Dieta plaż południowych - Kto ze mną? - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-14, 20:30   #3031
DianaBuzioll
Przyczajenie
 
Avatar DianaBuzioll
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dzięki Wam bardzo
Troche już pobiegałam z pieskiem i mam mniejsze wyrzuty (troszke). Myślicie że jak zrobie dzisiaj 150 brzuszków (normalnie robie koło 70) to bedzie oki??
__________________
"N ie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry"
DianaBuzioll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 20:37   #3032
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez DianaBuzioll Pokaż wiadomość
Dzięki Wam bardzo
Troche już pobiegałam z pieskiem i mam mniejsze wyrzuty (troszke). Myślicie że jak zrobie dzisiaj 150 brzuszków (normalnie robie koło 70) to bedzie oki??
Nie bedzie oki. Chyba ze juz codziennie od dzisiaj bedziesz robic 150 lub wiecej. Jesli cwiczysz to nie mozesz raz robic duzo wiecej a pozniej zmniejszac. Lepiej robic tyle samo ( tak mi powiedzieli kiedys - nie recze ze to prawda)

Po prostu nie grzesz wiecej ( ) i mysle ze sie "wyrowna". A w razie czego za kilka tygodni bedziesz mogla na tydzien wrocic do pierwszej fazy
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 21:01   #3033
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 585
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Mam do Was dwa pytanka
1. Czy można pić wodę niegazowaną ale smakową? Ona ma 15 g węglowodanów/100 ml. Wydaje mi się że to nie taki wielki grzech i się napiłam...
2. Kupiłam sobie zieloną herbatę z aromatem cytryny, może być? Ta cytryna nie będzie przeszkadzać?
__________________
Nie wolno się bać!
_Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 21:29   #3034
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziewczyny, jakieś choróbsko mnie bierze. Dlaczego właśnie teraz?

_Anusiu_ - 1. nie nie można, 2.tak można-ja bynajmniej piję
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 21:52   #3035
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

mnie choróbsko bierze też, ale przecież ta dieta jest zdrowa i nie drastyczna więc nie musimy z niej rezygnować !! tak mi się przynajmniej wydaje...
ja dziś zakupiłam masę produktów pod kątem diety...wydałam masę pieniędzy bo zamiast normalnego żółtego sera z 12,99 kupiłam tki 13% tłuszczu z 21zł za kilo...
hohland light plasterki, pieczarki, papryka ryba, filet z indyka...już chyba by mi taniej wyszedł miesięczny karnet na fitness ;P
no ale jak trzeba to trzeba
no i kilogram soczewicy w sklepie warzywnym pod blokiem i pytam pani czy trzeba to wcześniej moczyć a ona mówi, że nigdy nie próbowała i pyta mnie jak to smakuje
ja też myślę, że smakowych wód nie można, ale dla mnie one są okropnie niedobre !
Na słodycze ochoty jakoś nie mam od 2 tygodni...więc to nie zasługa diety po prostu coś mi się stało...
więc jutro też chudy czwartek...a może lepiej szczupły czwartek
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 07:12   #3036
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Anusiu 15 g wegli oznacza 15g cukru i to jest bardzo duzo. Wybieraj wody bezcukrowe gdzie wegli jest 0g.

ja wczoraj bardzo ladnie, teraz zajadam jajecznice na szynce imsze wyjsc wczsniej bo chcialam aczki dopracy kupic. Tutaj nie maja tlustego czwartku ale jak wczoraj powiedzíalam o tym to wszyscy zgodnie odrzekli,ze swieto polsie ale paczki to oni chetnie zjedza tak wiec jade zaraz gdzies kupic..mam nadzieje,ze uda mi sie powstrzymac. Choc cienko to widze.Uwielbiam paczki..

a jak wy dzisiaj? paczkujecie
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 08:02   #3037
aldp
Przyczajenie
 
Avatar aldp
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 23
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ja chyba pokusze sie na jednego. Dzis rano w radio slyszalam że trzeba zjesc przynajmniej jednego pączka zeby miec szczesliwy rok

Najwyzej zrezygnuje dzis z kolacji..
aldp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 08:42   #3038
monika1261
Przyczajenie
 
