Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-07, 07:21   #3661
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Nafie to ja sie powtorze - slicznie .

Oliwko
.

to pomyslcie o nastepnym, naszym spotkaniu . i nie wykrecac mi sie tu. wiem, ze ten weekend odpada, ale moze by tak w ciagu nastepnego tygodnia, co?

ja jestem w domku . sprzatanie przede mna...
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 16:56   #3662
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Jak to dobrze mieć wolny weekend Na dodatek zapowiada się fajna pogoda i słońce
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 20:35   #3663
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej Dziewczyny

uff chwila wytchnienia, dzień był dość męczący, bo spędzoby w tłumie na plaży ale było milusio, szkoda tylko że tak sięmocno spaliłam na ramionach, oj będzie bolało

Aniu jak porządki? mnie mje mieszkanie chyba znienawidzi bo ostatnio trochę je zaniedbuje.

udanej niedzieli Wam życzę

Co do spotkania, to ja następny weekend (właściwie już od czwartku) też na wyjeździe jestem, więc może coś potem...?
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 08:10   #3664
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

cześć Dziewczynki
w ten weekend pierwszy raz w tym roku kąpałam się nad morzem ale woda syfiasta nie wiem czy od słońca czy od wody, ale dostalam jakieś alergii na ramionach i wewnętrznej stronie ud poza tym mimo intensywnego smarowania się filtrami to i tak spaliłam sobie nos i kark ale bylo cudownie mimo tłumów

w przyszły weekend jadę do wawy, więc plissssssssss nie organizujcie wtedy spotkanka, bo kolejne mi przepadnie
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:41   #3665
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bry

Weekend spedzony miło, dzisiaj miałam urlop, poszłam sobie do fryzjera i potem do galerii malta, obadac jakie ciuszki ostały sie jeszcze na wyprzedazach. Kupilam sobie szorty w orsayu oraz bokserkę z zipem w bershce. Chciałam jeszcze jakies fajne skinny ale wygladałam w nich tak ze wole nie wspominac. W kazdym razie zakupy zrobiłam pod kątem urlopu, odliczam dni z niecierpliwością.

W przyszły weekend jade prawdopodobnie do Skorzecina.

Nafie wygladałaś prześlicznie

Magdzie kup sobie jakis preparat łagodzacy przedawkowanie słońca. Powinno pomóc. Z dodmowych sposobów to okłady z maslanki/kefiru/jogurtu naturalnego.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:02   #3666
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej

dzisiejszy dzień pełen był spotkań co oznacza, że niewiele zrobiłam z tego co zaplanowałam

Kamila
ile jeszcze Wam zostało do wyjazdu? A co do opalenizny to smaruje się żelem na oparzenia słoneczne, trochę pomaga, szkoda tylko że nie wszędzie mogę sama sobie nałożyć ten specyfik i w tych miejscach boli najbardziej...mimo upływu 3 dni dalej jestem czerwona jak rak

Bejjka a gdzie byłaś nad morzem? ja próbowałam się pluskać w Mielnie ale woda miała tylko 14 stopni i wystarczyło że tylko chwilkę postałam i już nogi mi kostniały. no cóż to są uroki Bałtyku.
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...

Edytowane przez magdzia81
Czas edycji: 2009-08-10 o 18:03
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:07   #3667
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez magdzia81 Pokaż wiadomość

A co do opalenizny to smaruje się żelem na oparzenia słoneczne, trochę pomaga, szkoda tylko że nie wszędzie mogę sama sobie nałożyć ten specyfik i w tych miejscach boli najbardziej...mimo upływu 3 dni dalej jestem czerwona jak rak
Ja zawsze biorę aspirynę jak się poparzę-obniża podwyższoną temperaturę,która się zazwyczaj pojawia po przedawkowaniu słońca i działa przeciwbólowo. Plus dużo zimnych pryszniców
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 18:28   #3668
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Magdzia, ja polecam panthenol

Oliwka, jak tam się ma sprawa błyszczykowa?

