Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-16, 11:55   #2041
whateveer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ChiyoChan Pokaż wiadomość
@ wicia00
Remingtonowi s2014 mówię NIE!
Mam tą prostownicę od roku i (w przeciwieństwie do tego co przeczytasz na KWC) NIE jest to dobra prostownica! Zwłaszcza, jeśli masz włosy takie, jak powiedziałaś.
Po pierwsze, teflon nie jest dobry dla włosów. Poszukaj prostownicy z ceramicznymi/tytanowymi/turmalinowymi płytkami, bądź ich mieszankami...
Po drugie, jeśli szukasz długotrwałego efektu, kolejne NIE dla Remingtona, ode mnie. Efekt (co prawda po dość długim prostowaniu) prostych i gładkich włosów utrzymuje się do wyjścia z domu, wiatr/mżawka/upał - włosy puszą się i kręcą. Nie ma też mowy o ich sypkości.
Teraz mam Ga.mę Digital Tourmaline i jest ona rewelacyjna - moją 'recenzję' ze zdjęciami masz na tej czy poprzedniej stronie.
Remingtona s2014 naprawdę odradzam. Warto wydać trochę więcej pieniędzy i się nie martwić o włosy
http://www.allegro.pl/item713265575_...mini_gama.html

to jest ta? Tylko, jeśli się nie mylę, to w zestawie jest również 'mini' - po co ona?
whateveer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 11:56   #2042
przyczajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 57
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam,
Czy prostownicę Ga.mę Digital Tourmaline można kupić normalnie w sklepie? Np w Saturnie? Czy trzeba zamówić przez internet?
Mam naprawdę zniszczone włosy, a właśnie chciałam kupić Remingtona, ale zdjęcia włosów ChiyoChan mnie skłoniły do zmiany wyboru
przyczajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 13:10   #2043
sonik88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: śląsk, Sosnowiec
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

A którą z prostownic firmy GAMA polecacie najbardziej do gęstych włosów??
sonik88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 14:23   #2044
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ChiyoChan Pokaż wiadomość
@ wicia00
Remingtonowi s2014 mówię NIE!
Mam tą prostownicę od roku i (w przeciwieństwie do tego co przeczytasz na KWC) NIE jest to dobra prostownica! Zwłaszcza, jeśli masz włosy takie, jak powiedziałaś.
Po pierwsze, teflon nie jest dobry dla włosów. Poszukaj prostownicy z ceramicznymi/tytanowymi/turmalinowymi płytkami, bądź ich mieszankami...
Po drugie, jeśli szukasz długotrwałego efektu, kolejne NIE dla Remingtona, ode mnie. Efekt (co prawda po dość długim prostowaniu) prostych i gładkich włosów utrzymuje się do wyjścia z domu, wiatr/mżawka/upał - włosy puszą się i kręcą. Nie ma też mowy o ich sypkości.
Teraz mam Ga.mę Digital Tourmaline i jest ona rewelacyjna - moją 'recenzję' ze zdjęciami masz na tej czy poprzedniej stronie.
Remingtona s2014 naprawdę odradzam. Warto wydać trochę więcej pieniędzy i się nie martwić o włosy
Od paru dni mam właśnie Remingtona s2014. Włosy mam cienkie i z natury dość proste, ale podwijają się, puszą i właściwie żyją własnym życiem, dlatego postanowiłam kupić prostownicę. Włosy są proste i sypkie przez cały czas aż do umycia w moim przypadku. Całe prostowanie zajmuje mi góra 5 minut (mam włosy do ramion). Nie mogę powiedzieć niczego na temat niszczenia włosów, bo tak jak pisałam - używam jej od kilku dni
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 15:51   #2045
ChiyoChan
Raczkowanie
 
Avatar ChiyoChan
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
GG do ChiyoChan Wyślij wiadomość przez MSN do ChiyoChan
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

@ whateveer : tak to ta, w zestawie to chyba jakaś promocja czy coś. Na kalamis.pl jest ona sama za 319 albo 329zł i tam ją kupowałam.
@ przyczajka : można je kupić w internecie (hairstore.pl, pro - sprzet.pl, kalamis.pl, ewentualnie inne internetowe sklepy fryzjerskie, ale uważaj - niektóre wymagają legitymacji/certyfikatów fryzjerskich) lub w normalnych hurtowniach fryzjerskich. W sklepach typu Saturn/MediaMarkt na pewno nie.
@ sonik88 : nie miałam do czynienia z innymi prostownicami firmy Ga.ma, ale ta którą mam ma najwięcej funkcji, takie 4 w 1 (jonizacja laserowa, płytki turmalinowe, ciepło podczerwone i wyświetlacz LCD z regulacją temp.), więc to chyba najlepsza?
@ Calebia : to chyba zależy od rodzaju włosów, no nie? Opinie są skrajnie różne, jak widać. Mi się kiedyś wydawało, że daje ona super efekt i że puszenie się włosów na wilgoci jest nieuniknione. Jak widać, myliłam się Mimo wszystko cieszę się, że dla Ciebie jest dobra
ChiyoChan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 21:33   #2046
sonik88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: śląsk, Sosnowiec
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

