Kłamstwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-07, 11:31   #1
jantrzeci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89

Kłamstwo


Wspominałem kiedyś, że kłócę się z dziewczyną i wypominam jej pewne rzeczy. Dotyczy to sytuacji dawnej - kiedyś powiedziała swojej przyjaciółce, że zauroczyła się w takim innym chłopaku, a ja akurat do niej przyszedłem i stałem pod drzwiami jak ona z nią gadała o tym. Przeprosiła mnie i powiedziała, że chciała się przechwalać przed tamtą koleżanką, że ona ma powodzenie, że jest typem podrywaczki itp. Wybaczyłem jej, ale mam żal, że ona się tego wypiera. Wiem, że wtedy mieliśmy kryzys, byłem dla niej niezbyt czuły i dobry, bo miałem swoje kłopoty. Raz z nią zerwałem bo mnie jakąś głupotą wkurzyła, po czym wróciliśmy do siebie, a ona trochę się odsunęła ode mnie i wtedy zauroczyła się w tym kolesiu. Dlaczego ona jest tchórzem i kłamie i zaprzecza temu i mówi, że tylko chciała się popisać przed koleżanką? Jak się kłócimy to jej to wypominam i pytam czemu boi się powiedzieć prawdę. Ona mówi, że ja ją zmuszam by mówiła to co ja chcę usłyszeć. Po tamtym incydencie to ja się od niej odsunąłem, ale po pół roku wróciło wszystko do normy. Ona robi sporo dla mnie, mówi, że kocha, interesuje się mną itd. Ale ja nie mogę jej tego zapomnieć co zrobiła. Sam nie byłem święty, bo miałem wtedy zły okres i trochę się na niej wyżywałem, rzuciłem ją i potem wróciłem, a ona mówi, że cierpiała. Teraz powinna powiedzieć wg mnie: ok, zauroczyłam się wtedy w tamtym chłopaku, ale to była chwila zawachania, nie przepasałam się zim. Co o tym sądzicie? Jak byście się zachowały? Ona może mnie okłamać kolejny raz jeśli wtedy to zrobiła.
jantrzeci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 11:37   #2
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Kłamstwo

Cytat:
Napisane przez jantrzeci Pokaż wiadomość
Wspominałem kiedyś, że kłócę się z dziewczyną i wypominam jej pewne rzeczy. Dotyczy to sytuacji dawnej - kiedyś powiedziała swojej przyjaciółce, że zauroczyła się w takim innym chłopaku, a ja akurat do niej przyszedłem i stałem pod drzwiami jak ona z nią gadała o tym. Przeprosiła mnie i powiedziała, że chciała się przechwalać przed tamtą koleżanką, że ona ma powodzenie, że jest typem podrywaczki itp. Wybaczyłem jej, ale mam żal, że ona się tego wypiera. Wiem, że wtedy mieliśmy kryzys, byłem dla niej niezbyt czuły i dobry, bo miałem swoje kłopoty. Raz z nią zerwałem bo mnie jakąś głupotą wkurzyła, po czym wróciliśmy do siebie, a ona trochę się odsunęła ode mnie i wtedy zauroczyła się w tym kolesiu. Dlaczego ona jest tchórzem i kłamie i zaprzecza temu i mówi, że tylko chciała się popisać przed koleżanką? Jak się kłócimy to jej to wypominam i pytam czemu boi się powiedzieć prawdę. Ona mówi, że ja ją zmuszam by mówiła to co ja chcę usłyszeć. Po tamtym incydencie to ja się od niej odsunąłem, ale po pół roku wróciło wszystko do normy. Ona robi sporo dla mnie, mówi, że kocha, interesuje się mną itd. Ale ja nie mogę jej tego zapomnieć co zrobiła. Sam nie byłem święty, bo miałem wtedy zły okres i trochę się na niej wyżywałem, rzuciłem ją i potem wróciłem, a ona mówi, że cierpiała. Teraz powinna powiedzieć wg mnie: ok, zauroczyłam się wtedy w tamtym chłopaku, ale to była chwila zawachania, nie przepasałam się zim. Co o tym sądzicie? Jak byście się zachowały? Ona może mnie okłamać kolejny raz jeśli wtedy to zrobiła.
Mysle, ze dawno kopnelabym faceta twojego pokroju w dupe. Na otrzezwienie i na pozegnanie
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 11:42   #3
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Kłamstwo

Uważam, że to nie związek tylko wzajemne męczenie
Wyglądasz mi na typ choleryka, co krzyczy i zrywa z byle powodu i na dodatek oczekuje, że wszystko będzie tak jak on chce, bo ma zawsze racje.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 11:43   #4
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Kłamstwo

Nie męczcie sobie wzajemnie tyłka, tylko rozejdźcie się w końcu jak na normalnych ludzi przystało.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 11:43   #5
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Kłamstwo

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Uważam, że to nie związek tylko wzajemne męczenie
Wyglądasz mi na typ choleryka, co krzyczy i zrywa z byle powodu i na dodatek oczekuje, że wszystko będzie tak jak on chce, bo ma zawsze racje.
taaak
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 11:55   #6
jantrzeci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Kłamstwo

TheUnlike, możesz wyjaśnić dlaczego?

