasz swojego chłopaka
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:04   #5
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

A nie moglas, do jasnej ciasnej, najpierw pogadać ze swoim chłopakiem o tym czego Ci brakuje, o przyszlosci waszego zwiazku tylko musialas z pelną premedytacją gzić się z obcym facetem?
Do tego praktycznie nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu, bo wreszcie masz to, czego potrzebowałaś.
Zachowanie, postępowanie nie do przyjęcia
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:05   #6
ciemnooka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 28
GG do ciemnooka80
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

ok rozumiem was jednak moze to jakas nuda wkradla sie do mojego stalego zwiazku rozumiem ze wiekszosc czuje sie urazona i wyrwalaby mi wlosy mnie tez ktos zdradzil kiedys i wiem jak to jestjednak nawet wtedy gdy spi obok swojej dziewczyny pisze do mnie ukradkiem mowiac ze to ja obok moze on sie zakochal ale nie potrafi tego powiedziec swojej partnerceniewie m to jakie chorechetnie poczytam co macie do powiedzenia
__________________
"nie zmienisz przeszlosci ale mozesz to zmienic w przyszlosci"
ciemnooka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:06   #7
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinnaś udać się do psychiatry.


jak nie chcesz stracić ich obu, to kryj się jak się da i kłam po mistrzowsku, aby chłopak nie odkrył zdrady, bo jak odkryje to może iść w cholerę. A temu drugiemu powtarzaj, że Tobie też tylko o seks i przyjaźń, nic więcej i jest Ci idealnie w takim układzie, bo jak pomyśli, że się zaangażowałaś bardziej, to też może iść w cholerę.

tak masz ich obu. No oczywiście, któryś z innych względów może Cię zostawić, ale tego przewidzieć nie możemy.
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 13:09   #8
Wertka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: blisko monitorka:)
Wiadomości: 213
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Z tego co piszesz sama nie wiesz co robić. Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie. Musisz sama wiedzieć czego chcesz. W końcu się to wyda i najprawdopodobniej nie będzie ani jednego ani drugiego.
__________________
Wierzyć - to znaczy nawet nie pytać, jak długo jeszcze mamy iść po ciemku.

Jan Twardowski

Wertka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:09   #9
Forever In My Heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stolyca hazardu i rozpusty, gdzie chodzę 3 cm ponad chodnikami ;D Aż mnie duma rozpiera ! ;))
Wiadomości: 355
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinnaś udać się do psychiatry.
Popieram
__________________

` Per Aspera Ad Astra


` Pilot samolotu bojowego naddźwiękowego !
(spełniam marzenia i kontynuuję rodzinną tradycję)


<- w F-35


Forever In My Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:10   #10
ciemnooka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 28
GG do ciemnooka80
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

rozmawialam ze swoim na takie tematy i nic z jego strony a dlaczego obwiniacie mnie przeciez to moj chlopak sie nie stara zeby poprawic cos w naszych relacjach
__________________
"nie zmienisz przeszlosci ale mozesz to zmienic w przyszlosci"
ciemnooka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:11   #11
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Co zrobić? Przestać się puszczać. Biedny twój chłopak.
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 13:12   #12
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez ciemnooka80 Pokaż wiadomość
rozmawialam ze swoim na takie tematy i nic z jego strony a dlaczego obwiniacie mnie przeciez to moj chlopak sie nie stara zeby poprawic cos w naszych relacjach
Ty się za to postarałaś. Przychodzisz zrelaksowana po seksie z tym drugim, to pewnie głowa cała pełna pomysłów na odnowę związku, nie?
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:14   #13
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez ciemnooka80 Pokaż wiadomość
nawet wtedy gdy spi obok swojej dziewczyny pisze do mnie ukradkiem mowiac ze to ja obok moze on sie zakochal ale nie potrafi tego powiedziec swojej partnerceniewie m to jakie chorechetnie poczytam co macie do powiedzenia
Chciałabyś żeby ten tylko od seksu i przyjaźni się w tobie zakochał, prawda ? Bo ty już zdążyłaś
Jedyne co mam do powiedzenia to: rozstań się z tym któremu przyprawiasz rogi, nie poniżaj go.
A potem chodź w tango z kim tylko chcesz. Będziesz wolna przecież.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:16   #14
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez ciemnooka80 Pokaż wiadomość
rozmawialam ze swoim na takie tematy i nic z jego strony a dlaczego obwiniacie mnie przeciez to moj chlopak sie nie stara zeby poprawic cos w naszych relacjach
To trzeba było się z nim rozstać.
Ty widze bardzo duzo zrobilas, zeby poprawic wasze relacje. Zdradzając go, klamiąc i oszukując. Teraz to dopiero wasz związek jest w świetnej formie.