A powiedzcie mi jeszcze jedno.. gdy mam włosy GRUBE to na co mam zwracać uwagę? Na te TURMALINy czy na TYTAN? bo juz sama nie wiem.
sonik88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 01:14   #2047
ChiyoChan
Raczkowanie
 
Avatar ChiyoChan
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
GG do ChiyoChan Wyślij wiadomość przez MSN do ChiyoChan
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Na pierwszej stronie tego wątku jest napisane, że turmaliny są do włosów grubych...
ChiyoChan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 08:42   #2048
sonik88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: śląsk, Sosnowiec
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

a wyczytałam na pewnej stronie, że tytan, a turmaliny do każdego rodzaju włosów.. dlatego pytam
sonik88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 10:38   #2049
ChiyoChan
Raczkowanie
 
Avatar ChiyoChan
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
GG do ChiyoChan Wyślij wiadomość przez MSN do ChiyoChan
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

No to musisz już chyba sama zadecydować
Chociaż ja osobiście nie widziałam prostownicy tytanowej z ciepłem podczerwonym/jonizacją, a one też się przydają. A skoro turmaliny są do wszystkich rodzajów włosów... :P
ChiyoChan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:22   #2050
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

DZIEWCZYNY !!!! prostownice GHD na Allegro, to podrobki !!!
sa zrobione w idealny sposob na wzor GHD, niesamowicie podobne, tylko drobne szczegoly pozwalaja odroznic podrobke od oryginalu.
Zachecam Was do obejrzenia kilku filmikow, ktore tu zamieszczam
Nie dajcie sie nabrac, bo tylko poniszczycie sobie wlosy. Najbardziej przerazil mnie widok zdartych plytek ;P
Oryginalne prostownice GHD nie maja numeru seryjnego na naklejce na kablu, maja go tylko na naklejce na samej prostownicy.
Zreszta poogladajcie :

http://www.youtube.com/watch?v=jLhcY...eature=channel (w 2 czesci filmiku)

http://www.youtube.com/watch?v=0lmKZvcyShw

tu nawet w TV mieli o tym :
http://www.youtube.com/watch?v=3NL4K-hsgTo

tu sa te zdarte plytki ;P :
http://www.youtube.com/watch?v=cIMZLUAC-Ec
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:02   #2051
WeroniczQaa
Raczkowanie
 
Avatar WeroniczQaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
GG do WeroniczQaa
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Już zastanawiałam się nad kupnem GHD. Ale jak przeczytałam post powyżej to już to już się chyba rozmyśliłam.
WeroniczQaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 15:01   #2052
przyczajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 57
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dobrze, że zrezygnowałam z zakupu na allegro, a bardzo mnie korciło...
Dzisiaj zamówiłam na stronie kalamis Ga.me Laser ion czy coś w tym stylu
Zobaczymy czy nie będę żałować



przyczajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 16:20   #2053
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

zawsze mialam prostownice WiGO 56 mm(chyba tyle) juz 2 sa za mna, ogolnie byla dobra ale teraz postanowilam kupic ciensza bo scielam wlosy...
co myslicie o tej ?

http://allegro.pl/item691877868_baby..._bab2091e.html

jakies opinie ?
bo jestem juz prawie przekonana,
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 16:39   #2054
ChiyoChan
Raczkowanie
 
Avatar ChiyoChan
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
GG do ChiyoChan Wyślij wiadomość przez MSN do ChiyoChan
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

@ nafie : Ja nie rozumiem, czemu wszyscy się tak upierają przy tym Allegro? Prostownice można kupić w tych samych cenach we fryzjerskich sklepach internetowych i przynajmniej ma się pewność, że są oryginalne >.< Sama z resztą wcześniej napisałaś o fałszywych GHD, to samo może dotyczyć innych prostownic.
Przepraszam, może jestem uprzedzona, ale po prostu Allegro nie ufam.

