Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-02, 21:56   #4921
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
No to zaszałaś Czyli Playtime fajna? Kupiłam ją, ale w ciemno- online, Kryjąca jest? Czekam na swache
mi sie bardzo podoba. Jak na cremesheena który nie należy do moich ulubionych finiszy, ojj nie... Jest bardzo soczysta, nie robi trupich ust, daje taki hmm... całuśny ten kolorek ) ojj swatche to w tygodniu jakoś bo jutro jestem przykuta do wyra nawet nie mam ochoty maziać dzisiaj moich skarbów, a to znaczy że źle ze mną ahaha
Ale będą swatche będą, tylko jak się lepiej poczuję
Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
O, na początku maja - super! Myślałam, że bardziej końcówka czerwca/lipiec, nieźle mnie ucieszyłaś (mniej mój portfel :P).

Swatche, swatche! Kurcze, też bym chciała, żeby mnie dorwała taka pracowniczka MACa, umalowała, doradziła, ehh zazdroszczę!
tak tak początek maja
no jest czego zazdrościć powiem nieskromnie, bo Aga mi zrobiła TAKIEGO smokey looka, że normalnie szok ) a miziała mnie tam tym pędzelkiem i miziała - czułam się jak w SPA )) powieki mam wypieszczone
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 21:56   #4922
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
smirky: nie ma sensu obrażać się na MACa tylko dlatego że zatrudnili w ZT jakiegoś buca... ja w ogóle jakoś tak źle kojarzę ogólny "klimat" ZT mam wrażenie że ludzie myślą że jak już TAM pracują to Pana Boga za piętę złapali... jakoś tak nie wiem... W Arkadii już jest zupełnie inaczej. Następnym razem polecam Wrocław tak ekipa jest bardzo "kawai" kochana i w ogóle same ochy i achy, naprawdę Dziewczyny są pracowite, zdolne i nie pozwolę na nie złego słowa powiedzieć! własną piersią bronić będę! haha.

oj tam, namówiona od razu, zwróciłam na nią Twoją uwagę cieszę się że się rodzince podoba! ) to klasyk!

A ja w końcu się pochwalę moimi zakupami zostałam właścicielką szminek Candy Yum Yum i Play Time (z B2M ) oraz Russian Red , błyszczyka plushglass Fashion Fanatic, wkładu Vibrant Grape... i różu. W sumie tego, którego w ogóle, ale to w ogóle nie brałam pod uwagę, czyli Sakury! Zaczęło się od tego, że zrobiłam sobie przed wyjazdem makijaż cieniami Chrome Yellow, Coral itp, plus bronzer, plus ciepły róż. Jak "przymierzyłam" w salonie szminki CYY i PT to się okazało, że one chłodniejsze... to nie pasowało do ciepłej reszty. No to Agusia stwierdziła, że mnie przemaluje... nie planowałam się poddawać bo nie chciałam nikogo zarażać bo coś mnie bierze, no ale doszłyśmy do wniosku że lepiej obczaję te odcienie. No i oczywiście Sakura jest chłodna. A że mam same ciepłe róże w domu Aga słusznie zaargumentowała, że jeden i to taki śliczny się przyda. no i cóż ja miałam zrobić... Zwłaszcza, że naprawdę jest przecudny!
Ja też zdecydowanie.Dziewczyny są kochane pomocne i bardzo zdolne!

Pięknie na Tobie Sakura wyglądała.Ciekawa jestem w sumie jak u mnie,nie wiem co mi na mózg padło,że nie przetestowałam

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

Giggly był najładniejszy
taki "słodki róż" mi się marzył a ten nie tylko kolorystycznie ale i wizualnie śliczny(seruducho! ale ja jestem niepoprawna gadżeciara).No i fajnie wygląda bo ma taki fajny sheen


