Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-23, 08:23   #91
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
niech i będzie, że to fetysz jak każdy inny no ale dla mnie co innego jak faceta pociąga jego kobieta w ciąży a co innego jak prosi dziewczynę, żeby wpychała pod bluzkę poduszkę i udawała ciężarną - no nie wiem, może i komuś się to podoba ( i dziewczynom i facetom) i ok bo niech każdy sobie w swojej sypialni robi co chce ale mi to jakoś nie podchodzi i mam wrażenie, że autorce również
co innego założyć mini i szpilki czy koronkową bieliznę a co innego innego uprawiać seks w bluzce z poduszką pod spodem
Dokładnie.
Kobieta w (prawdziwej) ciąży jest bardzo często pociągająca dla mężczyzny i nie ma w tym nic zdrożnego, ale taki ,,przebieraniec" z poduszką pod bluzką jest lekko dziwaczny i śmieszny.Nie czułabym si e komfortowo, gdyby mąż nagle poprosił, żebym wsadziła pod bluzkę poduszkę i udawała ciążę...
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 08:33   #92
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Kobieta w ciazy jest seksowna, ale glownie dla swojego mezczyzny, po prostu rodzi sie wyjatkowa bliskosc. Ale te Wasze pomysly z hemoroidami..ja w 5 miesiacu jeszcze chodzilam na szpilkach, dopiero 8 miesiac to wielka bambaryla poza tym, zmieniaja sie priorytety, spioszki, rozki itd. Kobieta w ciazy jest seksowna, ale kobieta z przypieta poduszka to raczej opcja z wariatkowa
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 11:54   #93
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

golgie Ale jeśli jego partnerka nie będzie w ciąży to nigdy nie będzie uprawiał seksu z ciężarną. Z poduszką pod bluzką ma taką namiastkę tego. Gorzej jakby chciał na siłę prawdziwego brzucha ciążowego xD Ale to wszystko zależne od komfort psychicznego.
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 12:43   #94
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

My tu gadu-gadu, a autorka pewnie raz zatrollowala i z chichotem uciekła :-P
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 12:56   #95
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Kobieta w ciazy jest seksowna, ale kobieta z przypieta poduszka to raczej opcja z wariatkowa
Jakiego wariatkowa?... W takim razie wiesz ilu byśmy mieli wariatów? Fetysze mają to do siebie że są... dziwne
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 13:33   #96
jantrzeci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

To także mój fetysz. Uwielbiam ciężarne kształty Fetysz stóp jest taki akceptowany a czemu nie fetysz brzucha? Na youtube pełno jest fetyszystów porodu, nawet są specjalne "fake birth" gdzie laski udają, że rodzą i się wyginają do kamery. Przebrałabyś się za pielęgniarkę? Za dziwkę? Pewnie już bardziej. Ale czemu nie za ciężarną, aż się rozmarzyłem
jantrzeci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 14:09   #97
wartamarrta
Raczkowanie
 
Avatar wartamarrta
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 145
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez jantrzeci Pokaż wiadomość
To także mój fetysz. Uwielbiam ciężarne kształty Fetysz stóp jest taki akceptowany a czemu nie fetysz brzucha? Na youtube pełno jest fetyszystów porodu, nawet są specjalne "fake birth" gdzie laski udają, że rodzą i się wyginają do kamery. Przebrałabyś się za pielęgniarkę? Za dziwkę? Pewnie już bardziej. Ale czemu nie za ciężarną, aż się rozmarzyłem
O, to może wytłumacz nam dokładnie co w tym Cie podnieca. Chodzi o kształt brzucha, o ciążę ?

Fetysz porodu
wartamarrta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 14:10   #98
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Dobra
Ale fetysz porodu to juz mnie serio zdziwil.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 15:41   #99
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

fetysz porodu? ale co w tym może być podniecajacego? ból, osłabienie, krew, pękanie krocza i inne "ciekawe" wydzieliny?
masakra..
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 15:44   #100
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Jak bym usłyszała od faceta, że jest fetyszystą porodu, to przyznam, że by mnie lekko zatkało.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 16:34   #101
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

dziwne dosyć, jak facet chce by panna czasem zapięła gumowy brzuch albo wraziła poduchę w majtki ;-) to ło jeju fe i bu a jak który chce, by się głodziła i odchudzała to co druga poleciałaby komponować dietę.
Nie zazdroszczę, ale wydaje mi się, że potrafią się ludziom trafiać gorsze upodobania.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 16:50   #102
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Jak bym usłyszała od faceta, że jest fetyszystą porodu, to przyznam, że by mnie lekko zatkało.
umarłabym chyba. i nie miałabym go za zboczeńca a za idiotę chyba.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 10:24   #103
jantrzeci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez wartamarrta Pokaż wiadomość
O, to może wytłumacz nam dokładnie co w tym Cie podnieca. Chodzi o kształt brzucha, o ciążę ?