Ale jestem śpiąca, chyba dzisiaj pobiję rekord i niedługo położę się do łóżka
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:49   #3669
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez magdzia81 Pokaż wiadomość
Bejjka a gdzie byłaś nad morzem? ja próbowałam się pluskać w Mielnie ale woda miała tylko 14 stopni i wystarczyło że tylko chwilkę postałam i już nogi mi kostniały. no cóż to są uroki Bałtyku.
w krynicy morskiej
najbliżej moich rodziców, wsiadamy w stateczek i sruuuuuu po zalewie wiślanym i w póltorej godziny jesteśmy nad morzem. szybciej niż samochodem, bo nie ma korków. za to nie mialam odwagi dwa tygodnie temu wykąpać się w ostródzkich jeziorach, bo woda była lodowata
mnie też piecze strasznie skóra i tylko czekam aż zacznie schodzić. beznadzieja. spalilam się drugi raz w tym roku, mimo stosowania wysokiego filtru...
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 19:22   #3670
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dzieki Kamilka

Magdzia wiem cos o poparzeniach, z ich powodu trafilam nawet do szpitala :/ zawsze uzywam mleczka dla dzieci i normalnie wale od razu faktor 50. dopiero potem stopniowo obnizam, ale i tak najnizszy jaki mam to 20.

Panthenol rzeczywiscie jest b. dobry ale kup w aptece i popros o ten, ktory ma najwieksza dawke. BO niestety zdarza sie, (pelno wyszlo nowych produktow) ze w nazwie daja Panthenol a okazuje sie ze jest go o wiele mniej niz w tym tradycyjnym.

edit - dobrze by bylo jednak, zeby Ci ktos pomogl, bo to jest w sprayu (najlepszy) i powinna zostac taka warstwa jakis czas (lez wtedy;P)

juz nie moge usiedziec za tym biurkiem i co chwile wymyslam se jakies wymowki byleby bylo to przyjemniejsze od pisania tej pracy. Jutro chyba pojade sobie cos kupic na poprawe humoru ;P hm.. tylko co ?:P


a wlasnie zapomnialam Wam opowiedziec. Wyobrazcie sobie, ze jak bylismy na Zakynthosie, to mialam tam takie ladne bikini ;P serio mi sie podobalo, wreszcie udalo mi sie kupic cos ladnego. na 3 wieczor przewiesilam na tarasie go zeby wysechl sobie do rana, wstajemy rano chcemy jechac na plaze.. a stroju nie ma ;P
niewytlumaczalne znikniecie ;P wiatr odpada - powietrze stalo :P pozostaja dzikie zwierzeta i fetyszysci ;P
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller


Edytowane przez nafie
Czas edycji: 2009-08-10 o 19:27
nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 20:15   #3671
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dzięki dziewczyny za rady dziś po kąpieli było już trochę lepiej, ale jak się nie myśli to potem trzeba cierpieć.

Nafie widocznie komuś też się spodobał
Bądź dzielna z pisaniem pracy, już tak niewiele Tobie zostało

Olivko no właśnie jak tam błyszczyki, mamy już szykować monetki?
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 20:53   #3672
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie, dwa dni mnie nie było a tu tyle czytania.

T. skoczył i zachwycony chce jeszcze . Ja mega zadowolona bo prezent na 40tkę udał mi się w 100% i oto chodziło .

A propo pytania to nie w Kobylnicy bo akurat trafiłam na stronę int gdzie skoki były w Piotrkowie Trybunalskim, a nam to pasowało bo mamy niedaleko rodzinę i mogliśmy im zostawić Kubusia na "przechowanie".

Teraz już w domciu znowu pranie, prasowanie do wylotu mamy z Karolcią dziesięć dni i muszę zrobić listę co mam jeszcze kupić.

Teraz żyję tymi wakacjami ale jestem chętna na spotkanie w ten piątek 14-tego może ktoś jeszcze ma ochotę na pogaduchy???

Dobranoc miłe panie.Pa!
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 07:24   #3673
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

brrrrrrrrrrr, ale dzisiaj zmino

ciekawe kiedy skóra łaskawie zbrązowieje, bo ciągle jestem czerwona

wczoraj kupiłam sobie w aptece kilka kosmetyków łagodzących i mocno nawilżających do ciała i twarzy. przed snem wysmarowałam się bardzo obficie i po nocy widzę poprawę . skóra jest aksamitnie gladka i uspokojona. chyba przerzucę się na pielęgnację z apteki.

w intimissimi jest 50% obniżka muszę zaopatrzyć się w jakieś bezszwowe gatki. bo o stanikach mogę sobie pomarzyć. jeszcze nigdy nie udało mi się znaleść nic na siebie
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 08:53   #3674
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej Dziewczyny!
pogoda troszkę się popsuła. ja się tam cieszę, bo teraz mam maraton 3.5 dnia w pracy i jak nie ma takiej gorączki to przynajmniej zal mi dupska nie ściska że tracę ładne lato
z pracy wyjdę w piątek o 17, nie licząc powrotów do domu na spanko

idę się wykąpać i jadę.

weekend był super. byłam w powidzu nad jeziorkiem i w zamku w Kórniku z rodzinką D. No i obijanie, obijanie, obijanie ;-)

W sobotę idziemy na 8nastkę jego kuzyna. nie wiem w co się ubrać Coś wymyślę.