Jestem bardzo zadowolona z zakupów,chociaż powiem szczerze,że oprócz Paint Pota dla koleżanki nic nie zmierzałam dziś kupić.No ale wpuście mnie do MACa i jak nic przynajmniej 300zł od niechcenia zutylizuję:hahaha :.
Już miałam przez kilka tygodni fazę mniejszego chciejstwa ale znów tworzę listy zakupów długie na przyszłość.Czyli znowu po staremu
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 22:21   #4923
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mi sie bardzo podoba. Jak na cremesheena który nie należy do moich ulubionych finiszy, ojj nie... Jest bardzo soczysta, nie robi trupich ust, daje taki hmm... całuśny ten kolorek ) ojj swatche to w tygodniu jakoś bo jutro jestem przykuta do wyra nawet nie mam ochoty maziać dzisiaj moich skarbów, a to znaczy że źle ze mną ahaha
Ale będą swatche będą, tylko jak się lepiej poczuję
To się kuruj Ja też przeziębiona a jutro mnie jeszcze szeka lot samolotem, średnio mi
się to uśmiecha Ale do domku lęcę i nie narzekam już

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
No ale wpuście mnie do MACa i jak nic przynajmniej 300zł od niechcenia zutylizuję:hahaha :.
Już miałam przez kilka tygodni fazę mniejszego chciejstwa ale znów tworzę listy zakupów długie na przyszłość.Czyli znowu po staremu
Hmmm skąd my to znamy No ale w sumie jak wszystko jest "takie potrzebne"...

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-04-02 o 22:26
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 23:45   #4924
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ale lipa, u mnie jednak QC 7 wychodzi
Źle Panią zrozumiałam: ona powiedziała first thursday, a ja zrozumiałam first day Usłyszałam to, co chciałam usłyszeć...
Jak kogoś wprowadziłm w błąd, to przepraszam.
no mnie
przyleciałam dzisiaj do Dublina z PL i zamiast jechać do domu, to ja męża gnam do MACa.. wpadam i niestety szybko wypadam, bo tam QC ani widu ani słychu, tylko resztki WW i Jeanius ale to i dobrze, na spokojnie sobie w czwartek obejrzę i kupię co trzeba

a Wam baby zazdroszczę, że już macie swoje skarby
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 07:34   #4925
bossygirl
Przyczajenie
 
Avatar bossygirl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Witajcie Kochane!
To mój pierwszy post ( i na pewno nie ostatni) na tym wątku

Jak wszyscy się chwalą zakupami, to i ja Kolekcja raczej nie przypadła mi super do gustu, ale od wczoraj jestem szczęśliwa posiadaczką Plushglass'a Fashion Fanatic i kredki do ust In Synch z QC. Kupiłam też wkładzik Orange. Ja zapobiegawczo zawsze biorę mniejszą ilość pieniążków a karte zostawiam w domu, bo kusi , oj kusi

A zwróciłyście uwagą na ten primer i roświetlacz pod oczy? Wchodzą do permanentnej kolekcji. Testowałam na sobie i to będzie mój kolejny zakup! Naprawdę jestem zachwycona tymi produktami! Primer wyraźnie wygładza okolice oczu i przy regularnym stosowaniu zapobiega zmarszczkom. Natomiast korektor super kryje moje cienie i pieknie rozświetla. Przy okazji wydaje mi się być taki delikatny, nie nachalny, w porównaniu z innymi które miałam. No napatrzeć się nie mogłam na siebie!!!

I potwierdzam! dziewczyny z wrocławskiego MACa są najlepsze!!!
__________________
Mój blog kosmetyczny

http://wysokie-obcasy.blogspot.com/


ZAPRASZAM

Edytowane przez bossygirl
Czas edycji: 2011-04-03 o 07:37
bossygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 08:31   #4926
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez bossygirl Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane!
To mój pierwszy post ( i na pewno nie ostatni) na tym wątku

Jak wszyscy się chwalą zakupami, to i ja Kolekcja raczej nie przypadła mi super do gustu, ale od wczoraj jestem szczęśliwa posiadaczką Plushglass'a Fashion Fanatic i kredki do ust In Synch z QC. Kupiłam też wkładzik Orange. Ja zapobiegawczo zawsze biorę mniejszą ilość pieniążków a karte zostawiam w domu, bo kusi , oj kusi

A zwróciłyście uwagą na ten primer i roświetlacz pod oczy? Wchodzą do permanentnej kolekcji. Testowałam na sobie i to będzie mój kolejny zakup! Naprawdę jestem zachwycona tymi produktami! Primer wyraźnie wygładza okolice oczu i przy regularnym stosowaniu zapobiega zmarszczkom. Natomiast korektor super kryje moje cienie i pieknie rozświetla. Przy okazji wydaje mi się być taki delikatny, nie nachalny, w porównaniu z innymi które miałam. No napatrzeć się nie mogłam na siebie!!!