Rozumiem babską solidarność, ale czy serio nie ma wg Was niczego złego w gadaniu kumpeli, że leci na jakiegoś faceta - to facet z jej grupy przyjaciół, więc teoretycznie realne zagrożenie.

Dodam, że przeprosiłem, że tak pochopnie zerwałem. Ona zachowała jakiś żal, może to miała być zemsta? Ale wiem, że leciała na tamtego, tylko że on ma kobietę więc nic nie mogła zrobić.

Acha, była kiedyś z nim na kawie za moimi plecami.
jantrzeci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 11:59   #7
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Kłamstwo

czy ktoś już może utłuc tego trolla?
toż to inne wcielenie naszego samotnego od stulejki
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 12:01   #8
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Kłamstwo

Cytat:
Napisane przez jantrzeci Pokaż wiadomość
TheUnlike, możesz wyjaśnić dlaczego?

Rozumiem babską solidarność, ale czy serio nie ma wg Was niczego złego w gadaniu kumpeli, że leci na jakiegoś faceta - to facet z jej grupy przyjaciół, więc teoretycznie realne zagrożenie.

Dodam, że przeprosiłem, że tak pochopnie zerwałem. Ona zachowała jakiś żal, może to miała być zemsta? Ale wiem, że leciała na tamtego, tylko że on ma kobietę więc nic nie mogła zrobić.

Acha, była kiedyś z nim na kawie za moimi plecami.
Pisałeś, że awanturowałeś się o głupoty i z nią zerwałeś, a potem dziwisz się, że się w kimś zauroczyła.
Wyjaśniła Ci co i jak, teraz jest chyba między Wami dobrze, skoro wyznaje Ci miłość i nie daje odczuć by coś było nie tak.
I masz prawo mieć obawy czy żal, ale nie powinieneś jej tego ciągle wypominać. Albo sobie wybaczyliście nawzajem i nie wracacie do tego, albo ciągle sobie trujecie i się rozchodzicie bo taki związek nie ma sensu.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
czy ktoś już może utłuc tego trolla?
toż to inne wcielenie naszego samotnego od stulejki
Na prawdę? A ja się niemal zaangażowałam
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 12:04   #9
jantrzeci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Kłamstwo

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
czy ktoś już może utłuc tego trolla?
toż to inne wcielenie naszego samotnego od stulejki
Z tego co widzę jest tu dużo głupszych wątków i problemów dotyczących relacji. Chyba że facet nie powinien tego analizować?
jantrzeci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 12:14   #10
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Kłamstwo

Cytat:
Napisane przez jantrzeci Pokaż wiadomość
TheUnlike, możesz wyjaśnić dlaczego?

Rozumiem babską solidarność, ale czy serio nie ma wg Was niczego złego w gadaniu kumpeli, że leci na jakiegoś faceta - to facet z jej grupy przyjaciół, więc teoretycznie realne zagrożenie.

Dodam, że przeprosiłem, że tak pochopnie zerwałem. Ona zachowała jakiś żal, może to miała być zemsta? Ale wiem, że leciała na tamtego, tylko że on ma kobietę więc nic nie mogła zrobić.

Acha, była kiedyś z nim na kawie za moimi plecami.
Jaka babska solidarność? To solidarność z logicznym myśleniem. Dla Was obojga najlepiej będzie jak się rozejdziecie.
I co jak powie, tak leciałam na niego, och i ach, to co? Sielanka nastąpi? Wtedy zaczniesz jej robić jazdy w stylu: wiedziałem, a mówiłem etc. Po jakimś czasie dotrze do Ciebie znaczenie tego wyznania i zacznie się jeszcze większa jazda (sądząc po Twoim charakterze).

Matko była z nim na kawie. Pod pręgierz z nią.

Podejrzewam, ze jesteś trollem.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 12:22   #11
jantrzeci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Kłamstwo

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Jaka babska solidarność? To solidarność z logicznym myśleniem. Dla Was obojga najlepiej będzie jak się rozejdziecie.
I co jak powie, tak leciałam na niego, och i ach, to co? Sielanka nastąpi? Wtedy zaczniesz jej robić jazdy w stylu: wiedziałem, a mówiłem etc. Po jakimś czasie dotrze do Ciebie znaczenie tego wyznania i zacznie się jeszcze większa jazda (sądząc po Twoim charakterze).

Matko była z nim na kawie. Pod pręgierz z nią.

Podejrzewam, ze jesteś trollem.

Acha, a ja podejrzewam, że ty jesteś trollem.

