Jak farbowac włosy ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-17, 23:09   #1
wahey
Raczkowanie
 
Avatar wahey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 68
GG do wahey Send a message via Skype™ to wahey
Question

Jak farbowac włosy ?


witam mam pytanie - ostatni ( pierwszy ) raz farbowałam włosy jakiś miesiąc temu u fryzjerki. na rudo. włosy myję codziennie, więc mój kolor jest już bardzo nieciekawy, wyblakły, w dodatku mam już odrosty.

chciałabym tym razem zafarbowac włosy w domu - sama. mam już farbę, jednak.. tu pojawia się pytanie : jak farbowac włosy ? przypominam, że mam już odrosty..

może mam nanieśc farbę najpierw na odrosty, poczekac 10-20 minut (gdzieś tak czytałam), a następnie " wylac " farbę na włosy i tak je, no wiecie " pomiętolic " - jak podczas mycia i pozostawic na resztę czasu?

dodam, że nie mam nikogo do pomocy, więc jeśli miałabym robic to szczoteczką, to nie miałby mi kto pomóc przy farbowaniu tyłu.. proszę o pomoc ! pozdrawiam
__________________

wahey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 01:46   #2
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak farbowac włosy ?

w kazdej farbie jest instrukcja!
niektore sie naklada na wilgotne wlosy, niektore na suche.
np.ferie loreala nakladasz na wilgotne wlosy + masz dozownik a farbe rozprowadzasz reka. wiekszosc jednak sie naklada pedzlem.

pierw na odrost, potem na reszte.

poczytaj tą ulotke dolaczona do opakowania, ona naprawde do czegos sluzy
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 02:05   #3
wahey
Raczkowanie
 
Avatar wahey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 68
GG do wahey Send a message via Skype™ to wahey
Dot.: Jak farbowac włosy ?

untouchable - czytanie ulotki zawartej w pudełku wydaje mi się logiczne, więc nie zakładaj z góry, że nie czytałam jeśli jednak pytam, oznacza to, że mam pewne wątpliwości.
__________________

wahey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 07:51   #4
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Cytat:
Napisane przez wahey Pokaż wiadomość
untouchable - czytanie ulotki zawartej w pudełku wydaje mi się logiczne, więc nie zakładaj z góry, że nie czytałam jeśli jednak pytam, oznacza to, że mam pewne wątpliwości.
a jakie masz wątpiliwości ?!

my nie wiemy jaką masz tą farbę więc skąd mamy wiedzieć jak się ją nakłada

napisz niejasne dla ciebie zdanie z ulotki to ci możemy rozjaśnić, wróżkami za to nei jesteśmy
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 10:45   #5
wahey
Raczkowanie
 
Avatar wahey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 68
GG do wahey Send a message via Skype™ to wahey
Dot.: Jak farbowac włosy ?

mam farbę Garnier 100% Color 743. nie oczekuję od nikogo, że będzie " wróżką ", tym bardziej od Ciebie. jeśli nie masz jak mi pomóc, to po prostu zostaw to bez komentarza
__________________

wahey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 10:54   #6
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Cytat:
Napisane przez wahey Pokaż wiadomość
mam farbę Garnier 100% Color 743. nie oczekuję od nikogo, że będzie " wróżką ", tym bardziej od Ciebie. jeśli nie masz jak mi pomóc, to po prostu zostaw to bez komentarza

ja bym jednak była wdzięczna gdybyś mi nie rozkazywała
bo widze jednak się mojej rady posłuchałaś i nazwę podałaś

chcesz to sobie czytaj nei chcesz to strzel foszka - garnierem miałąm robionme włosy, łatwo się rozprowadzał ale kładłam z tego co pamiętam na suche bo chyba tak głosi ulotka, z głowy nie spływa na szczęscie