I potwierdzam! dziewczyny z wrocławskiego MACa są najlepsze!!!
Nowa z dziewczyn w ekipie MACa wrocławskiego(również bardzo sympatyczna) pomalowała mnie tym rozświetlaczem i bardzo fajnie to wyglądało.
A Plushglass strasznie mi usta podrażnił.Wczoraj malowałam i miałam na ustach może minutę a teraz nadal mnie swędzą.A tak fajnie się zapowiadał.

Wogóle zastanawiam się,jak to możliwe że u nas tak wcześnie Quite Cute weszłoTemptalia podawała że dopiero bodajże 14-stego na całym świecie.nie zebym narzekała


Tendeling róż szuka nowego domu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5341.jpg (114,7 KB, 28 załadowań)
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2011-04-03 o 08:48
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 10:03   #4927
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

no to juz widze ze trzeba bedzie pomyslec o tym rozswietlaczu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 10:39   #4928
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Wrzuciłąm swatche więc parę słów wyjaśnienia.

Paletka nie jest taka zła jak ją malują Da się z niej wydobyć kolor (pędzlami 'białymi' czyli 239, 272 i 219) na paintpocie i generalnie to czego szukałam jako fioletomaniaczka - jasne, delikane fiolety/róże. Jest to chłodniejsza i jaśniejsza wersja paletki Guerlain 408 która uwielbiam ale denerwuje mnie miękkość cieni (wolę twardsze MACowe). Przetestowałam Sakurę - jest trochę 'tricky' przy nakładaniu bo jest to wyjatkowo miękki róż i nabiera się go dość dużo przy nieostrożnym nabraniu, na szczęście jest to bardzo delikatny kolor więc krzywdę nim trudno zrobić. Pod oczy nałożyłam nowy MACowy rozświetlacz więc zobaczę jak się będzie trzymał przez cały dzień.

To tak na szybko wrażenia - szerszy opis wieczorem bo wybywam na cały dzień przy okazji pięknej pogody

I w swatchach mały bonus zakupowy z UK za który bardzo dziękuję Kamilowi i Marti
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2011-04-03 o 10:44
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 11:31   #4929
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ja już też testuję swoje zdobycze z QC. W ciemno zarezerwowałam sobie róż Sakura i szminkę Play Time, wczoraj kupiłam i nie żałuję.
Rożyk na mojej dość bladej skórze jest widoczny w sam raz, a serduszko w środku okazuje się mieć wiele dodatkowych zastosowań - co pokazała mi niezastąpiona Natalia z MAC w Magnolii (zaznaczyła nim środek ust, maźnęła na powiekach, no i w jednym punkcie zaznaczyła nim mocniej policzki). W ogóle Dziewczyny z Wro są rewelacyjne - pomocne, sympatyczne i bardzo zdolne, więc przyłączam się do zachwytów na wrocławską ekipą.
Play Time - jak pisał Kamil, na mocniej napigmentowanych ustach nie jest takim bardzo zimnym fioletem, ale wybija nieco w fuksjowy róż. Taki przynajmniej efekt jest u mnie i bardzo mi się to podoba . Krycie też całkiem dobre.
Poza tym z QC kupiłam paletkę Cutie, choć akurat cieni absolutnie miałam nie brać, ale cóż, wyszło jak zwykle, czyli zakupów więcej niż na liście .
Uważam, że cienie wcale nie są tak złe, jak o nich piszą. Nie są wprawdzie meganapigmentowane, ale bez problemu można nimi "zmalować" lekki, wiosenny i pasteloway makijaż (rzecz jasna jak ktoś takie lubi ). W każdym razie ja póki co się z tych cieni cieszę, ale szczerze mówiąc nie płakałabym, gdybym ich jednak nie kupiła (jak zwykle dałam się ponieść ).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 11:58   #4930
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a Wam baby zazdroszczę, że już macie swoje skarby
Martuś, chociaż raz w tę stronę, bo zwykle jest na odwrót
Cytat:
Napisane przez bossygirl Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane!
To mój pierwszy post ( i na pewno nie ostatni) na tym wątku