Osobiscie gardze tego typu podejsciem. Zostalas zdradzona i wiesz jak boli, dlatego zaserwowałas to samo komus, kogo podobno kochasz. Malo tego. Jedyne, na czym ci zalezy to twój brudny kochanek w nadzieji, ze moze zostawi swoją i będzie z tobą. a winę za zdradę przypisujesz chlopakowi, bo jakby byl dla ciebie lepszy to byś sie na bok nie puścila? swietna ideologia.
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:17   #15
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
Co zrobić? Przestać się puszczać. Biedny twój chłopak.

jasne.. a bylabys szczesliwa faktem iz Twoj tż spotyka sie z jakąś inną na boku i łączy ich tylko przyjazn i seks ? jak tak to moze zaproponuj seks grupowy . . .
przykre to jest. . .
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:18   #16
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez ciemnooka80 Pokaż wiadomość
rozmawialam ze swoim na takie tematy i nic z jego strony a dlaczego obwiniacie mnie przeciez to moj chlopak sie nie stara zeby poprawic cos w naszych relacjach


przepraszam za off, ale Ty naprawdę masz 29 lat?
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:20   #17
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez ciemnooka80 Pokaż wiadomość
rozmawialam ze swoim na takie tematy i nic z jego strony a dlaczego obwiniacie mnie przeciez to moj chlopak sie nie stara zeby poprawic cos w naszych relacjach
Skoro się już przez tyle lat nie stara poprawić to zerwij z nim i znajdź sobie faceta, który Ci się nie znudzi. Albo nie, bądź singielką i szukaj facetów na jedną noc.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:20   #18
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez ciemnooka80 Pokaż wiadomość
kochane co mam zrobic pomozcie mam chlopaka juz sporo lat jestesmy ze soba i bywalo roznie..kocham go ..chyba..nigdy wczesniej nie bylam w takiej sytuacji jak teraz..od pewnego czasu przez neta poznalam cudownego faceta(ja mam29lat on mniej wiecej tyle samo) juz wirtualnie ustalilismy ze bedzie nas laczyl tylko seks -wyda wam sie ze zwariowalam i po co skoro juz mam kogos...tak ale czegos bylo mi brak..on tez ma kogos- laczy na seks i przyjazn i kiedy jestesmy razem choc krotkie to sa chwile to jest nam ze soba dobrze gadamy o wszystkim zero skrepowania wyglupiamy sie naprawde jest super dobrze sie bawimy rozumiemy on jest romantyczny czuly wspanialy...czego wlasnie nie moge powiedziec o swoim facecie wiem robimy zle jednak nie mozemy przestac sie spotykac to jest jak uzaleznienie i chociaz mieszkamy daleko od siebie to zawsze poza spotkaniem piszemy czule smsy i gadamy przez netaja juz nie wiem co robicgadalam z nim na ten temat ale on mowi ze tylko przyjazn i seks i naprawde dzieki niemu czuje sie inna osoba on pokazal mi czym jest kobiecosc...co ja mam dalej robic ciagnac to nie moge stracic ich obu.pomozcie jak to widziecie
Cytat:
Napisane przez ciemnooka80 Pokaż wiadomość
ok rozumiem was jednak moze to jakas nuda wkradla sie do mojego stalego zwiazku rozumiem ze wiekszosc czuje sie urazona i wyrwalaby mi wlosy mnie tez ktos zdradzil kiedys i wiem jak to jestjednak nawet wtedy gdy spi obok swojej dziewczyny pisze do mnie ukradkiem mowiac ze to ja obok moze on sie zakochal ale nie potrafi tego powiedziec swojej partnerceniewie m to jakie chorechetnie poczytam co macie do powiedzenia
Cytat:
Napisane przez ciemnooka80 Pokaż wiadomość
rozmawialam ze swoim na takie tematy i nic z jego strony a dlaczego obwiniacie mnie przeciez to moj chlopak sie nie stara zeby poprawic cos w naszych relacjach
Za to ty się postarałaś