Edytowane przez ChiyoChan
Czas edycji: 2009-08-17 o 16:41
ChiyoChan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 17:15   #2055
WeroniczQaa
Raczkowanie
 
Avatar WeroniczQaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
GG do WeroniczQaa
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

A właśnie BaBYliss PRO BAB2091E? Ma ktoś dołączam się do pytania nafie.
WeroniczQaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 18:34   #2056
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

ChiyoChan - nie no akurat na to jest gwarancja producenta, te na pewno sa oryginalne.
poza tym jest to o wiele wygodniejsze nie mam w tej chwili czasu na latanie i szukanie po hurtowniah fryzjerskich. Poza tym - jest taniej

No juz nie czekalam i kupilam tego babyliss'a powiem Wam jak dojdzie co i jak, mam nadzieje, ze bede zadowolona jeszcze bardziej niz bylam z WIGO.
Wigo pierwsza mialam 2 lata i sie popsula, druga taka sama znow 2 lata ale juz powoli tez sie konczy, na krawedziach plytki sie nieco zdarly i dziwne odglosy przy wlaczaniu z siebie wydaje ;p
no ale ja uzywalam non stop ich..
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller


Edytowane przez nafie
Czas edycji: 2009-08-17 o 18:42
nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 21:19   #2057
ChiyoChan
Raczkowanie
 
Avatar ChiyoChan
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
GG do ChiyoChan Wyślij wiadomość przez MSN do ChiyoChan
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
ChiyoChan - nie no akurat na to jest gwarancja producenta, te na pewno sa oryginalne.
poza tym jest to o wiele wygodniejsze nie mam w tej chwili czasu na latanie i szukanie po hurtowniah fryzjerskich. Poza tym - jest taniej

No juz nie czekalam i kupilam tego babyliss'a powiem Wam jak dojdzie co i jak, mam nadzieje, ze bede zadowolona jeszcze bardziej niz bylam z WIGO.
Wigo pierwsza mialam 2 lata i sie popsula, druga taka sama znow 2 lata ale juz powoli tez sie konczy, na krawedziach plytki sie nieco zdarly i dziwne odglosy przy wlaczaniu z siebie wydaje ;p
no ale ja uzywalam non stop ich..
Daj zdjęcia przed & po, jak już ją dostaniesz
ChiyoChan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 21:21   #2058
WeroniczQaa
Raczkowanie
 
Avatar WeroniczQaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
GG do WeroniczQaa
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

No to nafie czekamy na opinię
Też bym się skusiła na babylissa ale jeszcze nie jestem zupełnie przekonana.
WeroniczQaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 22:19   #2059
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ja myślałam o GHD ... ale kurcze 145GBP za Rolls Royce'a wśród prostownic to i tak sporo Poza tym róznie bywa ... a serwisu w PL nie ma ... i co znowu za 28GBP odsyłanie w tamta i tą stronę

Więc po namyśle zdecyduje sie chyba na CHI Farouk System i lokówkę i prostownicę ma dużo pozytywnych opinii ....chociaż jeszcze Ga.ma mnie intryguje i kurde mam lekki dylemat
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 09:50   #2060
sonik88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: śląsk, Sosnowiec
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

A co sądzicie o prostownicy z remingtona S2014?? Myślicie że da rade wyprostować gęste włosiska?? hehe nie mam kasy za dużo dlatego nie mogę kupić z Gama czy tam innej dobrej firmy..
sonik88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 10:03   #2061
Ekspert
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wojkowice
Wiadomości: 43
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

O tym Remingtinnie nie słyszałam, ale mogę za to polecić prostownicę firmy Vidal Sassoon VS5324, cena: 105 zł. Nie jest to co prawda Gama, ale firma generalnie specjalizuje się w urządzeniach do włosów.
Ekspert jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 10:54   #2062
ChiyoChan
Raczkowanie
 
Avatar ChiyoChan
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
GG do ChiyoChan Wyślij wiadomość przez MSN do ChiyoChan
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

@sonik 88 : o tym Remingtonie jest napisane kilka postów wyżej - -;
ChiyoChan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 20:25   #2063
wicia00
Raczkowanie
 
Avatar wicia00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk, okol. Katowic
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ChiyoChan Pokaż wiadomość
@ wicia00
Remingtonowi s2014 mówię NIE!
Mam tą prostownicę od roku i (w przeciwieństwie do tego co przeczytasz na KWC) NIE jest to dobra prostownica! Zwłaszcza, jeśli masz włosy takie, jak powiedziałaś.
Po pierwsze, teflon nie jest dobry dla włosów. Poszukaj prostownicy z ceramicznymi/tytanowymi/turmalinowymi płytkami, bądź ich mieszankami...
Po drugie, jeśli szukasz długotrwałego efektu, kolejne NIE dla Remingtona, ode mnie. Efekt (co prawda po dość długim prostowaniu) prostych i gładkich włosów utrzymuje się do wyjścia z domu, wiatr/mżawka/upał - włosy puszą się i kręcą. Nie ma też mowy o ich sypkości.
Teraz mam Ga.mę Digital Tourmaline i jest ona rewelacyjna - moją 'recenzję' ze zdjęciami masz na tej czy poprzedniej stronie.
Remingtona s2014 naprawdę odradzam. Warto wydać trochę więcej pieniędzy i się nie martwić o włosy