Fetysz porodu
Drogie Panie, już Wam tłumaczę. Przez lata się nad tym zastanawiałem i napiszę do czego doszedłem. Jeśli chodzi o ciążę to zarówno mnie, jak i kilku znajomych z tym fetyszem (głównie poznanych w sieci), podnieca to, bo ciąża to kwintesencja kobiecości. Jest to też konsekwencja seksu, taka kobieta została zapłodniona przez mężczyznę, jest to zobrazowanie jej podległości i zależności od faceta, a zarazem dominacja, bo facet nie może przeżyć tego, co ona. Słyszała któraś z was o wypasaczach z ang. feederach? Są to osoby, które podnieca, że partner je, tyje. Nie chodzi tylko o kształt, ale też o bycie zależnym od partnera. Ciężarna kobieta też jest zależna od innych, jest "słabsza".

Druga kwestia to motyw matki. Są faceci, których kręci przebieranie się za dziecko, ssanie piersi swojej kobiety w akcie karmienia. O tym też można poczytać w internecie. Kobieta w ciąży jest partnerką, ale i matką. Pojawiają się w niej cechy matczyne , a jej partner może chwilami wchodzić w rolę dziecka, poddanego, otoczonego opieką, ciepłem, tym pierwotnym doświadczeniem bycia przy ciepłej, "bezpiecznej" piersi matki. Kobieca dominacja w tym wymiarze jest dla wielu facetów szalenie pociągająca. Czasem mówi się, że faceci są takimi "dużymi dziećmi", co ich pcha do takich zachowań? Brzmię trochę freudowsko, ale coś w tej teorii musi być.

Trzecia sprawa: fetysz porodu. Kobieta która rodzi przyjmuje różne pozycje, często podobne do tych seksualnych, rozszerza nogi, wypina się. Często jęczy, dyszy, krzyczy. Często także kładzie się ją na plecach z rozstawionymi szeroko nogami, a ona wija się, jęczy. Coś Wam to przypomina? Mnie to przypomina akt seksualny. Zamiast rozkoszy jest ból, ale to taki dziwny ból, taki, który prowadzi do czegoś pięknego, upragnionego, do urodzenia dziecka. To nie jest obdzieranie ze skóry czy gwałt czy inne tortury. Kobieta sama pragnie rodzić, bo pragnie mieć dziecko. Gdy rodzi, może dotykać główki, masować czule swój brzuch. To jest ból, który prowadzi do rozkoszy - po porodzie kobiety płaczą, dawka hormonów powoduje euforię. Jest to coś niezwykłego, czego żaden facet nie może przeżyć. Kobieta, nie może powstrzymać porodu, jest więc to esencja zależności, zwierzęcości. To bardzo zbliża poród do aktu seksualnego.

Wytłumaczyłem jak najlepiej umiałem, choć myślę, że każdy fetyszysta ciąży i porodu ma trochę inne przemyślenia. Mam nadzieję, że nikogo to nie uraziło. Jest wiele fetyszy, czasem śmiesznych czasem obrzydliwych, ale taka jest natura ludzka
jantrzeci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 14:03   #104
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez jantrzeci Pokaż wiadomość

Trzecia sprawa: fetysz porodu. Kobieta która rodzi przyjmuje różne pozycje, często podobne do tych seksualnych, rozszerza nogi, wypina się. Często jęczy, dyszy, krzyczy. Często także kładzie się ją na plecach z rozstawionymi szeroko nogami, a ona wija się, jęczy. Coś Wam to przypomina? Mnie to przypomina akt seksualny. Zamiast rozkoszy jest ból, ale to taki dziwny ból, taki, który prowadzi do czegoś pięknego, upragnionego, do urodzenia dziecka. To nie jest obdzieranie ze skóry czy gwałt czy inne tortury. Kobieta sama pragnie rodzić, bo pragnie mieć dziecko. Gdy rodzi, może dotykać główki, masować czule swój brzuch. To jest ból, który prowadzi do rozkoszy - po porodzie kobiety płaczą, dawka hormonów powoduje euforię. Jest to coś niezwykłego, czego żaden facet nie może przeżyć. Kobieta, nie może powstrzymać porodu, jest więc to esencja zależności, zwierzęcości. To bardzo zbliża poród do aktu seksualnego.