z tym, że parę spraw : nie lepiej było wziąć od fryzjerki namiary na farbę której ona użyła ? Na jaki kolor kładziesz tą farbę ?
bo się obawiam, że jak ta farbe położysz nawet i na całe włosy potem a na reszcie masz porzadną fryzjerską to może być problem z jednolitym kolorem - lepiej kupić chociażby na allegro to co kładła ci fryzjerka niż tak kombinować
dalej co do samych opdrostów... nie wiem jak inni ale generalnie pojęcia nie mam jak ktokolwiek czymkolwiek chce sobie sam położyć farbę na same odrosty z tyłu głowy.. może ktoś potrafi ale dla mnie to awykonalne. Może wpisz w youtube - farbowanie włosów to wyskoczą ci tutoriale to sobie popatrzysz jak się nakłada
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 12:12   #7
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Wszystko jest możliwe

Ja sama farbuję włosy, również tył głowy i jakoś mi się ta sztuka udaje (farbuję na dość ciemne brązy a mam sporo siwizny).
Po nałożeniu przodu pochylam głowę i rozdzielając pasemka nakładam na tył. Do rozdzielania używam końcówki od aplikatora farby i palców, żeby nie żonglować dodatkowo grzebieniem. Nakładania pędzelkiem ani sobie ani komuś nie lubię bo wg mnie jest to nieporęczne - ale to akurat kwestia wprawy i gustu.

Wahey jeżeli zamierzasz ufarbować włosy na taki kolor jak poprzednio (tak mniej więcej, bez większych zmian) to postępuj tak jak piszą w ulotce o farbowaniu z widocznymi odrostami.
Farba położona na krótszy czas na końcówki powinna odświeżyć im kolor, ale nie przyciemni ich za bardzo.

Ostatnio robiłam taką operację mojej siostrze - do tej pory farbowała u fryzjera na ciemny brąz (naturalnie ma średni). Farbowałam Castingiem oberżyną - najpierw jaśniejsze odrosty a potem na 10 min. (wg instrukcji) ciemniejsze końcówki - kolorek złapał idealnie i równo.
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 12:21   #8
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Pokaż wiadomość
Wszystko jest możliwe

Ja sama farbuję włosy, również tył głowy i jakoś mi się ta sztuka udaje (farbuję na dość ciemne brązy a mam sporo siwizny).
Po nałożeniu przodu pochylam głowę i rozdzielając pasemka nakładam na tył. Do rozdzielania używam końcówki od aplikatora farby i palców, żeby nie żonglować dodatkowo grzebieniem. Nakładania pędzelkiem ani sobie ani komuś nie lubię bo wg mnie jest to nieporęczne - ale to akurat kwestia wprawy i gustu.

Wahey jeżeli zamierzasz ufarbować włosy na taki kolor jak poprzednio (tak mniej więcej, bez większych zmian) to postępuj tak jak piszą w ulotce o farbowaniu z widocznymi odrostami.
Farba położona na krótszy czas na końcówki powinna odświeżyć im kolor, ale nie przyciemni ich za bardzo.