Miłego dnia!
Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość

w intimissimi jest 50% obniżka muszę zaopatrzyć się w jakieś bezszwowe gatki. bo o stanikach mogę sobie pomarzyć. jeszcze nigdy nie udało mi się znaleść nic na siebie
w calzedoni też Już się zdążyłam obkupić
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 09:47   #3675
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

co za pogoda .

Iguś ja tez bym byla chetna na spotkanie . moze ktos jeszcze? a Karola30?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 10:33   #3676
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

ja bym przyszla, gdyby nie to, ze do niedzieli musze skonczyc prace
kusicie tymi obnizkami ;P a ja kurde pieniazki akurat cudem mam, a czasu niet ;P
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 10:46   #3677
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dziewczyny z Poznania i okolic!!!
przepraszam ze wam sie wpierniczam w watek /podczytuje was od dawna ale sie nie udzielam/
czy ktoras z was ma moze do oddania / sprzedania SPRAWNĄ PRALKĘ I/LUB LODÓWKĘ
mieszkam z tz i lodowka nam sie zepsula a nie mamy kasy na nowa za bardzo. ewentualnie moze wiecie gdzie w Poznaniu mozna kupic tanie uzywane ale SPRAWNE?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 10:56   #3678
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość

Panthenol rzeczywiscie jest b. dobry ale kup w aptece i popros o ten, ktory ma najwieksza dawke. BO niestety zdarza sie, (pelno wyszlo nowych produktow) ze w nazwie daja Panthenol a okazuje sie ze jest go o wiele mniej niz w tym tradycyjnym.
Moja kuzynka będąc nad morzem chciała coś innego niż Panthenol,ale panie z apteki mają otwarte kartony pod ręką i tylko to dają.Nawet się za bardzo nie pytając co chcesz-widzą raczka i od razu Panthenol
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:22   #3679
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Agnesia666 ja niestety nie pomogę , a może chciałabyś nas poznać w piątek planujemy spotkanie .

AniuA cieszę się że się zobaczymy z Karoliną rozmawiałam wczoraj też jest chętna na spotkanie więc jest nas już trzy .

Kto jeszcze chętny na piątkowe spotkanie ???




IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 12:25   #3680
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość

AniuA cieszę się że się zobaczymy z Karoliną rozmawiałam wczoraj też jest chętna na spotkanie więc jest nas już trzy .

AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:39   #3681
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

a o ktorej godzinie się spotykacie i gdzie?
moze wpadne ale nie obiecuje, bo moj TZ ma taka prace ze od poniedzialkju po piatku go nie ma, wiec jak juz wraca na weekend to chce sie nim nacieszyc ale jego siostra idzie do szpitala na zabieg jakos wlasnie to moglabym wpasc do was jak on bedzie w szpitalu
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 13:34   #3682
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Kurcze, jadę sobie samochodem i nagle zaczeła palić się czerwona kontrolka poziomu płynu hamulcowego samochód oddałam do serwisu, który sąsiaduje z galerią malta i przy okazji wpadłam do intimissimi i kupiłam sobie 2 kiecki i zapas gatek Jeśli do piątku nie zrobią nam samochodu to przyjdę na spotkanko, bo panicz TŻet pociągów nie uznaje

ponad 3 miesiące walczyliśmy z facetem, ktory robił nam łazienkę i nie chciał naprawić usterki i nas zlewał . a nam cały czas ciekła woda pod zabudową prysznica. na efekty długo czekać nie trzeba było - wymyte fugi, pokryte osadem kafle i smród gnijącej wody. żeby dostać się do usterki trzeba rozebrać cały prysznic. w końcu wkurzyliśmy się i skontaktowaliśmy się z rzeczoznawcą, który oceni szkody i chcemy założyć mu sprawę bo nie tylko to nam spieprzył w łazience. no i teraz nagle facet się ocknął i dziś wieczorem chce się z nami spotkać żeby zobaczyć o co chodzi. z jednej strony chcialabym żeby to naprawił i zapomnieć o sprawie i nie latać po sądach z drugiej strony tyle kasy poszło na łazienkę i dlaczego ktoś ma nie ponieść odpowiedzialności za swoje błędy....