Wytłumaczyłem jak najlepiej umiałem, choć myślę, że każdy fetyszysta ciąży i porodu ma trochę inne przemyślenia. Mam nadzieję, że nikogo to nie uraziło. Jest wiele fetyszy, czasem śmiesznych czasem obrzydliwych, ale taka jest natura ludzka
Starałeś się wytłumaczyć, ale tego to chyba nie ogarnę. Dla mnie to dziwne.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 14:19   #105
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Starałeś się wytłumaczyć, ale tego to chyba nie ogarnę. Dla mnie to dziwne.
dokładnie, ja tak samo.. chyba że kogoś kogo kręci poród przy okazji kręci bdsm od strony S bo inaczej naprawde nie wiem jak może kogoś krecić że ktoś tak cierpi - bo nie ukrywajmy, poród to ból nie do opisania, a co gorsza wiekszość facetów nawet sobie nie jest w stanie wyobrazić co to za ból..
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 09:57   #106
jantrzeci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez Sun_lover Pokaż wiadomość
dokładnie, ja tak samo.. chyba że kogoś kogo kręci poród przy okazji kręci bdsm od strony S bo inaczej naprawde nie wiem jak może kogoś krecić że ktoś tak cierpi - bo nie ukrywajmy, poród to ból nie do opisania, a co gorsza wiekszość facetów nawet sobie nie jest w stanie wyobrazić co to za ból..
No kobieta, która nie rodziła też pewnie nie jest w stanie sobie tego wyobrazić. Mnie bdsm nie kręci. To jest ból, ale taki inny, zupełnie nieporównywalny do tego, że kogoś uderzysz pejczykiem czy zwiążesz. Nie masz nad porodem żadnej kontroli, po prostu musisz urodzić jak już jesteś w ciąży. Z jednej strony dominuję, bo stoję obok i trzymam za rękę, moja partnerka rodzi, a z drugiej jestem zdominowany przez jej siłę, jej kobiecość.
jantrzeci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 11:18   #107
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Ciekawe czy gdyby rzeczywiście był obecny przy porodzie kobiety, z którą jest związany uczuciowo też by go to rajcowało? Czy też by zemdlał?Bo inaczej patrzy się na "bezosobowy " ból jednak.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 11:23   #108
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Mnie się to w głowie nie mieści, kobieta rodzi, cierpi, a facet obok ma rozkminy, że ją zdominował, że to akt seksualny i się tym podnieca. Na szczęście nie muszę tego rozumieć.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 11:27   #109
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Przypomniało mi się jak pani Mucha opowiadała przed pierwszym porodem o orgazmie w trakcie.He!He! I to jest właśnie pożywka dla fetyszystów
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-31, 12:14   #110
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
W sumie dobrze, ze nie jest zoofilem, bo wtedy nasza autorka musialaby sie przebierac w stroj kota i latac po mieszkaniu miauczac.. albo kroliczkiem, ale krolik to nawet nieglupi.
Ja na Twoim miejscu zaproponowalabym, zeby i on sie za cos przebral, moze za strazaka, bo masz taki fetysz? Ja bym to wszystko obrocila w zart, zazartuj ze strazakiem i juz, jak wszystko inne Ci pasuje, to juz nie kombinuj, jaki w nim moze siedziec swir.
Wyśmianie potrzeb i fantazji partnera, który szczerze mówi o swoich uczuciach - geniusz. Byłabyś szczęśliwa gdyby partner z którym planujesz wziąć ślub tak zrobił?

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Rok to bardzo krotko. Czyli chlopak dopiero sie rozkreca
no ja bede pierwsza na liscie, zeby sie dowiedziec, co jeszcze wymysli
sluchaj, ja na Twoim miejscu przesunelabym termin slubu o pol roku, znajdz sale, na ktora nie ma terminow, i naprawde przesun slub za 1,5 roku. Zacznij pietrzyc problemy z fotografem, sala, czymkolwiek badz, bo wg mnie, to jeszcze moze wyjsc jakies szydlo z worka. I naprawde nie chodzi tu o zadne fetysze, bo kazdy moze taki miec, ale o sposob zaspokajania tych potrzeb. No nie moze to byc cudzym kosztem. No chyba, ze naprawde zartownis z Twojego chlopa, nie zdarzalo sie wczesniej, zeby powiedzial cos szokujacego i czekal na reakcje innych? A moze ma takie sarkastyczne poczucie humoru? Oglada horrory, sztuki walki, szukal intensywnych doznan, takich jak narkotyki, przypadkowy seks?
Chłopak zachował się normalnie i uczciwie mówiąc szczerze o swoich fantazjach pytając partnerkę o zdanie - zamiast zachować się jak cywilizowany człowiek i przemyśleć sprawę i dać odpowiedź, polecasz okłamywanie robienie problemów ze ślubem, przenoszenie ślubu. Możesz jakkolwiek wyjaśnić o co ci chodzi?