Ostatnio robiłam taką operację mojej siostrze - do tej pory farbowała u fryzjera na ciemny brąz (naturalnie ma średni). Farbowałam Castingiem oberżyną - najpierw jaśniejsze odrosty a potem na 10 min. (wg instrukcji) ciemniejsze końcówki - kolorek złapał idealnie i równo.
wiesz z ciemniejszym odcieniami to nie takie problem ale tutaj mowa o jaśniejsze farbie więc trzeba bardziej uważać
ciemne kolory na ogół równo wyglądają a jasne to niestety ;/ odrosty wychodza jak chcą
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 12:42   #9
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
wiesz z ciemniejszym odcieniami to nie takie problem ale tutaj mowa o jaśniejsze farbie więc trzeba bardziej uważać
ciemne kolory na ogół równo wyglądają a jasne to niestety ;/ odrosty wychodza jak chcą
Ja nie mówię, żeby nie uważać
I nie zgodzę się z Tobą - ja farbuję w gamie brązów (średnie - ciemne) i wiem, że odrosty też wychodzą jak chcą , końcówki czernieją itp.
Dlatego jeżeli już to na wcześniej farbowanych włosach trzeba nową farbę trzymać krótko bo łapią kolor zdumiewająco szybko i intensywnie.
Tak przynajmniej wynika z mojego smętnego doświadczenia bo nie raz miałam nierówny kolor.
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 14:14   #10
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, żeby nie uważać
I nie zgodzę się z Tobą - ja farbuję w gamie brązów (średnie - ciemne) i wiem, że odrosty też wychodzą jak chcą , końcówki czernieją itp.
Dlatego jeżeli już to na wcześniej farbowanych włosach trzeba nową farbę trzymać krótko bo łapią kolor zdumiewająco szybko i intensywnie.
Tak przynajmniej wynika z mojego smętnego doświadczenia bo nie raz miałam nierówny kolor.
hehe to więc wszystko zalezy od włosa bo u mnie dla odmiany jak robiłam ciemne kolory to zawsze wychodziło równo a teraz jasne ;/ jak nie żółte to pomarańczowe albo jeszcze jakieś inne
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 15:26   #11
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Cytat:
Napisane przez wahey Pokaż wiadomość
untouchable - czytanie ulotki zawartej w pudełku wydaje mi się logiczne, więc nie zakładaj z góry, że nie czytałam jeśli jednak pytam, oznacza to, że mam pewne wątpliwości.
trzeba tez czytac ze zrozumieniem.

no sama raczej nie ufarbujesz, ja mam wlosy sredniej dlugosci, na sucho bym nie dala rady, jedynie wlasnie farby na wilgotne umiem sama klasc.

nakladaj farbe pedzlem, oddzielajac pasma. po uplywie 20 minut albo 30, zalezy ile ci tam pisze, naloz farbe na reszte wlosow. rowniez pedzlem, pasmo po pasmie.

nie zaczynaj u gory farbowania bo bedziesz miec jasniejszy przod, tam sa delikatniejsze wloski. tak samo jak masz grzywke, pofarbuj ją na koncu.

inna sprawa nie wiadomo czy kolor masz taki sam jaki robila ci fryzjerka. mozesz pominac kwestie etapowego farbowania odrosty/calosc i odrazu pofarbowac cale. ja generalnie nie cackam sie w odrosty, chyba ze nie chce farbowac calych wlosow i uzywam tego samego koloru.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 09:26   #12
wika9090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jak farbowac włosy ?

czesc mam takie pytanie chciałabym przefarbowac sie na taki kolor http://i44.tinypic.com/qsnmeo.jpg moj naturalny kolor to taki mysi ciemny blond i tu pojawia sie moje pytanie czy na moich włosach moze wyjsc taki kolor? a moze znacie jakies farby po ktorych uzyskam taki efekt ? aa jezeli nie w tym temacie to z gory przepraszam
wika9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 12:08   #13
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Cytat:
Napisane przez wika9090 Pokaż wiadomość
czesc mam takie pytanie chciałabym przefarbowac sie na taki kolor http://i44.tinypic.com/qsnmeo.jpg moj naturalny kolor to taki mysi ciemny blond i tu pojawia sie moje pytanie czy na moich włosach moze wyjsc taki kolor? a moze znacie jakies farby po ktorych uzyskam taki efekt ? aa jezeli nie w tym temacie to z gory przepraszam
tak moze wyjsc. kolor wyglada jak miedziany blond. ale miedziane blondy u mnie akurat wychodzily ciemniej i bardziej rudo.

hmm mi sie wydaje ze powinnas sprobowac ze zlotym blondem.
moze z garniera? http://i164.photobucket.com/albums/u...08291_pack.jpg
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 20:23   #14
ziperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jak farbowac włosy ?