Jak wszyscy się chwalą zakupami, to i ja Kolekcja raczej nie przypadła mi super do gustu, ale od wczoraj jestem szczęśliwa posiadaczką Plushglass'a Fashion Fanatic i kredki do ust In Synch z QC. Kupiłam też wkładzik Orange. Ja zapobiegawczo zawsze biorę mniejszą ilość pieniążków a karte zostawiam w domu, bo kusi , oj kusi

A zwróciłyście uwagą na ten primer i roświetlacz pod oczy? Wchodzą do permanentnej kolekcji. Testowałam na sobie i to będzie mój kolejny zakup! Naprawdę jestem zachwycona tymi produktami! Primer wyraźnie wygładza okolice oczu i przy regularnym stosowaniu zapobiega zmarszczkom. Natomiast korektor super kryje moje cienie i pieknie rozświetla. Przy okazji wydaje mi się być taki delikatny, nie nachalny, w porównaniu z innymi które miałam. No napatrzeć się nie mogłam na siebie!!!

I potwierdzam! dziewczyny z wrocławskiego MACa są najlepsze!!!
Bylaś na evencie? )

rozświetlaczom będę się jeszcze musiała przyjrzeć bo wczoraj byłam zbyt zafascynowana szminkami jak dla mnie trochę mocne krycie mają, bałabym się przesuszenia i efektu tapety pod okiem. Ale mówię - jeszcze będę testowała. pomysł z pisakiem super, i nie mówię "nie" ) ja zresztą MACowi nigdy nie mówię "nie" )

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
A Plushglass strasznie mi usta podrażnił.Wczoraj malowałam i miałam na ustach może minutę a teraz nadal mnie swędzą.A tak fajnie się zapowiadał.
no co Ty! kurczę szkoda, bo one taką piękną tą taflę robią...

Wogóle zastanawiam się,jak to możliwe że u nas tak wcześnie Quite Cute weszłoTemptalia podawała że dopiero bodajże 14-stego na całym świecie.nie zebym narzekała[/QUOTE]
a nie siódmego?
Estellka pisała, że już tak kiedyś było więc może to takie niezwykłe?

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Wrzuciłąm swatche więc parę słów wyjaśnienia.

Paletka nie jest taka zła jak ją malują Da się z niej wydobyć kolor (pędzlami 'białymi' czyli 239, 272 i 219) na paintpocie i generalnie to czego szukałam jako fioletomaniaczka - jasne, delikane fiolety/róże. Jest to chłodniejsza i jaśniejsza wersja paletki Guerlain 408 która uwielbiam ale denerwuje mnie miękkość cieni (wolę twardsze MACowe). Przetestowałam Sakurę - jest trochę 'tricky' przy nakładaniu bo jest to wyjatkowo miękki róż i nabiera się go dość dużo przy nieostrożnym nabraniu, na szczęście jest to bardzo delikatny kolor więc krzywdę nim trudno zrobić. Pod oczy nałożyłam nowy MACowy rozświetlacz więc zobaczę jak się będzie trzymał przez cały dzień.
popieram, widziałam efekty na oku u Natalii_ff i wyglądało to nieziemsko! w ogóle Natala jak masz foty tego mejkapu to wrzuć na swatchowy bo na mnie on zrobił ogromne wrażenie, technika nałożenia tych cieni po prostu genialna!!