Wracając do tematu, rozumiem twój punkt widzenia, ale wydaje mi się, że gdyby twój facet poszedł na kawę z laską o której się wypowiada wśród kumpli, że jest seksi i że na nią leci, a potem wszystkim przed tobą zaprzeczył, to byś się zdenerwowała.
jantrzeci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 12:31   #12
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Kłamstwo

Rany boskie, to z nią po prostu zerwij. Co wątek to kolejne wrzuty na nią, a decyzji żadnej. Gdzie Ty masz jaja?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 13:44   #13
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Kłamstwo

Cytat:
Napisane przez jantrzeci Pokaż wiadomość
Acha, a ja podejrzewam, że ty jesteś trollem.
Podejrzewaj sobie.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 14:06   #14
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Kłamstwo

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość

Na prawdę? A ja się niemal zaangażowałam

to jest ten sam, co był matką której syn chciał iść do psychologa, a potem chłopakiem, który nie mógł się z tym pogodzić, że jego dziewczyna kiedyś tam jechała wcięta na skuterze

pomijam to, że całkiem nieźle temu wcieleniu akurat idzie, bo to już bodajże trzeci temat z dupy na ten sam temat, a wizażanki dalej mu radzą
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 14:36   #15
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: Kłamstwo

Ale po co Ty ją zmuszasz, żeby przyznała, że się w tamtym zauroczyła? Nie cierpię takich facetów zafiksowanych na pewnym punkcie i upartych jak osły "dla zasady". Po pierwsze to miała prawo się zauroczyć, kiedy Ty byłeś "niezbyt czuły i dobry, wyżywałeś się i rzuciłeś ją" i wcale mnie to nie dziwi, po drugie to po co do tego wracasz? Wyglądasz mi na takiego "jak powiedziałem, że ma przyznać to ma przyznać i koniec". Zrób to i dam Ci spokój.

Wydaje mi się, że koniecznie chcesz to usłyszeć, bo to będzie Twój chory triumf - mówiłem, że taka jesteś, jak wszystkie, niewierna, słaba. A póki tego nie robi to nią gardzisz, bo jest tchórzem i kłamcą, który nawet nie ma odwagi się przyznać prosto w oczy (wg Ciebie).

Edytowane przez alexandraa13
Czas edycji: 2014-11-07 o 17:23
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 14:53   #16
jantrzeci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Kłamstwo

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość

to jest ten sam, co był matką której syn chciał iść do psychologa, a potem chłopakiem, który nie mógł się z tym pogodzić, że jego dziewczyna kiedyś tam jechała wcięta na skuterze

pomijam to, że całkiem nieźle temu wcieleniu akurat idzie, bo to już bodajże trzeci temat z dupy na ten sam temat, a wizażanki dalej mu radzą
Ty byłaś tym trollem o którym mówisz, bo tak świetnie znasz te historie.


Tym co mi doradzili, dziękuję. Muszę trochę przystopować.
jantrzeci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 15:39   #17
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Kłamstwo

Cytat:
Napisane przez jantrzeci Pokaż wiadomość
Ty byłaś tym trollem o którym mówisz, bo tak świetnie znasz te historie.
o, czyli doskonale wiesz o czym ja mówię
wcale mnie to nie dziwi
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 20:05   #18
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Kłamstwo

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Rany boskie, to z nią po prostu zerwij. Co wątek to kolejne wrzuty na nią, a decyzji żadnej. Gdzie Ty masz jaja?
jak to ten od stulejki to jaj nie ma, boi się zabiegu, a jeśli na zabieg poszedł to też ich może już nie mieć bo mu wybuchły od ciśnienia w samolocie, czego się bardzo obawiał i dlatego odwlekał sprawę.
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 20:34   #19
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Kłamstwo

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
Ale po co Ty ją zmuszasz, żeby przyznała, że się w tamtym zauroczyła? Nie cierpię takich facetów zafiksowanych na pewnym punkcie i upartych jak osły "dla zasady". Po pierwsze to miała prawo się zauroczyć, kiedy Ty byłeś "niezbyt czuły i dobry, wyżywałeś się i rzuciłeś ją" i wcale mnie to nie dziwi, po drugie to po co do tego wracasz? Wyglądasz mi na takiego "jak powiedziałem, że ma przyznać to ma przyznać i koniec". Zrób to i dam Ci spokój.

Wydaje mi się, że koniecznie chcesz to usłyszeć, bo to będzie Twój chory triumf - mówiłem, że taka jesteś, jak wszystkie, niewierna, słaba. A póki tego nie robi to nią gardzisz, bo jest tchórzem i kłamcą, który nawet nie ma odwagi się przyznać prosto w oczy (wg Ciebie).
Zgadzam sie w 100 %, okropny typ.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 20:42   #20
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kłamstwo

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;48845725]jak to ten od stulejki to jaj nie ma, boi się zabiegu, a jeśli na zabieg poszedł to też ich może już nie mieć bo mu wybuchły od ciśnienia w samolocie, czego się bardzo obawiał i dlatego odwlekał sprawę.[/QUOTE]


i od razu mam lepszy humor w ten ponury wieczór
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-07 21:42:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.