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
w koncu fetysz to zaburzenie seksualne.
Poczytaj zanim coś powiesz. Fetysz jako element KONIECZNY do poczucia podniecenia jest zaburzeniem, a nie sam fakt, że kogoś coś kręci bardziej lub mniej.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 14:23   #111
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Jakiego wariatkowa?... W takim razie wiesz ilu byśmy mieli wariatów? Fetysze mają to do siebie że są... dziwne
Niektore fetysze wcale nie sa dziwne, ale ten konkretny w wypchana poduszka to swir nad swiry

Hibiku, trudno mi sie odniesc do tego, co napisalas, albowiem Ty piszesz na powaznie, a ja z kolei raczej sobie zartowalam w tym watku. Po prostu mam takie sarkastyczne poczucie humoru. w zakresie przesuniecia terminu slubu pisalam natomiast na powaznie, poniewaz, nie wiem, czy zauwazylas, ale Autorka watku byla zszokowana propozycja swojego partnera, a to oznacza, ze jednak oni bardzo sie roznia. Nie ma nic zlego w zadnych fetyszach, pod warunkiem, ze partnerzy maja podobne podejscie w tym zakresie. Np. Jeden lubi udawac kota, a drugi lubi smigac batem i wtedy jest ok, dwoje ludzi, ktorzy sie dopasowali. Natomiast, jezeli sa niedopasowani, a udane zycie seksualne dwojga ludzi nalezy do jednego z najistotniejszych elementow zwiazku, to powinni sie sobie blizej przyjrzec, a blizej mozna sie przyjrzec wylacznie rozciagajac to w czasie.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 15:18   #112
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Niektore fetysze wcale nie sa dziwne, ale ten konkretny w wypchana poduszka to swir nad swiry





Hibiku, trudno mi sie odniesc do tego, co napisalas, albowiem Ty piszesz na powaznie, a ja z kolei raczej sobie zartowalam w tym watku. Po prostu mam takie sarkastyczne poczucie humoru. w zakresie przesuniecia terminu slubu pisalam natomiast na powaznie, poniewaz, nie wiem, czy zauwazylas, ale Autorka watku byla zszokowana propozycja swojego partnera, a to oznacza, ze jednak oni bardzo sie roznia. Nie ma nic zlego w zadnych fetyszach, pod warunkiem, ze partnerzy maja podobne podejscie w tym zakresie. Np. Jeden lubi udawac kota, a drugi lubi smigac batem i wtedy jest ok, dwoje ludzi, ktorzy sie dopasowali. Natomiast, jezeli sa niedopasowani, a udane zycie seksualne dwojga ludzi nalezy do jednego z najistotniejszych elementow zwiazku, to powinni sie sobie blizej przyjrzec, a blizej mozna sie przyjrzec wylacznie rozciagajac to w czasie.

Nie Tobie to oceniać. Chyba, że masz kwalifikacje do wydawania takich kategorycznych opinii? W co raczej wątpię, nie piszesz jak człowiek, który ma choc minimalne rozeznanie w temacie.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 16:50   #113
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
w zakresie przesuniecia terminu slubu pisalam natomiast na powaznie, poniewaz, nie wiem, czy zauwazylas, ale Autorka watku byla zszokowana propozycja swojego partnera, a to oznacza, ze jednak oni bardzo sie roznia. Nie ma nic zlego w zadnych fetyszach, pod warunkiem, ze partnerzy maja podobne podejscie w tym zakresie. Np. Jeden lubi udawac kota, a drugi lubi smigac batem i wtedy jest ok, dwoje ludzi, ktorzy sie dopasowali. Natomiast, jezeli sa niedopasowani, a udane zycie seksualne dwojga ludzi nalezy do jednego z najistotniejszych elementow zwiazku, to powinni sie sobie blizej przyjrzec, a blizej mozna sie przyjrzec wylacznie rozciagajac to w czasie.
Czyli nadal zamiast "przemyśl, poczytaj, pogadaj, zrozum i wtedy podejmijcie razem decyzję co dalej zrobić" uważasz, że lepiej ślub przełożyć? KAŻDY może zaskoczyć, czasem nawet bardzo, czasem nawet po wieeeelu latach... skoro nie jest to zaskoczenie na zasadzie "zdrada, pobił mnie, zgwałcił, zamordował sąsiada" tylko "jemu podoba się coś o czym nigdy w życiu nawet nie pomyślałam i nie rozumiem o co chodzi" warto na chwilę usiąść i uspokoić się zamiast się miotać i ogarnąć o co w ogóle chodzi? Może nawet dać sobie szansę spróbować i zdecydować czy to faktycznie przeszkadza?