od jakiegos czasu farbuje włosy w domu i u gory zawsze wychodzą mi jasniejsze badz bardziej wyraziste teraz mam u gory bardzo jasny rudy konce ciemniejsze.. chce ufarbowac włosy na karmelową czekalade wellatona.. co zrobic zeby wyszło w miare równo? prosze o pooomoc
ziperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 16:15   #15
kasiiaa_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Jak farbowac włosy ?

witam. moje naturalne włosy to ciemny blond. od 2 lat robie pasemka rozjasniaczem, wlosy pociemniały mi jeszcze bardziej(w sensie odrosty), zniszczyły się troche, zauwazylam,ze wypadaja tylko te potraktowane rozjasniaczem i postanowiłam pofarbowac całosc (bo z dwojga złego ponoc farba lepsza niz rozjasniacz). tak wiec chciałam miec całe blond, ale nie jak po rozjasniaczu tylko bardziej naturalne, zblizone do naturalnego. Udałam sie do fryzjera, bo stwierdzilam ze nie dla mnie takie eksperymenty iiiiiiiiiiiiiiiiii wyszlam w zółtych, czubek głowy mam siwy...najpierw nalozyla mi rozjasniacz na odrosty(bo niby tak trzeba, to klocic sie nie klocilam, bo potem nalozyla farbe, ktora miala dac naturalny blond)jestem po prostu załamana!;/ chce sobie je przefarbowac na jakis inny np. cappucino czy jakis ciemny blond/jasny braz... u fryzjera byłam dzisiaj, moge juz sobie np. jutro pofarbowac?? wyjda takie jak powinny czy farba nie przyjmie sie na tych zółto-białych wlosach?;(
na jakims firum wyczytałam,ze moga wyjsc zielone po nalozeniu farby na farbe...to mozliwe?
kasiiaa_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 20:34   #16
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Cytat:
Napisane przez kasiiaa_1990 Pokaż wiadomość
witam. moje naturalne włosy to ciemny blond. od 2 lat robie pasemka rozjasniaczem, wlosy pociemniały mi jeszcze bardziej(w sensie odrosty), zniszczyły się troche, zauwazylam,ze wypadaja tylko te potraktowane rozjasniaczem i postanowiłam pofarbowac całosc (bo z dwojga złego ponoc farba lepsza niz rozjasniacz). tak wiec chciałam miec całe blond, ale nie jak po rozjasniaczu tylko bardziej naturalne, zblizone do naturalnego. Udałam sie do fryzjera, bo stwierdzilam ze nie dla mnie takie eksperymenty iiiiiiiiiiiiiiiiii wyszlam w zółtych, czubek głowy mam siwy...najpierw nalozyla mi rozjasniacz na odrosty(bo niby tak trzeba, to klocic sie nie klocilam, bo potem nalozyla farbe, ktora miala dac naturalny blond)jestem po prostu załamana!;/ chce sobie je przefarbowac na jakis inny np. cappucino czy jakis ciemny blond/jasny braz... u fryzjera byłam dzisiaj, moge juz sobie np. jutro pofarbowac?? wyjda takie jak powinny czy farba nie przyjmie sie na tych zółto-białych wlosach?;(
na jakims firum wyczytałam,ze moga wyjsc zielone po nalozeniu farby na farbe...to mozliwe?
mozesz jutro pofarbowac. ocen kondycje swoich wlosow po prostu. farba sie przyjmie ale zalezy jaki kolor nalozysz, i pewnie bedzie sie szybciej wyplukiwac. chcesz sie pozbyc zolci to uzyj jakiegos opalizujacego odcienia farby
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 23:14   #17
kasiiaa_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Jak farbowac włosy ?