Avatar monika1261
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

hej! witam rankiem w.....TŁUSTY CZWARTEK
u mnie 3-ci dzień i 1 kg mniej !!!!!
YES YES YES
powodzonka
monika1261 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 08:53   #3039
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

wczoraj zgrzeszylam tak jak sie spodziewalam... jak mozna nie zgrzeszyc w Walentynki??? byly malinki na goraco, winko, i faworki no i wczoraj polasilam sie na delicje, ale jak ugryzlam kawalek, tak mi sie niedobrze zrobilo, bo takie slodkie!
nie wiem co mam teraz robic, na weekend jedziemy do tesciow, wiec nie wiem co z mojej diety wyjdzie gotowanie tesciowej nie jest zbyt dietetyczne- oleje, panierki to jej podstawa nie wypada mi siedziec z boku, a tymbardziej prosic o cos innego tak sie zastanawiam czy teraz nie skonczyc, i nie zaczac od 9 marca? (po Dniu KObiet). do maja musze zrzucic 4 kg, wiec tragedii nie ma...
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 08:58   #3040
Aiwlys
Raczkowanie
 
Avatar Aiwlys
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Zewsząd ;]
Wiadomości: 230
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Hehe miałam to samo z przyszłą teściową wczoraj. Wpadła w odwiedziny i przywiozła obiadek. Oczywiście mięso pływało w tłuszczu + kopytka i sałatka w której była marchewka i majonez. Ale nie mogłam odmówić :/ Trzeba się podlizywać niestety. Ta moja SB pełna grzechów jest ;P A dziś pączek będzie o. Ale w sumie i tak działa, przyszli teściowie. pierwsze co jak mnie zobaczyli to: "o schudłaś".
Sesese
Aiwlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 09:07   #3041
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

No to najwazniejsze ze zauwazyli. U mnie wszyscy na uczelni tez mowia ze schudlam, tylko Ty powiedzialas ze nie widac Moze to dlatego ze mnie za czesto widzisz :P


A ja bede twarda i nie zjem pączka. I tak mi waga stoi w miejscu to po co sie dolowac. Za to zrobie sobie te bezy i to z fruktozą
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 09:12   #3042
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Hej hej

Ja się trzymam dzielnie i nie mogę doczekać się jutrzejszych oględzin, gdzie i ile cm mnie ubyło
Wlaśnie się zastanawiam, co tu dziś na sniadanko... Czyzby znowu jajka?
I się pochwalę, że brzuchacze rozpoczęłam robić - w końcu się odwazyłam ale takie mam zakwasy, że chyba dziś sobie odpuszczę i porobię na pupsko.

A pączka - nie będzie
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 10:05   #3043
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witam, u mnie pączka nie bedzie, ale za to była czekolada i kukurydza teraz musze cos sobie na obiadek upichcić... mimo grzechów nie przerywa diety moze akurat cos zgubie:P wieczorem za to pocwicze całe 2 godziny i ani minuty krócej było przestępstwo to i kara musi byc!!!
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 10:15   #3044
bitn
Raczkowanie
 
Avatar bitn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 129
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Jupi Pokaż wiadomość
wczoraj zgrzeszylam tak jak sie spodziewalam... jak mozna nie zgrzeszyc w Walentynki??? byly malinki na goraco, winko, i faworki no i wczoraj polasilam sie na delicje, ale jak ugryzlam kawalek, tak mi sie niedobrze zrobilo, bo takie slodkie!
nie wiem co mam teraz robic, na weekend jedziemy do tesciow, wiec nie wiem co z mojej diety wyjdzie gotowanie tesciowej nie jest zbyt dietetyczne- oleje, panierki to jej podstawa nie wypada mi siedziec z boku, a tymbardziej prosic o cos innego tak sie zastanawiam czy teraz nie skonczyc, i nie zaczac od 9 marca? (po Dniu KObiet). do maja musze zrzucic 4 kg, wiec tragedii nie ma...

Jupi nie dosć że mamy ten sam dzień to i przestoje te same i grzeszki w ten sam dzień.