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja już też testuję swoje zdobycze z QC. W ciemno zarezerwowałam sobie róż Sakura i szminkę Play Time, wczoraj kupiłam i nie żałuję.
Rożyk na mojej dość bladej skórze jest widoczny w sam raz, a serduszko w środku okazuje się mieć wiele dodatkowych zastosowań - co pokazała mi niezastąpiona Natalia z MAC w Magnolii (zaznaczyła nim środek ust, maźnęła na powiekach, no i w jednym punkcie zaznaczyła nim mocniej policzki). W ogóle Dziewczyny z Wro są rewelacyjne - pomocne, sympatyczne i bardzo zdolne, więc przyłączam się do zachwytów na wrocławską ekipą.
Play Time - jak pisał Kamil, na mocniej napigmentowanych ustach nie jest takim bardzo zimnym fioletem, ale wybija nieco w fuksjowy róż. Taki przynajmniej efekt jest u mnie i bardzo mi się to podoba . Krycie też całkiem dobre.
o to widzę że mamy to samo )
ja już się nie mogę testów doczekać, ale mnie tak rozłożyło że... mi się nawet nie chce malować...
Play Time jest cudna!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 13:26   #4931
ewels19
Raczkowanie
 
Avatar ewels19
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Hej wiecie może ile kosztują nowe kremowe róże? Używaliście ich już?
ewels19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 13:50   #4932
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Paletka nie jest taka zła jak ją malują Da się z niej wydobyć kolor (pędzlami 'białymi' czyli 239, 272 i 219) na paintpocie i generalnie to czego szukałam jako fioletomaniaczka - jasne, delikane fiolety/róże. Jest to chłodniejsza i jaśniejsza wersja paletki Guerlain 408 która uwielbiam ale denerwuje mnie miękkość cieni (wolę twardsze MACowe). Przetestowałam Sakurę - jest trochę 'tricky' przy nakładaniu bo jest to wyjatkowo miękki róż i nabiera się go dość dużo przy nieostrożnym nabraniu, na szczęście jest to bardzo delikatny kolor więc krzywdę nim trudno zrobić. Pod oczy nałożyłam nowy MACowy rozświetlacz więc zobaczę jak się będzie trzymał przez cały dzień.
Brand ja bym bardzo chętnie posłuchała więcej o rozświetlaczu
Którego Panitpota używasz pod quada ? Bo ja się właśnie zastanawiam czy by sobie nie sprawić wiosennego prezentu, skoro wczoraj nie było ani pustej 15 ani MSFN, ani wkładu Naked Lunch. Pustki w tym wrocławskim MACu

A propos ZT - opisywałam już tą historię, ale ja też zostałam tam potraktowana jak "klientka ze wsi" Najwidoczniej nie miałam odpowiednich metek na sobie tak żeby przyciągnąć uwagę jednej lub drugiej pani sprzedawczyni. 15 minut oczekiwania aż pani łaskawie raczy podejść, na pytanie o chłodny jasny róż pokazała mi ciemny fiolet... Musiałam sama obmacać wszystko i samodzielnie wybrać, a potem czekać aż pani zajęta plotkami z koleżanką łaskawie dostrzeże mnie przy kasie i zacznie kasować produkty... Żenada jak dla mnie.

Ekipa wrocławska i krakowska pod tym względem jest tysiąckrotnie lepsza
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 13:55   #4933
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

popieram, widziałam efekty na oku u Natalii_ff i wyglądało to nieziemsko! w ogóle Natala jak masz foty tego mejkapu to wrzuć na swatchowy bo na mnie on zrobił ogromne wrażenie, technika nałożenia tych cieni po prostu genialna!!