pofarbowalam sobie wczoraj na ciemny blond....w efekcie wyszly mi brązowe ( a nawe kilka odcieni;/) z dwojga zlego to i tak 100 razy lepiej wygladam, chociaz 1szy raz w zyciu mam ciemne wlosy. Licze na to,ze po kilku/kilkunastu myciach kolor sie wypłucze i pofarbuje na blond jakis naturalny. stosowalam casting creme gloss
kasiiaa_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 07:26   #18
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Cytat:
Napisane przez kasiiaa_1990 Pokaż wiadomość
pofarbowalam sobie wczoraj na ciemny blond....w efekcie wyszly mi brązowe ( a nawe kilka odcieni;/) z dwojga zlego to i tak 100 razy lepiej wygladam, chociaz 1szy raz w zyciu mam ciemne wlosy. Licze na to,ze po kilku/kilkunastu myciach kolor sie wypłucze i pofarbuje na blond jakis naturalny. stosowalam casting creme gloss
casting sie wyplucze szkoda ze sie nie doradzilas wczesniej ktory odcien chcesz nalozyc to bym ci napisala ze wyjdzie braz
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 13:04   #19
kasiiaa_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Jak farbowac włosy ?

to dobrze,ze sie wypłucze nie to zebym cos miala do brunetek...ale strasznie dziwnie sie czuje, po kilkadziesiat razy na dzien patrze w lustro i stale nie wierze...
tak wiec czekam az sie wypłucze własciwie to z dnia na dzien wydaja mi sie jasniejsze...a dopiero 3 dni temu farbowałam, byc moze na rozjasniaczu slabo sie trzymaja... ale jak juz pofarbuje na blond(tez z castingu) to bedzie sie trzymal? czy po 4 myciach bede miala znowu bialo siwo zołte wlosy?? bo jak mam farbowac sie co 2 tyg to zrobie sie lysa,a tego raczej bym nie chciala xD

no moglam sie spytac moglam....ale w sytuacji w jakiej bylam to chyba kazdy kolor byl lepszy
a wymysliłam sobie,ze jak pomieszam ciemny blond z takim jasnym to wyjdzie posredni
kasiiaa_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 13:18   #20
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Cytat:
Napisane przez kasiiaa_1990 Pokaż wiadomość
to dobrze,ze sie wypłucze nie to zebym cos miala do brunetek...ale strasznie dziwnie sie czuje, po kilkadziesiat razy na dzien patrze w lustro i stale nie wierze...
tak wiec czekam az sie wypłucze własciwie to z dnia na dzien wydaja mi sie jasniejsze...a dopiero 3 dni temu farbowałam, byc moze na rozjasniaczu slabo sie trzymaja... ale jak juz pofarbuje na blond(tez z castingu) to bedzie sie trzymal? czy po 4 myciach bede miala znowu bialo siwo zołte wlosy?? bo jak mam farbowac sie co 2 tyg to zrobie sie lysa,a tego raczej bym nie chciala xD

no moglam sie spytac moglam....ale w sytuacji w jakiej bylam to chyba kazdy kolor byl lepszy
a wymysliłam sobie,ze jak pomieszam ciemny blond z takim jasnym to wyjdzie posredni

z rozjasnianych wlosow na poczatku kazda farba sie bedzie szybciej wyplukiwac. z mojej obserwacji blondy castinga do trwalych nie nalezą. mowie o miodowym i slonecznym blondzie (cos takiego, nawz dokaldnych nie pamietam). i te dwa odcienie zawsze splukiwaly sie na rudo. mysle ze znajdziesz duzo lepsze i trwalsze blond farby, zajrzyj do watku o blond farbach
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 20:27   #21
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Nie wiem czy ktos tu zaglada ,ale zaryzykuje
Potrzebuje szybkiej pomocy z farbowaniem wlosow
Otoz mam dosc spory odrost (rude naturalne wlosy)reszta wloskow blond ,chce zrobic cale na rudo jak tego dokonac by wyszly rownomiernie?Czy mam nalozyc najpierw na odrost ,i potrzymac chwilke a potem reszta wloskow?Nigdy nie robilam sama wlosow stad moje moze glupie pytanie.
Z gory dziekuje za kazda pomoc!!!!!!!!!!!