A ja odpadam. Wczoraj dostałam czekoladki w kształcie serca i jak sie dosiadłam do nich to nie mogłam przestać. No i całkiem zrezygnowana na kolacje zjadłam mój wymarzony chlebek! ALe był PYSZNY!!!
Moze to nei było zbyt mądre odrazu rzucać sie na takie jedzenie ale nie mogłam sie powstrzymać. Teraz będę tylko kontrolować wage żeby nie przytyć spowrotem i zaczęłam od wczoraj ćwiczyć z Tamielee Webb.
Moze jeszcze kiedyś wróce do dietki

powodzenia Wam zyczę i wiecej wytrwałości niz ja miałam
bitn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 10:38   #3045
Aiwlys
Raczkowanie
 
Avatar Aiwlys
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Zewsząd ;]
Wiadomości: 230
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Viris Pokaż wiadomość
No to najwazniejsze ze zauwazyli. U mnie wszyscy na uczelni tez mowia ze schudlam, tylko Ty powiedzialas ze nie widac Moze to dlatego ze mnie za czesto widzisz :P
No ja Ci pisałam, że u Geila zauważyłam że schudł dopiero przy spadku 20 kg i kilku miechach niewidzenia ;P Albo mam problemy ze spostrzegawczością albo rzeczywiście musimy się rozstać na kilka porządnych miesięcy ;P :P Btw. u siebie jakoś specjalnie nie widzę też efektów chudnięcia, prócz różnicy na wadze i wiszących portek na dupie (chociaż mogły się w praniu rozciągnąć). Tak samo w ciągu tych 3 tygodni niecałych ze sporymi grzechami według mojej pewnie i tak popsutej i kłamliwej wagi jest 6 kg mniej. Z 59 na 53.
Aiwlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 11:11   #3046
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Aiwlys to i tak duzo...

Ja we wtorek skonczylam 1 faze...rozpoczeta prawie ze perfekcyjnie, troche gorzej zakonczona...ale na wadze ok 3 kg w dol !!! Po wymiarach jeszcze nie wiem, ale dzisiaj spodnie zalozylam, takie w ktore sie nie bardzo miescilam przed dieta , tzn wychodzilo mi to i owo A teraz...lekko luźne bym powiedziala.

Dzis tlusty czwartek...niestety nie obejdzie sie...ale od jutra, ostro 2 faza!
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 11:23   #3047
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

No bitn - skoro zdecydowałaś, to życzę powodzenia w utrzymaniu wagi!

Ja się tak łatwo nie poddam (mam nadzieje, że w ogóle), źle się czuję w swojej skórze, wyznam Wam, że przerazają mnie najbardziej biodra/pupa i nogi (uda)

A motywacja jest - w sierpniu ślub
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 11:57   #3048
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

a ja dzisiaj nawet nie chce myśleć ile już pączusiów dzisiaj zjadłam

ale raz w roku można
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 12:04   #3049
Aiwlys
Raczkowanie
 
Avatar Aiwlys
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Zewsząd ;]
Wiadomości: 230
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ja zamówiłam sobie u TŻ jednego jedynego z jagodami i bitą śmietaną. Później może odpracuje nieco na hula-hop

Ryba do sierpnia dużo czasu, więc na pewno Ci się uda
Aiwlys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 12:05   #3050
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Aiwlys - Twoja waga to fajna jest, waze na niej 3 kilo mniej niz na swojej. Musze chyba pojsc do jakiegos lekarza z porzadna wagą i sprawdzic, moze Twoja lepiej wazy niz moja :P

Zrezygnowalam z bezikow na rzecz kawy z mlekiem i fruktoza To moj dzisiejszy pączek

Bitn - zagladaj do nas czasem, trzymam kciuki
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 12:40   #3051
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziewczyny zaniemogłam - dietę kontynuuję, ale czuję sie okropnie, moj termometr wskazuje 37,5 . czy to możliwe, że jakoś przez dietę? Nie wiem - może brak składników jakiś mnie osłabił? Ja nie przemokłam, nie zawiało mnie, sama nie wiem skąd to przylazło. Idę leżeć.
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 13:23   #3052
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 585
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witajcie dziewczyny, dzięki za odp na pytanka, wody smakowej więcej nie tknę Ja dzisiaj nie zjem ani pół pączka ani faworka chociaż wczoraj piekłam :P ale nie dałam się i jestem z siebie dumna
Dzisiaj żeby osłodzić sobie jakoś tłusty czwartek zrobiłam sobie właśnie piankę według przepisu moniki1261 (jest gdzieś w tym wątku ) ale z jogurtem 1,5% bo mniej nie mogłam znaleźć, zresztą panie w sklepach namiętnie mi wmawiały że jogurtów 0% wogole sie nie produkuje :| no ale mniejsza z tym na śniadanko był twarożek z papryką i ogórek kiszony, przed chwilą zjadłam pół makreli wędzonej, jak wrócę ze spacerku z pieskiem to osłodzę sobie życie tą pianką, a na obiado-kolację mam pierś kurczaka z brokułami