Na moje oko to prowokacja, bo trudno mi uwierzyć, że taka dziewczyna, jak autorka wątku naprawdę istnieje
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:21   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Tak to jest, gdy ciągnie się na siłę związek z kimś, kto jest może i świetnym, cudownym materiałem na kumpla, przyjaciela, ale jednocześnie nie wzbudza w nas pożądania, fascynacji. Znalazłaś to z innym facetem i dopiero z nim widzisz jak powinien wyglądać związek.

Jednak on (facet z netu) swojego związku nie zamierza kończyć, nie zamierza być z Tobą - jesteś dla niego miłą koleżanką, z którą łączy go udany seks (widać nie ma tego w swoim związku), jesteś dreszczykiem emocji. Nie możesz go stracić, bo go nie miałaś, nie masz i mieć nie będziesz. Jak zaczniesz być "problematyczna" - wymagać czegoś od niego, mówić o związku, to facet może się okazać nie być taki miły, jak teraz. Zresztą, jak o nim świadczy fakt, że woli seks na boku, niż rozstanie z partnerką i znalezienie kogoś właściwego dla siebie? Niestety, ale jak dla mnie tworzycie znajomość dwóch tchórzliwych życiowo osób, bojących się prawdy i brania odpowiedzialności za swoje życie.

A Twój oficjalny facet? Bez sensu to ciągnąć, jego powinnaś ucziciwie zostawić, bo skoro nie czujesz z nim tego CZEGOŚ, to będziesz go zdradzała zawsze. Pewnie go szanujesz na swój sposób jako cudownego przyjaciela, towarzysza do pewnych spraw, ale nie szanujesz go jako 100% mężczyznę, który jest w stanie Cię uwodzić, rozpalać, bawić.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 13:22   #20
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
To trzeba było się z nim rozstać.
Ty widze bardzo duzo zrobilas, zeby poprawic wasze relacje. Zdradzając go, klamiąc i oszukując. Teraz to dopiero wasz związek jest w świetnej formie.

Osobiscie gardze tego typu podejsciem. Zostalas zdradzona i wiesz jak boli, dlatego zaserwowałas to samo komus, kogo podobno kochasz. Malo tego. Jedyne, na czym ci zalezy to twój brudny kochanek w nadzieji, ze moze zostawi swoją i będzie z tobą. a winę za zdradę przypisujesz chlopakowi, bo jakby byl dla ciebie lepszy to byś sie na bok nie puścila? swietna ideologia.
Nic dodać, nic ująć.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:22   #21
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez ciemnooka80 Pokaż wiadomość
jednak nawet wtedy gdy spi obok swojej dziewczyny pisze do mnie ukradkiem mowiac ze to ja obok
i to jest powód do zdrady swojego faceta?
ja kompletnie takich kobiet nie ogarniam...jeśli odpowiada Ci taki "styl" życia to możesz mieć przecież nawet co noc innego ale po co przy tym krzywdzisz swojego partnera?
ja na Twoim miejscu nie potrafiłabym mu spojrzeć w oczy...
po pierwsze to w ogóle nie wiem po co Ci nasza opinia skoro przecież ani w tą ani w tą nie potrafisz tego zmienić.
a po drugie; idealizujesz "kochanka" a swojego chłopaka przeciwnie, to według mnie świadczy o tym, że go nie kochasz-zauroczyłaś się gościem, któremu jak się znudzisz to Cię kopnie w tyłek i do widzenia.
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:26   #22
Carrie85
Raczkowanie
 