o to widzę że mamy to samo )
ja już się nie mogę testów doczekać, ale mnie tak rozłożyło że... mi się nawet nie chce malować...
Play Time jest cudna!
Na mnie też wrażenie zrobił makijaż Natalii_ff (jeśli to był ten, w którym wewnętrzny i zewnętrzny kącik oka był przyciemniony, a reszta, w tym środek, fioletowo - lila, bo domyślam się, że to była Natalia_ff ). Taki w każdym razie, widziany wczoraj przeze mnie, był cudny. A o makijażu Kasiaj85 nie wspomnę - oczy przecuuudne .
A co do Play Time, to też brałam z B2M . Dobrze, że wcześniej poprosiłam o jej odłożenie, bo - jeśli dobrze zrozumiałam Maję - dostałam ostatnią sztukę. Dziś już zebrałam pierwsze pochwały za Play Time .
Kasiaj85 - życzę dużo zdrówka .
Ja właśnie kończę już swoje przeziębienie, a pewnie i wczorajsze zakupy wpłynęły na moje ozdrowienie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 14:28   #4934
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na mnie też wrażenie zrobił makijaż Natalii_ff (jeśli to był ten, w którym wewnętrzny i zewnętrzny kącik oka był przyciemniony, a reszta, w tym środek, fioletowo - lila, bo domyślam się, że to była Natalia_ff ). Taki w każdym razie, widziany wczoraj przeze mnie, był cudny. A o makijażu Kasiaj85 nie wspomnę - oczy przecuuudne .
tak to był TEN makijaż! ) cudo!
dzięki! znów był żal że musiałam zmywać, nawet nigdzie w nim nie poszłam, żeby świat go mógł lepiej obejrzeć ( ja nie umiem takiego mejkapu odtworzyć, ale też tyle było tego pacania )

Cytat:
A co do Play Time, to też brałam z B2M . Dobrze, że wcześniej poprosiłam o jej odłożenie, bo - jeśli dobrze zrozumiałam Maję - dostałam ostatnią sztukę. Dziś już zebrałam pierwsze pochwały za Play Time .
ahaha to ja też miałam z nią przygodę, rzuciłam gdzieś tam Kaśce żeby mi odłożyła Play Time, i po skończonym makijażu w końcu nie wiedziałam czy mi odłożyła czy nie, zapomniałam o tym, i poprosiłam Majkę żeby mi ją wyciągnęła a ona że już ich nie ma... załamałam się po czym nagle sobie pomyślałam, że przecież Kaśkę prosiłam uch ten stres jak czekałam na info - zdążyła odłożyć zanim się skończyły czy nie?
Cytat:
Kasiaj85 - życzę dużo zdrówka .
Ja właśnie kończę już swoje przeziębienie, a pewnie i wczorajsze zakupy wpłynęły na moje ozdrowienie .
dzięki dzięki )
mi było wczoraj trochę lepiej, ale tylko w MACu... potem się pogorszyło... ale dobrze że Ty już zdrowa )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 16:04   #4935
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Czy ktoś już to widział? :brzyda l:

http://www.specktra.net/forum/thread...ighty-may-2011
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 16:16   #4936
jaPieknoscDniaBlog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 95
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Rozświetlacze pod oczyska i nie tylko

http://pieknoscdnia.blogspot.com/201...on-lineup.html

zrobiłam swatche 2-ch
jaPieknoscDniaBlog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 16:20   #4937
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Czy ktoś już to widział? :brzyda l:

http://www.specktra.net/forum/thread...ighty-may-2011
Hm ciekawe, ciekawe ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 16:43   #4938
bossygirl
Przyczajenie
 
Avatar bossygirl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez ewels19 Pokaż wiadomość
Hej wiecie może ile kosztują nowe kremowe róże? Używaliście ich już?
Wczoraj pytałam i już zapomniałam Wydaje mi się, że było to ok 75-80zł. Są bardziej żelowe niż stara wersja. Jak miałam makijaż robiony w Macu to właśnie poprosiłam o Ladyblush w nowej wersji. Daje bardzo ładnie naturalne wykończenie, wg mnie cera wygląda tak... zdrowo

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Bylaś na evencie? )

rozświetlaczom będę się jeszcze musiała przyjrzeć bo wczoraj byłam zbyt zafascynowana szminkami jak dla mnie trochę mocne krycie mają, bałabym się przesuszenia i efektu tapety pod okiem. Ale mówię - jeszcze będę testowała. pomysł z pisakiem super, i nie mówię "nie" ) ja zresztą MACowi nigdy nie mówię "nie" )