Jaki czas temu był wątek gdzie chłopak chciał przesunąć ślub bo właśnie tragicznie zmarła bardzo bliska mu osoba, wiele osób uznało to za szalenie egoistyczne... przesunięcie wesela bo partner spytał, czy mogą spróbować czegoś nowego w łóżku na tym tle wydaje mi się skrajnym absurdem.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 18:11   #114
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez jantrzeci Pokaż wiadomość
Drogie Panie, już Wam tłumaczę. Przez lata się nad tym zastanawiałem i napiszę do czego doszedłem. Jeśli chodzi o ciążę to zarówno mnie, jak i kilku znajomych z tym fetyszem (głównie poznanych w sieci), podnieca to, bo ciąża to kwintesencja kobiecości. Jest to też konsekwencja seksu, taka kobieta została zapłodniona przez mężczyznę, jest to zobrazowanie jej podległości i zależności od faceta, a zarazem dominacja, bo facet nie może przeżyć tego, co ona.
hmm no ja i tak tego nie ogarniam, ale mniejsza
Panowie tak ciekawie opowiadają, że poród to fetysz a tak się dziwnie składa, że większość z Was przy porodach rodzinnych odpada po kilku minutach, czasem zanim kobieta w ogóle zacznie rodzić Ile to się nasłuchałam historii, że męża trzeba było pierwszego reanimować bo zemdlał i leżał jak nieżywy przerażony tym co zobaczył, krew, krzyki, wnętrzności etc. Dla mnie porody gdyby to nie było dawanie nowego życia też są okropne, na szczęście cesarka to jeszcze powiedzmy w miarę, ale reszta
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 19:05   #115
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

komu szarlotki?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 16:10   #116
jantrzeci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
hmm no ja i tak tego nie ogarniam, ale mniejsza
Panowie tak ciekawie opowiadają, że poród to fetysz a tak się dziwnie składa, że większość z Was przy porodach rodzinnych odpada po kilku minutach, czasem zanim kobieta w ogóle zacznie rodzić Ile to się nasłuchałam historii, że męża trzeba było pierwszego reanimować bo zemdlał i leżał jak nieżywy przerażony tym co zobaczył, krew, krzyki, wnętrzności etc. Dla mnie porody gdyby to nie było dawanie nowego życia też są okropne, na szczęście cesarka to jeszcze powiedzmy w miarę, ale reszta
Możliwe, że większość,badań nie prowadziłem, ale na pewno nie są to fetyszyści porodu Miałem okazję byc przy porodzie i nie zemdlałem Krew,krzyki i wnętrzności wieku mogą przerażać, ale fetyszyści gapią się na filmiki z tym więc mają wprawę
jantrzeci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 16:27   #117
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Po prostu dla mnie poród a bycie seksowną się wykluczają, kiedyś o tym myślałam i szczerze mówiąc wolałabym nawet, żeby mój mąż nie musiał być obecny w takim momencie. Dla mnie byłby to większy komfort psychiczny, tylko lekarze a reszta cierpliwie czeka za drzwiami na rozwiązanie
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 16:39   #118
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
Po prostu dla mnie poród a bycie seksowną się wykluczają, kiedyś o tym myślałam i szczerze mówiąc wolałabym nawet, żeby mój mąż nie musiał być obecny w takim momencie. Dla mnie byłby to większy komfort psychiczny, tylko lekarze a reszta cierpliwie czeka za drzwiami na rozwiązanie


A ja wręcz przeciwnie. Widzisz, każdy jest inny, z tymi fetyszami to samo.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 16:39   #119
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Hmmm ,no coz, taki fetysz, chociaz ja bym sie dziwnie czula. Tylko pierwszy raz widze, zeby ktos fakt, ze kobiety w ciazy sa sexy (chyba dla duzej czesci facetow) chcial przekladac na zycie lozkowe typu "zaloz sztuczny brzuch" Swoja droga jak przeczytalam ten temat mojemu facetowi, to sie niezle usmial

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2014-11-01 o 16:41
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 14:06   #120
trans_madzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 33
Dot.: Bardzo dziwny fetysz mojego TŻ :(

Ja będąc osobą transsexualną lubię się przebrać za kobietę w ciąży. Wiem że nigdy tego nie doświadczę dlatego chociaż przebieram się i oglądam się przed lustrem.
trans_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-10 10:13:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.