Avatar Carrie85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 417
GG do Carrie85
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

a ja autorke troche rozumiem...
sama bylam w zwiazku ze stazem, nudzilo mi sie, rozmawialam z facetem na temat zmian, ze mi to juz nie wystarcza etc. no i... zdradzilam... nie byl to seks. cos gorszego. fascynacja i milosc do kogos innego. nie chcialam ranic swojego owczesnego faceta i odeszlam. do tej pory zaluje ze zdradzilam.... a juz minelo dobre kilka lat.

radze zebys zostawila swojego faceta. to nie jest milosc. ciezko bedzie to zrobic, ale juz go nie ran. i nie mow o tymco zaszlo- czego oczy nie widza, tego sercu nie zal.

a co do tamtego faceta.... jemu jest wygodnie, moze miec seks z dwoma kobietami. myslisz ze mu zalezy?? nie! on jest wygodny, i kawal chama ze swoja kobiete zdradza z toba.... jesli nawet bylibyscie razem to zrobil by tak samo z inną....
Carrie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:26   #23
madziamkk
Raczkowanie
 
Avatar madziamkk
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 268
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez ciemnooka80 Pokaż wiadomość
ok rozumiem was jednak moze to jakas nuda wkradla sie do mojego stalego zwiazku rozumiem ze wiekszosc czuje sie urazona i wyrwalaby mi wlosy mnie tez ktos zdradzil kiedys i wiem jak to jestjednak nawet wtedy gdy spi obok swojej dziewczyny pisze do mnie ukradkiem mowiac ze to ja obok moze on sie zakochal ale nie potrafi tego powiedziec swojej partnerceniewie m to jakie chorechetnie poczytam co macie do powiedzenia
Ciekawa jestem.. Jak pozniej bedziesz miala dziecko.. i jak Ci sie znudzi to tez zaczniesz robic takie rzeczy?? Np. oddasz je??
__________________
madziamkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:30   #24
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez ciemnooka80 Pokaż wiadomość
kochane co mam zrobic pomozcie mam chlopaka juz sporo lat jestesmy ze soba i bywalo roznie..kocham go ..chyba..nigdy wczesniej nie bylam w takiej sytuacji jak teraz..od pewnego czasu przez neta poznalam cudownego faceta(ja mam29lat on mniej wiecej tyle samo) juz wirtualnie ustalilismy ze bedzie nas laczyl tylko seks -wyda wam sie ze zwariowalam i po co skoro juz mam kogos...tak ale czegos bylo mi brak..on tez ma kogos- laczy na seks i przyjazn i kiedy jestesmy razem choc krotkie to sa chwile to jest nam ze soba dobrze gadamy o wszystkim zero skrepowania wyglupiamy sie naprawde jest super dobrze sie bawimy rozumiemy on jest romantyczny czuly wspanialy...czego wlasnie nie moge powiedziec o swoim facecie wiem robimy zle jednak nie mozemy przestac sie spotykac to jest jak uzaleznienie i chociaz mieszkamy daleko od siebie to zawsze poza spotkaniem piszemy czule smsy i gadamy przez netaja juz nie wiem co robicgadalam z nim na ten temat ale on mowi ze tylko przyjazn i seks i naprawde dzieki niemu czuje sie inna osoba on pokazal mi czym jest kobiecosc...co ja mam dalej robic ciagnac to nie moge stracic ich obu.pomozcie jak to widziecie
Na początek - nie "nie możecie" zerwać tej znajomości, tylko nie chcecie. To raz, dwa - jeśli ty chcesz od tego drugiego czegoś więcej, a on chce to zostawić tak jak jest, to co - jesteś dupcią do łóżka i tyle. Co do twojego związku - wcześniej warto było spróbować wypracować z partnerem to, czego ci brakuje, jakoś się dograć, a nie tak. Jeśli partner ci nie pasuje i nie chcesz z nim pracować nad związkiem, to trzeba się rozstać, a nie lecieć na zasadzie "lepszy ten niż żaden". Jesteś jeszcze młoda - warto ułożyć sobie życie tak, jak się chce i z tym, z kim się chce, niż zadowalać się półśrodkami - raniąc przy tym innych.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:32   #25
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Ale czego ty oczekujesz??
Skoro Ci się z facetem nie układa do tego stopnia, że zaczęłaś go notorycznie zdradzać, to zrób mu przyslugę i z nim zerwij.
jesli czujesz coś do swojego "przyjaciela" to postaraj sie aby był nie tylko "przyjacielem" ale zeby rozstał się ze swoją dziewczyna ( również zrobiłby jej przysługe) i związał się z toba, w koncu oboe jesteście siebie warci.
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:37   #26
ciemnooka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 28
GG do ciemnooka80
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