Byłam, tak koło 15
Na efekt tapety jestem uczulona, wg mnie daje naturalne wykończenie i ma lekką konsystencję. A bałam się, że będę wyglądała jak Edzia Górniak

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Czy ktoś już to widział? :brzyda l:

http://www.specktra.net/forum/thread...ighty-may-2011

Ja już jestem zakochana! ALE CZAD! Tym bardziej że to Macowa świeżynka

Mam faze na wszystko co kremowe i musowe
__________________
Mój blog kosmetyczny

http://wysokie-obcasy.blogspot.com/


ZAPRASZAM
bossygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:00   #4939
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez bossygirl Pokaż wiadomość
Byłam, tak koło 15
Na efekt tapety jestem uczulona, wg mnie daje naturalne wykończenie i ma lekką konsystencję. A bałam się, że będę wyglądała jak Edzia Górniak
ooo no widzisz, to naprawdę proponuje następnym razem plakietki z nickami z wizażu wtedy nie będziemy się mijać, Wizażanki znaczy, w tym tłumie )
co do korektora/rozświetlacza - nie jest to moja ostateczna opinia, także wiesz nie skreślam go po prostu po testach ręcznych wydał mi się trochę mocno kryjący
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 18:37   #4940
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Brand ja bym bardzo chętnie posłuchała więcej o rozświetlaczu
Którego Panitpota używasz pod quada ? Bo ja się właśnie zastanawiam czy by sobie nie sprawić wiosennego prezentu, skoro wczoraj nie było ani pustej 15 ani MSFN, ani wkładu Naked Lunch. Pustki w tym wrocławskim MACu

A propos ZT - opisywałam już tą historię, ale ja też zostałam tam potraktowana jak "klientka ze wsi" Najwidoczniej nie miałam odpowiednich metek na sobie tak żeby przyciągnąć uwagę jednej lub drugiej pani sprzedawczyni. 15 minut oczekiwania aż pani łaskawie raczy podejść, na pytanie o chłodny jasny róż pokazała mi ciemny fiolet... Musiałam sama obmacać wszystko i samodzielnie wybrać, a potem czekać aż pani zajęta plotkami z koleżanką łaskawie dostrzeże mnie przy kasie i zacznie kasować produkty... Żenada jak dla mnie.

Ekipa wrocławska i krakowska pod tym względem jest tysiąckrotnie lepsza
Rozświetlacz super Wcale mocno nie kryje tylko rozświetla, Radiant Rose nie jest mocno różowy i cały dzień trzymał się dzielnie (tak samo quad i Sakura)

Paintpota użyłam Painterly bo nie chciałam podbijać kolorów tylko zobaczyć jak quad wygląda na oku w rzeczywistości.

I ładnie to ujęłaś "klient ze wsi" bo tylko parę razy w MACu w ZT byłam ale dokładnie tak się czułam.

A że wrocławska ekipa jest najlepsza to wiadomo od dawna

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Czy ktoś już to widział? :brzyda l:

http://www.specktra.net/forum/thread...ighty-may-2011
Oj nie dla mnie... i czemu Zoom Lash lubię kolorowe cienie ale Soom Lash to jak dla mnie najgorszy tusz MACa

Cytat:
Napisane przez bossygirl Pokaż wiadomość
Wczoraj pytałam i już zapomniałam Wydaje mi się, że było to ok 75-80zł. Są bardziej żelowe niż stara wersja. Jak miałam makijaż robiony w Macu to właśnie poprosiłam o Ladyblush w nowej wersji. Daje bardzo ładnie naturalne wykończenie, wg mnie cera wygląda tak... zdrowo
Kosztuje 79 Ja mam Something Special i bardzo go lubie głównie za to że po nałożeniu nie jest tłusty tylko taki raczej satynowy i przede wszystkim błyskawiczny w nakładaniu palcami. Ladyblush jest na mojej wishliście bo ostatnio właśnie nowa wrocławska MACówka (Dominika bodajże) mnie nim malowała i na polikach efekt super
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:32   #4941
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Brand ile kosztuje korektor w pędzelku, bo ten różowy bardzo mi sie podoba
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:35   #4942
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Brand ile kosztuje korektor w pędzelku, bo ten różowy bardzo mi sie podoba
95
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:45   #4943
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
95
zwariowali to poczekam do wyjazdu kolejnego
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:59   #4944
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Czy w sklepie Mac mogą być sprzedawane cienie, bronzery o dacie produkcji 2009 rok ?