Agniesia666 też Ci nie pomogę, bo moje sprzęty nie mają roku a nikogo nie znma kto chce się pozbyć. poszukaj może w necie albo w sklepach spożywczych na tablicach ogłoszeniowych.
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 15:49   #3683
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Agnesia666 zazwyczaj umawiamy się pod Bamberką na Starym Rynku na 19 lub 20-tą to zawsze uzgadniamy wcześniej i piszemy , a potem idziemy gdzieś tym razem chyba wybierzemy sprawdzone miejsce i lubiane przez większośc "Lawenda" .

Ciężki dzień dzisiaj samopoczucie mam kiepskie i głowa boli , no i po Voucher muszę jechać ale mus to mus .




IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 16:26   #3684
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Agnesia666 ja niestety też nie pomogę może popatrz na allegro.

Co do spotkania to mnie niestety nie będzie w Poznaniu w piątek, mam już zaplanowany urlop na piątek i jadę znowu nad morze

Bejjka
u mnie plecki też już trochę lepiej choć tak jak u Ciebie nadal czerwone co do jezior to woda faktycznie była lodowata choć dzieciaki jak to dzieci mimo sinych ust mówiły że ciepła i próbowały nas zachęcić do wejścia, niestety ciocia była nie ugięta i ograniczałam się do moczenia stóp. Za to na basenie trochę z nimi poszalałam

Iga mnie też od rana głowa bolała, do 9 byłam już po 2 kawach i tabletkach przeciwbólowych. Może ciśnienie spadało.

Co do wyprzedaży to ja wczoraj kupiłam sobie spodenki i koszulkę chciałam jakąś ładną sukienkę ale nic nie dobrałam na swoją beznadziejną figurę, jedna mi się bardzo spodobała ale wyglądałam na 2 razy większą.
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 07:26   #3685
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Samochodowych przygód ciąg dalszy: okazało się, że w serwisie nie mają części i nasz samochód postoi w nawet do dwoch tygodni, bo części muszą sprowadzić z anglii. TŻet musi mieć samochód a wszystkie zastępcze były zajęte, więc poradzono nam taki myk byśmy wrócili do domu naszym samochodem z wyciekiem płynu chłodniczego i palącą się kontrolką i skorzystali z assistance i wezwali pomoc w ramach ubezpieczenia. dużym minusem był teatrzyk w postaci wciągania pod blokiem na lawetę naszego samochodu na oczach sąsiadów plusem od razu dostaliśmy zastępczy i to za darmo

nasz tzw majster nie przyszedl wczoraj co za dupek...

cieszę się z weekendowego wyjazdu do wawy, bo ostatnio zafascynowalam się naszą stolicą i stwierdzam, że mogłabym tam mieszkać

wczoraj wreszcie przyszły bilety na radiohead super!
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 08:57   #3686
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej hej!

No ja wczoraj zabrałam syna i pojechałam po ten Voucher jeszcze osiem dni i fyrrrrrr....lecimy.

Po drodze zahaczyłam o Plazę no i też zakupy na wyprzedaży mnie skusiły kupiłam w Esprit bluzeczkę na ramiączkach śliczną kolorową, a w Reserved spodobała mi się bluzeczka z długim rękawem ale za to z wielkim dekoltem w kolorze zielonego jabłuszka. Ale już rozmiarówki przebrane w sklepach.

Miłego dnia wszystkim.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 09:34   #3687
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
użym minusem był teatrzyk w postaci wciągania pod blokiem na lawetę naszego samochodu na oczach sąsiadów
sąsiedzi napisali pewnie książkę "przygody Bejjki TOM 15"
boże, jak ja nie lubię wścibskich ludzi
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 10:43   #3688
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dziewczyny, a co myslicie zeby zorganizowac gdzie takie wymiana party [SWAP PARTY] jak tu:
Katowice: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=357855
Kraków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349392
??
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 10:44   #3689
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

chetna na piatkowe spotkanie jest takze Ewa .

w piatek 14 sierpnia beda:

Ewa
IIGGAA
Karola30
AaniaA
Agniesia666 ?

o ktorej zbiorka? i co, rezerwowac w Lawendzie stolik?


Agniesia666 ja osobiscie nie pisze sie na tego rodzaju spotkanie - wymiana party .

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2009-08-12 o 10:47 Powód: dopisek
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 13:18   #3690
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Może tak jak ostatnio 20:00 zbiórka pod Bamberką i zrób Aniu rezerwację w Lawendzie chyba tam nigdy problemów nie było i przynajmniej będziemy spokojniejsze .

Agnesi666 będziesz???
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.