dzieki Carrie jedyna mnie zrozumialas.. a czy wiecie ze wiekszosc chlopakow ktorzy posiadaja stale partnerki na boku sa z innymi i NIGDY sie o tym nie mozna dowiedziec zazwyczaj maja stala dziewczyne z ktora planuja zycie ale nie chca rezygnowac z innych spraw stale partnerki to tylko przykrywka dla nich wiec radzilabym byc bardziej czujna
__________________
"nie zmienisz przeszlosci ale mozesz to zmienic w przyszlosci"
ciemnooka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:39   #27
analee
Raczkowanie
 
Avatar analee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 211
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tak to jest, gdy ciągnie się na siłę związek z kimś, kto jest może i świetnym, cudownym materiałem na kumpla, przyjaciela, ale jednocześnie nie wzbudza w nas pożądania, fascynacji. Znalazłaś to z innym facetem i dopiero z nim widzisz jak powinien wyglądać związek.

Jednak on (facet z netu) swojego związku nie zamierza kończyć, nie zamierza być z Tobą - jesteś dla niego miłą koleżanką, z którą łączy go udany seks (widać nie ma tego w swoim związku), jesteś dreszczykiem emocji. Nie możesz go stracić, bo go nie miałaś, nie masz i mieć nie będziesz. Jak zaczniesz być "problematyczna" - wymagać czegoś od niego, mówić o związku, to facet może się okazać nie być taki miły, jak teraz. Zresztą, jak o nim świadczy fakt, że woli seks na boku, niż rozstanie z partnerką i znalezienie kogoś właściwego dla siebie? Niestety, ale jak dla mnie tworzycie znajomość dwóch tchórzliwych życiowo osób, bojących się prawdy i brania odpowiedzialności za swoje życie.

A Twój oficjalny facet? Bez sensu to ciągnąć, jego powinnaś ucziciwie zostawić, bo skoro nie czujesz z nim tego CZEGOŚ, to będziesz go zdradzała zawsze. Pewnie go szanujesz na swój sposób jako cudownego przyjaciela, towarzysza do pewnych spraw, ale nie szanujesz go jako 100% mężczyznę, który jest w stanie Cię uwodzić, rozpalać, bawić.
brawa dla tej pani. lepiej bym tego nie ujęła
analee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:43   #28
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez ciemnooka80 Pokaż wiadomość
dzieki Carrie jedyna mnie zrozumialas.. a czy wiecie ze wiekszosc chlopakow ktorzy posiadaja stale partnerki na boku sa z innymi i NIGDY sie o tym nie mozna dowiedziec zazwyczaj maja stala dziewczyne z ktora planuja zycie ale nie chca rezygnowac z innych spraw stale partnerki to tylko przykrywka dla nich wiec radzilabym byc bardziej czujna
Owszem, jest tak, bo wiele osób ma tak jak ty - nie potrafi zwiazać się z odpowiednim dla siebie partnerem, albo nie umie funkcjonować w związku. Nie chciałam ci moralizować, bo wisi mi, co robisz, ale na tego posta odpowiem ci tak - dobre związki są dla mądrych ludzi..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:48   #29
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez ciemnooka80 Pokaż wiadomość
maja stala dziewczyne z ktora planuja zycie ale nie chca rezygnowac z innych spraw stale partnerki to tylko przykrywka dla nich wiec radzilabym byc bardziej czujna

Większość??? no bez przesady........

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
dobre związki są dla mądrych ludzi..

__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:48   #30
ciemnooka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 28
GG do ciemnooka80
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

niestety wiekszosc
__________________
"nie zmienisz przeszlosci ale mozesz to zmienic w przyszlosci"
ciemnooka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.