Ok nikt nie odpisal na moje pytanie ,farbe mam juz na glowie...Oby cos z tego wyszlo....
__________________

Edytowane przez Katia25
Czas edycji: 2010-04-06 o 21:58
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 22:53   #22
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Cytat:
Napisane przez Katia25 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktos tu zaglada ,ale zaryzykuje
Potrzebuje szybkiej pomocy z farbowaniem wlosow
Otoz mam dosc spory odrost (rude naturalne wlosy)reszta wloskow blond ,chce zrobic cale na rudo jak tego dokonac by wyszly rownomiernie?Czy mam nalozyc najpierw na odrost ,i potrzymac chwilke a potem reszta wloskow?Nigdy nie robilam sama wlosow stad moje moze glupie pytanie.
Z gory dziekuje za kazda pomoc!!!!!!!!!!!

Ok nikt nie odpisal na moje pytanie ,farbe mam juz na glowie...Oby cos z tego wyszlo....
no i jak wyszlo?
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 23:10   #23
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Na razie ciezko ocenic czekam na swiatlo dzienne
Ogolnie jak na pierwszy raz chyba nie jest zle Ale poczekam z ocena do rana.
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 23:40   #24
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Chcialam tylko dodac ze wyszlo naprawde fajnie ,jestem bardzo zadowolona
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:43   #25
lavanyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 36
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Cześć dziewczyny, muszę podciąć końcówki, pierwszy raz ufarbuję włosy (w dodatku sama) i chciałabym zrefundować im to sauną u fryzjera. W jakiej kolejności wykonać to wszystko?

Pozdrawiam
lavanyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 16:32   #26
Malinka_gosiaczek
BAN stały
 
Avatar Malinka_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 258
Dot.: Jak farbowac włosy ?

mam pytanie chciałabym zafarbować włosy ale nie wiem jakiej firmy kupić farbę?
Malinka_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 11:32   #27
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Cytat:
Napisane przez Malinka_gosiaczek Pokaż wiadomość
mam pytanie chciałabym zafarbować włosy ale nie wiem jakiej firmy kupić farbę?
chcesz po prostu pofarbowac, niewazne na jaki kolor? to wybierz na chybil trafil

jesli oczekujesz porady to powiedz jaki masz wyjsciowy kolor czy naturalny czy frbowany czy masz odrosty-w jakim kolorze, i jaki kolor chcesz uzyskac.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 09:43   #28
Malinka_gosiaczek
BAN stały
 
Avatar Malinka_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 258
Dot.: Jak farbowac włosy ?

wyjściowy naturalny nie farbowany brąz jak myślę cel: lekko o 2 tony w górę,
Malinka_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 10:47   #29
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak farbowac włosy ?

no to jak chcesz przyciemnic wlosy to nie ma problemu. Ja lubie farby loreala. i pamietaj, ze farby wychodza przewaznie ciemniej, zwykle braz= czarny a juz jasny braz wychodzi ciemno. I zwracaj uwage na nazwy bo jak wybierzesz np kasztanowy braz to bedzie rudawy, a ciezko sie pozbyc rudego polysku z wlosow.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 16:29   #30
Malinka_gosiaczek
BAN stały
 
Avatar Malinka_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 258
Dot.: Jak farbowac włosy ?

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
no to jak chcesz przyciemnic wlosy to nie ma problemu. Ja lubie farby loreala. i pamietaj, ze farby wychodza przewaznie ciemniej, zwykle braz= czarny a juz jasny braz wychodzi ciemno. I zwracaj uwage na nazwy bo jak wybierzesz np kasztanowy braz to bedzie rudawy, a ciezko sie pozbyc rudego polysku z wlosow.

dzięki napiszę jaki efekt nie chce połysku rudego, popatrzę dziś na półkę sklepową... zobaczymy co tam dają
Malinka_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.