Nie orientuję się w tym bo nie mam dostępu do tego sklepu.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:18   #4945
ewels19
Raczkowanie
 
Avatar ewels19
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Kosztuje 79 Ja mam Something Special i bardzo go lubie głównie za to że po nałożeniu nie jest tłusty tylko taki raczej satynowy i przede wszystkim błyskawiczny w nakładaniu palcami. Ladyblush jest na mojej wishliście bo ostatnio właśnie nowa wrocławska MACówka (Dominika bodajże) mnie nim malowała i na polikach efekt super [/QUOTE]


A długo na polikach się utrzymuje? Mnie też kusi something special Mogła byś wstawić jakieś zdjęcia?
ewels19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:44   #4946
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Czy w sklepie Mac mogą być sprzedawane cienie, bronzery o dacie produkcji 2009 rok ?

Nie orientuję się w tym bo nie mam dostępu do tego sklepu.
Zeby tylko z 2009 ... ja widzialam cienie z roku 2007 nawet.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 21:04   #4947
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez ewels19 Pokaż wiadomość
A długo na polikach się utrzymuje? Mnie też kusi something special Mogła byś wstawić jakieś zdjęcia?
Ja generalnie nie mam problemów z trwałością róży - jakikolwiek MACowy nałożę trzyma się jakieś 8-10 godzin. Ten też sie tak trzyma tylko ja na końcu na całość kładę transparentny puder P+P co go dodatkowo utrwala. Swatcha wstawię jak jutro znajdę czas
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 12:41   #4948
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dzięki dzięki )
mi było wczoraj trochę lepiej, ale tylko w MACu... potem się pogorszyło... ale dobrze że Ty już zdrowa )
ja tak samo przeziębiona ale poszłam do MACa i też mi tam dobrze było a teraz już trzeci dzień w łóżku leżę, co to za wirusy dziwne krążą teraz

a z tego marudzenia, że Quite Cute już nie mieli zapomniałam się pochwalić moimi zdobyczami - oczywiście Candy Yum Yum i Play Time ale na moich ustach nie wyglądają na takie intensywne (jak wydobrzeję to też wrzucę swatche )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 13:01   #4949
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Talking Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
ja tak samo przeziębiona ale poszłam do MACa i też mi tam dobrze było a teraz już trzeci dzień w łóżku leżę, co to za wirusy dziwne krążą teraz

a z tego marudzenia, że Quite Cute już nie mieli zapomniałam się pochwalić moimi zdobyczami - oczywiście Candy Yum Yum i Play Time ale na moich ustach nie wyglądają na takie intensywne (jak wydobrzeję to też wrzucę swatche )
haha może nasze wirusy nie są odporne na MACa... może one też są tak zachwycone jak już się w salonie znajdą, że zapominają nas rozchorowywać. I się patrzą swoimi malusieńkimi wirusowymi mikrooczkami w podziwie na te wszystkie makijażowe cuda hihihi

to high five ) fajne mamy pomadeczki

moje nabytki wrzuciłam już na swatchowy, TU

A w ogóle widziałyście???
Szkoda że po czasie ale fajna by była kolekcja co???
http://lula.pl/lula/1,111766,9371497...KI_ZART__.html
zwłaszcza te cienie!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100013.jpg (46,2 KB, 26 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2011-04-04 o 16:54
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 18:26   #4950
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ta emotka najlepiej wyraża moje uczucia po zobaczeniu tych 3 szminek i jedna z moich ulubionych czyli Ever Hip wraca

http://allglam.com/2011/04/01/mac-fa...eek/#more-1621

a tutaj Flighty
http://allglam.com/2011/03/24/mac-fl...ive/#more-1582
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.