ryba82 Według mnie to nie przez dietę, teraz wszyscy jacyś przeziębieni, chyba coś jest w powietrzu :/ ale nie powiedziałabym, że to przez SB... Mogę się mylić, ale uważam że nie.
__________________
Nie wolno się bać!
_Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 13:49   #3053
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziewczyny zgrzeszyłam. Okropnie. Zupełnie nieświadomie.
Wczoraj w walentynkowy wieczór wypiliśmy sporo wina, a gdy już się skończyło, dostałam do ręki kieliszek z drinkiem sok multiwitamina + wódka I wiecie co? Wypiłam! Bo zupełnie zapomniałam że mi nie wolno a gdy wypiłam, dostałam do ręki drugi...i też skończył w żołądku

Możecie mnie obrzucić pomidorami...
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 14:31   #3054
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Niedobra!!! Tak bez nas pic?!?!?!
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 15:09   #3055
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Jak milo czytać, że nie tylko ja mam wczorajsze wino na sumieniu. Dziś kupiłam swojemu TŻ pączki i sobie siedze sama przed kompem a one zaczynają do mnie mówić: zjedz mnie!!
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 15:47   #3056
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

czesc dziewczyny,
ja wlasnie zaczynam diete SB. Nie ma to jak zaczynac odchudzanie w tlusty czwartek, zwlaszcza kiedy katem oka widze pietrzaca sie na talerzu paczki (15 moja mama kupila). A ja nie dosc ze wcinam salatke z ogorkow i groszku to jeszcze wzbraniam sie od myslenia o papierosie (od dzis rowniez rzucam palenie i wlasnie z tego powodu beda zadowolona jesli po prostu nie przytyje. kazdy kg w dol bedzie prezentem .
zjadlam dzis wymieniona wyzej salatke, garsc orzechow (nerkowce - nie wiem czy dobrze?) jedno jajko i mozarelle z pomidorami (tez nie wiem czy mozna? ).
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 16:41   #3057
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

a ja właśnie jem pyszne kotleciki z soczewicy wreszcie normalny obiadek bo wczoraj nie zdążyłam
pączka proponował szef w pracy i jeszcze taki jeden facet a ja nic rodzinka na wyjeździe, nie ma komu kusić
jeszcze dostałam zaproszenie na winko ale wykręciłam się antybiotykami...
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 16:44   #3058
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

kasia5558 witaj kasia, mozarelle można ale spróbuj poszukać light, pączki kuszą dalej ale twoj avatar mnie bardzo do nich zniechęcił,co ja bym dała za takie nogi
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 18:35   #3059
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Styska, dzieki oj no ja tez bym chciala, jeszcze zobacz na to wciecie w talii :P:P

a mnie jak zwykle pod wieczor zlapal straszny glod
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 19:38   #3060
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

witam Drogie Panie przylaczam sie do was po raz drugi (juz kiedys probowalam ale z marnym skutkiem) dzis przetrwalalm pierwszy dzien i nie jest tak zle wiec moze cos z tego bedzie

zjadlam:
- omleta z serkiem wiejskim (oczywiscie omlet bez maki i serek 3% )
- fasolke po bretonsku wg przepisu z jednej ze stron o SB
- parowke z soi i ogorka konserwowego


i wlasnie mam kilka pytan. Pierwsze chyba najwazniejsze o te nieszczesne parowki z soi. Jestem wegetarianka i natknelam sie pewnego pieknego dnia na produkty polsoji i uwielbiam parowki z tej firmy.
podam sklad to moze pomozecie : woda, olej, bialko sojowe niemodyfikowane genetycznie, bialko pszenne - gluten, skroia kukurydziana E 1422, sol, przyprawy, aromat naturalny.

chyba ta skrobia kukurydziana je dyskwalifikuje ;/ co myslicie ;> czy ujdzie mi ten grzech na sucho ?
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.