Dziękuje za odpowiedz. Teraz zbiłas mnie z tropu... A byłam przekonana, że już ją kupie...
W takim razie rozpoczynam ponowne szukanie prostownicy...
Niestety na GA.ME nawet nie liczę, bo funusze są okrojone, a rodzice -wściekli na prostownice ;P
Kuszą mnie prostownice babyliss, ale ponoc są bardzo wadliwe...
Zastanawiałam się także nad EFALOCKIEM, bo już dawno gdzies na tym forum, czytałam pochlebne opinie (kto kolwiek widział?Ktokolwiek wie?:P). Tylko znow pytanie którą wybrac
EFALOCK FLAT MASTER:
http://www.allegro.pl/item706373134_..._gwar_24m.html
EFALOCK FLAT-MASTER ADVANCED LCD
http://www.allegro.pl/item694100831_..._promocja.html

Tylko są to dośc stare prostownice bez żadnych "bajreów" nie wiem czy opłaca się je kupowac...

Edytowane przez wicia00
Czas edycji: 2009-08-18 o 20:47
wicia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 20:50   #2064
sonik88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: śląsk, Sosnowiec
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hyh... a tak się napaliłam na nią ;/ a jakąś inną z remingtona może któraś z Was polecić?? do grubych włosów.. z turmalinem lub jakąs tytanową...
sonik88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 21:13   #2065
wicia00
Raczkowanie
 
Avatar wicia00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk, okol. Katowic
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Oj widze Sonik, że jesteśmy w podobnie "rozczarowanej" sytuacji...

Ja mam zamiar dodatkowo dokupic do nowej prostownicy środek ochronny. Najprawdopodobiej będzie nim CHI 44 Iron Guard. Mam nadzieje, że w miare dobra prostownica i dobry kosmetyk ujarzmią moje cienkie pióra ;P
wicia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 21:23   #2066
sonik88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: śląsk, Sosnowiec
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

wicia00: a jaką prostownicę masz zamiar kupić ?
sonik88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 21:33   #2067
wicia00
Raczkowanie
 
Avatar wicia00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk, okol. Katowic
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Sonik:
No właśnie już bardzo długo zastanawiałam się nad kupnem prostownicy i przez ten czas wiele się o nich dowiedziałam i wiele z nich postanawiałam kupic (ale mi to nie wychodziło :P)
Początkowo chciałam kupic Efalocka, póżniej Wahl Cutek`a potem remingtona s2014 a teraz znów powracam do efalocka chociaż nie jestem tego pewna... Aktualnie mam Vidal Sassona PRO ELITE i niby jest Ok, ale efekt nie jest trwały.
Moimi całkowitymi numerami 1 są prostownice GA.MA i GHD o których (przynajmniej przez jakis czas) mogę tylko pomarzyc... ;(

Edytowane przez wicia00
Czas edycji: 2009-08-18 o 21:36
wicia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 22:06   #2068
sonik88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: śląsk, Sosnowiec
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

No dobre są ale troszkę drogie.. a ta z tego efalocka to dobra jakaś?? Ja nie wiem czemu ale coś na tego remingtona sie napalilam... w sumie, to jedna ma takie włosy inna takie, i każdej co innego pasuje...
sonik88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 22:46   #2069
wicia00
Raczkowanie
 
Avatar wicia00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk, okol. Katowic
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

O efalocku dowiedziałam się własnie z tego wątku tylko chyba z 1-wszej częsci. Dziewczyny pisały o niej bardzo dobre rzeczy. Tylko, że postęp w dziedzinie prostownic chyba poszedł do przodu i nie wiem czy warto kupowac hit sprzed paru lat...
Ja też sie napaliłam bardzo na remingtona, ale nie wiem czy zda egzamin na moich włosach, bo puszą sie, a końcówki wywiają przy każdej pogodzie pare minut po wyprostowaniu... (
A chciałam coś profesjonalnego, coś czego nie można kupic w hipermarkecie... Nie wiem co robic... ! :P Chyba przestane prostowac włosy (O NIE!!!:p)
Dodaje fotke kilkanaście minut (może godzinę :P) po prostowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie01322.jpg (35,6 KB, 72 załadowań)

Edytowane przez wicia00
Czas edycji: 2009-08-18 o 22:52
wicia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 09:13   #2070
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wicia00 Pokaż wiadomość
Dodaje fotke kilkanaście minut (może godzinę :P) po prostowaniu
a mi się właśnie takie włosy jak na Twoim zdjęciu podobają! nie muszą być proste jak druty wystarczy że będą gładkie, a lekko podwiniętę końce dodają tylko uroku fryzurze. Jak dla mnie masz bardzo ładną fryzurkę
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.